Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 22-07-2005, 20:05   #101
Levus znany jako mag
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 07 2005

Posty: 11
Imię: nie powiem
Profesja: Sorcerer
Gildia: nie mam
Świat: Azura
Poziom: 20
Skille: 18/21
Poziom mag.: 27
Domyślny Może to nie śmieszne ale...

... gdy zrobiłęm pierwszego swojego hmma poszedlem z nim na raty! Okazał sie skuteczny
Levus znany jako mag jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-08-2005, 03:00   #102
Hendel
Użytkownik forum
 
Hendel's Avatar
 
Data dołączenia: 03 08 2005

Posty: 11
Domyślny Bohater...

Hehehehe przypomina mi sie jeszcze jedna historia kiedy bylem jeszcze newbie... mialem knighta na 15 levelu i zapragnolem pokonac fire debila! Heh...
nie zdarzylem nawet do niego podbiec...
Hendel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2005, 06:02   #103
Mafikz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 12 2004
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 32

Posty: 35
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Iridia
Poziom: 29
Skille: 60/58
Poziom mag.: 4
Mafikz ma numer GG 5374266
Domyślny

Jako newbie zwiedziałem zamek koło Ab i wyszłem na powierzchnie ide i nagle Orc Berserker .... W tył wzwrot ale ktoś mnie zablkował No i ded Straciłem Scale Armor i Dark Helmet
Mafikz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2005, 07:21   #104
Spaw89
Użytkownik Forum
 
Spaw89's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2005
Lokacja: Canada
Wiek: 34

Posty: 63
Imię: Spaaw
Profesja: Elder Druid
Gildia: Ary~
Świat: Furora
Poziom: 13
Skille: 44/43
Poziom mag.: 2
Domyślny

Ja pamietam jak pierwszym charem poszedlem na trole (kumpel mnie zaprowadzil), expie sobie a tu nagle jakies typy z czachami i mnie bija, mowie: why? itp... ale nie przestawali otoczyli mnie - jakies 2 palki i 1 knight 10 lvle i zabili to wracam po godzinie okolo na trole odrobic straty a tu znowu mnie bija i znowu ded. Zabili mnie tak z 5 razy a potem tylko jak zobaczylem ze sie loguja to od razu sie chowalem;p. Mialem ich wszystkich w vipach caly czas i gdzies tak jak mialem 50 lvl (oni nie grali za duzo na tym servie) poszedlem na trole pomoc kumplowi bo go jakis pk atakowal i patrze a tu jeden z nich.... (mial 15 lvl okolo)... dalej nie musze mowic co sie z nim dzialo

ps nadal mam ich w vipach : P
__________________
19:40 Blokers Ivan [106]: w kanadzie fajne dziury sa?;p

19:41 Spaaw [190]: same ciemne arabki/spanisze/nigery

19:41 Ghostfacce [59]: ja to chuj kazda na kija bym bral
Spaw89 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2005, 08:51   #105
MATI9630
Użytkownik Forum
 
MATI9630's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2005
Lokacja: Kraków, cause....... Postów: -1
Wiek: 30

Posty: 459
Stan: Zbanowany
Imię: A wiesz...
Profesja: Rookstayer
Świat: Mądry...
Poziom: hyh
Skille: Serio
Poziom mag.: :>
Wyślij wiadomość przez ICQ do MATI9630 MATI9630 ma numer GG 6706595 MATI9630 ma login Tlenu mati9630@tlen.pl Adres Jabbera do MATI9630
Domyślny

A teraz moja walka druidem na 9 lvlu;].
Polazlem se na trolle niedaleko Thais, ale wybrałem złą dziurę i skorpion mnie zatruł. Wtedy jeszcze nie miałem czaru Antidotum. W hotkeysach miałem Light-a i Light Healing. Za pierwszym razem sie pomyliłem i mi zapalił światło. Później rzuciłem na siebie dwie exury i całe żarcie wpakowałem. Idę jak najszybciej do miasta. Jacyś dwaj goscie. Mówię: heal plz. Jeden powiedział kk i polazł ze mna do swojego domu, gdzie miał UH-y. No niestety, trochę za późno i : You are dead. Na szczęście oddali mi cały mój eq oprócz paru wormów. Najbardziej mnie bolała strata exp. bo z mlvl(4 wtedy i nadal;P), niewiele straciłem.
__________________
MOJE CELE NA FORUM:
[x]mieć wazon
[x]mieć sexy wazon
[ ]mieć super sexy wazon
[ ]2 posty

