Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Arcania

Notki

Arcania Wydarzenia ze świata Arcania

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 15-07-2008, 14:00   #1761
Cypeek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 07 2008
Lokacja: Szczecin

Posty: 39
Stan: Na Emeryturze
Imię: Snozi
Profesja: Elder Druid
Poziom: 103
Poziom mag.: 64
Domyślny

@notop

Nie wiem jakim trzeba byc idiota, zeby w tym wieku takie pierdoly pisac. Jesli chiales byc po prostu smieszny to ci nie wyszlo, zdarza sie.
Cypeek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-07-2008, 14:09   #1762
Dragostino
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 06 2008
Lokacja: KrK

Posty: 128
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Arcania
Poziom: 188
Skille: Slabe
Domyślny

@notop

Eh , ale to nie ich wina ze was jest mało , bo ludzie pokroju pal palus itp są nauczeni że zawsze za nich grała Hiberna , a teraz jak zaczyna mniej grać , i na Openkach was jest mało , to nikt nie chce grać. Ciągle narzekacie że ich jest więcej ... A co , was w Gildi jest mało? 68 w gildi + Ty ,Tiuso(Bez gildi) oraz kilku supporterów , którzy latali czasami za wami.

To co mało was jest? Tak trudno przekonać 60 osób , żeby raz w życiu poszli na ob?

Więc jeśli nie , to skończcie już marudzenie "was było więcej" , nie ich wina.

Ps. Zapomniałbym , co do wczesniejszego posta . Smiejecie sie z Medivh'a , a popatrzcie co Sakul zrobil.
Dragostino jest offline  
stary 15-07-2008, 14:55   #1763
Koszyk
Moderator
 
Koszyk's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 3,026
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Co do ilości osób... widać komu zależy żeby wygrać a komu nie...
Anyways, gdyby nie początkowy błąd z naszej strony to może by było 13-5...
__________________
Koszyk jest offline  
stary 15-07-2008, 15:13   #1764
Medivh Shady
Użytkownik Forum
 
Medivh Shady's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 37

Posty: 617
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 250
Poziom mag.: 84
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Notopeczek Pokaż post
eh klucicie sie jak dzieci albo idioci..albo gorzej jak clapek

trzeba przyznac ze 15 osob na 30 to spora pzrewaga wiec 10-13 w fragach jest czym sie cieszyc;p
co do elfa widac ze niemacie narazie;]
a wlasnie Medi co do osob online ktostam zorbil screena z viplisty ilu was bylo [38] doladnie skoluje ci tego screena

prawda jest taka ze jestescie jak chince

wygrwacie ilosca,wyobraz sobie jakby wszyscy chinczycy z paleczkami ruszyli na europe..sladu by niebylo chocby miala europa lepsza bron


moral

jestescie chinczykami i produkujecie chinskie zupki instant ;P(bez obrazy to ofc zarcik)

Mi nie chodzilo ilu nas bylo online tylko ile osob wyszlo na okolnir , pozatym porownaj sobie zazwyczaj jakim wy teamem chodzicie a jakim my ( chodzi o sile sd ), wy zazwyczaj chodzicie najsilniejszymi magami palami i czasem wezmiecie wiecej knightow , my tak nie ograniczamy i idzie kazdy kto chce
__________________
Koszykówka ofc :>

WoW
Realm: Auchindoun
Name: Punish
http://eu.wowarmory.com/character-sh...ndoun&n=Punish
Medivh Shady jest offline  
stary 15-07-2008, 15:14   #1765
Szefoo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 11 2007
Lokacja: Prudnik

Posty: 186
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Arcania
Domyślny

LR zawsze gada o elfie tylko jak przegraja bo ich było mniej...to kurwa nie możecie sobie wziąść więcej ludzi tylko tak mało..??
Było 13-10 nie ważne jak wygrali ale ważne że wygrali a nie jakim sposobem !
Ja nie jestem za niczyją stroną ponieważ w LR jest większe PA a w interr jak im sie nudzi to też bija za byle co..np taki Manndy
Szefoo jest offline  
stary 15-07-2008, 15:16   #1766
Smokuu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2007
Lokacja: Polska, Łomża
Wiek: 23

