Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 11-08-2006, 11:53   #21
Matekneo
Użytkownik Forum
 
Matekneo's Avatar
 
Data dołączenia: 13 02 2005
Lokacja: Czerwieńsk

Posty: 208
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 44
Skille: 75/74
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Przemek-rybak
Kazdy sobie wyobraza ten zjazd fanow deczko inaczej: Jedni mowia ze banda 10 latkow bedzie sie uganiala za h levami proszac o fri itams a inni uwazaja ze normalni ludzie beda chcieli poznac inne osoby z Tibi. Ja wbilem sie na www.tibia-meetings.de (jak ktos uwaza ze to niezaufana strona to niech wejdzie na tibia.com w temat o Convertach to tamta strona jest rowniez wymieniona)
no i w galerie zeby zobaczyc jak to wyglada. Po obejzeniu fotek raczej bym sie tam nie wybral bo jakos fajnie tam nie wygladalo (i jeszcze 80euro)ale najbardziej rozbawilo mnie zdiecie tego :
http://gallery.tibia-meetings.de/det...421466350cf117
Juz wyobrazacie sobie taki zjazd?
Tak wyobrazamy sobie. To jest ten zjazd w Niemczech tak? Tam sa zupelnie inne prawa. Mozna juz pic i palic chyba od 15 lat czy 16.
@up:
Idiota -.- Naucz sie czytac - TAKIE COS ZOSTANIE ZORGANIZOWANE W POLSCE -.-
__________________
^Violets are blue, Roses are red
Don't touch my friend- or U are dead^
If you read this - you will be dead.
Matekneo jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-08-2006, 11:55   #22
Goku_Sayian
Użytkownik Forum
 
Goku_Sayian's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2006
Wiek: 32

Posty: 154
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez -=DanieL=-
Co mamusia nie puści? xddddddddddddddddd






Lol nie zesraj się. Masz wyobraźne jak 11 latek. Jak nawet przyjedzie tam Cachero i Eternal to co wylizałbyś im tyłki? Dla mnie są to autorytety w tibii, a w rlu są dlamnie niczym więcej jak maniakami widzącymi tylko tą gre nic dodać nic ująć.
nie, nie wylizał bym im tyłków, a to, że takie cos napisałes to tylko o tobie świadczy, że jeszcze nie powinieneś grać w Tibie, bo to na Ciebie źle wpływa! a Ciebie mamusia puści? no tak, jak ja bym był dzieckiem ulicy, i nikt by o mnie nie dbał, to też bym sobie pojechał >.> wiec nie wyjeżdzaj z głupimi tekstami, bo ja poprostu mam poczucie humoru, a ty... jesteś zbok i tyle Cya
ps. naucz sie czytać ze zrozumieniem, bo ja nie miałem na myśli siebie, ani w tym WC czegos zboczonego, tylko porwanie! no a jesli ty bys mu chciał wylizać tyłek, zeby dostac fajne itemy to juz twój problem! myślisz, ze jak ty jesteś zboczony to też wszyscy maja takie myśli? idz sie schowaj!
__________________

Ostatnio edytowany przez Goku_Sayian - 11-08-2006 o 11:59.
Goku_Sayian jest offline  
stary 11-08-2006, 11:57   #23
Elite Knight Luki
Użytkownik forum
 
Elite Knight Luki's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2004
Lokacja: Thais
Wiek: 32

Posty: 18
Profesja: Sorcerer
Gildia: Red Dragon
Świat: Guardia
Poziom: 37
Skille: 19/23
Poziom mag.: 49
Domyślny Konwenty itd....

Dlaczego mysle ze bedą nooby?
Dlaczego mysle ze takiego spotkania w POLSCE nigdy nie bedzie?

1 fri itamz plax
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez FRED021
jak dadza transport to czemu nie niech podstawia ze 10 autokarow na kazde wieksze miasto typu Warszawa Krakow itp i mozna jechac wkoncu itak pewnie niemaja corobic z kasa za packi :xxxxD
2fri itamz plax
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez FRED021
ps. zamiast nedznego medalu mogli by dac soft boots i bylo by gites
3 Liczy sie pozytywnie myslec....kasa kasa kasa , ja chce pacca!
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez matizBrave
ja tam jestem calkowicie za;] chociaz i tak pewnie nie pojade bo kase za bilet wole przeznaczyc na pacc'a a reszte na balety;]

najbardziej szkoda mi tych ludzi, ktorzy pojada, zaplaca tyle kasy za bilet, a przyjdzie takich kilku poje....ow ktorzy cala ta impreze rozwala... pewnie takich sytuacji nie bedzie bo bedzie masa ochroniarzy ;P
4 NIE! Ja chce w Krakowie! Nie! Ja chce w Wawie ! Nie ! Ja chce w Bydgoszczy!
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez matizBrave
byloby extra jakby zorganizowali taka impreze u nas;] moze na dolnymslasku...
Ale jak chcecie , moge zrobic takie spotkanie , juz nie raz organizowalem takie zloty fanów karcianki ,,Yu-Gi-Oh!" i było miło Tylko co potrzebujemy na zlot Tibi? Sale komputerów 0o?

