Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 22-10-2004, 17:35   #61
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wicherer
rze


I znów wykazałeś się nieprzeciętną inteligencją...
Dr.Unknown jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-11-2004, 21:49   #62
Muszufasa
Użytkownik Forum
 
Muszufasa's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2004
Lokacja: Wrocek (Thais)
Wiek: 39

Posty: 72
Stan: Niegrający
Imię: Lezli
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Malkavians
Świat: Hiberna
Poziom: 63
Skille: 87/74
Poziom mag.: 18
Król I oto wielki powrót :D

Wiec tak ostatnio z kumplem dlugo treniliśmy i mielismy dwie smiesze historie.
Pierwsza wygladala tak on juz czeka na miejscu gdzie trenilismy a ja wlasnie tam zmierzam nagle jakis kolo gdzies na chyba 18 lv zaczyna mnie z kuszy nawalac to ja stanelem i pisze do kumpla cho mamy PK on wychodzi no i ruszamy za kolesiem ze wluczniami w rece bez kuszy czy luku no i zanim
wreszcie pomyslalem ze moze nam wluczni zabraknac wiec zaczelem je zbierac a zanim doszedlem to kolo juz byl dead to byl jeden wielki pocisk zabity z wluczni

Droga historia raczej gorsza ale co tam jak zawsze trening podchodzi red skull na 11 lv i w kumpla zaczyna nawalac bo mial yellow hp dostal 2 strzaly na tarcze i ruszyl to ja zanim i tym razem mielismy juz kusze wiec poszlo chyba 8 beltow z naszej strony i reds lezy to bylo raczeej smieszne bo kolo myslal ze my jestesmy afk no i sie ciut zawiodl
__________________
Nienawidze chamstwa
Muszufasa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2005, 18:02   #63
Muszufasa
Użytkownik Forum
 
Muszufasa's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2004
Lokacja: Wrocek (Thais)
Wiek: 39

Posty: 72
Stan: Niegrający
Imię: Lezli
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Malkavians
Świat: Hiberna
Poziom: 63
Skille: 87/74
Poziom mag.: 18
LOL

Kurde bede sam sie wypowiadal ostatnia smierc byla na tyle smieszna ze wygladala tak. Luk w rece wale w ghula a ida na mnie 2 w tym samym momecie jeden czar exevo con i co You advenced to magic level 15 yupi
jeden ghul juz lezy no to wale drugiego a tu co, niemoge ruszyc kursora mysz mi sie zaciela a bez myszy wyjsc nie dam rady bo tylko jest drabina no to restert kompa i niestety pojawiam sie w swiatyni
Zalamany bo c shield zostal w bp wiec ruszam czym predzaj tam dzie padlem i co bp lezy a w nim wszystko jest wiec nazwe to szczescie w nieszczesciu
__________________
Nienawidze chamstwa

Ostatnio edytowany przez Muszufasa - 10-01-2005 o 18:04.
Muszufasa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2005, 21:16   #64
jakiś buc
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 12 2004

Posty: 3
Domyślny

A moja historia w ogóle nie jest smieszna. Dla mnie nie jest...
Nową postacią na 4 lev poszedłem poexpić do podziemi, morduje sobie raty jak to na rooku bywa i nagle, dopadło mnie najgorsze zło całej tibii - Lag. Podszedłem do szczurka celem ubicia go i na moment zastygłem w bezruchu. Po przebudzeniu stałem z 2hp otoczony kilkoma ratami. Skończyło się "Killed at Level 4 by a rat"...
Kocham tpsa.
jakiś buc jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2005, 19:36   #65
Aried Wojtas
Użytkownik Forum
 
Aried Wojtas's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004
Wiek: 32

Posty: 50
Domyślny

ja to mialem z siebie wczoraj polewe na maksa
ide se do ghostlandu,wchodze do dziurki otoczonej kamyczkami(tam gdzie sa na wejsciu skelety i c raty)i zchodze na zule i skorpy.wszystko szlo dobrze
-skorp na heda,zul na 3,4 hitya tu 3 zule ida
ja wlaze na góre i zchodze 2 dziurka-a tam loozik-jeden skorp-na heda
a 2 tak:17 -poisnal mnie(po raz 1)a ja loozik se mysle , przeciez mam antidote i mialem 21 mana to ja "exana pox" a skorp 5 dostaje i mi za 1 wali i u r poisoned zabilem dziada ale potem ofkorz padlem

albo kiedys loozik ide na PoHa zrobic se lootbaga a tam kilka cyckow,2 guardy(mino),kilka archerow,GS i hunter
looz mysle se:i tak padne - bije sie i mysle bedzie u r killed by GS... a tam patrze na stronce a hunter mi dal last hit
ale mialem beke

