Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Arcania

Notki

Arcania Wydarzenia ze świata Arcania

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 19-09-2008, 09:15   #61
Crystal
Użytkownik Forum
 
Crystal's Avatar
 
Data dołączenia: 16 07 2006

Posty: 194
Crystal ma numer GG 5319497
Domyślny

Edor Kosa dodajcie ;]
__________________
Time of our lives...
Jacek robi wiele rzeczy jednocześnie odkąd ma neostradę TP - chatuje, mailuje, ściąga, wysyła, surfuje, pada, odrabia, pada, odrabia...
Crystal jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-09-2008, 12:33   #62
Achmed_Assassin
Użytkownik Forum
 
Achmed_Assassin's Avatar
 
Data dołączenia: 01 09 2006
Lokacja: Lublin

Posty: 28
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Unbeatens
Świat: Arcania
Poziom: 179
Skille: 104/65
Poziom mag.: 24
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kendi Pokaż post
ta i tfuj stary.
Oto lista charow oddawanych przez inter :
Dran Arhari Galithar Medivh Shady Velorn Aata Arhari Achmed Assassin Ames Trucia Arcash Belial Assassin Boroth Flam Boil Clapek Eradraaish Feniks Druid Fert Mardo Fruti Angel Goral Dave Kendzio Ziom Koca Gero Lindlay Lya Ly Manndy Mag Uksz Plan Edson Pe Ha Shiel Sharin Thed Xalin Theos Sunath Undead Kulom Wiglaseek Zersonixa Luki Tharion
Achmed nigdy nie byl oddany -.- i nie bedzie
Achmed_Assassin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2008, 13:50   #63
Pierzchal
Użytkownik forum
 
Pierzchal's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2008
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 32

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Alcatraz
Świat: Arcania
Poziom: 80
Skille: 85/69
Poziom mag.: 18
Pierzchal ma numer GG 10151432
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thornak Pokaż post
1 owner frutka nigdy sie z tym nie krył ze go sprzedal za 700 zł
Taa tu masz racje Frutek poszedł za 700 zł sprzedany został jednak do RL'a starego ownera

a staremu wonerowi dobrze sie wiedzie niedlugo 100 wpadnie bedzie i zabawa
Pierzchal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2008, 14:33   #64
Picinhoxs
Zbanowany
 
Data dołączenia: 30 07 2007
Lokacja: Chełm
Wiek: 32

Posty: 551
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Remo clai
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Czysta
Świat: Danubia
Poziom: xxx
Skille: xXXx
Poziom mag.: 20
Domyślny

@up wywalcie go z tego forum bo wpadne chyba po niego ;o stylem rl przypomina calis o ames muj ril musze byc z it hej
Picinhoxs jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-10-2008, 02:00   #65
blazee86
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 04 2007

Posty: 11
Profesja: Master Sorcerer
Świat: arcania
Poziom: 29
Poziom mag.: 31
Domyślny

Roszondas Vielleu sprzedany 100% - stary owner był polakiem xD
blazee86 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-10-2008, 19:16   #66
Trajd3k
Guest
 

Posty: n/a
Dumny

Yol jestem nowy tu hmm wpadłem bo nuda przegrałem wojne ale to nie oto tu chodzi... Chcesz (ten co tego posta wstawił) żebym oficjalnie napisał list do Cip Softu ze kupiłem chara??? Lol synku co sadzisz o tym iz stary tra~ ma dosc gry i taki 160+lev ma siedziec w miejscu wybacz ziom jak na cały7m swiecie pieniądze graja główna rolę niemasz ich to mozesz pisac posty takie własnie dla zabicia czasu Ps. mam juz nowego chara i gdy zacznie sie nowa wojna kazdy bedzie wiedzial ze to ja . Czy szczyce sie tym? Odpowiem stanowczo Nie Ty czepiasz sie accbuyerów a co powiesz o 8 levelu ktory pisze Ty jeb.. szam.... kur.... i jedize Ci po rodzicach? czy to nienormalne ze pracuje zarabiam i chce se cos kupic? Pozdrawiam wszystkich btw Achmed nieoddał chara nikomu ale Galithar hmm żałosne byłes moim liderem ja choc gram jak szm.. i zadnego pvp niemam ale gram bo lubie oddawac chary dziwna akcja niepochwalam tego ... I tu sie nawiazuje Twoj temat acc gdyby ta cała lista niebyla kupiona niebylo by zandejh wojny nigdy bo ludzie by robili 150lev a tu nagle praca studia etc. i po charze a kto by sie bawił tymi postaciami?: dobra koncze bo pier... jak pijany;p
  Odpowiedz z Cytatem
stary 15-10-2008, 20:22   #67
Zwiedzam_Anal
Zbanowany
 
