Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 15-01-2005, 17:40   #1
Mankeyman
Użytkownik forum
 
Mankeyman's Avatar
 
Data dołączenia: 04 01 2005
Lokacja: Kraków
Wiek: 31

Posty: 17
Mankeyman ma numer GG 1289037
Król Plusy i minusy miast

Planuje w najbliższym czasię przeprowadzkę. Nie wiem jeszcze do jakiego miasta.Piszcie tu jakie miasta są najleprze. Interesuje mnie:
1: Ilość PK
2: Ilość noobów
3: Dobry exp
4: Możliwość zbierania lootbagów
Mankeyman jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-01-2005, 18:04   #2
Markx
Użytkownik Forum
 
Markx's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2004
Wiek: 32

Posty: 163
Stan: Na emeryturze
Markx ma numer GG 6019343
Domyślny

Ja polecam Carlin.

Grałem troche dużo Pk ale mało nOObków bo raczej długo tam nie posiedza ( Szybki powrót na Rooka ).

Exp chyba fajny przeciez jest folda, GL, Trolle, Amazonki i Valkirie.

Loot Bagi mi sie swietnie zbiera szczegulnie z foldy.


Carlin Best.
Markx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2005, 18:10   #3
Scream
Użytkownik Forum
 
Scream's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2004
Lokacja: who cares.....?
Wiek: 35

Posty: 1,112
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: tu i tam
Poziom mag.: wy
Scream ma numer GG 9478893
Domyślny

kazde miasto jest na swoj sposob dobre.... zastanow sie na czym chcesz expic i wdg. tego dobierz sobie miasto...
__________________


kliknij pana garrisona!

Scream jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2005, 18:16   #4
kszychu13
Użytkownik Forum
 
kszychu13's Avatar
 
Data dołączenia: 26 12 2004
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 33

Posty: 190
Stan: Aktywny gracz
Imię: Gandalf ~~
Profesja: Druid
Świat: ~~
Poziom: ~~
kszychu13 ma numer GG 2928312
Domyślny dobry wybor:D

hmmm moim zdaniem jesli chcesz sie przeprowadzac tam gdzie malo pk to dobre jest ab jest tam takez blisko na zamek lae ty jestes sorkiem ale niewiem jaki lv
ja obecnie jestem w carlin i pk sa ale nie ma ich az tak duzo masz blisko do amazon ghost landu itp
mozesz takze isc do venore ja tam w tydzien nabilem 6 lvna swamp trolach i loot tez niezly jest
hmmm thais nigdy tam nie bylem dluzej niz 1 dzien i bylem tam tylko z dp
jesli masz kolo 13-20 lv proponuje venore i expic na swamp trolach potem mozesz isc do ab jesli chcesz bawic sie za mino ork dwarf ork warrior zerk mino mag i guard itp
zycze powodzenia w dalszej grze
cya
__________________
Rasta Roots Reggae ^^
kszychu13 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2005, 18:25   #5
Wexerh
Zbanowany
 
Data dołączenia: 25 09 2004
Lokacja: Łódź
Wiek: 32

Posty: 152
Wexerh ma numer GG 2856511
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Markx
Ja polecam Carlin.

Grałem troche dużo Pk ale mało nOObków bo raczej długo tam nie posiedza ( Szybki powrót na Rooka ).

Exp chyba fajny przeciez jest folda, GL, Trolle, Amazonki i Valkirie.

Loot Bagi mi sie swietnie zbiera szczegulnie z foldy.


Carlin Best.
Ja mieszkalem kiedys w carlin 40 Royal pall i latac se moglem z white skullem jakos mnie nikt nie tyka ,

Przedstawie ci tutaj opisy

Thais :
Dobry Exp mamy tam resp dragona i blosko cyclopow sa równiez pojedyncze respy takie jak Wild Warrior Valkirie czy Orc Shaman ,, bardzo duzo pk i jesli masz maly lvl nie radze , czesto luruja tam cyclopy minotaury itp

Venore:
Do mista niemozna lurowac potworow , miasto dosc bezpieczne srednio pk , sa respy dla wysokich niskich i srednio poziomowych postaci
nisko - Swamp Trolle
srednio - Amazon Camp
Wysoko - Dragon Lords , Dragons
Dobra komunikacja z miastem mozna poplynąc na Ankarahamun , Edron , Darashie i inne miasta z thais niestety nie

Ab'Dendriel
Bardzo malo pk , znakomite miejsce do trenowania resp raczej dla srednio poziomowtch postaci (wieza) pozatym chyba nic niema (?) , Jezeli masz niski lvl dobrze sie zastanow .

