Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-03-2006, 17:55   #101
pamelka
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 02 2006
Lokacja: Ab =PP

Posty: 49
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Aldora
Poziom: 15
Poziom mag.: 8
pamelka ma numer GG 2654854 Send a message via Skype™ to pamelka
Król

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Patryczeqq
Po 1. jak ktos pochodzi z biednej rodziny to nie gra w tibie bo nie stac go na neta... -.-
po 2. najtansza neostrada jest po 60zl ale zeby zalozyc neo to trzeba oplacac abonament z tp za telefon abonament minimum 50zl. wiec razem to ponad 100zl
po 3. znam radiowki za ktore placi sie tylko 30zl na miecha... badziewne sa ale internet jest xD
po 4. to wogole jak ci sie pamelka nie podoba sposob pacca i facca w tibi to masz wala!!! i tak tego nie zmienisz wiec spier... mnie sie tez wiele rzeczy nie podoba na swiecie... to ze w piatek dostalem ze sprawdzianu +5 a nie 6... coz zycie jest brutalne... i nic na to nie poradzimy! najlepiej brac przyklad z jakiegos tam apostola, nie patrzec na forse tylko robic dobre uczynki a w niebie jak dedniemy bedzie full wypas... pp dobra spadam na dragonmu Cya
Ja mam spier...? No i własnie jest tak jak mówiłam...masz PACCa to pomiarasz mną dlatego ze go nie mam i nie zamierzam miec? Bardzo mi przykro że nie dostałeś tej 6 Moi rodzice troszczą się o moją nauke Prawie nie mam czasu wolnego bo mam korki po to żeby w szkole nie miec 5+ tylko 6 dlatego własnie nie było mnie na forum przez dłuższy czas! Ja za internet jak już wspominalam nie płace dużo Ale ja wole ładnie wyglądać na żywo, niż w Tibi jak japoński samuraj Bo tak własnie jest...Ktoś się pytał ile mam łat Powiem krótko że wiek tu nie ma znaczenie, no ale mam 15 Pewnie sobie myślicie ze jakaś gówniara sie dowaliła i robi wielką awanture na forum, no ale niestety wcale tak nie jest Ja tu wyrażam swoje zdanie i swoją własną opinie na dany temat Ktoś jeszcze wcześniej pisał że nie przejmuje się Dziećmi które są zabijane gdzieś tam, nie pamiętam Owszem przejmuje się i to bardzo, rodzice nauczyli mnie być wrażliwą na ludzką krzywde! A pacca i tak nie zamierzam kupować chociaż przy odrobinie chęci spokojnie bym mogła go mieć! Ja nie potępiam ludzi mających PACCa ani nie śmieje się zludzi którzy go nie posiadają bo dla mnie to jest śmieszne! Sama gram w tibie od niedawna, tylko dlatego że moja młodsza o 3 lata siostra zaczeła grać...To jest tylko gra, sami przyznacie... eh...kończe już tego posta bo sie rozpisałam...Pozdrowienia dla wszystkich;]


Ps. Teraz sie podoba jak napisałam? już oczka nie bolą? Mam nadzieje że nie;]
pamelka jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-03-2006, 18:29   #102
PharadoX
Zbanowany
 
PharadoX's Avatar
 
Data dołączenia: 16 03 2005
Wiek: 33

Posty: 564
Profesja: Knight
Świat: Lunara
Poziom: 10
Skille: 46/47
Poziom mag.: 2
Domyślny

Pacc , Pacc , Pacc... Hmmmm , załórzmy że go NIEMA. Co teraz? - Wszyscy są równi , CIPy chodzą po rynkach i żebrają o kase żeby utrzymać Tibie

A tak na serio , załórzmy że niema pacc , no fajnie - git tylko że co teraz? jak utrzymać tą tibie? CIP by powiedział : P2P!!! - Mamy dużego farta że tak niejest i możemy cieszyć oczy tą grą. No to wpadli na pomysł że zrobią pacc.
Taka jest filozofia , to jest ich praca , muszą przecierz z czegoś żyć
A teraz zadaj se pytanie : Co lepsze?
P2P - płacenie 5-15zl/mieh za granie.
Pacc - Premium account czyli niemałe bonusy ( 30zł/mieh ) , lub Free account.
PharadoX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2006, 18:58   #103
pamelka
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 02 2006
Lokacja: Ab =PP

