Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 22-10-2006, 12:55   #1
Andy22
Użytkownik forum
 
Andy22's Avatar
 
Data dołączenia: 17 10 2006

Posty: 18
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Andy22 ma numer GG 7019440
Żarówka Skille.. czy są tak istotne.


Na poczatku chciałbym napisać ,że to niejest post typu skile xx/xx gdzie expić i nie prosze o tego typu odpowiedzi...
A więc chciałby m zapytać bardziej doświadczonych knightów o to czy skille istotnie są tak ważne.
W różnych poradnikach spotykam sie z różnymi teroiami dotyczącymi skilowania najczęsciej to:
8lvl 50/50 i tak do 15 lvla potem wbijamy 60/60 na 20-25 65 na 30 70/70 itd...
Moje pytanie brzmi: Czy opłaca się mieć "podręcznikowe skile".

P.s Chodzi mi to o skile 55+ bo do to ja wiem jak sobie grać
Andy22 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-10-2006, 14:17   #2
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Na niskim levelu nie oplaca sie trenowac wyzej niz do 60/60 +-5 bo i tak sie tego nie wykorzysta. Tyle jesli chodzi o podrecznikowe skille.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-10-2006, 15:07   #3
Spongyfhy
Użytkownik Forum
 
Spongyfhy's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2005
Lokacja: Brzęczki City =)

Posty: 98
Stan: Usunięty
Imię: Spongyfhy
Profesja: Knight
Świat: Astera
Poziom: 102
Skille: 87/85
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Andy22 Pokaż post
A więc chciałby m zapytać bardziej doświadczonych knightów o to czy skille istotnie są tak ważne.
Dla knighta skille są rzeczą najważniejszą. Co z tego, że będziesz miał 40lvl i skille 60/60, skoro gościu z levelem mniejszym od Twojego i ze skillami 70+/70+ będzie efektywniej ubijał potworki? Jeśli tylko masz czas, ochotę i cierpliwość, trenuj ile wlezie.
Natomiast, jeśli chodzi o "podręcznikowe skille", to są one podane w pewnym przybliżeniu. Na danym levelu nie musisz mieć dokładnie takich skilli, jakie podałeś, choć im będziesz miał je większe, tym lepiej dla Ciebie.
__________________

Ostatnio edytowany przez Spongyfhy - 22-10-2006 o 15:11. Powód: uaktualnienie
Spongyfhy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-10-2006, 16:06   #4
Kriso Da Hunta
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Knight musi trenować..Podam przykład:mój kolega nie trenował i na 14 levelu miał 32/28,ja trenowałem i na 9 levelu miałem 50/50...Ja bym Ci radził skillować i wbijać mlvl,knight dopiero z 4 mlvl może fajnie expić
  Odpowiedz z Cytatem
stary 22-10-2006, 17:05   #5
Henis Kario
Użytkownik Forum
 
Henis Kario's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2005
Lokacja: Krotoszyn

Posty: 43
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Hm... prawda jest jedyna.
Jeśli chcesz bić szybciej lvl (czyli expić szybciej niż inni rycerze na lepszych stworach) to skilluj od 8lvla jak najwięcej.
A jeśli chcesz na 15lvlu bić trole lub wolfy to nie skilluj.
Wniosek:
Skillować
__________________
Koniec z Tibią...
Witaj Normalny Świecie =]
Henis Kario jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-10-2006, 17:19   #6
mago
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Wiek: 53

Posty: 281
Imię: Bolbochan
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Poziom: 136
Skille: 98/60
Poziom mag.: 22
Domyślny

Skile , skile i jeszcze raz skile do 80+
Tzn to jest ideal z takimi skilami juz bijesz dosc fajnie i szybko exp

Syuacja zaczyna sie zmieniac na wyzszym levelu wtedy masz dwie drogi:

Olewasz skile zostawiajac np shielda z 80 plus maly haczyk - a skill w ataku rosnac ci bedzie w miare expienia ( potem przy sov sca i tak troszke znow zacznie ci rosnac shield) - wtedy szybko bijesz levela kosztem wiekszego waste

Lub bijesz levele czasami dotrenowujac skile do 90+

Jedno ci powiem - powyzej 80+ kazdy skil w ataku czy w obronie to przepasc przekladajaca sie na mniejsze zuzycie uh w trakcie expa i szybszy exp
mago jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-10-2006, 18:23   #7
Capality
Użytkownik Forum
 
