Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-04-2007, 17:06   #241
Thoder
Użytkownik Forum
 
Thoder's Avatar
 
Data dołączenia: 18 03 2007
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 33

Posty: 98
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vekegi Pokaż post

finał : Chelsea - AC Milan.
Mój typ: Liverpool - Man United.
__________________
And if you go,
I wanna go with you.
And if you die,
I wanna die with you.
Take your hand and walk away...

____________________________________

Forza Juve !

____________________________________

Cytuj:
"Adicz to jest stary wyjadacz, on kocha sie podszywać, budować coś, później to niszczyć - i wszystko kosztem innych."
Thoder jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-04-2007, 17:21   #242
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vekegi Pokaż post
mi się podobał tam zresztą wynik też chociaż mogłoby być z 2-0, ale dobrze reina bronił, no i kicha :<
Akcja Drogby gdy zagrywał piętką a Lamps strzelał to istna maskra szkoda, że bez bramki Ale i tak jest w miare dobrze, troche się obawiam rewanżu, ale mam dobre myśli

Lpool - Chelsea X
AC Milan - Manu 1

finał : Chelsea - AC Milan.
Tak...a po finale "We are the Champions..." W sumie to też chce taki finał bo 3x meczów z Manchesterem nie chce mi się oglądać.
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-04-2007, 17:25   #243
Thomisson
Użytkownik Forum
 
Thomisson's Avatar
 
Data dołączenia: 17 02 2005
Lokacja: Old Trafford
Wiek: 32

Posty: 682
Thomisson ma numer GG 7120620
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maggic Pokaż post
bo 3x meczów z Manchesterem nie chce mi się oglądać.
Nie będziesz musiał, bo będzie Liverpool - MU

Ostatnio edytowany przez Thomisson - 26-04-2007 o 17:26.
Thomisson jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-04-2007, 18:33   #244
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

ahh ta piękna ang piłka...usypiałem-miejmy nadzieję że w rewanżu będzie ciekawiej i liverpool przejdzie dalej. Co do meczu-nie ma to jak strzelić i bronić częstochowy . Finał jaki bym chciałbojętnie ale bez Chelsea
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-04-2007, 10:28   #245
Bastash
Zbanowany
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 814
Stan: Niegrający
Bastash ma numer GG 2751608
Domyślny

A ja Wam mówię, że finał będzie powtórką sprzed 2 lat.
Bastash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-04-2007, 21:59   #246
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

ASCO Śląsk 53:61 BOT Turów! OU JE! Mamy 2-1, hej Turow mamy 2-1! Swojego posta opieram wylacznie po relacji z livescore'a, wiec w niektorych kwestiach moge sie mylic...
Znowu defensywa rzadzila w meczu Turowa ze Slaskiem. Swiadczy o tym niski wynik, rowniez fatalna skutecznosc z gry obu zespolow (Slask 29.3%, Turow 42.3% - tu juz jest w granicach przyzwoitosci, chociaz 7/27 za 3 chluby nie przynosi, zwlaszcza jak ma sie w skladzie Thomasa Kelatiego i Roberta Witke...) jest jakims wykladnikiem. Slask zarzadzil na tablicach (34 zbiorki przy 30 Turowa), 14 zbiorek w ataku a mimo to tylko 53 pkty - naprawde nie wiem jak to sie moglo stac, ale jednak. Chociaz jezeli w calym meczu druzyna ma LACZNIE 2 (slownie DWIE) asysty... Dobre zawody ponownie rozegral Slobodan Ljubotina (10 zbiorek, 8 pktow, znowu trafil trojke (!!!)). Coz... Slaskowi gratulujemy Radka Hyzego (4/10 za 2). To tyle, mecz sie dopiero skonczyl, ja nadal mam goraca glowe, ajm sou hepi, mamy 2-1, hej Turow mamy 2-1! Aha, jeszcze jedno - czwarty mecz pomiedzy Slaskiem a Turowem juz w niedziele o godz. 15, transmisje na zywo z wroclawskiej Orbity przeprowadzi TV4!
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-04-2007, 23:38   #247
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

A hoomik jak zawsze o swoim.
Calen Futh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-04-2007, 23:44   #248
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

wydarzenia sportowe to nie tylko malysz i liga mistrzow
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-04-2007, 02:20   #249
Myszoon
Zbanowany
 