Posty: 49
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Aldora
Poziom: 15
Poziom mag.: 8
pamelka ma numer GG 2654854 Send a message via Skype™ to pamelka
Domyślny ;]

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PharadoX
Pacc - Premium account czyli niemałe bonusy ( 30zł/mieh ) , lub Free account.
i sam widzisz) wychodzi 30 zl za miesiąc, czyli mniejwiecej zlotowka dziennie! Czyli grosze, no ale nie można kupic PACCa za 30 zl tylko na miesiąc, bo musimy wydawac 90 za 3 miesiące! i to mogli by zmienić! żeby miesiąc kosztował to 30 zł!! Nie uważacie ze było by troszke lepiej? Zawsze mniejsze pieniądze i kazdy byl by zadowolony...pzdr
pamelka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2006, 21:43   #104
S.P.M
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2004

Posty: 386
S.P.M ma numer GG pisz to ci dam
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pamelka
Moi rodzice troszczą się o moją nauke Prawie nie mam czasu wolnego bo mam korki po to żeby w szkole nie miec 5+ tylko 6 dlatego własnie nie było mnie na forum przez dłuższy czas! Ja za internet jak już wspominalam nie płace dużo Ale ja wole ładnie wyglądać na żywo, niż w Tibi jak japoński samuraj Bo tak własnie jest...Ktoś się pytał ile mam łat Powiem krótko że wiek tu nie ma znaczenie, no ale mam 15 Pewnie sobie myślicie ze jakaś gówniara sie dowaliła i robi wielką awanture na forum, no ale niestety wcale tak nie jest
15 lat, ma mieć same szóstki, a zakłada takie tematy?... co się dzieje. Jedne zakładają konta na fotce i są wielce oburzone jak ktoś takiego paszteta oceni źle bo ona przecież zasłużyła na 10, a inne z kolei piszą o niesprawiedliwości wolnego handlu. Strach się bać.
S.P.M jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-03-2006, 19:00   #105
pamelka
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 02 2006
Lokacja: Ab =PP

Posty: 49
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Aldora
Poziom: 15
Poziom mag.: 8
pamelka ma numer GG 2654854 Send a message via Skype™ to pamelka
LOL eKhm?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez S.P.M
15 lat, ma mieć same szóstki, a zakłada takie tematy?... co się dzieje. Jedne zakładają konta na fotce i są wielce oburzone jak ktoś takiego paszteta oceni źle bo ona przecież zasłużyła na 10, a inne z kolei piszą o niesprawiedliwości wolnego handlu. Strach się bać.

Czemu same 6? jak najwiecej;] konto na fotce też mam;] i nie jestem oburzona jak nie dostane 10! ale powiedz mi co Ci nie odpowiada w tym że założyłam taki temat?
pamelka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-03-2006, 19:19   #106
wizu
Użytkownik Forum
 
wizu's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2006
Lokacja: Sanok
Wiek: 34

Posty: 208
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Julera
Poziom: 55
Poziom mag.: 51
Domyślny

hmm ogólnie to nie wiem o co Wam chodzi... jak ktoś chce to kupuje pacca a jak nie to nie. I nie widze w tym żadnego problemu. OWSZEM pacce są faworyzowani ale to normalne przecierz jakby dostawali tylko np. to ubranko to nikt by go nie kupił. I przecież zresztą można powiedzieć że pacce nas facców utrzymują bo gdyby nie oni to pewnie my facce byśmy nie istnieli i Tibia by nie istniała... owszem nie powinno być tego, że pacce się uważają za najważniejszych i żebyśmy im wszystko dawali, opuszczali expowiska. Spotkałem się z takimi zachowaniami ale są one żadkością w świecie Tibi i mam nadzieje że tak pozostanie.
__________________
wizu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-03-2006, 14:44   #107
pamelka
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 02 2006
Lokacja: Ab =PP

Posty: 49
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Aldora
Poziom: 15
Poziom mag.: 8
pamelka ma numer GG 2654854 Send a message via Skype™ to pamelka
Domyślny he?

rzadkością?? ja zauważyłam inaczej, no ale twoja sprawaa
pamelka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-03-2006, 15:34   #108
wizu
Użytkownik Forum
 
wizu's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2006
Lokacja: Sanok
Wiek: 34

Posty: 208
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Julera
Poziom: 55
Poziom mag.: 51
Domyślny

ok może nie gram za dużo w tibie ale żadko spotykam się z zachowniami typu:
"odejdź z ta ja mam pacca a ty nie..."itd.
__________________
wizu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-03-2006, 16:24   #109
Zala Milis
Użytkownik Forum
 