Capality's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2006
Lokacja: Warszawa
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,350
Stan: Na Emeryturze
Świat: Calmera
Capality ma numer GG 16087821
Domyślny

Tibia to gra, i Ja uwazam ja za zabawe wiec jak ty tez tak uwazasz i Ci sie nie chce skillowac to nie skilluj Proste
__________________
NOTKA

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez --Ogorek-- Pokaż post
a od kiedy filmy są w .html?
Capality jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-10-2006, 18:45   #8
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mago Pokaż post
Skile , skile i jeszcze raz skile do 80+
Tzn to jest ideal z takimi skilami juz bijesz dosc fajnie i szybko exp
napisz jeszcze na jakim levelu to 80/80.. Ja szybko expilem od 25 levelu z 65/65 ..

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mago Pokaż post
Jedno ci powiem - powyzej 80+ kazdy skil w ataku czy w obronie to przepasc przekladajaca sie na mniejsze zuzycie uh w trakcie expa i szybszy exp
Powyzej 80 kazdy skill to kilkadziesiat godzin treningu, co moze przekladac sie np na kilka leveli zwiekszajacych sile leczenia uha a w konsekwencji mniejsze ich zuzycie.

Szybszy exp ? Gdzie ? Przy 70/70 na wiekszosci szybkich miejscowek musialem czekac na respa ..
__________________

Ostatnio edytowany przez Vil - 22-10-2006 o 18:48.
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-10-2006, 20:46   #9
Airam Naver
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 07 2005
Wiek: 32

Posty: 35
Airam Naver ma numer GG 8951888
Domyślny

powiem tak: nie ma sensu trenić na niskim lvlu do dużych skilli, bo łatwo cie ubiją i tylko czas stracisz. do lvla 40 starcza 60/60, a potem jeśli ci się chce... ja moim 16 knightem ze skillami 57/57 w 30 minut wbiłem w kazo na soldkach 16k expa
Airam Naver jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-10-2006, 21:10   #10
Colard
Użytkownik Forum
 
Colard's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 89
Domyślny

Skille sa istotne dopoki expi sie z broni czyli gdzies do 60-70 lvl. Potem bron zadaje juz zbyt male obrazenia jak na ilosc expa wymaganą do nastepnego lvla, wiec ja odstawiamy i expimy z exori, ew. stosujemy broń do zarabiania kasy na manaski ale to wtedy bijemy slabe mino ktore wymagaja 50/50. Ja od 80 lvl bron nosze juz tylko do obrony, nawet nie zaznaczam ataku na potworki. (chyba ze królik mi stanie na drodze i nie bede mogl przejsc to wtedy go zaatakuje z broni ) Na 100+ exp z broni jest katastroficznie wolny. Np na dragach mam sredni hit z broni za 100 w jednego draga, podczas gdy z exori uderzam w przedziale 250-450 (srednio ~375, a 250 to wiecej niz mój najlepszy hit z broni) w 3+ dragi naraz. Więc sami oceńcie co sie bardziej oplaca.

Ja bym ci radzil wyskillowac postac na tyle zebys mogl spokojnie expic na elfach (bo to wlasnie tam nabija sie 60-70 lvl) czyli zrob 65/65 i będzie cacy, na wyższych poziomach i tak z broni wiele nie zdziałasz.

Ostatnio edytowany przez Colard - 22-10-2006 o 21:15.
Colard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-10-2006, 21:11   #11
Gallar
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2005

Posty: 594
Gallar ma numer GG 4524829 Gallar ma login Tlenu gallstayer@o2.pl Adres Jabbera do Gallar Send a message via Skype™ to Gallar
Domyślny

