Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 02-08-2007, 12:31   #101
Erikhra-Wizard
Użytkownik Forum
 
Erikhra-Wizard's Avatar
 
Data dołączenia: 14 11 2006

Posty: 29
Stan: Niegrający
Domyślny

[WIKI]Infernatil[/WIKI], Rozpalacz piekieł. To on otwiera bramę piekieł (już wiecie gdzie on sie pojawia? Ab) Był widziany na początku test servera dla pacc i jak zwykle jakiś hlvl go zabił)

[WIKI]Pumin[/WIKI], Lord Desperacji. Narazię mało o nim wiadomo. Jego istnienie zostało zdradzone przez znanego nam KM .

[WIKI]Verminor[/WIKI], Zatruwacz. Pierwszy raz pokazał się na PoI wraz ze swoim synem, [WIKI]Son of Vemoir[/WIKI]. Pytając npc [WIKI]Basilisk[/WIKI] o Vemoira odpowiada przestraszony że jego nie zna i kończy na tym swoją rozmowę. Podobno bazyliszek jest jego synem...

[WIKI]Tafariel[/WIKI], Pani Przeklętych. Patrz Pumin. Mało o niej wiadomo. Podobno jest żoną Apocalypse'a.

[WIKI]Apocalypse[/WIKI], Absolutne Zniszczenie. Pierwszy raz widziano go na test serverze. Został "strapowany" przez gm'ów w ank. Drugi raz pojawił się w korytarzach PoI.

[WIKI]Bazir[/WIKI], Władca Kłamstw. Czasami pojawia się w sali z Demonami w Dreams chalange quest. W jednej chwili widzisz zabitego demona, a w drugiej zamienia się w Potwora. (sekret to przejscie przez pokuj z plagsmith itd.

[WIKI]Ashfalo[/WIKI], Prawa Ręka Urgitha, Dowódca Nieumarłych Hord
Pokazał się na teście podczas ataku nieumarłych na Darashie. Powodaował paraliż wszystkiego. (nawet potworów) Przywołuje do 12 ghouli.

Pozdrawiam
Erikhra-wizard

PS: Jak znajdę ss'a to dam strapowanego Apocalipsa
__________________

Ostatnio edytowany przez Erikhra-Wizard - 02-08-2007 o 12:41.
Erikhra-Wizard jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-08-2007, 13:00   #102
Ujo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 02 2007
Lokacja: Na planecie Ziemia

Posty: 434
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Secura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez krawat Pokaż post
1.thunder hammer <------wypada z orsza wrocimy do tego pozniej
2.golden boots
3.blessed shield
4.golden helmet
5.great axe
6.magic longsword
7.dragon scale legs
thunder hammera mają chyba 3 osoby
golden boots ma gośc na nova w domku w ankh bo widzałem
bleesied shield nikt nie ma
golden helmet nikt nie ma
great axe kiedyś wypadała z dragon lorda i demonów więc ktoś musi mieć
magic long sword dwie osoby chyba mają
dragon scale legi jedna osoba ma

hornet helmet jest też niezłym rarkiem

Down@

nigdy nie widzałem golden helmeta i poprostu nie widzałem
__________________
tibia to gówno jeśli jesteś innego zdania ten filmik jest dla ciebie!http://13k.pl/-/sugestia.php

Ostatnio edytowany przez Ujo - 02-08-2007 o 13:07.
Ujo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2007, 13:04   #103
Erikhra-Wizard
Użytkownik Forum
 
Erikhra-Wizard's Avatar
 
Data dołączenia: 14 11 2006

Posty: 29
Stan: Niegrający
Domyślny

@up

Golden helmet ma kilka osób na Antice.
__________________
Erikhra-Wizard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2007, 13:10   #104
Palus92
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@Ujo
Cytuj:
thunder hammera mają chyba 3 osoby
golden boots ma gośc na nova w domku w ankh bo widzałem
bleesied shield nikt nie ma
golden helmet nikt nie ma
great axe kiedyś wypadała z dragon lorda i demonów więc ktoś musi mieć
magic long sword dwie osoby chyba mają
dragon scale legi jedna osoba ma

hornet helmet jest też niezłym rarkiem
Golden Boots-Sir Baxter
Golden Helmet-kilka osób na Antice
Great Axe-Rhapsody
Magic Longsword-Alex
Dragon Scale Legs-Abertt

@topic
http://tibia.gamigo.de/forum/attachm...&stc=1&thumb=1
  Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2007, 22:43   #105
Drexado
Użytkownik Forum
 
Drexado's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2006
Lokacja: Opole

Posty: 57
Stan: Na Emeryturze
Świat: Nebula
Domyślny

Wszystkich członków the ruthless seven, chyba nawet Morgarotha [wiadomo, że czasami występuje na Goromie], należy szukać w PoI, jeśli ma się szczęśice [albo pech], to można na nich trafić... pewnie po zniszczeniu KM, schowali się w podziemiach... a może ktoś z KM przetrwał i cipy zrobiły go jako npc, i może opowie nam jak to było czyste przypuszczenia i fantazja moja
Drexado jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2007, 01:03   #106
Nacpany_Wlodek
Użytkownik Forum
 
Nacpany_Wlodek's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2006
Lokacja: Wilczyn

Posty: 522
Stan: Aktywny Gracz
Imię: niewazne
Profesja: Paladin
Gildia: ahusuhasd
Świat: Piździjewo
Poziom: ~7
Skille: 40+
Poziom mag.: ~3
Domyślny

@Erikhra
Skąd wiesz o tym sekrecie?