Posty: 486
Stan: Na Emeryturze
Świat: Arcania,Kyra
Poziom: 130
Skille: 95/93
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragostino Pokaż post
@notop

Eh , ale to nie ich wina ze was jest mało , bo ludzie pokroju pal palus itp są nauczeni że zawsze za nich grała Hiberna , a teraz jak zaczyna mniej grać , i na Openkach was jest mało , to nikt nie chce grać. Ciągle narzekacie że ich jest więcej ... A co , was w Gildi jest mało? 68 w gildi + Ty ,Tiuso(Bez gildi) oraz kilku supporterów , którzy latali czasami za wami.

To co mało was jest? Tak trudno przekonać 60 osób , żeby raz w życiu poszli na ob?

Więc jeśli nie , to skończcie już marudzenie "was było więcej" , nie ich wina.

Ps. Zapomniałbym , co do wczesniejszego posta . Smiejecie sie z Medivh'a , a popatrzcie co Sakul zrobil.
Jak bys nie zauwazył to u nas ciezko jest zebrac team powyzej 25 osób oO.
Jesli znasz ludzi z LR to odrazu widzisz ze u nas jest duzó osób które maja po ~ 22 + lat, mam ci wymienic? Sua,Belka,Sakul, Sauron,Ljubo,Lolo,Eti,Dżufi,Leszczu,Caros,Trajdi,L eon, GIdek, Zin i jeszcze paru a co za tym idzie, ci ludzie niektraktuja powaznie gry gdyz niektórzy maja rodzine, wiekszosc z nich pracuje, pare osób pomimo ze skonczylo mature nie o*******aja sie,tylko znalazła sobie robote i pracuje, niektorzy wczesniej mieli szkole a teraz wakacje ale co z tego jak wyjezdzaja albo wola gdzies pojsc czy jak swieci słonce pojechac nad zalew czy cuś a nie tak jak achmed, za oknem 30 stopniowe upaly a ten siedzi przed kompem 15 h i tlucze frosty . Moze juz teraz zrozumiales czemu niektorymi charami gra hiberna, a jak nie to twoj problem.Widocznie masz cos z głowa. A wylazimy na akcje taka mało iloscia gdyz chcemy cos zrobic,wiadomo,was zawsze bedzie wiecej, z racji ze u was playerzy są młodsi, nie maja obowiazkow,nie pracuja. (tak mi nieoficjalnie wiadomo.) Uwierz mi ze trudno zebrac 50 osob, ale poddac sie nie poddamy, bedziemy starac sie robic cos nawet ta garstka osób
Smokuu jest offline  
stary 15-07-2008, 15:25   #1767
Smokuu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2007
Lokacja: Polska, Łomża
Wiek: 23

Posty: 486
Stan: Na Emeryturze
Świat: Arcania,Kyra
Poziom: 130
Skille: 95/93
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Medivh Shady Pokaż post
Mi nie chodzilo ilu nas bylo online tylko ile osob wyszlo na okolnir , pozatym porownaj sobie zazwyczaj jakim wy teamem chodzicie a jakim my ( chodzi o sile sd ), wy zazwyczaj chodzicie najsilniejszymi magami palami i czasem wezmiecie wiecej knightow , my tak nie ograniczamy i idzie kazdy kto chce
sila sd? lolz wez medi nie pisz ciemnot,lepiej wyjdz.
Co jak mi sie nie podoba to ja mam wyjsc? oj nie , oprocz mnie kendiego aka voronixa i suy nikt tutaj sie nie opwoiada za Lr wiec musze bronic swojej strony, bo tak to by toczyla sie tylko gadka miedzy wami, o jakies pierdoly. a tak to przynajmniej temat jest zywy.

