Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 18-06-2005, 20:18   #81
Ostrry tabasco
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny LoL

Hehe. A ja na 12 lvlu knightem poszlem sobie na dragona z 9 hmm... drag walil mi hity za 50-70 mialem zolte hp i jeszcze raz weszlem walnoł mi combo i odrazu You are dead.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-06-2005, 20:41   #82
Rilo
Użytkownik Forum
 
Rilo's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2005

Posty: 128
Stan: Niegrający
Imię: Rilo Quin
Profesja: Paladin
Świat: Nova
Poziom: 48
Skille: 75/xx
Poziom mag.: 16
Domyślny

była beka jak wbijem sie a 2lvl kopalni byly zlurowane quardy noi nasz ukohany napis YOU ARE DEAD
Rilo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-06-2005, 22:11   #83
Lord Stasio
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 06 2005

Posty: 26
Domyślny

1. Ja raz mialem fajną sytuacje. Ide sobie druidkiem 10 lv z venore do Thais. Patrze jakiś kolo idzie. Gada coś na pomarańczowo. K***e to Hunter i to nawet 2. Ja nie mam runek. Patrze domek biegne do niego 26HP, 19HP,25HP, 23HP już jedno pole od schodów wyżej i bardzo popularny tekst: YOU ARE DEAD 2. Dobra otrząsnełem sie ze śmierci szybko wychodze ze świątyni robie pare runek i ide z kumplami na questa.Było nas 3: 22lv pall i 2 druidy 10 lv, a tu GS na początku pall, a potem ja. Jednemu udało się zwiać. Budze się w świątynii ide do wyjścia z depo, a tam kolo, który zlurował Gs. Mój kumpel go wyklina. Dobra lol. Robie se runki. I kumpel mi mówi że tamten kolo zrobił filmik i ten filmik jest na Tibii.pl lol.
Lord Stasio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-06-2005, 11:23   #84
Jedrek Szpyra
Guest
 

Posty: n/a
Cool

Śmieszna walka mówicie? Więc to właściwie nie była walka, ale ok. Mój kumpel 34 master postanowił, żę idziemy na blood herb questai sobie przy okazji obijemy GS'a, A ja byłem 20 lvl knight skille 63\60. Na początku sie nie chciałęm zgodzić, ale potem myśle- to w końcu tylko gra zobacze sobie GS'ka na żywo. Zgodziłęm się. Najlepsze było to żę ja miałem tego GS'a blokować .Idziemy sobie, a tu nagle sie okazuje żę nie ma mechety. To wracamy d Venore. Było późno i troche mi sie chciało spać ale kit z tym. Idziemy, juz stoimy przed wejsciem na GS'a- a tu zwałą. Jacyś kolesie sobie stoja przy ubitym GS'ku i robią screena . MY wchodzimy. KUmpel sie pyta- Możęmy wziąc herba? Oni jasne żę tak Quest udany
  Odpowiedz z Cytatem
stary 19-06-2005, 17:12   #85
Noro
Użytkownik Forum
 
Noro's Avatar
 
Data dołączenia: 14 06 2005
Lokacja: Warszwa

Posty: 304
Noro ma numer GG 6446790
Brak ikony heh

Moja najgłupsza walka była taka, że na 15lvl knightem poszedłem na Ghule no i schodziłem coraz niżej i niżej aż w końcu trafiłem na 6 Ghuli, które cudem pokonałem,a potem kiedy zlazłem znowu w dół zaatakowały mnie ds.y . Obrywałem od 75 do 88 .Wyszedł bym z tamtąd gdyby nie ciało dedniętego mojego kumpla .Nie dałem rady DEDŁEM .
Noro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2005, 16:17   #86
Marixon
Użytkownik Forum
 
Marixon's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2005
Lokacja: Bełchatów

Posty: 355
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Marixon ma numer GG 7189912
Oczko Ja na dragu...

Ja kiedyś na 20 levelu palkiem draga biłem... .Wziałem bp UH-ów i chyba ze 100 bełtów... Schodziłem na dół do jaskini, biłem go... on mnie bił trochę mocniej ( o ok. 60 - 100 hp ), wchodziłem z powrotem na górę UH-ałem się... Znowu schodziłem na dół, a on już uleczony... I tak kilkakrotnie. Efekt z tego taki, że straciłem chyba połowę bełtów i połowę UH-ów , a smok był cały i zdrowy...
Marixon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2005, 17:27   #87
Donas
Użytkownik Forum
 