No tak, ale zeby zobaczyć Bazira bym musiał podczas robienia DCQ nie wbiec do teleportu tylko na górę do tego przejścia? Przyznam interesująca ciekawostka.

Ostatnio edytowany przez Nacpany_Wlodek - 03-08-2007 o 20:05.
Nacpany_Wlodek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2007, 01:26   #107
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Oto Opis POI

"Questy - Pits of Inferno
Pits of Inferno - miejsce to znajduje się pod Plains of Havoc. Na początku POI miało odgrywać rolę buforu zaporowego, zapewniającego stalą blokadę dla próbujących wrócić na ziemie z piekieł sił zła. Niestety ta forma zabezpieczenia nie sprawdziła się i POI zostało opanowane przez wszelakie formy nieumarłych, próbujących wydostać się z piekła na ziemię. Role ostatniego batalionu przeciw złu przejęło po POI miejsce zwane Plains of Havoc i jak dotąd radzi sobie bardzo dobrze z nową rolą. POI zostało opanowane przez największe zło Tibijskie wraz z ich podwładnymi. Zło to nosi nazwę "The Ruthless Seven", w jego skład wchodzi Bezlitosna Siódemka - grupa Arcydemonów działająca w imieniu Umana Zatrotha. Każdy z nich jest uosobieniem jakiegoś nieszczęścia: ognia, rozpaczy, plagi, potępienia, zniszczenia, oszustwa, śmierci.
To oni są odpowiedzialni za zniszczenie zakonu Rycerzy Koszmaru i zbezczeszczenie ich siedzib, oto ostatnie słowa zapisane w pamiętniku ostatniego z Rycerzy Zakonu Koszmaru, Krendorak'a przed śmiercią "Starałem się odkryć tajemnice moich przodków, ale zawiodłem. Przeklęte smoki przechytrzyły mnie! Uciekłem ale wiem, że jestem śmiertelnie ranny. Nawet jeżeli udałoby mi się stąd wyjść, nie dałbym rady dotrzeć do Wieży Knightwatch, żeby użyć jej sekretów do zaopatrzenia się. Od teraz, kiedy Camdrek nie żyje, nigdy nie będę zdolny otworzyć jej. .... Jest tak gorąco, mój wzrok zanika.... Oby bogowie przebaczyli mi moją porażkę...". Swoją bazę mają głęboko pod Polami Zniszczenia, za labiryntem, w miejscu znanym jako Pits of Inferno, gdzie gnieżdżą się potężne demoniczne stwory. Każdy z Siódemki ma tam swoją salę tronową będącą odzwierciedleniem jego natury. Zło jakie tam się gnieździ nie sposób opisać, na samo słowo Pits of Inferno wieśniacy kryją sie w domach, a śmiałkowie którzy wyruszyli w celu pokonania wysłanników piekła i przejęcia spowrotem kontroli nad POI rozpłynęli się niczym poranna mgła. Ilu ich zginęło do tej pory nie wie nikt, najstarsi mieszkańcy Tibi mówią o tysiącach a czasem nawet setkach tysięcy dusz które pochłonęło już straszliwe miejsce. Gdy postanowisz się tam wybrać pożegnaj się z rodziną, ucałuj dzieci, żonie powiedz iż ją bardzo kochasz, gdyż może się okazać iż robisz i mówisz to już ostatni raz ..."

W POI sa trony zacnej 7, a wiekszosc ow zacnej 7 byla widziana tylko na TS
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2007, 12:35   #108
Withord
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 04 2006
Lokacja: Trumna

Posty: 491
Stan: Niegrający
Imię: Nijak
Świat: Ni
Poziom: 1
Skille: 99/99
Poziom mag.: 1
Withord ma numer GG 10110001100
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drexado Pokaż post
Wszystkich członków the ruthless seven, chyba nawet Morgarotha
Morgaroth nie jest członkiem Bezlitosnej Siódemki. Jego raczej nie znajdziemy w Pits of Inferno.
Withord jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2007, 16:03   #109
Erikhra-Wizard
Użytkownik Forum
 