Data dołączenia: 27 02 2007
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 32

Posty: 368
Imię: Myszoon
Profesja: Elite Knight
Świat: Candia
Domyślny

Właśnie AZS wygrał 3:0 i jest zajebisty _/

Jutro to samo blx :x
Myszoon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-04-2007, 14:52   #250
Bastash
Zbanowany
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 814
Stan: Niegrający
Bastash ma numer GG 2751608
Domyślny

Liczę na to, że PZU rozwali dzisiaj Jastrzębskiego i postawi kropkę nad 'i' w Olsztynie, bo nie chce, żeby ligę wygrała drużyna zdominowana przez obcokrajowców ;s Chociaż i tak Skra wygra.
Bastash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-04-2007, 21:49   #251
Wiślaczek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 10 2004
Wiek: 24

Posty: 254
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bastash Pokaż post
Liczę na to, że PZU rozwali dzisiaj Jastrzębskiego i postawi kropkę nad 'i' w Olsztynie, bo nie chce, żeby ligę wygrała drużyna zdominowana przez obcokrajowców ;s Chociaż i tak Skra wygra.
Jastrzębski Węgiel - PZU AZS Olsztyn 3:0 (25:22, 25:20, 25:15)
Jezeli uwazasz ze Jastrzebski Wegiel to
Cytuj:
drużyna zdominowana przez obcokrajowców
to nie ma o czym dyskutowac. W Weglu gra az 2 obcokrajowcow( mlody Yudin + niezly Iwanow) czyli tyle samo co w PZU.
Wychodzi na to ze gadasz same farmazony...
A co do ligi angielskiej wyglada na to ze Chelsea moze nie obronic tytulu...
Manu szczesliwie pokonalo Everton, a Chelsea na wlasne zyczenie zremisowalo z Boltonem. Zeby Chelsea zdobyla tytul musi wygrac 3 ostatnie mecz i liczyc na 2 potkniecia Manu, co nie bedzie latwe.

Ostatnio edytowany przez Wiślaczek - 28-04-2007 o 21:52.
Wiślaczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-04-2007, 22:22   #252
Bastash
Zbanowany
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 814
Stan: Niegrający
Bastash ma numer GG 2751608
Domyślny

>up
Bardziej chodziło mi o ławkę rezerwowych. W Jastrzębskim Włoch, w Bełchatowie Włoch. Tak jakby nie było całej masy polskich dobrych trenerów. Gdybyś choć trochę znał się na siatkówce zauważyłbyś różnicę pomiędzy grą Jastrzębskiego Ryszarda Boska i obecnego trenera. Może w tej chwili w Jastrzębiu ta różnica nie jest jeszcze aż tak widoczna ale przykładowo Bełchatów gra już "po włosku". Skra, w której roi się od obcokrajowców za Mazura grała zupełnie inaczej. "Cudze chwalicie-własnego nie znacie".

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wiślaczek
Manu szczesliwie pokonalo Everton,
Jak zwykle, nieprawdaż? Oszczędź sobie wstydu i przestań pieprzyć głupoty.

Ostatnio edytowany przez Bastash - 28-04-2007 o 22:31.
Bastash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-04-2007, 23:14   #253
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bastash Pokaż post
Jak zwykle, nieprawdaż? Oszczędź sobie wstydu i przestań pieprzyć głupoty.
Do chuja pana widziałeś chociaż mecz ??? MU strzeliło 3 bramki praktycznie z dupy dzięki Evertonowi. Wiem, wiem dla was to pewnie zwykła wymówka ale fakt, faktem tak było.

No co mogę powiedzieć ??? 5 pkt przewagi, pewnie kibice menczesteru już wiwatują ale między innymi pewność siebie może was jeszcze zgubić. Piłka jest okrągła i wszystko jest możliwe.

Btw dziś śmiać mi się chciało jak kibice MU wbili na strone Chelsea i zaczęli nas od Kurew jechać, to było tragiczne Ciekawe gdzie byli 2 sezony temu, kiedy to Chelsea wygrywała ligę.

Nie był bym kibicem, gdybym nie wierzył do końca...A myślę że Chelsea ma jeszcze szanse na tytuł.

