Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 20-09-2005, 14:09   #81
LPR
Użytkownik Forum
 
LPR's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2005

Posty: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Matq3
Qrw...właśnie dzień temu mnie hackneli... gość podszedł i pyta sie czy chce do gidlii...podał strone... dalem passa i acc... dalem join i postaci wiecej nie zobaczylem... stronka wygladala zupełnie jak tibia.com.... ale link byl inny://
Jeśli nikt z Was nie chce zostać zhackowany nie popełniajcie tego błędu co ja... nie właźcie na ten site: http://imperiousperpetum.tibia.gu.pl/
ciebie nie hakneli ty sam mu haslo dales
LPR jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-09-2005, 15:52   #82
Detro
Użytkownik Forum
 
Detro's Avatar
 
Data dołączenia: 12 06 2005
Lokacja: Przy Kompie
Wiek: 32

Posty: 32
Stan: Aktywny gracz
Imię: Lord Por
Profesja: Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 11
Skille: 18/20
Poziom mag.: 27
Domyślny

Mnie shakowali na Ruberze
Detronic wielu ludzi prawie cała Rubera mnie znała a teraz juz nie gram przeniosłem sie na Lunare
__________________
<<>>Tibio kochana dla Ciebie wstaje o 5 z rana. Noc tez nieprzespana, ale dalej trenuje, postac buduje i uwazam by nie dostac bana. I chodz granie w ciebie nic mi niedaje ja uparcie nieprzestaje.<<>>


Tibia Rulezzz
Obecnie : Harmonia
Detro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-09-2005, 21:40   #83
Swietlik galana
Użytkownik Forum
 
Swietlik galana's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2005
Wiek: 35

Posty: 50
Świat: Galana
Send a message via Skype™ to Swietlik galana
Domyślny <(';,,;')>

Dzisiaj zostalem hackniety 20.09.05 22 Sorc 35 mlvl Galana Facc konto odzyskalem ten sam lvl ale itemy poszly sie j.... mialem : Crown Helmet , Knight Armor , P-Legs , Bohy Sqll staffa i Dragon Shielda 24k w kasie i duzo run Nie wiem kto mogl mnie hacknac nie wiem czy mi maila hackneli bo passa do Tibi napewno nie zgadli Na koncie byly jeszcze inne postacie pal i knight 15 lvle ale te nie wazne . Zreszta cale moje konto nie ma porownania do hacknietego Najwyzszego lvlu Galany Jejiheva 137 MSa lub Tatapy 62 EK. Niweczą czyjś wysilek-J***ć Hakerów ! !
__________________
Jeśli wydaje Ci się , że wszystko wiesz i wszystko umiesz to jest to prawda............wydaje Ci się.
Pozdrawiam Cię, [you]
Swietlik galana jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-09-2005, 16:57   #84
Pduch123456
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Okradli Mnie Pomużcie!!

Okradli Moje Konto Mialem Nawet Dobry Sprzet i Mi Go Ukradli Co Mam ZrobiC??WSPOMUZCIE MNIE PLEASE
LORD PDUCH
ŚWIAT IRDA
  Odpowiedz z Cytatem
stary 03-10-2005, 23:53   #85
Lord Darekk
Użytkownik forum
 
Lord Darekk's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2005
Wiek: 37

Posty: 7
Lord Darekk ma numer GG 6758860
Evul

Mnie także okradli jakieś dwa tygodnie temu <Knight 25lvl> ale nie poddałem się i robię nową postac także knighta
Lord Darekk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-10-2005, 14:54   #86
debil123
Użytkownik forum
 
debil123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 10 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 30

Posty: 5
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Amera
Poziom: 8
debil123 ma numer GG 4449427
Strzałka

Ja jestem najlepszy... pisało że wygrałem w loteri i miałem wejść na www.tibia*******.glt.pl (* z wiadomych przyczyn ) i ponoć jakieś buty wygrałem miałem tam wpisać swoje hasło i login. Wtedy dostałem się zamsit na konkurs to na newsy tibi.com a trenowałem półtora dnia na 5 lvl... zmarnowałem to wszytko!!
debil123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2005, 14:05   #87
lilyve
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny world of warcraft

Hey

Are you hesitating?

Are you thinking about?

How step up the status of the game ?

Oh ! Please don’t hesitate again!

Enter: http://www.playerturbo.com/

  Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2005, 17:07   #88
Nevada
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 10 2005

Posty: 3
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez debil123
Ja jestem najlepszy... pisało że wygrałem w loteri i miałem wejść na www.tibia*******.glt.pl (* z wiadomych przyczyn ;) ) i ponoć jakieś buty wygrałem miałem tam wpisać swoje hasło i login. Wtedy dostałem się zamsit na konkurs to na newsy tibi.com X( a trenowałem półtora dnia na 5 lvl... zmarnowałem to wszytko!! :evul:
LOL!!! muehehehehehe... jaki noob...
Nie myślałem, że istnieją jeszcze mózgi nabierające sie na takie numery... Człowieku twoje konto nie zostało zhackowane! Ty je dobrowolnie oddałeś. (fakt, że nieświadomie... ale twoja łatwowierność i niewiedza jest tylko twoim problemem...)

