Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-04-2006, 18:28   #81
Palek Demon
Użytkownik Forum
 
Palek Demon's Avatar
 
Data dołączenia: 30 10 2005

Posty: 377
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gornis
POwiem: Kto chce grac na no-pvp zapewne ma malo czasu na skilowanie boi sie PK i nie chce caly czas ginac i ginac (noob's=P) na PvP jest lepiej dla z kilku powodow:
1.Hundet ;D
2.Ktosa winny kase zabijash
3.Latwo strashyc
a na no-pvp lepiej dla noobow ;P a dal h-lvl cienko nikomu nic nie zrobia gildje nie maja sensu po co komu przyjaciele zeby sie pochwalic? nie ma akcji ze 20 knight ktory tylko skiluje rozwali z 60 lvl xD

Jak kto chce tak gra po to sa rozne serwery twoj wybor

Pozdro
Jaki tekst po co komu gildia kumple/przyjaciele na non-pvp Pograj Wbij 30lvl i sie przekonasz
__________________
Oh aH...
Palek Demon jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-04-2006, 19:18   #82
Nanaxer
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 03 2006

Posty: 5
Domyślny

Nie mówie że gracze na Non-pvp to nooby ale... OMG jak wy gracie że ciągle PK was zabijają i boicie się wyjść z DP?
Nanaxer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2006, 19:31   #83
slawekmag
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 09 2005
Lokacja: [HACKED]
Wiek: 31

Posty: 1,284
slawekmag ma numer GG 5665999 Send a message via Skype™ to slawekmag
Domyślny

Chachero pewnie tera żałuje, że na Non-pvp gra. Jakby grał na enforced to by niezłe rozróby mógł robić
__________________
[HACKED] by Winzard
slawekmag jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2006, 12:49   #84
dukos
Użytkownik Forum
 
dukos's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2006

Posty: 132
Domyślny Pomysł całkiem ciekawy, ale...

nierealny... wiesz co to by było gdyby tak się pvp z non pvp pozamieniały?

ja swoją postać doprowadziłbym do "zezłomowania" w pierwszy dzień

też załuję że gram na non pvp, moze nie brakuje mi wojen ale jak ktoś mi ukradnie loota to od razu mam deda - tu nikomu nic nie zrobisz...

I NA NON PVP NIE GRAJĄ NOOBKI !!!

noobki to ci którzy mają lvl 30+ i za nic (po prostu PKują) zabijają słabsze lvl. dla tego nie gram na światach pvp. co zrobie lvl to znajdzie się jakiś psychol co mnie zabije. jak się nie ma kolegów to na pvp jest cięzko tak samemu grać.
__________________
OTSy są dla noobów, którzy na rl Tibii sobie rady nie dają... Taka smutna prawda :>
dukos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2006, 19:28   #85
Sowa
Zbanowany
 
Sowa's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 402
Imię: Sowa~
Profesja: Elite Knight
Gildia: wrocilem : )
Świat: na thorie : )
Sowa ma numer GG br?
Domyślny

Ja myślę , że na non-pvp grają newbie i ludzie ktorzy padli od pk i sie popłakali. Można zauważyć po wypowiedział "H lvl'i" na forum jakie to NOOBY są potrafia tylko wiklinać . Na PVP nigdy by nie zrobili takiego lvl jak loot bagi kradną wbijaj sie na respa itp. Na pvp za takie wyczyny padasz i to jest zaleta pvp. Jak już wczesniej forumowicze napisali na światach pvp gra mniej Noobow , lecz troche wiecej Newbie , którzy się dopiero uczą. Sądze , że PVP is for Men a Non-PVP is For GIRL . To tylko moja skromna wypowiedź.

Pozdrawiam
Sowa.
Sowa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2006, 20:01   #86
kamillo-ja
Użytkownik Forum
 
kamillo-ja's Avatar
 
Data dołączenia: 31 03 2006
Lokacja: Darashia

Posty: 140
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom: 27+
Skille: 15/22
Poziom mag.: 26
kamillo-ja ma numer GG 8679386
Problem

NON PVP iS THE BEST NIE PIE*****IE GŁUPOT
__________________
Jeśli komuś przeszkadza, że robie wiele błedów w postach to niech ich nie czyta.
.....:::::Kamill:::::.....

www.fasole.pl <<>> zbieraj i wygrywaj
kamillo-ja jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2006, 22:59   #87
Ziom z Pacery
Użytkownik forum
 
Ziom z Pacery's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2006

Posty: 4
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Pacera
Poziom: 15
Domyślny

Non-pvp Rox
Ziom z Pacery jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2006, 02:05   #88
Palek Demon
Użytkownik Forum
 
Palek Demon's Avatar
 
Data dołączenia: 30 10 2005

Posty: 377
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sowa
Ja myślę , że na non-pvp grają newbie i ludzie ktorzy padli od pk i sie popłakali. Można zauważyć po wypowiedział "H lvl'i" na forum jakie to NOOBY są potrafia tylko wiklinać . Na PVP nigdy by nie zrobili takiego lvl jak loot bagi kradną wbijaj sie na respa itp. Na pvp za takie wyczyny padasz i to jest zaleta pvp. Jak już wczesniej forumowicze napisali na światach pvp gra mniej Noobow , lecz troche wiecej Newbie , którzy się dopiero uczą. Sądze , że PVP is for Men a Non-PVP is For GIRL . To tylko moja skromna wypowiedź.