Postanowiłem również zobaczyć komentarze ze stron internetowych:

Strona MU - 90% komentarzy "hahahahahaha niebieskie kurwy w plery hahaha" "tytuł nasz hahaha"

Strona Chelsea - 50% komentarzy "No trudno MU w tym sezonie pokazało klasę...po prostu zdobyli wyspy..."

Zresztą pozwolę sobie zacytować jeden z komentarzy.

Cytuj:
booch | 28.04.2007, 16:31
Widzisz róznice Zimowiak tutaj ? Czy ktos napisał MU kurwy ? ITD ITD może humory nasze nie sa w optymalnej formie ale klase to My posiadamy i doceniamy to że MU pokazało kawał dobrego futbolu na wyspach ...
To pokazuję klasę kibiców, może i duża ilość kibiców Chelsea jest za The Blues
tylko z powodu dużej kasy Romka ale chyba lepsze to niż 10-letnie dzieci kibicujące United tylko z tego powodu że gra tam C.Ronaldo...A jak fantastycznie obrażają Chelsea

Może i liga będzie w tym sezonie MU ale i tak moim zdaniem all rozstrzygnie się w bezpośrednich meczach tych drużyn. Wtedy zobaczymy kto jest lepszy.
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//

Ostatnio edytowany przez Maggic - 28-04-2007 o 23:15.
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-04-2007, 23:17   #254
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Cóż, prawdziwy kibic powinien kibicować swojemu klubowi, a nie obsmarowywać błotem inny klub.
I po tym się poznaje prawdziwego kibica


jebac barcelone bo to pedauy!!111 jebac menju bo to pedayu!!1111 jebac czelsi bo to pedauy!!1111 jebac real madryt bo to pedayu11111 a jak ktos im kibicuje to tesz jest pedauem mwahaha1111 nuby tiba org roxx111 <- taka głupawka : P
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.

Ostatnio edytowany przez Dark Sven - 28-04-2007 o 23:22.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-04-2007, 23:21   #255
Maldinii
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maggic Pokaż post
Do chuja pana widziałeś chociaż mecz ??? MU strzeliło 3 bramki praktycznie z dupy dzięki Evertonowi. Wiem, wiem dla was to pewnie zwykła wymówka ale fakt, faktem tak było.

No co mogę powiedzieć ??? 5 pkt przewagi, pewnie kibice menczesteru już wiwatują ale między innymi pewność siebie może was jeszcze zgubić. Piłka jest okrągła i wszystko jest możliwe.

Btw dziś śmiać mi się chciało jak kibice MU wbili na strone Chelsea i zaczęli nas od Kurew jechać, to było tragiczne Ciekawe gdzie byli 2 sezony temu, kiedy to Chelsea wygrywała ligę.

Nie był bym kibicem, gdybym nie wierzył do końca...A myślę że Chelsea ma jeszcze szanse na tytuł.

Postanowiłem również zobaczyć komentarze ze stron internetowych:

Strona MU - 90% komentarzy "hahahahahaha niebieskie kurwy w plery hahaha" "tytuł nasz hahaha"

Strona Chelsea - 50% komentarzy "No trudno MU w tym sezonie pokazało klasę...po prostu zdobyli wyspy..."

Zresztą pozwolę sobie zacytować jeden z komentarzy.



To pokazuję klasę kibiców, może i duża ilość kibiców Chelsea jest za The Blues
tylko z powodu dużej kasy Romka ale chyba lepsze to niż 10-letnie dzieci kibicujące United tylko z tego powodu że gra tam C.Ronaldo...A jak fantastycznie obrażają Chelsea

Może i liga będzie w tym sezonie MU ale i tak moim zdaniem all rozstrzygnie się w bezpośrednich meczach tych drużyn. Wtedy zobaczymy kto jest lepszy.

Podałbyś stronę gdzie tak "opisano" Chelsea?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 28-04-2007, 23:22   #256
Bols
Użytkownik Forum
 
Bols's Avatar
 
Data dołączenia: 10 12 2006
Lokacja: Oj,za spozywczym.

Posty: 274
Stan: Niegrający
Domyślny

Coz, w Polsce praktycznie nei ma prawdziwych kibicow.... tylko kibole x].