przyklady turniejów ze zdjeciami :
http://mathrim.superhost.pl/shadowre...cles.php?id=34
http://www.yugioh.com.pl/viewpage.php?page_id=31

Ostatnio edytowany przez Elite Knight Luki - 11-08-2006 o 12:13.
Elite Knight Luki jest offline  
stary 11-08-2006, 13:37   #24
Taube
Użytkownik Forum
 
Taube's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2005

Posty: 604
Domyślny

@Goku_Sayian
to o mamusi to raczej do ciebie nie było
poza tym ty nie lepszy, a dając ripostę w takim stylu ludzie się zaczną zastanawiać, czy aby przypadkiem i nie gorszy
jak ktoś cię błotem, to ty mu użycz mydła, a nie jeszcze dopraw - skuteczny sposób, polecam, mniej nerwów kosztuje, odnosi skutki w przeciwieństwie do tego i milszy dla oka innych

@Matekneo
naucz się czytać - nigdzie nie jest napisane czy aby na pewne zostanie zorganizowane, a jest dana propozycja i pytanie w sondzie, ile osób by się deklarowało zjawić..
nie ucz drugiego czegoś, czego nie potrafisz

@topic
już Elite Knight Luki coś na ten temat napisał..
no, ale czemu się dziwić.. nie dość, że jest propozycja konu/zjazdu, to jeszcze niektórzy wpadają na genialne pomysły, by im środek transportu zapewniać..
no, ale niestety do nich może nie dotrzeć, że to nie wycieczka szkolna i sami powinni zadbać o to jak dojadą..
co do tych młodszych wiekiem - jak już było mówione, spora ich ilość nie zostanie puszczona.. ba.. jeśli nie prawie wszyscy..
a część z nich, jaka by się zjawiła, za pewne by się zjawiła z rodzicami w przelocie
tak więc średnia wieku nie jest tak strasznie zagrożona, a to połowa sukcesu
co tu mamy dalej - to wizje jak to ma wyglądać osób, które pewnie nie były na żadnym konie, bądź się ograniczają do tego, co w grze i na forum widzą..
no pocieszyć was można, że jak do netu ma tyle osób dostęp, to by wybrać się na zjazd trzeba nieco więcej wysiłku a to od razu przynosi inne statystyki noobizmu..
szkoda za to, że wiele osób uważa, że to tylko o hlvlach, lowlvlach, itemkach i innym czysto tibijskim będzie.. a mi się zdawało, że miał ten pomysł służyć spotkaniu ludzi, a nie monotematyczności.. no bo chyba jeszcze posiada się inne zainteresowania.. ale mogę się mylić

d.Taube
__________________
Time after time, while their bodies lie sleeping,
incarnate they in the bodies of men.
Teaching and guiding onward and upward,
out of the darkness into the light.

she lost somewhere her time..
get me known if You find it for me XD
mam obiekcję przez opowiadaniami, gdyż zaglądając w jedno, zostanę zawalona dziesięcioma kolejnymi.. czasem jednak człowiek ulegnie, a to źle wpłynie na stan gg oraz PW, lecz cóż począć..
Taube jest offline  
stary 11-08-2006, 20:05   #25
Aex
Użytkownik forum
 
Aex's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2006
Lokacja: Ostrz
Wiek: 35

Posty: 12
Stan: Na Emeryturze
Imię: Eee.. co ?
Profesja: Elite Knight
Świat: Galana
Poziom: 57
Skille: secret
Poziom mag.: 6
Król

Moim zdaniem takie spotkanie to genialny sposób na polepszenie relacji między graczami. Oczywiście bedzie masa noobków dla których tematy nie związane z tibia bedą zupełnie obce wskutek czego dookoła rozbrzmiewac beda texty typu:" Ile walish z axa ", "Trapli mnie na ratach", " Tak, to ja jestem TEN wielki Cachero" itp. itd...Co bystrzejsi zapewne " zmienią lokal "(wiecie o co mi chodzi), inni natomiast nie rusza sie ze swojego miasta chcąc zachowac kase. Pojechać, nie pojade gdyż perspektywa zjehania połowy Polski i kawałka niemiec tylko po to żeby "jako tako" pogadać sobie z innymi graczami z tibii nie jest dla mnie zbyt zachęcająca. Lepiej zorganizowac sobie własne spotkanie z ziomkami z Polski i spędzić je w dobrej atmosferze.