Pozdrawiam
Sowa.
Sam jestes n00bem...Na pvp Oh niema n00bow Przeciez n00bow sie zabija che widzec cie w akcji jak bijesz kogos ... zreszta watpie czy masz jakiegos fraga
Co Trudniejsze ?? gdy idzesz na hunta na non-pvp i targasz za sobą bolty uwazajac zeby 8lvl niewywalil ci do wody czy gdy ktos ci jebnie lootbaga to go ubijasz? kazdy moze ubic slabszeo to zadna sztuka.sztuka jest gdy Potrafisz ignorowac n00bow na non-pvp i targac lootbaga z kopalni ;] aby nikt ci nieukradl ...
__________________
Oh aH...
Palek Demon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2006, 07:28   #89
kołbaś
Użytkownik Forum
 
kołbaś's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 2,238
kołbaś ma numer GG 7494864
Domyślny

up swita racja ale od czego jest pacc na pacc area nie ma noobow a mowicie ze nie ma noobow na pvp a zaklad ze znajde ci wiecej noobow w thais niz na nonpvp w thais gralem juz na wszystkich rodzajach serverow nawet e pvp mi sie podobal ale hunt za huntowanie malych lvl no bo expic trzeba no nie a na non pvp jest atmoswera i ostre gnicie z goscia który co chwile mowi @#^@#$^#@#$@@$@#%&(*&^^#$%@#@ a my go ignore i dalej brech
trzeba umiec grac na non pvp i rozwiązywac problemy pokojowa i pokonac wroga intelektem a nie jak na pvp siłą gdzie jeszcze sami stwazaja taki sytuacje
__________________

I staniemy się pasterzami,
Dla Ciebie mój panie dla Ciebie,
Z Potęgą otrzymaną prosto z Twej dłoni,
Nasze nogi nieść mogą spokojnie Twe rozkazy,
Tak więc rozlejemy rzekę ku Tobie,
I poskramiać duszę będziemy na wieki,
In nomine Patris et Filii,
et Spiritus Sancti. Amen.
kołbaś jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2006, 08:17   #90
King Mati
Użytkownik Forum
 
King Mati's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2006
Lokacja: United States
Wiek: 34

Posty: 434
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 94
Domyślny

HeHe gdyby tak zrobili chociasz nie zrobia to bym sobie troche popekowal jak bym sam nie zostal zabity ojoj co by sie wtedy dzialo ;]
__________________



Nie zaznaczaj tego tekstu !!
King Mati jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2006, 08:32   #91
Falrir
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 02 2006
Lokacja: ankh:)

Posty: 45
Stan: Aktywny gracz
Imię: Falrir
Profesja: Elite Knight
Świat: Pacera
Poziom: 45
Skille: 76/75
Poziom mag.: 5
Domyślny

I znowu kłótnia się zrobiła o to jaki świat jest lepszy (nawiązuje do wcześniejszych wypowiedzi niektórych, zwłaszcza tych obrażliwych pod adresem
graczy z non-pvp).Gracze z non-pvp nie chcą tracić czasu na ponowne nabijanie tego lvl'a, zmienianie serva z powodu głupiego hunta,czy chociażby tak często używanego zwrotu "leave or die"-jeśli jakiś h lvl każe ci opuścić miejsce gdzie spokojnie expiłeś to musisz to zrobić, w przeciwnym razie czekają na ciebie wyżej wymienione nieprzyjemności.

Tekst napisałem dla rozwiania teorii non-pvp player=noob,newbie
Falrir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2006, 09:03   #92
Druid Swiata
Guest
 

Posty: n/a
Cool Test Serwer

Ludzie, pisaliście że można by Non-pvp zrobić pvp... tylko po co?? Trzy razy w roku są Test Serwery (nie zawsze dla wszystkich) i wtedy włancza sie Pvp!!! Oczywiście w normalnej tibii nic nie mozesz stracic, bo dane biorą Cipowie z jakiegoś dnia... i tam sie naparzasz, są 2 rodzaje serwerów, niemiecki i amerykanski wybierasz ten na którym grasz i naparzasz ile wlezie!! i to wcale nie na party... korzyścią jest ze nic nie tracisz w normalej Tibii!!! możesz huntowac ludzi!! Ale minusy testa to 3 razy w roku i nie zawsze dla wszystkich... Więc po cholere non-pvp zamieniac na pvp!!!!!

