Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 25-06-2004, 22:18   #1
Parys
Mytho(L)ogy Hero
 
Parys's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 928
Domyślny Pk na Chaotice

Przeniosa sie czy nie oto jet pytanie
__________________
Their fight is your fight, their freedom- your freedom WARSAW 44'


Miasto, które przeżyło własną śmierć!

Regulamin
Zbiór poradników Wystaw notkę! Pajacyk
Parys jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-06-2004, 12:30   #2
Dwimenor
Born to Ban
 
Dwimenor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: inny wymiar
Wiek: 37
Wpisy bloga: 7

Posty: 2,783
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 88
Skille: 87/62
Poziom mag.: 18
Dwimenor ma numer GG 7472583
Domyślny

Część napewno, bo będą mieli się gdzie wyżyć.
__________________
Poniższe zdanie jest fałszywe
Powyższe zdanie jest prawdziwe.
Dwimenor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2004, 12:47   #3
By$iu
Michail Fradkow
 
By$iu's Avatar
 
Data dołączenia: 05 06 2004
Lokacja: Kawal drogi, nikomu nie radze isć piechotą.
Wiek: 32

Posty: 2,054
Stan: Na Emeryturze
Imię: Bysiu
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Wieksza ich czesc nepewno sie przeniesie.Ale mniejszosc zostanie ibede jecsez bardziej uciazliwi.
__________________
By$iu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2004, 19:02   #4
kidler
Użytkownik Forum
 
kidler's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2004

Posty: 1,007
Świat: Aurea
Domyślny

a ja watpie ze wogule kogos przeniosa na Chatice ale miom zdaniem najlepszym pomyslem bylo by:

Gdyby kazdy mogl zalozyc hara na Chaotice i wtedy zaczynal by od poczatku (jak na kazdym innym serverze) i nie mial juz mozliwosci przenisc tego hara na inny server, lecz gdyby ktos dostal red skull na innym serverze niz Chaotica to bylby przeniesiony na ten wlasnie server na czas trwania redk skulla. I wtedy dostal by popalic na Chaotice zobaczyl by jag to fajnie byc zabijanym (powiedzmy spada na Chaotice z 50 na 20 lvl) zostaje znow przeniesiony na swoj macierzysty server z tym 20 lvl i juz na pewno nie bedzie pkowal na tym serverze.

Moim zdaniem bylo by to najlepsze rozwiazanie.
__________________
~I'm forever blowing bubbles, pretty bubbles in the air.~
WHU - GSE
kidler jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2004, 19:03   #5
Mortis Virtus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 05 2004

Posty: 32
Domyślny

Ta wiadomo że DT tam sie przenosi więc oni już wszystkich ustawią jeśli inni gracze się nimi nie zajmą na samym początku!

Potem to bedzie wygladało tak że z tego całego zabijania wyłoni się już grupka którą bedzie razem współpracować beda zabiją ć i dostawać za to exp a inni gracze na deadach bedą tracić i bedą zdani na łascke tych kilku, kilkunastu graczy

Powinno powstać więcej serwerów takich jak chaotica, skulle są do bani, wkońcu thiefa i nooba trzeba zabić, a komu podoba sie huntowanie tych potworków całymi dniami? ?(
Widzieliście filmy z wojen, a z huntowań? Na behe to jakiś koleś biega naokoło kolumn a Sorki rzucają sd- jak dla mnie nuda totalna. Wkońcu się nudzi... Najlepsza zabawa jest w PvP.

Niech się Cipy zabierają do roboty 8)
Mortis Virtus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2004, 19:17   #6
Gremlin
Buuuuu
 
Gremlin's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2003
Lokacja: Edron

Posty: 1,637
Stan: Niegrający
Imię: Sir Grali
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Domyślny

Przenoszenie sie na inny swiat = niszczenie obecnej postaci... wspolczucia dla ludzi na swiatach PvP, przygotujcie sie na mass PK, UE pod depo i inne takie bajery w znacznie wiekszym wymiarze niz kiedykolwiek do tej pory.

Pozatym jesli na Chaotica wytworzy sie pojedyncza grupa trzymajaca wladze to wcale tam duzo PK sie nie przeniesie (albo przynajmniej szybko wroca na normalne servery).
__________________
To juz koniec i nie bedzie wiecej.
Gremlin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2004, 19:37   #7
Ulrek
Użytkownik Forum
 
Ulrek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003

Posty: 332
Ulrek ma numer GG 2872951
Domyślny

Z tą chaoticą to totalna głupota. Jak cipy chcą robić Quake 3 to niech sobie zrobią inną grę, najlepiej FPP. Ci którzy będą wygrywać będą się cieszyć, a ci którzy będą ginąć będą tylko płakać za straconym expem. A to raczej niemożliwe by role się odwróciły (tzn. mordowani nagle pobili morderców i zajęli ich miejsce).

