Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 16-02-2006, 13:54   #61
Mar Cin
Użytkownik Forum
 
Mar Cin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2005
Lokacja: Kazordoon
Wiek: 31

Posty: 316
Stan: Aktywny gracz
Imię: Zirgin
Profesja: Sorcerer
Świat: Balera
Poziom: 20
Skille: 19/21
Poziom mag.: 21
Domyślny

Ja bym na non-pvp nie umiał grać, przyjdzie ci jakiś noobek, zabierze loota i co? Palcem mu pogrozisz? Ja gram na pvp i tylko raz zginąłem z ręki pk.
__________________

Jajco mi się zjarało


To se dzisiaj nie pogram...
Mar Cin jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-02-2006, 17:28   #62
alz
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez suchyxxx
Na światach pvp w wojnie jak jesteś w gildii to cała twoja gildia i ty możecie dostać kasę od przeciwników za to że oni się poddadzą i wykupują się aby nie byli hunted.W dodatku jak zabijesz człowieka to loot jest ciekawy i masz satysfakcję a na non pvp można co najwyżej zlurować potwora i też jak przeciwnik zginie to nigdy nie wiadomo czy dostaniesz coś z jego ciała bo nooby ci zabiorą.Pvp nie jest taki groźny jeżeli jesteś miły.Można tu zarobić sporo kasy z wojen jak i mieć prawdziwych przyjaciół a nie takich co się okazują złodziejami na non pvp potem.Mogliby na non pvp wprowadzić opcję duel mode że jak dwie osoby zgodzą się na walkę ze sobą to mogą się bić i po problemie.Ale i tak większośc noobów by nie chciała z Toba walczyć tylko Cię powyzywać.
Ta tez o tym myslalem, duele na npvp bardzo by sie przydaly.. Hmm duele gildowe takze .. Moze ktos wyjdzie z ta inicjatywa na forum tibia.com ?

Co to @up
Na npvp graja tez normalni ludzi.. niestety newbie najczesciej tak postepuja, ze kradna. A przyjdzie taki czas, ze zlodziej dostanie za swoje (blok, trap, lur ;])
  Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2006, 18:26   #63
Tarny
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2005

Posty: 45
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

Na nonpvp możesz bardziej poznać się na człowieku. To tutaj dowiesz się jaki ktoś jest naprawdę, bo jak Ci się coś nie spodoba, to on nie będzie sie bał ze go zabijesz, nikt nie wchodzi Ci w dupe tylko dlatego że sie Ciebie boi. Tutaj można znaleźć prawdziwych przyjaciół, a nie takich, którzy chcą Ciebie mieć jako protektora.
Tutaj możesz zawierać ciekawe znajomości, bez fałszywych podtekstów, bo ja mam wrażenie, że właśnie o to chodzi w tibii. Żeby zawierać ciekawe znajomości z naszymi kolegami z innych krajów, owszem liczy się też lvl, skille czy eq ale czy to jest najważniejsze?

Nie będe oceniał stylu gry tych na pvp i na nonpvp, nie będe oceniał światów bo jeden jest dla jednych, inny dla drugich i każdy wybiera to, czego od tibii oczekuje.
__________________
"Nigdy nie ufaj niczemu i nikomu, jeśli nie wiesz gdzie jest jego mózg" - J.K. Rowling
Tarny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2006, 18:38   #64
Zeezowaty czzlek
Użytkownik Forum
 
Zeezowaty czzlek's Avatar
 
Data dołączenia: 19 02 2005
Lokacja: tee.. chyba w tym.. no.. śmietniku

Posty: 73
Stan: Aktywny gracz
Imię: Sir Slime
Profesja: Royal Paladin
Świat: Celesta
Poziom: 40
Skille: 71/63
Poziom mag.: 15
Zeezowaty czzlek ma numer GG 3294775
Domyślny

non pvp rulez!LOL na 8 levie lazisz na GSy z kumplami i nikt cie nie zatlucze.
__________________
http://www.iq-test.pl/?d=10781
Sprawdź swoją inteligencję i porównaj ją ze średnią całej Europy!
Zeezowaty czzlek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2006, 18:49   #65
Don Toro
Użytkownik Forum
 
