Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 19-05-2004, 15:11   #81
Cadonis
Użytkownik Forum
 
Cadonis's Avatar
 
Data dołączenia: 17 05 2004

Posty: 346
Domyślny

ja sie bardzo wkurzylem, bo było tak:

1.stoję sobie przed depo i robie zarcie (prawie 3 mlvl)
2.nagle ktoś wrzeszczy: "Hakla!"
3.przybiega Hakla (palek 7? lvl, możecie zabić )) a ja, jako że oglądam stronki (np tibia.pl ) orientuję się dopiero wtedy, kiedy wszyscy siedza w depo a ja jestem na czerwonej
4."You are dead." straty: scale armor, soldier helmet, plecak z odrobiną kasy
5. tibia wyłączona na 2h
6. no nic, mówi się trudno

teraz mam 11 lvl/mlvl, robie uhy i jakoś żyję

generalnie deady są bardzo upierdliwe, ale da się przeżyć
__________________
Kavari es, lar agrunea venir Akharlen!

~~~~
Cadonis jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-05-2004, 21:46   #82
shadow of czernobyl
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Witam

Raz w życiu odechcialo mi sie grac w TIBIE. Mianowicie....

Wracam sobie z kumplem z bh. Ja moim knightem, wtedy 19(2oooexp do 20) on druid 17 lvl 27mlvl. Gralismy w kafeji, rozmawiamy sobie niepatrzac na monitor, ja odwracam sie patrze co sie dzieja a tu taka sytuacja.... GS...ja...jakis pall(30lvl)...kumpel
Wiec ja na calą kafeje "K^^wa GS ! ! !" Szans nie mialem stracilem.... bp z lote, z questa z mumiami(pusto bylo ), pare macek i 2 two handed swordy .Stuff na szczescie zostal . Przestalem grac na.. jakies 3o sek. Exp odrobilem i gram dalej



Shadow of Czernobyl
Secura lvl 24 m lvl 4 skille bida/nendza=50/45
Jestem dumny z mojego FS'a i Crown shielda
  Odpowiedz z Cytatem
stary 20-05-2004, 22:41   #83
L..i..S..e..K
Użytkownik Forum
 
L..i..S..e..K's Avatar
 
Data dołączenia: 29 03 2004
Lokacja: SzczecineK
Wiek: 36

Posty: 161
L..i..S..e..K ma numer GG 2942145 L..i..S..e..K ma login Tlenu lordfox
Domyślny

Na roku śmięrci mnie śmieszyły brechałem się z tego jak koleś leży i gryzie zieime . Ale jak wyszedłem na main na 8lvl dorwał mnie zrulowany Gs . Padaczka mnie złapała i waliłem w klawiaturę aż się klawisze posypalły .
__________________
28lvl Master Sorcerer - Xerena - Online
43lvl Master Sorcerer - Kyra
76lvl Royal Paladin - Nebula
64lvl Knight - Hiberna
56lvl Knight - Hiberna
L..i..S..e..K jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2004, 19:08   #84
Pasorzytek
Użytkownik Forum
 
Pasorzytek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2004
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 36

Posty: 278
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Aurea
Poziom: 25
Skille: 75/75
Poziom mag.: 4
Pasorzytek ma numer GG 3955373 Pasorzytek ma login Tlenu pasorzytek@tlen.pl
Domyślny

moje ostatnie sekundy zycia
18:52 You lose 6 hitpoints due to an attack by a giant spider.18:52 You lose 65 hitpoints due to an attack by a giant spider.18:52 You are dead.18:52 You were downgraded from Level 25 to Level 24.18:52 You are poisoned.
wiecej niezdazylem skopiowac koncze z tibia wypadla guardians shield d-hammer bots of haste k armor k legs wogole wszystko wypadlo zostala torch (
__________________
Pasorzytek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-05-2004, 00:57   #85
silia
Użytkownik forum
 
silia's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2004

Posty: 8
silia ma numer GG 7143014 silia ma login Tlenu silia1@tlen.pl
Domyślny