Donas's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 31

Posty: 676
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Kiedyś jako młody i niedoświadczony rycek z kolegą na 15 lvlach poszliśmy na wielką eskapadę podróżniczą No i dochodzimy do deserta (dziwne, zero skorpów) i patrzymy - ruiny. I se myślię - a co to dla nas jest! Mamy th swordy (two handed swordy) urżniemy dużo potworów. Skończyło się na tym, że gdy wleźliśmy do podziemi ruin i nie było rope place'a, to włóczyliśmy się aż spotkaliśmy zerka Kolega padł po 2 rundach, ja jako bohater uciekłem na drabinkę Potem chciałem zerknąć, czy zerk se polazł no i schodze i widzę biały napis "You are dead"
Donas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2005, 18:06   #88
MATI9630
Użytkownik Forum
 
MATI9630's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2005
Lokacja: Kraków, cause....... Postów: -1
Wiek: 30

Posty: 459
Stan: Zbanowany
Imię: A wiesz...
Profesja: Rookstayer
Świat: Mądry...
Poziom: hyh
Skille: Serio
Poziom mag.: :>
Wyślij wiadomość przez ICQ do MATI9630 MATI9630 ma numer GG 6706595 MATI9630 ma login Tlenu mati9630@tlen.pl Adres Jabbera do MATI9630
Domyślny

A ja miałem kilka deadów w ten sposób...
Idę do jaskini cyklopów, a tam jakiś sorc na wysokim poziomie tłucze jedna sztukę,a on go wali... Pomyślałem, że jak się dołączę, to nic mi takiego się nie stanie-___-Ale ten spryciarz zaje***** odszedł i zghdanijcie ko go walilł cyklop?
You Are Dead

Inna śmierc zdarzyła się niedawno
Kiedyś pokonałem elf scouta(dopier 10 lvl;/) i myslałem, że nast. razem też mi się to uda.... no cóż... ale 10 lvl na 2 elfy i 2 elf scouty to troszkę za mało...

A kiedyś na full HP wszedłem gdzies przez drabine... to była chwila... smok.... połowa HP poszła gdzieś, a ja jak przwdziwy bohater(przynajmniej inteligentnie ) uciekłem i sie zregenerowałem
__________________
MOJE CELE NA FORUM:
[x]mieć wazon
[x]mieć sexy wazon
[ ]mieć super sexy wazon
[ ]2 posty

MATI9630 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2005, 18:22   #89
Mentos
Użytkownik Forum
 
Mentos's Avatar
 
Data dołączenia: 02 04 2005
Lokacja: .:unkn0wn:. [err666] SoaD Rulez! \,,\, (^^) ,/,,/
Wiek: 33

Posty: 277
Stan: Na emeryturze
Mentos ma numer GG 5518922
Domyślny

Szedłem raz do Ancient Temple.... doszedłem do silme'ow... miałem dopiero chyba 17 lvl... potem ide na minosy... kilka zabiłem a tu nagle 2 archery... zacząłem uciekać.... następnego dnia wracam... ta sama droga... ale bez archerów...ide... patrzę - góra skrzynek, a za nimi orc berserc (wtedy nie wiedziałem, że one mogą przesuwać skrzynki )... pomyślałem: "Wykarzę się odwagą, wejdę an skrzynki i zrobię ScreenShota"... wchodzę, nagle on podbiega i 'posuwa' skrzynki... ja zszokowany zacząłem uciekać... goni mnie i wali po 80 hity...zostało mi ok.40hp... patzrę, a tam dziura... zdążyłem... zaczynam jeść... powoli pasek hp się wypełnia... mam już ok.60hp... jakiś gośćiu przychodzi, daje mi 2xham... to ja mu: "Thanx"... za minutę wraca, a za nim mino-guard... nie zdążyłem się wspiąć... YOU ARE DEAD!
Mentos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2005, 18:50   #90
Markx
Użytkownik Forum
 
Markx's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2004
Wiek: 32

Posty: 163
Stan: Na emeryturze
Markx ma numer GG 6019343
Domyślny

GS solo na 30 lv. najt

Wchodze na góre bije z hmm i na duł...
GS red hp, ja yellow mówie a potem sie uhne patrze hit 200+ zostało 20hp! lol
Markx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2005, 21:31   #91
Maly Wielki Czlowiek
Użytkownik Forum
 
Maly Wielki Czlowiek's Avatar
 
Data dołączenia: 15 02 2005
Lokacja: Legnica
Wiek: 37

Posty: 48
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 104
Skille: 90/87
Poziom mag.: 7
Domyślny

Pamietam jak bylem low lvl ... odrazu po treningu (nowy skill w mieczu) poszedlem wyprobowac swoje sily. Poszedlem na Ghost Land i trafilem do miejsca gdzie jest quest na broszke ... zobaczylem czerwonego szkieleta ; )...pomyslalem sobie ... nie moze byc taki silny skoro "zwykle" zabijam : ) skonczylo to sie ocknieciem w swiatyni. Po dzis dzien nie lubie ds'ow.