Don Toro's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2005

Posty: 268
Imię: Don Dagoth
Profesja: Elite Knight
Gildia: Jolly Rogers
Świat: Luminera
Poziom: 111
Skille: Najs
Poziom mag.: 8
Domyślny

Co za głupoty tu wypisujecie! Na non-pvp nie da się skillować?! Congatulations you advanced in głupota. Nie twierdze, że nie natrafi się na chama, który perfidnie zabije potwora i jeszcze od noobów zwyzywa. Ale (przynajmniej mi) taki degenerat trafia się w stosunku 1:30 osób które przechodzą obok mnie skillującego. Jeżeli kulturalnie się popsi "no kill this slime/dwarf... because i train with him" w 90% przypadków to działa.

Ostatnio edytowany przez Don Toro - 16-02-2006 o 18:52.
Don Toro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2006, 12:45   #66
alz
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ta ^_^ wystarczy grzecznie poprosic ;] tak samo jest z expowiskami x]
  Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2006, 19:07   #67
Falrir
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 02 2006
Lokacja: ankh:)

Posty: 45
Stan: Aktywny gracz
Imię: Falrir
Profesja: Elite Knight
Świat: Pacera
Poziom: 45
Skille: 76/75
Poziom mag.: 5
Domyślny

@up up Den toro
To masz szczęscie, bo ja bym tę proporcję zmienił na 1noob na 5 normalnych graczy.Z czego 60% noobów to polacy.
Falrir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2006, 19:32   #68
alz
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Yyy na Celescie to niestety noobkami sa br ;{:
a) Br?
b) no

No to kill jak trenisz ;]
No a polakow to mało takich "noobow" jedynie male lvl ..ale zadko

Wychodzi ktos z inicjatywa tych dueli na npvp ?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2006, 20:10   #69
Mar Cin
Użytkownik Forum
 
Mar Cin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2005
Lokacja: Kazordoon
Wiek: 31

Posty: 316
Stan: Aktywny gracz
Imię: Zirgin
Profesja: Sorcerer
Świat: Balera
Poziom: 20
Skille: 19/21
Poziom mag.: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tarny
Na nonpvp możesz bardziej poznać się na człowieku. To tutaj dowiesz się jaki ktoś jest naprawdę, bo jak Ci się coś nie spodoba, to on nie będzie sie bał ze go zabijesz, nikt nie wchodzi Ci w dupe tylko dlatego że sie Ciebie boi. Tutaj można znaleźć prawdziwych przyjaciół, a nie takich, którzy chcą Ciebie mieć jako protektora.
Tutaj możesz zawierać ciekawe znajomości, bez fałszywych podtekstów, bo ja mam wrażenie, że właśnie o to chodzi w tibii. Żeby zawierać ciekawe znajomości z naszymi kolegami z innych krajów, owszem liczy się też lvl, skille czy eq ale czy to jest najważniejsze?.
Gdy różnica poziomów jest mała to i na pvp możesz zawrzeć znajmość bez podtekstów. Pvp to nie e-pvp, to tylko możliwość zabicia kogoś, a nie deathmatch.
__________________

Jajco mi się zjarało


To se dzisiaj nie pogram...
Mar Cin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-02-2006, 13:07   #70
Panicz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 07 2005
Lokacja: Olsztyn

Posty: 136
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Iridia
Poziom: ~
Poziom mag.: ~
Domyślny

A ja proponuje na non-pvp zrobic duel mode ALE TYLKO dla glidi w stanie wojny,zglaszasz do GM czy innej Cip`y wypowiedzenie wojny glidi takiej a takiej i oni przyjmuja wyzwanie i jazda.Oczywiscie na kilka godzin TYLKO bedac wczesniej uprzedzonym o terminie aktywnego duel mode.
Uniknie to wspolnego skilowania w pewnym stopniu,a i glidie staly by sie bardziej popularne na non-pvp.

