Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Pokaż wyniki sondy: Jaki sposób na wyrównanie profesji?
Ulepszenie Knightów i Palladynów (jestem knightem/pallem) 694 59.22%
i PalladynówUlepszenie Knightów (jestem sorcem/drutem) 337 28.75%
Pogorszenie Druidów I Sorcererów (jestem knightem/pallem) 91 7.76%
Pogorszenie Druidów I Sorcererów (jestem sorcem/drutem) 50 4.27%
Głosujących: 1172. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 15-04-2007, 15:21   #461
Dirk Pitt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 05 2006

Posty: 95
Domyślny

Losowy hit z czaru ,runy .... chmurka, 50, 600 z sd, to samo z ue itp. - zakres hitów z run czarów jest za waski, na dzien dzisiejszy. Przyklad dla 100 druida, maga.
__________________
Być obywatelem swojego państwa, nawet jeśli jest się tylko zamiataczem ulic, musi być uważane za większy honor niż bycie królem w obcym kraju.
Dirk Pitt jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-04-2007, 15:45   #462
Sorcer_Pips
Użytkownik Forum
 
Sorcer_Pips's Avatar
 
Data dołączenia: 11 03 2007

Posty: 261
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 70
Skille: 87/71
Poziom mag.: 19
Domyślny

Ja powiem jak ja bym chciał żeby było i to chyba byłoby najlepsze rozwiązanie. Biorąc pod uwagę że Sorc/Drut z exori vis walą na 80 lvl obrażenia od 150-190 to więc im to się nie waha i nie walą np od 1-190 a knight/palek np 70 dyst/70 sword mogą walnąć obrażenia od 1 do 125 i im to się strasznie waha a powinno być tak jak u sorca i druta że czym większy mlvl to im się siła magiczna powiększa a u knighta/palka tak nie jest... przypuśćmy że mamy 70 dysta i lejemy od 80-125 wbijamy potem przypuśćmy 80 skila to powinniśmy walić od 95-130 i nie powinno być że czasami można walnąć za 1...

To moja sugestia.
__________________
(\(\
(>'.')
(~(")(")

17:23 Dziadek Do Orzehuw [8]: HO OTWORZE CII

23:50 Golderax [37]: kurwacka jak na zlosc 4 % do leveala i expiel man aposio ncave a fooda nei ma ;/

10:30 Aleethya [99]: popirtfolonr
10:30 Aleethya [99]: popierdolone*

21:09 Rodelar Fingun [40]: Rio de Janero jest w australi?

Blan Rien [36]: 12:05 Blan Rien [36]: omg
Olga of Guardia [8]: i buy omg offer
Blan Rien [36]: lol xD 12:05
Olga of Guardia [8]: no lol i buy omg
Sorcer_Pips jest offline  
stary 15-04-2007, 16:26   #463
Goldscorpion
Użytkownik Forum
 
Goldscorpion's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2006
Lokacja: Katowice/Lędziny
Wiek: 32

Posty: 414
Stan: Niegrający
Świat: czekam na nowy
Goldscorpion ma numer GG 9387970
Domyślny

Mam niezły pomysł. Możliwe, że był tu już przedstawiany ale nie chcę czytać mi się all postów. Rzeczywiście jest to niesprawiedliwe że magowie i druidzi ze wzrostem lvl i MLVLpowiększają swoją moc. Knight i pall tak nie ma. A powinien. To bez sensu że 20 pall z takimi samymi skilami jak pall na 150 zadaje takie same obrażenia (z tego co i wiadomo tak jest).
Goldscorpion jest offline  
stary 15-04-2007, 16:52   #464
mazgier
Użytkownik Forum
 
mazgier's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2006
Lokacja: Poznań

Posty: 170
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 93
Skille: ujdą
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dirk Pitt Pokaż post
Losowy hit z czaru ,runy .... chmurka, 50, 600 z sd, to samo z ue itp. - zakres hitów z run czarów jest za waski, na dzien dzisiejszy. Przyklad dla 100 druida, maga.
Gratuluję pomysłu Już widzę tych szczęśliwych knightów z ich losowymi UH... 2, 50, CHMURKA... o, taaak...
__________________
Fág an bealach!
mazgier jest offline  
stary 15-04-2007, 18:42   #465
Chetszot
Użytkownik forum
 
Chetszot's Avatar
 
Data dołączenia: 19 04 2006
Lokacja: Thais

Posty: 19
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Moirai
Świat: Azura
Poziom: 60
Skille: 84/63
Poziom mag.: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ely Pokaż post
Nie czytałem wszystkich postów.