Nie opłaca się. Nie na początku.
60/60 4mlvl wystarcza do komfortowego expa. ;.
Gallar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-10-2006, 21:34   #12
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Airam Naver Pokaż post
ja moim 16 knightem ze skillami 57/57 w 30 minut wbiłem w kazo na soldkach 16k expa
bez przesady.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-10-2006, 21:43   #13
grzysztof
Użytkownik Forum
 
grzysztof's Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2005

Posty: 234
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Colard Pokaż post
Skille sa istotne dopoki expi sie z broni czyli gdzies do 60-70 lvl. Potem bron zadaje juz zbyt male obrazenia jak na ilosc expa wymaganą do nastepnego lvla, wiec ja odstawiamy i expimy z exori,
Funny :> Bron jest podstawowym narzedziem nabijania expa w rekach knighta do 100 levela dopiero pozniej expimy bron + runy w celu zwiekszenia szybkosci, ew. od 90 jesli mamy duzo kasy, wczesniej jest to poprostu bardzo nieoplacalne.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Colard Pokaż post
stosujemy broń do zarabiania kasy na manaski ale to wtedy bijemy slabe mino ktore wymagaja 50/50. Ja od 80 lvl bron nosze juz tylko do obrony, nawet nie zaznaczam ataku na potworki. (chyba ze królik mi stanie na drodze i nie bede mogl przejsc to wtedy go zaatakuje z broni )
Jesli ty na 120 levelu zabijasz dla kasy zwykle mino to naprawde mi Ciebie żal.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Colard Pokaż post
Na 100+ exp z broni jest katastroficznie wolny. Np na dragach mam sredni hit z broni za 100 w jednego draga, podczas gdy z exori uderzam w przedziale 250-450 (srednio ~375, a 250 to wiecej niz mój najlepszy hit z broni) w 3+ dragi naraz. Więc sami oceńcie co sie bardziej oplaca.
Exori moze i jako tako sie oplacaca, ale nie zapominaj ze gdy bylo juz co najmniej paru knightow 200+ a bardzo wielu powyzej 150+ nikt nie uzywal exori na potworki slabsze niz behemoty, bo wymagalo wiele many ktora regenerowala sie w ten czas u knighta niewiarygodnie wolno. Morał jest taki ze nieuzywajac exori da sie expic knightem moze i wolniej ale oplacalniej i wystarczająco.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Colard Pokaż post
Ja bym ci radzil wyskillowac postac na tyle zebys mogl spokojnie expic na elfach (bo to wlasnie tam nabija sie 60-70 lvl) czyli zrob 65/65 i będzie cacy, na wyższych poziomach i tak z broni wiele nie zdziałasz.
Aff znow gadanie o elfach, ale mnie to zaczyna juz smieszyc, dawniej nikt nie chodzil na elfy a ludzi levele robili bez problemow, teraz wszyscy tam chodza a expa ni ma bo wioska jest miejscowka dla max. 2 osob a przebywa tam srednio po 5 osob.

Ostatnio edytowany przez grzysztof - 22-10-2006 o 21:44.
grzysztof jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-10-2006, 21:53   #14
Platek
Użytkownik Forum
 
Platek's Avatar
 
Data dołączenia: 16 01 2006

Posty: 27
Imię: Nidimo
Profesja: Knight
Świat: Saphira
Poziom: 23
Skille: -/-
Poziom mag.: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Colard Pokaż post
Skille sa istotne dopoki expi sie z broni czyli gdzies do 60-70 lvl. Potem bron zadaje juz zbyt male obrazenia jak na ilosc expa wymaganą do nastepnego lvla, wiec ja odstawiamy i expimy z exori, ew. stosujemy broń do zarabiania kasy na manaski ale to wtedy bijemy slabe mino ktore wymagaja 50/50. Ja od 80 lvl bron nosze juz tylko do obrony, nawet nie zaznaczam ataku na potworki. (chyba ze królik mi stanie na drodze i nie bede mogl przejsc to wtedy go zaatakuje z broni ) Na 100+ exp z broni jest katastroficznie wolny. Np na dragach mam sredni hit z broni za 100 w jednego draga, podczas gdy z exori uderzam w przedziale 250-450 (srednio ~375, a 250 to wiecej niz mój najlepszy hit z broni) w 3+ dragi naraz. Więc sami oceńcie co sie bardziej oplaca.

Ja bym ci radzil wyskillowac postac na tyle zebys mogl spokojnie expic na elfach (bo to wlasnie tam nabija sie 60-70 lvl) czyli zrob 65/65 i będzie cacy, na wyższych poziomach i tak z broni wiele nie zdziałasz.