Carlin
Miasto raczej dobre resp wsumie tez (folda , Senja) srednio pk .

Darashia
Nosko levelowej postaci kąpletnie odradzam !! mozna tam trafic na Ghost ship
lepiej plywac tam poniewaz jest tam bardzo obfity resp Rotwormow , pozatym mozemy tam spodkac
Necro , Dragons , Ghosty , ip..
Wexerh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2005, 19:48   #6
Mankeyman
Użytkownik forum
 
Mankeyman's Avatar
 
Data dołączenia: 04 01 2005
Lokacja: Kraków
Wiek: 31

Posty: 17
Mankeyman ma numer GG 1289037
Król

Dzięki za dotychczasowe rady.Naprawde dają mi dużo do myślenia.
Dziwi mnie jednak że nikt jeszcze nic nie powiedziało Kazardon. Na sądzie znajdującej sie na forum właśnie Kaz. miał najleprzą ocene.
PS: Na razie mam 12 lvl
Mankeyman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2005, 21:04   #7
Khad
Użytkownik Forum
 
Khad's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2004
Lokacja: Kraków

Posty: 125
Profesja: Paladin
Gildia: White Fist
Świat: Hiberna
Khad ma numer GG 3423419
Domyślny

Krootka charkterystyka:

Thais - stolica. Mieszka tutaj dużo h lvli i oni utrzymują porządek w mieście. Najczęściej spotyka się tu mieszkancow krajow skandynawskich. Jeżeli chodzi o potwory tojest wszystkiego dużo. Posiada też mintwalin - miasto minotaurow, świetne expowisko dlapostaci 35 lvl+

Carlin - Tutaj mieszka najwięcej ludz. Większosc z nich to low lvle, noobki, newbie, skullhunterzy itp. Osobiscie odradzam to miasto. Niby ma folde itp ale ja go jakos nie lubie;p

Ab'dendriel - Miasto semi lvl Polaków, wszystko cacy oprocz tego ze poza hellgate i zamkiem niema gdzie expic. Sporo noobow, rzadko widywani h lvle;p

Kazordoon - Miasto krasnali - jest tu dużo h lvli, nie mieszka ale jest. Expią oni w kopalniach, a wiadomo ze guardy to jedno z najlepszych zródeł lootu. PK bardo mało, uwaga na zlodziej lootbagow.

Venore Tutaj rowniez mieszka sporo h lvli z uwagi na dobre i ladne domy;p. oraz bliskosc d lair i poh. PK nie za wiele ale uwaga na zlurowane gsy.

Edron - mało pk, mało osób. Spokoj i cisza, mieszkaja tu glownie h lvle i kiszą sie przd swoimi domkami wartymi po 1kk ;p

Darshia - Duzo jest tutaj sorcow ktorzy expią na rotavch, oprocz tego jest tutaj duzo pk, ktorzy poluja na tych sorcow;p. Miasto wyposazone w duzo nieumarlych od skeleta na necro skonczywszy.

Ankh - now miasto jeszcze nies ustatkowane do konca jednak b podobne do darashii
Khad jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2005, 22:27   #8
Willy The Dark Druid
Użytkownik Forum
 
Willy The Dark Druid's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2005
Lokacja: Szczecin>Moj dom>Moj pokuj>krzesło przed kompem
Wiek: 32

Posty: 176
Willy The Dark Druid ma numer GG 3261525
Domyślny

Carlin... Wypas miasto... ja gram na świecie bez PK i nie moge powiedzieć czy jet ich duzo czy mało. W Carlin i po za nim jest duzo miejsc z potworami Valkirie, Amozonki, Robactwo, Wilki, Trolle..
__________________
"Dont lecture me, Obi-Wan. I see through the lies of the Jedi. I do not fear the dark side, as you do. I have brought peace to my new Empire..."-Anakin Skywalker
Willy The Dark Druid jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2005, 23:27   #9
Scream
Użytkownik Forum
 
Scream's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2004
Lokacja: who cares.....?
Wiek: 35