Balans profesji jest wskazany co wszyscy zauważyli, jednak nie jestem zwolennikiem odbierania, nawet sorcom (chociaż jak widze jak kumpel drut wali po 200 z vis to można się załamać palkiem).

Pomyslmy, jak walą głównie różne voce:
Knight: melee, exori, explo
Paladin: xbow, sd
Druid: vis/mort, rod, sd (no i jeszcze exana gran pox jak ktoś chce ale nikt tego nie używa w praktyce)
Sorcerer: vis/mort, wand, e wawe, ue, sd
Oczywiscie jest jeszcze gfb, hmm i inne runy oraz bursty, ale to główny atak gdy chcemy coś zabić to tym co napisałem. Pozostałych rzeczy może używać każdy voc.


Co widzimy? Widzimy że najmniejsze pole do manewru ma palek. Albo wali z kuszy zadająć obrażenia ok. 130dmg tracać bolty, albo jeszcze droższe sd. Na lvlach 100+ najbardziej widać różnice w ataku. Pal zawsze spychany jest bok w huntach. Mag zawsze walnie więcej i to mniejszym kosztem (vis/mort). Przy expie nawet ryc lepiej expi. Na wytrenowanych skillach i SoVem w ręku hity 200+ sa normalne, podczas gdy pal się meczy by choć raz 180 było. No i nie zapominajmy ze exori jest na porządku, podczas gdy pal nie ma takiego ataku.
Druid oczywiscie nie ma e wawe czy ue. Jednak w praktyce sorc też mało używa ue, a e wawe sporadycznie. Z reguły nie ma takich potrzeb. Ryc i tak na huncie bedzie lurował pojedynczo, a w questach w teamie nie ma sensu marnować many, bo jest w miare bezpiecznie. Za to druid ma czary leczące, mass heal i heal friend będą częściej używane, nawet w przeliczeniu na mane w porównaniu z ue i e wawe.

Jak dla mnie voce są w miare wyrównane, przynajmniej patrząć z perspektywy non pvp (bo tam gram). Jedynie pal wciąż ma powody do wstydu. Na huntach nie raz się zdarza że ryc może zgarnąć więcej expa za hero niż pal (bez summonow), w koncu SoV przebija arm hero, a exori konczy sprawę. Nie ma sensu porównywać ataku pala z sorca/druta bo to dobijanie leżącego. Ktoś może powiedzieć (oczywiście mag) że taki ma być pal, uniwersalny. Jednak uniwersalizm pala się skonczył tak że ani do blokowania się nie nadaje (chyba że komuś chce się bardzo długo ćwiczyć shielda) i atak ma mizerny, nawet szybszy od maga nie jest (utani gran hur). Cały problem polega na tym że pal nie ma żadnego mocnego ataku jak w przypadku innych voców. Ryc z exori może walnąć mocniej niż pal z sd.
Pal powinien otrzymać jakis mocny i w miare tani atak. Jaki? Nie mam pojęcia, ale własnie tego potrzeba.

Niegłupi pomysł z tymi wandami dwuręcznymi. Nie raz jest tak że potwór mocniej leje pala niż maga. Mag w końcu ma shielda, niby shielding jest niski, ale tarcze ma. Demonki i vampy są tak lekkie że nawet mag tak bardzo nie odczuwa ich obecności, dlatego każdy mag ma shielda. Palek nie w ogóle shielda, stąd naturalnie hity padają w niego wyższe dodatkowo psująć mu humor. Chociaż nie jestem zwolennikiem odbierania, więć obojętne mi to.
Tutaj się z w 100% zgadzam. Uważam, że paladyn na h-lvlu jest najsłabszą ze wszystkich profesji. Hity ze zwykłych boltów są beznadziejne, a power bolty są dużo za drogie (nie wspominając już o infernal boltach). Na huntach potworów atakujących tylko fizycznie (GS, tomby jakieś na vampach, etc) palek bez shielda musi się, w zasadzie, częściej leczyć niż sorc. W najlepszym wypadku wyjdzie na to samo. Uważam to za bezsens, bo palek ma w końcu 2x więcej HP niż sorc... To dlaczego ma się leczyć tak samo często (lub nawet częściej) niż sorc, który wali znacznie mocniej od palka.

