Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 09-05-2006, 16:21   #101
Slyth
Użytkownik Forum
 
Slyth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Wiek: 34

Posty: 194
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Kyra
Slyth ma numer GG 8339652
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Obsidion
KaTG to totalne PA... Widać to między innymi na forum.tibia.com. Sam Dorpaz powiedział ze NG ma mnóstwo powodow zeby wytoczyć wojne KaTG...

Koolery maja kilka wyższych leveli i myślą sobie ze nie wiadomo kim sa...
Przecież Ciebie Ryba zaczeli bić nie wiadomo za co :/

I na nich przyjdzie kiedys pora
a Ty jaki masz kurwa wogule nick na obsidii ?

chuj kurwa szmata dziwka pizda suka cipa popierdolony
to wyżej taki teścik na co zamienia ;]
__________________
Slyth jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-05-2006, 16:35   #102
Kiroy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Wiek: 38

Posty: 516
Król

ok sprawa wyglada tak z naszej strony .... KatgDostalo palec a wzielo cale dwie dlonie dostali pewien kredyt zaufania lecz zawiedlinas bo zaczeli nabiajc se kse na niewinnych osobach ...my naprawiamy server a oni kickaja ludzi z neigo teraz mzoe byc " czerwona lekcja pokory a samo to ze zaatakowlai czlonka NG i zabili go dwa razy tzn Fozivo to jzu samo to powinni sie zapytac wpierw co i jak a nie ... i za to moga meic teraz ... akuku male pozdrawiam wszystkich ... strazaknie pisz jzu wiecej plx bo Ryba cie podkreslil doskonale z miejsca go serdecznie pozdrawiam

Obserwator wiem kim jestes ale daj spokoj to nie perypetie milosne sol i kiroya skoro taki uklad nam odpowiada to jest ok powodzenia

Signed Rexsi
Kiroy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-05-2006, 19:30   #103
Ptak~
Użytkownik Forum
 
Ptak~'s Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2006
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 32

Posty: 963
Stan: Na Emeryturze
Świat: Obsidia
Domyślny

no nie...
@KaTG

z mojej strony sytuacja wyglada tak, jestem w KaTG. dla mnie to jest przyjazna gildia ktora zapewnia pewien support w razie problemow, i tyle. dzieki nim wydaje mi sie ze 'doroslem' do grania w tibie.

@strazak

kiedys bylem dokladnie taki sam jak ty, bluzgalem kiroya ile weszlo. to co napisal obserwator~ (Mudry zapewne) moze byc sobie prawda, ze kiroy ma dwoch ownerow. lepiej zeby mial dwoch ownerow i dzielil konto z przyjacielem niz kupil na allegro postac i myslal ze jest roxy ^_^ a teraz z kiroyem mam jak najlepsze stosunki, czasem pogadamy na tibii, ostatnio nawet o tym, ze dostane ladny duzy swiecacy toporek . nie, nie wchodzilem mu w dupsko, poprostu jest spoko, i tyle. jakby mial 8 lvl i sie pytal czy poblokuje mu trolle ale pisalby tak samo, daloby sie z nim dogadac i nie byl takim kretynem, jakim dla przykladu Qeni jest i tak bym z nim rozmawial

@KaTG once more

mam to w glebokim powazaniu ze nie lubicie gildii, ja nie lubie hooligankow ale co z tego ? moge sobie nie lubic kogo mi sie podoba a wy sie rozpisujecie ze to pa ze blee bo to szwedzi i tak dalej i tak dalej, a o ile sie nie myle sa tam tez brazylijczycy, polacy, niemcy i ze wszystkimi mozna porozmawiac i pozartowac na jakims tam poziomie wyzszym od berka kucanego. i wkurzaja mnie juz ludzie ktorzy pisza ze to straszna gildia jak nigdy nawet naszego gc nie widzieli na oczy, nie porozmawiali na spokojnie z kims z gildii. sa mili ale wiedza, ze nie moga dac sie ponizac ani upokarzac.

@Natsu

ja go nigdy nie zaatakuje bo to moj kumpel i nasze relacje sa w jak najlepszym porzadku. i nie, nie sprzedal postaci na allegro.

