Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Pokaż wyniki sondy: Jaki sposób na wyrównanie profesji?
Ulepszenie Knightów i Palladynów (jestem knightem/pallem) 694 59.22%
i PalladynówUlepszenie Knightów (jestem sorcem/drutem) 337 28.75%
Pogorszenie Druidów I Sorcererów (jestem knightem/pallem) 91 7.76%
Pogorszenie Druidów I Sorcererów (jestem sorcem/drutem) 50 4.27%
Głosujących: 1172. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 31-05-2007, 19:33   #741
Morqadir
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 05 2007
Lokacja: Jaworze Górne

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Morqadir
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Lost Riders
Świat: Candia
Poziom: 56
Skille: 79/54
Poziom mag.: 16
Morqadir ma numer GG 7712699
Domyślny

skoro masz propozycję zmienić exori u knighta na 200 many to go jeszcze pogorszysz, bo bierze 140
Morqadir jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-05-2007, 20:24   #742
Misiuuu
Użytkownik Forum
 
Misiuuu's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2007
Lokacja: Tarnów

Posty: 495
Stan: Na Emeryturze
Świat: Elysia/Kyra
Poziom: 85+
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Morqadir Pokaż post
skoro masz propozycję zmienić exori u knighta na 200 many to go jeszcze pogorszysz, bo bierze 140
gooffno prawda bo to zależnie od lvl/mlvl czy jakoś tak i wychodzi na to że eo jak i jakis 35 kina jebie exori za prawie full mane tylko obrażenia się różnią
__________________
pozdro
kisiello
__________________
03:44 Icarus Grimm [7]: and see ya tomorrow
03:44 Vivienne De Marco [100]: what see?
03:44 Icarus Grimm [7]: lol
03:44 Icarus Grimm [7]: see you tomorrow
03:44 Icarus Grimm [7]: ??
03:44 Vivienne De Marco [100]: what i see?

Misiuuu jest offline  
stary 31-05-2007, 20:38   #743
rezydent
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 12 2006
Wiek: 31

Posty: 136
Stan: Na Emeryturze
Imię: Rezydent
Profesja: Druid
Gildia: <rotfl>?
Świat: Arcania
Poziom: 1
Domyślny

@2up
noob plax???
zamknij się jak nie wiesz nawet ile czar bierze
__________________
Data wydania paszportu: 6.06.2006 (sam się zdziwiłem)

DAWAJ NOTKE!!!! ZUO
rezydent jest offline  
stary 31-05-2007, 21:20   #744
mazgier
Użytkownik Forum
 
mazgier's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2006
Lokacja: Poznań

Posty: 170
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 93
Skille: ujdą
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez GooberStraw Pokaż post
Im wyzszy lvl tym sorc coraz bardziej zbliza sie do knighta jesli chodzi o umiejetnosc blokowania gdyż oplacalnosc jego leczenia rosnie szybciej niz knighta a shielding stoi w miejscu obydwu profesjom. Na pewnym lvlu dochodzimy do absurdalnej sytuacji kiedy to sorc lepiej atakuje i jednoczesnie lepiej blokuje od knighta. Pomyslcie o tym zanim piszecie glupoty.
A czy Ty mógłbyś pomyśleć (oczywiście, o ile jesteś do tego zdolny) zanim zaczniesz pisać głupoty? Sorc lepiej blokujący od Knighta??? Możesz mnie oświecić co trzeba wciągnąć i z którego końca, żeby wpaść na taki pomysł? Idąc Twoim torem "myślenia" (nie odważyłbym się nie użyć w tym miejscu cudzysłowu) na moim levelu powinienem być w stanie bez problemu brać na klatę Behemotha? a może Demona bez utamo?. No, bo przecież tak świetnie się leczę i blokuję (całe 28 shieldingu i ~680hp, szaleństwo istne...). Opowiedz mi jeszcze o tym jak knight, bidulek, któremu shielding "stoi w miejscu" zalicza co drugiego hita od GS-a za 100+ hp... Jeśli coś tu jest absurdalne to tryb "rozumowania" niektórych.
__________________
Fág an bealach!