a ja niedawno zostalam zabita przez wlasna glupote! jestem jeszcze na roogu ale chetnie bym go opuscila wiec sobie poszlam na polowanko. wszystko bylo ok -mialam jakas polowe hp- no to ja sobie myslalam ze nie bede zalowac "biednym zwierzaczkom". ide sobie spokojnie zeby zabic buga z jakas dziewczyna a ta mnie wrobila (uciekla sobie) i nagle otaczyla mnie cala gromada potworow: 2 poisony i duuuuzo spiderow bugow itp. nie moglam sie nawet wydostac bylam na siebie tak wsciekla bo sie tam niepotrzebnie pchalam! no i oczywiscie jak sie odrodzilam nie mialam praktycznie nic! zabrano mi wszystkie wartosciowe rzeczy (a nawet te nic nie warte ). teraz musze wszystko od nowa zbierac (NIENAWIDZE ZLODZIEJI!). dobrze ze chciaz nie spadlam...
silia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-05-2004, 15:20   #86
Pasorzytek
Użytkownik Forum
 
Pasorzytek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2004
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 36

Posty: 278
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Aurea
Poziom: 25
Skille: 75/75
Poziom mag.: 4
Pasorzytek ma numer GG 3955373 Pasorzytek ma login Tlenu pasorzytek@tlen.pl
Domyślny

tez bym tak chcial na aldorce tak ciezko zdobyc exp :| ja na szczurach jade bo wszystko co lepsze zajete :|
__________________
Pasorzytek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-05-2004, 17:46   #87
Detoks
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2004

Posty: 104
Detoks ma numer GG 810148
Domyślny

To jest lipa jak lapiesz deada od pekera i tracisz coś cennego
Detoks jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-05-2004, 21:41   #88
Resthin
Użytkownik Forum
 
Resthin's Avatar
 
Data dołączenia: 01 04 2004
Lokacja: 3City
Wiek: 35

Posty: 198
Domyślny

beznadziejnie jest zginac od pk ale jeszcze gorsze jest to ze jak uciekasz przed delikwentem i wzeszczysz "help pk" to wiekszosc cie olewa albo biegnie za toba zeby cos podjebac ci z zwlok.kuwa jak mozna to tolerowac.przyjmijmy ze pk najczesciej ma 20~30lv i nie kazdy przechodzien moze przeszkodzic mu w jego zbrodni ale jakis high lv moglby dac mu hita na upomnienie albo poprostu zabic, a nie ze patrzy na to jak na cos normalnego.
__________________
Nie mam potrzeby zbyt wiele wiedzieć
Nie mam potrzeby wiedzieć zbyt wiele
Gdy wszystko skonczy się jak myślałem
Wsyp mnie do morza z tąd przyjechałem
Resthin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-05-2004, 17:54   #89
Guzik15(woguvep)
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 05 2004

Posty: 19
Guzik15(woguvep) ma numer GG 4286981
Domyślny

Zgadzam się z Resthinem, sam tak będe postępował (czyli będe dawał ostrzeżenie GŁUPIM pk, a jak nie skutkuje to zabije ) choć mam narazie 20lvl. Wkurza mnie to, że jak chce zobaczyć jaką kto ma lvl to musze kliknąć na niego lookiem ,a jak jest szybki to prawie nie możliwe jest sprawdzenie tego, a bez sprawdzenia nie walne kolesia bo się okaże, że to levele 100+ .
Guzik15(woguvep) jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2004, 13:16   #90
Ozon18
Użytkownik Forum
 
Ozon18's Avatar
 
Data dołączenia: 25 05 2004
Lokacja: Racibórz
Wiek: 37

Posty: 420
Ozon18 ma numer GG 3636929
Domyślny Ech

Akcja po której odechciało mi sie grać to zabicie przez amazonki mojego knajta na 17 lvl... Było to tak:
