Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 30-01-2006, 16:21   #101
Magik van Kamikadze
Użytkownik Forum
 
Magik van Kamikadze's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2005
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 35

Posty: 138
Imię: Sir lumpi
Profesja: Knight
Świat: Nebula
Poziom: 45^
Skille: 68+\67
Poziom mag.: 5+
Magik van Kamikadze ma login Tlenu Djblichar@o2.pl
Domyślny moze tak moze nie nikt tego nie wie

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zuper Hero
mOIM ZDANIEM wszyskie zagadki sie łączą mino mag i ghoul na rooku orsch boss serpent spawnow golden helmet excalibug wszystkie ksiązki zagadkowe, bazyliszek NPC noodle??itp itp być może gdy roziazesz zagadfke- droge do mino maga wypadnie z nigo jakis item wymienisz go u npc na cos i tak dalej i tak dalej aż dojdziesz do skarbca impoeratora
wlasnie czy ktos wykonal qesta z tymi ksiazkami?? jak tak to moze ostatnia ksiazka albo klucz jet otwarciem do tych roomow albo moze trzeba poprostu zebarac ekipe i przeszukac cala tibie i kazda dziure np na TS zebrac naj lvl i isc ale tto nie mozeliwe bo wszyscy beda sie nabijac z tego postu ale moze jest przejscie do tuch komnat i bazyliszka
__________________
http://immortaly.lua.pl/
http://immortaly.lua.pl/
http://immortaly.lua.pl/


podejmiesz pojedynek


IMMORTALY^ NoFear
Magik van Kamikadze jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-01-2006, 17:30   #102
Cashtan
Użytkownik Forum
 
Cashtan's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: Mielec
Wiek: 33

Posty: 499
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sazgih
Profesja: Elite Knight
Gildia: Jakas
Świat: Hiberna
Poziom: 100
Skille: Jakies
Poziom mag.: ?
Cashtan ma numer GG 3857546
Domyślny

@Angel of Death
Wlasnie o tym mowie Tez widzialem zdjecie z bazylem, widzialem tez screena jak widac dziure nad jego "jama" ale droga do niej jest zasypana kamieniami
__________________

Cashtan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2006, 18:45   #103
Didek Boys
Użytkownik Forum
 
Didek Boys's Avatar
 
Data dołączenia: 02 04 2005

Posty: 79
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Aldora
Poziom: 82
Skille: 80+/70+
Poziom mag.: 7
Żarówka :p

Ale pomyslcie o tym po co mial by istniec bazyliszek jak by nie dalo sie do niego dojsc .
Po co ma istniec rar DSL itp.
Te rzeczy ze skarbca da sie na pewno zodbyc bo CipSoft by sie nie trudzil z robieniem rzeczy ktorych nie da sie zdobyc np.Wczoraj naprawili bug ktory ma 9 lat .

I tu jest pytanie, jak je zdobyc?!
__________________
Koks Rox
Didek Boys jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2006, 19:08   #104
Ellenmat
Guest
 

Posty: n/a
Pergamin Boze....

Ale wy zmyślacie chcecie wiedziec prawde? ( GM Witek )

Musicie znaleźć wszystkie klucze w Kazordoonie następnie wykonać wszystkie możliwe Quest w Kazordonie. I tu sie zaczyna problem!
Więc udajcie sie do takiego ziomka jak Imperator Kruzak i musicie te wszystkie klucze połączyć w jeden ale najpierw musicie z nim pogadac i tu nawet ja wam nie moge pomoć!!! TRZEBA ZNAĆ JEŻYK KTÓRYM POSŁUGUJE SIĘ IMPERATOR KRUZAK Potem udajecie się do najbliższej jaskini i odnajdujecie rycerza który pilnuje wejścia zagrodzonego kamieniami. Potem znowu gadacie z nim tym samym językiem którego nikt nie zna ( ponoć jest zapisane tłumaczenie tego języka gdzieś za Kazordoonem w pobliskich Jaskiniach na bardzo niskich poziomach. Strażnik znika i macie wejscie schodzicie na dól i jest Basilisk. Znowu musicie z nim pogadac ( tym językiem )
następnie udajecie sie do teleportu i teleportujecie sie do wnetrza skarbca (nie przeteleportujesz sie bez podstawowego klucza!!!) Potem tylko zabijacie pare guardow ktore respia sie zaraz kolo skarbca i tyle.!!!!!!!