odnosnie sily sd , nawet jesli mamy mamy tych najsliniejszych magów, a twierdzisz tak zapewne po ich lvl, to teraz lvl sie nie liczy tylko Mlvl, a taki mag uksz ma 120? a ma 71 m lvl to tak jak wovimus na swoim 150~~ lvlu, i "WIECEJ" u was magow wychodzi co daje wam wieksza sile sd, a z elf botem to dopiero leci combo wiec shut u*. Jestes tak głupi na te swoje 21 lat? ze commentowac sie tego nie chce.
Smokuu jest offline  
stary 15-07-2008, 15:35   #1768
Smokuu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2007
Lokacja: Polska, Łomża
Wiek: 23

Posty: 486
Stan: Na Emeryturze
Świat: Arcania,Kyra
Poziom: 130
Skille: 95/93
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szefoo Pokaż post
Ja nie jestem za niczyją stroną ponieważ w LR jest większe PA a w interr jak im sie nudzi to też bija za byle co..np taki Manndy
Jakie PA, kto jest tym Pa? Sua? nigdy nie robil pa, ofc jest pare osob typu Damoon, ale stanowili 1/6 dpft przed wojna. Zreszta byli w gildi rządzącej to mieli do tego małe prawo. A SF pa nie robilo? Gdyby nie neth ktory zawsze im dupe ratował, w sumie to on mial wiecej do gadania niz luki, to by juz dawno siedzieli cicho.
U was oprocz starego SF(IH) to tez śa dobre ziólka, boroth, Lindlay(slynny reason za ktory wyleciał z dpft), Eizix, Arcash, Lamus ktory bil magow na poh a pozniej sie tlumaczył ze bil tylko dlatego ze nie podobał mu sie uptade dla magów,Velorn, ktory gdyby nie to ze luki kazał mu sie uspokoic to by dawno alunir go wyjebal. Medivh, ktory robil co chcial z racji ze jest vickiem, jego kumple byli najwazniejsi.Mało przykladów? A teraz nowe gwiazdy wschodza i chca zabłyszczec, sam jak mowisz pierwsza gwiazda Manddy.

Zreszta ciekawie sie zapowiada 108 osob w gildi, jesli wygracie wojne jestem bardzo ciekaw jak dlugo sie utrzymacie, wiadomo kazdy ma kolege kolegi i bedziecie sie na siebie wkurzac bo za duzo problemow, a luki to bedzie mial gdzies jak to było w Dpft. Zamiast zaprzestac na invitowaniu na 90 osoboach a z tamtych zrobic gildie aka Sf jak kiedys to wy dalej swoje ;p ciekawie ciekawie

btw zapomnialem dodac PaNoVa, przecierz to SF go wykreowało, wiec on jest najlepszym przykladem kto co robil i kto kogo bronil fakt teraz jest z LR ale to nie o to tutaj chodzi.

edit 2 jesli chodzi o filmy banaha to nie wiem czy to prawda czy nie, nie wnikam w to ale jesli to prawda ze jest "pollicjantem" to dzwi mnie tylko kto był takim kretynem i wydał mu odpowiednie uprawnienia do pelnienia tego zawodu, ktos musial byc niespełna rozumu jak arcash albo Clapek.

Ostatnio edytowany przez Smokuu - 15-07-2008 o 15:43.
Smokuu jest offline  
stary 15-07-2008, 15:41   #1769
marianos_
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 07 2008

Posty: 6
Domyślny

Smokuu co ty tak sie stresujesz palancie, nie praw tu kazań bo narazie nic mądrego nie napisałeś tylko wszytskich obrażasz. Ważne jest to, że wy przegrywacie i ty sie tym zajmij a nie tym, że pouczasz innych. Takim pisaniem nie zmienisz losów wojny, bo większość ludzi wypowiadających się na forum zwyczajnie Cię ignoruje.
marianos_ jest offline  
stary 15-07-2008, 15:49   #1770
Smokuu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2007
Lokacja: Polska, Łomża
Wiek: 23