Posty: 1,112
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: tu i tam
Poziom mag.: wy
Scream ma numer GG 9478893
Domyślny

ehhh.... opisze troche miasta....
carlin - duzo noobow, duzo pk, skull hunterzy, nawet na 30lv ze skullem mozna dednac. Na prawo od carlin krypta z trollami, na polnocy folda, valkirie, amazony, na wschod ghostland, dosc blisko do koplani dwarfow

ab'dendriel - malo pk, sporo noobow (w tym miescie jest najwiecej polakow low i mid lv). pod ziemia trolle, hellgate, na zachod zamek, blisko kopalnie, orc fortress, pojedynczy, bardzo slawny spawn draga

kazz - malo wiem o tym miescie, nigdy tam nie mieszkalem, bardzo zakrecone, blisko do kopalni

thais - srednio pk i noobow.zachod fibula, polnoc cyce, poludnie trolle, spory labirynt pod thais z roznymi potworami

venore - malo pk, malo noobow, chyba najlepsze miasto dla facc pod tym wzgledem.potwory : roty, swamp trolle, dragon lair, poh
__________________


kliknij pana garrisona!

Scream jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2005, 19:50   #10
Remciu
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja gram tam gdzie willy i mysle że carlin i Ab są rox.
Carlinużo fajnych potworków jest dla niskich lvl(o ile jesteś na Celescie) po drodze do ab jest amazon camp i goblin camp ,ogólnie oki.

Abobre miasto,fajne potworki w podziemiach,ghule(jak mówi moja kolezanka : hule )i trolle,a w zamku i wiezy ponoć dobry exp leci.
p.s:z ktorym lvl radzicie mi isc do zamku w Ab???
  Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2005, 20:44   #11
Jugo-ten_prawdziwy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

0mG 0mG 0mG ...
Według mnie ... najlepsze miasto to GLIWICE ( MUhauhAuahah), n00bów mało bo nie umieją przetrwać, Dużo PK z Nożami Bejsbolami, A lootbagi hmm nie widziałem żeby ktoś jakis worak kopal po ziemi xD

A teraz na serjo to Ab (chociaż jestem w thais) A ab jest dużo polaków mogących ci pomuc, mało PK no i nie daleko zameczek z miłym EXP dla low lvl xDxD

Ostatnio edytowany przez Jugo-ten_prawdziwy - 16-01-2005 o 20:46.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2005, 22:50   #12
slammer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 11 2004

Posty: 154
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

niedawno chodzilem po miastach i sprawdzalem jak gdzie jest.
duzo jest opisane, ale w jednym sie nie zgodze. w kazo jest bardzo duzo pk. bardzo latwo kogos zabic w kopalniach, a pod depo zawsze stoi chociaz jedna osoba ze skullem. thais to najlepsze miasto do trenowania (jak dla mnie). venore do expienia i lootu (dla low-lvl kolo swampow leza mace i vikingi na ziemi).
slammer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2005, 02:11   #13
Omron
Użytkownik forum
 
Omron's Avatar
 
Data dołączenia: 09 12 2004
Lokacja: Piła
Wiek: 33

Posty: 26
Omron ma numer GG 1965238
Oczko Hmm

Hmm Edron jest najlepsze Bo od 8-11 trole a puzniej Roty do 20 lvl I powyzej z Dobrym Magic lvl na Cycopolis Ja miałem Druta 50 lvl zrobiłem tak jak napisałem
loot Bag no czy ja wiem
Omron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2005, 14:29   #14
mati sorcek
Użytkownik Forum
 
mati sorcek's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2004
Lokacja: Krak
Wiek: 30

Posty: 119
Profesja: Paladin
Świat: Aldora
Poziom: 41
Skille: 74/53
Poziom mag.: 14
Domyślny

jak tam koles muwil o edron to radze edron.
Jak sie czujesz na silach to idziesz na orki.(bardzo szybki spawn)W 5 H 35K expa. I jescze huntery ghule szkilety,hero,demony itp.
__________________
[86158793346b1e6df7732e1.03229256]
mati sorcek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2005, 18:41   #15
Markerr
Użytkownik forum
 
Markerr's Avatar
 
Data dołączenia: 16 01 2005
Lokacja: Gliwice
Wiek: 34

Posty: 9
Domyślny

Ja miszkam w carlin, niestety strasznie duzo noobów i złodzieji. Lootbaga przez Carlin tez nie przeniesiesz Mimo wszystko koło Carlin są najlepsze expowiska (Ghost Land, blisko do ab fortres) i idzie sie tam najłatwiej połapać, nie to co w kazo czy ab. Co do pk to raczej malo bo wkońcu niewiele osób pkuje w miescie. Dla nisich lvl polecam zdecydowanie carlin ze względu na dużą liczbe expowisk dla niskich lvli.

