Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 01-06-2012, 00:38   #1
Voniek
eX Moderator
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 1,273
Domyślny Zwoje Premium – nowy sposób zakupu Premium!

Na oficjalnej stronie gry ukazał się nowy, interesując news - zapraszamy do lektury:

Cytuj:
Tibijczycy, mamy dla was wspaniałe wiadmości! Możliwość zakupu i sprzedaży czasu premium w grze w bezpieczny i łatwy sposób to coś, czego wielu z was oczekiwało od lat. W przeciągu najbliższych tygodni wprowadzimy do gry nową możliwość zakupu premium: zwoje premium! Dzisiaj chcielibyśmy zaprezentować czego możecie oczekiwać po takim rozwiązaniu.

Po zakupie czasu premium gracze będą mogli zdecydować czy chcą go aktywować od razu, czy chcą zdematerializować go w postaci wirtualnych zwojów premium jeśli będą mogli to uczynić.

Jeden zwój będzie odpowiadał 30 dniom premium. Jak trafi do gry może być przechowywany w depozytorium, skrzynce pocztowej lub portfelu – nowym pojemniku specjalnie przeznaczonym tylko dla zwojów. Nie mogą zostać zgubione podczas śmierci i ważą prawie tyle co nic. Co najważniejsze, mogą zostać sprzedane poprzez market. Oznacza to, że zwoje będą sposobem na profit wśród graczy. I to Ty będziesz decydować za ile sprzedasz zwój. Ponadto zwoje zapewnią możliwość zakupu czasu premium przy pomocy bardziej wygodnych sposobów – poprzez złoto zdobyte w grze! Kiedy aktywujesz zwój, 30 dni czasu premium zostanie dodanych natychmiastowo do konto.

Podczas gdy wszyscy gracze będą mogli zakupić zwoje z czasem premium, możliwość transferu czasu premium do gry będzie nieco ograniczona: konto będzie musiało istnieć przez pewien czas, jedna postać na koncie będzie musiała mieć wymagany poziom oraz będzie musiała mieć historię zakupu czasu premium. Ponadto będzie można zrobić taki transfer kilka razy w określonym limicie czasowym, nawet jeśli będziesz spełniał wszystkie warunki. Liczba transferów będzie zależała od liczby aktywowanych czasów premium.
Warunki te będą dosyć rygorystyczne, gdyż zwoje premium są kierowane na własny użytek i nie mają za cel zlikwidowane odsprzedawców. Podsumowując, zwoje zapewnią wygodną i całkowicie bezpieczną metodę zakupu czasu premium oraz radości z jego posiadania.


Zainteresowaliśmy was? Mamy nadzieję! Dokładne warunki i limity czasowe zostaną podane wraz z wejściem do gry zwoi. Oczywiście nasz manual zostanie odpowiednio zaktualizowany.
Na koniec warto wspomnieć, że wprowadzenie do gry zwoi będzie równoczesne z wprowadzeniem światów podglądowych.
__________________
Voniek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-06-2012, 04:44   #2
Zeksio
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 08 2010

Posty: 4
Domyślny

fajna sprawa;D a gdzie bedzie mozna kupic takie zwoje i za ile? ile bedzie tych zwoi i na ile dni pacc beda przeznaczone?
Zeksio jest offline  
stary 01-06-2012, 05:17   #3
AdiZgOlekk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 10 2008
Lokacja: ZGORZELEC

Posty: 368
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Pandoria
Domyślny

po wprowadzeniu zwoji, ceny paccow za giepsy wzrosna drastycznie, kolejny chwyt cipsoftu by mieli zarobek z biedakow dla ktorych wyjdzie po tej latce taniej kupic pacca za plny niz za giepsy
AdiZgOlekk jest offline  
stary 01-06-2012, 15:22   #4
GladeQ
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Na koniec warto wspomnieć, że wprowadzenie do gry zwoi będzie równoczesne z wprowadzeniem światów podglądowych.
Co to sa światy podglądowe?