Możecie mi nie wierzyc ale mam duze znajomosci itd itp...........

Jedyny moj krok ktory dokonalem ku questa to zszedlem do takiego pozmiesczenia na najnizszych poziomach kazordoonu gdzie widzialem obok w jaskini cos takiego jak Basilisk i pamietam tylko że powiedzial "Learn quest!"


Pozdrowienia Dla Venore ( Calmera ) GM Witek
  Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2006, 19:11   #105
Zuczek_pl
Użytkownik Forum
 
Zuczek_pl's Avatar
 
Data dołączenia: 09 12 2005
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 32

Posty: 63
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Refugia
Poziom: 25
Poziom mag.: 33
Zuczek_pl ma numer GG 2421908
Domyślny

Quest został PRAWDOPODOBNIE wykonany przez jakigos pala (polaka) chwalil sie tym na akimś forum (poszukajcie sami) ale czy to prawda to nie wiem dał tylko ssa jak stoi w skarbcu i powiedzial ze jak ktoś nie wierzy niech na pisze do niego w grze ale zawsze jest offline.
__________________
~~HAIL REFUGIA~~
Zuczek_pl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2006, 19:20   #106
Rohen
Użytkownik Forum
 
Rohen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 10 2005
Lokacja: Doki...
Wiek: 32

Posty: 348
Stan: Aktywny gracz
Wyślij wiadomość przez ICQ do Rohen Rohen ma numer GG 8666502 Rohen ma login Tlenu Tlen is stupid Adres Jabbera do Rohen
Domyślny

Ogólny winik to 672 więc gdy ktoś zdobędzie 672 lvl to dostaje wszystkie itemy... Możliwe? .
__________________
Life is Brutal...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mila babka Pokaż post
Sarki za blody aly mam dyslekcje, downa, wodoglawie, hifa, ejca, raka piersi, podraznienia macicki, porozenie mozgowe, ajchaimera, chorobe wscioklych krow, wscieklozne, parkonsne, padaczki, paraliz glywy, ptasko grype, wade serco, jedna nogy krutsza od drugijo metr.
Zaluje ze jestem Polakiem...
Rohen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2006, 19:29   #107
Krzysztov
Użytkownik Forum
 
Krzysztov's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2005
Lokacja: Fiorina 361

Posty: 61
Stan: Niegrający
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ellenmat
Ale wy zmyślacie chcecie wiedziec prawde? ( GM Witek )

Musicie znaleźć wszystkie klucze w Kazordoonie następnie wykonać wszystkie możliwe Quest w Kazordonie. I tu sie zaczyna problem!
Więc udajcie sie do takiego ziomka jak Imperator Kruzak i musicie te wszystkie klucze połączyć w jeden ale najpierw musicie z nim pogadac i tu nawet ja wam nie moge pomoć!!! TRZEBA ZNAĆ JEŻYK KTÓRYM POSŁUGUJE SIĘ IMPERATOR KRUZAK Potem udajecie się do najbliższej jaskini i odnajdujecie rycerza który pilnuje wejścia zagrodzonego kamieniami. Potem znowu gadacie z nim tym samym językiem którego nikt nie zna ( ponoć jest zapisane tłumaczenie tego języka gdzieś za Kazordoonem w pobliskich Jaskiniach na bardzo niskich poziomach. Strażnik znika i macie wejscie schodzicie na dól i jest Basilisk. Znowu musicie z nim pogadac ( tym językiem )
następnie udajecie sie do teleportu i teleportujecie sie do wnetrza skarbca (nie przeteleportujesz sie bez podstawowego klucza!!!) Potem tylko zabijacie pare guardow ktore respia sie zaraz kolo skarbca i tyle.!!!!!!!