Postrofionka dla uszytkofnikuv Forum.tibia.pl
  Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2006, 10:51   #93
Sowa
Zbanowany
 
Sowa's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 402
Imię: Sowa~
Profesja: Elite Knight
Gildia: wrocilem : )
Świat: na thorie : )
Sowa ma numer GG br?
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Palek Demon
Sam jestes n00bem...Na pvp Oh niema n00bow Przeciez n00bow sie zabija che widzec cie w akcji jak bijesz kogos ... zreszta watpie czy masz jakiegos fraga
Co Trudniejsze ?? gdy idzesz na hunta na non-pvp i targasz za sobą bolty uwazajac zeby 8lvl niewywalil ci do wody czy gdy ktos ci uwielbiam jeść bananynie lootbaga to go ubijasz? kazdy moze ubic slabszeo to zadna sztuka.sztuka jest gdy Potrafisz ignorowac n00bow na non-pvp i targac lootbaga z kopalni ;] aby nikt ci nieukradl ...
Omg Dzieciaku do kogo Ty mówisz -.- , miałeś kiedyś wiekszy lvl na pvp niz 30 ? huahauhua wątpie. Nie każdy moze ubic słabszego lvl to zalerzy od PVP tych osób oglądałem kiedyś filmik 50 EK ubija 100 msa i ucieka przed 5 80-100 lvl.
Twoje wypowiedzi są dla mnie smieszne ciagle chwalisz te swoje non-pvp bo na pvp nie masz szans pewno 8 lvl wbiles padles i sie popłakałeś ^.-.

P.S To , że mam pod obrazkiem wpisany 24 lvl to nie znaczy ze posiadam tylko tego chara...

Pozdrawiam i Czekam na Twoją SENSOWNĄ odpowiedź

Sowa.

Ostatnio edytowany przez Sowa - 14-04-2006 o 10:53.
Sowa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-04-2006, 10:16   #94
RooFooZ
Użytkownik Forum
 
RooFooZ's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2005

Posty: 19
Domyślny

nie rozumiem czemu wszyscy wyzywaja graczy z non-pvp od noobow ja gram na asterze i nie zaluje ze to non-pvp wg. mnie na pvp jest tak ze moge sie czegos dorobic w rok a w 5 min wszystko stracic niestety non-pvp tez ma swoje wady a jeszcze gorzej jest po updacie z rozdzkami dla sorcow/drutow nisko lvlowy knight albo pal nie moze sobie spokojnie potrenic albo poexpic bo przyjdzie ci taki 8 lvl drut i szpanuje rodem za free ;\
RooFooZ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-05-2006, 00:28   #95
TaJemniczy
Użytkownik Forum
 
TaJemniczy's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Wiek: 34

Posty: 309
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Poziom: 152
Skille: 92/84
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kiniolx
Moim zdaniem świeaty Non-PvP są dla ludzi którzy boją się grać w tibie, bo będąc na 8 lvl i krzycząc w depo "fri ijtanz plax" naraziły się jakiemuś h-lvl.

No właśnie to jest zrobione po to aby nie móc trenić. Tylko w sumie po co skilowac na Non-PvP...
Jasne-----widać że jeszcze nie padłeś w głupi sposób na servie. Poczekaj niedługo i ty padniesz bo h-lvl będzie potrzebował na itemki, wojnę ,długi a tobie wciśnie jakiś kit-----w tedy zobaczymy czy będziesz cwaniakował.
__________________
Tyle teorii,tak mało dróg, jeszcze mniej rozwiązań...
TaJemniczy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-05-2006, 00:42   #96
TaJemniczy
Użytkownik Forum
 
TaJemniczy's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Wiek: 34

Posty: 309
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Poziom: 152
Skille: 92/84
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sowa
Ja myślę , że na non-pvp grają newbie i ludzie ktorzy padli od pk i sie popłakali. Można zauważyć po wypowiedział "H lvl'i" na forum jakie to NOOBY są potrafia tylko wiklinać . Na PVP nigdy by nie zrobili takiego lvl jak loot bagi kradną wbijaj sie na respa itp. Na pvp za takie wyczyny padasz i to jest zaleta pvp. Jak już wczesniej forumowicze napisali na światach pvp gra mniej Noobow , lecz troche wiecej Newbie , którzy się dopiero uczą. Sądze , że PVP is for Men a Non-PVP is For GIRL . To tylko moja skromna wypowiedź.

