Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

Notki

tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony, wskazać błąd i zasugerować czego brakuje.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 10-04-2007, 01:22   #1
Etoric
Użytkownik Forum
 
Etoric's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2005
Wiek: 33

Posty: 1,716
Poziom: 44
Etoric ma numer GG *3224**
Domyślny Coś dot. regulaminu działu filmy.

Takie moje spostrzeżenia:
1. Nowy użytkownik na forum, komputer od 2 miesięcy, internet od 2 dni zaczyna szukać na youtube.com. Uważa siebie za Kolumba i zaczyna postować tutaj wszystkie te filmy które nie mają za cholere składu i ładu ale autor je daje, aby nabić sobie licznik założonych tematów.

Wszystkie refreshe starych filmów powinny być w granicach racjonalnych odstępów czasowych. Ostatnio film pod tytułem'Tibian' był postowany z 3 razy wciągu miesiąca, a autorzy tłumaczyli siętym, że ' może inni użytkownicy tego nie widzieli'
__________________________________________________

2. Refreshowanie filmów. Sytuacja jak w pkt. nr 1 tylko autor daje wszystkie filmy(nie związane z tibią) jak lecą. Uważa siebie za jedynego który odkrył youtube.com i z uporem maniaka postuje filmy do OWION'u. Jak leci, wszystko, a na uwagi'ale to już było' pisze'dobra k****ALE INNI NIE WIDZIELI!'

Wg mnie powinno być kategoryczne zabronienie dawania filmów nie związanych z tibią na tym forum. Jak chcesz się posmiać wchodzisz na jotuba i sobie do woli szukasz filmów.
__________________________________________________

3.Co do plagi hakeruf. Jedynie w dziale filmy użytkownicy nie mający konta dłużej niż -miesiąc- nie mogą postować filmobonusy.

Bedą można powiedzieć 'fale' hakerów.Miesiąc to długi okres czasu, a nikt nie jest takim ambitnym hax0rem, żeby robić po 30 użytkowników na raz, zeby codziennie innym postować haxa.
__________________________________________________

Może i gdzieś znajdują się takie zapisy w regulaminie dot. tego co napisałem, ale jak są to nikt ich nie przestrzega.

To są tylko i wyłącznie moje spostrzeżenia/sugestie, bo denerwują mnie osoby uważające się za centrum świata.
__________________

23:28 Andrzej Epa [31]: schowaj te zeby
23:28 Andrzej Epa [31]: nie warcz na mnie

14:23 Thor Orio [124]: Dam itemy za zaufanie, do wygrania nawet bohy oraz rh i takie smietki magiczne , za slabe eq kasa

Ostatnio edytowany przez Etoric - 10-04-2007 o 01:24.
Etoric jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-04-2007, 11:17   #2
Dwimenor
Born to Ban
 
Dwimenor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: inny wymiar
Wiek: 37
Wpisy bloga: 7

Posty: 2,783
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 88
Skille: 87/62
Poziom mag.: 18
Dwimenor ma numer GG 7472583
Domyślny

1 i 2 - Tematy te są przeważnie kasowane a co bardziej nadgorliwi upominani(o ile ktoś zaraportuje i napisze, że to już było-moderatorzy nie mają pamięci absolutnej i nie muszą pamiętać każdego filmu). Od filmów nie związanych z Tibią, jest ten tamten przyklejony temat w OWIONIE i niech zostanie.

3. Było już z 2, czy 3 razy tłumaczone, że to nie rozwiąże sprawy. Poszukaj w tematach o "haćkerach" w tym dziale.
__________________
Poniższe zdanie jest fałszywe
Powyższe zdanie jest prawdziwe.
Dwimenor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:05.


Powered by vBulletin 3