@reszta

co do Ryby nie wiem jak to jest, co do Mentora tez nie, ale "an order is an order and your fucking job is do what I say". z Ryba mi sie ukladalo tak sobie, z Mentorem to wogole porazka jakas, zrobil level i mysli ze swieci. a co do Sol... nie wiem ilu z Was, kochani drodzy i zajebiscie znajacy sie na sprawach obsidii forumowicze pamieta same poczatki, kiedy to Wolfy byly gildia zamknieta tylko dla dobrych kumpli. Sol sie gildii trzymala, ale pozniej zaczela sie rekrutacja, przyszlo kilku frendzli do gildii, pozniej wyniknela wojna i Sol przeciez nie bedzie marnowac calego tego czasu spedzonego przed gra na wojne, bo przeciez ma prace i rl ^_^

ciekawi mnie jeszcze dlaczego nikt nie napisal nic o mnie, przeciez Suv to niewyrosniete dziecko ktore zawsze sie wpierdziula i wszystkich wyzywa i psuje ; <

pozdrawiam,
Suv~
__________________

I wipe it off on tile, the light is brighter this time
Everything is 3D blasphemy
My eyes are red and gold, the hair is standing straight up
This is not the way I pictured me
I can't control my shakes
How the hell did I get here?
Something about this, so very wrong
I have to laugh out loud, I wish I didn't like this
Is it a dream or a memory?
Ptak~ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-05-2006, 20:02   #104
Dodi Brae
Użytkownik Forum
 
Dodi Brae's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2005
Lokacja: Szczecin

Posty: 114
Stan: Początkujący
Imię: Dodi Brae
Profesja: Knight
Gildia: Rambo Style
Świat: Obsidia
Domyślny

Ja sie na niczym nieznam i niewiele mam do powiedzenia, ale nie sadze zeby ktos mogl narzekac na mnie ze jestem brzydkilm PA albo PK. Rowniez nie mozna zlego slowa powiedziec o Suvie i wielu moich kolegow z Kooler. Ale jak w kazdej spolecznosci zdarzaja sie ludzie lubiani i mniej lubiani i nie lubiani zupelnie i tak wlasnie jest w Kooler. Tak jest tez w przedszkolu, szkole, wojsku i firmie. Trudno wymagac aby wszyscy lubili wszystkich, rowniez mnie i moich kolegow z KaTG

Uwazam ze nie mozna pietnowac gildii tylko ludzi bo mowienie ze KaTG jest zle nie jest prawdziwe.

Pozdrawiam wszystkich z ktorymi mam lub mialem przyjemnosc grac na Obsidii ludzi mi znanych i nieznanych, rowniez ludzi z ktorymi jestem teraz w stanie wojny. Ale wojna przeminie a my dalej bedziemy na trolach expic

Piotrek

Ostatnio edytowany przez Dodi Brae - 09-05-2006 o 21:12.
Dodi Brae jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-05-2006, 20:33   #105
Sol
Użytkownik Forum
 
Sol's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: edron
Wiek: 42

Posty: 174
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Obsidia
Poziom: 80
Poziom mag.: 61
Domyślny

hahaha

znow ubawiona....

@obserwator81

kto ty wogle jestes? to po pierwsze a po 2gie nie zaczyna ci sie nuzic z ukladaniem nieprawdziwych historyjek? nie musze sie tlumaczyc wiec i nie bede. zarowno ja jak i kiroy wie ze to sa bzdury. wiec idz wymyslaj bajki na kogos innego i najlepiej na inny serwer.....

co do war. hmmm ja prawde powiedziawszy myslalam ze bedzie juz spokoj. ale jak widac ludzie bez wojny sie nudza.....
no zobaczymy co to bedzie


pozdrowiona
__________________
Close your eyes Just feel and realize It is real and not a dream
Sol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-05-2006, 21:34   #106
Slyth
Użytkownik Forum
 
Slyth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Wiek: 34

Posty: 194
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Kyra
Slyth ma numer GG 8339652
Domyślny

ja tam Sol nieznam, tylko troche z gildii dosyć fajna była i pogadana nawet jak ją w*****ałem szkoda tylko że odeszła z Tokry bo lipa tam teraz niema z kim pogadać nawet

