Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-08-2004, 00:16   #1
Muszufasa
Użytkownik Forum
 
Muszufasa's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2004
Lokacja: Wrocek (Thais)
Wiek: 39

Posty: 72
Stan: Niegrający
Imię: Lezli
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Malkavians
Świat: Hiberna
Poziom: 63
Skille: 87/74
Poziom mag.: 18
LOL Moja najsmieszniejsza walka

No to tak mialem polefke jak zaczelem sie lac z orkiem szamanem mialem wtedy chyba 17 lv pally. Walka przebiegla tak nawalalem do niego z wluczni bo ni mialem luku on caly czs sumonowal weze musialem je zabijac by podejsc i podnosic wlucznie a jak go trafilem to sie leczyl. Po jakis 8 min walki normalnie dalem sobie spokoj stracilem tam 2 uh a on zostal nienaruszony


Albo droga wpadka zobaczylem orka berserkera z polowa energii mialem 15 lv i pelne hp mialem nadzieje go zabic, ale zapomnialem ze mam HMM i moge ich uzywac i walka skoczyla sie tym ze ucieklem z 1 hp :tongue:
__________________
Nienawidze chamstwa
Muszufasa jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-08-2004, 08:56   #2
Merawo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 08 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 33

Posty: 58
Merawo ma numer GG 4389971
Domyślny

Takie temaciki zdaje się, że widziałem już gdzies ale mniejsza z tym. Ja to na 19 lvl myślałem, że pokonam Fire Elementala. On mnie szybko wyprowadził z błędu. Innym razem - lvl 10 knight poleciałem na 7 sklonowanych slimów bo wszsytkie były poobijane, jhakby ktoś ktoś rzucił jakiś czar obszarowy i nawet nie zauwarylem jak mnie okrążyły, ale w końcu jakis gracz przyszedł zabił pare slimów a ja dobiegłem (ledwo) do świątyni.
__________________
Merawo
Paladyn lvl 19
Recruited Ones of the Almighty Tibians
Amera
POLACY TRZYMAJMY SIE RAZEM GÓWNA NIKT NIE RUSZY!!!
Wejdź TU a zobaczysz coś związanego z tibia!!
Merawo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-08-2004, 09:00   #3
Res
Zbanowany
 
Res's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: gdansk
Wiek: 32

Posty: 222
Res ma numer GG 4405964
Domyślny

Heh ja walczylem z Bh dużo razy ale raz się zdazylo ze jeden byl o wiele wiele mocniejszy od swoich braci
Więc walczylem on juz ledwo zyje ja ledwo zyje juz hmma na niego celuje kiedy nagle pojawil się piękny napis:YOU ARE DEAD
Wypadl mi serpent sword ale na szczescie dobieglem na czas
PozdrO
Res jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-08-2004, 09:41   #4
ciemne dropsy
Użytkownik Forum
 
ciemne dropsy's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2004
Lokacja: Zgorzelec
Wiek: 33

Posty: 725
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: solera
Poziom: 8
Skille: zmienne
Domyślny

Ty z tym bh to racja Kiedys bylem na fibulli ganiac sie z bh i walilem bez hmm i zaawsze zabijalem tracac ok 50 hp a tu nagle jeden nie dosc ze nie trafialem beltami to on na red hp zaczal spamowac takim czyms niebieskim i w koncu dostalem deada
ciemne dropsy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-08-2004, 09:55   #5
Res
Zbanowany
 
Res's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: gdansk
Wiek: 32

Posty: 222
Res ma numer GG 4405964
Domyślny

heh bh to cwane bestie
Res jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-08-2004, 09:56   #6
Muszufasa
Użytkownik Forum
 
Muszufasa's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2004
Lokacja: Wrocek (Thais)
Wiek: 39

Posty: 72
Stan: Niegrający
Imię: Lezli
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Malkavians
Świat: Hiberna
Poziom: 63
Skille: 87/74
Poziom mag.: 18
Oczko

Jezeli temat juz kiedys byl to sorka

Ale ja dopiero od niedawna jeste na forum
__________________
Nienawidze chamstwa
Muszufasa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2004, 20:40   #7
MeFF
Użytkownik Forum
 