Możecie mi nie wierzyc ale mam duze znajomosci itd itp...........

Jedyny moj krok ktory dokonalem ku questa to zszedlem do takiego pozmiesczenia na najnizszych poziomach kazordoonu gdzie widzialem obok w jaskini cos takiego jak Basilisk i pamietam tylko że powiedzial "Learn quest!"


Pozdrowienia Dla Venore ( Calmera ) GM Witek


Nie chce byc zlosliwy, ale chyba na glowe upadles. Moze jest cos w tym prawdy, ale watpie. Data dolaczenia uzytkownika: 02.02.2006. Ze tak powiem, za przeproszeniem, ale pieprzysz. To by bylo zbyt latwe... A co z tymi "kratkami" wyruzniajacymi sie w korytarzu prowadzacym do skarbca? He? Tu moze sie respia demony jak sie wychodzi ze srodka, co nie? A moze Orshabaale? E tam... Zdaje mi sie ze "troche" poczekamy az ktos rozwiaze ten quest...

Btw, z tego co mi sie zdaje to jedynym polakiem, ktory jest GM'em jest Xadam. Wiec nie pitol mi tu ze jestes GM'em.... -.-'
__________________
"How crazy you must be to follow me" Siddharta

Ostatnio edytowany przez Krzysztov - 15-02-2006 o 19:31.
Krzysztov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2006, 19:37   #108
Stożek
Użytkownik Forum
 
Stożek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2005
Lokacja: 50 cm od ekranu

Posty: 759
Stan: Niegrający
Imię: Forestman
Profesja: Elder Druid
Świat: Eternia
Poziom: 33
Skille: 13/21
Poziom mag.: 29
Stożek ma numer GG 9888628
Domyślny

Teraz cos odemnie:
szukacie ukrytej prawdy tam gdzie jej nie ma! Skarbiec to element RPG tej gry! (jednak jak wiadomo elementy RPG Tibii wymarly juz dawno, dawno temu)
Wiele tych tajemnic to poprostu pozostalosci po poczatkach tibii (questy usuniete) ktore sa wciaz w grze tylko z powodowa czysto sentymentalnych Cipow. Nie rozwiazecie czegos co niema rozwiazania! Jesli w przyszlosci cipowie zmienia cos to napweno szbko ktos to odkryje, nie sadzem aby w Tibiibyly takie skaplikowane questy! Nawet Banshee quest bylby lajcik gdyby podsumowac wasze wypowiedzi.
Dajcie lepiej spokuj z Kazordoon, jest to miasto odkryte juz przez tysiace, moze lepiej nabic leveli i po nastepnych updatejdach zajac sie nowymi zagatkami?
__________________
Po co mamy znecac sie okrutnie nad modkami? Sami sie wykoncza...
Stożek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2006, 20:16   #109
Ellenmat
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny juj

ale wy ******

te 11 krate to zmyla!!!!!!!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2006, 20:47   #110
Drzamich
Użytkownik Forum
 
Drzamich's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2006
Lokacja: Find me if you can

Posty: 381
Domyślny

Tak, ten skarbiec to jest NA PEWNO wielka zagadka matematyczna.... albo po porostu jeden z twórców gry ustawil sobie tam w taki sposób itemy.

P.S. czy ktoś mógłby wkleić tu zdjęcie z tym skarbbcem bo nie stać mnie na wycziczkę do Kazzordon
__________________
~The only and unfakeable Drzamich.

Chcesz wiedzieć ile mam lat? Skompiluj TO:
Ukryty tekst:
PHP Kod:
#include <iostream>
main(){
       
int rok_urtwoj_wiekmoj_wiek;
       
       
cout << "Podaj swoj rok urodzenia: ";
       
cin >> rok_ur;
       
cout << endl;
       
       
twoj_wiek 2007 rok_ur;
       
moj_wiek twoj_wiek 1;
       
cout << "Masz wiec " << twoj_wiek << " lat. Ja mam " << moj_wiek << ".";

Drzamich jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2006, 19:53   #111
Papuga93
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Moim ..

