Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-04-2006, 18:50   #141
Taube
Użytkownik Forum
 
Taube's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2005

Posty: 604
Domyślny

@Pamelko
dziecko drogie
już ci wcześniej ludzie zwracali uwagę, a teraz cię przedrzeźniają i ty dajesz się wrobić

ODSYŁAM CIĘ DO REGULAMINU TEGO FORUM

i zacytuję, aby twoim oczom nie uciekło, byś miała już pod ręką:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez regulamin
Jakich treści w postach zawierać nie wolno:
9. Nie pisz na przemian DuŻyMi I mAłYmI literami. Pisownia taka utrudnia czytanie. To samo tyczy się Zaczynania Każdego Wyrazu Wielką Literą, bĄdŹ pisania polskich ogonkÓw dużymi literami oraz pisma w T4k1|\/| stylu.
rozumiem, że świadomie łamiesz regulamin i jeszcze zacytuję
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pamelka
jeslii Ci przeszkadzaa moj styl pisaniaa to masz probLem xD nie będe tego zMieniaŁa dLa jaKiegoŚ niedowartosCiowaNegoo iDioty) maSz mi jeSzcze coS do poWiedzeNiaa zŁotKo?
rozumiem, że moderator i administrator, który ustalał te zasady też jest niedowartościowanym idiotą..
na twoje nieszczęście oni potrafią się wysławiać równie dobrze, jak upominać użytkowników - przemnóż sobie pkt. karne przez ilość własnych postów, w których świadomie nas raczyłaś tym dziwactwem

dziękuję za uwagę

d.Taube
__________________
Time after time, while their bodies lie sleeping,
incarnate they in the bodies of men.
Teaching and guiding onward and upward,
out of the darkness into the light.

she lost somewhere her time..
get me known if You find it for me XD
mam obiekcję przez opowiadaniami, gdyż zaglądając w jedno, zostanę zawalona dziesięcioma kolejnymi.. czasem jednak człowiek ulegnie, a to źle wpłynie na stan gg oraz PW, lecz cóż począć..
Taube jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-05-2006, 13:18   #142
pamelka
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 02 2006
Lokacja: Ab =PP

Posty: 49
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Aldora
Poziom: 15
Poziom mag.: 8
pamelka ma numer GG 2654854 Send a message via Skype™ to pamelka
Domyślny boże....

Nie wiem co sie tak przyczepiliście, nie czytałam regulaminu dokładnie wiec wiecie...pisałam tak jak pisalam od poczatku, i jakos nikomu to nie przeszkadzalo=/ a nagle się ktos przywalil=/ ktoś tam pisał o szpanowaniu=/ nie mam zamiaru nikomu zaszpanowac...tak pisze na gadu gaduna blogach itp. poprostu z przyzwyczajenia=/ I jesli dla was jest to powod zeby stwierdzic ze zachowuje sie jak 5 letnie dziecko to sry bardzo...Jesli kogo kolwiek swoimi postami uradizlam to bardzo przepraszam...nie chodzi mi o np. NIEDOWARTOSCIOWANEGO IDIOTE tylko o ten styl pisania...

Pzdr
pamelka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2006, 13:47   #143
Venderer
Użytkownik Forum
 
Venderer's Avatar
 
Data dołączenia: 04 09 2004
Lokacja: Between Heaven & Hell

Posty: 751
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Domyślny

@Taube
Niestety nasi modkowie coś się ociągają i jeszcze nie dali jej Bana, ani nawet warna =/

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pamelka
Nie wiem co sie tak przyczepiliście, nie czytałam regulaminu dokładnie wiec wiecie...pisałam tak jak pisalam od poczatku, i jakos nikomu to nie przeszkadzalo=/ a nagle się ktos przywalil=/ ktoś tam pisał o szpanowaniu=/ nie mam zamiaru nikomu zaszpanowac...tak pisze na gadu gaduna blogach itp. poprostu z przyzwyczajenia=/ I jesli dla was jest to powod zeby stwierdzic ze zachowuje sie jak 5 letnie dziecko to sry bardzo...Jesli kogo kolwiek swoimi postami uradizlam to bardzo przepraszam...nie chodzi mi o np. NIEDOWARTOSCIOWANEGO IDIOTE tylko o ten styl pisania...
I tu powinnaś dostać kolejnego warna, zakładając nowe konto urzytkownika, oświadczasz iż AKCEPTUJESZ regulamin, który uprzednio powinnaś przeczytać...
Pozatym wcześniej jakoś nie miałaś wyżutów sumienia, ze nazwałas kogoś niedowartościowanym idiotą, czyżby część postu Taube o modkach, zmieniła twoje zdanie? Typowe...
__________________
"Non mortem timemus, sed cogitationem mortis" - Nie śmierci się boimy, lecz myśli o śmierci. Seneka

Ostatnio edytowany przez Venderer - 01-05-2006 o 13:50.
Venderer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2006, 14:21   #144
pamelka
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 02 2006
Lokacja: Ab =PP

