Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 20-09-2004, 20:08   #1
Nekro
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 09 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 33

Posty: 23
Nekro ma numer GG 4506584
Domyślny Anihilator...

Mam pytanie... Slyszalem cos ze anihilator na non-pvp jest jakis inny czy o wiele latwiejszy..... a jak tak to dlaczego i na czym to polega? comment plz!
Nekro jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-09-2004, 20:12   #2
sir Zlod
Użytkownik Forum
 
sir Zlod's Avatar
 
Data dołączenia: 17 09 2004
Lokacja: Płock
Wiek: 33

Posty: 35
sir Zlod ma numer GG 2548016
Domyślny

oczywiscie ze jest latwijszy wchodzi 4-ech sorcow i walnie ue i po klopocie




Adevo Vas Kill Mass Noobas<--- Najlepszy czar
sir Zlod jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-09-2004, 20:18   #3
Nekro
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 09 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 33

Posty: 23
Nekro ma numer GG 4506584
Domyślny

Aha racja bo oni z UE to pozadnie bija!!!
Nekro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-09-2004, 10:15   #4
Matfiej
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 09 2004

Posty: 217
Domyślny

Ani wcale nie jest taki łatwy. Nawet dla sorców, jeden z nich musi blokować demony na klatę, pozatym nie wystarczy po razie walnąć UE i koniec, trzeba jeszcze poprawić, no i demony to dość wredne bydlaki, uh-ają się, nawalają też nie słabo i z łapy potrafią walnąć temu co blokuje. Wystarczyło pośledzić forum secury i popatrzeć ile podejść próbowali magowie zanim im się to udało.
A ja biedny druidek i tak tego questu nigdy nie zrobię .
Matfiej jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-09-2004, 13:03   #5
sir Zlod
Użytkownik Forum
 
sir Zlod's Avatar
 
Data dołączenia: 17 09 2004
Lokacja: Płock
Wiek: 33

Posty: 35
sir Zlod ma numer GG 2548016
Domyślny

omg to chyba tez wezma ze soba sd i uhy no i co ???
sir Zlod jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-09-2004, 15:05   #6
Glut
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 06 2004
Wiek: 33

Posty: 16
Brak ikony

Taaaaa

Fajnie druidek z uh i sd jak sie zdąrzy uhać to będzie dobrze ile hp na 100lvl?

Druid to może iść i innym dźwignię przeciągnąć!!!

A pozatym na calmerze aninhilator trwał ok. 8 sekund!!!

Dużo łatwiej!!!

Ale chyba rze są słabe sorki więc...
Glut jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-09-2004, 15:10   #7
Bofedojo
Użytkownik Forum
 
Bofedojo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2003
Lokacja: Gdansk
Wiek: 32

Posty: 466
Stan: Niegrający
Bofedojo ma numer GG 1439666
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Matfiej
Ani wcale nie jest taki łatwy. Nawet dla sorców, jeden z nich musi blokować demony na klatę, pozatym nie wystarczy po razie walnąć UE i koniec, trzeba jeszcze poprawić, no i demony to dość wredne bydlaki, uh-ają się, nawalają też nie słabo i z łapy potrafią walnąć temu co blokuje. Wystarczyło pośledzić forum secury i popatrzeć ile podejść próbowali magowie zanim im się to udało.
A ja biedny druidek i tak tego questu nigdy nie zrobię .
Ale mozna tez wykombinowac tak: wchodzi 3 sorcow i 1 knight (blokuje), sorce maja stone skin amulety (i szybka reke lub... <nie bede reklamowal oszukiwania ^^>),mana shielda, sorce wlaza bez eq (zeby go nie stracic) i wala UE wrzucaja na siebie mf i zmieniaja stone skin amulety.

PS: Mysle ze i tak na tym forum jest malo 100lvl+ wiec nei skorzystacie z mojego pomyslu .
__________________

Cya in another life brothers

Bofedojo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-09-2004, 15:29   #8
Irux
Użytkownik Forum
 
Irux's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2004
Lokacja: A poco to wam? Liczba postów: kto by liczył.
Wiek: 33

Posty: 394
Irux ma numer GG 1631808
Domyślny

Moim zdaniem anihilator na swiatach non-pvp, jest dziecinnie prosty. Idzie 4 sorcków, wszyscy po ue i demonów nie ma. A te puszczanie UE trwa okolo 8-10 sekund, więc demony niezdążą porządnie ich uderzyć.
__________________
Irux jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-09-2004, 16:05   #9
Matfiej
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 09 2004

