Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Poradniki > Poradniki Archiwalne

Notki

Poradniki Archiwalne Poradniki napisane przez użytkowników forum, które dotyczyły poprzednich wersji Tibii i nie są już aktualne.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-05-2007, 21:20   #261
krzychu sorcer
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 07 2006

Posty: 22
Stan: Początkujący
Profesja: Sorcerer
Świat: luminera
Poziom: 10
Skille: 17 shie
Poziom mag.: 4
Domyślny

dosc dobry poradnik no ale czegos mi tu brak
5\10
krzychu sorcer jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-05-2007, 21:20   #262
Gulikuliku
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 05 2007
Lokacja: Oleszyce

Posty: 17
Imię: XXX xD
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Poziom: 35
Poziom mag.: 40
LOL dobre

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ivo 10 Pokaż post
Poradnik nie jest zły oprócz błędów które wymienił "Wieszok" .
No dobry poradnik ale "Wieszok" jest prze xDDDDD
Gulikuliku jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2007, 23:28   #263
Securionek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 27 05 2007
Lokacja: A gdy bym wiedział...

Posty: 31
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Secura
Poziom: 60
Poziom mag.: 6
Domyślny

B. fajny poradnik

pzdr
Securionek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2007, 02:08   #264
Tomaszej
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Good poradnik haha

Hehe ladne bajki zaraz powiesz ze na 8 lvl i 15 mlvl bedzie mozna zabijac demony z sd i na utamce hehe. Motyw z aolem jest dobry tylko on toche kosztuje wiec noobki nie beda mieli na niego siana. Obecnie mam sorka draga solowalem na 27 lvl z ds stalem przy nim i namiatalem z exori vis i jakos stratny nie bylem zadnego uha nie zurzylem tylko stracilem mane na postawienie ds i 2 mf 110 gp laczna kwota zabicia draga hmm a co polecialo dragonka moze jestem farciazem ale mniejsza z tym. Twoj poradnik jest do du*y nie widzialem nic gorszego wiec sory ocena 1/10. POZDRO DLA TEGO NOOBA CO TO PISAL
  Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2007, 18:39   #265
Mru
Użytkownik Forum
 
Mru's Avatar
 
Data dołączenia: 20 05 2007

Posty: 39
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Poziom: 24
Skille: 6x/5x
Poziom mag.: 7
Mru ma numer GG 5609928
Król

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tomaszej Pokaż post
Hehe ladne bajki zaraz powiesz ze na 8 lvl i 15 mlvl bedzie mozna zabijac demony z sd i na utamce hehe. Motyw z aolem jest dobry tylko on toche kosztuje wiec noobki nie beda mieli na niego siana. Obecnie mam sorka draga solowalem na 27 lvl z ds stalem przy nim i namiatalem z exori vis i jakos stratny nie bylem zadnego uha nie zurzylem tylko stracilem mane na postawienie ds i 2 mf 110 gp laczna kwota zabicia draga hmm a co polecialo dragonka moze jestem farciazem ale mniejsza z tym. Twoj poradnik jest do du*y nie widzialem nic gorszego wiec sory ocena 1/10. POZDRO DLA TEGO NOOBA CO TO PISAL
Mi ten poradnik pasi (nawet) 3/10. Ale co to ten aol () .

Pozdro
Mru jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2007, 19:43   #266
Valisha
Użytkownik Forum
 
Valisha's Avatar
 
Data dołączenia: 29 04 2007
Lokacja: Łódź
Wiek: 32

Posty: 186
Świat: Aurea/Candia
Domyślny

@jezol123
ty może wiesz ale początkujący gracz nie.. -.-

@up
aol - amulet of loss. kosztuje (chyba ) 50k. dzieki niemu przy śmierci nie tracisz nic z eq ani bp.

a poradnik nawet dobry.. ^^ 7/10
Valisha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2007, 19:58   #267
Demmer
Użytkownik forum
 
Demmer's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2007

Posty: 4
Domyślny

Człowieku wiesz co ty piszesz? gorszego poradnika nie widziałem
sorry ale popełniłeś dużo błędów
Demmer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2007, 17:39   #268
Elite-Faru
Użytkownik Forum
 
Elite-Faru's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2007
Wpisy bloga: 7

Posty: 122
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Refugia
Elite-Faru ma numer GG xxx
Król Lol

Cytuj:
a) solowanie: lvl 25 skille 70/70
Wporzontku, idz na tym levelu solo na draga, ale uhy sam se kupujesz.