Od początku zbierałem kasę na spike sworda. Walczyłem, expiłem. W końcu uzbierałem te 2.5 tysiączka. Kupiłem sobie spike sworda i cały happy udałem się na amazonki na których trenowałem 2h swordem już od 13 lvl. Jakimś dziwnym trafem (pomim tarczy którą nareszcie ubrałem), amazonki mnie wytępiły. Jak się domyślacie straciłem spikea. Poszedłem po ciało ale było już puste. Zdenerwowałem się okropnie i zrobiłęm nową postać..................
__________________
Confutatis maledictis,
Flammis acribus addictis.

Dies Irae
Ozon18 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2004, 21:26   #91
Przeml
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 05 2004

Posty: 3
Domyślny

No to i ja dorzuce swoja cegielke do tych dedow.Dzialo sie to w czasie gdzie na hiberni mielismy malutka wojenke. Expie sobie na moich ukochanych gulach (a mam takie cud miejsce gdzie nawet przez pol dnia nikt nie zaglada)wiec expie sobie zrobilem 50 lvl ucieszony gram dalej ,po 5 minutach od zdobycia lvl wpada ta, trzech gosci po 45 lvl pytaja sie are you there? Nawet nie zdazylem odpowiedziec i leca we mnie 2 sd i pallek wali z boltow dlugo nie pozylem najgorsze to to ze spadly mi 2 lvl 2 swordy i 2 shieldingi bylem zalamany.Po 15 minutach wlaczylem gre i gralem dalej . Dodam ze jeden z nich zginol 2 zaplacil za moja smierc a na 3 sie czaje i mysle kiedy to nastapi jak sie spotkamy wielkie dzieki dla kammikazze gdyz to on mnie pomscil
Przeml jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2004, 22:46   #92
Senuwal
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 03 2004
Lokacja: Tomaszow Mazowiecki
Wiek: 33

Posty: 9
Senuwal ma numer GG 5140083
Domyślny moj deathhhhhhhh

Pewnego slonecznego dnia chodzilem po amazon campie ucieszony bo co dopiero zorbilem 18 lv. Mam bp uh wiec troche kasy wpadnie, zabijam ostatnia amazonke i chce isc do dp poatrze a tu jakis d..il lurowal orca berserkera do amazon campa. Bylem troche wtopiny zólty pasek to sie uhnolem i rura ale mnie dogonil walnol mi ale zdazylem uciec po drabinc na dol szczesliwy stoje na tej dziurze a tu laggggggg i stalem jak taki ostatni ziom w powietrzu. Oczywiscie mnie zabil. Najbardziej mi szkoda bp uh i skilli .
http://http://www.tibia.com/communit...opic=character w wyszukiwarce wpiszcie senuwal !!!!!!!!!
TRIMERA RULES
Senuwal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2004, 17:24   #93
Winged Vallor
Użytkownik Forum
 
Winged Vallor's Avatar
 
Data dołączenia: 27 02 2004
Wiek: 36

Posty: 191
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 118
Poziom mag.: 68
Winged Vallor ma numer GG 8089546
Domyślny

Jest niedziela gram sobie jakies 2 godz. Wylaczam tibie bo ojciec film zassysa. po 2 godz loguje sie moim palkiem i patrze stoje w thais z whit skullem.
SHAKOWALI MNIE !!! 2 chary knighta i palka.

Z palka wzieli:
- p-seta
- i ok 10k

A z knighta:
- k-set
- fs-a
- steel helmeta
- i ok 15K



Chcialem sie przeniesc na Aldore ale...
Gram dalej !!!
__________________
"You know the real meaning of peace only if you have been through the war." - Kosovar
Winged Vallor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2004, 20:55   #94
iva-knight
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 05 2004

Posty: 71
Domyślny

ostatnio ide sobie spokojnie na trolle w ab chyba wiecie gdzie to jest bo masa ludzi tam chodzi. No wiec ide sobie spokojnie i zza ciemnej sciany wychodzi sobie jakis gostek z biala czacha nazwiska nie podam. No i we mnie nawala mial 20 level byl palladynem i chyba mial kiepskie skille bo jak sie bronilam to walilam w niego okolo 20 hp ale tu sie okazuje ze zawolal sobie kogos i ten ktos mnie dobil bo tamten byl yellow a ja niepotrzebnie go atakowalam bo wtedy nie moglam do depo wejsc ale dziwne jest to ze mi nic nie zabral i potem przepraszal. ?( ?( ?(