Posty: 217
Domyślny

@Bofedojo
Nie ma tak łatwo, nie może wejść 3 sorców i knight, bo wtedy wykonanie ani, znacznie się wydłuża, albo by musiały wejść sorki o mocno wyższym lvl. Na jednej salwie UE się nie kończy, potrzebne są 2 (minimum). A usunięcie jednego sorca powoduje, że w 2 salwach demony dostaną nie 8 razy ale 6 razy z UE, więc potrzebna będzie następna salwa. A na co im szybka ręka ? UE musi być rzucone w odpowiednim odstępie czasu. Żaden z nich nie wejdzie tam bez aol-a, bo jak padnie ten co blokuje to następny musi choć przez chwilę zablokować. I trzecia rzecz, oni i tak włażą z mana shield, bo inaczej by nic nie zrobili, tylko by się uhali.

@Irux myślisz, że nie zdąrzą ich pożądnie uderzyć ? W 8 sekund ? A byłeś kiedyś na demonach ? Bo chyba nie, one potrafią naprawdę szybko i bardzo mocno uderzyć.

Ostatnio edytowany przez Matfiej - 21-09-2004 o 16:10.
Matfiej jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-09-2004, 16:12   #10
CieMnY
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Widzialem filmik jak 4 sorcow wchodzi z UE i demony maja czerwone HP a wszyscy ded =/ aha i mam prosble czy ktos by mi mogl powieedziec czy jezeli np. zabija te 2 demony co blokuja przejscie i wejdzie nastepna 4 ludzi to resp tych 2 depomow bedzie od nowa ? prosil bym o odpowiedz ale na prov, bo jak znam zycie zapomne tu looknac z gorki ty
  Odpowiedz z Cytatem
stary 21-09-2004, 16:19   #11
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

coś mi się wydaje że nie muszą wejść na mana shieldzie wystarczy bp stone skine amuletów i szybkie przemienianie ich +ue
ps.mi się to wydaje proste ale musi być jakiś mankament(amulety szybko znikają)
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-09-2004, 16:24   #12
Heinrich
Użytkownik forum
 
Heinrich's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004

Posty: 12
Domyślny

sorc na 115 lvl i 70 mlvl zadaje od 700-1400 dmg z ue. a wiej nawet 1400 x4 nie daje 8k life jakie ma demon. prosze, zeby zaden runemaker nie wypowiadal sie o anihilatorze, bo gdzies cos kiedys uslyszal ;p
Heinrich jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-09-2004, 19:56   #13
Szmatex
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny lolz

ston skin amulty mało dadzą bo one mają 5 pocisków a demonów jest 6 wieć i tak należało by sie uhnac. A co do mana shielda na nim nawet knighci wchodzą bo pierwszy cios otrzymany zaraz po wejściu jest najgorszy. Najlepiej jak wejdzie 4 sorcow każdy walnie 2 ue (przeważnie po 1000 obrażeń +) i po sprawie w tym czasie demony zdążą zadać co najwyżej 1 cios
  Odpowiedz z Cytatem
stary 21-09-2004, 20:21   #14
Matfiej
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 09 2004

Posty: 217
Domyślny

@CieMnY do zrobienia quest wystarczy zabić tylko te dwa demony blokujące wejście. No ale jest i zła wiadomość, ten quest może być zrobiony tylko raz dziennie, więc odpada wprowadzanie znajomych ;p

@Szmatex myślę, że wiele ludzi którzy spotkali się z demonami polemizowało by z tobą. Demony tak nawalają, że nawet na 110lvl sorcowi, tak potrafią zjechać manę, że już mu na 2ue może nie starczyć, pamiętaj, że tam nie jest 1 czy 2 tylko 6 kretynów, które potrafią naprawdę ostro zaspamować, a ten sorc co blokuje demony jeszcze ostro z łapy obrywa (demon z łapy potrafi walnąć za 400+ [widziałem na własne oczy], albo i za 500+ [słyszałem i wiem kto, ale nie będę wymieniał pechowca]).

I nie zapominajcie, że demony potrafią się całkiem nieźle uhać, i nawet dość szybko im to wychodzi.

