Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 27-08-2007, 14:33   #121
Liper
Użytkownik Forum
 
Liper's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2006
Wiek: 33

Posty: 712
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Sam luruje jak nie mam co robic.Dlaczego?Z nudów.
Liper jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-08-2007, 14:50   #122
Grimer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 03 2006

Posty: 80
Stan: Początkujący
Profesja: Rookstayer
Świat: Refugia 4ever
Poziom: xx
Domyślny

hmm co ja o nich sadze...? Jezeli ktos tobie luruje to sie denerwujesz i wyklinasz lurera, ale gdy ty komus cos lurujesz to swietnie sie bawisz
__________________
szacónek ludzi ulicy!11 joł joł
Grimer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2007, 19:41   #123
Szybki'lols
Użytkownik Forum
 
Szybki'lols's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2007
Wiek: 32

Posty: 705
Szybki'lols ma numer GG 12231069
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Grimer Pokaż post
hmm co ja o nich sadze...? Jezeli ktos tobie luruje to sie denerwujesz i wyklinasz lurera, ale gdy ty komus cos lurujesz to swietnie sie bawisz
Nom,wiem coś o tym połowa ludzi pisze O ty sku%##synie itp. a nie którzy gratulują trapowania ^^
Szybki'lols jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2007, 12:46   #124
Jarasek9595
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 04 2007
Lokacja: Veno :D

Posty: 145
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 45
Jarasek9595 ma numer GG 8179662
Domyślny

Ja lubie lurowac szczególnie na zamku-elvenbane gdyż tam jest pełno noobów którzy bloczą respa a tak to nie luruje jakiś dragów bo zaś tylko piszą ty ....
Jarasek9595 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2007, 13:31   #125
Knajt997
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 08 2007

Posty: 18
Imię: Qeq
Profesja: Rookstayer
Gildia: Zadnej
Świat: Dolera
Poziom: 1+
Skille: 10/10
Domyślny

Pare dni temu jeden czlowieczek lurnol mi huntera. Na 9 lvl spotkanie z nim to pewna smierc ale wystarczy troche pomyslec .Przeszlem na skos postawilem za soba parcel i w taki sposów on niemugl do niego dojsc . Hunter bil mnie.Wiec zarzucilem stealth ring i hunter na niego sie przezucil. I tym sposobem jestem k legi / 2 bp uh/ roh/i pare items jeszcze do przodu. WNIOSEK : Zeby byc lurelem TRZEBA UMIEC MYSLEC XD
Knajt997 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2007, 13:36   #126
Leonio
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tomkov Pokaż post
Tak jak w temacie. Jeżeli chodzi o mnie to nei mam szacunku dla tych ludzi. Ostatnio chciałem sobie poexpić na soldach w kopalni na południe od góry goblinów. Nie doszedłem do soldów, bo ktoś zlurował ok. 8 dwarf guardów. W pierwszej sekundzie jak je zobaczyłem byłem ździwiony co one tu robią. Pomyślałem sobie żeby zacząć uciekać i walić z run w nie. Na domiar złego w tym samym momencie przerwało mi neta na 3-4 sekundy przez co nie zdążyłem uciec !! Co straciłem ? Najcenniejszą rzeczą był Bright Sword (30k ), a ponadto BP UH, 2 BP HMM, nowy axe ring, bolty(na sell) oraz inne pojedyncze runy. brakowało mi ok 30% do 25 lvl i ok 30% do 39 mlvl. Do tej pory jestem załamany. Człowiek haruje całymi dniami aby zarobić na BS oraz mieć dobre skille, a tu w jednej chwili traci wszystko. LURERS SUX !
Tez ci współczuje i to bardzo.Nienawidze lurerów jeszcze bardziej niz noobow bo przez nich 2 razy dedlem na guardach moim charem o nicku Liasen Mortinsan.Jakby bylo malo tenm koles który ich zlurowal jeszcze mial kolege i mnie blokneli (bylo 5 guardow nawet uhnoc sie nie zdazylem) i co polecialo? KNIGHT LEGS,BP MANASóW,I 3 BP UHOW! WY JE***E K***Y! WBIJALEM 28 LVL 2 % BRAKOWAłO!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2007, 13:41   #127
Leonio
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Knajt997 Pokaż post
Pare dni temu jeden czlowieczek lurnol mi huntera. Na 9 lvl spotkanie z nim to pewna smierc ale wystarczy troche pomyslec .Przeszlem na skos postawilem za soba parcel i w taki sposów on niemugl do niego dojsc . Hunter bil mnie.Wiec zarzucilem stealth ring i hunter na niego sie przezucil. I tym sposobem jestem k legi / 2 bp uh/ roh/i pare items jeszcze do przodu. WNIOSEK : Zeby byc lurelem TRZEBA UMIEC MYSLEC XD
Brawo! wspaniale ze miales stealth ringa i ze w odroznieniu od innych tibijczyków mózgu używasz i znasz slabe strony potworow.Poraz kolejny raz wiedza okazała sie być silniejszym atutem niż dobra bron czy pancerz.

Ostatnio edytowany przez Leonio - 30-08-2007 o 13:42.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2007, 15:15   #128
Spec93
Użytkownik Forum
 
Spec93's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2007
Lokacja: Sieradz

Posty: 40
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Astera
Poziom: 50
Skille: 20/25
Poziom mag.: 50
Spec93 ma numer GG 1129659
Domyślny

Ta myślenie to rzadka umiejętność wśród tibijczyków
A co do lurowania t oracja jak lurujesz - zabawa jak wpadniesz na coś - złość...
Ja wpadłem na 26lvl na zlurowanego koło dc GSa... Ale przeżyłem tylko dlatego bo zadziałał anty lure system Ale napewno głupotą jest lurowane bossow...
__________________
Spec93 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:35.


Powered by vBulletin 3