Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Zdjęcia

Notki

Zdjęcia Podziel się z innymi wszystkimi swoimi najlepszymi momentami z Tibii.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 27-06-2007, 21:57   #1
Sabulus
Użytkownik Forum
 
Sabulus's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 45
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sabulus
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: GoldeN BoyS
Świat: Pacera
Poziom: 251
Skille: 21/29
Poziom mag.: 86
Problem Prawie 230 M Sorrc po update

Wiec chcialbym przedstawic screnny ktore mnie rozsmieszaja i irytuja , bo to co stalo sie z magiem po update to przesmieszne...
Zdjecia z hitami to dowody na lekko myslnosc cipsoftu ...
Pewnie zaraz znajda sie jacys zwolenicy tego ale coz ja szukam takich co powiedza cos madrego na ten temat ...
A wiec zaczynamy..
OD przepoterznego czaru Ue..
http://i15.photobucket.com/albums/a3...DATE/test1.jpg
http://i15.photobucket.com/albums/a3...DATE/test2.jpg
http://i15.photobucket.com/albums/a3...DATE/test3.jpg
http://i15.photobucket.com/albums/a3...ATE/test11.jpg
http://i15.photobucket.com/albums/a3...ATE/test16.jpg
http://i15.photobucket.com/albums/a3...ATE/test17.jpg
Potem postrzelamy troche z super mocnego Mort hura...
http://i15.photobucket.com/albums/a3...DATE/test4.jpg
Po przez niesamowite Sd...
http://i15.photobucket.com/albums/a3...TE/test7-1.jpg
http://i15.photobucket.com/albums/a3...DATE/test9.jpg
Bajeczne Explo
http://i15.photobucket.com/albums/a3...ATE/test10.jpg
i zawsze (kiedys) przydatnego visa ...
http://i15.photobucket.com/albums/a3...DATE/test6.jpg
a o to rozpoznanie mocy knighta 70 i prawie 90 jakos ...
http://i15.photobucket.com/albums/a3...ATE/tets20.jpg
http://i15.photobucket.com/albums/a3...TE/tests15.jpg
http://i15.photobucket.com/albums/a3...ATE/test18.jpg
http://i15.photobucket.com/albums/a3...ATE/test13.jpg
Dobra to chyab tyle powinno wystarczyc ...
HITY dochodzily z ue do 1000,z sd do 750,z visa jakos 235 reszty nie pamietam...
przed update Ue 1400min-max kolo 2150,sd +-900 do +-1200,z visa max 381,mort hura 700-1350~~
Sorry za wiekszosc jakis zmaszczonych fot troche i bledow jak jakies znajdziecie ale to raczej niewazne...
Sadze ze to juz nie jest ta sama gra i czas ja raczej opuscic moze jeszcze kiedys wroca dobre czasy ...
Majac 230 maga z 80 mlvlem ktory ma moc 100+ przed update to nic fajnego w koncu expienie nim i mlvlowanie , strata czasu niebyla zbyt latwa , zaraz ktos powie nikt ci nie kazal albo knightowie kiedys i palkowie byli tak samo pokrzywdzeni , lekka bzdura bo expienei sorrcem zadko sie zwraca ... a runny sa troche za drogawe jak dzisiaj widzialem 30 knighta co leje smoki i sie tylko exuruje brechtalem z poirytowania... z 3 exury mu poszly albo z 45 knighta co przy stracie 1 uh zabil dl'a .
Dzieki za wysluchanie
Sabulus jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-06-2007, 22:06   #2
De'zavi
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 06 2007

Posty: 4
Domyślny

Chociasz nigdy nie lubiłem nigdy sorców ;to znaczy tych nowych po updatach to jednak żal mi tych co grają dłużej bo jednak po tym updata za bardzo została wam zmniejszona siła czarów. Ale znając niektórych mentalność jeszcze bardziej się ucieszą widząć o ile mniej odejmujecie.
De'zavi jest offline  
stary 27-06-2007, 22:07   #3
Macqren
Użytkownik Forum
 