Erikhra-Wizard's Avatar
 
Data dołączenia: 14 11 2006

Posty: 29
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drexado Pokaż post
Wszystkich członków the ruthless seven, chyba nawet Morgarotha [wiadomo, że czasami występuje na Goromie], należy szukać w PoI, jeśli ma się szczęśice [albo pech], to można na nich trafić... pewnie po zniszczeniu KM, schowali się w podziemiach... a może ktoś z KM przetrwał i cipy zrobiły go jako npc, i może opowie nam jak to było czyste przypuszczenia i fantazja moja
Nie, Mogarotha nie należy szukać w poi. Mogaroth jest przeciwnikiem The ruthelss seven. [WIKI]Morgaroth[/WIKI] krzyczy, że jest członkiem [WIKI]Triangle of Terror[/WIKI] cytuję: I AM MORGAROTH, LORD OF THE TRIANGLE... AND YOU ARE LOST!".
Km to nie npc. [CHAR]Knightmare[/CHAR] to Customer support


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nacpany_Wlodek Pokaż post
@Erikhra
Skąd wiesz o tym sekrecie?
Wiesz zbieram wszystkie informacje o The [WIKI]ruthelss Seven[/WIKI]. Narazie wiem tylko tyle. Po za tym widziałam filmik na poi z Vemoirem. Widziałam jak zabijali [WIKI]Infernatil[/WIKI] na test server, jego średnie hity wynosiły 2000+. No cóż Pumin... KM mówił o nim, tak samo [WIKI]Lurgi[/WIKI] mieszkającego w Thais. Gdy zapytasz go o "ruthelss seven" Wymieni całą siódemkę. Bazir, tak jak mówiłam. Czasami pojawia się na DCQ, Patrz mój post wcześniej. Tafariel z moich informacji wynika, że to żona [WIKI]Apocalypse[/WIKI]'y. Skoro już przy nim jesteśmy to b ył gdzieś ss na forum jak został on strapowany przez gm'ów na Ank (Apocalypse). Ashfalo tak samo jak członek TRS wyżej. Pokazał się na [WIKI]Darama[/WIKI]'ie w Darashi. Przywołał 9 [WIKI]ghoul[/WIKI]i które nieźle trapowały playera. Sam nie walczył wręcz, uciekał.

Triangle of terror:


Członkowie:
*[WIKI]Morgaroth[/WIKI], Intrygant
Nie pracuje sam, gdyż terror sieją za niego jego słudzy. Czasami jednak wkracza w nasz świat by nasycić się strachem stworzonym przez Trójcę.
* [WIKI]Ghazbaran[/WIKI], Władca Ostrzy
Jego przydomek nie jest przypadkowy. Uwielbia walkę prawie tak bardzo jak ból i śmierć, które przynosi.
* [WIKI]Zoralurk[/WIKI], Demon o Tysiącu Twarzy
Krążą pogłoski, że wędruje on po naszym świecie, zatruwając ciała i myśli wszystkich napotkanych. To player wciela się w demona (to moje przypuszczenia)
Character Information
Name: Zoralurk
Sex: male
Profession: Knight
Level: 7
World: Chimera
Residence: Darashia
Last login: Jul 05 2007, 07:38:16 CEST
Account Status: Free Account

Ekhm...



Pozdrawiam
Erikhra-wizard
__________________

Ostatnio edytowany przez Erikhra-Wizard - 03-08-2007 o 16:20.
Erikhra-Wizard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2007, 18:51   #110
Ujo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 02 2007
Lokacja: Na planecie Ziemia

Posty: 434
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Secura
Domyślny

Co do infernatil to chyba go sie nie spotka hell gate pod ab a czemu??
cip soft nigdy by nie dał coś taki silnego na facc arena
W hell gate najsilniejsze co jest to gs i evil eye a więc czyba on był by za silny jak na takie miejsce.

według mnie jegomożna spotać gdzieś gdzie jest bardzo dużo ognia ale jakie to mogło być by miejsce??
__________________
tibia to gówno jeśli jesteś innego zdania ten filmik jest dla ciebie!http://13k.pl/-/sugestia.php
Ujo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-08-2007, 17:55   #111
Snagoth
Cease & Sekkle
 
Snagoth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2006
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 773
Imię: Snagoth
Profesja: Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 70
Snagoth ma numer GG 8429069
Domyślny

co do tych rarkow to ja wiem tyle ze przed Orshabaalem na Eterni byl juz Thunder hammer i golden helmet... ten th chyba byl wlasnie w nagrode za tego buga na free pacc.. a golden helmet nie wiem skad ale wiem ze na bank jest ;] sam mam ss'a z nim ;] tzn jak lezy w domku
__________________
Wybitne umysły są zawsze gwałtownie atakowane przez miernoty, którym trudno pojąć, że ktoś może odmówić ślepego hołdowania panującym przesądom, decydując się w zamian na odważne i uczciwe głoszenie własnych poglądów.
www.wolnekonopie.pl
www.otwartapestka.info
www.spliff.pl
~Albert Einstein
Snagoth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:46.


Powered by vBulletin 3