MeFF's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2004

Posty: 32
LOL

Niema jak Mag udajacu ze umie walczyc węcz. Ja w walce w ręcz na 25lv mam problemy z zalatwieniem dwarf soldiera. Ale od czego są runki
MeFF jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2004, 08:26   #8
aktus
Użytkownik Forum
 
aktus's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Bezdomny z Gor Krańca Swiata
Wiek: 41

Posty: 392
aktus ma numer GG 6005132
Cool

heh ja raz palkiem na 11 levie zwiedzalem folde... mino archera zklepalem z hmm bo wlasnie robilem... FE nie ucieklem... bylo tylko 160hp i spieprzam... 10hp od ognia i u r ded...

ps w nocy mialem zgona... jak macho poszedlem na darashii na minoski... zchodze na dol a tam jeden minosek... zawsze wchodze i wychodze od razu zeby sprawdzic ile badziewia tam jest... wyszedlem, za chwilke wyszedl gosciu... wchodze 1 sekunda laga i u r dead... 3 czy 4 guardy i kilka zwyklych... 200 hp i mana shield nic nie daly... poszedl w ****u d-hammer... i bp of gfb...
__________________
I feel like 11 years old nOOb...
Nie jestem podrecznym manualem. Moje gadu-gadu nie sluzy do spamowania mnie.




Ostatnio edytowany przez aktus - 28-08-2004 o 08:30. Powód: skleroza
aktus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2004, 00:25   #9
Mistrzu Ethel
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 08 2004

Posty: 4
Domyślny

Witam, ja niemam pamięci do takich rzeczy, ale dzisiaj mialem 2 sytuacje w których przesądziłem swe umiejętności:
1)Próbowałem bloknąć 3 cyce na raz
2)Próbowałem zsolować cyca

jestem knghtem na 11lvl (blokowałem cyce z broadswordem, natomiast zssolować cyca probowalem gdy zakupiłem spike sworda, tak na marginesie wsadziłem copper shielda )

1)raz zeszlem na doł, do cycków ... "o fuck" i na góre, drogi raz zeszłem, jeszcze większe "o fuck" i na góre, po trzecim zejściu miałem yellow lifa
2)walcze walcze, oboje mamy yellow lifa (z przewagą dla cyca) ale cycek zaszalał i miałem szczęście że kumpel przechodził i miał HMM'y w plecaku
Mistrzu Ethel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2004, 15:26   #10
Taynama
Guest
 

Posty: n/a
Evul

ja juz mialem wiele smiesznych walk

1) z kolega lazilem po mainie a ze bylismy troszke newbie to pomylił nam sie ghul (ktorego wczesniej rozwalalismy) z fire devilem = kolega zginal a ja czerwona moc
2) kolega chciał sprawdzic jak mocno bije Cyklop, ledwo co uciekł z czerwona mocą
3)wlazłem z kolegami w bardzo wąski korytaż, myślelismy ze plakietka z napisem uwaga smok to tylko bujda = 3 ofiary
4) zaatakował mnie z kolegą PK na 30 lvl wraz z kolega a ja jako heroiczny bohater na 8lvlemu myślałem ze pomoge koledze jak zaczne nawalać PK, skończyło sie na tym ze nie moglem wleść do światyni bo podjełem walke :/ = 2 ofiary
5) zaatakował mnie PK a ja jako mądra bestia szybko zrestartowałem kompa bo myslałem ze tak mu uciekne = obudzilem sie w światyni
  Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2004, 16:37   #11
Punish
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 06 2004

Posty: 203
Domyślny

Pamietam moje pierwsze spotkanie z bearem..... qmpel powiedzial mi ze dał rade zabic beara, wiec ja pomyslalem "skoro mój qmpel zabil beara dlaczego ja mialbym nie dac rady??" - poszedlem wiec na polane bearów na rooku aby zabic beara - ledwo ucieklem

>>>Jak cos mi sie przypomni to dopisze
__________________
Kliknij TUTAJ Nowa tibimc, tibigg, tibiaid i inne bajery
Punish jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2004, 16:55   #12
error błąd
Użytkownik Forum
 
error błąd's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2004
Lokacja: Szczecin,Inferna,Ab'dendriel :P
Wiek: 35