Zwiedzam_Anal's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2008

Posty: 52
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Trajd3k Pokaż post
Yol jestem nowy tu hmm wpadłem bo nuda przegrałem wojne ale to nie oto tu chodzi... Chcesz (ten co tego posta wstawił) żebym oficjalnie napisał list do Cip Softu ze kupiłem chara??? Lol synku co sadzisz o tym iz stary tra~ ma dosc gry i taki 160+lev ma siedziec w miejscu wybacz ziom jak na cały7m swiecie pieniądze graja główna rolę niemasz ich to mozesz pisac posty takie własnie dla zabicia czasu Ps. mam juz nowego chara i gdy zacznie sie nowa wojna kazdy bedzie wiedzial ze to ja . Czy szczyce sie tym? Odpowiem stanowczo Nie Ty czepiasz sie accbuyerów a co powiesz o 8 levelu ktory pisze Ty jeb.. szam.... kur.... i jedize Ci po rodzicach? czy to nienormalne ze pracuje zarabiam i chce se cos kupic? Pozdrawiam wszystkich btw Achmed nieoddał chara nikomu ale Galithar hmm żałosne byłes moim liderem ja choc gram jak szm.. i zadnego pvp niemam ale gram bo lubie oddawac chary dziwna akcja niepochwalam tego ... I tu sie nawiazuje Twoj temat acc gdyby ta cała lista niebyla kupiona niebylo by zandejh wojny nigdy bo ludzie by robili 150lev a tu nagle praca studia etc. i po charze a kto by sie bawił tymi postaciami?: dobra koncze bo pier... jak pijany;p
ty idioto...
Zwiedzam_Anal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-10-2008, 16:09   #68
Cypeek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 07 2008
Lokacja: Szczecin

Posty: 39
Stan: Na Emeryturze
Imię: Snozi
Profesja: Elder Druid
Poziom: 103
Poziom mag.: 64
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Trajd3k Pokaż post
Yol jestem nowy tu hmm wpadłem bo nuda przegrałem wojne ale to nie oto tu chodzi... Chcesz (ten co tego posta wstawił) żebym oficjalnie napisał list do Cip Softu ze kupiłem chara??? Lol synku co sadzisz o tym iz stary tra~ ma dosc gry i taki 160+lev ma siedziec w miejscu wybacz ziom jak na cały7m swiecie pieniądze graja główna rolę niemasz ich to mozesz pisac posty takie własnie dla zabicia czasu Ps. mam juz nowego chara i gdy zacznie sie nowa wojna kazdy bedzie wiedzial ze to ja . Czy szczyce sie tym? Odpowiem stanowczo Nie Ty czepiasz sie accbuyerów a co powiesz o 8 levelu ktory pisze Ty jeb.. szam.... kur.... i jedize Ci po rodzicach? czy to nienormalne ze pracuje zarabiam i chce se cos kupic? Pozdrawiam wszystkich btw Achmed nieoddał chara nikomu ale Galithar hmm żałosne byłes moim liderem ja choc gram jak szm.. i zadnego pvp niemam ale gram bo lubie oddawac chary dziwna akcja niepochwalam tego ... I tu sie nawiazuje Twoj temat acc gdyby ta cała lista niebyla kupiona niebylo by zandejh wojny nigdy bo ludzie by robili 150lev a tu nagle praca studia etc. i po charze a kto by sie bawił tymi postaciami?: dobra koncze bo pier... jak pijany;p
Radze sie dowiedziec co to jest interpunkcja. Niestety, grajac w tibie sie tego nie dowiesz...
Cypeek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-11-2008, 12:51   #69
Frix'Bi
Użytkownik forum
 
Frix'Bi's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2007
Lokacja: Lublin
Wiek: 32

Posty: 9
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thornak Pokaż post
1 owner frutka nigdy sie z tym nie krył ze go sprzedal za 700 zł
jak już to drugi owner..... pierwszy owner (ten który wymyślił nick) wbił nim chyba 70 skill i sprzedał go za jakieś tam pieniądze - na 100%
Frix'Bi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:33.


Powered by vBulletin 3