Ofkors jeśli nieżal ci bp uh na 1draga to spox ziom jesteś. Zalecam dragi na skillach 70/70+ level ~35 2hand weapon. [no chyba ze masz SoV ]



EEE 1bp uh costy wiencej nic 6uh mu niezejdzie na draga (jak umie z nim walczyc) bo jak pod dziub sie będzie ustawiał to zejdzie dużo uh) Ja zawsze bije po ukosie do buzi draga i max 3uh złażom A jak exori będe mial to ani uh niezejdzie
Elite-Faru jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2007, 13:12   #269
Wiatrak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2004

Posty: 355
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Świat: Arcania
Poziom: 150
Skille: 94/91
Poziom mag.: 8
Wiatrak ma numer GG 2733780
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tomaszej Pokaż post
Hehe ladne bajki zaraz powiesz ze na 8 lvl i 15 mlvl bedzie mozna zabijac demony z sd i na utamce hehe. Motyw z aolem jest dobry tylko on toche kosztuje wiec noobki nie beda mieli na niego siana. Obecnie mam sorka draga solowalem na 27 lvl z ds stalem przy nim i namiatalem z exori vis i jakos stratny nie bylem zadnego uha nie zurzylem tylko stracilem mane na postawienie ds i 2 mf 110 gp laczna kwota zabicia draga hmm a co polecialo dragonka moze jestem farciazem ale mniejsza z tym. Twoj poradnik jest do du*y nie widzialem nic gorszego wiec sory ocena 1/10. POZDRO DLA TEGO NOOBA CO TO PISAL
jedyne bajki kto tu pisze to ty bo powiedz mi jak majac 605 many na 27 lvlu summonowales dsa na ktorego potrzeba 620(?) many
Wiatrak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2007, 21:19   #270
Longaar
Użytkownik Forum
 
Longaar's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2006
Wiek: 36

Posty: 29
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Longaar
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 104
Poziom mag.: 67
Domyślny

Heh... autor poradnika ocenił że na wyższych lvlach się nie opłaca expić na dragach... Chyba z niedoświadczenia nie wziął pod uwagę że jak się na dragach wbije pare kk expa to loot może być pokaźny, ja zawsze wychodzę sporo na plus.

Ogólnie użyteczność tego poradnika uznaję za zerową, mówi dużo prawdy, ale można napisać prawdziwą instrukcję używania papieru toaletowego i co z tego jak będzie bezużyteczna.

Na Draga jest tyle taktyk ilu graczy, inaczej się soluje inaczej z blokerem, inaczej na każdym innym lvlu, inaczej z PACCem inaczej bez PACCa, oprócz kilku znanych i prostych faktów reszta to czysta inwencja graczy, poradniki na nic się nie zdadzą.
__________________
RPG...
Longaar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2007, 21:49   #271
Shriiiiek
Użytkownik Forum
 
Shriiiiek's Avatar
 
Data dołączenia: 25 03 2007

Posty: 74
Imię: Kido Pham
Profesja: Knight
Świat: Candia
Poziom: 36
Skille: 72/72
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Elite-Faru Pokaż post
Cytuj:
a) solowanie: lvl 25 skille 70/70
Wporzontku, idz na tym levelu solo na draga, ale uhy sam se kupujesz.