Ostatnio edytowany przez Aried Wojtas - 08-02-2005 o 19:46.
Aried Wojtas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2005, 23:39   #66
ReLies
Użytkownik Forum
 
ReLies's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2005
Wiek: 34

Posty: 48
Stan: Aktywny gracz
Imię: Relies
Profesja: Paladin
Gildia: New Ages
Świat: Homeland Galana
Poziom: 56
Skille: 79/50
Poziom mag.: 16
Domyślny

A ja kiedys moim pallkiem poszedlem bic slimy.
A tu nagle cala armia .
No a ja oczywiscie zgrywajac twardziela zaczalem je bic. Zabilem kolo 3 i mi sie skonczyly strzaly . Wiec w przyplywie dobrych pomyslow wyjalem speary. Gdy zabijalem je nie zbieralem spearow...
I to byl zly pomysl bo jak slime padl to zostawial posion field a ja niemoglem spearow podniesc.
W mgnieniu oka okrarzyly mnie...
i zobaczylem piekny napis:
You Are Dead
__________________
I tylko zmieniają sie kolory. Zielony
Żółty
i Czerwony

Coś czego nie było, jest jeszcze raz!"
"Nie znam tutaj nikogo, lecz nienawidzą mnie!"
"Idąc z nikąd do nikąd wszystkiego boje się!"

Ostatnio edytowany przez ReLies - 08-02-2005 o 23:43.
ReLies jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2005, 18:09   #67
Strzybor
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Tez z rooka

Walka co prawda nierozstrzygnieta - ale ciekawa. Bylem na rooku, przejscie do mino i bear room - duza lawka w jaskini. Ktos zlurowal mino w to miejsce, zdarza sie. Ja wtedy tylko lootowalem, nie mialem lewelu, wiec w nogi i na gore. Mino za mna. Wtedy wypadl z korytarza jakis gostek.
Scena wygladala tak:
Ja gonie do okola lawki, mino za mna, a za mino gostek i go trafia. Zrobilismy tak kilka okrazen, niestety za wolno zdychal, wiec zostawilismy go i poszli dalej.
Szkoda ze kamerka nie nakrecilem
  Odpowiedz z Cytatem
stary 22-05-2005, 20:39   #68
sosek108
Użytkownik Forum
 
sosek108's Avatar
 
Data dołączenia: 10 02 2005
Lokacja: Gąbin
Wiek: 32

Posty: 20
Stan: Na Emeryturze
Świat: Danubi
sosek108 ma numer GG 7088125
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Muszufasa
Ostatnio bylem tu 4 dni temu widze że dalej piszecie ciekawe rzeczy ciesze się z tego


Ja jak narazie skończyłem z Tibią każdy by się zdołował gdyby na gdyby w ciągu tygodnia zaliczył 3 deady przez lagi ja tak znowu spotkałem DSa i gdy byłem pewien że go zabije lag i u are dead WHY ME??


I tak 3 razy odrabiać exp i skill w jednym tygodniu to za wiele dla mnie

Więc jak bym powiedział CYA Tibia for now
To nic w poruwnaniu do mojego kolegi jak wyszedł z rooka to po 2-3 dedy dziennie zaliczal. A co z tego dziwnego on ma teraz lepszy lvl ode mnie hehe
__________________
A o to moj Fake Story, 1. bo 1. ale zawsze moje

Wojskowa definicja kałuży:
----Akwen wodny bez żadnego militarnego znaczenia

Życie:
----Nieuleczalna choroba zakończona śmiercią.
sosek108 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-05-2005, 10:59   #69
Level
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 05 2005

Posty: 209
Domyślny

Niedaleko Thais trenowalem 12 lvl knightem i zjawili się pk wiec wialem do temple...mialem red hp, ale ucieklem im i szczesliwy ide do temple, lecz juz niedaleko temple nagle wyskakuje napis "Rat plague in Thais" no i naokolo mnie nagle zjawilo sie dziesiatki szczurów...finał: ded 12 lvl knighta
Level jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-05-2005, 11:37   #70
Herante
Użytkownik Forum
 
Herante's Avatar
 
Data dołączenia: 11 09 2004

Posty: 263
Domyślny ...

