Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-02-2006, 20:44   #61
pamelka
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 02 2006
Lokacja: Ab =PP

Posty: 49
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Aldora
Poziom: 15
Poziom mag.: 8
pamelka ma numer GG 2654854 Send a message via Skype™ to pamelka
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cragmorton
@ topic
A pomyślałaś o tym, że utrzymanie tylu serwerów 24h/dobe kosztuje?? To co CIP zrobiło grę i miało by jeszcze wkładać ogromne pieniądze w utrzymanie serwerów?? Zastanów się.

Przepraszam bardzo!! czy ty troszke nie przesadzasz? nad czym mam sie zastanowic? Do mnie masz jakies pretesje?? to to sie zastanów....


a tak wogle to pisac normalnie to znaczy??
pamelka jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-02-2006, 21:01   #62
Palek Demon
Użytkownik Forum
 
Palek Demon's Avatar
 
Data dołączenia: 30 10 2005

Posty: 377
Stan: Niegrający
Domyślny

eh... Sam Niemam Pacc Ale Doskonele rozumiem CipSoft... Gre Zrobili po to by zarobić i jest to normalne.A za co chcecie kupic...za cukierki które wam mama kupila <JoKe>
Już mnie nudzi takie nazekanie... NIEPODOBA SIE to w The Sims Sobie pograjcie
__________________
Oh aH...
Palek Demon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2006, 21:14   #63
Mar Cin
Użytkownik Forum
 
Mar Cin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2005
Lokacja: Kazordoon
Wiek: 31

Posty: 316
Stan: Aktywny gracz
Imię: Zirgin
Profesja: Sorcerer
Świat: Balera
Poziom: 20
Skille: 19/21
Poziom mag.: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pamelka
a tak wogle to pisac normalnie to znaczy??
Po prostu normalnie i po ludzku. Tak jak napisałaś tego posta, a nie jak...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pamelka
no faKt..graFicie moZna duŻo zarzuCic...ale przeciesh nie tyLko na to sie zwraCa uwaGe co?
...tego. bO To sIę cIężKo cZYtA i gŁóPIo tAKi pOst wyGląDa.
__________________

Jajco mi się zjarało


To se dzisiaj nie pogram...
Mar Cin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2006, 21:40   #64
S.P.M
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2004

Posty: 386
S.P.M ma numer GG pisz to ci dam
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pamelka
Przepraszam bardzo!! czy ty troszke nie przesadzasz? nad czym mam sie zastanowic? Do mnie masz jakies pretesje?? to to sie zastanów....
Zastanów się nad tym co wygadujesz. Gadasz o jakiś biednych dzieciach. A biedne dzieci w Palestynie są masakrowane przez Izraelskie karabiny maszynowe. Nie zastanowiłaś się nad tym?
Łącze conajmniej 5Gbi na każdym serwerze, do tego prąd, serwer olbrzymiej pojemności, nie może być mowy o zwisach. I ile tych serwerów jest. Do tego opłacenie pracowników, programistów, etc. Kasa za wynajem lokali gdzie stoją serwery. I co, za darmo ma być?
S.P.M jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2006, 21:56   #65
Bokser
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 11 2005
Lokacja: Konin

Posty: 31
Stan: Aktywny gracz
Imię: -----
Profesja: Knight
Świat: Kyra
Domyślny

Krótko i bezsensu =P Pacc jest poto zeby cipki sobie zarobiły wkoncu poco stworzyli tą grę chyba muszą miec jakieś zyski nie ? mnie osobiscie przyznaje ze tez nie było stac na pacca bo na poczatku zbierałem na cos innego i puzniej tak wszyło ze rodzice mi nie dali i zbierałem ; ) a teraz mam i za pare dni kasiorka wplynie do Dr.Omandera :>
Bokser jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2006, 22:50   #66
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mar Cin
Gdyby nie ta cena to chętnie przekonałbym się czy przewyższa Tibię we wszystkich konkurencjach.
Wszystko oprocz grywalnosci mozna zobaczyc na dowolnej stronce traktujacej o WoW - od ilosci ras, klas, zdolnosci i roznorodnego sprzetu ( w ktorej to konkurencji Tibia zasysa na calej linii ) po rozmaitosc elementow RPG.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mar Cin
Gra nie była jakaś zła, tyle że nie wiem czemu nazywano ją strategią. No sorry, ale jak StarCraft jest strategią to Serious Sam jest fps'em taktycznym...
Juz sie niektorym narazilem piszac ze SC to gra sportowa, wiec bede siedzial cicho ;p Faktem natomiast jest, ze jest starszy od Tibii i przynosi nieporownywalnie wieksze dochody zarowno tworcom jak i graczom ( nawet w stosunku do tych sprzedajacych 100 + na allegro ;> ) bez koniecznosci placenia regularnie 90 zl za pelna przyjemnosc z gry.