Ofkors jeśli nieżal ci bp uh na 1draga to spox ziom jesteś. Zalecam dragi na skillach 70/70+ level ~35 2hand weapon. [no chyba ze masz SoV ]



EEE 1bp uh costy wiencej nic 6uh mu niezejdzie na draga (jak umie z nim walczyc) bo jak pod dziub sie będzie ustawiał to zejdzie dużo uh) Ja zawsze bije po ukosie do buzi draga i max 3uh złażom A jak exori będe mial to ani uh niezejdzie
wszystko zalezy od draga. Bywalo ze bilem takie ktore co drugi hit na*******aja gfb, wtedy schodzilo z 6-7 uhow, a pare razy ubilem draga z 2 uhami. Poradnik moze i poprawny ale wg mnie niepotrzebny
Shriiiiek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2007, 14:57   #272
Benedyktyn
Użytkownik forum
 
Benedyktyn's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2007
Lokacja: Krzepice

Posty: 8
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Świat: Menera
Poziom: 20
Poziom mag.: 21
Dumny

Baaaaaaardzo fajny poradnik.Przyda mi się(innym chyba też)
Benedyktyn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2007, 15:44   #273
Mysterious Flash
Użytkownik Forum
 
Mysterious Flash's Avatar
 
Data dołączenia: 11 04 2006
Lokacja: N/c...
Wiek: 34

Posty: 156
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Harleck
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 42
Skille: **/23
Poziom mag.: 44
Mysterious Flash ma numer GG 2728875
Domyślny

No ja osobiscie mam stala taktyke na bicie draga. 41ms staje na ukos od draga, bije go z Wand of Cosmic~ i co chwile przechodze przed nim odwracam sie, uderzam z visa i przechodze na druga strone znow stajac na ukos i drag nie zdazy wtedy odwrocic sie i uderzyc z f-wave. Jeszcze nigdy mnie ta taktyka nie zawiodla
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir-Mihi Pokaż post
jak sie lognac bo mi postaci nie moge lognac
:/
Mysterious Flash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-06-2007, 10:21   #274
Laped
Użytkownik forum
 
Laped's Avatar
 
Data dołączenia: 15 03 2007
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 29

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Salexen
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nerana
Poziom: 40+
Skille: Ja sorc
Poziom mag.: 43
Laped ma numer GG 7769972
Żarówka

Jezeli bic sorcem to juz 40+ lev, pacc, bo wtedy zero manaskow idzie, zapraszam do ogladniecia mojego filmu:

http://www.youtube.com/watch?v=rpIF1yKtizQ
Laped jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-07-2007, 13:37   #275
Grand17
Użytkownik forum
 
Grand17's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2007

Posty: 3
Profesja: Druid
Świat: Celesta
Poziom: 26
Skille: 22
Poziom mag.: 33
Grand17 ma numer GG 4116052
Domyślny

Dzieki za to ;]
Grand17 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2007, 23:04   #276
Zenek_Kanalarz
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Troche za wysokie te granice solowania draga. Moj qmpel palkiem po nabiciu 10 lvla i poskilowaniu na skile okolo 50, chodzil sam na dragi i tracil przy tym w najgorszym przypadku 2 ihy. Tylko raz dedna bo dostal kicka. W pare dni nabil 20 lvl. Expienie na dragu jest oplacalne, tylko trza znac dobra taktyke i raczej latwiej paladyni maja bo moga z dystansu atakowac.
Wedlug mnie to paladyn moglby od 10 lvla expic na dragu, knight od 20 z dobrymi skillami, sorc i drut mieliby troche wydatkow na runki wiec od 25 mogliby juz expic.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2007, 13:00   #277
Nevir
Użytkownik Forum
 
Nevir's Avatar
 
Data dołączenia: 02 04 2006

Posty: 86
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aurea
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zenek_Kanalarz Pokaż post
Troche za wysokie te granice solowania draga. Moj qmpel palkiem po nabiciu 10 lvla i poskilowaniu na skile okolo 50, chodzil sam na dragi i tracil przy tym w najgorszym przypadku 2 ihy. Tylko raz dedna bo dostal kicka. W pare dni nabil 20 lvl. Expienie na dragu jest oplacalne, tylko trza znac dobra taktyke i raczej latwiej paladyni maja bo moga z dystansu atakowac.
Wedlug mnie to paladyn moglby od 10 lvla expic na dragu, knight od 20 z dobrymi skillami, sorc i drut mieliby troche wydatkow na runki wiec od 25 mogliby juz expic.
Tak mistrzu a na 40 lecimy na demony z leather setem, jak dla mnie kompletne bzdura.

