Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-04-2010, 00:22   #341
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gtyk Pokaż post
Popadacie w coraz wieksze dno, kiedy brakuje racjonalnych argumentow, rzucacie jakies trywialne hasla zeby cos pokazac. No coz, odpowiem - widzisz roznice miedzy czyims pogrzebem, momentem, ktory jest bardzo ciezki dla rodziny, przyjaciol, bliskich, jednym z najtrudniejszych momentow w ich zyciu, a pomyslami stawiania pomnikow? Tu chodzi o wymiar ludzki, o to, co pogrzeb oznacza dla rodzin, z tego powodu robienie wokol tego protestow, zamieszania, jest po prostu nie wskazane, jest nie na miejscu.
Nie wiem, jak Lech - ale Maria Kaczyńska była osobą bardzo skromną i jestem przekonany, że nie żebrałaby o miejsca na Wawelu. Pogrzeb oczywiście ma dla rodziny większe znaczenie niż stawianie pomników, ale TAKI pogrzeb zakrawa na komedię. Na głupotę nie trzeba (ba! nie wolno!) się godzić, niezależnie od okoliczności i szacunku. A stawianie pomnika ze złota byłoby podobną głupotą.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-04-2010, 08:00   #342
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Voon ma numer GG 1528304
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gtyk Pokaż post
Postaw sie w sytuacji rodzin, umiera ktos, kto jest ci bliski, nie wiem, ojciec, matka, brat, czy przyjaciel, a po kilku godzinach ludzie zaczynaja z tego zartowac, robic jakies obrazki wysmiewajace ich smierc.
Gdy mi umiera bliska osoba to nikt nie nazywa jej bohaterem narodowych i nie mówi o niej per 'najjaśniejszy obywatel, najukochańszy i najżarliwszy patriota' tylko zwraca się obiektywnie o tej osobie. Może równie dobrze powiedzieć, że pił i bił rodzinę, jeśli ma na to dowody lub podstawy, żeby tak sądzić. A ten cały teatrzyk, który odstawia się nad prezydentem aż się prosi o śmiech, więc nie dziw się takich reakcji. Skoro jego śmierć stała się powodem do walki dla jednych, to i zaraz stanęli do niej ci drudzy.



Gdyby ktoś z grona moderatorów pragnął znowu uznać mnie za niegodnego człowieka i skasować post, to proszę o uprzednie ukrycie go tagami oraz wykropkowanie, czego pisać mi nie wolno. Ew. PW z zaznaczoną treścią.

Ostatnio edytowany przez Voon - 14-04-2010 o 08:02.
Voon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2010, 08:16   #343
thoro
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 04 2007

Posty: 545
Profesja: Elder Druid
Świat: Kyra
Domyślny

Dokładnie, medialna szopka jest powodem tego, że niektórym puszczają nerwy.
Szczególnie, że wypowiedzi niektórych zakrawają o hipokryzję, jeszcze miesiąc temu wieszali psy na prezydencie jaki to on nie dobry, a teraz "człowiek niezastąpiony".
To co myśli normalny człowiek? Że to jakaś ściema.

A co do Wawelu, to zobaczycie, jak niedługo Wałęsa będzie chciał tam leżeć, Kwasiu i cała reszta śmietanki.
No bo skoro Kaczynski może, to czemu ja nie moge? Zobaczycie. Na razie siedzą cicho, bo żałoba i nie wypada.
__________________
"Nie ma nic straszniejszego niż czynna ignorancja." - J. W. Goethe