Posty: 116
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Taynama


5) zaatakował mnie PK a ja jako mądra bestia szybko zrestartowałem kompa bo myslałem ze tak mu uciekne = obudzilem sie w światyni
gdybys chcial wiedziec to jak np. zresetujesz kompa to jak bys bral exit czyli twoja postac tam zostaje
__________________
eh... po co mi tibia?:/
postac: fajna
nick: nie powiem
prof: knight
lvl: 8
skille: 72/69
eq:c-armor, c-legs, c-helmet, c-shield, f-axe, BoHy(skad?, ze starej postaci ;])
swiat: pacera
error błąd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2004, 08:24   #13
Blood_Drinker
Użytkownik Forum
 
Blood_Drinker's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Szczecin, przy kompie
Wiek: 37

Posty: 31
Blood_Drinker ma numer GG 2410718
LOL

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Merawo
Takie temaciki zdaje się, że widziałem już gdzies ale mniejsza z tym. Ja to na 19 lvl myślałem, że pokonam Fire Elementala. On mnie szybko wyprowadził z błędu. Innym razem - lvl 10 knight poleciałem na 7 sklonowanych slimów bo wszsytkie były poobijane, jhakby ktoś ktoś rzucił jakiś czar obszarowy i nawet nie zauwarylem jak mnie okrążyły, ale w końcu jakis gracz przyszedł zabił pare slimów a ja dobiegłem (ledwo) do świątyni.

Znam ten ból :tongue: ani sie obejrzałem zostało 60 hp i byłem pod "wpływem" ognia uciekałem z foldy wtedy z jakimis 17 hp. miodzio

Ostatnio edytowany przez Blood_Drinker - 31-08-2004 o 08:25.
Blood_Drinker jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2004, 09:19   #14
Behemut
Użytkownik Forum
 
Behemut's Avatar
 
Data dołączenia: 20 05 2004
Lokacja: Wroclaw / Thais
Wiek: 38

Posty: 122
Behemut ma numer GG 3208404
Król To teraz ja :)

Trenowałem z moim qmplem u troli (pod Ab'Dendriel ale jakiś nOOb wybił nam trole, zeszliśmy za nim na dół i zastawiliśmy miejsce na ropa trupami troli zjechałem go do red life, żeby go nastraszyć, ziomek zaczą mi wykładać kase żebym go nie zabijał (nie wziąłem tych 30gp, on miał 7lv ja 26) pózniej go uh'nąłem i postanowiliśmy że idziemy na folde w drodze z AB do Carlin zobaczyliśmy red skulla 31lv druid przywołał se fire elementala (ja 26lv mój qmpel 25lv) zobaczyłem tylko 2 sd'ki w str mojego frienda i dead chciałem zabrać jego zwłoki ale zdążyłem je dwa razy przesunąć i dead .
Swoją drogą mieliśmy polefke z kolesia bo loota na nas zebrał następującego:
łacznie 60gp 20 spearów 2 liny wędka 7 uh'ów
i dostał banana na 30 dni zemsta bedzie słodka
__________________
Fall in too the dark side..
Behemut jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2004, 16:29   #15
Arcymag Kręgu wody
Użytkownik Forum
 
Arcymag Kręgu wody's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2004
Lokacja: Śrem
Wiek: 33

Posty: 100
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sepako
Profesja: Sorcerer
Gildia: none
Świat: Pandoria
Poziom: 20
Arcymag Kręgu wody ma numer GG 8899606
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Taynama
3)wlazłem z kolegami w bardzo wąski korytaż, myślelismy ze plakietka z napisem uwaga smok to tylko bujda = 3 ofiary
hehe witaj w klubie ja tez myslalem ze to tak dla jaj
Ale prawda byla inna...
Tylko ze byla 1 ofiara
Arcymag Kręgu wody jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2004, 19:59   #16
Bhall the Destroyer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2004
Wiek: 34