@ kidler

Pomysł zły.
Przypuśćmy, że pan Czerwona Czacha został przeniesiony na Chaoticę. Nikt nie każe mu grać. Pan Czerwona Czacha nie gra i wraca na normalny serwer bez żadnych strat.
__________________
TERMINATOR BYŁ METALEM!!!
Ulrek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2004, 19:49   #8
kagan
Użytkownik Forum
 
kagan's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2003
Wiek: 35

Posty: 235
Domyślny

Według mnie na chaotike przeniesie się mało pk poniewąż ja dziele pk na te grupy:

1) To high levele którzy mają czachy ponieważ stawali w obronie przyjaciół, lub jakieś noobki ich wkurzyły, może sie zdarzyć że zabijali bez przyczyny ale niesą mass pk - ci się nieprzeniosą bo niesą pk w pełnym tego słowa znaczeniu

2)To ci o róznych lv którzy zabijają niższe lv (tych nielubie najbardziej i pątępiam, bo robią to nie dla chęci zysku tylk odla samej chęci zabicia) , ci raczej też się nieprzeniosą (według mnie mało z nich) bo oni zabijają niższe lv i nieznajdą na chaotice ofiary a najwyżej sami się ni staną (i bardzo dobrez) , i kiedy już dostaną po d**** wrócą na stora serw

3)To ci którzy są zorganizowani i biją wyższe lv - ci się przeniosą raczej w dużej części

Takie jest moje zdanie, czyli z tego co napisałem dla mnie sie przeniesie coś okolo 25% jak niemniej.
kagan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2004, 21:16   #9
kidler
Użytkownik Forum
 
kidler's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2004

Posty: 1,007
Świat: Aurea
Domyślny

@ Ulrek

Ale pan czerwona czacha nie wytrzyma miesiac bez nie grania w tibie czyli nastepnym razem bedzie chcial uniknac przeniesiena na Chaotice a jesli nie bedzie gral to wyjdzie mu na to samo jezeli by dostal bana na miesiac za mass pk
__________________
~I'm forever blowing bubbles, pretty bubbles in the air.~
WHU - GSE
kidler jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2004, 22:21   #10
Midarth
Użytkownik Forum
 
Midarth's Avatar
 
Data dołączenia: 26 05 2004

Posty: 613
Domyślny

kidler sory ale twoja teoria do dupy. A jak np jakiemus high levelowi ktos podpierdoli loot baga i go zarabie i dostanie red skulla to ma dostać taką karę?
__________________


Buy k-legs!
Midarth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2004, 22:35   #11
besn
eX Moderator
 
besn's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2003
Wiek: 36

Posty: 633
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez kidler
a ja watpie ze wogule kogos przeniosa na Chatice ale miom zdaniem najlepszym pomyslem bylo by:

Gdyby kazdy mogl zalozyc hara na Chaotice i wtedy zaczynal by od poczatku (jak na kazdym innym serverze) i nie mial juz mozliwosci przenisc tego hara na inny server, lecz gdyby ktos dostal red skull na innym serverze niz Chaotica to bylby przeniesiony na ten wlasnie server na czas trwania redk skulla. I wtedy dostal by popalic na Chaotice zobaczyl by jag to fajnie byc zabijanym (powiedzmy spada na Chaotice z 50 na 20 lvl) zostaje znow przeniesiony na swoj macierzysty server z tym 20 lvl i juz na pewno nie bedzie pkowal na tym serverze.

Moim zdaniem bylo by to najlepsze rozwiazanie.

omg sorry, ale jaki ty glupi jestes +p myslisz,ze jakby ktos mojego pk chara zrookowal to bym przestal? stosunek do gry jaki maja pk nie zmienia sie od takich rzeczy jak smierc, bo sami wiedza,ze jest to kolejny etap ich zawodu.. sa ludzie co sa uczciwi, a sa co sa juz znudzeni ta uczciwa praca i robia to co robia i tego nie zmienisz.. nawet jakby przykladowo mi skasowali postac za pk, to o ile bym gral dalej zrobilbym nowa~ pomijajac fakt ,ze takie przenoszenie jest mozliwe tylko teoretycznie (juz widze jak gmy siedza 25/24 i kopiuja pliki z jednego kompa w jakims miescie do innego w usa hah..