Jezeli chodzi o poradnik to tez nie zalicza sie do dobrych lecz slabych, sa to wyliczenia kiedy najwczesniej juz troche doswiadczony gracz moze zabic Dragona. Zdanie typu ze na 50 lvl i 50 mlvl juz sie nie oplaca expic na Dragonach jest zupelna i bezmyslna glupota z ktorej sie smieje.
Nawet i 100 lvl sorce/druidy moga sobie expic na dragonach jezeli sa zajete np. DLe. Poradnik 2/10 punktów. Juz lepiej bym wywniaskowal taktyke bicia dragona grajac w tibie miesiac. Chlopcze potworow ktore wala magja nigdy sie nie blokuje na full defie (oczywiscie sa wyjatki np. DL kiedy exp maja dostawac shoterzy).
Nie napisze "gdybym ja robil poradnik to bylby lepszy" bo zaraz bylyby komentarze "to zrob jak taki z ciebie cfaniak". Dlatego tego nie napisze.
Pozatym moim zdaniem ludzi ktorzy tutaj wchodza czyli te osoby ktore zaczely przygode z ta gra to oczekuja ze nie beda zaraz wywalistym playerem i pujda sobie na 20 lvl ubic dragona tylko kiedy beda mogli bez obawy je bic uzywajac mf a bardzo rzadko uha. Nigdy bym tego nie przeniosl do artykulow. Dla poczatkujacej osoby to wyzwanie i nie jest ona az tak bardzo ogarnieta jak co niektorzy, wiec moze zapomniec o uhnieciu sie lub czyms innym. Bo ja tez moge powiedziec ze bylem demona blokowac z ssa na 20 lvl i kto mi podskoczy ? Nikt !
Poradnik: totalna bzdura
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Longaar Pokaż post
Heh... autor poradnika ocenił że na wyższych lvlach się nie opłaca expić na dragach... Chyba z niedoświadczenia nie wziął pod uwagę że jak się na dragach wbije pare kk expa to loot może być pokaźny, ja zawsze wychodzę sporo na plus.

Ogólnie użyteczność tego poradnika uznaję za zerową, mówi dużo prawdy, ale można napisać prawdziwą instrukcję używania papieru toaletowego i co z tego jak będzie bezużyteczna.

Na Draga jest tyle taktyk ilu graczy, inaczej się soluje inaczej z blokerem, inaczej na każdym innym lvlu, inaczej z PACCem inaczej bez PACCa, oprócz kilku znanych i prostych faktów reszta to czysta inwencja graczy, poradniki na nic się nie zdadzą.
Tego pana popieram w 100%!
__________________


Ostatnio edytowany przez Nevir - 20-07-2007 o 03:31.
Nevir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-07-2007, 23:47   #278
szczepan091
Guest
 

Posty: n/a
Cool Dwureczny miecz na draga??? po co !!?

Wcale nie trzeba knightem na solo z dragiem brac dwurecznego miecza. Wystarczo dobre skile. Sam walilem solo z dragiem 28 lvl knightem na skilach 70/70 z bright sworda i zadawalem mu hity 150 , 160 itp. i tylko poszly 2 uhy.Dwureczny miecz jest niepotrzebny.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-07-2007, 17:14   #279
lalusssss8
Użytkownik forum
 
lalusssss8's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2007
Lokacja: Przemyśl

Posty: 28
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Poziom: 35+
Poziom mag.: 10
lalusssss8 ma numer GG 2640197
Cool NIce

Ja Na 18 lvl Bylem Solo Drag i nie poszedl mi ani jeden uh ani manas
lalusssss8 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-07-2007, 22:45   #280
Xomib_Boss1
Użytkownik forum
 
Xomib_Boss1's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2007
Lokacja: Chodzież

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xomib
Profesja: Knight
Świat: Secura
Poziom: 40
Skille: 60/57
Poziom mag.: 4
Xomib_Boss1 ma numer GG 2271541
Domyślny

ja tam leje dragi ze skilami 60/57 z 1 recznej broni f axe i z demon shield... na 38 lvl i idze ok. 5 mana fluidow ;/
Xomib_Boss1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:00.


Powered by vBulletin 3