Posty: 44
Domyślny

Ktoś zlurował arkana pod depo ucieklem z 2 hp ;]
Bhall the Destroyer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2004, 20:14   #17
morphy
Zbanowany
 
morphy's Avatar
 
Data dołączenia: 12 04 2004
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 31

Posty: 221
morphy ma login Tlenu bartek_maly@tlen.pl
Domyślny

ja bylem na poh 19 level (100 exp do level zagapilem sie przechodzil pan minotaur archer ja akurat ogladalem telewizje yellow live i nawet uha nie zdanzylem uzyc 1 ofiara :/

uciekalem przed pk 30 mster sorc a ja na 15 uh meaker taki bylem zestresowany ze uhnolem snake zamiast siebie (naszczescie przerzylem)
morphy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2004, 20:38   #18
LORD VOLDEMORT
Użytkownik Forum
 
LORD VOLDEMORT's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2004
Lokacja: Mielec

Posty: 48
LORD VOLDEMORT ma numer GG 6369980
Smutny A to jak mialem 15 lvl

Jestem druidem mialem wtedy 15 lvl poszlem na walkirei i amazy kolo carlin no swietnie walcze se z walkiria ale tu wylazi amaza no to jusz troche paniak ale spokoj nie zatluke walke i amaza potem
ale po chcwile mialem czerwone zycie no to w nogi moze uciekne ale se walzlem w ognisko ktore zostalo zasuniete roznymi rzeczami i pojawil sie juz ten slynny wczesniej piekny napis: YOU ARE DEAD . STRACILEM SCIMITARA DWARFEN SHILEDA. LOPATE LINE 100GP
LORD VOLDEMORT jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2004, 20:55   #19
Dirty Sanchez
Użytkownik Forum
 
Dirty Sanchez's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Moja Bamicka Pochazi z Chrzanowa
Wiek: 32

Posty: 191
Dirty Sanchez ma numer GG 7044026
Brak ikony Cyc

Bylem se raz z kumplem i se lazilem po ruznych miastach i wkoncy on mnie zaprowadzil gdzies nie wiem gdziee do jakiejs jaskini i byla tam dziura no i on wlazi pierwszy do pepszy lelvel mial ja czekam dlugo nie wraca to lina w reke i go chce wyciongnac pacze a tu nagle cyc wyskakuje a ja z 11 levelem wiec zaczolem uciekac wkoncu go kumpel zabil a ja 19 hp zostalem ale potem i tak w poison filda wlazlem i dead

Ostatnio edytowany przez Dirty Sanchez - 04-09-2004 o 21:14.
Dirty Sanchez jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2004, 21:52   #20
Venderer
Użytkownik Forum
 
Venderer's Avatar
 
Data dołączenia: 04 09 2004
Lokacja: Between Heaven & Hell

Posty: 751
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Domyślny

No to ja razem z Qmplem jako nowicjusze wybraliśmy sie do jaskini bear-ów.
Wchodzimy do jaskini i tu znienacka 7 niedzwiedzi wyłazi, ja se pomyślałem e tam jednego niedzwiedzia to chwilunia a nas jest 2 to damy rade . No to krzycze do qmpla "WALIMY!!!"... po 30 sekundach padło hasło "UCIEKAMY!!!", ale okazało sie, że niedzwiedzie zablokowały wyjscie dookoła i niezżło przejść to, zrobilismy z kolegą pare rundek jaskini żeby nas potwory pogoniły i ja wyszedłem z 8 pkt. HP , ale kolega miał lagi i niestety on już nie wyszedł.....

Za chwile wszedł do jaskini jakiś koleś, stojąc przy dziurze i wżerając wszystko co miałem, to pomyslałem... Już po gościu, ale on se wlaz i wszystkich tam wybił ....

Później wrócił kolega (przyszedł ze światyni) i próbowaliśmy jakoś wycfanić ten ekwipunek który mu zabrał tamten koleś ale on... nie bardzo chciał go oddać... Prawde mówiać sam nie wiem czy bym oddał....

No i tak skończyła sie moja pierwsza "prawdziwa przygoda" do tej pory boje sie tej jaskini.....Te wspomnienia........
Venderer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:51.


Powered by vBulletin 3