Wyjdz -.- Jestes smieszny poprostu knight 122 level nieuzywa wogole broni do expienie... Zastanow sie nad tym co mowisz wogole koles. Proste jest chyba ze taki levelu np od 100-101 niewbija sie w 3 godziny -.- troche cierpliwosci No ale wkoncu to twoja teoria na expienie...a ty czasem niemasz tego 122ek na ots jakims?
Platek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-10-2006, 22:07   #15
Colard
Użytkownik Forum
 
Colard's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 89
Domyślny

Cytuj:
Funny :> Bron jest podstawowym narzedziem nabijania expa w rekach knighta do 100 levela dopiero pozniej expimy bron + runy w celu zwiekszenia szybkosci, ew. od 90 jesli mamy duzo kasy, wczesniej jest to poprostu bardzo nieoplacalne.
Przeczytales poradniki i pieprzysz glupoty. Spróbuj trafić za 250 z broni. Ja z exori uderzam srednio za ~375 w 3+ dragi. Explo jest dużo mniej opłacalne niż exori (mniejsze obrazenia, wiekszy koszt, mniejszy zakres działania)
Cytuj:
Jesli ty na 120 levelu zabijasz dla kasy zwykle mino to naprawde mi Ciebie żal.
A gdzie ja napisałem ze tak robie? O_o
Cytuj:
Exori moze i jako tako sie oplacaca, ale nie zapominaj ze gdy bylo juz co najmniej paru knightow 200+ a bardzo wielu powyzej 150+ nikt nie uzywal exori na potworki slabsze niz behemoty, bo wymagalo wiele many ktora regenerowala sie w ten czas u knighta niewiarygodnie wolno. Morał jest taki ze nieuzywajac exori da sie expic knightem moze i wolniej ale oplacalniej i wystarczająco.
Regeneracja many nie jest zadnym problemem, wystarczy popijac manafluidy. Jak wystarcza ci 50k/h to tak exp, mi nie wystarcza dlatego biję z exori.
Cytuj:
Aff znow gadanie o elfach, ale mnie to zaczyna juz smieszyc, dawniej nikt nie chodzil na elfy a ludzi levele robili bez problemow, teraz wszyscy tam chodza a expa ni ma bo wioska jest miejscowka dla max. 2 osob a przebywa tam srednio po 5 osob.
Bo elfy sa najlepsze dla knighta na niskim lvlu.
Cytuj:
Wyjdz -.- Jestes smieszny poprostu knight 122 level nieuzywa wogole broni do expienie... Zastanow sie nad tym co mowisz wogole koles. Proste jest chyba ze taki levelu np od 100-101 niewbija sie w 3 godziny -.- troche cierpliwosci No ale wkoncu to twoja teoria na expienie...a ty czasem niemasz tego 122ek na ots jakims?
Ja vs Dragon:
z broni: srednie obrazenia = 100, potrzebuje 11-12 hitów (uwzgledniajac takze leczenie sie draga) na zabicie pojedynczego smoka
z exori: srednie obrazenia = 375, majac prawie 2k hp moge sobie lurnac do 5 dragow naraz i nawalac (potrzebuje 3 strzalow zeby zabic 5 smoków)
Jakieś wnioski? -.-

Ostatnio edytowany przez Colard - 22-10-2006 o 22:14.
Colard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-10-2006, 23:38   #16
grzysztof
Użytkownik Forum
 
grzysztof's Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2005

Posty: 234
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Colard Pokaż post
Przeczytales poradniki i pieprzysz glupoty. Spróbuj trafić za 250 z broni. Ja z exori uderzam srednio za ~375 w 3+ dragi. Explo jest dużo mniej opłacalne niż exori (mniejsze obrazenia, wiekszy koszt, mniejszy zakres działania)
Ale po co mam uderzac po 250 z broni ? Aczkolwiek i takie hity sie napewno zdarzaja na tym levelu, poprostu dragi bije sie bron + hmm co powoduje zwiekszenie srednich obrazen i zwieksza ilosc expa wbijanego na godzine.
Exori uzywa sie na wieksze grupy dragow lub dli

