Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Konkursy

Notki

Konkursy To jest forum poświęcone konkursom na tibia.pl
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 13-09-2005, 18:43   #61
Kibic Interu 215
Użytkownik Forum
 
Kibic Interu 215's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2005
Lokacja: Zielona Strona Miasta !!! Wisłoka Dębica

Posty: 101
Profesja: Knight
Świat: Chimera
Poziom: 75+
Skille: -1/-1
Poziom mag.: 6+
Domyślny

Ok OK
Kibic Interu 215 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-09-2005, 09:57   #62
Pramus
Tupac Legacy
 
Pramus's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2004
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 32

Posty: 817
Stan: Na Emeryturze
Imię: Midurion
Profesja: Elder Druid
Świat: Furora
Pramus ma numer GG 4183891
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lord Stasio
Hej ja wcale nie kopiowalem wynikow. Wszystkie mecze obstawia mi brat cioteczny ktory nie gra w tibie nie czyta forum ale interesuje sie pilka nozna. To nie moja wina ze podobne obstawil mecze.
Nie nawidze kłamstwa wiesz? A nawet jesli tak bylo to neich ten twoj brat cioteczny zalozy sobie wlasne konto i tam typuje. Az dziwny zbieg okolicznosci, ze podal(es) identyczne wyniki jak ja ;/

Do organizatorow:
Teraz mysle, ze clonerzy beda zmieniac 1,2 wyniki na inne, by nie zostali wykryci. Miejcie oczy szeroko otwarte

@Matek
Matek tam gdzie są są wyniki typerka to zostały tam wyniki meczów jeszcze z III kolejki...Proszę uaktualniajcie je wraz z wynikami typwania, poniewaz wtedy latwiej byloby mi wylapywac ewentualne bledy.
__________________
"I'm not saying I'm gonna change the world, but I guarantee that I will spark the brain that will change the world."

Tupac Amaru Shakur


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ujo
To by była akopalipsa czy jak to jej

Ostatnio edytowany przez Pramus - 14-09-2005 o 19:38.
Pramus jest offline  
stary 14-09-2005, 19:26   #63
Lord Stasio
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 06 2005

Posty: 26
Domyślny

Moj brat cioteczny wchodzi na taka jedna strone na ktorej sa podane mecze jakie beda w danej lidze. I tam sa wszystkie wczesniejsz mecze tych druzyn i na podstawie tego mi obstawia. A nie zaklada tutaj konta poniewaz on nie lubi tibi. wprost nienawidzi tibii.
Lord Stasio jest offline  
stary 14-09-2005, 19:36   #64
zimne_piwo
Użytkownik Forum
 
zimne_piwo's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2005
Lokacja: Bartoszyce
Wiek: 37

Posty: 276
Domyślny

looooooooooooooooooooooool Stasio dam Ci radę, jeżeli nie chcesz by się z Ciebię śmiali to przestań się tłumaczyć bo Twoje wywody sa żałosne ja wchodze na wiele stron z wynikami meczów, tabelami i statystykami, ale jakoś nie miałem z nikim identycznych wyników
zimne_piwo jest offline  
stary 15-09-2005, 17:48   #65
AibiT
Użytkownik Forum
 
AibiT's Avatar
 
Data dołączenia: 11 03 2005
Lokacja: Miasto

Posty: 144
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Gildia: -
Świat: Pacera
Poziom: 41
Skille: 75/63
Poziom mag.: 18
Domyślny

zostały dwa dni typowania a jakoś mało ludzi sie zgłosiło. Czekacie na ostatnia chwile ? (lepiej wczesnij niz wcale bo np jakas awaria komputera czy sieci i nici z typowania)
__________________
AibiT jest offline  
stary 15-09-2005, 18:05   #66
Lord Stasio
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 06 2005

Posty: 26
Problem

wal sie!!!moj brat cioteczny napisal te wyniki a ze ty od niego zgapiles to nie moja wina bo nie masz dowodow ze to on zgapil wyniki a moze to ty zgapiles odemnie!!!!!!!(mojego brata ciotecznego)
Lord Stasio jest offline  
stary 15-09-2005, 18:08   #67
AibiT
Użytkownik Forum
 
AibiT's Avatar
 
Data dołączenia: 11 03 2005
Lokacja: Miasto

Posty: 144
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Gildia: -
Świat: Pacera
Poziom: 41
Skille: 75/63
Poziom mag.: 18
Domyślny