Niech CIPy wyrównają w końcu te profesje... Nie chcę udupiania magów, ale niech w końcu ulepszą palka i knighta...
Chetszot jest offline  
stary 15-04-2007, 18:48   #466
Shor'tugal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 12 2006

Posty: 288
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 40+
Skille: xx/22
Poziom mag.: 40
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sorcer_Pips Pokaż post
Ja powiem jak ja bym chciał żeby było i to chyba byłoby najlepsze rozwiązanie. Biorąc pod uwagę że Sorc/Drut z exori vis walą na 80 lvl obrażenia od 150-190 to więc im to się nie waha i nie walą np od 1-190 a knight/palek np 70 dyst/70 sword mogą walnąć obrażenia od 1 do 125 i im to się strasznie waha a powinno być tak jak u sorca i druta że czym większy mlvl to im się siła magiczna powiększa a u knighta/palka tak nie jest... przypuśćmy że mamy 70 dysta i lejemy od 80-125 wbijamy potem przypuśćmy 80 skila to powinniśmy walić od 95-130 i nie powinno być że czasami można walnąć za 1...

To moja sugestia.
Tylko, że druid/sorc traca mane, palek - ok ( bolty ). A knight ?
__________________
BEST SOLO:
.
Shor'tugal jest offline  
stary 15-04-2007, 18:57   #467
Voltar
Użytkownik Forum
 
Voltar's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2004
Lokacja: Thais 4 ever
Wiek: 33

Posty: 132
Wyślij wiadomość przez ICQ do Voltar Voltar ma numer GG 1111111 Voltar ma login Tlenu 1111111 Adres Jabbera do Voltar
Domyślny

Ulepszyc knightow w letnim update ;s

Kthxbye.
__________________
Najlepsze eq jakie mialem:

golden armor (na Titanii i Galanie)
crown legs (na Titanii i Galanie)
bohy (na Titanii i Galanie)
demon shield (na Titanii)
crusader helmet (na Titanii i Galanie)
giant sword (na Titanii)
bright sword (na Titanii i Galanie)
220k (na Galanie) i 200k (na Titanii)

Wszystko oddałem. Obecnie gram na Iridzie!
Nie gram juz na Iridzie tylko Nebuli

/\ Rotfl, ten podpis ustawilem jakies 2 lata temu gdy bylem jeszcze newbem ; <<
Voltar jest offline  
stary 15-04-2007, 19:18   #468
Piterownik
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Większy exh na e visa, 2handed wandy i rody - to powinno udupić trochę magiczne profesje ;d
Ew. Zostawić sorca i druta w spokoju, ale powiększyć średnią hitów palla i knighta i dodatkowo dać exurke gran dla biednego kinia :>

Ostatnio edytowany przez Piterownik - 15-04-2007 o 19:19.
 
stary 15-04-2007, 19:22   #469
Dirk Pitt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 05 2006

Posty: 95
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mazgier Pokaż post
Gratuluję pomysłu Już widzę tych szczęśliwych knightów z ich losowymi UH... 2, 50, CHMURKA... o, taaak...
od kiedy to uh-a uderza ? ciekawa rzecz proponujesz mag 400hp hit od stwora za 200 uha za 1hp - tak ? exura vita chmurka ?- ciekawe jak by wtedy druidzi i magowie grali.
__________________
Być obywatelem swojego państwa, nawet jeśli jest się tylko zamiataczem ulic, musi być uważane za większy honor niż bycie królem w obcym kraju.
Dirk Pitt jest offline  
stary 15-04-2007, 21:00   #470
mazgier
Użytkownik Forum
 
mazgier's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2006
Lokacja: Poznań