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Colard Pokaż post
A gdzie ja napisałem ze tak robie? O_o
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Colard Pokaż post
expimy z exori, ew. stosujemy broń do zarabiania kasy na manaski ale to wtedy bijemy slabe mino ktore wymagaja 50/50.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Colard Pokaż post
Regeneracja many nie jest zadnym problemem, wystarczy popijac manafluidy. Jak wystarcza ci 50k/h to tak exp, mi nie wystarcza dlatego biję z exori.
Nie mowie ze jest problemem aczkolwiek dawniej nikt uzywal exori do expienia a jakos knighci robili wysokie levele. Trudno mi sie wypowiedziec też ile knightem 120l robi sie expa na dragach uzywajac broni +hmm bo moj max level był 80, aczkolwiek sadze ze lepiej robic 50k i zarabiac na tym, niz robic 70(o ile tyle zrobisz) a pozniej martwic sie o kase na dalsze expienie i marnowac czas na hunty albo mino <lol>


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Colard Pokaż post
Bo elfy sa najlepsze dla knighta na niskim lvlu.
Ta a dlaczego ? ja o wiele wiecej expa robie np. cycach albo zolwiach do tego nie musze ustawiac sie w kolejkach na expowisko ew. użerac sie z noobami tak jak bym musiał robic expiac na elf fortess

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Colard Pokaż post
Ja vs Dragon:
z broni: srednie obrazenia = 100, potrzebuje 11-12 hitów (uwzgledniajac takze leczenie sie draga) na zabicie pojedynczego smoka
z exori: srednie obrazenia = 375, majac prawie 2k hp moge sobie lurnac do 5 dragow naraz i nawalac (potrzebuje 3 strzalow zeby zabic 5 smoków)
Jakieś wnioski? -.-
Takie wnisoki ze np. w veno dragon lair duzo masz miejsc w ktorym mozesz lurnac 5 dragow ? albo chociarz 4 ? Odp. nie specjalnie, a zmarnowany czas na lurowanie + lecenie do innego miejsca w ktorym da sie lurnac dragi to akurat da razem czas w ktorych normalnie zabilbys te dragi z broni + hmm

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Platek
a ty czasem niemasz tego 122ek na ots jakims?
Dokładnie :> manarune dajaca 1000many przy jednym uzyciu za 10gp i jedziemy expic z exori :>

---

Oczywiscie możliwe że sie myle w niektórych kwestiach, ale nikt mi nie wmowi że knight od 80levela expi głownie exori bo jest to wierutną bzdurą z której nalezy sie smiac, fakt faktem ze na tym levelu magia ofensywna w róznej postaci jest podstawa szybkiego expienia ale bez przesady wiec apeluje o nie opowiadanie głupot i tym samym wprowadzanie co poniektórych uzytowników w bład.

Ostatnio edytowany przez grzysztof - 22-10-2006 o 23:42.
grzysztof jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2006, 08:40   #17
Xavery
Użytkownik Forum
 
Xavery's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2004
Lokacja: Dębica
Wiek: 37

Posty: 429
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Premia
Domyślny

Heh kolejny temat typu: expic czy trenowac. Rob co chcesz, jak lubisz trenowac to trenuj a jak nie lubisz to idz i bij lvl. Moja rada jest taka zebys wbil sobie te 60/60 i cos podexpil a pozniej to juz wg wlasnego uznania.

@Colard

I ty masz 120 lvl ? Niewierze. Expic z exori na dragach ? To juz chyba nie ma wiekszego wasta. Musialbys lurnac z 3-4 dragi zeby to jakos szlo, a na to lurownie tracisz HP, pozniej jak juz walisz z tego exori to tracisz czas na picie manasow = tracisz HP. Juz lepiej pojedyncze dragi bic, moze i wolniej troche ale bardziej ekonomicznie.

Mam 80 lvl i exori puszczalem tylko okazyjnie albo jak mialem klopoty.
Xavery jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2006, 09:17   #18
Pandorian technomancer
Użytkownik Forum
 
Pandorian technomancer's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2005

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: PA - ndoria
Poziom: +70
Skille: 28/28
Poziom mag.: 83
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Andy22 Pokaż post

Na poczatku chciałbym napisać ,że to niejest post typu skile xx/xx gdzie expić i nie prosze o tego typu odpowiedzi...
A więc chciałby m zapytać bardziej doświadczonych knightów o to czy skille istotnie są tak ważne.
W różnych poradnikach spotykam sie z różnymi teroiami dotyczącymi skilowania najczęsciej to:
8lvl 50/50 i tak do 15 lvla potem wbijamy 60/60 na 20-25 65 na 30 70/70 itd...
Moje pytanie brzmi: Czy opłaca się mieć "podręcznikowe skile".