A co do hackowania... Poradze tylko żeby nie ściągano instalatora tibii z innych stron niż tibia.com ponieważ byle programista znający VisualBasic może napisać keyloggera który będzie się instalował razem z tibią. A w większości przypadków nie będzie wykryty przez antyvirki i firewalle (wkońcu programiści testują swoje wyroby :P)... a i tak nadal pełno niedoświadczonych użytkowników którzy niemają żadnych zabezpieczeń :/

PS. Jeśli nie napisałem nic nowego (nie przeczytałem całego tematu więc nie wiem), napisałem coś niezgodnego z przeznaczeniem tematu, niezgodnego z zasadami forum lub moderator ma zły dzień i niepodoma mu sie mój post - Prosze o niezwłoczne jego skasowanie :D
Nevada jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2005, 16:11   #89
Bennassi
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 10 2005

Posty: 7
Problem

sa w****iajacy hack na 30 lv 72/71 all poszlo sie jabac przez jakis debili 100k w *** takich to zlapac i za***ac
Bennassi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-10-2005, 10:35   #90
Deli Lurn
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

shakowali mi knighta 11lvl nazywał sie pipi ziomek a eq płakac sie chce golden arm crown legi warior helmet bright sword i vampire shield ale trudno mowi sie
  Odpowiedz z Cytatem
stary 30-10-2005, 11:54   #91
Solero
Użytkownik Forum
 
Solero's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2005

Posty: 117
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Poziom: 168
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez lilyve
Hey

Are you hesitating?

Are you thinking about?

How step up the status of the game ?

Oh ! Please don’t hesitate again!

Enter: http://www.playerturbo.com/


Po co ten temat ? shakowali Cię czy co ?
__________________

Solero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2005, 07:31   #92
zyga1111
Guest
 

Posty: n/a
Smutny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Costanzo
Jeżeli zostałeś okradziony (shakowany) to nie rób nowego tematu bo zbiera się tego w piz.... i czytać nikomu się nie chce.

Proszę wszystkich, którym sie przytrafiło to "nieszczeście" żeby pisali tutaj...
Mi przytrafiło się to nieszczęście.Grałem na Nepterze i gdy wyłączyłęm grę później nie mogłem jej włączyć. Prosze was wszystkich o pomoc piszcie jeżeli wiecie jak by można było grać na tej postaci dalej piszcie na adres [email protected] POMOCY LUDZIE!!!!!!!!!!!!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2005, 14:22   #93
Louisek
Użytkownik forum
 
Louisek's Avatar
 
Data dołączenia: 29 10 2005

Posty: 14
Stan: Aktywny gracz
Imię: Filirycik
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 15
Skille: 18/19
Poziom mag.: 21
Domyślny

hackerzy tez mnie dosiegneli.
zostal zhackowany 17 lvl druid z dobrym eq.
hacker zhackowal mi tez konto e-mail.
nie zostala mi juz zadna szansa na odzyskanie konta.
hacker k..... jeaszcze gadal ze mna na gg i musialem ciote zablokowac xD.
moj druidto jeszcze nic zhackowany zostal moj kolega nazywa sie Toony Knight lvl 67(hacker go dedzil wiec teraz mniejszy)

CYA IN TIBIA LUDZIE
Louisek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2005, 15:16   #94
Stasioman
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 12 2004
Wiek: 33

Posty: 128
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Jeszcze nie wszystko stracone, o ile to było mniej niż miesiąc temu. Kliknijtutaj, wpisz nick swojej postaci i wybierz "my account has been hacked".
Stasioman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2005, 16:04   #95
Pirko
Użytkownik Forum
 
Pirko's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2004
Wiek: 33

Posty: 154
Profesja: Elite Knight
Świat: Keltera
Poziom: 87
Skille: LIPNE:P
Pirko ma numer GG 7600576
Domyślny

Jeżeli nie używam żadnych macro, ani nie ściągam podzejrzanych plików, to czy istnieje możliwośc zhakowania...?
__________________
bbbbęęe ?
Pirko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2005, 16:16   #96
Vshark
Guest
 

Posty: n/a
Dumny hack

Mi też hacknęli konto gdzie były dwie piękne posty:

***********
Night shadowman
lvl 8(obecnie 6 bo mnie zabili jak mnie shackowali)
23 mlvl
dosyć dobre eq
***********
Shadowcrouler
lvl 8(i dalej taki jest)
16 mlvl
lepsze niż w porzednim charakterze eq
***********

teraz mam bardzo slabom postac na 9 lvl, sorcerer, 3 mlvl, i bardzo słaby eq,

wszystkie postacie były na świecie Titania i mój "Nightshark" też tam jest(to
ta postać opisana powyżej)

wielka szkoda bo sporo straciłem, ale dostane od kolegi post na 41 lvl i sie zemszcze
  Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2005, 16:40   #97
Master Shaolin
Użytkownik Forum
 