P.s. I nie wiem czy czasem stone skin amulety nie chronią tylko przed obrażeniami fizycznymi, ale może niech ktoś to zferyfikuje.
Matfiej jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-09-2004, 20:27   #15
Andrew [AfR]
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 04 2004
Wiek: 38

Posty: 65
Świat: Thoria
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Matfiej
@CieMnY do zrobienia quest wystarczy zabić tylko te dwa demony blokujące wejście. No ale jest i zła wiadomość, ten quest może być zrobiony tylko raz dziennie, więc odpada wprowadzanie znajomych ;p
True.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Matfiej
@Szmatex myślę, że wiele ludzi którzy spotkali się z demonami polemizowało by z tobą. Demony tak nawalają, że nawet na 110lvl sorcowi, tak potrafią zjechać manę, że już mu na 2ue może nie starczyć, pamiętaj, że tam nie jest 1 czy 2 tylko 6 kretynów, które potrafią naprawdę ostro zaspamować, a ten sorc co blokuje demony jeszcze ostro z łapy obrywa (demon z łapy potrafi walnąć za 400+ [widziałem na własne oczy], albo i za 500+ [słyszałem i wiem kto, ale nie będę wymieniał pechowca]).
Alez w wiekszosci to wlasnie dla sorcow jest kwestia szczescia, nic poza tym... sam widzialem na wlasne oczy 3 proby 4 sorcow z non PvP teraz odpoczywaja i zbieraja sily na juz 4 probe... oby sie udala, bo juz mi ich zal.

Ale na non PvP tez bywaja odwazniejsze teamy sorcow Na Securze 1 team 4x sorc zrobil quest anni~ nawalajac z sd.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Matfiej
I nie zapominajcie, że demony potrafią się całkiem nieźle uhać, i nawet dość szybko im to wychodzi.
Wystarczy obejrzec nowy filmik na tibicam z forum tibia.de... quest robila wiara z Lunary... team: 2x knight i 2x paladin... widac jaka to nawalanka i jak trudno 2 paladynom zabic to scierwo.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Matfiej
P.s. I nie wiem czy czasem stone skin amulety nie chronią tylko przed obrażeniami fizycznymi, ale może niech ktoś to zferyfikuje.
Weryfikuje... true one more time.
__________________
Potrzebujesz relaksu podczas huntu, treningu, czy robienia runow? Zajrzyj: www.tibiatalks.blogspot.com
Andrew [AfR] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-09-2004, 20:28   #16
$corcerer
Nieobecny.
 
$corcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Gdzieś w Necie. Liczba postów: koło 1337. http://rtfm.killfile.pl
Wiek: 37

Posty: 1,628
Stan: Na Emeryturze
Imię: Scorcerer
Profesja: Sorcerer
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: 23/22
Poziom mag.: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do $corcerer $corcerer ma numer GG Użyj Jabbera. $corcerer ma login Tlenu scorcerer@tlen.pl Adres Jabbera do $corcerer
Domyślny

Annihilator Calmera:
4 sorków, napełnieni mana na full, kazdy rzuca Mana shielda, żłopią MFy na max, ustawiają się , teleport.
maxymalny spam "exevo gran mas vis".
kazdy rzucil jakies 2x, co calkowicie styklo zeby zakonczyc zycie wszystkich Demonow. Jednemu zostało 53 many, reszta sie nie chwali.

Takie trudne? :>
__________________

Dżizas!
$corcerer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-09-2004, 20:36   #17
Gangrel
Fallen Angel
 
Gangrel's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2004
Lokacja: At the end of Rainbow.
Wiek: 34

Posty: 3,001
Stan: Na Emeryturze
Imię: Va'esse
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 48
Gangrel ma numer GG 1366254 Gangrel ma login Tlenu gangrel_6@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Matfiej
@CieMnY do zrobienia quest wystarczy zabić tylko te dwa demony blokujące wejście. No ale jest i zła wiadomość, ten quest może być zrobiony tylko raz dziennie, więc odpada wprowadzanie znajomych ;p
Lol,zanim zqczłem grać w tibie(prawie 2 lata temu) wprowadzono Update który sprawił, że do questa nie leci sie jak do koryta. Postać może wsiąść tego samego questa tylko raz pużniej "box is empty" lub cos w tym stylu.
__________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Gangrel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-09-2004, 20:50   #18
Gremlin
Buuuuu
 
Gremlin's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2003
Lokacja: Edron

Posty: 1,637
Stan: Niegrający
Imię: Sir Grali
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Domyślny

1. Stone Skinn amulet chroni tylko i wylacznie od obrazen fizycznych - UE zdaje obrazenie fizyczne, demony chyba wala przedewszystkim ogniowymi atakami (FE nie ginad od UE w wykonaniu demony, czyli jest to ogien).

2. 4 sorcow na lvl 100 z 70 mlvl (czyli dosyc dobry patrzac po high score) zakladajac ze sie uda im odpalic po 2 UE maja ~20% szansy na zabicie demonow (srednie obrazenia na 100 lvl z 70 mlvl z UE sa sporo nizsze niz 1k, czyli krodko mowiac liczy sie szczescie zeby dobrze UE weszly).