Ja osobiscie zaczynalem z Tibia na Infernie,potem pvp i wrocilem na Inferne,bo ten serw mi najbardziej odpowiada,chociaz nieraz sie logne na Iridie.
Non-pvp dla mnie odpada,ale daje mozliwosc spokojnego(bez ataku PK ) zwiedzenia swiata Tibi.
Tak mysle bo nigdy nie gralem na non-pvp.
Panicz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-02-2006, 13:20   #71
Mathaar
Użytkownik forum
 
Mathaar's Avatar
 
Data dołączenia: 10 02 2006
Lokacja: Śrem
Wiek: 32

Posty: 20
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Mathaar
Profesja: Knight
Świat: Calmera
Poziom: 38
Skille: 70/70
Poziom mag.: 5
Mathaar ma numer GG 6312137
Cool

ja gram na świecie non-pvp, bo znudziły mi się już światy pvp...mianowicie co chwile strach o itemki ( jkaby jakis PK cie zaatakowal ), o to że lvl zjedzie...a na non-pvp jest l00z, tylko czasami wiara jest po****na bo wybija twojego respa, albo luruje ci potworki w czasie skillowania. Światy pvp na których grałem to : Danubia ( 9 pall ), Trimera ( 24 sorc i 12 knight )....aktualnie kisze ogóra na Calmerze

Ostatnio edytowany przez Mathaar - 03-07-2006 o 13:54.
Mathaar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-02-2006, 14:34   #72
Deaf Scream
Użytkownik Forum
 
Deaf Scream's Avatar
 
Data dołączenia: 02 09 2004
Lokacja: Włocławek
Wiek: 39

Posty: 199
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Flaxizo
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Berylia
Poziom: 20
Skille: xx/xx
Poziom mag.: ~
Deaf Scream ma numer GG 1975803
Domyślny

nie gralem wprawdzie na nonpvp ale kumpel mnie namawia na refugie..raczej sie nie skusze ale no o to chodzi. bardziej sensowny pomysl z tym duel modem chcialem powiedziec. a mianowicie wlaczenie na serwerach nonpvp tegoduel mode, ktory byl dosc dawno (ten bez tarcz). a mianowicie..wejscie w duel mode bedzie widoczne dla kazdego kto jest w tym systemie. nie ma ze kogos sie zaprasza, tylko albo sie wchodzi albo nie. i wojny guildii bylyby pestka
to tyle mam nadzieje ze dalem wam powod do kolejnych marzen bo i tak nierealne jest wprowadzenie tego
Deaf Scream jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 20:32   #73
Glittor
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 02 2006

Posty: 7
Problem noob ??

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kiniolx
Moim zdaniem świeaty Non-PvP są dla ludzi którzy boją się grać w tibie, bo będąc na 8 lvl i krzycząc w depo "fri ijtanz plax" naraziły się jakiemuś h-lvl.

No właśnie to jest zrobione po to aby nie móc trenić. Tylko w sumie po co skilowac na Non-PvP...
Masz stary pecha Moj Best Friend ma 113 lvl Scorp pozdro na non-pvp a na pvp jest wy***isty i tyle a ty sie chyba boisz ze na non-pvp bedziesz mial skille 40/40 na 60 lvl --.--
Glittor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2006, 12:55   #74
Master19
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 02 2006

Posty: 5
Evul

ja wole swiaty pvp

na non-vp grajanooby, gralemna non-pvp i co nawet grac sienieda nawet z olega skilowc nimozna
Master19 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2006, 13:46   #75
Okrutny
Użytkownik Forum
 
Okrutny's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2005
Lokacja: Gorzów Wielkopolski
Wiek: 34