Ostatnio edytowany przez Maly Wielki Czlowiek - 21-06-2005 o 21:33.
Maly Wielki Czlowiek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-06-2005, 13:22   #92
Polewkin
Użytkownik Forum
 
Polewkin's Avatar
 
Data dołączenia: 10 12 2004
Lokacja: Wroclaw

Posty: 121
Stan: Aktywny gracz
Imię: Romdiru
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Poziom: 30
Skille: 67/67
Poziom mag.: 4
Domyślny

Ja pamietam ja bylem z kumplem na war wolfach bylismy noobkami obaj 9 lvlele sorce mieslismy kupione po jednym hmm i wchodzimy na gore on mowie ze bloknie i szyko zabijemy lecz niestety nie udalo sie zblokowaly go snejki i nie isc na dol a ja bylem tchorzem wiexc ucieklem i nawet jego rzeczy nie wzialem
Polewkin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2005, 09:27   #93
Wioslasz The Kngiht
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

LOL, ja pamietam swego 1 draga . To było coś biłem się znim dluugo, potem jak miał reda to tak się zlozylo ze i ja miałem, no to ja uh wziąlem i zamiast w siebie to w niego . Smoczek sie ucieszyl i zabrał mi 1 lvl
  Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2005, 11:38   #94
Lukasiu-czarodziej
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 08 2004
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 33

Posty: 4
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: ---
Świat: Xerena
Poziom: 20
Poziom mag.: 4
Król

Moze to nie ded, ale... Walka z gniewem.
Mój brat(17 pall) dostal na swieta od mikolaja w Ab'dendriel Teddy beara. Koledzy z cafe mowili ze to cenne jest jak ch**! moj brat to chcial opchnąć komuś bo na co mu to. Nikt sie nie zglaszal...

Po jakichś 3 miesiącach((MARZEC)) przypomnialo mu sie o nim. Na trade napisal: "sell teddy bear". Zgłosił się jakis 70+ RP i zaoferowal RH+30k+b-robe+medusa shield. Artur sie zgodzil. Powiedzial mi o tym. Ja nie chciałem wierzyć mu, ale jak pokazal-NIEBO. Niestety mój brat jak to mój brat-Troszke łatwowierny, ściągnął program z trade podawany jako nowa wersja makra jakiegoś.

I co się stało?? On mial ok 200k w dupkę a ja 40k(set mojego sorka). Formata musialem zrobic bo nie moglem znalezc wogole tego szpiega, a o programach anty-spyware nie wiedziałem jeszcze.
I do tego dedy doszly bo hacker chcial szybkiego teleporta do depo, no bo przeciez szybciej sie nie da nie?

W końcu doszliśmy do siebie i nabraliśmy dystansu do Tibii. W pewnym sensie jestem wdzięczny temu hackerowi.

Ostatnio edytowany przez Lukasiu-czarodziej - 23-06-2005 o 13:16. Powód: brak
Lukasiu-czarodziej jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2005, 21:37   #95
Mati1989
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 04 2005

Posty: 13
LOL Nędzny dead

Ja miałem bardzo kosztownego deada pisałem na trade że chce sprzedać 12 bp sd (bylem 45 master sorcem) to gościu do mnie że kupi jak przyjde do carlin (nie miałem na statek -.-) to poszedłem w połowie drogi zobaczyłem tego gościa co chciał odemnie kupić sd (50 elder druid) szedł z dwoma ds
nim sie obejrzałem wylądowało na mnie sd i zaczeły mnie lać ds to ja zarypałem ds i zaczołem lać się z gościem laliśmy sie chyba ze 30 minut asz wreście skonczyły mi sie uhy a sd chciałem wywalić do wody ale nie zdążyłem
przy dedzie straciłęm 10 bp sd bp gfb golden armora i bohy a miałem zabrać aola...

sorka za błendy
Mati1989 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2005, 04:38   #96
Logo
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja pamietam jak kiedys wzielem gruupe Rl koleow, poszlismy na daraga.
Ja mialem najwyzszy lvl, 30 knight. (Cos okolo tego)
Poszlismy tam w 4? 5?
Ja, zamiast blokowac to schodzilem raz na dol i w gore.
Strasznie balem sie blokowac i mowilem sorcom by blokowali.
Kazdy z nas wtedy byl Newbie, oni rpobowali blokowac haha.
Nawet 9 lvl probowal. Wszyscy padli.
Tylko ja przezylem wzielem loot a draga zostawilem bo nie mialem Uh.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2005, 10:45   #97
Mixyrdon
Użytkownik forum
 