A do taszczenia lootbagow chyba najlepsze kazo
Markerr jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2005, 12:42   #16
kds71
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 01 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 7
Domyślny

Wszystko pieknie, ale opisujac miasta w ten sposob, nie mozna zapomniec, ze sa roznice miedzy swiatami (jesli chodzi o noobow, zlodziei, pk i hlvl). W kazdym razie ja ostatnio nie wychodze z Kaz. Duzo miejsc, w ktorych mozna spokojnie trenowac, duzo miejsc, w ktorych mozna gromadzic loot. Tylko ceny w sklepach niskie, wiec sporo lootu sprzedawac trzeba w Venore i w Fibuli (xbows)
kds71 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2005, 12:51   #17
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Venore-poh,roty,smoki <<miodzio prawie najładniejsze domki lotbagi bdb,łatwo o trapa i śmierć jeśli się narazisz mało pk
Carlin-nooby,nooby,,nooby ?jeśli chcesz coś sprzedać to najlepsze bo rzuci się w piz..dużo ludzi,najgorsze tibijskie miasto wg mnie dużo pkFolda i ghostland są przepełnione z czasem
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2005, 14:23   #18
Elbero
Użytkownik Forum
 
Elbero's Avatar
 
Data dołączenia: 16 01 2005
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 33

Posty: 161
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Sanatio
Świat: Secura
Poziom: 41
Elbero ma numer GG 3923270
Król Expowisko

Taaa jak masz dość Pk-owców to sie przenieś na no pvp i idz do miasta w ktorym jest mało noobów tzn Venore większość noobów boi sie tu mieszkac z powodu lurowanego gs-a jeśli wiesz gdzie chodzic to cie nie zabije ostatnio mieszkałem w carlin po expic sie dało w molts na trollach do 12 lvl a teraz expie na swamp w okolicach venore noi hmm w ciagu 2 dni z 12 lvl wybilem na 18 jestem drutem i przy okazji robie sobie uhy i na dobrze mi to wychodzic Hail Secura
Elbero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2005, 17:42   #19
iglarf
Użytkownik Forum
 
iglarf's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 201
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 85
Skille: 88/85
Poziom mag.: 6
Domyślny

Kazo-najlepsze miasto baaaaaaaaaardzo malo pk(chyba ze dla jaj sie ktos bije )i za***isty exp i l00t!!!
CArlin i Ab najgorsze miasta!!!!
Thais-fajne miasto ale za duzo ludu i pk!!!
Venore nie wiem malo tam bywam.
__________________
Pacc>Azura>Kazordoon>Elite Knight>71lvl->85/83->6mlvl
iglarf jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2005, 18:17   #20
Wmosca
Użytkownik Forum
 
Wmosca's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Lucera/Venore
Wiek: 32

Posty: 56
Wmosca ma numer GG 5067151
Domyślny

Venore
Najlepsze wg mnie miasto. Mało PKerów. A PKują dopiero jak dasz przykład noobstwa i chamstwa. Dużo expowisk:
-PoH (ale to dla tych zaawansowanych)
-Jaskinie rotów i trolli
-Jaskinie Swamp Trolli
-I wiele innych mniej ważnych expisk.

Kazodroon
Dobre, lecz troche dziwne miasto. Niestety expić można raczej tylko do południa, bo potem prawie niczego nie ma. Ostatnio byłem o 18:00 to w 1h nie zabiłem ani jednego dwarfa!

Ab'dendriel
Wymarzone miasto dla paladynów. Zamek, na którym są orci, jest świetnym miejscem dla każdej profesji.

Thais
Bardzo niebezpieczne miasta. Dużo PK. Jednak najlepsze expiska z wszystkich miast.

Carlin
Najgorsza atmosfera, ale blisko najważniejszych expowisk; foldy, ghostlandu i tego miejsca z Warlockiem.
__________________
Druid 10 level
Mlevel: 5
Club Fighting: 16
Shielding: 17
Miasto: Ab'Dendriel
Świat: Chimera

Best Friends: Naruto De'Fire(66lvl), Nerbo Levin (12lvl), Marcin Marcin (11lvl).
Wmosca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:20.


Powered by vBulletin 3