Ostatnio edytowany przez mazgier - 31-05-2007 o 21:23.
mazgier jest offline  
stary 31-05-2007, 21:34   #745
Technick
Użytkownik Forum
 
Technick's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2006

Posty: 164
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez GooberStraw Pokaż post
Im wyzszy lvl tym sorc coraz bardziej zbliza sie do knighta jesli chodzi o umiejetnosc blokowania gdyż oplacalnosc jego leczenia rosnie szybciej niz knighta a shielding stoi w miejscu obydwu profesjom. Na pewnym lvlu dochodzimy do absurdalnej sytuacji kiedy to sorc lepiej atakuje i jednoczesnie lepiej blokuje od knighta. Pomyslcie o tym zanim piszecie glupoty.
@up
A po co się rozpisywać!?

Ja powiem tylko jedno:
OWNED!
Technick jest offline  
stary 31-05-2007, 22:13   #746
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

skusilo mnie zeby sprawdzic IP, szkoda ze tak pozno.

#####

do zobaczenia na nowym koncie :*
__________________

Ostatnio edytowany przez Vil - 31-05-2007 o 22:19.
Vil jest offline  
stary 01-06-2007, 04:36   #747
witekr77
Zbanowany
 
witekr77's Avatar
 
Data dołączenia: 29 09 2004
Lokacja: Gliwice

Posty: 141
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Scartex
Profesja: Elite Knight
Świat: Nerana
Poziom: 44
Skille: 71/68
Poziom mag.: 5
witekr77 ma numer GG 7067678
Domyślny

przegladam ten temat od 3h i widze ze wy sami NIE WIECIE CO CHCECIE...

chcecie aby wrocilo cos jak 7.3? farmy druidow, kolejki na 100% serverow? (tez tego chce bedzie szybszy resp ^^) juz teraz ceny uhow hmmow itp sa nizsze niz kiedys koszt bp to 2-2.5k i tak mozna kupic wszedzie... teraz se pomyslcie ze druidzi robia 6-7razy wiecej uhow... co sie stanie z cenami? POLECA do 1-2k za bp...

ale zeby nie bylo ze Ja tylko komentuje...
wedlug mnie najbardziej rozje*ana postacia jest pall... kiedys palek byl fajny mozna bylo sobie stanac na bocie i robic skille 24/7... teraz co?
Erig -> There are 76 Paladins in the Top 500 List.
co do min/max damage zgadzam sie!!
co do zwiekszenia szybkosci zgadzam sie do pewnego stopnia
bo nikt nie mysli o tym ze ktos mogl trenowac skille 2 miesiace czasem 3 a przy zwiekszeniu mogli oni zrobic te same skile w mniejszym czasie...
nie bedzie gratulowania komus jak wbije np 100 sworda bo te 100 to juz bedzie norma


@ A tak pozatym pewnie znowu bedzie tyle co zawsze... czyli zje*ia jeszcze bardziej tibie ;/

@Edit
You are 94 years 121 days 20 hours 24 minutes old!
stary dziad jestem hehe

Ostatnio edytowany przez witekr77 - 01-06-2007 o 04:42.
witekr77 jest offline  
stary 01-06-2007, 07:45   #748
mazgier
Użytkownik Forum
 
mazgier's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2006
Lokacja: Poznań

Posty: 170
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 93
Skille: ujdą
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez witekr77 Pokaż post
ale zeby nie bylo ze Ja tylko komentuje...
wedlug mnie najbardziej rozje*ana postacia jest pall... kiedys palek byl fajny mozna bylo sobie stanac na bocie i robic skille 24/7... teraz co?
Przez 10 minut próbowałem wymyślić jakiś komentarz, ale w efekcie tylko wpadłem w stupor...
__________________
Fág an bealach!
mazgier jest offline  
stary 01-06-2007, 10:22   #749
Marine19lin
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Moim zdaniem tylko Profesormarian mat tutaj rację.