Zala Milis's Avatar
 
Data dołączenia: 02 12 2005
Lokacja: pokój>biórko>forum.tibia.pl
Wiek: 33

Posty: 102
Stan: Aktywny gracz
Zala Milis ma numer GG 7053991 Zala Milis ma login Tlenu maziak3@o2.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pamelka
Chciała bym poruszyć temat Pacc... jak zauważyłam coraz wiecej osób go ma... ale tych co stac na to=/ i mnie to denerwuje powoli..no bo ej sry ale kazdy gada teraz o szaczunku, zeby na swiecie był pokój i zeby kazdy byl traktowany tak samo. Tak owszem kazdy do tego daży jakoś, ale i tak bogatsi są traktowani lepiej. Tibia to zwykła gra, no ale kogo ona robi z tych ludzi? Rasistów- czytalam wypowiedzi w rożnych tematach, czepiacie sie brazylijczyków i szwedów; a ci co maja kase i mają pacc to pomiatają tymi co go nie maja... dlaczego oni maja podrózowac na różne wyspy, miec lepsze czary itp.?? Uważam że coś trzeba zrobić żeby każdy był traktowany tak samo, bez względu na pochodzenie, wiek, lvl, czy kase... przynajmnij w tibii ) pZdr dLa wszystkich
a niby skad oni maja utrzymac 70 sevow?? to ze grasz za free to nie znaczy ze ta gra nic cipy nie kosztuje... dziecko
Zala Milis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-03-2006, 16:38   #110
S.P.M
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2004

Posty: 386
S.P.M ma numer GG pisz to ci dam
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zala Milis
a niby skad oni maja utrzymac 70 sevow?? to ze grasz za free to nie znaczy ze ta gra nic cipy nie kosztuje... dziecko
I to mówi ktoś w tym samym wieku i kto w "lokacja" ma wpisane "biórko"...
Rolling On The Floor Laughing
S.P.M jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-03-2006, 21:16   #111
pamelka
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 02 2006
Lokacja: Ab =PP

Posty: 49
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Aldora
Poziom: 15
Poziom mag.: 8
pamelka ma numer GG 2654854 Send a message via Skype™ to pamelka
Dumny =//

no właśnie=// Dziecko?? jakoś narazie ty zachowujesz się jak dziecko!! Lokalizacja "biórko"? Masz "lepsze" pomysły niż moja dwunastoletnia siostra i nie sądzisz...ze pisze się "biurko" a nie "biórko" ...?? jak myślisz? popatrz najpierw na to a potem mów kto jest dzieckiem a kto nie) bo narazie to ty jako jedyny nim jesteś) Pozdro dla Dzieckaa
pamelka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-03-2006, 21:58   #112
S.P.M
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2004

Posty: 386
S.P.M ma numer GG pisz to ci dam
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pamelka
no właśnie=// Dziecko?? jakoś narazie ty zachowujesz się jak dziecko!! Lokalizacja "biórko"? Masz "lepsze" pomysły niż moja dwunastoletnia siostra i nie sądzisz...ze pisze się "biurko" a nie "biórko" ...?? jak myślisz? popatrz najpierw na to a potem mów kto jest dzieckiem a kto nie) bo narazie to ty jako jedyny nim jesteś) Pozdro dla Dzieckaa
Tak, tym postem to ty się wykazałaś niespodziewaną inteligencją. A na potwierdzenie najlepiej dorzucić całą masę emotków.
S.P.M jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-03-2006, 22:35   #113
Vickson
Użytkownik forum
 
Vickson's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Wiek: 32

Posty: 27
Stan: Początkujący
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Heroes
Świat: Furora
Poziom: 21
Skille: xx/xx
Poziom mag.: xx
Vickson ma numer GG 6800500
Domyślny

Naprawde to są sumy dla biznesmenów -.-. Przecież PACC na 90 dni to jest tak jak 1 złotówka dziennie. Na dzień na bank zarobisz zete, jak Cie niestać odrazu to możesz sobie zaoszczędzić a nie myśleć, nie kupić czy kupić, mama mi pozwoli a może i nie. Zeta dziennie to niejest jakiś super zajedwabisty podatek. Ale troche racja, że jakby zmniejszyli sumy pacc to by więcej ludu kupiło.
Vickson jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-03-2006, 10:39   #114
Taube
Użytkownik Forum
 
