Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-07-2009, 23:55   #1201
kołbaś
Użytkownik Forum
 
kołbaś's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 2,238
kołbaś ma numer GG 7494864
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Miszczu
Biblia:
Księga Rodzaju, rozdz. 19,1-29
Sodoma i Gomora ,mieszkańcy Sodomy byli w związkach homoseksualnych ,co było jednym z przyczyn kary jaka na nich później spadła.
Księga Kapłańska 18,22 i 20,13
2 wersy
,,Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość oraz Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli."
a czy normalne jest wierzenie w to , że kosmiczny, żydowski zombie, który był własnym ojcem może sprawić, że będziesz żył wiecznie, jeżeli symbolicznie będziesz jadł jego ciało i telepatycznie uznasz go za swojego pana, by mógł zdjąć z ciebie złą siłę, która jest w każdym człowieku ponieważ gadający wąż przekonał kobietę zrobioną z żebra do zjedzenia jabłka z magicznego drzewa.

wiec sie biblia przestan wysługiwać
__________________

I staniemy się pasterzami,
Dla Ciebie mój panie dla Ciebie,
Z Potęgą otrzymaną prosto z Twej dłoni,
Nasze nogi nieść mogą spokojnie Twe rozkazy,
Tak więc rozlejemy rzekę ku Tobie,
I poskramiać duszę będziemy na wieki,
In nomine Patris et Filii,
et Spiritus Sancti. Amen.
kołbaś jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-07-2009, 00:04   #1202
zoliax
Użytkownik Forum
 
zoliax's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 32

Posty: 830
zoliax ma numer GG 6035236 Adres Jabbera do zoliax
Domyślny

O, kołbaś, cóż za oryginalność, kiedy to wymyśliłeś ten skrótowy opis chrześcijaństwa?
Nie wiem co dokłanie miał wtedy Miszczu na myśli, ale w kraju w którym stanowcza większość mieszkańców twierdzi, że wyznaje wiarę katolicką, nie można oczekiwać, że wszyscy pokochają homoseksualistów-bo to się kłóci z ich poglądami. A słowa "sie biblia przestan wysługiwać" nawet jeśli są na miejscu, to z pewnością nie o czasie, bo ten post Miszczu napisał dziesiątki stron temu.
__________________
A tak na marginesie.... umrzyj.
zoliax jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2009, 00:08   #1203
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kołbaś Pokaż post
a czy normalne jest wierzenie w to , że kosmiczny, żydowski zombie, który był własnym ojcem może sprawić, że będziesz żył wiecznie, jeżeli symbolicznie będziesz jadł jego ciało i telepatycznie uznasz go za swojego pana, by mógł zdjąć z ciebie złą siłę, która jest w każdym człowieku ponieważ gadający wąż przekonał kobietę zrobioną z żebra do zjedzenia jabłka z magicznego drzewa.
Hahaha, jak już napisał zoliax, przezabawna oryginalność.
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2009, 00:15   #1204
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Jeśli Biblia nakazuje wrogość wobec homoseksualizmu, jest to powód, żeby odrzucić Biblię.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2009, 00:18   #1205
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
Jeśli Biblia nakazuje wrogość wobec homoseksualizmu, jest to powód, żeby odrzucić Biblię.

nie wiem czemu az tak lubisz tych pedarastow? od poczatku tematu propagujesz zeby ich tolerowac i szanowac. Moge znac kilka powodow dlaczego akurat TY ich tak lubisz i szanujesz? moze jestes jednym z nich ?
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2009, 00:21   #1206
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
moze jestes jednym z nich ?
Rozbawiłeś mnie tym. Może jestem. A co?
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2009, 00:22   #1207
Lotress
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 09 2006
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,222
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
nie wiem czemu az tak lubisz tych pedarastow? od poczatku tematu propagujesz zeby ich tolerowac i szanowac. Moge znac kilka powodow dlaczego akurat TY ich tak lubisz i szanujesz? moze jestes jednym z nich ?
Może dlatego, że to też są ludzie, tacy sami jak ty, tylko że postrzegają mężczyznę tak jak ty kobietę?
Lotress jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2009, 00:28   #1208
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lotress Pokaż post
Może dlatego, że to też są ludzie, tacy sami jak ty, tylko że postrzegają mężczyznę tak jak ty kobietę?
Sa tez ludzie, ktorzy postrzegaja dziecko/drzewo/umarlaka/zwierze jak inni kobiete.

http://demotywatory.pl/24704/ONI-SA-NORMALNI

Ostatnio edytowany przez Exodus - 14-07-2009 o 00:31.
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2009, 00:28   #1209
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
Rozbawiłeś mnie tym. Może jestem. A co?
poprostu pytam , bo ciekawi mnie skad taka wielka tolerancja (malo kto na tym forum taka ma w tym przypadku) a jak jestes to jestes , trudno ; poprostu bede mial o tobie inne zdanie. Przez neta i tak nic nie zrobie.