@edit
już wiem, gdyby ktoś też nie wiedział to tu jest opisane:
http://www.forum.hunted.pl/threads/2...odgl%C4%85dowe

Ostatnio edytowany przez GladeQ - 01-06-2012 o 15:24.
 
stary 04-06-2012, 18:45   #5
souldare
Użytkownik Forum
 
souldare's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2010
Lokacja: Krakow

Posty: 180
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Olympa
Poziom: 65
Skille: 81/80
Poziom mag.: 6
Domyślny

Fajna sprawa z tymi zwojami szkoda ze ich nie bylo jak gralem w tibie
__________________
sprzyda mi sie twoja pomoc ;]
http://world2.monstersgame.wp.pl/?ac=vid&vid=35163688
souldare jest offline  
stary 05-06-2012, 19:35   #6
malolat193
Użytkownik Forum
 
malolat193's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2008
Lokacja: Kopki

Posty: 70
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sir Kotr
Profesja: Paladin
Świat: Celesta
Domyślny

Witam.
Mam sprawę wiem, że może nie na temat będę pisać, ale mam problem zamówiłem miesiąc temu pacc poprzez taką opcję premium time subscription, a teraz pobrało mi pieniądze z konta bankowego samo. Chciałbym jakoś wyłączyć tą opcje zakupu pacc wie może ktoś jak to mogę zrobić proszę o pilną odpowiedz i z góry dzieki.
__________________
Trzej Królowie Wielkich Miast Śląsk-Wisełka-Lechia Gdańsk!!
malolat193 jest offline  
stary 05-06-2012, 19:42   #7
mesho
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 06 2009

Posty: 5
Domyślny

Cipsoft małymi kroczkami zmierza do wprowadzenia mikropłatności, albo zrobią może nawet rynek sprzedaży itemów za real pieniądze jak to planuje blizzard. Zobaczycie, niedługo będą exp, loot i inne boosty, tak jak to się stało z tibią micro edition.
mesho jest offline  
stary 09-06-2012, 14:32   #8
tomo1111
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 03 2010

Posty: 5
Domyślny

Powracam do gry A jak np. kupię od kogoś ten zwój to będę mógł sobie go użyc normalnie i dostane ten czas bez żadnych ograniczeń?
tomo1111 jest offline  
stary 12-06-2012, 13:44   #9
Sloniasek
Użytkownik forum
 
Sloniasek's Avatar
 
Data dołączenia: 03 04 2007

Posty: 10
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 136
Domyślny

Nareszcie pomyśleli o tym co powinno być od dawna w grze.
Sloniasek jest offline  
stary 13-06-2012, 00:03   #10
Niwe92
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 09 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 193
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Nerana
Poziom: 268
Skille: 96/92
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez tomo1111 Pokaż post
Powracam do gry A jak np. kupię od kogoś ten zwój to będę mógł sobie go użyc normalnie i dostane ten czas bez żadnych ograniczeń?
Przecież autor tematu jasno wyjasnił zasady działania zwojów...
__________________
I AM GOING TO GET LVL 400 IN A MONTH !!
Niwe92 jest offline  
stary 13-06-2012, 14:43   #11
kuba40d
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny pytanie.

A jak myślicie, jeżeli mój znajomy kupił pacca przed tą łatką... bodajże 5 dni temu. To czy mógł by zamienić 30 dni pacca na jeden zwój żeby mi sprzedać ??

Nie wiem nie ogarniam czy to chodzi tylko o paccana 30 dni czy jak ;P

Ostatnio edytowany przez kuba40d - 13-06-2012 o 14:59.
 
stary 20-07-2012, 14:53   #12
Blurice
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Witam czy zeby moc handlowac premium scrolem trzeba miec ponad 30 dni aktywnego paca ?
 
stary 23-07-2012, 16:27   #13
lasio16
Użytkownik Forum
 
lasio16's Avatar
 
Data dołączenia: 21 10 2007
Lokacja: Piotrków Tryb.
Wiek: 31
Wpisy bloga: 1

Posty: 29
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fal Worn
Profesja: Knight
Świat: Eternia
Domyślny

Widzę, że Tibia.pl upada od 2 miesięcy nie było żadnego newsa i widzę również, że wasze forum działa jakby chciało a nie mogło
lasio16 jest offline  
stary 25-07-2012, 17:42   #14
genixan
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 07 2012

Posty: 3
Domyślny

Gra trzyma sie na nowych pomysłach. w ostatnich miesiacach liczba graczy spadła kilkukrotnie (możliwe że przez to że są teraz wakacje a może nie xD). Pomysły oraz nowości nie przychodzą do głowy od razu. Raz sa raz ich nie ma. A co do tych zwojów premium to ma dobre i złe strony. Jak adi wspomniał ceny za gpki wzrosna myśle że przynajmniej o połowe. Z drugiej strony nikt nas nie wykiwa z paccem za gp. Mimo wszystko przez wprowadzenie zwojów pacc cała tibia zbliża się do zamiany w jeden wielki OTS...
genixan jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:24.


Powered by vBulletin 3