MATI9630 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2005, 09:54   #106
TomGorz
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny X( X(

Kiedyś z kolega siedzielismy pod depo i on zmienil sie w cyclopa Ale jakis koles wola "Kill Cyc!!" podbiega i zaczyna nawalac, kumpel ucieka a ja z HMMow w pk kolega mial juz red hp wiec probowalem go UHnoc, niestety bylem jeszcze newbie i sobie nie trafilem..UHnol pk i moj kumpel zginol.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2005, 12:40   #107
Kamlot De'Kapy
Użytkownik Forum
 
Kamlot De'Kapy's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2005
Lokacja: Lokacja
Wiek: 33

Posty: 259
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Slipknot
Świat: Titania
Poziom: 40
Skille: 75+/75+
Poziom mag.: 5
Kamlot De'Kapy ma numer GG 2967718
Domyślny

tak sobie mysle i przegladam i to chyba ja bylem newbie nad newbiami miałem 4 przypadki (jaki byl ze mnie newbie :/)
1. Szedlem sobie na kanion tam gdzie hunter, i patrze owce, mowie, ale fajnie zabije i zjem miesko, a tu mi hunter wyskakuje (mialem 8lvl) ja tam uciekam i krzycze (HELP, PK) i idzie moj kolega na niego a ja mowie (uwazaj tam jest rasowy pk!) OMG
2.Raz zwiedzalem tibie i znalazlem Wild Wariora i sobie mysle, a zleje pk (wtedy myslelem ze to pk), no i podchodze leje on we mnie naparza, i nagle mowi "Gimme your money" zgadnijcie co zrobilem? Rzucilem kase na ziemie -.-
3. Raz znalazlem jame smoka z ciekawosci zajrzalem co to jest, ledow zobaczylem blysk smoka i "YOU ARE DEAD"
4. Kiedys jeszcze wczesniej jak znalazlem amazon camp i bylem na cafie, to jak zobaczylem amazonke to uciekalem, "Znowu pk " a moj kolega "naparzaj ja!" a ja "A ktory ona ma lvl?" .
To jest z porownaniem do was... nikt mnie w tibie nie uczyl grac, nikt mi nic nie powiedzial, po prostu raz na cafie widzialem, zapamietalem stronke i to wszystko, reszte robilem sam, i oto skutki... i pamietac nie bylem noobem, tylko newbie -.-. Bo jak znam zycie to niektorzy beda zaraz gadac
"JAKI NOOB!!!"
Pozdro
__________________
W moim sercu Bydgoszcz i Zawisza WKS!
W trzy kolory stroisz się!
Błękit nieba, biel i czerń!
To są barwy wspaniałe!
Za nie oddam życie swe!
Bo uwielbiam Zawiszę!
On dziś dla nas w piłkę gra!
I trzy punkty zdobywa!
See you in Matchs Zawisza's

Prosze nie wchodź...nieee!!
Wejdziesz - niewyjdziesz
A tak na marginesie... HAIL KYRA! - jesli chcesz zobaczyc prawdziwe oblicze Kyry to kliknij tu!
Kamlot De'Kapy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2005, 09:48   #108
MATI9630
Użytkownik Forum
 
MATI9630's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2005
Lokacja: Kraków, cause....... Postów: -1
Wiek: 30

Posty: 459
Stan: Zbanowany
Imię: A wiesz...
Profesja: Rookstayer
Świat: Mądry...
Poziom: hyh
Skille: Serio
Poziom mag.: :>
Wyślij wiadomość przez ICQ do MATI9630 MATI9630 ma numer GG 6706595 MATI9630 ma login Tlenu mati9630@tlen.pl Adres Jabbera do MATI9630
Domyślny

Przygoda mojego kuzyna.
W rolach głównych wystepują:
Timon Taqua(kuzyn)
Tomylony (kumpel kuzyna[mój też;]])
Smok
Jakieś tam orki spearmeny;].