Jeżeli ta osoba od której podobno sklonowałes ma post napisany przed Tobą to jak niby miał od Ciebie ściągnąć ? :|....zastanow sie...
__________________
AibiT jest offline  
stary 15-09-2005, 18:12   #68
zimne_piwo
Użytkownik Forum
 
zimne_piwo's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2005
Lokacja: Bartoszyce
Wiek: 37

Posty: 276
Domyślny

ja Ci coś zaobrazuje dla łatwiejszego zrozumienia problemu:
1. Twoje wcześniejsze typy były lipne
2. Twoje typy ukazały się po typach Adiego
3. Czemu się martwisz, skoro Twój brat tak dobrze typuje to patrz: zostały trzy kolejki w każdej zdobywasz po 30 pkt (razem 90 pkt) i wygrywasz...xD
zimne_piwo jest offline  
stary 15-09-2005, 18:20   #69
Pramus
Tupac Legacy
 
Pramus's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2004
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 32

Posty: 817
Stan: Na Emeryturze
Imię: Midurion
Profesja: Elder Druid
Świat: Furora
Pramus ma numer GG 4183891
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AibiT
zostały dwa dni typowania a jakoś mało ludzi sie zgłosiło. Czekacie na ostatnia chwile ? (lepiej wczesnij niz wcale bo np jakas awaria komputera czy sieci i nici z typowania)
Dokładnie... Ja specjalnie wdlg propozycji Matka zatypuje pod koniec. I sprawdzilo sie... Wszyascy czekaja na moj typ zeby pozniej cos sclonowac i ewentualnie przerobic 1-2 wyniki dla niepoznaki...

@Stasio
Ej ty kurde (nie bede sie brzydko wyrazal -,-) nie denerwuj mnie... Jak juz zimne_piwo gadal... wczesniej miales lipne wyniki wiec kto od kogo tu zgapia... ja od ciebie na pewno nie, poniewaz ani jeden moj typ nie zostal zedytowany, a zasze pisze przed toba... Zaraz z reszta sam to sprawdze...

@EDIT
Wiedzialem!... Stasio jak taki madry jestes to dlaczego nie zatypowales jeszcze w tej kolejce? Co? Bo ja lub inni na dobrych pozycjach jeszcze tego nie zrobili? -,- Złodziej.... Najłagodniejsze okreslenie twojej postawy w Typerku...
__________________
"I'm not saying I'm gonna change the world, but I guarantee that I will spark the brain that will change the world."

Tupac Amaru Shakur


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ujo
To by była akopalipsa czy jak to jej

Ostatnio edytowany przez Pramus - 15-09-2005 o 18:25.
Pramus jest offline  
stary 15-09-2005, 18:20   #70
AibiT
Użytkownik Forum
 
AibiT's Avatar
 
Data dołączenia: 11 03 2005
Lokacja: Miasto

Posty: 144
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Gildia: -
Świat: Pacera
Poziom: 41
Skille: 75/63
Poziom mag.: 18
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pinky
Masz racje lepiej wczesniej niz wcale a mało ludzi zatypowało bo pewnie czekaja na typy liderów ... -.-
Pewnie tak, i może trzeba zrobić tak, że np lider lub 2 czy 3 pierwsze miejsca wysyłają swoje typy na pw do modka i on dodaje je po zakonczeniu kolejki. Tak sie pewnie i tak nie stanie A moje zdanie jest takie, że każdy kolejny post z wynikami identycznymi jak lider lub np jednym meczem zmienionym powinny byc kasowawne a autorzy dyskwalifikowani.
__________________
AibiT jest offline  
stary 15-09-2005, 18:32   #71
Pramus
Tupac Legacy
 
Pramus's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2004
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 32

Posty: 817
Stan: Na Emeryturze
Imię: Midurion
Profesja: Elder Druid
Świat: Furora
Pramus ma numer GG 4183891
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pinky
@AibiT:
Z tym typowaniem na PW no to calkiem fajny pomysł ale raczej nie wejdzie w życie..szkoda moze to by jakos załatwiło bande cwaniaków którym sie wydaje że jak skopiuja i zmienia pare typów lidera to nikt sie nie skapnie...
@Adi Olsztyn:
Tą kolejke obstaw tak 3 minuty przed zakonczeniem wtedy nie zdaza spisac ;p
Nie no bez przesady.... Zrobie to juz wiem mniej wiecej kiedy, ale nie 3 minuty przed zakonczeniem, bo sie sam wkopac moge i nie zdaze

@DOWN
Myślę, że to dobry pomysł
__________________
"I'm not saying I'm gonna change the world, but I guarantee that I will spark the brain that will change the world."