Szczególnych różnic w szybkości expienia do 50 lvl nie ma, każdą profesją można do tego lvl do 40 k expa na godzinę wyciągnąć. Sorcem od 33 lvl na guardach w labiryncie udawało mi się 35 k/h, knightem podobnie tylko z powodu niewygórowanych skili to był raczej waste, dużo lepiej już za to szlo na cycach, cyklopolis, czysty zysk 1 uh na 10 min, ok 35k/h, palladyn tak samo jak sorc ze skilami 70+ w dyscie tez wyciągnie 35k chociażby na pohu, bo labirynt za mały i nie ma gdzie uciekać, już gorzej drutem ze względu na beznadziejną ostatnia różdżkę, trzeba walczyć w zwarciu, więc guardy odpadają, raczej tylko cyce i dobrym stufem, ok 25-30k/h.
Natomiast różnica pojawia się powyżej 50 lvl, żaden sorc i drut już z różdżką nie będzie expił, expi się chociaż by z visa, sorc jest w stanie wyciągnąć później już bardzo dużo expa dużo mniejszym kosztem niż knight.
Bardzo dobrym przykładem jest exp osiągnięty przez: Mateusz Dragon wielki - 14 milionów expa na 325 lvl ED w jeden dzień, rekord tibi, a największy exp jednego dnia zdobyty przez knighta: Seromontis na 293 lvl, 5,5 mln punktów doświadczenia. Różnica 10 milionów prawie do duuuża różnica ;], poza tym jak seromontis robił te 5,5 mln to walczył prawie tylko jak mag, z samych runek, tylko troszkę obrażeń zadawał mieczem.
Jeszcze raz powtarzam powinni wprowadzić duale-możliwość noszenia 2 broni na raz dla knighta! ;]
 
stary 01-06-2007, 14:16   #750
Dabeko
Użytkownik Forum
 
Dabeko's Avatar
 
Data dołączenia: 13 01 2007
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 31

Posty: 205
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Candia
Domyślny

Chyba cie poje*bało jak knight moglby miec 2 bronie naraz, to sroc/drut mial by 2 ruzgi naraz i co? na 33 lv jebal by tak jak z explo, a pal to juz by siadl w ogule ....
Dabeko jest offline  
stary 01-06-2007, 14:58   #751
Profesormarian
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 07 2006
Lokacja: venore

Posty: 55
Stan: Aktywny Gracz
Imię: seromontis
Profesja: Paladin
Świat: Solera
Poziom: 7
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dabeko Pokaż post
Chyba cie poje*bało jak knight moglby miec 2 bronie naraz, to sroc/drut mial by 2 ruzgi naraz i co? na 33 lv jebal by tak jak z explo, a pal to juz by siadl w ogule ....
Z tego co sie orientuje wlasnie mag wali jakby z 2 broni naraz bo szybkosc visa/morta jest 2 razy szybsza, do tego zawsze trafia i zadaje górne granice obrażeń, jakby tego bylo malo moze atakowac z wanda i jednoczesnie walic 2 vise/morty, czyli ostatecznie wali 3 razy szybciej niz rycerz, efekt jest taki ze mam sorca 30 lvl i szybciej rozwalam cycka/ guarda niz rycerzem 100+ lvl .Ale pograj troche kilkoma profesjami zeby móc sie tutaj wypowiadac... Lepiej według mnie najlepiej będzie jednak, jak w ogóle nie będziesz tego sprawdzał i sie tutaj wypowiadal ,a przeczytal "Dziady" Mickiewicza, albo pomógł mamie w sadzeniu marchewek w ogródku, spełnisz dobry uczynek i zarazem oszczędzisz nam czytania swoich "inteligentnych" a zarazem "kulturalnych" wypowiedzi, pozdrawiam .
Profesormarian jest offline  
stary 01-06-2007, 15:04   #752
Wapniak-zupa
Użytkownik Forum
 