Cytuj:
Ta wiadomo że DT tam sie przenosi więc oni już wszystkich ustawią jeśli inni gracze się nimi nie zajmą na samym początku!
z tego co mi wiadomo to oni tylko strasza a sie tam nie przenosza.. i jesli ma byc jakas wladza na chao to bedzie ja prowadzic lah.

Cytuj:
Niech się Cipy zabierają do roboty
oh my.. a co siedza i sie opalaja?

Cytuj:
Pozatym jesli na Chaotica wytworzy sie pojedyncza grupa trzymajaca wladze to wcale tam duzo PK sie nie przeniesie (albo przynajmniej szybko wroca na normalne servery).
za duzo skillowych osob chce sie tam przeniesc by jedna grupa zawladnela chao na dluzszy czas

Cytuj:
Z tą chaoticą to totalna głupota. Jak cipy chcą robić Quake 3 to niech sobie zrobią inną grę, najlepiej FPP. Ci którzy będą wygrywać będą się cieszyć, a ci którzy będą ginąć będą tylko płakać za straconym expem. A to raczej niemożliwe by role się odwróciły (tzn. mordowani nagle pobili morderców i zajęli ich miejsce).
jaaaa, a kto ci tam kaze grac, ze sie wypowiadasz? jak ci sie nie podoba to siedz na ten swojej calmerze cz gdzie tam i rob lmm +p

Cytuj:
2)To ci o róznych lv którzy zabijają niższe lv (tych nielubie najbardziej i pątępiam, bo robią to nie dla chęci zysku tylk odla samej chęci zabicia) , ci raczej też się nieprzeniosą (według mnie mało z nich) bo oni zabijają niższe lv i nieznajdą na chaotice ofiary a najwyżej sami się ni staną (i bardzo dobrez) , i kiedy już dostaną po d**** wrócą na stora serw
true..true.. dostane w dupe i nara +p pociesze cie ja tez wale dla loota (zeby runki kupic i wyzsze lvl ubic omg chyba na to samo wychodzi xD)

@~t^<
nie liczcie na to,ze bedzie duuzo mniej pk na starych serverach.. na chaotice przenosza sie w sumie ludzie ktorza pragna rzadzic mimo wszystko.. na chao bedzie taka mozliwosc bo mozna swobodnie uzywac sily bez ograniczen.. pk w doslownym tego slowa znaczeniu sa albo secondami albo opuszczonymi postaciami osob ktore poprostu chca sie rozerwac troche pobic, a nie na stale lac sie i lac.. ja osobiscie z checia widzilbym sie na chao gdybym mial czym walczyc tak jak na tescie, 7h ciaglej rypanki dzis hrhr.. ale skoro tam bedzie od 0 to nie wiem jak to bedzie .. chyba nikt nie wie, mozliwe ,ze sproboje jak wiele innych osob moze sie uda moze nie, ale raczej pojedyncze osobniki maja slabe szanse na przetrwanie ;]
besn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2004, 18:22   #12
kidler
Użytkownik Forum
 
kidler's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2004

Posty: 1,007
Świat: Aurea
Domyślny

@besn

sam jestes glupi jezeli pkerowi beda cigle przenosic hary na Chaotice (powedzmy ze wyjdzie mu na to samo jezlei by mu skasowali hara bo na Chaotice i tak nie bedzie gral) to ciagle kasowanie nowych postaci zniecheci go od tworzenia nowych albo pkowanie bo mu juz po prostu sie nie bedzie chcialo.

@midearth

watpie zeby jedemu kolo ktos 3 razy w ciagu 1 dnia ktos cos ukradl, a jezeli raz (gora dwa) ktos cos mu ukradnie to niech zabija. Bardzo proste. Aha... watpie ze jezeli high lvl nie ma skulla i ktos cos mu ukradnie to bedzie go specjalnie zabvijal zeby dostac red skulla (jezeli wczesniej zabil dwie inne osoby tego samego dnia). To jest taka sama kara jak dostanie red skulla tylko troche drastyczniejsza (wyslanie na Chaotice)-to po prostu bylbu obóz karny
__________________
~I'm forever blowing bubbles, pretty bubbles in the air.~
WHU - GSE
kidler jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:56.


Powered by vBulletin 3