Tupac Amaru Shakur


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ujo
To by była akopalipsa czy jak to jej

Ostatnio edytowany przez Pramus - 15-09-2005 o 19:01.
Pramus jest offline  
stary 15-09-2005, 18:50   #72
AibiT
Użytkownik Forum
 
AibiT's Avatar
 
Data dołączenia: 11 03 2005
Lokacja: Miasto

Posty: 144
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Gildia: -
Świat: Pacera
Poziom: 41
Skille: 75/63
Poziom mag.: 18
Domyślny

Adi co sądzisz o tym pisaniu na pw ?
__________________
AibiT jest offline  
stary 15-09-2005, 19:21   #73
zimne_piwo
Użytkownik Forum
 
zimne_piwo's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2005
Lokacja: Bartoszyce
Wiek: 37

Posty: 276
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adi Olsztyn
Dokładnie... Ja specjalnie wdlg propozycji Matka zatypuje pod koniec. I sprawdzilo sie... Wszyascy czekaja na moj typ zeby pozniej cos sclonowac i ewentualnie przerobic 1-2 wyniki dla niepoznaki...
@EDIT
Wiedzialem!... Stasio jak taki madry jestes to dlaczego nie zatypowales jeszcze w tej kolejce? Co? Bo ja lub inni na dobrych pozycjach jeszcze tego nie zrobili? -,- Złodziej.... Najłagodniejsze okreslenie twojej postawy w Typerku...
a już myślałem, że jesteś egoistą xD wiemy, wiemy...jesteś najlepszy ale daj się nacieszyć chociaż miejscami za Tobą xD a nie ciągle od Ciebie i od Ciebie niech trochę pozgapiają od Goldstara, DaniaStone, karlosa, czy też od tego super typera zimne_piwo xD <joke>

a tak wracając do tematu to z tymi pm to nie wypali, bo organizatorzy i tak mają dużo pracy, mają własne sprawy i było by więcej sprzeczek...poniewaz skąd wiadomo kto od kogo chce, lub będzie zgapiał...na końcu było by tak, że wszyscy by wysyłali typy ... a w najgorszym wypadku były by takie komentarze: 'modek mi zmienił typy, miałem inne' i wtedy rusza cała 'machina', czy to modek zmienił, specjalnie? może to ja wysłałem inne typy itd

@ Adi Olsztyn ja nadal apeluje daj nam szanse odpuść sobie kilka kolejek (5-7) to Cię dogonimy xD <joke> <tak wiem zostały 3 kolejki> xDxD
zimne_piwo jest offline  
stary 15-09-2005, 19:37   #74
AibiT
Użytkownik Forum
 
AibiT's Avatar
 
Data dołączenia: 11 03 2005
Lokacja: Miasto

Posty: 144
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Gildia: -
Świat: Pacera
Poziom: 41
Skille: 75/63
Poziom mag.: 18
Domyślny

Też pomyślałem o tym że ludzie mogą gadać ze modki zmieniali mu typy dlatego napisalem odrazu ze to i tak nie wjedzie w życia Może być jeszcze taki motyw, że wszystcy kończą typowanie o 10:00 a pierwsza trójka ma 10 minut gratis
__________________
AibiT jest offline  
stary 15-09-2005, 21:38   #75
AibiT
Użytkownik Forum
 
AibiT's Avatar
 
Data dołączenia: 11 03 2005
Lokacja: Miasto

Posty: 144
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Gildia: -
Świat: Pacera
Poziom: 41
Skille: 75/63
Poziom mag.: 18
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pinky
@AibiT:
To by było troche niesprawiedliwe doszły by to tego komentarze "a dlaczego?" "czuje sie gorszy " itp wiec lepiej niech to tez nie wchodzi w zycie a oszustow predzej czy pozniej i tak sie wykryje
wykryje i teraz to powinno sie juz dyskwalifilkowac
__________________
AibiT jest offline  
stary 16-09-2005, 12:40   #76
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

jako, ze z konta LS korzystaja nieuprawnione osoby i on juz nie bedzie czytal tego forum nie widze potrzeby, zeby byl na liscie uczestnikow