Macqren's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2006
Lokacja: Łódź

Posty: 272
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Memento Mori
Świat: Aldora/Celesta
Domyślny

Co racja to racja... sam mam dobrego knight'a... ale update mi się nie podoba, miesiąc,dwa i już mi się znudzi solowanie dl'a z waste 2 uhów i bicie po 300...mogli chociaz sorka/druida takiego samego zostawic.
To jest moje zdanie
__________________
Macqren jest offline  
stary 27-06-2007, 22:08   #4
C@ryn
Użytkownik Forum
 
C@ryn's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2006

Posty: 127
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Elysia
Send a message via Skype™ to C@ryn
Domyślny

Hmm..... Jestem paladinem, i cieszę się z moich hitów i nowej amunicji ,ale to już jest przesada. Ten update zjechał sorców, chociaż vis powinien mieć taką moc, ale reszta czarów i run to poprostu żal przez wielkie Ż .powinni zmniejszyć siłę magów o 10 - 15% i to by wystarczyło. Takie jest MOJE zdanie.
__________________
Ave

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wywerna Pokaż post
ja mieszkam w vernon,
mam eq:
platynowy armor
platynowe legi
beholder shield
dark helmet
buty arm 1

wiec blagam napisz konkretniej plz
C@ryn jest offline  
stary 27-06-2007, 22:11   #5
Catum
Użytkownik Forum
 
Catum's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2005
Lokacja: Stalowa Wola
Wiek: 35

Posty: 71
Imię: Sosibios
Profesja: Elite Knight
Świat: Calmera
Poziom: 127
Skille: 97+/96+
Poziom mag.: 8
Catum ma numer GG 2292769
Domyślny

Rozumiem Cię Sabu, rzeczywiście hity twojego sorca to porażka, ale popatrz pod tym kątem jakby Tibie stworzyli od razu z takim systemem że tyle byś walił co teraz po upie, i nie porównuj hitów do tamtej Tibii po prostu zapomnij o tamtych hitach i graj dalej. Co by było gdyby od początku był taki system ? Grałbyś i byś nic nie mówił do tamtego się przyzwyczaiłeś i byłeś happy bo zadawałeś duże obrażenia. To moje zdanie, nie mówię że to co zrobili jest wspaniałe bo zmienić tak drastycznie system z dnia na dzień nie jest dobre.
__________________
18:35 GM Darkside Calmera [2]: if you can't kill a dwarf soldiers at level 98
18:36 GM Darkside Calmera [2]: then you're not the original owner...
Catum jest offline  
stary 27-06-2007, 22:12   #6
tRe'bRoN
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 04 2007
Lokacja: Kraków

Posty: 161
Imię: -
tRe'bRoN ma numer GG 190335
Domyślny

@Żal ... MS To byla potęga Teraz To Jest Gówno ...
Knight to był bloker teraz to jest pg'er moj kolega 35 EK poszedl na noc na żółwie wbil do rana 40 Level To Bez Sens Ta gra juz nie ma sensu .
tRe'bRoN jest offline  
stary 27-06-2007, 22:13   #7
smikki
Użytkownik Forum
 
smikki's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2006
Lokacja: nje

Posty: 507
Stan: Aktywny Gracz
Imię: tipja
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: ssie
Świat: paue
Poziom: :<
smikki ma numer GG 6035982
Cool

I to doskonały przykład jak 'fajny' był update. Teraz ty płacąc ( no przecierz mana/runy nie zadarmo ) bijesz tyle samo ile jakiś...100knight z skilami 90/90 .
__________________

Ukryty tekst:
Cytuj:
Aniazonka [153]: Kniryc, thats not funny, player with name 'Mam Chuja' does not exist
Cytuj:
Disters [20]: za pare chwil bede kurewskim paladynem
Disters [20]: srry krolewskim
Cytuj:
Ave'Sharaven [67]: i huj dzieciaki z hallowen do mnie przyszly
Ave'Sharaven [67]: wzielem kija jak typek zaczol spiepszac to mu maska spadla
smikki jest offline  
stary 27-06-2007, 22:14   #8
Kfad
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 04 2007