P.s Chodzi mi to o skile 55+ bo do to ja wiem jak sobie grać

Wystarczy umiejetnie grac i mozna wogóle nie skilowac, czas poswiecony na skilowanie to zmarnowany czas. Bzdura jest siedzenie i skilowanie na niskim lvl do wysokich skili bo i tak przy expieniu z silnymi potworami najwazniejszy jest lvl i maxymalna ilosc hp. Mam knighta z lvl +70 i skilami +70/+70 nigdy nie skilowalem tylko expilem. i co z tego ze ty na 30 lvl bedziesz mial 90/90 skil nawet jak na smokach to ja poexpie bez waste a ty nie, ja pójde na Tomby, scaraby i bede expil o wiele efektywniej od Ciebie, na kopalniach tak samo. skill powyzej 65/65 wiekszosci was sie nigdy nie przyda, w czasie kiedy bijesz kolejnego klona slima i wbijasz kolejny skil ja wbijam kilkadziesziet tys expa a i skil nie idzie mi wiele wolniej niz tobie. Przyklad kumpel mielismy z kumplem skile chyba 55/55 okolo on postanowil doskilowac do 80/80 a ja expilem
jak on mial 70/70 to ja mialem 67/65 i zwiekszylem przewage w lvl o 15 lvl. przy jego 80/80 ja mialem 76/74 i 32 lvl przewagi. Wnioski wysuncie sami
__________________
The art of liquidation.
Little bike, why can't you swim? ;[
- EJJ, ska du ha taxi ti tempel?
huauhauhuauhauhua
Pandorian technomancer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2006, 10:28   #19
Pandorian technomancer
Użytkownik Forum
 
Pandorian technomancer's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2005

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: PA - ndoria
Poziom: +70
Skille: 28/28
Poziom mag.: 83
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Colard Pokaż post
Ja vs Dragon:
z broni: srednie obrazenia = 100, potrzebuje 11-12 hitów (uwzgledniajac takze leczenie sie draga) na zabicie pojedynczego smoka
z exori: srednie obrazenia = 375, majac prawie 2k hp moge sobie lurnac do 5 dragow naraz i nawalac (potrzebuje 3 strzalow zeby zabic 5 smoków)
Jakieś wnioski? -.-
a co na to lekarz ??
5 smoków conajmniej jeden stoi naprzeciw ciebie suma obrazen od 5 smoków +700 hp na ture wypice 5-6 manasków 2 tury. pomijajac sprawe lurowania jak juz je masz bijesz exori i zanim uzupelnisz mane tracisz +1000 hp i nie masz szans sie juz wyuhac na 122 lvl uhasz sie za max 600 hp. nawet jesli ci sie to uda to po zabiciu 5 smoków czekasz na kolejny resp . lurowanie 5 smoków + bicie i ewentualne dobijanie na red ci sie rozbiegna to chyba najbardziej idiotyczny sposób expienia o jakim slyszalem.

Ja swoim knightem lvl +70 z badziewnymi skilami +70/+70 szybciej i z mniejszym waste ubije te smoki pojedynczo niz ty z exori .
__________________
The art of liquidation.
Little bike, why can't you swim? ;[
- EJJ, ska du ha taxi ti tempel?
huauhauhuauhauhua
Pandorian technomancer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2006, 13:02   #20
mago
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Wiek: 53

Posty: 281
Imię: Bolbochan
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Poziom: 136
Skille: 98/60
Poziom mag.: 22
Domyślny

Jak juz lubisz bezsensowny waste to wez se fll cap gfb plus uh troszke hmm i na gorome na kulty 150k-180k na godzine gwarantowane i bedzie twoja taktyka - z broni bedziesz se dobijal cos tam ...

Ale i tak to bezsensu - polecialbys zbronia na zwykly najprostrzy OF i bys nabil z paluszkiem 80k /h zarabiajac na tym dodatkowo w miare solidnie na twoim levelu - a jakbys chcial uzywac twojego kocganego exori to i do 100k bys doszedl obskakujac OF quest ...
Ale gdzie tu sens walenia z samego exori ?
mago jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:50.


Powered by vBulletin 3