Wiec Tomylony kazał mojemu kuzynowi zobaczyc co jest na górze... On wrócił po chwili z czerwonym HP mówiąc: smok, uhnij mnie. Tomylony zamiast wydać mane na uh, zamienił się.. w smokai powiedział: nie bój się, smok cię obroni.
Wtedy Timon zaczął załować, że Astera to świat non-PvP....;]
__________________
MOJE CELE NA FORUM:
[x]mieć wazon
[x]mieć sexy wazon
[ ]mieć super sexy wazon
[ ]2 posty

MATI9630 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2005, 22:18   #109
AKO
Użytkownik forum
 
AKO's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2005
Wiek: 32

Posty: 3
Stan: Aktywny gracz
Imię: Old Joda
Profesja: Knight
Świat: Valoria
Poziom: 11
Skille: 40/36
Poziom mag.: 2
AKO ma numer GG 5114867
Domyślny

Moja sytauacja: ide sobie (mag) z druidem i palem na amazonki (wszyscy 10 level) no i nawet nam idzie to, zabijamy walirie itd. No to palek proponuje cyce. No to ja troche niechetnie ale ok. Idziemy taktyka prosta. Palek ucieka przed cycem i wali lukiem. Ja i druid nawalamy Hmm. Jako, że nie dali sobie powiedzieć że nie miałem HMM, a druid miał dwa uzycia w rununie, to najpierw poległ pal, potem druid, a ja chcąc uciekac ujzałem swiątynie :lol:
AKO jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2005, 22:46   #110
Buffon
Użytkownik Forum
 
Buffon's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2005
Lokacja: Ostrów Wlkp
Wiek: 32

Posty: 78
Buffon ma numer GG 5984919
Domyślny

1.Ide sobie moim druidkiem <rip> do dziury z 4+ beholderami, ghulami (koło thais) mówie a co tam je*** sobie niewidkę władowałem się , przełączyłem sobie program- patrze a tu You are dead. lol?
2.Mój dawny pall <rip> expie se z kumplem na pohu luz nawalamy dsy
zabiliśmy prawie wszystkie patrze a tu wrypałem się do dziury z gsem , lukam i mówie to chyba jakiś żart jednak ten napis przyćmił moje oczekiwania You are dead -.^
__________________
"Słuchaj , Ja Mówie Po Pierwsze Mam Serce Po Drugie - Rozumiem "
Jeśli chcesz mnie zbluźnić przeanalizuj najpierw swój układ lędźwiowo-śluzowy.
Koniec kropka.
Buffon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2005, 02:30   #111
szymon287
Użytkownik Forum
 
szymon287's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2005
Wiek: 33

Posty: 915
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Plotek
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Domyślny

1. poszelm na minotaura guardiana (moj lv 13, lvm 12, skille e i tak z hmm bilem) ja mialem zolte on tez atakowal po 50 i ja zamiast urzyc Hua to dalej w niego ale zanim zylem mailem laga ale zdarzylem mu hmm dac pozniej sie wyleczylem uhem i patrze co ma i g@@@o ma
2. z kolega poszlismy na questa na behu no brawo wszyskie dednal, i wchodzi do jakini a byl jeszcze moj kolega mowi mi chyba dednal ja madry poszlem a tam 3 bechy i pelno szkieletwo bylem chyab z 5sek nie umaielme wyjsc ale jakos cufem mi sie udalo i jak na droge powrotna :/, ale wyszlismy bes deda (ale 1ofiara byla ^^ )
szymon287 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2005, 00:18   #112
Mumakil
Użytkownik Forum
 
Mumakil's Avatar
 
Data dołączenia: 10 12 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 34

Posty: 294
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Unfair
Świat: Azura
Poziom: 70
Skille: nc/nc
Poziom mag.: 53
Domyślny

hehe ja walczylem z 2 gs naraz na devil helmet quest , po kilku minutach wreszcie je builem zostalo mi dokladnie 0 uh(knightem z hmm bilem)

zastanawiacie sie co w tym smiesznego ? a to ze wracajac zle poszedlem wpadlem do dziury z beho i padlem od beholdera :S

zabilem 2 gsy naraz ale beho juz nie xD
Mumakil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2005, 10:25   #113
Opuszczony
Użytkownik Forum
 