Posty: 369
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kfad
Domyślny

Sabku nie oszukujmy sie, magowie i druidzi byli rokrocznie ulepszani podczas gdy knight i paladyn dostawali przysłowiowe 'gówno'. Może aż tak drastyczne ciecia nie były potrzebne, ale należało sie to Wam (postaciom magicznym).
Kfad jest offline  
stary 27-06-2007, 22:14   #9
Sabulus
Użytkownik Forum
 
Sabulus's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 45
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sabulus
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: GoldeN BoyS
Świat: Pacera
Poziom: 251
Skille: 21/29
Poziom mag.: 86
Domyślny

Zdanie takie z zostawieniem sorrcow takimi jakimi sa ma wielu ale oczywiscie nie Cip soft... Moj mag ma moc 110 lvla wiec jaka moc ma taki 150 lvlowy mag?60-70 a moze 80?wiadomo ze mag to mag musi miec moc kazdy kto go bral na samym poczatku musial o tym wiedziec i jak wziol np knighta to tez musial wiedziec o konsekwencjach ... niestety.Oczywiscie teraz skorzystali ale co w tym jak knight ma hp,capa i super ciosy?...
Narazie same pozytywne twarze
Mam nadzieje ze to jeszcze nie koniec bo z 20 magow z pierwszej 300 juz ma zamiar zakonczyc az do wyjsanienia wszystkiego.. dobra niewazne czekam na kolejne komentarze..
"druidzi/magowie ulepszani , rozdzkami haha"

Ostatnio edytowany przez Sabulus - 27-06-2007 o 22:16.
Sabulus jest offline  
stary 27-06-2007, 22:17   #10
krzysheak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 09 2006
Lokacja: Warszawa
Wpisy bloga: 2

Posty: 289
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Guildless
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 96/70
Poziom mag.: 21
Domyślny

Elo , osobiscie sadze ze masz calkowita racje i taka moja mala dygresja:
Niech mi ktorys z tych madrych forumowiczow (zakladajacych tematy w stylu: sorc sie zali, koniec ery sorca, sorc sux knajt rox etc etc) odpowie na pytanie
Jaki sens jest grania sorciem ? Czy CipSoft kompletnie po*ebalo? Przeciez sorcerer jest teraz slabszy od knajta czy palla, ma mniej hp, ma mniej capa , ma mniejsza sile, ma wiekszy waste, bedzie wbijal mniej expa zwazywszy na duzo wieksze koszty huntow chocby na warlockach


Jedyne co mnie trzyma przy sorcu to to ze cipsoft skapnie sie ze update zostal zbyt wczesnie wypuszczony i zrobia drobne poprawki (powiekszenie power sorka o 15% i oslabienie pallka, knajta o 10-15%)
krzysheak jest offline  
stary 27-06-2007, 22:19   #11
X-Zero
Użytkownik Forum
 
X-Zero's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2006
Wiek: 30
Wpisy bloga: 12

Posty: 1,925
Stan: Niegrający
Imię: b.d.
Domyślny

Jakoś dziwnie Ci te screeny wyszły xD < w szczególności 3 takie same>

No prawda...ale cóż najpierw druid i sorc potężnik-knight pall słabi, a teraz na odwrót
Nie no powinni zostawić tak jak było tych sorców,drutów
__________________
◕ ‿‿ ◕
X-Zero jest offline  
stary 27-06-2007, 22:19   #12
Kfad
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 04 2007

Posty: 369
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kfad
Domyślny

A do chuja, rewolucja many, to wam nic nie dała?
Przestań głupio pierdolić już.
Kfad jest offline  
stary 27-06-2007, 22:22   #13
Misiuuu
Użytkownik Forum
 
Misiuuu's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2007
Lokacja: Tarnów

