Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 20-04-2007, 20:17   #201
Czepez
Użytkownik Forum
 
Czepez's Avatar
 
Data dołączenia: 17 05 2006
Lokacja: Andrychów
Wiek: 32

Posty: 32
Imię: Dru'czap
Profesja: Elder Druid
Gildia: Myrmidors
Świat: Obsidia/Saphira
Poziom: 34
Skille: Dobre
Król

@ hoomik

zależy jakie kto ma hobby i zainteresowanie. spoko że cię interesuje koszykówka
ale nie gadaj jeb** Euro itp. bo to wielka szansa dla polskiej piłki
__________________
Jeśli wydaje ci sie, że jesteś w to najlepszy to masz racje - wydaje ci sie.
Czepez jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-04-2007, 20:18   #202
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Czepez Pokaż post
@ hoomik

zależy jakie kto ma hobby i zainteresowanie. spoko że cię interesuje koszykówka
ale nie gadaj jeb** Euro itp. bo to wielka szansa dla polskiej piłki
akurat do mnie nie musisz z takimi tekstami startowac, wiesz...?
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2007, 20:29   #203
Bastash
Zbanowany
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 814
Stan: Niegrający
Bastash ma numer GG 2751608
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Czepez Pokaż post
@ hoomik

zależy jakie kto ma hobby i zainteresowanie. spoko że cię interesuje koszykówka
ale nie gadaj jeb** Euro itp. bo to wielka szansa dla polskiej piłki

Jebać EURO. Jebać Legię. Jebać Wisłę. Zakuj mnie panie władzo. A może Hooma bardziej interesuje koszykówka niż piłka nożna i ma to szczerze w dupie, że Polska jest organizatorem ME? Ja na przykład mam głęboko, że bodajże w 2008 ME w koszykówce w Polsce będą. No i sfrustrowałem się przez Ciebie ;\
Bastash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2007, 20:13   #204
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

pewnie malo kogo to obchodzi, ale i tak to napisze... SLASK WROCLAW POJECHANY! BOT Turów 74:51 ASCO Śląsk! _Kapitalny_ mecz w wykonaniu Turowa, nie bylo zawodnika, ktory nie wniosl by czegos do gry. Za 3 trafial praktycznie kazdy, nawet naszych dwoch centrow. Najlepsze zawody w sezonie rozegral Slobodan Ljubotina (5 pktow, 5 zbiorek, 5 blokow [!!!]), Krzysiu Roszyk z meczu na mecz gra coraz lepiej (po nieudanym poczatku sezonu nadszedl jego czas w play-offach), Thomas Kelati jak zwykle fantastycznie... na goraco ciezko mi cos powiedziec, po prostu jestem absolutnie zachwycony postawa Turowa w dzisiejszym meczu. Jesli w poniedzialek zagraja tak samo, a nastepnie wyrwa chociaz jedno zwyciestwo we wroclawskiej Orbicie, to nikt i nic nie odbierze nam finalu. CZARNO-ZIELONE, TO BARWY NIEZWYCIEZONE! CZAAARNOOO-ZIELOOONEEE, TO BARWY NIEEZWYCIEZOOONEEEE!

P.S Jakby kogos interesowaly statystyki z dzisiejszego meczu, to zapraszam na strone ligi: www.plk.pl
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2007, 20:23   #205
Bastash
Zbanowany
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 814
Stan: Niegrający
Bastash ma numer GG 2751608
Domyślny

>Hoom
Oglądałem. Takiego słabego Śląska dawno nie widziałem. Gratulacje, chociaż mogliście wygrać różnicą co najmniej 30 pkt
Bastash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2007, 21:23   #206
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

No i ManYoo się wyjebało po raz kolejny. Jednak moim zdaniem tym razem ten "wypadek" nie jest aż tak znaczący, bo Chelsea wciąz będzie na drugim miejscu (o ile wygra) i tak czy siak wszystko rozstrzygnie się na SB.
Calen Futh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-04-2007, 11:29   #207
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Calen Futh Pokaż post
No i ManYoo się wyjebało po raz kolejny. Jednak moim zdaniem tym razem ten "wypadek" nie jest aż tak znaczący, bo Chelsea wciąz będzie na drugim miejscu (o ile wygra) i tak czy siak wszystko rozstrzygnie się na SB.
Nom, nie będzie znacząca, tylko przewaga Manchesteru zmalała z 9 punktów do 4, a Chelsea gra jeszcze dziś z Newcastle. Jeśli wygra będzie już punkt
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-04-2007, 14:00   #208
Bastash
Zbanowany
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 814
Stan: Niegrający
Bastash ma numer GG 2751608
Domyślny

A Boruc obronił 3 Polaków przed pijanymi szkotami. W tym 2 kobiety, jedna w zaawansowanej ciąży, po czym odwiózł ją do szpitala. Już widzę artykuł w The Sun: "Polski bramkarz Celticu atakuje pod wpływem alkoholu 3 szkotów!"
Bastash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-04-2007, 14:52   #209
Hellraiser
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 06 2005
Wiek: 34

Posty: 1,072
Stan: Niegrający
Świat: Aurora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bastash Pokaż post
A Boruc obronił 3 Polaków przed pijanymi szkotami. W tym 2 kobiety, jedna w zaawansowanej ciąży, po czym odwiózł ją do szpitala. Już widzę artykuł w The Sun: "Polski bramkarz Celticu atakuje pod wpływem alkoholu 3 szkotów!"
Tja, właśnie w Football Experts dałem takiego posta.