Posty: 206
Okrutny ma numer GG 2232732 Okrutny ma login Tlenu orbes@o2.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Master19
ja wole swiaty pvp

na non-vp grajanooby, gralemna non-pvp i co nawet grac sienieda nawet z olega skilowc nimozna
Próbując zrozumieć sens twojego postu, pomijając liczne błędy, stwierdzam żeś sam jest noob Na non pvp nie grają same nooby. Na każdym świecie są nooby. Ja gram na non pvp. nie wiesz jak gram, ale odrazu wnioskujesz że jestem noob?
__________________
Cytuj:
11:03 Ghart: no to najlepiej przebywac jak najdalej od lagow
11:04 Okrutny: wiesz z co to jest lag?
11:04 Ghart: no potwor pisali w poradniku ale jaki to nie wiem
Gram dla przyjemności - play 4fun. Tibia to tylko gra.
Okrutny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2006, 14:06   #76
Goox
Zbanowany
 
Goox's Avatar
 
Data dołączenia: 12 09 2005

Posty: 124
Świat: Inferna
Domyślny

pff
non pvp- fajne jestes szczesliwy ze cie nie zabijaja... masz 50 lvl teraz ty chcialbys zabijac...
pvp- no nie znowu padlem ... masz 50 lvl no nie znowu padlem... masz 100 lvl no nie znowu padlem.... masz 10 lvl zabilem i tak dalej to myśl dla madrych

imo powinienn byc taki system na non pvp ze np w kazdy pierwszy paietek miesiaca pvp on ;p
Goox jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2006, 15:05   #77
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Też kiedyś myślałem, że na non-pvp grają tylko nooby. Ale jak stwierdził mój brat, wielu porządnych graczy zmęczonych PA i poje**mi, którzy biją level grając w pięciu na jednej postaci i potem im się wydaje, że mogą wszystko, przenosi się na światy non-pvp, gdzie mogą w spokoju grać z przyjaciółmi i cieszyć się grą, nie martwiąc się o to, że wylecą z serwera, bo komuś się nie spodoba, że mają za wysoki level...
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2006, 20:49   #78
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

ludzie czy wy nie widzicie??? granie na non pvp jest jak granie w GTA na cheat GOD !!!! to zmniejsza o połowe grywalność i przyjemnosc z gry!!! to takie pujscie na latwize i zgodze sie ze na non pvp graja takie noobki co sie boja ze na kazdym korku zginac moga, wyjatkiem sa ci ktorzy dla odmiany graja na non pvp bo normalne znudzily im sie
Piotrek Marycha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-04-2006, 16:14   #79
Gornis
Guest
 

Posty: n/a
Dumny

POwiem: Kto chce grac na no-pvp zapewne ma malo czasu na skilowanie boi sie PK i nie chce caly czas ginac i ginac (noob's=P) na PvP jest lepiej dla z kilku powodow:
1.Hundet ;D
2.Ktosa winny kase zabijash
3.Latwo strashyc
a na no-pvp lepiej dla noobow ;P a dal h-lvl cienko nikomu nic nie zrobia gildje nie maja sensu po co komu przyjaciele zeby sie pochwalic? nie ma akcji ze 20 knight ktory tylko skiluje rozwali z 60 lvl xD

Jak kto chce tak gra po to sa rozne serwery twoj wybor

Pozdro
  Odpowiedz z Cytatem
stary 07-04-2006, 16:38   #80
chesek
Użytkownik Forum
 
chesek's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 368
Stan: Usunięty
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Up@ Jesteś żałosny.

Może i n-pvp jest nudzniejsze, ale ma swój urok.
Ci co nie grają na pvp, nie oznacza, że się boją itp.
Może poprostu nie lubią pvp - można, prawda?
Takie osoby nie są noobami. A mówiąc tak sam nim jesteś.
Pvp - trudniejsze? Może, ale zalezy jak na to patrzeć? Jak ktoś na Ciebie wrzuca, klikasz na 1 przycisk i go nie ma. A my musimy się opanować i ignorować - co trudniejsze?
Nie ma czasu na skillowanie? Na n-pvp własnie trzeba mieć czas, nawet więcej niż na pvp.

btw: Idź po słownik.

Ostatnio edytowany przez chesek - 07-04-2006 o 16:39.
chesek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:46.


Powered by vBulletin 3