Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 02-11-2007, 17:29   #221
Zogre
Użytkownik Forum
 
Zogre's Avatar
 
Data dołączenia: 06 05 2006
Lokacja: Daleko

Posty: 29
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ostatnio widzialem dwoch kolesi 25 druid i 18 sorcerer sorcerer walil z [SPELL]Light Magic Missile[/SPELL] bez rozczki a 25 druid walil z broni fizycznej moze im sie cos popiep.... i uslyszeli od jakiegos noobka ze nie bedzie rozdzek i sie przyzwyczaja i nie puszczajcie plotek bo potem takie noobki sie madrza i spamoja na rl chacie (czt. czacie) itp.
__________________

,,Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.'' Albert Einstein
Zarób do 100 k dziennie na małym lvl jezeli myslisz ze tam jest keylogger to sie grubo mylisz jeżeli dalej tak myślisz nie wchodz
Zogre jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-11-2007, 17:30   #222
--Cienius--
Użytkownik Forum
 
--Cienius--'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: u ciebie

Posty: 1,150
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Domyślny

jakie sa te konkrety? znowu pogorsza kine i pala i dzieci neo rzuca sie na sorcow? Bez sensu...

sorc- drobnej postury koles potrafiacy zajebac czarami NIE SILA
WIeC CO SIE QRWA DZIWICIE ZE NIE MOZE uNIESC CIEZKIEGO MIECZA?
kina-napakowany koles like pudzianowski dla niego problem wziac 100 kilo na garbia i niesc? nie przesadzajcie -.-
__________________
Zarejestruj sie tutaj! PAcc za fasole! Setki osob juz dostalo !!/
Cytuj:
jestem strasznie wkużony stracilem z 8cc
wszystko kupilem co trzeba cały komplet parcela napisałem na góże nick a na dole miasto wlozylem kase i zucilem parcel do skrzynki niestety parrcel leżał
na skrzynce i szybko koles mi zakosil niewiem oco chodzi ale naprawcie mi to blagam 10cc to niejest malo (a tamten koleś mi nieodda wienc jestem tak wkużony że zaraz wyżuce komp przez okno
Co ta tibia robi z dziecmi...
--Cienius-- jest offline  
stary 02-11-2007, 17:35   #223
Olcha
Guest
 

Posty: n/a
Żarówka ~

niech robią co chcą wg mnie .. jeśli też knightom zwiekszyliby szybkośc wbijania skilli to 80/80 byloby standardem na 20 lvl .. a po co? xD
trudnośc tej gry to prawdziwa przyjemnośc
z drugiej strony ... MOGLIBY W KONCU POLEPSZYC DRUIDóW xD
http://images.tibia.pl/forum/images/smilies/cool.gif
 
stary 02-11-2007, 17:36   #224
Leirdek
Użytkownik Forum
 
Leirdek's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2007
Lokacja: Łódź

Posty: 201
Stan: Niegrający
Leirdek ma numer GG 6758409
Domyślny

Kolejny jakiś nius na tibia.com.Ech,tamta strona schodzi na psy
Leirdek jest offline  
stary 02-11-2007, 17:40   #225
Modliszka11
Użytkownik Forum
 
Modliszka11's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2007
Lokacja: Venore

Posty: 87
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Gildia: Freak
Świat: Candia
Poziom: 72
Skille: 20/25
Poziom mag.: 55
Domyślny

coś sie nowego pojawiło na tibia.com OMG dodadzom coś z quarami wymyślicie coś lepszego
Modliszka11 jest offline  
stary 02-11-2007, 17:42   #226
-Adam90-
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 11 2007

Posty: 18
Domyślny

Have you ever thought of moving to the countryside? This year's winter update will add some real new beauties to the Tibian housing market! Fancy living like Old MacDonald with a couple of friends? Now you can rent your own farm, complete with fields and no less than three individual buildings! How about a stately mansion by the sea that features an exclusive private stretch of unspoilt beach? What about your very own sinister wizard's tower? Or perhaps we can interest you in a very special something - an picturesque house boat that comes with its own underwater observatory!

Of course, there are new homes for Tibia's creatures, too! A mysterious new dungeon has recently been discovered to the north of Port Hope, and rumour has it that there are further new places waiting to be explored. What's more, many areas have been refurbished. From exotic nomad tents and dreary dungeon entries to dangerous giant cobwebs, there is plenty to discover everywhere. You will find that the lands of Tibia look nicer than ever!