A tak ogolnie, to co sadzicie o rewanzu milan-manu? U mnie cala skzola mowi ze manu przegra, ale chyba nie. xD
__________________
Bols jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-04-2007, 23:31   #257
Thoder
Użytkownik Forum
 
Thoder's Avatar
 
Data dołączenia: 18 03 2007
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 33

Posty: 98
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maggic Pokaż post
Do chuja pana widziałeś chociaż mecz ??? MU strzeliło 3 bramki praktycznie z dupy dzięki Evertonowi. Wiem, wiem dla was to pewnie zwykła wymówka ale fakt, faktem tak było.
To prawda. Everton spieprzył sprawę, wygrywali przecież 2:0.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bols Pokaż post
A tak ogolnie, to co sadzicie o rewanzu milan-manu? U mnie cala skzola mowi ze manu przegra, ale chyba nie. xD
Sporo osób mówi, że ManU może przegrać, ale ja jestem całym sercem właśnie za nimi. Nie zniósł bym, gdyby odwieczny rywal Juventusu wygrał

~ Wygra lepszy.
__________________
And if you go,
I wanna go with you.
And if you die,
I wanna die with you.
Take your hand and walk away...

____________________________________

Forza Juve !

____________________________________

Cytuj:
"Adicz to jest stary wyjadacz, on kocha sie podszywać, budować coś, później to niszczyć - i wszystko kosztem innych."
Thoder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2007, 00:09   #258
Myszoon
Zbanowany
 
Data dołączenia: 27 02 2007
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 32

Posty: 368
Imię: Myszoon
Profesja: Elite Knight
Świat: Candia
Domyślny

-zmiana tematu-

Eh, azs przegrał, ogólnie tragiczny mecz dziś, u nas w hali coś próbowali ale im nie wyszło, wczoraj tylko dobrze zagrali, chociaż bardziej to jastrzębski źle grał.

Trudno, liczyłem na więcej :x
Stać ich było na dużo, kwestia motywacji.

Ostatnio edytowany przez Myszoon - 29-04-2007 o 00:10.
Myszoon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2007, 00:19   #259
Wiślaczek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 10 2004
Wiek: 24

Posty: 254
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bastash Pokaż post
Bardziej chodziło mi o ławkę rezerwowych
Faktycznie, Twoje slowa
Cytuj:
"wygrała drużyna zdominowana przez obcokrajowców"
musza sie odnosci do trenerow.
Cytuj:
W Jastrzębskim Włoch, w Bełchatowie Włoch
I w klubach sa wyniki, oba kluby dobrze wszyly na zmianie trenerow.
Cytuj:
ak jakby nie było całej masy polskich dobrych trenerów
No pewnie, w Polsce jest pelno wspanialych szkoleniowcow. Juz przed Lozana odnosilismy liczne sukcesy w doroslej siatkowce.
Mowisz ze jest pelno dobrych trenerow? Bosek, Mazur, Wspanialy(?), Janaszewski(?), Skorek(?)... Straszny urodzaj.
Cytuj:
Gdybyś choć trochę znał się na siatkówce zauważyłbyś różnicę pomiędzy grą Jastrzębskiego Ryszarda Boska i obecnego trenera
Po pierwsze ch.. o mnie wiesz i daruj sobie takie wstawki. Robisz z siebie eksperta od wszelkich spraw, choc szczerze watpie czy byles chociaz raz na jakims mecz.
Cytuj:
Może w tej chwili w Jastrzębiu ta różnica nie jest jeszcze aż tak widoczna ale przykładowo Bełchatów gra już "po włosku"
O wielki eksercie, wytlumacz biednemu robaczkowi na czym polega gra "po wlosku". A Wegiel po przyjsciu nowego trenera gra o wiele lepiej.
Cytuj:
Skra, w której roi się od obcokrajowców za Mazura grała zupełnie inaczej.
Nie kompromituj sie... W Skrze faktycznie roi sie od obcokrajowcow, gra ich tam az 3. Chcialbym rowniez zauwazyc ze sklad Skry troszke sie rozni od skladu z poprzedniego sezonu. Zapewne pamietasz kto w tamtym roku byl pierwszym rozgrywajacym? Nowy trener, nowy rozgrywajacy i IMO Skra gra jeszcze lepiej niz rok temu.
Cytuj:
Jak zwykle, nieprawdaż?
No pewnie. MAnu bylo o wiele lepsze, co z tego ze przegrywali, co z tego z Everton prawie sam sobie strzelil 3 bramki. Manu pewnie wygral i Everton nie mial szans. I Chelsea czasami szczesliwie wygrywala, i Manchaster wygrywal szczesliwie. szczescie sprzyja lepszym.
Najprawopodobniej tym meczem Manu zapewnil sobie mistrza i gratulacje dla nich. Bo watpie aby stracili punkty z kims oprocz Chelsa, tym bardziej ze do konca sezonu tylko 3 kolejki.
Aczkolwiek gdyby nie kotuzja terrego Chelsea zapewne nie tracilaby 5 pkt, jednakze to wstyd ze 1 obroncy nie ma a pada cala obrona.
Cytuj:
Oszczędź sobie wstydu i przestań pieprzyć głupoty.
A ta zlota mysl dedykuje Tobie i pozdrawiam Cie. Jezeli probujesz byc dowcipny nie wychodzi Ci to. EOT
@Maggic
Cytuj:
No co mogę powiedzieć ??? 5 pkt przewagi, pewnie kibice menczesteru już wiwatują ale między innymi pewność siebie może was jeszcze zgubić. Piłka jest okrągła i wszystko jest możliwe.
Wypada tylko sie zgodzic. Jednakze to CHelsea ma trudniejsze mecze niz Manu. Np. wyjazd z Arsenalem, ale wiara umiera ostatnia
Cytuj:
Postanowiłem również zobaczyć komentarze ze stron internetowych:

Strona MU - 90% komentarzy "hahahahahaha niebieskie kurwy w plery hahaha" "tytuł nasz hahaha"

Strona Chelsea - 50% komentarzy "No trudno MU w tym sezonie pokazało klasę...po prostu zdobyli wyspy..."

Zresztą pozwolę sobie zacytować jeden z komentarzy.
Sczerze mowiac o to jest mi obojetnie co pisza "kibice" MAnu o Chelsa.
Najwyrazniej komenyatze niektorych pokazuja ich kulture osobista i zycze im powodzenia w przyszlym zyciu.
Cytuj:
Może i liga będzie w tym sezonie MU ale i tak moim zdaniem all rozstrzygnie się w bezpośrednich meczach tych drużyn. Wtedy zobaczymy kto jest lepszy.
Jezeli Chelsea wygra LM i PA to Manu moze zostac mistrzem. 2 najlepsze druzyny podziela sie pucharami
@Sven
Cytuj:
Cóż, prawdziwy kibic powinien kibicować swojemu klubowi, a nie obsmarowywać błotem inny klub.
I po tym się poznaje prawdziwego kibica
Pozwol ze sobie zapisze ten cytat. Musze pokazac jednemu mojemu "koledze"
@Next
Cytuj:
A tak ogolnie, to co sadzicie o rewanzu milan-manu? U mnie cala skzola mowi ze manu przegra, ale chyba nie. xD
Jezeli Dida znowu blysnie to Manu ma pewny awans Wygra lepszy
Cytuj:
Eh, azs przegrał, ogólnie tragiczny mecz dziś, u nas w hali coś próbowali ale im nie wyszło, wczoraj tylko dobrze zagrali, chociaż bardziej to jastrzębski źle grał.
.
Imo PZu zawalil mecze na swojej hali. U siebie Wegiel zazwyczaj dobrze gra, aczkolwiek gratuluje 1 zwyciestwa na wyjezdzie. WCzoraj PZu gral bardzo ladnie, adzisiaj oba kluby zamienily sie rolami.
Zycze powodzenia w meczu z Wkretem
Cytuj:
Stać ich było na dużo, kwestia motywacji.
Zgadzam sie, tym bardziej ze w lidze 2krotnie wygrali z Weglem.
Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Wiślaczek - 29-04-2007 o 00:22.
Wiślaczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2007, 01:09   #260
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