//
Gwardzistaa
__________________
Slyth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-05-2006, 22:18   #107
obserwator81
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 05 2006

Posty: 3
Profesja: Elder Druid
Świat: Obsidia
Poziom: 70+
Domyślny

Kiroy Wind

nie dawaj sie wodzic za nos pochlebcom bo kazdy cie kocha i wykorzystuje jak masz wyzy level i jestes w NG. Mysle ze wiesz o czym mowie. Ja nie wymyslam bo jeszcze nie pisalem na forum ale sie ucze pisac.
obserwator81 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-05-2006, 22:30   #108
Kiroy Wind
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 08 2005
Lokacja: Gdańsk

Posty: 187
Imię: Kiroy Wind
Profesja: Royal Paladin
Świat: Obsidia
Poziom: 107
Skille: 90+/xx
Poziom mag.: 21
Domyślny

A kto ty jestes na obsidi?? daj swoj nick zebym wiedzial z kim rozmawiam
Kiroy Wind jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-05-2006, 22:32   #109
obserwator81
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 05 2006

Posty: 3
Profesja: Elder Druid
Świat: Obsidia
Poziom: 70+
Smutny

nie bo siem bojem
ze trapniesz mnie tak jak Rybe de Wilk
obserwator81 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-05-2006, 22:38   #110
Kiroy Wind
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 08 2005
Lokacja: Gdańsk

Posty: 187
Imię: Kiroy Wind
Profesja: Royal Paladin
Świat: Obsidia
Poziom: 107
Skille: 90+/xx
Poziom mag.: 21
Domyślny

Nie bede nikogo zabijac za psota na forum kazdy moze wyrazac swoje zdanie i mam na to wyje*** wiem ze jestem nielubiany i dobrze mi z tym
Kiroy Wind jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-05-2006, 22:44   #111
Obsidion
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Huehuehue Slyth... Zapraszam do mojego burdelu...

Signed

// Kobieta lekkich obyczajówa
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2006, 00:11   #112
Dodi Brae
Użytkownik Forum
 
Dodi Brae's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2005
Lokacja: Szczecin

Posty: 114
Stan: Początkujący
Imię: Dodi Brae
Profesja: Knight
Gildia: Rambo Style
Świat: Obsidia
Domyślny

http://forum.tibia.com/forum/index.p...readid=1225264

Juz po wojnie miedzy Vandalz a KaTG.

Ciesze sie jak wszyscy bo kazdy mial po przeciwnej stronie swoje sympatie. Mi rowniez ciezko bylo by na duszy walczyc z Ryba The Wolf moim dobrodziejem ktory pomogl mi zrobic Fire Axe Quest Bez wzgledu na to czy Ryba The Wolf to pamieta czy tez nie.

Piotrek

Ostatnio edytowany przez Dodi Brae - 10-05-2006 o 00:32.
Dodi Brae jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2006, 00:27   #113
Misterio
Użytkownik Forum
 
Misterio's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2005
Lokacja: Gorzów Wlkp.
Wiek: 35

Posty: 844
Imię: Elvinuz
Gildia: Husaria
Misterio ma numer GG Napisz na pm
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kiroy Wind
wiem ze jestem nielubiany i dobrze mi z tym
Bo polacy to naród który chcebyc razem w Tibii, a jesli ktos jest po stronie jakiegos innego narodu to odrazu pala, ch00j itp. Polacy nie uwzgedniaja nawet jesli ktos gra juz z kims 2 lata w jedenj guildii, albo jesli ktos jest mu naprawde bliski [;. Kiroy wiec nie martw sie to jest tylko glupota nie rozumiejacych Tibii.
__________________
Elvinuz.
Misterio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2006, 00:41   #114
strazak
Użytkownik Forum
 
strazak's Avatar
 
Data dołączenia: 23 11 2005
Lokacja: Tomaszow Mazowiecki

Posty: 101
Dumny

@Misterio

Obawiam sie ze Kiroy Jest nielubiany nie dlatego ze jest u szwedow ale z innych powodow i on raczej wie z jakich Przeciez Suv The Slayer tez jest u szwedow a nie wzbodza tylu emocji czy tez Dodi Brae o ktorym pierwsze slysze ze istnieje czy Gal'axy ktory tez sluzyl szwedom lub lubiany teraz Yunichi (lubiany bo niegrozny )