Wapniak-zupa's Avatar
 
Data dołączenia: 06 04 2007
Lokacja: Dębica

Posty: 96
Imię: Wild Tyoka
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 87
Poziom mag.: 6
Wapniak-zupa ma numer GG 7353810
Domyślny

hmm ciekawe co dzisiaj sie dowiemy na tibi.com(wkoncu dzisiaj piatek) co nowego w update! mam nadzieje ze cos o profesjach bedzie! moim zdaniem mogliby dac jakis nowy czar dla knighta typu exori ale co bierze rowno many! cos jak exori mort czy cos!tylko dla knighta! jeden czar! albo szybszy atak! hmm albo czar co bierze z 200 many i przez 5 minut zadajemy lepsze obrazenia
__________________

KS WISLOKA DEBICA & KS CHEMIK PUSTKOW
Www.OurTibia.Com/Tyoka
Wapniak-zupa jest offline  
stary 01-06-2007, 15:09   #753
Zryty
Użytkownik forum
 
Zryty's Avatar
 
Data dołączenia: 14 04 2007
Lokacja: W domu ?

Posty: 11
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Solera
Poziom: 89
Skille: 88/85
Poziom mag.: 7
Domyślny

MANZZ !!!!!

HIHO

I <3 profesormarian

ZE WSZYSTKIM CO ON MOWI SIE Z NIM ZGADZAM


CYA MANZ

POZDRO MARIAN
Zryty jest offline  
stary 01-06-2007, 18:31   #754
bemo
Użytkownik Forum
 
bemo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 32

Posty: 2,095
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Skille: 100/72
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marionus Pokaż post
Maja kusze niech siedzą cicho-.-"
Jezeli dobrze mi wiadomo Arbalest jest od 80 lvla dostepny na POI quest, wiec raczej 35~ lvl takiego NIE POSIADA chyba ze jest MEGa bogaty.

Dla mnie wystarczyło by dodac nowy czar runiczny (dopiero na 33 lvlu i 13 mg lvlu zaczalem wiecej hitac z hmm za 42.)bez przesady ale sorc z 33 lvlem i 33 mlvlem walnie za okolo 70 no powinni dodac jakas lepsza runke

wg mnie dla pallów powinni zwiekszyc atk boltow bo te okolo 30 to przesada.Taki 8 lvl knight moze sobie kupic fire axe, dopóki mu nie wypadnie to moze sobie go nosci co ma 38 atk.

Trzeba sie troche napracowac zeby wbic 70~ dist a jak narazie najwiekszy cios z belta to 132 (moj) na discie 70 w porownaniu knight z fire axe walnalby ze 160.(nie liczac ze rycerze maja jeszcze dwureczne duzo lepsze bronie jak gs czy dragon lance)

troche sie rozpisalem ale juz koncze

See You
__________________
I'm not perfect. I live on the planet Earth where humans live. Humans aren't perfect. Never have been. Never will be. I don't always make the right choices. I don't look like a fashion model. I don't always do what people expect of me. I'm human. I'm imperfect. But there is no one else like me in this whole wide world. I'm unique. I'm a miracle. I'm a legend, and my enemies envy me.


bemko'
bemo jest offline  
stary 01-06-2007, 22:56   #755
Linkater
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 08 2006

Posty: 86
Świat: Morgana
Domyślny

Czytając ten temat of początku (3h 34 min ) doszedłem do wniosku że jest jak jest i profesje są póki co wyrównane... Nie wierze w to co napisałem ale naprawdę nie trzeba dokonywać żadnych (większych) zmian! Wystarczy, tak jak napisał kolega 3 strony dalej, zwiększyć szybkość ataku najta/pala o 30%, dać druidowi czar ofensywny (snow wave?) i tyle.
Linkater jest offline  
stary 02-06-2007, 18:40   #756
Kulero
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 06 2007