Posty: 170
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 93
Skille: ujdą
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dirk Pitt Pokaż post
od kiedy to uh-a uderza ? ciekawa rzecz proponujesz mag 400hp hit od stwora za 200 uha za 1hp - tak ? exura vita chmurka ?- ciekawe jak by wtedy druidzi i magowie grali.
Sam to wymyśliłeś, Misiaczku a ja tylko opisałem konsekwencje. UH używa się dokładnie tak samo jak każdej innej runy. Zaznaczenie runy > wskazanie celu > klik. Czyli, technicznie rzecz biorąc "uderza" jak każda inna runa, tyle że efekt jest cokolwiek odwrotny (przyrost hp). Skoro uważasz, że widełki trafień z run powinny być szersze to nie widzę powodu dlaczego akurat UH nie miałoby to dotyczyć (no, chyba nie jesteś aż tak samolubny żeby twierdzić, ze akurat ta runa - "przypadkiem", najważniejsza dla knightów - powinna jako jedyna pozostać bez zmian? ). Masz jeszcze jakieś ciekawe pomysły?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piterownik Pokaż post
Większy exh na e visa, 2handed wandy i rody - to powinno udupić trochę magiczne profesje ;d
99,9% "propozycji wyrownania profesji" zgłaszanych przez graczy, grajacych knightami wygląda tak samo... Czy CIPsoft wprowadził ukrytą bramkę przy wyborze profesji knighta odcinającą graczy z IQ powyżej 90??? Czkawką się odbija stary dowcip o Polaku, który złowił złotą rybkę: gdy przyszło do spełnienia obowiązkowego życzenia w zamian za wypuszczenie, najpierw opisał tłustą, mleczną krowę którą ma jego sąsiad a następnie na pytanie czy to znaczy, że chce mieć taką samą odpowiedział że nie, bo on by wolał żeby to sąsiadowi ta jego krowa zdechła... I to jest dokładnie tryb myślenia (określenie na wyrost) knightów...
__________________
Fág an bealach!

Ostatnio edytowany przez mazgier - 15-04-2007 o 21:11.
mazgier jest offline  
stary 15-04-2007, 21:35   #471
Piterownik
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mazgier Pokaż post
99,9% "propozycji wyrownania profesji" zgłaszanych przez graczy, grajacych knightami wygląda tak samo... Czy CIPsoft wprowadził ukrytą bramkę przy wyborze profesji knighta odcinającą graczy z IQ powyżej 90??? Czkawką się odbija stary dowcip o Polaku, który złowił złotą rybkę: gdy przyszło do spełnienia obowiązkowego życzenia w zamian za wypuszczenie, najpierw opisał tłustą, mleczną krowę którą ma jego sąsiad a następnie na pytanie czy to znaczy, że chce mieć taką samą odpowiedział że nie, bo on by wolał żeby to sąsiadowi ta jego krowa zdechła... I to jest dokładnie tryb myślenia (określenie na wyrost) knightów...
To ma być wyrównanie profesji, a nie ulepszenie knighta. Idąc tym tokiem myślenia (ulepszania profesji) za 3 lata każda profesja na 20lvlu będzie brała draga na kilka hitów... Nie lepiej udupić tą silniejszą profesję?

@IQ
Nie jestem typem gracza, który patrzy na "numerki" i opuszcza ulubioną profesję tylko dla tego, że źle expi...

Niestety coraz więcej ludzi opuszcza swoje ulubione profesję...

Ostatnio edytowany przez Piterownik - 15-04-2007 o 21:42.
 
stary 15-04-2007, 21:59   #472
mazgier
Użytkownik Forum
 
mazgier's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2006
Lokacja: Poznań

Posty: 170
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 93
Skille: ujdą
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piterownik Pokaż post
To ma być wyrównanie profesji, a nie ulepszenie knighta. Idąc tym tokiem myślenia (ulepszania profesji) za 3 lata każda profesja na 20lvlu będzie brała draga na kilka hitów... Nie lepiej udupić tą silniejszą profesję?
Pytanie z cyklu: po co wymyślać koło, skoro noszenie wszystkiego w rękach, na piechotę się sprawdzało? Słyszałeś kiedyś o takich pojęciach jak "rozwój" albo "postęp"? A przy okazji to jak narazie nikt raczej nie bierze draga "na kilka hitów" na 20 levelu i jakoś się na nic takiego nie zanosi. Wyrównywanie poprzez "równanie w dół" to pomysł z gatunku propagowanej przez Samoobronę "sprawiedliwości społecznej", która tak się ma do normalnej sprawiedliwości jak krzesło elektryczne do krzesła.
A przy okazji, niniejszym zgłaszam mój pomysł na wyrównanie profesji - skoro ja za każdy atak muszę tracić manę to knight powinien za każde uderzenie broni tracić pewną ilośc hp (no bo w końcu się męczy, prawda?). Niby dlaczego ma byc jedyną profesją, której ataki nic nie kosztują? Jak sprawiedliwość to sprawiedliwośc...
__________________
Fág an bealach!