Posty: 495
Stan: Na Emeryturze
Świat: Elysia/Kyra
Poziom: 85+
Domyślny

Jak dla mnie jak już mówiłem z różnych tematach, Tibia umarła wraz z wprowadzeniem szybkiej many... może mi niektórzy powiedzą że wtedy nie dało się grać sorciem ale byli ludzie którzy chcieli nimi grać i byli wysoko w czołówce, było ich kilku bo expienie nie było takie szybkie jak teraz, ale knighty też jak wszyscy wiedzą wolno expiły więc nikt nie narzekał... Dla ciebie "stara dobra tibia" to tibia gdzie można wbijać po 14 mln expa w jeden dzień, a sorc ma wszystkich w dupie i tu jest błąd. W prawdzie najwyższy lvl jakim grałem to 70~ przyznam się niezbyt uczciwie zdobyty, nigdy nie osiągne tak jak ty 230~ lecz wg mnie ja prezentuje leszą postawę wobec tibii bo dla Ciebie liczy się jak najwięcej expa na liczniku i hity jakie zadajesz, a dla mnie ludzie, team play i dobra zabawa... I tak niektórzy mnie zjadą że jestem kozak czy inne hujstwo ale moja postawa jest taka i nic jej nie zmieni. Przejżyj na oczy, grałeć w Tibie żeby sie zrelaksować, czy przesiadywałeś każdą noc przed monitorem dla kilku białych literek "You advanced...." Mimo wszystko ciesze sie że jestes retried nie dla tego że "nie mam konkurenta" ale datego że wrócisz do prawdziwego życia, i nie będziesz musiał go poświęcać dla gry. Post zostanie zalany pewnie bezsensownym spamem ale wyrzuciłem w nim z siebie wszystko co myśle o ludziach takich jak autor tematu.

GL w RL
__________________
pozdro
kisiello
__________________
03:44 Icarus Grimm [7]: and see ya tomorrow
03:44 Vivienne De Marco [100]: what see?
03:44 Icarus Grimm [7]: lol
03:44 Icarus Grimm [7]: see you tomorrow
03:44 Icarus Grimm [7]: ??
03:44 Vivienne De Marco [100]: what i see?

Misiuuu jest offline  
stary 27-06-2007, 22:39   #14
krzysheak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 09 2006
Lokacja: Warszawa
Wpisy bloga: 2

Posty: 289
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Guildless
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 96/70
Poziom mag.: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Misiuuu Pokaż post
Jak dla mnie jak już mówiłem z różnych tematach, Tibia umarła wraz z wprowadzeniem szybkiej many... może mi niektórzy powiedzą że wtedy nie dało się grać sorciem ale byli ludzie którzy chcieli nimi grać i byli wysoko w czołówce, było ich kilku bo expienie nie było takie szybkie jak teraz, ale knighty też jak wszyscy wiedzą wolno expiły więc nikt nie narzekał... Dla ciebie "stara dobra tibia" to tibia gdzie można wbijać po 14 mln expa w jeden dzień, a sorc ma wszystkich w dupie i tu jest błąd. W prawdzie najwyższy lvl jakim grałem to 70~ przyznam się niezbyt uczciwie zdobyty, nigdy nie osiągne tak jak ty 230~ lecz wg mnie ja prezentuje leszą postawę wobec tibii bo dla Ciebie liczy się jak najwięcej expa na liczniku i hity jakie zadajesz, a dla mnie ludzie, team play i dobra zabawa... I tak niektórzy mnie zjadą że jestem kozak czy inne hujstwo ale moja postawa jest taka i nic jej nie zmieni. Przejżyj na oczy, grałeć w Tibie żeby sie zrelaksować, czy przesiadywałeś każdą noc przed monitorem dla kilku białych literek "You advanced...." Mimo wszystko ciesze sie że jestes retried nie dla tego że "nie mam konkurenta" ale datego że wrócisz do prawdziwego życia, i nie będziesz musiał go poświęcać dla gry. Post zostanie zalany pewnie bezsensownym spamem ale wyrzuciłem w nim z siebie wszystko co myśle o ludziach takich jak autor tematu.