..........

Ostatnio edytowany przez Herante - 02-01-2007 o 03:44.
Herante jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2005, 14:32   #71
Evul Indigo
Użytkownik Forum
 
Evul Indigo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2005
Lokacja: Grudziadz
Wiek: 46

Posty: 46
Evul Indigo ma numer GG 4511990
Domyślny

1) Solowalem Fire Devile. Bije pierwszego - Guardian Shield. Zanioslem do dp w Carlin i postanowilem isc na nastepnego FD. Bije drugiego - on ma red hp, ja tez. Schodze i pakuje w niego az tu nagle 2 ghoule podbiegaja i sieczka sie zrobila ;/

2)Bicie beho sorcem. Pierwszego sklepalem bez problemu. UHam sie (na yellow hp bylem) i czekam na spawn drugiego. W koncu bije - On mial deep red (ok. 5 hp), a ja prawie red. I jeszcze mnie ubil swoim soulfire.
__________________
Nick:Hurro Kurak

Level:12

City:Rookgard

World:Secura

Best Hit:21 at Orc,21 at Minotaur <katana>

Need a friend I will help all with all quests

Kto mnie zna ten mnie zna
Evul Indigo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2005, 10:19   #72
Fast'Gex
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 05 2005

Posty: 5
Domyślny

moja z dogiem,,,podeszlam ubilam i poszlam dalej...
Fast'Gex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2005, 17:33   #73
Sir Duet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 05 2005

Posty: 80
Domyślny

Ja mialem 42 palka i ktos lurnol 3 bh i mam taki klawisz F-lock i jesli go nie wlacze niedzialaja mi hotkeye i kiedy sie skapnelem mialem 3 hp i uhnelem sie

aaa i jeszcze bylem newbie zwiedzam sobie tibie i widze huntera ide do niego i mówie nice lvl a on mnie bije i powiedzialem ze mój kolega go zabije i padlem a mój kumpel sie smial

Ostatnio edytowany przez Sir Duet - 27-05-2005 o 17:51.
Sir Duet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2005, 17:48   #74
Trenei
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 03 2005
Lokacja: Płock

Posty: 298
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: Fading Suns
Świat: Titania ;)
Domyślny

Ja ide na zamek ( byłem wtedy lekkim newbie") wchodze w wieże z zerkiem . piz* piz* 1 hp mi zostało jakoś uszłem z zyciem
Trenei jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2005, 18:08   #75
Trenei
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 03 2005
Lokacja: Płock

Posty: 298
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: Fading Suns
Świat: Titania ;)
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Entar Srebrna Tarcza
@ up

jestem bardzo ciekaw, skad miales tego gold arma, przy takim armie serpent sword jest po prostu smieszny..., uwazam ze klamiesz, a jak all straciles to ci dobrze pkasie, przypuszczam ze redzika sie mialo albo wyjatkowego pecha...



Ale jemu chodzilo o gold ( pieniądze)
Trenei jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2005, 19:40   #76
Gryzul
Użytkownik Forum
 
Gryzul's Avatar
 
Data dołączenia: 15 05 2005

Posty: 71
Domyślny Lol

Tez cos mam bylem moim palkiem 14 lvl na ghoulach w ab no i lagi mnie zlapaly no i ghoul sklepal mnie do yellow hp ale nic szedlem dalej az patrze ze wszedlem w szlam no i bylem zatruty mialem mane na jedna exure ktora odnowila mi 24hp :/ pogonilem szybko na trole zdobyc jakies meaty i wszedlem w zasloniety ogiien no i po tym fajnym zdarzeniu moim oczom ukazal sie napis YOU ARE DEAD. A strata to p legi 400gp no i 300 arrows. I jeszcze do tego ulokowany bylem wtedy w carlin no i musialem gonic ale na szczescie zszedlem na najnizsze pietro troli i najdalej na polnoc nikt na szczescie tam nie byl bo nie ma tam respa trolii. ALe nie zniechecilem sie i dobilem jeszcze lvl 22 no i przenioslem sie na harmonie.