Ostatnio edytowany przez mazgier - 15-04-2007 o 22:00.
mazgier jest offline  
stary 15-04-2007, 22:17   #473
Piterownik
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mazgier Pokaż post
skoro ja za każdy atak muszę tracić manę to knight powinien za każde uderzenie broni tracić pewną ilośc hp (no bo w końcu się męczy, prawda?). Niby dlaczego ma byc jedyną profesją, której ataki nic nie kosztują? Jak sprawiedliwość to sprawiedliwośc...
Teraz to ty myślisz "udupcie knighta bo nim nie gram"...

A czy tak ciężko zrozumieć, że po prostu lubię grać knightem? Jak już mówiłem nie obchodzą mnie numerki...
 
stary 15-04-2007, 22:47   #474
Dirk Pitt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 05 2006

Posty: 95
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mazgier Pokaż post
Skoro uważasz, że widełki trafień z run powinny być szersze to nie widzę powodu dlaczego akurat UH nie miałoby to dotyczyć (no, chyba nie jesteś aż tak samolubny żeby twierdzić, ze akurat ta runa - "przypadkiem", najważniejsza dla knightów - powinna jako jedyna pozostać bez zmian? ). Masz jeszcze jakieś ciekawe pomysły?

może byc tak z wszystkimi runami czarami, gra stanie sie ciekawsza
__________________
Być obywatelem swojego państwa, nawet jeśli jest się tylko zamiataczem ulic, musi być uważane za większy honor niż bycie królem w obcym kraju.
Dirk Pitt jest offline  
stary 15-04-2007, 23:04   #475
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mazgier Pokaż post
Niby dlaczego ma byc jedyną profesją, której ataki nic nie kosztują?
Wez kawal kija do reki, pomachaj komus przed nosem. Ile wydales na to pieniedzy ?

Kosztuja runy, zarowno leczace jak i ofensywne, ktorych knight pochlania od pewnego momentu ogromne ilosci. Dzieje sie tak dlatego, ze brak wzrostu sily melee wymusza rekompensowanie wszystkimi dostepnymi sposobami, co oczywiscie sprowadza sie do wykorzystania rosnacej sily magicznej ..

Doswiadczenie moze masz, ale logicznego myslenia ani troche ..

A rownanie w dol jest dobre chocby z tego powodu, ze nie ma naprawde niezlej koncepcji ulepszenia mechaniki melee, za to mozna odrobine zmniejszyc oplacalnosc przepowerowanego visa. Zauwaz, ze ten czar dopakowano jednoczesnie na 3 sposoby: ulepszajac mfy, zwiekszajac szybkosc regeneracji many i pozostawiajac przy tym stary koszt.
__________________
Vil jest offline  
stary 16-04-2007, 06:13   #476
mazgier
Użytkownik Forum
 
mazgier's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2006
Lokacja: Poznań

Posty: 170
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 93
Skille: ujdą
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piterownik Pokaż post
Teraz to ty myślisz "udupcie knighta bo nim nie gram"...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
Doswiadczenie moze masz, ale logicznego myslenia ani troche ...
Geeezzz... Panowie, muszę przyznać , że cokolwiek mnie przeraziliście... Myślałem, że mój "pomysł" z traceniem hp za każdy atak knighta jest TAK przeraźliwie głupi, że nie ma potrzeby dodatkowego zaznaczania, ze jest to z mojej strony poprostu ironia. Bez komentarza...
W każdym razie, choć nie taka była moja intencja, mieliście okazję poczuć trochę z tego czym są wasze "propozycje" dla sorców/druidów