Posty: 486
Stan: Na Emeryturze
Świat: Arcania,Kyra
Poziom: 130
Skille: 95/93
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez marianos_ Pokaż post
Smokuu co ty tak sie stresujesz palancie, nie praw tu kazań bo narazie nic mądrego nie napisałeś tylko wszytskich obrażasz. Ważne jest to, że wy przegrywacie i ty sie tym zajmij a nie tym, że pouczasz innych. Takim pisaniem nie zmienisz losów wojny, bo większość ludzi wypowiadających się na forum zwyczajnie Cię ignoruje.
A ty to samo robisz O.o, twoje konto nie rózni sie niczym od mojego, tylko wypowiedzi, moje maja jakis sens, i chcialem tylko wytlumaczyc co poniektorym czemu na nas gra hiberna, a nie czytac na okraglo , ze ten i ten oddaje chara bo nie umi grac. Jak by nie umial grac to by nie zrobil xxx lvowej postaci proste.
Smokuu jest offline  
stary 15-07-2008, 15:55   #1771
marianos_
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 07 2008

Posty: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Smokuu Pokaż post
A ty to samo robisz O.o, twoje konto nie rózni sie niczym od mojego, tylko wypowiedzi, moje maja jakis sens, i chcialem tylko wytlumaczyc co poniektorym czemu na nas gra hiberna, a nie czytac na okraglo , ze ten i ten oddaje chara bo nie umi grac. Jak by nie umial grac to by nie zrobil xxx lvowej postaci proste.

Wbijanie lvli a walka to są dwie zupełnie inne rzeczy, widzisz tak samo wy ciągle piszecie, że używamy elfa.. a to że Interregnum ma 108 ludzi w guildi to nie powinno Cie to interesować, każdy chce wygrać i założe się żę gdybyście wy mieli okazję kogoś przyjąć to napewno byśćie to uczynili
marianos_ jest offline  
stary 15-07-2008, 16:05   #1772
Smokuu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2007
Lokacja: Polska, Łomża
Wiek: 23

Posty: 486
Stan: Na Emeryturze
Świat: Arcania,Kyra
Poziom: 130
Skille: 95/93
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez marianos_ Pokaż post
Wbijanie lvli a walka to są dwie zupełnie inne rzeczy, widzisz tak samo wy ciągle piszecie, że używamy elfa.. a to że Interregnum ma 108 ludzi w guildi to nie powinno Cie to interesować, każdy chce wygrać i założe się żę gdybyście wy mieli okazję kogoś przyjąć to napewno byśćie to uczynili
ilosc ludzi w IT poprostu mnie ciekawi. Duzo ludzi,wiele problemow, malo ludzi, mało problemow. Proste. Ale luki napewno ma na to juz jakąs recepte
Jak dla mnie to szykuje sie wałek rozmiaru bedka

Ostatnio edytowany przez Smokuu - 15-07-2008 o 16:06.
Smokuu jest offline  
stary 15-07-2008, 16:17   #1773
Szefie :)
Użytkownik Forum
 
Szefie :)'s Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2005
Lokacja: Braniewo

Posty: 519
Imię: Seikeron
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Suicide Boys
Świat: Arcania
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kendi Pokaż post
haha zobacz sobie film daj STOP i policz ze bylo was samych inter minimum 33 ! po 2 lr uciekalo bo bylo ich 10? po co w ogole ten temat poruszac jak sam miales watpiwosci czy wyjsc z 33 osobowa ekipa na 13 ludzi z lr?
co do damoona i elfa gosc nigdy elfa nie mial a ty wileki 200 MS na filmie chuja robiles stales i tylko wpisywales UTAMO VITA nie wiem nawet czy nie zapomniales nacisnac hota z SD bo cos mi tam nie pasowalo z toba jedyna osoba ktora sobie tam radzila to byl Plan Edson ktory wczoraj bardzo dobrze zagral (probowal raszowac wypychac ) a wy all staliscie jak kolki czekajac az mwal zniknie ... zal taki ames 140 ms gosc strzelil ile moze 4 sd w ekipe LR a z 20 w frosty i nooby pozatym prawie padl na filmie od frosta wiec co tu wiecej mowic jestescie slabsi popronuje sie ustawic z lr na ob (nie koniecznie na ank) ale tak zeby bylo was po rowno (wystarczy wczesniej powiedziec) i zobaczymy kto bedzie s*******al o ile kto kolwiek zdarzy ...
A moze wkoncu byscie wyszli cala ekipa a nie ciagle placzecie ze zawsze jest was mniej. Zawsze jest placz i zgrzytanie zebow i gadka 'przegralismy bo nas bylo mniej', po chuj w takim razie wychodzic? Tylko po to zeby plakac na forum? I jeszcze caly czas mowicie jacy to my jestesmy nieudolni, nieumiemy grac, walczyc i jeszcze bogwie co. A jednak dostajecie ostry WPIER*OL.
Szefie :) jest offline  
stary 15-07-2008, 16:24   #1774
Smokuu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2007
Lokacja: Polska, Łomża
Wiek: 23