I na tym proponuje zakonczyc OT.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2006, 11:11   #67
Diamonic
Użytkownik Forum
 
Diamonic's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2005
Lokacja: Zabrze
Wiek: 33

Posty: 381
Stan: Niegrający
Świat: Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mar Cin
Być może masz rację, jak pisałem w WoW'a nie grałem z powodu ceny (zamiast grać rok w WoW'a wolę se kupić kartę graficzną Może wtedy nawet zaoszczędze ze sto złotych ) Gdyby nie ta cena to chętnie przekonałbym się czy przewyższa Tibię we wszystkich konkurencjach. (w sumie to WoW by prześcignąć Tibię musiałby istnieć jeszcze ponad 9 lat po jej upadku - co może być trudne, zwłaszcza że Tibia jak na razie ma się dobrze i upadać nie ma zamiaru )
Ty oceniasz grę po długości jej istnienia? Jest to w sumie dość śmieszne, ja grałem w WoWa około 2 miesiące (dość dużo wybuliłem ) zrobiłem 40lvl i nie miałem kasy żeby grać dalej... WoW przewyższa Tibię we wszystkich aspektach, jest to poprostu MMORPG doskonały, Tibia jest lepsza tylko dlatego, że można grać za friko. Gdybym miał kasę to nie grałbym w Tibię, tylko w WoW'a.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mar Cin
A co do innych gier Blizzarda to nie będę się z tobą kłócił, bo w sumie to grałem tylko w StarCrafta. Gra nie była jakaś zła, tyle że nie wiem czemu nazywano ją strategią. No sorry, ale jak StarCraft jest strategią to Serious Sam jest fps'em taktycznym...
Zależy co rozumiesz pod pojęciem "strategii". Dla mnie to jest jedna z lepszych strategii, lepszy był tylko Warcraft III (też od Blizzard ;p), a na battle.net to już w ogóle wypas.

Co do innych MMORPG, może Guild Wars? Grał ktoś, bo chcę sobie kupić i nie wiem czy się opłaca.

-Diam~
__________________
G-UNOT
http://www.youtube.com/user/r0d1337
Diamonic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2006, 18:47   #68
jaruczek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

ja dostalem Guild Wars na gwiazdke , ale gra nieszczególnie mi przypadła do gustu ale zaletą jest to , że raz płacisz za gre i potem juz nic nie trzeba bulić
  Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2006, 19:10   #69
Finder Evil
Użytkownik forum
 
Finder Evil's Avatar
 
Data dołączenia: 02 12 2005
Wiek: 32

Posty: 17
Stan: Na emeryturze
Świat: Lunara
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pamelka
Chciała bym poruszyć temat Pacc... jak zauważyłam coraz wiecej osób go ma... ale tych co stac na to=/ i mnie to denerwuje powoli..no bo ej sry ale kazdy gada teraz o szaczunku, zeby na swiecie był pokój i zeby kazdy byl traktowany tak samo. Tak owszem kazdy do tego daży jakoś, ale i tak bogatsi są traktowani lepiej. Tibia to zwykła gra, no ale kogo ona robi z tych ludzi? Rasistów- czytalam wypowiedzi w rożnych tematach, czepiacie sie brazylijczyków i szwedów; a ci co maja kase i mają pacc to pomiatają tymi co go nie maja... dlaczego oni maja podrózowac na różne wyspy, miec lepsze czary itp.?? Uważam że coś trzeba zrobić żeby każdy był traktowany tak samo, bez względu na pochodzenie, wiek, lvl, czy kase... przynajmnij w tibii ) pZdr dLa wszystkich
Tak Ja cie popieram to tylko gra , i nie powinnismy wydawac tyle pieniedzy na marne 3 miesiace , dla mnie to bez sensu ...
Finder Evil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2006, 19:45   #70
pamelka
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 02 2006
Lokacja: Ab =PP