Ale z tym The Sun, to na Onecie w komentarzach któs dał taki temat i zaczeło sie bluzganie Boruca i podkładanie innych nie mornalnych rzeczy, nie wiem czemu? Przecież uratował Polaków na obczyżnie, nie wiem czy ja, ty, on, ona, (ono) Bysmy pomogli?

Powinniśmy się cieszyć że mamy takich ludzi please,..
__________________
Ostatnia wizyta: 21-01-2008 o 20:41
Hellraiser jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-04-2007, 16:02   #210
-Mathew-
Użytkownik forum
 
-Mathew-'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 04 2007

Posty: 9
Domyślny

Wpadam z cudowną wiadomością(Dla fanów Chelsea) ManU zremisował wczoraj na "Teatrze Marzeń" z Middlesbrough 1-1 co oznacza,że przewaga ManU nad Chelsea wynosi już TYLKO 4 pkt.Przypominam,że Chelsea ma jeden mecz rozegrany mniej od ManU i jeżeli wygra dziśaj(mecz właśnie trwa) z Newcastle,to przewaga zmaleje do 1PKT!!...jezeli w tym sezonie drużyny już się nie potkną,to wielki finałczeka nas na Stamford Bridge! CHELSEA-MANU


Kogo obstawiacie jako zwycięzce Premiership?

CHELSEA!



NEWCASTLE 0 - 0 CHELSEA . Teraz liczymy na jakieś kolejne potknięcie ManU + wygrana Chelsea z Diabełkami na SB

Ostatnio edytowany przez -Mathew- - 22-04-2007 o 17:44.
-Mathew- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-04-2007, 18:08   #211
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez -Mathew- Pokaż post
Wpadam z cudowną wiadomością(Dla fanów Chelsea) ManU zremisował wczoraj na "Teatrze Marzeń" z Middlesbrough 1-1 co oznacza,że przewaga ManU nad Chelsea wynosi już TYLKO 4 pkt.Przypominam,że Chelsea ma jeden mecz rozegrany mniej od ManU i jeżeli wygra dziśaj(mecz właśnie trwa) z Newcastle,to przewaga zmaleje do 1PKT!!...jezeli w tym sezonie drużyny już się nie potkną,to wielki finałczeka nas na Stamford Bridge! CHELSEA-MANU


Kogo obstawiacie jako zwycięzce Premiership?

CHELSEA!



NEWCASTLE 0 - 0 CHELSEA . Teraz liczymy na jakieś kolejne potknięcie ManU + wygrana Chelsea z Diabełkami na SB
0:0 mecz skończony I dalej 3 pkt przewagi Man Utd...All wyjaśni sie na SB 9 maja.
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-04-2007, 19:15   #212
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Dziękujemy Newcastle :***
Calen Futh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-04-2007, 21:00   #213
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bastash Pokaż post
"Polski bramkarz Celticu atakuje pod wpływem alkoholu 3 szkotów!"
I porywa kobiete w ciąży.
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-04-2007, 21:54   #214
Bastash
Zbanowany
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 814
Stan: Niegrający
Bastash ma numer GG 2751608
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez __DARK_SVEN__ Pokaż post
I porywa kobiete w ciąży.
...,którą gwałci...

Neverending story?

>down
Przepraszam pana panie ważniak.

Ostatnio edytowany przez Bastash - 23-04-2007 o 18:38.
Bastash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2007, 18:37   #215
ManchesterUtd
Użytkownik forum
 
ManchesterUtd's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2007

Posty: 5
Domyślny żałosne

Panowie up, nie róbcie jaj, bo to nie jest śmieszne, jeśli nie wiecie co powiedzieć to weźcie chociaż nie nabijajcie sobie debilowatych postów.
ManchesterUtd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2007, 21:43   #216
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