Pozdrawiam
Sowa.
Brawo dla tego pana z jego ...... Mogę się założyć że nie zabiłeś ani 1 osoby.
Wiesz czemu? Bo wnioskuje że jesteś noobkiem który wyżywa się na forum a ......... wie
O pvp------bo na servach pvp jest tak zabijeż złaprzy lvl to przyjcie cię zaciupać jego kumpel albo protek. Wież skąd to wnioskuje sam miałem 70lvl+ na pvp i zjechali mnie do 60 i to nie chodzi o moje pvp bo jak by cię ganiali w 6 każdy 100+ to nie zawrze uda się zwiać i tu pojawia się pytanie po co grać na pvp jeżeli wiadomo że zawsze się padnie i niczego nie dorobi bo na już ciekawym lvl cię dedli. A tobie życzę chociaż żebyś doszedł do 30 bo Thoria to stracony serv.

Ostatnio edytowany przez TaJemniczy - 11-05-2006 o 00:44.
TaJemniczy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-05-2006, 22:47   #97
Ravi Atius
Użytkownik forum
 
Ravi Atius's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2006
Lokacja: Ankrahmun

Posty: 11
Imię: Ravi :)
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 43
Poziom mag.: 51
Domyślny ...

A wiecie co ja wam powiem? Powinno byc tak, ze na swiecie non pvp mozna by bylop sie bic na party Pozdoro
Ravi Atius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-05-2006, 00:18   #98
Naolin
CS Tibia.pl Team
 
Data dołączenia: 07 05 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 31

Posty: 232
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ravi Atius
A wiecie co ja wam powiem? Powinno byc tak, ze na swiecie non pvp mozna by bylop sie bic na party Pozdoro
To by było zupełnie głupie. Jedyne, co mogłoby być na światach non-pvp, to żeby można było trenować na czyimś monku.
__________________
Naolin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-05-2006, 08:54   #99
Koszyk
Moderator
 
Koszyk's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 3,026
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Hmm moze ja sie wypowiem na temat tak ogolnie.

Gralem na non-pvp swego czasu do 20 lvla... expienie bylo koszmarem

Ja: Leave!
9 lvl sorc: NOO!!
Ja: I was first.
9 lvl sorc: But i will exp here

I tutaj utne bo rozmowa toczy sie dalej ze prosze nooba zeby wyszedl a on dalej expi.
Po 2. Na non pvp trenienie na wyzszych skilach niz 75+ to tez koszmar :\ bo gdzie potrenisz? jak wszystko szybko pada :s.

A pvp?
Noobek nie chce Ci wyjsc z jaskini bijesz go chwilke i sam wyjdzie wybijasz roty,dwarfy, dragi (czy kij cholera wie na czym expisz) i czekasz az skull zniknie.
Trenic? mozesz na kolesiu i na monku/ghoulu.

Apropo ktos mowil ze jak ubije sie kogos na pvp to ten zaraz przyleci z protem/kumlem.

Jesli masz dobre plecy to nawet Cie nie tkna bo sami beda mogli zalapac hunta wiec nie wiem co jest bardziej oplacalne. Nawet gdyby czy 10 lvl bede mial odrazu prota od 80+? Nie koniecznie a szczegolnie ze teraz run nie mozna juz robic od 10 lvl'a wiec providerem to on (nasza ofiara) narazie nie bedzie
__________________
Koszyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-05-2006, 10:14   #100
Ka sia czek
Użytkownik Forum
 
Ka sia czek's Avatar
 
Data dołączenia: 07 03 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 37

Posty: 240
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Świat: Celesta
Poziom: 77
Skille: 83/80
Poziom mag.: 7
Ka sia czek ma numer GG 1592839
Domyślny

Trenic mozna na slimach ... i lub na patencie ;].
Jest kilka jaskin i miejsc blisko wody gdzie mozna znalesc ghula ;].
Tak wiem duze obrazenia i wysysa zycie ... ale to nic ;> bo mamy kolege sorca druida ktory z rozkosza postawi nam monka ;].
Po co nam monk na no pvp ? otoz ghul atakuje monka ktory na to leje ;] nas atakuja 2 slabe potworki ;] a my ghula ktory na to leje bo sie podleczy ;]. I proste ;] mozna tak 23h 45minut na dobe ;].

Co prawda problematyczne staje sie znalezienie sorca/druida i miejscowki ;] ale cuz ...


Ogolnie to fakt ... swiat no pvp powyzej maxymalnie 150 poziomu to lekki bezsens ... zrobione anni dhq ancient i niema co robic ... bic lvl`e ? po co ? mozna zawsze masowo na demony ;] lootowac mpa g legi sprzedawac i gp na allegro ;p
__________________
RYL2 Mal
Cler 80+ Def 75+ Sin 60+ Arch 60+
Life Off 75+ Rune Off 75+


Ka sia czek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:29.


Powered by vBulletin 3