Opuszczony's Avatar
 
Data dołączenia: 16 07 2005
Lokacja: OlShTyN
Wiek: 21

Posty: 239
Stan: Na emeryturze
Imię: Khunda
Profesja: Sorcerer
Świat: Vinera
Poziom: 15
Skille: 16/18
Poziom mag.: 28
Opuszczony ma numer GG 1856851 Opuszczony ma login Tlenu cream_21@tlen.pl
Domyślny

Ucieczka 30 sorkiem z Questa... nie wiem jak się nazywa =\ Na górze był tylko DS (chyba =\) Dwarf Geomancer i Witch. Geomancer i chyba DS ded a witch mnie podpalil i tak wszylo ze zabralem nagrody ale mnie ghoul prawie dedną a uhy miałem głeboko w bp... tz przez przypadek go zamknęłem... i fartem ghoul zabrał mi 9 hp (miałem 14) ide dalej juz sie uhlem a patrze a tu zlurowany gs ==' strong haste i zapieprzam do na dwarf mostek ale niestety w pewnym momencie strong haste pada xD a many 0 Manasków ni ma Uhów tes... Jedyne co mi pozostało to biec... nie zdążyłem... wypada leaather boots... i nagrody z questa ==' Ale ciało odzyskałem ;P tylko moich leather bootsów nie znalazłem i 2 hmm xD
__________________
(\_/)
(O.o)
(>.<) Zapanujemy nad światem! Tak, tak dopisałem kropeczkę, ale tak ładniej wygląda :^P Czyż to nie bunny boy xD?
Opuszczony jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2005, 13:30   #114
dante0xi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 04 2005
Lokacja: DragonLand

Posty: 49
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom: 13
Poziom mag.: 7
Domyślny

Hehe byBe tego troszke

1. z kumplem magiem zabijamy se cyce w mount's i nagle dowiadujemy sie, ze stracilismy runy... biegalismy kawal czasu zanim kolega zrobil adori i dobil draba.
2. oglodam se z kumplem ghostland (mielismy po 12 level) i wchodzimy do dziury. po chwili 15 ghoulow nas otacza ja szybko wbieglem na schody a moj kumpel w ciasny korytarz i zgon. musialem kilka gfb i dozo hp poswiecic by wziac jego cialo.
3. chcialem zsolowac slimy recznie... to byl moj ostatni sol tego dnia.
edit: zapomniaBem dodac zwiedzalem ancient temple moim 9 poziomowym rycem i spotykam fire debila zgon... wracam po cialo i drugi zgon.. i tak jeszcze 2 razy i level 8.
__________________
Przez głupi błąd na stronie tibia.com straciłem 26 000 xp
i 25 000 gp.
To równowartość ponad 460 amazonek, które zabijałem z wielkim poświęcenie.
Niechaj cześć zostanie oddana memu magowi Dante sorcer of Hope, który już nigdy nie wróci…

Oct 09 2004, 17:25:00 CET
– Sep 02 2005, 15:51:50 CET

...

Dante De'Dragon robiony... narazie 8 lv

Ostatnio edytowany przez dante0xi - 01-09-2005 o 13:33.
dante0xi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-09-2005, 09:21   #115
Qbshtall
Użytkownik Forum
 
Qbshtall's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2005
Lokacja: Gliwice

Posty: 51
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Keltera
Poziom: 16
Poziom mag.: 17
LOL

Heh ja walczylem wrecz z amazonką na 16 lvl (Druid) i zadawałem jaj po 5, najwięcej 10 dmg na full ataku. A potem znalazłem drugą amazonkę i zadawałem jej hity po 20

Nie mówcie mi, że trzeba było z runek bo mi sie nie chciało latać do Carlin po hmm-a tylko po to że by amazonke zabić
__________________
zieeF...
Qbshtall jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-09-2005, 09:55   #116
Rabanbar
Użytkownik Forum
 
Rabanbar's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 499
Stan: Na emeryturze
Rabanbar ma numer GG 3067062
Domyślny

Ja kiedyś byłem w kafejce z kumplem i akurat solował dragona. Knight, 25 level, 75/75. Zużył na dragona pół bp hmm i bp uh. A wiecie dlaczego? Bo mu sie myliły uhy z hmm i uhnął parenaście razy dragona
__________________
Z pamietnika gracza:

Poniedzialek: Otwieram tibia.com a tam keyloggery
Wtorek: Otwieram tibia.org.pl a tam keyloggery
Środa: Otwieram tibia.pl a tam keyloggery
Czwartek: Boje sie otworzyć puszke sardynek
Rabanbar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2005, 14:26   #117
Mądry Mistrzu
Użytkownik Forum
 
Mądry Mistrzu's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2005

Posty: 37
Brak ikony Heh to i może ja

kiedy byłem na dwarfach w kazoo knightem to biłem dwarf soldiery wszystko było pięknie a tu podchodzi do mnie jakiś Staś i mnie bije to ja go też i sie bijemy a tu podchodzi dwarf guard i nas zabija To było głupie
Mądry Mistrzu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2005, 22:37   #118
Rybka
Użytkownik forum
 
Rybka's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 5
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Furora
Poziom: 10
Skille: 17/18
Poziom mag.: 6
LOL Polowanie na elfa scouta

Pewnego dnia szłem sobie nieopodal miasta Carlin. Miałem ze sobą hmmy, a druidem byłem. Szłem tak sobie i szłem i patrzę, a tu Elf Scout w wielkim łukiem. Więc zapragłem go pokonać! No i mu czerwone życie nabiłem. Nieststy on mi też. No i tak stoimy, obaj nie atakujemy. Mało brakowało, a byśmy sie do vipów dodali Chciałem się wycofać, ale... Zostały mi chyba 2 ładunki. Uderzyłem go więc. Zezłościł się, i uciekłem w stronę Carlin. Patrzę a tu niedźwiedź! Wielki i włochaty!
Ale miś był bardzo grzeczny dziś i pozwolił uciec.

P.S.: Ten druid miał chyba 14 dedów i został shackowany
Rybka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2005, 22:38   #119
Rybka
Użytkownik forum
 
Rybka's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 5
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Furora
Poziom: 10
Skille: 17/18
Poziom mag.: 6
LOL Polowanie na elfa scouta

Pewnego dnia szłem sobie nieopodal miasta Carlin. Miałem ze sobą hmmy, a druidem byłem. Szłem tak sobie i szłem i patrzę, a tu Elf Scout w wielkim łukiem. Więc zapragłem go pokonać! No i mu czerwone życie nabiłem. Nieststy on mi też. No i tak stoimy, obaj nie atakujemy. Mało brakowało, a byśmy sie do vipów dodali Chciałem się wycofać, ale... Zostały mi chyba 2 ładunki. Uderzyłem go więc. Zezłościł się, i uciekłem w stronę Carlin. Patrzę a tu niedźwiedź! Wielki i włochaty!
Ale miś był bardzo grzeczny dziś i pozwolił uciec.

P.S.: Ten druid miał chyba 14 dedów i został shackowany
Rybka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2005, 11:26   #120
Majory Hero
Użytkownik Forum
 
Majory Hero's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2005
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 83
Stan: Na Emeryturze
Imię: Kiotorius
Profesja: Rookstayer
Świat: Rubera
Poziom: 14
Skille: 18/21
Majory Hero ma numer GG 6323771
LOL ;]

A ja wczoraj mialem przygode nic trudnego ale byla zwała ;] Moj kumpel utknol kolo questa z minosami na foldzie czytam senji i jagby sie ruszyl to padl bo w jedna strone mino mag a w druga archer . Wiec ja ruszylem na pomoc . Pierw mi kumpel opisywal droge to wylondowalem gdzies kilometr od wlasciwego miejsc -.- no wiec cofnolem sie do punktu wejscia . Drzwi bvyly otwarte ale okazuje sie musze miec picka -.- no to lece do calrin i wracam z kumpelm niom i fajnie drzwi zamkniete. Czekamy z 15minut patrzymy jakis red Hp podchodzi do drzwi od drugiej storny. -.- Otowzyl nam zato ze go uhnolem . puzniej zamiast na slimy zle skrecilem i psozlem na bh -.- wracam sie ide dobrze bo juz mape dostalem dobrom -.- . Ale przy okazji zrobilem questa -.- quest item : (Dark Helmet , 4 Thorning Knifes , copper key , i ok.40gp ) quest monster : (Mino Mag , 4 mino , i podrodze kilka archerow -.- )
Majory Hero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:38.


Powered by vBulletin 3