Taube's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2005

Posty: 604
Domyślny

@te posty tam wyżej
prosiłabym grzecznie wszystkie dzieci o nie bicie się wiaderkiem do piasku
to jest temat założony z myślą o tym 'czy mieć tego pacca, czy też nie i za jaką cenę' z tego co pamiętam, a tu autorka o tym zapomina i ci, którzy tu piszą
dobrze?
dzieci

d.Taube
__________________
Time after time, while their bodies lie sleeping,
incarnate they in the bodies of men.
Teaching and guiding onward and upward,
out of the darkness into the light.

she lost somewhere her time..
get me known if You find it for me XD
mam obiekcję przez opowiadaniami, gdyż zaglądając w jedno, zostanę zawalona dziesięcioma kolejnymi.. czasem jednak człowiek ulegnie, a to źle wpłynie na stan gg oraz PW, lecz cóż począć..

Ostatnio edytowany przez Taube - 11-03-2006 o 10:41.
Taube jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-03-2006, 10:44   #115
Drenit Danubia
Użytkownik forum
 
Drenit Danubia's Avatar
 
Data dołączenia: 09 03 2006
Lokacja: Zabrze

Posty: 23
Stan: Na emeryturze
Imię: Drenit
Profesja: Elite Knight
Gildia: Nameles
Świat: Danubia
Poziom: 105
Skille: 88/83
Poziom mag.: 7
Drenit Danubia ma numer GG 7044855
Domyślny

Cipp odrazu wiedzieli ze Tibia nie moze byc w 100% platna gra. Bo dopoki ktos nie sprobuje i nie poczuje jej klimatow to przeciesz nei kupi "kota w worku".
Pacc daje duze mozliwosci trzeba to przyznac, nowe czary, szybsze wzrosty manny, zycia jak i chyba przedewszystkim nowe tereny itp. Ale przyznac trzeba ze 90% nowych graczy nawet jak by mialo pacc zaczynalo by expic na terenach fac gdyz one sa stworzone dla nowych graczy ktore pierwszy raz odpalaja tibie, i nie maja skad przelozyc sobie eq itp.

Marudzicie ze ceny sa drogie za pacc. Pacc mozna kupic na kilka sposobo. Za rl cash, ceny wachaja sie od 90zl-legalnie , do nawet 60zl-przez graczy(dajesz mu 60zl a on w tibi za np 100k gp kupuje ci pacc u jakiegos kolesia). Potem mozna kupic samemu za gp w Tibi-ceny od 75-125k gp za 3 miechy, i nie mowcie ze nie mozecie miec PACC, bo w tym wariancie kazdy moze go miec, na kazdym swiecie jest bynajmniej 1 osoba ktora tak zalatwia ludzia pacc. Mozna tez kupic pacc za eq, np.2x DSM.

Sposobow na zakup pacc bardziej lub mniej legalnie jest tyle ile graczy w tibie.

Na terenie FACC i tak expi 75% graczy servera, a w tym polowa to gracze z PACC. OF, Dragon Lair, Minitwalin, itp. Malo wam tego ?? Cipp mogli wprowadzic w 100% platna gre i co by z tego wyszlo ?? Tak samo jak by byla 100% darmowa... za co oni by oplacali wydatki zwiazane z tibia ??

To czysta kalkulacja zyskow i strat oraz wkladu. Nic na swiecie nie dostaje sie za darmo. Chyba ze w Mord-de... Ale to juz inna bajka.

Osobiscie bez pacc doszedlem do 65 lev potem kupilem z ciekawosci na 7 miesiecy i tak juz zostalo do dzis ...

Pacc to dodatek do calej gry , patch ;d
Drenit Danubia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-03-2006, 10:55   #116
pamelka
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 02 2006
Lokacja: Ab =PP

Posty: 49
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Aldora
Poziom: 15
Poziom mag.: 8
pamelka ma numer GG 2654854 Send a message via Skype™ to pamelka
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez S.P.M
Tak, tym postem to ty się wykazałaś niespodziewaną inteligencją. A na potwierdzenie najlepiej dorzucić całą masę emotków.
To miało zabrzmieć ironicznie? Bo tak właśnie to odebrałam Teraz to Cię nie rozumiem...no ale dobraa Pzdr
pamelka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-03-2006, 11:40   #117
Magma
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 09 2005
Lokacja: Spadłam z gwiaździstego nieba

Posty: 78
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Berylia
Magma ma numer GG 4166124
Domyślny

Pamelka, może jestem trzy lata młodsza ale iloraz inteligencji na pewno mam wyższy :/

@topic
Pacc jest ok, bo:
1. Bez pacców nie byłoby facców
2. Może go kupić KAŻDY, wystarczy tylko chcieć
3. Jest fajny

Dlatego nie ma po co na niego narzekać.