Posty: 49
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Aldora
Poziom: 15
Poziom mag.: 8
pamelka ma numer GG 2654854 Send a message via Skype™ to pamelka
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Finder Evil
Tak Ja cie popieram to tylko gra , i nie powinnismy wydawac tyle pieniedzy na marne 3 miesiace , dla mnie to bez sensu ...

o jaK miŁoo=)) ktoŚ kto uwaZa taK jak jaa xPP
pamelka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2006, 21:48   #71
S.P.M
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2004

Posty: 386
S.P.M ma numer GG pisz to ci dam
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pamelka
o jaK miŁoo=)) ktoŚ kto uwaZa taK jak jaa xPP
Mi się wydaje, czy już mówiliśmy żeby pisać normalnie?
S.P.M jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2006, 22:26   #72
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pamelka
A co biedny chlopiec zrobil? Nie chcial aby nim pomiatano i zaczol wynosic rzeczy z domu...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Knight Simon Dark lord
co do tego synka co meble wynosił: powinien trafić do psychologa/psychiatry
Tak właśnie powstają plotki... Niedługo ktoś napisze, że zadźgał matkę i sprzedał ojca, żeby mieć na pacca...
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2006, 22:43   #73
Mar Cin
Użytkownik Forum
 
Mar Cin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2005
Lokacja: Kazordoon
Wiek: 31

Posty: 316
Stan: Aktywny gracz
Imię: Zirgin
Profesja: Sorcerer
Świat: Balera
Poziom: 20
Skille: 19/21
Poziom mag.: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pamelka
o jaK miŁoo=)) ktoŚ kto uwaZa taK jak jaa xPP
CzY tY moŻEsZ sIĘ w kOŃcU nAuCZyć żE tAk sIę niE pISze bo oCzY bOLą od cZYtaNia tWOich pOsTóW?!

Pisz w końcu normalnie!

EDIT:
Cytuj:
Tak Ja cie popieram to tylko gra , i nie powinnismy wydawac tyle pieniedzy na marne 3 miesiace , dla mnie to bez sensu ...
No wiesz, taki HL2 kosztował 120zł a są ludzie, którzy za pierwszym razem skończyli go w mniej niż miesiąc. (np. ja) Oczywiście można przejść drugi raz, ew. ściągnąć mody (tak na marginesie to jest chyba najlepsza zaleta HL2 - modów jest tyle, że inne gry mogą się schować ) ale to już nie to samo. A w tibii masz pewność, że za tą prawie stówę bedziesz grał całe 3 miesiące.
__________________

Jajco mi się zjarało


To se dzisiaj nie pogram...

Ostatnio edytowany przez Mar Cin - 16-02-2006 o 13:52.
Mar Cin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2006, 19:43   #74
pamelka
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 02 2006
Lokacja: Ab =PP

Posty: 49
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Aldora
Poziom: 15
Poziom mag.: 8
pamelka ma numer GG 2654854 Send a message via Skype™ to pamelka
Domyślny =pp

przepraszam bardzo! czy to naprawde az tak źle wyglada?? ja juz tak z przyzwyczajeniaa no
pamelka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2006, 11:31   #75
Geralt ze Spychowa
Użytkownik Forum
 
Geralt ze Spychowa's Avatar
 
Data dołączenia: 08 05 2005
Lokacja: War Saw
Wiek: 36

Posty: 85
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Calmera
Poziom: 49
Skille: 80/80
Poziom mag.: 6
Domyślny

pajace gardza tymi ktorzy pacca nie maja?

ja przepraszam - dla mnie ludzie regularnie kupujacy pacc sa chorzy, i szczerze mi ich zal. Czy oni naprawde nie widza jak Cipsoft ich okrada? Za taka cene firma zwyczajnie robi glupkow z pacc-owiczow

A tak to uradowani gracze oddaja gruba kase i maja "lepsze expowiska". Ogarnijcie sie!
__________________
Est Solarus Oth Mithas

http://www.jkd-warszawa.pl/
Geralt ze Spychowa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2006, 11:35   #76
jaruczek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

ja zakupiłem mojego pierwszego PACCA i jestem bardzo zadowolony ale nie widze nic zlego w tym , ze ktos mialby jego nie kupowac... to jest kazdego osobisty wybor
  Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2006, 12:08   #77
Mar Cin
Użytkownik Forum
 