Ostatnio edytowany przez strazak - 10-05-2006 o 00:43.
strazak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2006, 00:51   #115
Ptak~
Użytkownik Forum
 
Ptak~'s Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2006
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 32

Posty: 963
Stan: Na Emeryturze
Świat: Obsidia
Domyślny

uhm, Obserwator.
jesli naprawde jestes 70+ level elder druidem z obsidii to mozesz byc tylko jedna osoba ^_^ a ja ciagle zostaje przy swoim, i uwazam ze kto daje toporki ten zasluguje na buzi ludze wojny nie ma, kiroy to kiroy i jesli mu z tym dobrze to niech sobie bedzie.
Polacy w wiekszosci maja to do siebie, ze zachowuja sie jak dzieci. wyzywaja, krzycza, drapia i kopia w kolano i zupelnie nic wiecej. a co do tego ze kiroya wszyscy kochaja bo ma wysoki lvl i jest w ng, gowno prawda wsrod graczy panuje teraz moda na anty-pa, "jak powiem ze on jest pa i ze to noobskie bo ma wysoki lvl i sie rzadzi to bede fajny". a nawet niech kiroy sobie bedzie tym pa i nikt go nie lubi bo jest pa i ma wysoki level, to wystarczy odpowiednio z nim zagadac, a nie zaczynac znajomosc od 'ty glupkó pałer abuzeże ty' to napewno bedzie mily, tak jest z kazdym

Pozdrawiam,
Ptak

edit:
@up

czlowieku co ty piszesz wogole, ja jestem u szwedow ? to brzmi jakbym byl na ich dworku jakas zasrana atrakcja, tak samo kiroy czy Dodi, tak uwazasz ? ile razy mozna takim powtarzac ze NARODOWOSC NIE MA ZADNEGO ZNACZENIA. to, ze ty nie lubisz szwedow czy kogo tam sobie mozesz nie lubic nie znaczy ze to jest jakas powszechna opinia. w KaTG dla przykladu Dodi ma wiecej do powiedzenia niz niejeden tamtejszy szwed, tak samo Nahika. wiem ze kiroy w ng tez ma nie mniej do powiedzenia od niektorych szwedow, wiec gdzie tu sens ? gildia nie jest po to zeby ktos byl u kogos, ale po to aby przyjaciele mogli sie razem wspierac, pogadac sobie na guild chat i tak dalej i tak dalej, a nie po to zeby okreslac kto u kogo jest :? ja osobiscie wole towarzystwo takiego statystycznego szweda niz statystycznego polaczka ktory mowi 'choć sie zjaradż becie faińe' galaxy sluzyl szwedom, no prosze, przynosil im lemoniade do cafe jak grali postaciami polaczkow ktorzy nie umieliby sie uhnac ? a Yunichi to poezja, aimboter pierwsza klasa. i na miejscu powiedzmy kiroya raczej olewalbym co o mnie mysla rodacy, bo oni nie maja nic do powiedzenia, moga narzekac ze nie tanczysz tak jak ci zagraja, moga cie zwyzywac i zupelnie nic wiecej. a mnie szwed jeszcze chyba nigdy nie splawil tekstem 'leav i first noob or hunted' , co polacy robia czesciej niz zloto wypada z troli wiec moze jednak narodowosc ma znaczenie, widzac szweda wiemy,ze na 80% nie bedzie to idiota, a widzac polaka wiemy, ze na 80% nie zna ojczystego jezyka poza 'zjarac sie' i 'spier~dalaj noobie' , nie wspominajac juz o angielskim.

wiem ze brak temu ladu i skladu ale musialem sie komus wypisac
__________________

I wipe it off on tile, the light is brighter this time
Everything is 3D blasphemy
My eyes are red and gold, the hair is standing straight up
This is not the way I pictured me
I can't control my shakes
How the hell did I get here?
Something about this, so very wrong
I have to laugh out loud, I wish I didn't like this
Is it a dream or a memory?