to ja wam misiaczki przerwe i kilka swoich slow wtrace.
Dzis zgodnie z (moimi) oczekiwaniami Prokom polegl we Wloclawku, doznajac sromotnej kleski (bo jak inaczej nazwac przegrana 20 pktami druzyny, ktora w ostatnich latach absolutnie zdominowala polskie parkiety?). Jest mi z tego powodu niezmiernie przyjemnie, bo przez chwile obawialem sie ze ten polfinal moze skonczyc sie na 4-0 i Prokom bedzie dluzej odpoczywal przed finalem z Turowem (;]]]). Tak sie jednak nie stanie, a znajac "potencjal trenerski" Gienka Kijewskiego, to w nastepnym meczu Prokom rowniez powinien otrzymac wpierdol. Cieszy rowniez to, ze Prokom (powoli bo powoli, ale jednak) przestaje dzielic i rzadzic w lidze. Co prawda wygral sezon zasadniczy 2 pktami przed Turowem, ale trzeba powiedziec, ze kilka wygranych mieli absolutnie fuksiarskich, a porazki zaliczyli z druzynami, ktore w tej chwili sa glownymi kandydatami do spadku (Polonia/Kotwica). W cwiercfinalach PO przegrali nawet z Polpharma, z ktora jak do tej pory nigdy nie przegrywali, takze to o czyms swiadczy. W tym sezonie pewnie jeszcze to mistrzostwo uda im sie wyrwac, ale za rok... who knows Tymczasem przypominam o jutrzejszym (a w zasadzie za 10 minut juz dzisiejszym) czwartym meczu pary Turow - Slask i relacji live w TV4 (godz. 15.00) - oj bedzie sie dzialo, znajac Urlepa to pewnie teraz nie spi tylko wyteza lysine i wymysla jakies nowe zagrywki, natomiast nasz Saso powinien miec bol glowy jak poprawic tragiczna skutecznosc za 3 (w dwoch ostatnich meczach, w pierwszym bylo chyba najlepiej w tym sezonie) i jak nie dac sie tak okrutnie stlamsic na tablicy bronionej (no ffs, jezeli Slask ma zbiorke w ataku po prawie kazdym niecelnym rzucie to cos jest nie tak, trzeba chyba zmienic krycie/pozycje pod koszem/or smth).

A United po kilku latach odzyskaja mistrza. I dobrze. Nie przepadam za angielska pilka, a za ManUtd to juz w szczegolnosci (jak chyba kazdy kibic Bayernu ;]), ale Chelsea powoli robila sie takim tamtejszym Prokomem, liga staje sie nudna jezeli wciaz wygrywa ta sama druzyna (ta... a Lyon to juz ktore mistrzostwo z rzedu? Szoste? ;]), dobrze ze cos sie zmieni.

Tymczasem Bayern znowu dostal wpierdol, wizja gry w Pucharze UEFA w nastepnym sezonie jest coraz bardziej rzeczywista ;/ Po cholere oni tego Magatha trzymali, mogli Ottmara na poczatku sezonu sprowadzic... ech, niewazne, nie bede w*****ac sam siebie, w dodatku w srodku nocy...

Oh, i jakby ktos nie wiedzial, Legia polegla w Krakowie, a zatem zrownala sie pktami z Wisla, wiec jasne juz jest, ze ani Legii, ani Wisly nie zobaczymy w pucharach w przyszlym sezonie. Prawdopodobnie zagraja w nich Gieksa (LM/UEFA), Zaglebie (LM/UEFA) i Korona (UEFA, o ile wygraja PP, co jest z cala pewnoscia w ich zasiegu). Legia niby wyrazala chec zagrania w Intertoto (i z tego co widzialem dostana jakiegos ciapka z Danii za rywala), ale zastanawiam sie - po co? Na brak kasy narzekac nie moga, wiec nie chodzi o wplywy z biletow, a skladu na gre w pucharach to oni z cala pewnoscia teraz nie maja... Nawet trenera porzadnego nie maja (z calym szacunkiem dla Jacka, ale pojechac Arke czy Plock to zadna sztuka, jeden dobry mecz z Korona wiosny nie czyni)... no nic, pozyjemy, zobaczymy... a tymczasem 15 godzin do czwartej odslony Grand Derby Dolnego Slaska... czarno-zielone, to barwy niezwyciezone! Czaarnooo-zieeloooneeee...
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 5 (zarejestrowanych: 0, gości: 5)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:16.


Powered by vBulletin 3