wlasnie wrocilem z hali po drugim meczu polfinalowym Turowa ze Slaskiem... coz moge powiedziec... sedzia chuj! No ja pierdole, to co szarzy panowie dzis odstawiali to wola o pomste do nieba. Gwizdza faule, ktorych nie bylo, nie gwizdza fauli, ktore byly... oczywiscie ewidentnych krokow niejakiego Hamiltona tuz pod koszem to juz nie laska zauwazyc... ech... nie bylo telewizji, to zaczelo sie drukowanie. No ale chuj z nimi, prawda jest taka, ze gdyby Turow trafial cos dzis za 3 (4/20... sic...) to nawet panowie z gwizdkami gowno by zdzialali. A tak to we wroclawiu pewnie 2x wpierdol zbierzemy, i trzeba bedzie pogodzic sie z tym, ze znowu zagramy o braz... ech... No, ale w meczach z Anwilem przynajmniej bedzie swiadomosc ze wszystko bedzie zalezec od zawodnikow, bo nie widzialem jeszcze meczu, w ktorym gwizdano by nie po mysli Slaska, a wiec pewnie skonczy sie na tym jebanym 4-2 dla ASCO... ;/ a tymczasem Turów Zgorzelec 1-1 Śląsk Wrocław po zgorzeleckiej czesci polfinalu.
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2007, 22:42   #217
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kawałek konferencji z Murinho
„Naszym celem było zakończyć ten okres w sytuacji, która nadal pozwalałaby nam to osiągnąć [zwycięstwo w Premiership]. Jeżeli powiedzielibyście mi 10 tygodni temu, że teraz nasza strata wynosiłaby trzy punkty, byłby z tego niezmiernie szczęśliwy. Jednak, gdy mówicie mi o tym tego ranka, jestem innego zdania.”

„Lecz jesteśmy w takim położeniu, że musimy walczyć o Premiership na przekór nowym regułom w piłce nożnej. Jedna polega na tym, że Manchester United w żadnym wypadku nie może być skrzywdzony rzutem karnym, a kolejna nie pozwala na podyktowanie jedenastki na korzyść Chelsea. Widzieliście przecież potyczki z ostatnich tygodni. Był czy nie był rzut karny dla Sheffield United? Był czy nie był karny dla Middlesbrough? Czy to miał być rzut karny czy nie, gdy Stephen Carr zagrał ręką podczas naszego spotkania? Mówimy tutaj o trzech bardzo ważnych decyzjach. Decyzjach, które kosztowały nas punkty.”

„Jeżeli zapytacie mnie czy Chelsea zasłużyła w tym meczu na zwycięstwo to odpowiem krótko: nie, nie wydaje mi się. Jestem bardzo dumny z moich podopiecznych, ich wyczynów i nie mogę wymagać od nich więcej, lecz piłkarze Newcastle prezentowali więcej świeżości, zawsze byli groźni podczas kontrataków i znakomicie dysponowani byli Bramble i Taylor. Myślę, że zasłużyli na jeden punkt, nie mam ku temu wątpliwości.”

„Musimy stawić czoła trudnym rywalom, tak, musimy zmierzyć się także z nowymi zasadami. United za żadne skarby przegrać nie może” – zakończył swe wyznania Jose Mourinho.
Sam nie wiem co o tym myśleć. Z jednej strony myślę, że ma racje (bo karne powinny być itp), ale z drugiej śmieszy mnie postawa Jose, który na chama szuka usprawiedliwień. To, że sędzia nie zawsze zagwiżdże karniaka itp to przeca część footballu i wydaje mi się, że kto jak kto - ale on powinien to bardzo dobrze wiedzieć i się z tym liczyć.

Ostatnio edytowany przez Calen Futh - 23-04-2007 o 22:44.
Calen Futh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2007, 23:23   #218
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Calen Futh Pokaż post
Sam nie wiem co o tym myśleć. Z jednej strony myślę, że ma racje (bo karne powinny być itp), ale z drugiej śmieszy mnie postawa Jose, który na chama szuka usprawiedliwień. To, że sędzia nie zawsze zagwiżdże karniaka itp to przeca część footballu i wydaje mi się, że kto jak kto - ale on powinien to bardzo dobrze wiedzieć i się z tym liczyć.
Popatrz, moim zdaniem ma rację...Gdyż Manchester rzeczywiście mógł dużo razy przez to punkty stracić...A Chelsea za razem zyskać. Nie wiem, jakieś pojebane fatum...Już kładę na to.

Co do wypowiedzi Mourinho: Każdy ma prawo mówić co chce, jeśli według swojej oceny uważa że Chelsea została skrzywdzona kilka razy to już jego problem. Czasu się nie cofnie
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2007, 23:30   #219
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Jutro półfinały. Ojojoj. Będzie się działo. Muszę się modlić o to, żeby mi net dobrze działał jutro w porze meczu żeby oglądać go na internetowej TV, bo oczywiście ciule z TVP nie kupiły licencji na wtorki -.-
Calen Futh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2007, 23:31   #220
Bastash
Zbanowany
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 814
Stan: Niegrający
Bastash ma numer GG 2751608
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Calen Futh Pokaż post
Jutro półfinały. Ojojoj. Będzie się działo. Muszę się modlić o to, żeby mi net dobrze działał jutro w porze meczu żeby oglądać go na internetowej TV, bo oczywiście ciule z TVP nie kupiły licencji na wtorki -.-
Co się stresujesz. Przynajmniej dowiemy się czy Grażynka poradzi sobie w dzikim świecie.
Bastash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 2 (zarejestrowanych: 0, gości: 2)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:41.


Powered by vBulletin 3