Posty: 486
Stan: Na Emeryturze
Świat: Arcania,Kyra
Poziom: 130
Skille: 95/93
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szefie :) Pokaż post
A moze wkoncu byscie wyszli cala ekipa a nie ciagle placzecie ze zawsze jest was mniej. Zawsze jest placz i zgrzytanie zebow i gadka 'przegralismy bo nas bylo mniej', po chuj w takim razie wychodzic? Tylko po to zeby plakac na forum? I jeszcze caly czas mowicie jacy to my jestesmy nieudolni, nieumiemy grac, walczyc i jeszcze bogwie co. A jednak dostajecie ostry WPIER*OL.
Marianos~~ widzisz tlumacz komus a ten dalej swoje
Smokuu jest offline  
stary 15-07-2008, 18:00   #1775
Dragostino
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 06 2008
Lokacja: KrK

Posty: 128
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Arcania
Poziom: 188
Skille: Slabe
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Smokuu Pokaż post
Jak bys nie zauwazył to u nas ciezko jest zebrac team powyzej 25 osób oO.
Jesli znasz ludzi z LR to odrazu widzisz ze u nas jest duzó osób które maja po ~ 22 + lat, mam ci wymienic? Sua,Belka,Sakul, Sauron,Ljubo,Lolo,Eti,Dżufi,Leszczu,Caros,Trajdi,L eon, GIdek, Zin i jeszcze paru a co za tym idzie, ci ludzie niektraktuja powaznie gry gdyz niektórzy maja rodzine, wiekszosc z nich pracuje, pare osób pomimo ze skonczylo mature nie o*******aja sie,tylko znalazła sobie robote i pracuje, niektorzy wczesniej mieli szkole a teraz wakacje ale co z tego jak wyjezdzaja albo wola gdzies pojsc czy jak swieci słonce pojechac nad zalew czy cuś a nie tak jak achmed, za oknem 30 stopniowe upaly a ten siedzi przed kompem 15 h i tlucze frosty . Moze juz teraz zrozumiales czemu niektorymi charami gra hiberna, a jak nie to twoj problem.Widocznie masz cos z głowa. A wylazimy na akcje taka mało iloscia gdyz chcemy cos zrobic,wiadomo,was zawsze bedzie wiecej, z racji ze u was playerzy są młodsi, nie maja obowiazkow,nie pracuja. (tak mi nieoficjalnie wiadomo.) Uwierz mi ze trudno zebrac 50 osob, ale poddac sie nie poddamy, bedziemy starac sie robic cos nawet ta garstka osób
Nawet nie chodzi mi o te osoby , tylko o pionasów , którzy nie byli ani razu na OB a są u was w gildi , a nie pracują(codzienne "last login"). Wiem że nie każdy oddaje postać(choćby Pall Fire ) , że na vencie zazwyczaj jest 15~osob z LR(arcania) , ale jeżeli widzicie jaka jest sprawa(a jak narazie przegrywacie) i nie chcecie zwalać winy na elfa czy tam ilość graczy , to spróbujcie sobie ustalic jakąś konkretną date na której będzie polowa od was(lub wiecej) , żeby ciągle nie zwalac na coś winy. I wtedy dopiero sie wykażecie.