Ostatnio edytowany przez thoro - 14-04-2010 o 08:18.
thoro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2010, 08:47   #344
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Popadacie w coraz wieksze dno, kiedy brakuje racjonalnych argumentow, rzucacie jakies trywialne hasla zeby cos pokazac. No coz, odpowiem - widzisz roznice miedzy czyims pogrzebem, momentem, ktory jest bardzo ciezki dla rodziny, przyjaciol, bliskich, jednym z najtrudniejszych momentow w ich zyciu, a pomyslami stawiania pomnikow? Tu chodzi o wymiar ludzki, o to, co pogrzeb oznacza dla rodzin, z tego powodu robienie wokol tego protestow, zamieszania, jest po prostu nie wskazane, jest nie na miejscu.
Gdy rodzina nagle stwierdza, że pochowa zmarłego w miejscu tak ważnym dla Polski - musi liczyć się z konsekwencjami. To nie jest różnica między powiązkami, jakimś małym cmentarzem, a cmentarzem przy Grabiszyńskiej we Wrocławiu. Mówimy o dość ważnym miejscu, w którym złożenie kogokolwiek powinno być poprzedzone odpowiednią dyskusją. Tutaj zostało to podjęte wręcz na chama - jakby Wawel był zwykłem cmentarzem. Pomijam fakt pewnej desakralizacji Wawela jaka wskutek tego następuje.
Problem jest następujący - bardzo mało prawdopodobne jest to, że jeśli już tam pogrzebią Lecha, to go stamtąd wyniosą np. po namyśle.
Ogólnie - taka decyzja wymaga czasu. Podjęli ją zbyt szybko, więc co się dziwić, że mimo żałoby ludzie się burzą. To trudny czas dla rodziny, jednak ona zdecydowała i ona teraz musi znieść konsekwencje tego.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2010, 10:04   #345
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

Wszyscy się strasznie napinacie na ten Wawel. Szopka jest, decyzja została podjęta, propozycja wyszła od Dziwisza, nie widzę sensu w protestowaniu odstawianiu jakiś ekscesów. Decyzję oceni historia, nie my. Zwyczajnie brakuje nam dystansu. Tak szafujecie Piłsudskim ale zastanówcie się czy kiedy go chowano na Wawelu był przywódcą narodowym tych Polaków których obalił w maju 26 roku? W dodatku poczytajcie co pisano i jak oceniano Piłsudskiego za życia (chociażby za "wyprawę kijowską). Decyzję o pochówku oceni historia i to historia oceni czy Lech Kaczyński był mężem stanu i prezydentem czy też maronetką w rękach brata.
__________________
Rogue 80
ponczus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2010, 11:23   #346
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Huhu, a ja mieszkam w Krakowie i zobaczę wszystkich fajnych prezydentów jak przyjadą na pogrzeb.
Dr.Unknown jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2010, 11:35   #347
Arts19
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 03 2010
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 33

Posty: 21
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Świat: Secura
Poziom: 18
Domyślny

Dla mnie to największy szok, gdzie głównie bardziej poruszyła mnie śmierć tych 96 osób w tym dowódców Wojska Polskiego, prezesa NBP, szefa IPN-u.
W tym wiele rodzin straciło wśród nich swoich bliskich.Co do pogrzebu na Wawelu to zasłużył na to Kaczyński aby tam zostać pochowanym. Był jakim był, ale to też był człowiek.

Ostatnio edytowany przez Arts19 - 14-04-2010 o 11:36.
Arts19 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2010, 11:36   #348
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gtyk Pokaż post
Zaloba narodowa ma pewna specyfike. Nikt nie kaze ci sie wzruszac, plakac, przezywac smierc tych osob, zapalac znicze czy cokolwiek. Ale chodzi o zachowanie pewnej powagi, okazanie szacunku dla zmarlych, dla ich rodzin i bliskich.
W teorii tak to powinno wyglądać.