Posty: 49
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Aldora
Poziom: 15
Poziom mag.: 8
pamelka ma numer GG 2654854 Send a message via Skype™ to pamelka
Domyślny kuZwa=/

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Venderer
@Taube
Niestety nasi modkowie coś się ociągają i jeszcze nie dali jej Bana, ani nawet warna =/


I tu powinnaś dostać kolejnego warna, zakładając nowe konto urzytkownika, oświadczasz iż AKCEPTUJESZ regulamin, który uprzednio powinnaś przeczytać...
Pozatym wcześniej jakoś nie miałaś wyżutów sumienia, ze nazwałas kogoś niedowartościowanym idiotą, czyżby część postu Taube o modkach, zmieniła twoje zdanie? Typowe...
eJ czego ty znowusz chcesz?=/ jak pisze tAk to jest źle...napisze normalnie dalej sie czepiasz;/ odwal sie odemnie;/ i nic tu nie jest typowe;/ jezuu...nie masz sie na kim wyzywac? to sobie znalezłes ofiare nie?;/
pamelka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2006, 14:33   #145
Taube
Użytkownik Forum
 
Taube's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2005

Posty: 604
Domyślny

pozwoliłam zrobić sobie drobną retrospekcję, gdyż Pamelka sama nie wie, co ludzie pisali jej topiku, a potem twierdzi, jakoby nic takiego nie było

http://forum.tibia.pl/showpost.php?p...6&postcount=57
http://forum.tibia.pl/showpost.php?p...7&postcount=61
http://forum.tibia.pl/showpost.php?p...8&postcount=63
http://forum.tibia.pl/showpost.php?p...8&postcount=70
http://forum.tibia.pl/showpost.php?p...5&postcount=71
http://forum.tibia.pl/showpost.php?p...6&postcount=73
http://forum.tibia.pl/showpost.php?p...2&postcount=74

@Pamelko
czy teraz będziesz twierdzić, że nikomu to nie przeszkadzało?
i że nagle się 'ktoś przywalił'? czy że ty nie dostosowałaś się do prośb i upomnień, które już tutaj od 2 miesięcy figurują?
dla mnie dzieci 5 letnie są inteligentniejsze w tym przypadku - gdyż one sobie biorą do serca pewne rzeczy, jak już klapsa dostaną, a ty nie wykazujesz takich cech
uważasz, że trzeba mieć 5 lat by być dzieckiem? choćbyś miała nie wiem jakim cudem nawet te 16 teraz dla mnie nadal będziesz dzieckiem, gdyż już pisałam coś o dojrzałości i związku jej z wiekiem - czyżbyś znowu nie czytała?

Pamelko, wybacz, ale jak czytam twojego posta, to widzę tu sponiewieranego przez lud męczennika - ale ty nim nie jesteś
jak sobie pościeliłaś tak teraz sypiasz
albo się dostosujesz, albo będziesz ciągle nas przepraszać, z początku najpierw się rzucając jak dziecko, lub też w końcu uzbierasz sobie dostatecznie dużą ilość upomnień od moderatorów, którzy się przebudzą - i dostaniesz pierwszego bana

aha - nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, ale za osobiste znieważające podteksty i wyzwiska też można dostać pkt. karne - tak więc jeśli nazwiesz kogoś nieładnie, twój post może zostać opieczętowany czerwoną ikonką..
choć w tym przypadku uświadomię cię, czemu ten ktoś mógł nie zgłosić tego wyższej instancji - widocznie uznał to za bardziej żałosne i śmieszne niż obraźliwe

zwrócę ci uwagę także na 'odświerzanie starych tematów' - jaki to preceder tu widziałam - pewnego dnia pojawiasz się tu i piszesz nie na temat lub do czegoś co miało miejsce z miesiąc wcześniej (muszę dać linki, czy zdajesz sobie sprawę, że coś takiego miało miejsce?) - za to też dostaje się pkt. karne

tak więc dobrze ci radzę - skoro nie wiesz, jak poprawnie zachowywać się ogólnie na forach, to mogłabyś zapoznać się z regulaminem panującym na Tibia.pl i wziąć go sobie choć trochę do serca - co by życie twoje i innych prostrzym było

chyba wyraziłam się dostatecznie jasno i klarownie i moja interwencja w tym temacie nie będzie już konieczna..

edit: za przeklinanie i używanie niektórych znaków w celu ominięcia cenzury też można otrzymać pkt. karne
tak więc będą się ciebie ludzie czepiać - do póki dajesz im do tego powody
więc się nie dziw, że nawet jak zaczniesz pisać poprawnie będą zwracać ci uwagę na inne rzeczy - to tak jakbyś zwróciła komuś uwagę, żeby ściągnął buty, a ten usiądzie do jedzenia bez butów, ale za to z brudnymi rękoma po robocie w piachu

d.Taube
__________________
Time after time, while their bodies lie sleeping,
incarnate they in the bodies of men.
Teaching and guiding onward and upward,
out of the darkness into the light.

she lost somewhere her time..
get me known if You find it for me XD
mam obiekcję przez opowiadaniami, gdyż zaglądając w jedno, zostanę zawalona dziesięcioma kolejnymi.. czasem jednak człowiek ulegnie, a to źle wpłynie na stan gg oraz PW, lecz cóż począć..