Moim Zdaniem To jest tak jak idziemy do skarbca widzimy takie cos jak w depo co jak sie na to wejdzie to sie wciska w ziemie i chyba tzeba cos Tam na to wszysko polozyc i skarbiec sie otwiera jednak niejestem pewien
  Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2006, 20:19   #112
alz
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

A h4j iteresuje nas twoje zdanie kurfa odkryles ameryke -,-
Macie domysły? No to probujcie a nie 10 stron domysłow: gdzie ten klucz, moze tu moze tam ? No szukajcie wrrr
  Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2006, 21:09   #113
Szulerski Majsiek
Użytkownik forum
 
Szulerski Majsiek's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2006
Lokacja: Polar pass

Posty: 8
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Pandoria
Domyślny

Mam pare pytan i pomysłow dotyczacych tego questu:
Który npc mowi ze muzyka jest kluczem do tego skarbca?
Może nie trzeba wchodzić do skarbca tylko zagadać z imperatorem o tej muzyce, moze queen of banshe a on daje jakiś item, wskazowki itp.
W kazo jest dużo questow: screwdriver of kurik, bazyliszek, skarbiec, bialy rotworm itp.
Nie chce być pesymista ale KAZO TAKIE JEST ! jest tam masa questow nie do rozwiazania.

Ps: jeśli trzeba znać jakiś jezyk którym posługuje się imperator to mozna poszukać np. w bibliotece pod pustynia
Szulerski Majsiek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2006, 21:47   #114
Zeezowaty czzlek
Użytkownik Forum
 
Zeezowaty czzlek's Avatar
 
Data dołączenia: 19 02 2005
Lokacja: tee.. chyba w tym.. no.. śmietniku

Posty: 73
Stan: Aktywny gracz
Imię: Sir Slime
Profesja: Royal Paladin
Świat: Celesta
Poziom: 40
Skille: 71/63
Poziom mag.: 15
Zeezowaty czzlek ma numer GG 3294775
Domyślny

Ja uwarzam że tu chodzi o level. Myślę że gdzieś trzeba odkopa kilofem dziure. gdziekolwiek, może na d lair moze na poh kolo ab. schodzimy na gol i jest bramka levelowa 300 lev a za tym jest skrzynia z kluczem. Ten klucz otwiera dzwi w skarbcu.dzwi otwierają się tak jak bramki levelowe (odrazu cie wpycha do środka i zamuka sie) masz teraz do wyboru. bierzesz jakąś rzecz i natychmiast teleportuje cie poza dzwi a klucz znika. Takie jest moje zdanie ni nie zjerzdzac mnie bo jestem po kilku kieliszkach!
__________________
http://www.iq-test.pl/?d=10781
Sprawdź swoją inteligencję i porównaj ją ze średnią całej Europy!
Zeezowaty czzlek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2006, 11:38   #115
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szulerski Majsiek
Który npc mowi ze muzyka jest kluczem do tego skarbca?
W jednej z ksiazek pisze, ze muzyka jest kluczem do wladzy nad wezami.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szulerski Majsiek
Może nie trzeba wchodzić do skarbca tylko zagadać z imperatorem o tej muzyce, moze queen of banshe a on daje jakiś item, wskazowki itp.
Poszukaj jakiegokolwiek filmu z banshee questu i zobacz co wypada z potworkow w final roomie. Naprawde duzo osob probowalo zebrac informacje o potencjalnych questach, gdyby tam bylo cos ciekawego wszyscy by o tym juz wiedzieli.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szulerski Majsiek
W kazo jest dużo questow: screwdriver of kurik, bazyliszek, skarbiec, bialy rotworm itp.
Skarbiec - IMHO nie jest questem, tak samo bazyliszek.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szulerski Majsiek
jeśli trzeba znać jakiś jezyk którym posługuje się imperator to mozna poszukać np. w bibliotece pod pustynia
Imperator jako krasnal posluguje sie normalnym jezykiem. Kluczem do poznania wielu tajemnic Tibii moze byc natomiast jezyk 469 uzywany przez beholdery, tyle ze nikt ( z tego co wiem ) na razie go nie rozszyfrowal.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2006, 11:54   #116
kostooch
Użytkownik Forum
 