Co do Szwedów i Brazylijczyków, ja tam ich bardzo lubię
__________________
Nie ma przyszłości, jest tylko nadzieja
W krzyku się rodzi, w ciszy umiera
Magma jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-03-2006, 14:40   #118
pamelka
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 02 2006
Lokacja: Ab =PP

Posty: 49
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Aldora
Poziom: 15
Poziom mag.: 8
pamelka ma numer GG 2654854 Send a message via Skype™ to pamelka
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Magma
Pamelka, może jestem trzy lata młodsza ale iloraz inteligencji na pewno mam wyższy :/

@topic
Pacc jest ok, bo:
1. Bez pacców nie byłoby facców
2. Może go kupić KAŻDY, wystarczy tylko chcieć
3. Jest fajny

Dlatego nie ma po co na niego narzekać.

Co do Szwedów i Brazylijczyków, ja tam ich bardzo lubię
eh... 3 lata młodsza i z takimi tekstami do starszych? szkoda słów! Chyba nie przeczytałaś całego tematu, bo tak właśnie się zachowujesz! " Pacc jest ok, bo jest fajny " ? Twoji poprzednicy wszystko mi już zdążyli wytłumaczyć, a ty jakoś z choinki się chyba urwałas...nie pisz tu takich bzdur bo tylko forum zaśmiecasz! pzdr
pamelka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-03-2006, 14:56   #119
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pamelka
eh... 3 lata młodsza i z takimi tekstami do starszych? szkoda słów! Chyba nie przeczytałaś całego tematu, bo tak właśnie się zachowujesz! " Pacc jest ok, bo jest fajny " ? Twoji poprzednicy wszystko mi już zdążyli wytłumaczyć, a ty jakoś z choinki się chyba urwałas...nie pisz tu takich bzdur bo tylko forum zaśmiecasz! pzdr

Jak sama zauwazyłaś Twoi poprzednicy Ci już wszystko zdążyli wytłumaczyc. To po co dalej wałkujesz ten temat? I właśnie takimi bezsensownymi postami w których chcesz udowodnić kim to ty nie jesteś zaśmiecasz forum, ona napisała swoje zdanie tylko raz. A ty nabijasz bezsensowne i nic nie wnoszące posty /w tym Topicu/

a Co do tego:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez S.P.M
I to mówi ktoś w tym samym wieku i kto w "lokacja" ma wpisane "biórko"...
To chodziło tu o to że ziomal nie musi mieć szóstek w szkole, ale nie jest taki zacofany jak ty.

I szczerze to jakoś nie widze żebyś świeciła swoja inteligencją -.-'

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pamelka
eh... 3 lata młodsza i z takimi tekstami do starszych?
LoL? a Co to ma do tego? Młodsza może jest ale w moim mniemaniu wie więcej niż ty <chodzi o wiedze co do Topica>

@Topic: Pare postów wczesniej napisałem swoje zdanie
Calen Futh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-03-2006, 16:52   #120
pamelka
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 02 2006
Lokacja: Ab =PP

Posty: 49
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Aldora
Poziom: 15
Poziom mag.: 8
pamelka ma numer GG 2654854 Send a message via Skype™ to pamelka
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kejw Rat Pierwszy
cipsoft chce tez zarobic, co ty myslisz ze oni beda dawac milionom ludzi za darmo taka wspaniala gre?! pacc nie moze byc rowny faccowi bo placi za gre w przeciwnienstwie do facca, i co ty qrwa socjalizm chcesz zaprowadzic, traktowanie niezaleznie od lvla rotfl czyli noobek na 8 lvl ma mi lootbaga zawalac, wez sie zastanow i nie pieprz idiotyzmow, tak ci sie za komuny podobalo? -.-

Tak, bardzo mi sie podobało za komuny Niestety nie zrozumiałeś o co mi wogóle chodziło w tym temacie a jesli nie zrozumiałes to się nie wypowiadaj!

To by byłó na tyle;] Piszcie sobie na mój temet co chcecie, no ale po części również mam racje!
pamelka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:25.


Powered by vBulletin 3