Ostatnio edytowany przez Taube - 01-05-2006 o 14:36.
Taube jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2006, 15:01   #146
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

@up:

<respect> O_O
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2006, 15:13   #147
Venderer
Użytkownik Forum
 
Venderer's Avatar
 
Data dołączenia: 04 09 2004
Lokacja: Between Heaven & Hell

Posty: 751
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pamelka
eJ czego ty znowusz chcesz?=/ jak pisze tAk to jest źle...napisze normalnie dalej sie czepiasz;/ odwal sie odemnie;/ i nic tu nie jest typowe;/ jezuu...nie masz sie na kim wyzywac? to sobie znalezłes ofiare nie?;/
DZIECKO! (Jak to cię pieszczotliwie nazwała Taube) POTRAFISZ TY CZYTAĆ?
Czy ja w tym poście komentuję TwOjE DuRnE NaPiSy Czy nieznajomość regulaminu na który sama się zgodziłaś? -.-


@Vil
Popieram O_O

@Taube
Nie ma to jak anielska cierpliwość
__________________
"Non mortem timemus, sed cogitationem mortis" - Nie śmierci się boimy, lecz myśli o śmierci. Seneka
Venderer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2006, 15:32   #148
styku
Użytkownik Forum
 
styku's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2005

Posty: 375
Domyślny

@Taube:
Rzeczywiście, jak przedmówcy, respect ^.^

Pamelka...
Niestety masz zwyczaje takie jakie ma duża część płci pięknej (nad czym straszliwie ubolewam, ej nooo=/)
Pisanie z ZePsUtYm CaPs LoCkIeM nie czyni z Ciebie lepszej osoby.
W sumie to chciałem się przyczepić do paru rzeczy jeszcze, ale jak widać Taube pierwszoklaśnie to zrobiła więc zamilkne

@Down:
Prawdopodobnie będą się do Ciebie dowalać tak długo, jak będziesz się odzywać, ej nooo=/

Ostatnio edytowany przez styku - 01-05-2006 o 16:14.
styku jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2006, 16:00   #149
pamelka
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 02 2006
Lokacja: Ab =PP

Posty: 49
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Aldora
Poziom: 15
Poziom mag.: 8
pamelka ma numer GG 2654854 Send a message via Skype™ to pamelka
Domyślny =//

juz daliscie mi spokuj czy do czegos jeszcze sie dowalicie?=/
pamelka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2006, 16:10   #150
Venderer
Użytkownik Forum
 
Venderer's Avatar
 
Data dołączenia: 04 09 2004
Lokacja: Between Heaven & Hell

Posty: 751
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pamelka
juz daliscie mi spokuj czy do czegos jeszcze sie dowalicie?=/
No i masz.... Nadal jesteś święcie przekonana, że my się do ciebie "dowalamy"?
taube tak się postarała, żeby jak najmiliej Ci uświadomic twój błąd, a ty to masz gdzieś? Ja nie miałbym tyle cierpliwości i, co tu ukrywać, zmieszałbym Cię z błotem.

Zrozum, że my się nie dowalamy, tylko staramy przedstawić Ci sytuacje oraz ochronić przed ewentualnymi konsekwencjami jakie możesz ponieść za twoje wybryki...
__________________
"Non mortem timemus, sed cogitationem mortis" - Nie śmierci się boimy, lecz myśli o śmierci. Seneka

Ostatnio edytowany przez Venderer - 01-05-2006 o 16:12.
Venderer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2006, 16:14   #151
Magma
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 09 2005
Lokacja: Spadłam z gwiaździstego nieba

Posty: 78
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Berylia
Magma ma numer GG 4166124
Domyślny

Proponuję skończyć temat. Już dosyć dowaliliście (tak, dowaliliście) pamelce.
Owszem, ona przeginała cały czas, ale teraz już tylko wy piszecie posty.
Więc przestańcie i nie będzie problemu.
__________________
Nie ma przyszłości, jest tylko nadzieja
W krzyku się rodzi, w ciszy umiera
Magma jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2006, 21:53   #152
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pamelka
juz daliscie mi spokuj czy do czegos jeszcze sie dowalicie?=/
Ja ci daje spokoj, nieletnich nie ruszam.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2006, 01:52   #153
pamelka
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 02 2006
Lokacja: Ab =PP

Posty: 49
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Aldora
Poziom: 15
Poziom mag.: 8
pamelka ma numer GG 2654854 Send a message via Skype™ to pamelka
Domyślny hmm

dobra kończmy już ten temat i kazdy będzie zadowolony, tak?
pamelka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:20.


Powered by vBulletin 3