Mixyrdon's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2005
Lokacja: wrocek
Wiek: 33

Posty: 9
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: askara
Poziom: 22
Skille: 19/19
Poziom mag.: 27
Mixyrdon ma numer GG 9161110
Domyślny

ja tam poszedlem na gostland do dziury ze skorpionemi bez exany pox ani uhow. caly exp ktury tam zrobilem stracilem z nadwyszka. innym razem zaatakowalem z miecza ds bo myslalem ze jest tylko trooche silniejszy szkielet ale jakis hight mnie uratowal
Mixyrdon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-07-2005, 18:38   #98
MATI9630
Użytkownik Forum
 
MATI9630's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2005
Lokacja: Kraków, cause....... Postów: -1
Wiek: 30

Posty: 459
Stan: Zbanowany
Imię: A wiesz...
Profesja: Rookstayer
Świat: Mądry...
Poziom: hyh
Skille: Serio
Poziom mag.: :>
Wyślij wiadomość przez ICQ do MATI9630 MATI9630 ma numer GG 6706595 MATI9630 ma login Tlenu mati9630@tlen.pl Adres Jabbera do MATI9630
Domyślny

Ide sobie.. to był chyba jeszcze 13 lvl... a tu hunter! Uciekłem, nic mi nie zadał. Mówię o tym kumplowi, a on na to, że on jako druid pokonał huntera wręcz i że może go pokonam, jeśli podejdę do niego, chodząc zygzakiem i na full def i jak do niego dojdę, to full attack. Ide do niego, zaliczam parę strzałów. Uciekłem cudem z czerwonym hp.

Juz 14 lvl! Idę sobie, a tu mino archer. rzucam sie na niego, niestety był też drugi;/. Z czerwonym hp uciekłem;/.
__________________
MOJE CELE NA FORUM:
[x]mieć wazon
[x]mieć sexy wazon
[ ]mieć super sexy wazon
[ ]2 posty

MATI9630 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-07-2005, 18:46   #99
drizztpl
Użytkownik Forum
 
drizztpl's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2005
Lokacja: Menzoberranzan
Wiek: 33

Posty: 268
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aurea
Poziom: 100
Skille: 20/27
Poziom mag.: 64
drizztpl ma numer GG 1917374
Domyślny

Ja raz chciałem ghoula zabić samą bronią (jestem sorciem) zeżarł mi 1/4 hp to się wkurzyłem i 2 hmmy mu puściłem, miał już red, to pomyślałem, że teraz nie będzie problemów... No i znów się z toporem rzuciłem na niego, niestety po pewnym czasie walki uzdrowił się do full hp, wtedy znów puściłem 2 hmmy i dalej starałem sięgo zabić bronią białą, gdy uleczył się do połowy dałem sobie spokój i dobiłem go 2-ma hmmami... Łącznie straciłem uha i 2 razy exura gran + 1 runka hmm i 1 strzał z drugiej xD
__________________
Za dużo w podpisie
No bez przesady... Aż tak dużo nie było...
drizztpl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-07-2005, 20:47   #100
karkaras
Użytkownik forum
 
karkaras's Avatar
 
Data dołączenia: 20 03 2005
Lokacja: Dziwnów

Posty: 23
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Thoria
Poziom: 24
Skille: 70/70
Poziom mag.: 5
Domyślny Było pare takich

nie pamietalem zadnych takich przyzyc ale po przeczytaniu wypowiedzi innnych uczestnikow sobie pare przypomnialem
1. raz szedlem z troli level 10 nowy swiat a ja mam ciezko zarobione 1,2k ide ide i taki chojrak odrazu kliknołem na carlin siedze i patrze a tu biegnie jeden ziomek z red hp a ja ide dalej potem biegnie drugi cos zaczolem kojarzyc patzre a tu smok lurnięty zabil jakiegoś gościa i na mnie to ja chce uciec ale z nerwów myszke strącilem ofiar 1
2. drugim razem było dokładnie tak samo tylko że z rotow i byl nie smok a gs
3. Za post oficem pod dwarf brige mialem nieodkryty teren to postanowilem pozwiedzac ide i dochodze do jakiegos mostku a za nim 2 elfy scout ( ja 14 lev )
to w nogi biegne biegne zółta energia zgubiłem ich. uff wracam do depo ale podrodze spotkałem 2 hunterow i w depo byłem szybciej niż chciałem.

pozdrowienia
karkaras jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:18.


Powered by vBulletin 3