Posty: 6
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: -.-
Świat: Celesta
Poziom: 122
Poziom mag.: 70
Domyślny

Każdy kto robi knight wie że trzeba poświęcić dużo czasu na train... a teran narzeka sie bo to czy tamto...btw. Knight może jeździć na bocie a sorc nie jeżeli chodzi o exp Knight-bloker! -.- wiec czego chcecie od knighta a co do palla to ma dobrze...
Kulero jest offline  
stary 02-06-2007, 19:00   #757
Misiuuu
Użytkownik Forum
 
Misiuuu's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2007
Lokacja: Tarnów

Posty: 495
Stan: Na Emeryturze
Świat: Elysia/Kyra
Poziom: 85+
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kulero Pokaż post
Każdy kto robi knight wie że trzeba poświęcić dużo czasu na train... a teran narzeka sie bo to czy tamto...btw. Knight może jeździć na bocie a sorc nie jeżeli chodzi o exp Knight-bloker! -.- wiec czego chcecie od knighta a co do palla to ma dobrze...
sorc moze jechac na rotach na lb a pall żeczywiście ma genialnie
__________________
pozdro
kisiello
__________________
03:44 Icarus Grimm [7]: and see ya tomorrow
03:44 Vivienne De Marco [100]: what see?
03:44 Icarus Grimm [7]: lol
03:44 Icarus Grimm [7]: see you tomorrow
03:44 Icarus Grimm [7]: ??
03:44 Vivienne De Marco [100]: what i see?

Misiuuu jest offline  
stary 02-06-2007, 19:24   #758
Sasse
Użytkownik Forum
 
Sasse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 04 2007

Posty: 109
Imię: xxx
Profesja: Knight
Gildia: xxx
Świat: Calmera4ever
Poziom: xx
Skille: xx/xx
Poziom mag.: xx
Domyślny

Ja jestem knightem i wole zeby ulepszyli knightow, a nie pogorszyli
Sorcow/drutow - dlaczego?
Bo gram na non-pvp i co mi z tego ze jakis sorc bedzie mogl robic wolniej runki?
@up
"żeczywiście" musisz siegnac po słownik...

Ostatnio edytowany przez Sasse - 02-06-2007 o 19:25.
Sasse jest offline  
stary 03-06-2007, 22:28   #759
Rassel
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Linkater Pokaż post
Wystarczy, tak jak napisał kolega 3 strony dalej.
Dalej? A nie wcześniej?

Myślę, że nastąpi jakieś delikatne polepszenie knightów/pallów.
 
stary 04-06-2007, 01:42   #760
Xiv
Użytkownik Forum
 
Xiv's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2006

Posty: 254
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Gildia: Dragonhearts
Świat: Candia
Poziom: 127
Skille: 97/80
Poziom mag.: 20
Xiv ma numer GG 9037452 Send a message via Skype™ to Xiv
Domyślny

Powiem tak..CIP nie wycofa tego co wprowadził...rody i wandy zostaną a Mana tak samo będzie sę odnawiać...JAk pamiętacie kiedyś Sorc/Drut expił z apomocą tylko run...pełno bp of hmm..0 mfów prawie..poczym został całkowicie zmieniony system expienia Sorc/druid..wprowadozno szybsza mane, różdkzi i teraz hmmy to zadkosc a leje się z Vis i Rod/Wand.
Uważam ze zostanie tak samo wprowadozny nowy sstem dla pall'ó i rycerz..Może 2x broń..moze np Throwing stars do kupna za 2 gp each i auto podnoszenie żeczy..kto wie..Może nowy rodzaj broni dla pall'a..Nie wiemy..musimy czekać...człowiek potrafi wymyśleć 50.tys pomysłow a i tak CIP nas zaskoczy(pozytywnie lub negatynwie)tak jak byłow przypadku wands..bo kto by sie spodziewał ze wprowadzą różdzki.
Xiv jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:31.


Powered by vBulletin 3