@ Lotress

Nie mow ze homoseksualisci sa tacy sami jak ja , bo zglosze to gdzies do modow ze mnie obrazasz ;D a wydaje mi sie ze wyzywanie kogos jest zabronione. ;D
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2009, 00:38   #1210
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Exodus Pokaż post
Sa tez ludzie, ktorzy postrzegaja dziecko/drzewo/umarlaka/zwierze jak inni kobiete.
1. Praktyki seksualne z większością wymienionych "obiektów" krzywdziłyby drugą jednostkę.
2. Nie są oni zdolni do wytworzenia trwałych więzi emocjonalnych, miłości z tymi obiektami. Tymczasem związek dwóch (żywych, dorosłych) osób tej samej płci może być całkowicie udany pod każdym względem, nie tylko seksualnym.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
poprostu pytam , bo ciekawi mnie skad taka wielka tolerancja (malo kto na tym forum taka ma w tym przypadku) a jak jestes to jestes , trudno ; poprostu bede mial o tobie inne zdanie. Przez neta i tak nic nie zrobie.
Pewnie stąd, że tak zostałem wychowany. Tak jak pewnie sposób, w jaki Ty zostałeś wychowany, zadecydował, że masz względem homoseksualistów takie odczucia, jakie masz.

Śmieszne jest to, że Twoje zdanie mój temat zależy od tego, która płeć mi się podoba. Nie potrafię pojąć, dlaczego miałoby to mieć jakieś znaczenie.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2009, 00:40   #1211
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
1. Praktyki seksualne z większością wymienionych "obiektów" krzywdziłyby drugą jednostkę.
2. Nie są oni zdolni do wytworzenia trwałych więzi emocjonalnych, miłości z tymi obiektami. Tymczasem związek dwóch (żywych, dorosłych) osób tej samej płci może być całkowicie udany pod każdym względem, nie tylko seksualnym.


Pewnie stąd, że tak zostałem wychowany. Tak jak pewnie sposób, w jaki Ty zostałeś wychowany, zadecydował, że masz względem homoseksualistów takie odczucia, jakie masz.

Śmieszne jest to, że Twoje zdanie mój temat zależy od tego, która płeć mi się podoba. Nie potrafię pojąć, dlaczego miałoby to mieć jakieś znaczenie.
nie wiem , prawie kazdy ich broni ale ty to robisz w taki sposob jakbys byl jednym z nich , takie odczucie po czytaniu postow.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2009, 00:43   #1212
Zegenis
Użytkownik Forum
 
Zegenis's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2004
Lokacja: Że co?!

Posty: 326
Profesja: Elite Knight
Domyślny

@Litawor: Nie ma co z nim nawet dyskutowac, jego wszystkie posty na jaki temat nie sa az ciekna glupota ;x
@Albertus: Nie zebym do ciebie cos mial, ale do twoich pogladow jak najbardziej ;s
__________________
Apsik ;<
Zegenis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2009, 00:44   #1213
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
nie wiem , prawie kazdy ich broni ale ty to robisz w taki sposob jakbys byl jednym z nich , takie odczucie po czytaniu postow.
Bo pozostali (nie mówię o wszystkich - żeby nikt się nie poczuł urażony) mówią o "tolerancji", ale podświadomie czują, że to są "oni", "inni". Homoseksualizm nie jest w ich przekonaniu niczym złym, ale nie chcą, żeby ktoś pomyślał, że oni mają z nim coś wspólnego.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2009, 00:49   #1214
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Przez neta i tak nic nie zrobie.
A twarzą w twarz co byś zrobił? Zabił, bo ktoś jest gejem?