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
A rownanie w dol jest dobre chocby z tego powodu, ze nie ma naprawde niezlej koncepcji ulepszenia mechaniki melee, za to mozna odrobine zmniejszyc oplacalnosc przepowerowanego visa.
Tjaaa... Jeśli mamy drogę po której część ludzi śmiga samochodami a część wlecze się na furmankach to zdawać by się mogło, że wskazane jest stworzenie warunków w których sprawny przejazd samochodem stałby się dostępny dla wszystkich. Wg. "logiki a'la knigh" należy dowartościować właścicieli furmanek przez wprowadzenie zakazu używania samochodów...
__________________
Fág an bealach!

Ostatnio edytowany przez mazgier - 16-04-2007 o 06:16.
mazgier jest offline  
stary 16-04-2007, 10:45   #477
Shor'tugal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 12 2006

Posty: 288
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 40+
Skille: xx/22
Poziom mag.: 40
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mazgier Pokaż post
Geeezzz... Panowie, muszę przyznać , że cokolwiek mnie przeraziliście... Myślałem, że mój "pomysł" z traceniem hp za każdy atak knighta jest TAK przeraźliwie głupi, że nie ma potrzeby dodatkowego zaznaczania, ze jest to z mojej strony poprostu ironia. Bez komentarza...
Jestem ciekaw czy ktoś z tego forum wyczuł u Ciebie ironie . Jak masz pisać z ironią to pisz tak aby to było widać -.- .

Cytuj:
Bez komentarza...
Mowiłes o sobie, prawda?
__________________
BEST SOLO:
.
Shor'tugal jest offline  
stary 16-04-2007, 11:23   #478
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mazgier Pokaż post
zdawać by się mogło, że wskazane jest stworzenie warunków w których sprawny przejazd samochodem stałby się dostępny dla wszystkich.
zly przyklad.
__________________
Vil jest offline  
stary 16-04-2007, 12:12   #479
mazgier
Użytkownik Forum
 
mazgier's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2006
Lokacja: Poznań

Posty: 170
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 93
Skille: ujdą
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shor'tugal Pokaż post
Jestem ciekaw czy ktoś z tego forum wyczuł u Ciebie ironie . Jak masz pisać z ironią to pisz tak aby to było widać -.- .
Jak widać, najwyraźniej muszę machać pięciometrową flagą z napisem "IRONIA" kiedy chcę się wypowiedzieć nie-całkiem-serio a i to zapewne nie będzie gwarantować 100% efektywności...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shor'tugal Pokaż post
Mowiłes o sobie, prawda?
Nie, nie mówiłem o sobie. Sam fakt, że tak idiotyczną propozycję można było potraktować serio jest przerażający i jednoznacznie pokazuje na jakim poziomie plasuje się większość zgłaszanych tutaj pomysłów na "wyrównanie" profesji. Próba przekonania jakiegokolwiek knighta do wymyślenia czegokolwiek konstruktywnego oprócz mantrowania udupićsorcaudupićsorcaudupićsorca... przypomina spieranie się z zegarynką. I prawdę mówiąc już mi się nie chce...
__________________
Fág an bealach!
mazgier jest offline  
stary 16-04-2007, 13:18   #480
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Po pierwsze ( i najwazniejsze ) moj komentarz nie odnosil sie do twojego 'pomyslu' tylko do oklepanego ' a niby czemu ma walic za darmo '. Po drugie, udupiac sorca nie byloby trzeba, gdyby jego wzmacnianie nie wymknelo sie spod kontroli.

Konstruktywna koncepcja wzmocnienia knighta: wprowadzenie okreslonego statystykami broni dmg minimalnego, wiekszy ( w granicach rozsadku ) wplyw skillow na czestotliwosc trafien, wiekszy wplyw levelu na sile trafien, dopracowanie full defa ( wyraznie przepowerowany ). Jesli ktos odpowiedzialny by to lyknal, i zabral sie do wprowadzania tego z pomyslem ( a nie "oops, zrobilo sie za silne, trudno.. "), prawdopodobnie zaowocowaloby to sensem uzywania broni do walki.
__________________

Ostatnio edytowany przez Vil - 16-04-2007 o 13:19.
Vil jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:58.


Powered by vBulletin 3