@Goku_Sayian
True, true...

@Taube
Pisz dalej. Uwielbiam czytać wypociny 13-latków.
Aex jest offline  
stary 11-08-2006, 23:41   #26
Matekneo
Użytkownik Forum
 
Matekneo's Avatar
 
Data dołączenia: 13 02 2005
Lokacja: Czerwieńsk

Posty: 208
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 44
Skille: 75/74
Poziom mag.: 5
Domyślny

Zgadzam sie z Aexem. Chociaz to spotkanie takze moze byc dobre, bo mozna poznac dodakowo kilku ciekawych ziomkow, i nie jest przekreslone, ze atmosfera bedzie dobra. Niewiem, dlaczego wszyscy sobie wmawiaja ze to glupie, ze tam beda glupki, maniacy, bez zainteresowan, ktorzy mysla - piszac takie inteligentne posty - ze sa super fajny a w zasadzie ich zainteresowania ograniczaja sie do tibi, lizania tylkow, jedzenia chipsow i takie tam. Z góry zakladacie ze wszystko bedzie glupie, ze beda fri itemsy i nic wiecej, bo wiecie ze wam mamusia nie pozwoli jechac albo sie poprostu boicie ze was pobija albo nie dacie sobie rady 3 dni bez mamy. Inni chcieli by autokary, odrazu wyzywnienie, zeby wam prano myto itd. i 30 zl tylko za te 3 dni. PZDR.
@Taube
Mysl tak dalej daleko zajdziesz. Taki konwent sie odbedzie chyba ze zjawi sie wiecej osob takich jak ty, z gory wszystko przekreslajacych.
__________________
^Violets are blue, Roses are red
Don't touch my friend- or U are dead^
If you read this - you will be dead.
Matekneo jest offline  
stary 12-08-2006, 02:42   #27
-=DanieL=-
Użytkownik Forum
 
-=DanieL=-'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2005
Wiek: 33

Posty: 1,189
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Goku_Sayian
nie, nie wylizał bym im tyłków, a to, że takie cos napisałes to tylko o tobie świadczy, że jeszcze nie powinieneś grać w Tibie, bo to na Ciebie źle wpływa! a Ciebie mamusia puści? no tak, jak ja bym był dzieckiem ulicy, i nikt by o mnie nie dbał, to też bym sobie pojechał >.> wiec nie wyjeżdzaj z głupimi tekstami, bo ja poprostu mam poczucie humoru, a ty... jesteś zbok i tyle Cya
ps. naucz sie czytać ze zrozumieniem, bo ja nie miałem na myśli siebie, ani w tym WC czegos zboczonego, tylko porwanie! no a jesli ty bys mu chciał wylizać tyłek, zeby dostac fajne itemy to juz twój problem! myślisz, ze jak ty jesteś zboczony to też wszyscy maja takie myśli? idz sie schowaj!
Po 1. Nie gram w tibie. Może to dziwnie zabrzmi ale najzwyczajniej w świecie znudziła mi się jak najzwyklejsza gra pod słońcem.

Po 2. To ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem "Wylizanie tyłków" nie miało nic wspólnego z tym WC ( w życiu nie myslałem, że to może się skojazyć komukolwiek z czymś zboczonym ale wiecie głodnemu chleb na myśli). Z tym "wylizywaniem" odwoływałem się do tego:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Goku_Sayian
Wyobrażacie sobie co by sie działo, gdyby na takie spotkanie przybyl Eternal~~ , Sero~~ lub taki Cashero O.o gdzie by sie nie ruszył to od razu tłum ludzi proszących o kontakt
. w tym quocie nawet nie umiesz napisać normalnie nazwy cachero, a te niedokończenia w nickach Eternal Oblivion i Seromontis świadczą o tym, że też nie znasz ich nicków a udzielasz się na ich temat. Czyżbyś to ty był jednym z tych noobków proszących o kontakt tekstami typu "pliox me is ur friond seratmontios".