W praktyce my jako naród mamy pewne skłonności sadomasochistyczne, być może zakodowane w genach, które powodują u nas irracjonalną skłonność do celebrowania klęski i spektakularnych aktów żalu. Te skłonności owocują naturalną presją w kierunku rozdzierania szat, płaczu, wszechobecnej czerni itp, które to elementy żałoby zastępują w całości jakąkolwiek refleksję.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2010, 14:17   #349
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gtyk Pokaż post
Popadacie w coraz wieksze dno, kiedy brakuje racjonalnych argumentow, rzucacie jakies trywialne hasla zeby cos pokazac.
Może nie zauważyłeś, ale to ty używasz wciąż tych samych argumentów (żenujące, nie na poziomie...), które do tego śmierdzą nudą na kilometr, bo równie dobrze ja mogę powiedzieć, że jesteś żenujący za nick. Przez ten smród nudy przebija się fetor-mieszanka ja-wiem-najlepiej-a-wy-milczcie i nie-gadam-z-wami-bo-używacie-rozumu. To może od razu pochowajmy Lecha koło Jana Pawła II? Przecież taki był wspaniały...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arts19 Pokaż post
Co do pogrzebu na Wawelu to zasłużył na to Kaczyński aby tam zostać pochowanym. Był jakim był, ale to też był człowiek.
Szykujcie mi tam miejsce. Bo, bądź co bądź, ja też jestem człowiekiem.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2010, 14:31   #350
Arts19
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 03 2010
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 33

Posty: 21
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Świat: Secura
Poziom: 18
Domyślny

Tak Watykan od razu się zgodzi.Ok, ale w krypcie tam gdzie są królowie Polski
Arts19 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2010, 16:28   #351
Ok'rzes
Użytkownik Forum
 
Ok'rzes's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2007
Lokacja: Jelenia Góra

Posty: 553
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Hiberna
Poziom: 10
Skille: 420
Poziom mag.: 10
Ok'rzes ma numer GG 6156548
Domyślny

Hmm w końcu mogę pisać po banie za moją opinię o całym WASZYM "WYPADKU" postanawiam się poprawić w tym co napisałem wcześniej. Ludzie śmiejecie się z mojej (i nie tylko mojej) uwagi o tym iż "wypadek" mógł być zamachem, wyśmiewacie całkiem śmiałem opinie innych ludzi nazywając ich spiskowcami... Pragnę tylko sam się mylić i wierzę w to że Ci którzy tak bardzo wierzą w przypadkową śmierć ludzi trzymających państwo w całości, nie obudzą się z ręką w nocniku, w momencie kiedy już straszna prawda mogła by wyjść na jaw... Cóż.. mówicie "nie macie dowodów na to że to był zamach"... a Wy macie dowody na to że był to wypadek ? Bo rosyjskie władze opisały to wypadkiem to już jest to wypadek ? Kraj w którym przez naszych (różnych nie wszystkich) polityków coraz ciężej się żyje został dodatkowo osłabiony jest odsłonięty w całości... wyłożony niczym na dłoni... No ale cóż... czemu w takich sprawach ludzie boją się mówić o tym otwarcie ? (praca, szkoła etc.) By nie dopuszczać do siebie takich opcji, by czuć się bezpiecznie... co według mnie nie jest może tyle co śmieszne ale jest objawem ignorancji...
Mieszkacie i urodziliście się w tym państwie... to jesteście też za nie odpowiedzialni... No ale co ja mogę skoro zaraz banda 13 latków wyskoczy mi z tekstami o mojej idiotycznej opinii, że ja się nie znam, że ja nie wiem co i jak, że najlepiej abym się nie odzywał...
Jest mi tylko przykro z tego powodu bo jak zwykle okaże się że polak mądry ale po szkodzie... Co już nie jest tylko przysłowiem ale staję się codziennością...
No pewnie nic nie wniosłem swoją wypowiedzią i pewnie wielce rozsądni Modkowie zjedzą mnie na PW banami i warnami i innym dziadostwem byle tylko ich zdanie się zgadzało ;]
Ok'rzes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2010, 16:44   #352
adrian022
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 04 2008

Posty: 30
Domyślny

Z wyników czarnej skrzynki wynika, że samolot podchodził do lądowania tylko raz i przy opadaniu w dół piloci wiedzieli, że samolot się rozbije.. Dziwne, co? Czekajmy na dalsze info.

A tak btw. nikt nic nie mówi w jaki sposób zginął L. Kaczyński czy jego ciało się spaliło czy zostało zmasakrowane.