kostooch's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2005

Posty: 435
Domyślny

Zaczyna nam sie tutaj powoli forum tibia.org.pl robic...
kostooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2006, 18:35   #117
Windy mimichal / inferna
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 09 2005
Lokacja: Libiąż
Wiek: 33

Posty: 20
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Świat: Inferna
Poziom: 43
Skille: 79/58
Poziom mag.: 14
Domyślny

Fortress w Kazordoon polowa drogi do bazyliszka
Windy mimichal / inferna jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2006, 06:41   #118
Charlotte Makantana
Użytkownik Forum
 
Charlotte Makantana's Avatar
 
Data dołączenia: 30 09 2004
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 33

Posty: 139
Stan: Na emeryturze
Charlotte Makantana ma numer GG 2472508 Send a message via Skype™ to Charlotte Makantana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zeezowaty czzlek
Ja uwarzam że tu chodzi o level. Myślę że gdzieś trzeba odkopa kilofem dziure. gdziekolwiek, może na d lair moze na poh kolo ab. schodzimy na gol i jest bramka levelowa 300 lev a za tym jest skrzynia z kluczem. Ten klucz otwiera dzwi w skarbcu.dzwi otwierają się tak jak bramki levelowe (odrazu cie wpycha do środka i zamuka sie) masz teraz do wyboru. bierzesz jakąś rzecz i natychmiast teleportuje cie poza dzwi a klucz znika. Takie jest moje zdanie ni nie zjerzdzac mnie bo jestem po kilku kieliszkach!
tak widac ze po paru kielichach... skad Ci sie wziela teoria z jakims kopaniem kilofem? jak Ci tak zalezy to przekop cala plansze co do kratki kilofem (niemozliwe)... poza tym czemu akurat bramka 300lvl? a nie np. 400 czy 500? lol... nie ma takiego questa ani klucza... i nie wymyslaj...
__________________
UWIELBIAM PRZYCISK REPORT BAD POST
Charlotte Makantana jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 11:51   #119
Mac-Graw
Użytkownik Forum
 
Mac-Graw's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2005
Wiek: 35

Posty: 235
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Eternia
Poziom: 79
Poziom mag.: 7
Domyślny Zabawa botem.

Bawiłem się niedawno botem (tak tak, oszukiwałem ;P, chciałem jednak sprawdzić tylko kilka rzeczy ) Otóż do skarbca w kazz nie prowadzi żadna (dobrze czytacie) żadna dziura czy droga ;] Pod nim nic nie ma... Podobnie jest z bazylem. Nad nim sama lawa, a pod spodem ciemność Pz.

P.S.
Za ewentualne błędy ortograficzne przepraszam ;P
__________________

---------------------------------------------------
~*>†††<*~
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
~*>†††<*~

---------------------------------------------------

Ostatnio edytowany przez Mac-Graw - 21-02-2006 o 11:53.
Mac-Graw jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-02-2006, 08:33   #120
Dawidos
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 08 2005
Lokacja: Kalisz
Wiek: 32

Posty: 6
Świat: Julera
Poziom: 16
Poziom mag.: 3
Dawidos ma numer GG 4793768
Domyślny bear z anhi

ja wiem u jakiego npc wymienic bear z anhi ale nie jestem na 100% pewien bo niemam bear!! a na npc natknolem sie przypatkiem! ktos przedemna poruszyl ten temat!! xD
Dawidos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:29.


Powered by vBulletin 3