Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Pokaż wyniki sondy: Jak myślicie? Czy nasze posty mogą zakwiestionować ,że EXCALIBUG żyję?
Tak... 498 40.59%
Nie... 183 14.91%
Wszystkie posty nie dały rzadnych rezultatów 212 17.28%
Heh, ja już wiem o co ci chodzi... (Już wiem jak to zrobić według naszych postów) 115 9.37%
Nie mam zdania 219 17.85%
Głosujących: 1227. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-05-2013, 22:03   #1161
borys11
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny mój pomysł

Ja sądze że trzeba iść do kruzaka marvika muriela tibianusa basiliska jakiegoś typa od bractwa koszmarów i do tego monka na pohu oni nam daja po kawalku tych metali (7metali czy co to jest)oczywiscie jesli cos dla nich zrobimy ,poziej idziemy jeszcze do jakiegoś npc nauczyc sie czaru ktory nam pomoze juz w komnacie, i jesli juz mamy te 7 metali to idziemy do spoconego cykolpa on nam to przetopi(i teraz mam 2 opcje):
1.przetopi nam to i bedziemy juz mieli nasz upragniony super miecz i nie musimy sie uczyc czarow do komnaty (komnata do podpucha)
2.przetopi nam to w jakis inny miecz ktory pomoze nam zniszczyc lasery w komnacie czarem sie przeniesiemy i mam miecz.
Może też tak być że te metale mogą dać nam jakieś npc w daramie edron tip bo o tych miejscach tez jest mowa.
Sorry ale to tylko moja propozycja może to pobudzi kogos do myślenia xD
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:09.


Powered by vBulletin 3