Master Shaolin's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2005
Lokacja: Stalowa Wola
Wiek: 34

Posty: 84
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Askara
Master Shaolin ma numer GG 4701858
Domyślny

Ja także zostałem shakowany. Moja pierwsza postac która przekroczyła lvl 20. Została shakowana na 30 lvl, miała k set, cruz helmet, crown shield, bright sword, 5 bp uh, 2 bphmm, 20k, i mnóstwo smieci na sell. Ale trudno, teraz mam nauczke zeby nie grac w kafejkach internetowych.
Master Shaolin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2005, 19:22   #98
Arcydemon
Użytkownik Forum
 
Arcydemon's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2005

Posty: 107
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Poziom: 31
Skille: 62/60
Poziom mag.: 5
Domyślny Ci pie... hackerzy ...

...dlaczego nie znajda sobie innej roboty tylko "zabieraja" innym postacie w tym mi i nikomu togo nie zycze. Ja stracilem dwoch drutow i jednego rooka i najbardziej sie wk... ze stracilem wpi... run i chcialem juz skonczyc z Tibia, ale pomyslalem ze warto jeszcze raz sprobowac sobie pograc i narazie nie jest zle , ale i tak nie moge pogodzic sie z losem ze stracilem tamte postacie, ale to moze tak mialo byc nikt tego nie wie szczegolnie ja.

No coz, chwilowo mam knighta i druta i jak narazie dobrze sie powodzi
KNIGHT
16 lvl
3 mlvl
49/44 skille
nick-hehe chcialo by sie wiedziec co ??

Ps. Przepraszam jesli kogos urazilem w miejscach wykropkowanyh
Arcydemon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2005, 19:50   #99
Arcydemon
Użytkownik Forum
 
Arcydemon's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2005

Posty: 107
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Poziom: 31
Skille: 62/60
Poziom mag.: 5
Domyślny Prosicie o rady tak ??...

...No coz pierwsza rada to taka NIE GRAC W KAFEJKACH INTERNETOWYCH druga nie podawac nawet "najlepszym" kumplom z tibi swoich passow (ale to chyba powinien kazdy wiedziec ) trzecia rada to hmmm... nie wlazcie na zadne rozne podejzane stronki i nie gadajcie z kolesiami co mowia "chcesz miec za darmo PACCA ?? zglos sie do mnie i bedziesz mial PACCA i bedziesz nalezec do super gildi" lub cos podobne jak zauwazycie bo ja gram dosc krotko a widzialem to tyle ze moglbym ksiazke napisac o tym i jak by wyszlo pierwsze wydanie to by bylo grubsze od Harrego Potera ale teraz serio wiec pamietac o tych trzech zasadach a jesli kto wymysli jeszcze pare to dopisujcie prosze sie nie krepowac skoro ja napisalem to czemu nie wy i bardzi mi przykro jesli ktos sie spotkal z hackiem ale wiezcie mi ze wielu jest takich tibijczykow o jakies 100% za duzo ale coz, nic nie poradzimy jesli ktos jest takim ch... ekhem jest tak nie mily. Aha jeszcze jedna rada, jesli juz sie naprawde stanie ze stracicie posatc czego wam ze szczerego serca nie zycze to nie poddawajcie sie bo kiedys moze ten koles co wam zabral postac to moze ktos zrobi to samo z jego i chetnie byscie sie zasmiali mu prost w oczy <Puchar>. I to chyba bedzie wszystko co mialem do powiedzenia i pamietac "trzeba byc tfardym a nie mietkim"

Ps. Ten kawalek "trzeba..." jest z filmu i te bledy byly specjalnie porobione wiec aby ktos sobie nie pomyslal ze nie uzywam slownika jezyka polskiego
Arcydemon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2005, 08:47   #100
Toperz1991
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 10 2005

Posty: 6
Domyślny Hack

Mnie niestety też schakowali miałem świetne itemy bo tez kogoś schakowałem ( 34 lvl lee tom ) miałem 18lvl knight
skile 53/52
a moje EQ to mażenie
Crown Legs , Crown Shield , Blue Robe , Bright Sword , Steel Boots , ( a czapki nie pamiętam miał 10 armor ale nie pmiętam jaka )
Postaci nie odzyskałem i gram teraz nową postacią
Toperz from Poznan 11 lvl skile 41/39
EQ w miare dobre ale nie zadowalające
Noble Armor , Plate Legs , Serpent Sword , Dwarven Shield , Steel Helmet , Leather Boots

Moj kolega tez miał hacka ale postać mu oddali
Warmaster Drablo 16lvl
skile 47/46 ( sam mu robiłem )
EQ przed hackiem
Serpent Sword , Plate Set ( Plate Legs + Plate Armor ( dla tych co nie wiedzą ) ) , Guardian Shield , Dark Helmet i Leather Boots
EQ po hacku
Leather Boots
Toperz1991 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:38.


Powered by vBulletin 3