Mar Cin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2005
Lokacja: Kazordoon
Wiek: 31

Posty: 316
Stan: Aktywny gracz
Imię: Zirgin
Profesja: Sorcerer
Świat: Balera
Poziom: 20
Skille: 19/21
Poziom mag.: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Geralt ze Spychowa
pajace gardza tymi ktorzy pacca nie maja?

ja przepraszam - dla mnie ludzie regularnie kupujacy pacc sa chorzy, i szczerze mi ich zal. Czy oni naprawde nie widza jak Cipsoft ich okrada? Za taka cene firma zwyczajnie robi glupkow z pacc-owiczow

A tak to uradowani gracze oddaja gruba kase i maja "lepsze expowiska". Ogarnijcie sie!
100 zł za Fear czy HL2? Przecież to zdzierstwo! Jak można tyle kasy wydawać na głupie gry! Tacy ludzie są chyba chorzy i nie widzą, że Valve czy Monolith ich po prostu okrada! A tak to uradowani oddają grubą kasę i mają "gry z fają grafą". Przecież to sensu nie ma!

ps:
Nie piszcie mi tylko że HL2 czy FEAR są 1000% lepsze od Tibii bo mają lepszą grafę. Ja takie argumenty po prostu obśmiewam, dla mnie w grze liczy się tylko frajda z grania. A i w Tibii, i w HL2 miałem ją mniej więcej taką samą, tyle że w HL2 trwało to "trochę" krócej

ps 2:
A pacca raczej nie kupię, ale nie dlatego, że drogi, tylko dlatego, że CIPsoft mnie po prostu olewa. Głównie chodzi mi o komunikat z mojego podpisu. Skoro CIPsoft nie chce, by gracze mający "osiedlowy" net grali w ich grę (w innym temacie podałem sposób w jaki mozna by temu zaradzić nie ryzykując dania hakerom nowego sposobu na hackowanie) to nie. Nie będę się dopraszał. (tj. grac bedę dalej, ale kasa na ich kont nie wpłynie)
__________________

Jajco mi się zjarało


To se dzisiaj nie pogram...
Mar Cin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2006, 14:34   #78
pamelka
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 02 2006
Lokacja: Ab =PP

Posty: 49
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Aldora
Poziom: 15
Poziom mag.: 8
pamelka ma numer GG 2654854 Send a message via Skype™ to pamelka
Domyślny =))

no własnie!! i tu macie racjee!! dlatego nie zamierzam kupowac PACCa=))
pamelka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2006, 20:22   #79
Mar Cin
Użytkownik Forum
 
Mar Cin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2005
Lokacja: Kazordoon
Wiek: 31

Posty: 316
Stan: Aktywny gracz
Imię: Zirgin
Profesja: Sorcerer
Świat: Balera
Poziom: 20
Skille: 19/21
Poziom mag.: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pamelka
no własnie!! i tu macie racjee!! dlatego nie zamierzam kupowac PACCa=))
Jak odpowiadasz na jakiś post to pisz na który (teraz to akurat widać ża na post Jur... znaczy się Geralta z R... ze Spychowa ale to taka rada na przyszłość ) bo i w moim poscie (ja pacca nie będę kupować tylko z jednego powodu który wcale nie jest aż taki czesty wsród graczy - jeśli ty też tak masz to witaj w klubie ) i poscie Jaruczka nie było nic o niekupowaniu pacca
__________________

Jajco mi się zjarało


To se dzisiaj nie pogram...
Mar Cin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2006, 21:39   #80
pamelka
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 02 2006
Lokacja: Ab =PP

Posty: 49
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Aldora
Poziom: 15
Poziom mag.: 8
pamelka ma numer GG 2654854 Send a message via Skype™ to pamelka
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mar Cin
Jak odpowiadasz na jakiś post to pisz na który (teraz to akurat widać ża na post Jur... znaczy się Geralta z R... ze Spychowa ale to taka rada na przyszłość ) bo i w moim poscie (ja pacca nie będę kupować tylko z jednego powodu który wcale nie jest aż taki czesty wsród graczy - jeśli ty też tak masz to witaj w klubie ) i poscie Jaruczka nie było nic o niekupowaniu pacca
nie odpowiadaŁam na post Jarczuka, bo on pisze ze kupil Pacca) Dostosuje sie do twojch proźb)
pamelka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:57.


Powered by vBulletin 3