Ostatnio edytowany przez Ptak~ - 10-05-2006 o 01:05.
Ptak~ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2006, 01:13   #116
strazak
Użytkownik Forum
 
strazak's Avatar
 
Data dołączenia: 23 11 2005
Lokacja: Tomaszow Mazowiecki

Posty: 101
Dumny

@Suv The Slayer

no tak dac dziecku cukierka lub swiecacy toporek to bedzie przekupiony do konca swoich dni

a tak cie lubilem

mi tez szwed nie powiedzial nic brzydkiego jak to gdzies wczesniej pisalem , a propos przeczytaj prosze jeszcze raz moj poprzedni wpis ale tym razem ze zrozumieniem moj kochany Ptaszku
strazak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2006, 07:55   #117
Misterio
Użytkownik Forum
 
Misterio's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2005
Lokacja: Gorzów Wlkp.
Wiek: 35

Posty: 844
Imię: Elvinuz
Gildia: Husaria
Misterio ma numer GG Napisz na pm
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez strazak
@Misterio

Obawiam sie ze Kiroy Jest nielubiany nie dlatego ze jest u szwedow ale z innych powodow i on raczej wie z jakich Przeciez Suv The Slayer tez jest u szwedow a nie wzbodza tylu emocji czy tez Dodi Brae o ktorym pierwsze slysze ze istnieje czy Gal'axy ktory tez sluzyl szwedom lub lubiany teraz Yunichi (lubiany bo niegrozny )
No bo jest równiez w guildi rzadzacej i zabija polaków(nie wiem jak teraz jest bo nie gram juz na Obsidii) Bo to jest Hlvl i dlatego bo jak zabije ich ktos inny z 30lvl to tez ch00j, ...,... itp. itd.
__________________
Elvinuz.
Misterio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2006, 10:56   #118
Ptak~
Użytkownik Forum
 
Ptak~'s Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2006
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 32

Posty: 963
Stan: Na Emeryturze
Świat: Obsidia
Domyślny

@strazak

to byl sarkazm ;<

przeczytalem i co ?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ptak~
wiem ze brak temu ladu i skladu ale musialem sie komus wypisac
__________________

I wipe it off on tile, the light is brighter this time
Everything is 3D blasphemy
My eyes are red and gold, the hair is standing straight up
This is not the way I pictured me
I can't control my shakes
How the hell did I get here?
Something about this, so very wrong
I have to laugh out loud, I wish I didn't like this
Is it a dream or a memory?
Ptak~ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2006, 13:00   #119
strazak
Użytkownik Forum
 
strazak's Avatar
 
Data dołączenia: 23 11 2005
Lokacja: Tomaszow Mazowiecki

Posty: 101
Dumny

@ Misterio

Nie oszukuj sam siebie
kiroja ludzie nie lubia bo on jest falszywy i zdradza ludzi ktorzy mu ufaja.A ze jemu jest z tym dobrze i jest to jego wybor, no coz taki ma widocznie charakter ze oszukuje i zdradza i dobrze mu z tym.
A jak tak mu dobrze to dobrze mu tak

lekcja informy , mam sie czym zajac konstruktywnie

Ostatnio edytowany przez strazak - 10-05-2006 o 13:10.
strazak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2006, 14:01   #120
Kiroy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Wiek: 38

Posty: 516
Król

STrazak ... zapytajVirtu co mysla o mnie ... zapytaj Nahike co mysli o mnie zapytaj Ng co mysla o mnie wiesz nie wiem czy ktokolwiek na tym servie wydal dla poczatkujacych garczy tyle psetow co ja !! liczby nie pamietam ale akzdy kto mnie poprosil o pomoc bo zaczynal takowa pomoc otrzymal !! to druga sprawa ... z KATG wojny nie ebdzie bo nie tedy droga to mialo byc tylko ostzrezenie ze anwet jak jest jakis problem to nie trzeba odrazu negowac drugiej strony i jej zabijac !! a co do KATG to polacy w KATG sa jak najbardziej zaje....stymi ludzmi i bardzo ich lubie nahika muator ang darot takze wszystko bedzie ok


pozdrawiam was JA kiroy lajza szmata dupa kupa srupa itd zdrajca zapomnialem

Signed Rexsi
Kiroy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:06.


Powered by vBulletin 3