Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

Notki

tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony, wskazać błąd i zasugerować czego brakuje.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 20-12-2005, 08:12   #1
Etoric
Użytkownik Forum
 
Etoric's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2005
Wiek: 33

Posty: 1,716
Poziom: 44
Etoric ma numer GG *3224**
Strzałka Dodatkowy zarobek na Tibia.pl?(propozycja)

Akcja pajacyk-klikasz w baner i przez to zarabia placowka wydająca obiady dla biednych dzieci... A więc czy nie możliwe jest stowrzenie czegos takiego tylko ze 5 groszy by wędrowało na konto Tibia.pl? Serwer/y jest słaby i często nie mozna wbić na stronke/forum
Sam bym mial stronę tą ustawioną jako stronę domową i bym codziennie klikał.
Gdzieś czytałem ze za 2k kliknięc w baner osoba posiadająca ów baner dostaje 200 złotych...też bym codziennie klikał XP
Uważam ze jest to dobry pomysł, ale nie mam pojęcia czy sie przyjmie..i czy go góra zaakceptuje
__________________

23:28 Andrzej Epa [31]: schowaj te zeby
23:28 Andrzej Epa [31]: nie warcz na mnie

14:23 Thor Orio [124]: Dam itemy za zaufanie, do wygrania nawet bohy oraz rh i takie smietki magiczne , za slabe eq kasa
Etoric jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-12-2005, 08:30   #2
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

No jasne, ze by sie przyjal. O ile oczywiscie to TY zgodzisz sie, ze bedziesz placil 5gr dla tibia.pl za kazde klikniecie w link/baner Pieniadze nie biora sie znikad - akcja pajacyk ma mnowsto sponsorow;]
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2005, 11:22   #3
MatKus
http://tibiaspy.com
 
MatKus's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Opole / Głuchołazy
Wiek: 43

Posty: 2,289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Matkus
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Adres Jabbera do MatKus
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Etoric
Akcja pajacyk-klikasz w baner i przez to zarabia placowka wydająca obiady dla biednych dzieci... A więc czy nie możliwe jest stowrzenie czegos takiego tylko ze 5 groszy by wędrowało na konto Tibia.pl? Serwer/y jest słaby i często nie mozna wbić na stronke/forum
Sam bym mial stronę tą ustawioną jako stronę domową i bym codziennie klikał.
Gdzieś czytałem ze za 2k kliknięc w baner osoba posiadająca ów baner dostaje 200 złotych...też bym codziennie klikał XP
Uważam ze jest to dobry pomysł, ale nie mam pojęcia czy sie przyjmie..i czy go góra zaakceptuje
Jak rozumiem, bannerów google i innych oraz różnych popupów, które do tej pory mieliśmyna stronie, nie zauważyłeś?
__________________
Najlepsza strona o Tibii - http://tibiaspy.com - jeśli nie znasz, to nie wiesz, co tracisz!
Zarejestruj się na http://forum.tibiaspy.com - prowadź i oglądaj galerie, szukaj i udzielaj pomocy, rozmawiaj o Tibii i na każdy inny temat!
MatKus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:17.


Powered by vBulletin 3