A co do pochówku, L. Kaczyński jeszcze 10 Kwietnia o godz. 8.55 był najważniejszą osobą w naszym kraju. Mimo, że na początku miał kilka wpadek co każdy doskonale wie, ale z biegiem zachowywał się coraz lepiej. Wiemy, że para Lech i Jarosław Kaczyńscy była najgorszą chwila dla Polski, ale kiedy D. Tusk objął obsadę premiera w Polsce, były to bardzo dobre chwile dla nas, wszystko było jak być powinno.

Co do następnego Prezydenta, jak waszym zdaniem będzie wyglądała kandyzacja J. Kaczynskiego? Czy byłby dobrym prezydentem czy raczej by się nie nadawał?
__________________
IT's Your :** NAREL **:
adrian022 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2010, 18:08   #353
Hovvner
Użytkownik Forum
 
Hovvner's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2007
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 558
Stan: Niegrający
Imię: Royhav
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dark Squad
Świat: Premia
Poziom: 102
Skille: 80/75
Poziom mag.: 7
Hovvner ma numer GG 8646050
Domyślny

Na Wawelu powinien spoczywać Karol Wojtyła a nie Kaczyński. Jego pogrzeb na Wawelu to hańbienie monumentu polskości.
__________________
KOKSY! <3

Cytuj:
00:03 Kyyuo [204]: dzisiaj
00:03 Kyyuo [204]: 300kg na 3 x
00:03 Kyyuo [204]: zaczelem
Cytuj:
23:46 Agresywny Koksik [9]: nie ma wiekszego ode mnie w szczecinie
23:46 Agresywny Koksik [9]: no chyba ze kyyuo
23:46 Agresywny Koksik [9]: on ma 75 w bicepsie
23:46 Agresywny Koksik [9]: ciezko mu sie exure wciska na f1, dlatego pada
Hovvner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2010, 18:36   #354
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ok'rzes Pokaż post
straszna prawda mogła by wyjść na jaw
straszna prawda
straszna prawda
straszna prawda
straszna prawda
straszna prawda
straszna prawda
straszna prawda
:00000000000000000000000000

Cytuj:
jak waszym zdaniem będzie wyglądała kandyzacja J. Kaczynskiego?
Kandyzować to można cukier...
Dr.Unknown jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2010, 18:43   #355
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

http://astral-projection.blog.onet.p...538,index.html

Na najwięcej uwagi zasługuje film nakręcony tuż po katastrofie. Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, ale to się robi coraz bardziej podejrzane.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2010, 18:46   #356
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

@up:
Jarka też można kandyzować. Tylko podejrzewam, że:
1. Smaku to by zbytnio nie poprawiło
2. Mógłby troszku tego nie przeżyć.

Cytuj:
Hmm w końcu mogę pisać po banie za moją opinię o całym WASZYM "WYPADKU" postanawiam się poprawić w tym co napisałem wcześniej. Ludzie śmiejecie się z mojej (i nie tylko mojej) uwagi o tym iż "wypadek" mógł być zamachem, wyśmiewacie całkiem śmiałem opinie innych ludzi nazywając ich spiskowcami... Pragnę tylko sam się mylić i wierzę w to że Ci którzy tak bardzo wierzą w przypadkową śmierć ludzi trzymających państwo w całości, nie obudzą się z ręką w nocniku, w momencie kiedy już straszna prawda mogła by wyjść na jaw... Cóż.. mówicie "nie macie dowodów na to że to był zamach"... a Wy macie dowody na to że był to wypadek ? Bo rosyjskie władze opisały to wypadkiem to już jest to wypadek ? Kraj w którym przez naszych (różnych nie wszystkich) polityków coraz ciężej się żyje został dodatkowo osłabiony jest odsłonięty w całości... wyłożony niczym na dłoni... No ale cóż... czemu w takich sprawach ludzie boją się mówić o tym otwarcie ? (praca, szkoła etc.) By nie dopuszczać do siebie takich opcji, by czuć się bezpiecznie... co według mnie nie jest może tyle co śmieszne ale jest objawem ignorancji...
Mieszkacie i urodziliście się w tym państwie... to jesteście też za nie odpowiedzialni... No ale co ja mogę skoro zaraz banda 13 latków wyskoczy mi z tekstami o mojej idiotycznej opinii, że ja się nie znam, że ja nie wiem co i jak, że najlepiej abym się nie odzywał...
Jest mi tylko przykro z tego powodu bo jak zwykle okaże się że polak mądry ale po szkodzie... Co już nie jest tylko przysłowiem ale staję się codziennością...
No pewnie nic nie wniosłem swoją wypowiedzią i pewnie wielce rozsądni Modkowie zjedzą mnie na PW banami i warnami i innym dziadostwem byle tylko ich zdanie się zgadzało ;]
W kilkunastu miejscach na świecie byłem, z różnymi ludźmi gadałem.
Ale tylko Polacy mają taki talent do wymyślania teorii spiskowej do praktycznie każdego wydarzenia.
To się pewnie bierze z tego przeświadczenia, że wszyscy chcą się nam wgryźć w tyłek. Ach Polacy kochają czuć się lepsi/wyjątkowi. Tylko, że my nawet nie mamy nic wartego wgryzienia się w nas =3
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.