iva-knight jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-05-2004, 11:16   #95
Andy ognisty
Użytkownik Forum
 
Andy ognisty's Avatar
 
Data dołączenia: 12 03 2004
Lokacja: Stalowa Wola
Wiek: 33

Posty: 174
Andy ognisty ma numer GG 3273515
Domyślny

ja sobie spokojnie z kolega ide na orki itp. a ty nagle mnie wylogowalo kolega mowi na gadugadu ze mija postac dalej jest w tibii Udalo mi sie zalogowac po godzinie................ w świątyni
__________________
Umiesz liczyć - licz na siebie

Andy Ognisty
Andy ognisty jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-05-2004, 14:20   #96
sauron 1st
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 04 2004

Posty: 9
sauron 1st ma numer GG brak Adres Jabbera do sauron 1st
Domyślny

mnie się odechciało grać jak zostałem zabity przez sehindela (missclick) i caly exp który zrobiłem tego dnia poszedł sie jeb.... ( stracilem go ). Ale potem odzyskałem wiarę w sorca bo na 19 już mogłem mieć elfa scouta i fajnie expic bez zadnego prawie wysiłku ). wtedy przekonałem się, że zawsze jest nadzieja na nowy początek =] .
sauron 1st jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2004, 19:31   #97
Kennypl
Użytkownik Forum
 
Kennypl's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2003
Lokacja: Port Hope
Wiek: 38

Posty: 139
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Jerinafu
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Unique
Świat: Libera
Poziom: 40
Kennypl ma numer GG 6663826
Domyślny

MI odechcialo sie grac po tym jak zginalem w ciagu 1 godziny 4 razy przez dsa. Co poszedlem po cialo to ded. Po tej akcji to ze 2 dni nie gralem. kiedy indziej znowu na pohu zginalem 6 razy pod rzad, i od tamtej pory nie gram juz palkiem. Teraz robie druida, ale palka tez musze lepszego zrobic.
Kennypl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2004, 20:07   #98
kidler
Użytkownik Forum
 
kidler's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2004

Posty: 1,007
Świat: Aurea
Domyślny

Wczoraj padlem na ghostlandzie i zamiast 28 mam 26lv, bp uh i gfb poszedl sobie, a ja mam dosc tej gry... Nienawidze pk. ;<
__________________
~I'm forever blowing bubbles, pretty bubbles in the air.~
WHU - GSE

Ostatnio edytowany przez kidler - 31-08-2005 o 15:31. Powód: Omg, co ja tu nawypisywalem... -.-
kidler jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2004, 21:35   #99
Zafuh
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 06 2004

Posty: 5
Domyślny

Np. po takich jak gosciu mowi ze bys na nim zrobił test hita i on cie zabija bo masz czache

a po tem jest jeszcze LEPIEJ łapiesz gościa z kolegami i ma za swoje tylko jeszcze jest jeden bol jak on ma wieksze plecy :O ?(




DALTEGO NIE WARTO ZADZIERAC Z TYMI CO MAJĄ WIEKSZE PLECY
Zafuh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2004, 21:52   #100
Tomek/swirek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 06 2004

Posty: 5
Domyślny

Ja straciłem 5k jak chciałem kupić od kolesia plate armor. Przyszedł z PK i otoczyli mnie ze wszystkich stron. Ale dalej gram i jak chcecie coś kupować to przychodzcie z kolegami
Tomek/swirek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:11.


Powered by vBulletin 3