Kind regards,
Your CipSoft Team
Przetłumacz to ktoś
-Adam90- jest offline  
stary 02-11-2007, 17:43   #227
Modliszka11
Użytkownik Forum
 
Modliszka11's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2007
Lokacja: Venore

Posty: 87
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Gildia: Freak
Świat: Candia
Poziom: 72
Skille: 20/25
Poziom mag.: 55
Domyślny

Majom zrobić pomieszczenie w kturym bendzie można popatrzeć co sie dzieje pod wodom
Modliszka11 jest offline  
stary 02-11-2007, 17:44   #228
Tore
Użytkownik Forum
 
Tore's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2006
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 31

Posty: 103
Stan: Na Emeryturze
Imię: ---------
Profesja: Knight
Gildia: nie mam
Świat: Pacera
Poziom: 68
Skille: 85/81
Poziom mag.: 7
Tore ma numer GG 3328783
Domyślny

Zanim tibia to przetłumaczy to ja zdążę zagrać 2 mapki w postala
__________________

WBIJ A NIE POŻAŁUJESZ KLIKNIJ TU
A tu coś dla ziomów KLIKNIJ TU

Died at Level 132 by a monk STOP BOTEROM
Tore jest offline  
stary 02-11-2007, 17:45   #229
Leirdek
Użytkownik Forum
 
Leirdek's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2007
Lokacja: Łódź

Posty: 201
Stan: Niegrający
Leirdek ma numer GG 6758409
Domyślny

Tak,najlepiej jeszcze zrobić Demcena rooku i strzałka
Btw.gram knightem
Leirdek jest offline  
stary 02-11-2007, 17:46   #230
Modliszka11
Użytkownik Forum
 
Modliszka11's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2007
Lokacja: Venore

Posty: 87
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Gildia: Freak
Świat: Candia
Poziom: 72
Skille: 20/25
Poziom mag.: 55
Domyślny

Ma wy kiedyś pomyśleliście o przesuwaniu do miejscowości wiejskiej? Udoskonalenie zimy Tego roku będzie dodawać niektóre prawdziwy nowy *beauties* do *Tibian* rozmieszczający (rozmieszczenie) handlować (rynek; rynkowy; popyt)! Dziwaczne zamieszkanie lubi Stary *MacDonald* z parą przyjaciół? Teraz wy możecie wynajmować waszą własną fermę, skończony z terenami i żadnego mniej niż trzy indywidualne budowle! Jak o *stately* pałac przez morze (morski) który cechuje (przedstawia) ekskluzywne prywatne wydlużenie *unspoilt* plaża (osadzać na meliźnie)? Co ze wasz bardzo posiadają złowieszczy *wizard's* baszta? Albo prawdopodobnie możemy interesować was w bardzo specjalnym czymś - malowniczy statek domu który przybywa z swoim własnym *underwater* obserwatorium! *http*://*static.tibia.com*/obrazy /wiadomości /*nauticobserver.jpg* Oczywiście, tam są nowe domy dla *Tibia's* *creatures*, też! tajemniczy nowy *dungeon* niedawno był odkrywany do północy Portowej Nadziei, i pogłoska ma to co (żeby; który) tam są dalej (dalszy) nowe miejsca czekający być zbadany. Co jest bardziej (więcej), wiele przestrzenie ma *refurbished*. Od *exotic* *nomad* namioty i posępny *dungeon* wejścia do niebezpiecznego gigantyczny (gigant) *cobwebs*, tam jest wiele (wielka ilość; dużo) odkrywać wszędzie. Wy będziecie znajdować co (żeby; który) ziemie *Tibia* patrzą (wyglądać) *nicer* niż kiedyś!

Tłumaczone na translate wiem że to coś lipnego ale może sie dowiecie coś z tego
Modliszka11 jest offline  
stary 03-11-2007, 01:37   #231
Buksa
Użytkownik forum
 
Buksa's Avatar
 
Data dołączenia: 23 10 2007

Posty: 10
Świat: Candia
Domyślny

Tak w skrócie chodzi tu o domek na wsi z farmą lub z podziemiami w których bedzie można obserwować życie pod wodą. Prawdopodobnie będzie to na jakiejś osobnej wyspie, bo te domki logicznie myśląc nie zmieszczą się na tej dla facców.
Buksa jest offline  
stary 16-12-2007, 16:45   #232
Majsterprog
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Tibia OTS 8.1

Witam. Wypilem pare litrow kawy i wkoncu skonczylem OTS pod Tibie 8.1.Serdecznie zapraszam na GG:5680087 jesli ktos jest zainteresowany OTS-em.
 
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:22.


Powered by vBulletin 3