@marianos
O dziwo Smokuu pierwszy raz coś konkretnie napisał

Hmm , co do wałka to bedka chyba się nie da pobic =)


@Manndy

Co do niego to nie mam żadnych zastrzeżeń. Zawsze z nim się miło rozmawia , czasami popyka na jakimś ots'ie i ogólnie jest Spoko , jak i na RL tak i na vencie.

Ostatnio edytowany przez Dragostino - 15-07-2008 o 18:02.
Dragostino jest offline  
stary 15-07-2008, 18:40   #1776
bemo
Użytkownik Forum
 
bemo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 31

Posty: 2,095
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Skille: 100/72
Domyślny

up

prawda
__________________
I'm not perfect. I live on the planet Earth where humans live. Humans aren't perfect. Never have been. Never will be. I don't always make the right choices. I don't look like a fashion model. I don't always do what people expect of me. I'm human. I'm imperfect. But there is no one else like me in this whole wide world. I'm unique. I'm a miracle. I'm a legend, and my enemies envy me.


bemko'
bemo jest offline  
stary 15-07-2008, 20:48   #1777
Koszyk
Moderator
 
Koszyk's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 3,026
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Smokuu Pokaż post
U was oprocz starego SF(IH) to tez śa dobre ziólka, Boroth, Lindlay(slynny reason za ktory wyleciał z dpft), Eizix, Arcash, Lamus
Masz cos do ekipy SB? :S


SB FOR LIFE! _/


U was też są niezłe ziółka... Rexsi, Shavenis, Kayetan, Damoon, Bedurion, Polo enmo, Nintoko, Sauron i Tiuso...
__________________
Koszyk jest offline  
stary 15-07-2008, 22:25   #1778
Smokuu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2007
Lokacja: Polska, Łomża
Wiek: 23

Posty: 486
Stan: Na Emeryturze
Świat: Arcania,Kyra
Poziom: 130
Skille: 95/93
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Koszyk Pokaż post
Masz cos do ekipy SB? :S


SB FOR LIFE! _/


U was też są niezłe ziółka... Rexsi, Shavenis, Kayetan, Damoon, Bedurion, Polo enmo, Nintoko, Sauron i Tiuso...
bedu? ostatnie pa jakie odjebal to bylo Pa na 10kk chyba , a sauron to predzej w Rl zrobil PA niz na tibi :
Smokuu jest offline  
stary 15-07-2008, 22:45   #1779
Kajkosz
Użytkownik Forum
 
Kajkosz's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2006
Lokacja: Śrem
Wiek: 35

Posty: 15
Stan: Niegrający
Imię: Dark Kajko
Profesja: Royal Paladin
Świat: Arcania
Poziom: 274
Skille: 106
Poziom mag.: 26
Domyślny

Notop w kazdych postach pokazujesz wyzszosc nad mlodszymi jaki tty jestes dorosly itp, i przez to stajesz sie lepszy ? Jak tak jest powinnies byc wyksztalcony miec zone i dzieci i wtedy ok szacun

Co do innych to zawsze sa 2 wymowki: wiecej nas i elf, dobrze wiadomo ze wy tez macie a co do wiary to wam latwiej zebrac ludzi macie do dyspozycji tyle serwow a my gramy sami, i kazdy gra jak gra jeden lepiej drugi gorzej ale sam proboje cos zrobic.

A co do filmikow banaha wy uwazacie tak inni inaczej to jest podobne do zartow nintoko was smieszna dla nas sa bez sensu i to dziala w obie strony, mi osobiscie sie podbaja

Btw:
Rushujeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmyyyyyyyyyyyy ku**yyyyyyyyyyyy xD

*wojna trwa*
__________________
Loyal to the end.
Kajkosz jest offline  
stary 16-07-2008, 00:24   #1780
marianos_
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 07 2008

Posty: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Smokuu Pokaż post
bedu? ostatnie pa jakie odjebal to bylo Pa na 10kk chyba , a sauron to predzej w Rl zrobil PA niz na tibi :
pokażcie mi Saurona~ fotke.
marianos_ jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:45.


Powered by vBulletin 3