Ostatnio edytowany przez eerion - 14-04-2010 o 18:47.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2010, 18:54   #357
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Voon ma numer GG 1528304
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ok'rzes Pokaż post
Pragnę tylko sam się mylić i wierzę w to że Ci którzy tak bardzo wierzą w przypadkową śmierć ludzi trzymających państwo w całości, nie obudzą się z ręką w nocniku, w momencie kiedy już straszna prawda mogła by wyjść na jaw...
Tylko jedno pytanie, bo reszty bzdur o dowodach nawet mi szkoda komentować: czy jako uświadomiony osobnik masz większe szanse na przetrwanie w razie 'ataku Rosjan'?
Voon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2010, 19:11   #358
Juzefek
Użytkownik Forum
 
Juzefek's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2006
Lokacja: Stg
Wiek: 30

Posty: 1,098
Stan: Na Emeryturze
Imię: Po co
Gildia: to
Świat: czytasz?
Juzefek ma numer GG 6720333
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Nie wiem, jak Lech - ale Maria Kaczyńska była osobą bardzo skromną i jestem przekonany, że nie żebrałaby o miejsca na Wawelu.
Zresztą jakby nie patrzeć o grób na Powązkach też nie jest łatwo.
__________________
Juzefek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2010, 19:55   #359
Pan i Wladca
BadBoy
 
Pan i Wladca's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: unknown
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,343
Stan: Na Emeryturze
Świat: PL
Pan i Wladca ma numer GG 5984090
Domyślny

Cytuj:
Wyjąca syrena, krzyki po rosyjsku, wreszcie odgłosy przypominające... strzały. Śledczy z prokuratury wojskowej zbadają film nakręcony przez świadka katastrofy pod Smoleńskiem jeszcze przed przybyciem na miejsce straży pożarnej i milicji - donosi "Dziennik Gazeta Prawna".
Filmik poniżej, na którym słychać strzały. Scena jak z horroru :>
http://www.youtube.com/watch?v=-DbLg...layer_embedded

A co do teorii spiskowych to jest jeszcze jedna i ostatnia "nadzieja" na udowodnienie tej tezy - pogrzeb Lecha. W jedno miejsce, zjedzie się tym razem elita światowa i jeżeli ma coś pieprznąć to właśnie w ten dzień.
__________________
http://www.ligabbva.pl/
Rzetelnie o La Liga
[center]

Ostatnio edytowany przez Pan i Wladca - 14-04-2010 o 20:02.
Pan i Wladca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2010, 20:42   #360
K.Jay
Użytkownik Forum
 
K.Jay's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2008
Lokacja: Zielona Góra Ulubiona aktorka: Eliza Dushku
Wiek: 32

Posty: 728
Stan: Aktywny Gracz
K.Jay ma numer GG 8832635
Domyślny

Nie zdziwiłbym się, gdyby w niedziele spadła atomówka na Wawel.

K.Jay

Ostatnio edytowany przez K.Jay - 14-04-2010 o 20:43.
K.Jay jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 3 (zarejestrowanych: 0, gości: 3)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:22.


Powered by vBulletin 3