3. Na Secura na 3 pruby kazdemu po 2 UE udalo sie odpalic raz.

4. Zeby miec przyzwoita szanse na wykonanie anihilatora w 3 sorcow trzeba by bylo miec ekipe ze srednia lvl ~120.

5. Zeby miec przyzwoite szanse z 3 sorcami i ryckiem/druidem na przedzie to trzeba by miec sorcow na 150+

6. Zeby wykonac anihilatora z UH/SD sorcami/druidami to trzeba miec 170-200 lvl (Druid lvl 173 mial by 1000 hp)

7. Wykonanie z SD i mana shield zabijajac tylko demony po prawej CHYBA bylo by mozliwe przy okolo 140 lvl, ale nie wiem czy udalo by im sie dotrwac do przejscia przez drzwi (chcial bym zobaczyc film od tego kto mowil ze na Lunarze wykonali go w ten sposob).
__________________
To juz koniec i nie bedzie wiecej.
Gremlin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-09-2004, 21:08   #19
Andrew [AfR]
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 04 2004
Wiek: 38

Posty: 65
Świat: Thoria
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin
1. Stone Skinn amulet chroni tylko i wylacznie od obrazen fizycznych - UE zdaje obrazenie fizyczne, demony chyba wala przedewszystkim ogniowymi atakami (FE nie ginad od UE w wykonaniu demony, czyli jest to ogien).

2. 4 sorcow na lvl 100 z 70 mlvl (czyli dosyc dobry patrzac po high score) zakladajac ze sie uda im odpalic po 2 UE maja ~20% szansy na zabicie demonow (srednie obrazenia na 100 lvl z 70 mlvl z UE sa sporo nizsze niz 1k, czyli krodko mowiac liczy sie szczescie zeby dobrze UE weszly).
No mniej wiecej o tym mowilem

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin
3. Na Secura na 3 pruby kazdemu po 2 UE udalo sie odpalic raz.
To ost. team sorcow... nie mial szczescia. Przed nimi bil co najmniej 1 team sorcow z ue i zrobili to za 1 razem.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin
4. Zeby miec przyzwoita szanse na wykonanie anihilatora w 3 sorcow trzeba by bylo miec ekipe ze srednia lvl ~120.

5. Zeby miec przyzwoite szanse z 3 sorcami i ryckiem/druidem na przedzie to trzeba by miec sorcow na 150+

6. Zeby wykonac anihilatora z UH/SD sorcami/druidami to trzeba miec 170-200 lvl (Druid lvl 173 mial by 1000 hp)
Specjalnie dla Ciebie dowiem, sie czy na bank sorcowie zrobili ten quest na Securze, uzywajac sd... wiem, ze byly takie plany i ze chcieli wykonac anni~ tak jak na zwyklym pvp world.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin
7. Wykonanie z SD i mana shield zabijajac tylko demony po prawej CHYBA bylo by mozliwe przy okolo 140 lvl, ale nie wiem czy udalo by im sie dotrwac do przejscia przez drzwi (chcial bym zobaczyc film od tego kto mowil ze na Lunarze wykonali go w ten sposob).
Zle mnie zrozumiales... heh widocznie juz taki moj zywot mowilem, ze na Lunarze zrobili ten quest dwaj rycerze i 2 paladyni. I bylo widac tam jaka to jest jazda Filmik jest na tibia.de, na forum No a napisalem o tym tylko dlatego, zeby ludzie zobaczyli co to jest... i moge powiedziec z cala odpowiedzialnoscia, ze na non PvP ten quest jest taki sam... czyli taka sama jazda xD
__________________
Potrzebujesz relaksu podczas huntu, treningu, czy robienia runow? Zajrzyj: www.tibiatalks.blogspot.com
Andrew [AfR] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-09-2004, 21:19   #20
Andrew [AfR]
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 04 2004
Wiek: 38

Posty: 65
Świat: Thoria
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Andrew [AfR]
Specjalnie dla Ciebie dowiem, sie czy na bank sorcowie zrobili ten quest na Securze, uzywajac sd... wiem, ze byly takie plany i ze chcieli wykonac anni~ tak jak na zwyklym pvp world.
Dowiedzialem sie Otoz nie bylo takiego teamu Moj blad. W kazdym badz razie moja ostateczna odpowiedz do tego tematu to: Annihilator na Non-PvP world jest tylko latwiejszy dla ekipy sorcow. (chociaz i tak wszystko zalezy od szczescia). A pogloska o zrobieniu questa bez ue.. okazala sie zwyka plotka, wiec przepraszam za to.

Pozdrawiam.
__________________
Potrzebujesz relaksu podczas huntu, treningu, czy robienia runow? Zajrzyj: www.tibiatalks.blogspot.com
Andrew [AfR] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:02.


Powered by vBulletin 3