Po 3. To
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez -=DanieL=-
Co mamusia nie puści
to było do innej osoby, a jeśli już poruszasz ten temat to jak najbardziej moge podyskutować bo lubie. Napisałeś "A co ciebie mamusia puści?" i wpomniałeś, że jakby puściła to by o ciebie dbała. To też może świadczyć o tym jakie zaufanie mają do ciebie twoi rodzice jeśli uważają cię za niegodnego zaufania gnojka z mlekiem pod wąsem to niestety jest tylko i wyłącznie ich sprawa.

Po 4. Wspomniałem, że masz chorą wyobraźnie bo masz myśląc, że wszyscy ludzie z buszu nie mają zębów.

Wypociny by Daniel. Teraz tylko czekać na tłum ripostów z obelgami.
__________________



Gdy wypowiesz moje imię znikam. Kim jestem ?

Ostatnio edytowany przez -=DanieL=- - 12-08-2006 o 02:45.
-=DanieL=- jest offline  
stary 12-08-2006, 10:34   #28
lukster14
Użytkownik forum
 
lukster14's Avatar
 
Data dołączenia: 13 07 2006
Lokacja: Dom

Posty: 10
Domyślny

coś w stylu gg albo skype spotkajmy sie
lukster14 jest offline  
stary 12-08-2006, 12:08   #29
Taube
Użytkownik Forum
 
Taube's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2005

Posty: 604
Domyślny

tak sobie czytam co tu się pojawiło i uśmiech pojawia mi się na twarzy

@Aex
czy mogę prosić o wytłumaczenie o jakich 13 latkach mówisz?
czy zgadzasz się z 1 postem owego osobnika, czy z 2.. bo jeśli nie zauważyłeś były 2 posty

@Matekneo
a u ciebie nie wiem co myśleć..
wygląda tak, jakbyś znów pobieżnie prześledził posta..
taki konwent nawet jak się odbędzie, to nie zjawi się wiele osób takich jak ty które nie czytają ze zrozumieniem i zgubią się po drodze
o co chodzi? a no o to, że przekreślanie u mnie było związane z jedną grupą wiekową, niestety okazało się to nie zrozumiałe chyba
swoją drogą, nie wiem co tu ci napisać bo skończy się na tym, że i tak nie przeczytasz.. i nie zrozumiesz

d.Taube
__________________
Time after time, while their bodies lie sleeping,
incarnate they in the bodies of men.
Teaching and guiding onward and upward,
out of the darkness into the light.

she lost somewhere her time..
get me known if You find it for me XD
mam obiekcję przez opowiadaniami, gdyż zaglądając w jedno, zostanę zawalona dziesięcioma kolejnymi.. czasem jednak człowiek ulegnie, a to źle wpłynie na stan gg oraz PW, lecz cóż począć..
Taube jest offline  
stary 12-08-2006, 13:34   #30
Aex
Użytkownik forum
 
Aex's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2006
Lokacja: Ostrz
Wiek: 35

Posty: 12
Stan: Na Emeryturze
Imię: Eee.. co ?
Profesja: Elite Knight
Świat: Galana
Poziom: 57
Skille: secret
Poziom mag.: 6
Smutny

@Taube
No patrz.. Im człowiek starszy tym pewniejsszy ze dobrze pisze..
Pomyliłes mi sie z niejakim -=Danielem=- Sorka ;\
Sam nie wiem z kad ten błąd tak więc padam na kolana i prosze o wybaczenie

Btw: wiem ze offtopic ale musiałem uspokoić sumienie..
Aex jest offline  
stary 13-08-2006, 11:16   #31
Qba =]
Użytkownik Forum
 
Qba =]'s Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Lokacja: Bełchatów/ Kraków
Wiek: 35

Posty: 210
Profesja: Knight
Świat: Azura
Poziom: 70
Domyślny

Uspokojone sumienie często wiąże się z głęboko osadzonym egoizmem, ale w kimże z nas go nie ma

@Topic. Ja może wielkiego doświadczenia nie mam, ale podreperuję się tym, że podobnie jak większość z was. Wg mnie nie ma rzeczy ciekawszej od obcowania z innymi ludźmi, a jeśli ktoś stwarza taką sposobność, to należy z niej w miarę możliwości skorzystać. Byłem na mniejszym meetingu i wspominam go naprawdę superr.
A jeśli taki konwent miejsce będzie miał, to pozwólmy mu się najzwyczajniej w świecie wydarzyć. Jeśli będzie idiotycznym przedsięwzięciem, to następnym razem nikt już nic takiego nie zorganizuje...

Wkońcu naj lepiej óczy siem na błendach
__________________
You can kill my body,
You can hurt my mind,
But you should be sure:
You`ll never get my pride!
Qba =] jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:59.


Powered by vBulletin 3