Mar 05 2005, 11:40:48 CET Killed at Level 14 by fire oto dowod
__________________
BIESZ&CZADY&ROCK&ROLL I JEDZ POD PRAD
Gryzul jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2005, 19:43   #77
Fistak
Guest
 

Posty: n/a
LOL Przy depo

HEJ!!!!!!!
Grałem na lekcji w szkole. Byłem przy depo robić hmm i pan kazał robić zadanie. A ja taki głupi zamiast wylogować się to dałem exit :). Jak zrobiłem zadanie, to się to włączyłem tibie... okazało się że PK na 29lvl zaczął mnie bić miałem 16 hp. Zacząłem uciekać! Zamiast do depo przy którym byłem, to zacząłem biegać jak głupi po mieście. Serce mi waliło... On zabierał mi po 3,4hp wkurzyłem się i zaakowałem!!!!!!!!!! Po 3 min miałem 2hp i był dzwonek :o . YOU ARE DEAD!! :)
  Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2005, 22:19   #78
schiza
Użytkownik forum
 
schiza's Avatar
 
Data dołączenia: 30 05 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 31

Posty: 15
schiza ma login Tlenu inna_93 Adres Jabbera do schiza
Domyślny A ja...

Ja miałam przygode z bh , to bylo tak:
postanowiłam sobie ubić bh,bez problemu go zabiłam. poszłam później na slimy. wracam tą samą drogą gdzie był bh i co widze? resp już się zrobił i bh na mnie czeka, ok prawie go ubiłam, miałam red hp on też. Wchodze na poziom +1 (tam gdzie były slimy). Ich resp też się zrobił, patrze do bp - nie mam UH'ów... po chwili stwiedziłam, że mniejszą hańbą będzie zginąć z rąk(?) boholdera...
schiza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2005, 10:39   #79
Hubercik
Użytkownik forum
 
Hubercik's Avatar
 
Data dołączenia: 16 05 2005
Lokacja: Trochę w lewo... Wyżej, wyżej... Za daleko! Trochę w dół... O! Tutaj! :]
Wiek: 34

Posty: 22
Domyślny

Kiedyś na 13 lvlu (chyba nie pamiętam dokładnie, ale coś koło tego) poszedłem sobie do Ancient Temple pod Thais . Siekam sobie te Rotwormy i cały hepi jestem. W końcu sobie myślę "A co! Idę dalej!". No i poszedłem. Poison Spidery zatłukłem, Orki zatłukłem (niepełny resp był), już czuje się wielki, a tu mi Fire Devil wyskakuje i rzuca we mnie tą swoją magią. Nie uciekłem mu daleko Potem chciałem po ciało pójść, a owy FD stał sobie zlurowany przez kogoś zaraz przy wejściu i uciekam. Na szczęście tym razem się udało. Teraz mam uraz do Ancient Templa
Hubercik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2005, 21:33   #80
matrach
Guest
 

Posty: n/a
Król .......

Ja kiedys na rooku ide na "dead dragon quest", doszedlem do polowy i wracam.mam chyba 70 hp wlaze w fielda, mam rowno 10 hp a tu ostatnie obrazzenia od ognia. 1 hp zabraklo . postanowilem wrocic po rzeczy i znowu dead;

Expie w jaskini spiderow, a tam facet lurnol rota. zalzi za mną i blokuje mi wyjscie jakimis smiecmi , ja wiedzialem ze zgine i na zlosc mu lurnąlem mu ze sobom 5 poisonow. do konca blokowalem mu wyjscie zasypujac smiecmi,ktorymi on mi wczesniej zasypywal rope place. . Sam tez deadnął.


Kiedys nawalaly mnie 3 spearmany.Zwialem z red hp na kraniec mapy.

Kiedys na 11 levelu wlazlem na dach. Wlazl tez inny facio i gada "Kill me plx"
Mial 10 lev i jechal mnie po 30. Mial Fs-a.
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:22.


Powered by vBulletin 3