GL w RL
Jestes żałosny, bo tibia to hack'n'slash jak diablo gdzie community jest zwykle gowno warte, po 2. widac ze albo masz hunta na tym swoim servie albo po prostu miales hacka i rooka. zreszta o czym ty gadasz? mowisz ze jestes lepszy od 229 ms a to nie prawda bo wbiles swoj zakichany 70 lvl nieuczciwie
a Sabulus jak mniemam zarwal nie jedna noc zeby stac sie tym kim sie stal i respect dla niego , mi osobiscie imponuje jego lvl ... A to co cipsoft zrobil wobec sorcow po update to wielki syf :S

Ostatnio edytowany przez krzysheak - 27-06-2007 o 22:41.
krzysheak jest offline  
stary 27-06-2007, 22:40   #15
_Roly_
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@2up
true... signed by my neo

@up
stal sie kims w grze rotfl...

@2down
to chyba bijesz tego dla z knifa Oo

Ostatnio edytowany przez _Roly_ - 27-06-2007 o 22:43.
 
stary 27-06-2007, 22:41   #16
Vadem
Użytkownik Forum
 
Vadem's Avatar
 
Data dołączenia: 17 09 2006

Posty: 699
Stan: Zbanowany
Imię: Vademekium
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Menera
Poziom: 150
Poziom mag.: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez smikki Pokaż post
I to doskonały przykład jak 'fajny' był update. Teraz ty płacąc ( no przecierz mana/runy nie zadarmo ) bijesz tyle samo ile jakiś...100knight z skilami 90/90 .
Dokładnie..........

Zjebali na całej linii.... Teraz Knight bije sam wszystko bez waste
__________________
I'm waiting for you...
Vadem jest offline  
stary 27-06-2007, 22:41   #17
josse
Użytkownik Forum
 
josse's Avatar
 
Data dołączenia: 12 06 2006

Posty: 121
Domyślny

przesadzasz na 80 ek skil ~85 na dl walac ok 2 exori gran (5-8mf) schodzi 2-5 uh
josse jest offline  
stary 27-06-2007, 22:43   #18
krzysheak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 09 2006
Lokacja: Warszawa
Wpisy bloga: 2

Posty: 289
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Guildless
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 96/70
Poziom mag.: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez _Roly_ Pokaż post
@2up
true... signed by my neo

@up
stal sie kims w grze rotfl...
No moze zle sie wyrazilem ale zawsze wolalbym miec 229 ms niz 70 ek ^.- chociaz ...po update mozna miec watpliwosci xd

Ostatnio edytowany przez krzysheak - 27-06-2007 o 22:45.
krzysheak jest offline  
stary 27-06-2007, 22:45   #19
adrianeczeqq
Użytkownik Forum
 
adrianeczeqq's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2006
Lokacja: Przeworsk
Wiek: 31

Posty: 523
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 132
Domyślny

co racja to racja mogliby obnizyc te hity o 10% a ni o 30%, ale knajci i tak dalej nie mogą sobie bezkarnie na 60 levelu solowac gsów lub dli, bo to że raz zabiłem draga na 6 hitów a potem 10 kolejnych ja na 2x więcej o czyms swiadczy, z gsa walnolem 3 chmurki pod rzad w guarda mimo ze tak polepszyli hity, ale i tak przesrane graj sabu kto na pacerze będzie królował jak nie ty rotlf
__________________
Cytuj:
Kom zue hausen, kinder machen, szturchen pupen, targen lachen.
How much wood would a woodchuk chuck if a woodchuk would chuck a wood?
adrianeczeqq jest offline  
stary 27-06-2007, 22:46   #20
_Roly_
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Moze bys chcial ale widac ze dla tego 229 msa tibia jest wszystkim, zabrali moc jego postaci i teraz placze ze nie wbije 1337k expa w 1 dzien
 
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:43.


Powered by vBulletin 3