Cytuj:
Homoseksualizm nie jest w ich przekonaniu niczym złym, ale nie chcą, żeby ktoś pomyślał, że oni mają z nim coś wspólnego.
Bo większość żyje w zasadzie "jest dobrze, póki mnie to nie dotyczy".
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.
Vasudanin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2009, 00:53   #1215
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vasudanin Pokaż post
A twarzą w twarz co byś zrobił? Zabił, bo ktoś jest gejem?

kiedyś pisałem co u nas w mieście zrobili dla 2 gejów. wtedy bylem mały , teraz chętnie bym się do pościgu dołączył, w sumie mam już własna siekierę ;D podwędziłem z budowy ;D Wiatrówki nie mam , ale maja inni.


@Down.

O co ci chodzi?
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 14-07-2009 o 00:59.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2009, 00:56   #1216
Arfyd
Użytkownik Forum
 
Arfyd's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2006
Wpisy bloga: 2

Posty: 592
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
kiedyś pisałem co u nas w mieście zrobili dla 2 gejów. wtedy bylem mały , teraz chętnie bym się do pościgu dołączył, w sumie mam już własna siekierę ;D podwędziłem z budowy ;D Wiatrówki nie mam , ale maja inni.
Lecz się. dziesieńćznakuf
__________________

Signed,
Arfyd.
___________________________________________
Arfyd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2009, 01:09   #1217
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
1. Praktyki seksualne z większością wymienionych "obiektów" krzywdziłyby drugą jednostkę.
2. Nie są oni zdolni do wytworzenia trwałych więzi emocjonalnych, miłości z tymi obiektami. Tymczasem związek dwóch (żywych, dorosłych) osób tej samej płci może być całkowicie udany pod każdym względem, nie tylko seksualnym.
1. Dwoch by nie krzywdzily na pewno, a co do dwoch zywych - to kto wie? moze by tego chcialy? moze by im sie podobalo?
2. No wlasnie kiedys mowiono, ze trwaly zwiazek mozna zbudowac tylko miedzy kobieta i mezczyzna, teraz ze takze miedzy osobami tej samej plci, kto wie moze kiedys ludzie odkryja ze zwiazek doroslego z dzieckiem lub zwierzeciem jest po prostu orientacja seksualna i miedzy obydwoma partnerami moze byc trwale uczucie

wiem, ze to moze juz troche niesmaczne, ale zwykly homoseksualizm takze jest niesmaczny


@Albertus
Poglady pogladami, ale zeby za kims biegac z siekiera to juz nieco przesada, o to mu chodzilo.

Ostatnio edytowany przez Exodus - 14-07-2009 o 01:10.
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2009, 01:10   #1218
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
@Down.

O co ci chodzi?
Zgaduj. Jesteś tak tępy, że aż brakuje mi słów. Chyba, że to szeeeroko zakrojona prowokacja (całe twoje wypowiedzi i "poglądy"), to jesteś niemalże geniuszem.

@down

Szybko, bunkruj się w domu, nadchodzi Albertus z siekierą.

Ostatnio edytowany przez Argen - 14-07-2009 o 01:20.
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2009, 01:18   #1219
Gimlos
eX Moderator
 
Gimlos's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2003
Lokacja: Szczecin-Zdroje/Wroclaw

Posty: 1,481
Imię: Gimli Ent
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 89
Gimlos ma numer GG 5382831
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Nie mow ze homoseksualisci sa tacy sami jak ja , bo zglosze to gdzies do modow ze mnie obrazasz ;D a wydaje mi sie ze wyzywanie kogos jest zabronione. ;D
Jesteś kryptogejem.
__________________
Don't tell me what I can't do.
Blog o absurdzie
Gimlos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2009, 01:20   #1220
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Exodus Pokaż post
kto wie moze kiedys ludzie odkryja ze zwiazek doroslego z dzieckiem lub zwierzeciem jest po prostu orientacja seksualna i miedzy obydwoma partnerami moze byc trwale uczucie
"Odkryto" już dawno, że na dzieci takie związki mają dewastujący wpływ, nawet jeśli dobrowolnie się na nie godzą (przecież to nie jest tak, że dzieci są tylko gwałcone siłą). Jeśli chodzi o zwierzęta, to jest to relacja czysto seksualna i z oczywistych względów inna być nie może. Poza tym zwierzę nie może wyrażać swojej woli, co wyklucza dopuszczanie takich praktyk.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:09.


Powered by vBulletin 3