I faktycznie - nastepni oszusci beda wyrzucani. Zobaczymy ile do konca wytrzyma osob;P
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline  
stary 16-09-2005, 17:52   #77
Pramus
Tupac Legacy
 
Pramus's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2004
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 32

Posty: 817
Stan: Na Emeryturze
Imię: Midurion
Profesja: Elder Druid
Świat: Furora
Pramus ma numer GG 4183891
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lord Stasio
osttatni post nie byl moj bo mi sie kumpel wlamal na konto ale ma ten konkurs gdzies. A adi olsztyn to ciota. I takniebede dalehj czytal tego forum bo mi sie nie chce
Nie wiesz kto to ciota to nie gadaj. Jak wiesz to napsiz tu definicje..... I tak bys byl nie fair, bo bys siegnal do slownika (o ile potrafisz).
Aha..... Zreportowalem juz ten post za obraze uzytkownika
__________________
"I'm not saying I'm gonna change the world, but I guarantee that I will spark the brain that will change the world."

Tupac Amaru Shakur


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ujo
To by była akopalipsa czy jak to jej
Pramus jest offline  
stary 16-09-2005, 18:18   #78
zimne_piwo
Użytkownik Forum
 
zimne_piwo's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2005
Lokacja: Bartoszyce
Wiek: 37

Posty: 276
Domyślny

Goldstar ale mnie postawiłeś w niezręcznej sytuacji....gdyż dopiero wróciłem ze szkoły i chciałem dać swoje typy (które już wytypowałem w poniedziałek), ale patrze, że chyba czytasz mi w myślach, bo 7 wyników masz takich samych =\ więc musze jeszcze raz przeanalizować mecze i trochę zmienić xD i tak to jest jak się czeka na ostatnią chwilę

EDIT: ale lepiej dam szybciej, bo jak Adi wstawi swoję to pewnie będę musiał wszystkie zmienić xD

Ostatnio edytowany przez zimne_piwo - 16-09-2005 o 18:19.
zimne_piwo jest offline  
stary 16-09-2005, 18:54   #79
Pramus
Tupac Legacy
 
Pramus's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2004
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 32

Posty: 817
Stan: Na Emeryturze
Imię: Midurion
Profesja: Elder Druid
Świat: Furora
Pramus ma numer GG 4183891
Brak ikony

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez zimne_piwo
Goldstar ale mnie postawiłeś w niezręcznej sytuacji....gdyż dopiero wróciłem ze szkoły i chciałem dać swoje typy (które już wytypowałem w poniedziałek), ale patrze, że chyba czytasz mi w myślach, bo 7 wyników masz takich samych =\ więc musze jeszcze raz przeanalizować mecze i trochę zmienić xD i tak to jest jak się czeka na ostatnią chwilę

EDIT: ale lepiej dam szybciej, bo jak Adi wstawi swoję to pewnie będę musiał wszystkie zmienić xD
LOL A czemu niby?
Bo:
1. moge miec podobnie jak sytyuacja z Goldstarem
2. Bedziesz chcial skopiowac?
<dzołk>
__________________
"I'm not saying I'm gonna change the world, but I guarantee that I will spark the brain that will change the world."

Tupac Amaru Shakur


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ujo
To by była akopalipsa czy jak to jej
Pramus jest offline  
stary 16-09-2005, 19:00   #80
zimne_piwo
Użytkownik Forum
 
zimne_piwo's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2005
Lokacja: Bartoszyce
Wiek: 37

Posty: 276
Domyślny

nie, nie ... poprostu się bałem, że jak dasz swoje i one będa podone do mich to wtedy to będę musiał zmienić wyniki, by nie było, że klonowałem xD

wiesz, bo teraz wogóle mogę powstać dziwne sytuacje, ja mam 3 wyniki takie same jak Goldstar i on może powiedzieć, że zgapiłem...Karlos ma 6 wyników takich jak ja więc ja moge powiedzieć, że on zgapił ode mnie xD będzie ostro xD

jakie sa kryteria clonera? ponad połowa wyników zgapionych?

@Karlos nie wiem, może się mylę, ale czy Twoje typy to nie sklejanka moich i typów Goldstara ? bo typów innych niż ja i Goldstar masz 1, a reszta to albo typ mój albo Goldstara ... myle się? wygląda to jak byś posklejał swoje typy z typów innych by nie mieć takich samych typów jak jedna osoba xD ...
jezeli się myle to przepraszam....ale...

Ostatnio edytowany przez zimne_piwo - 16-09-2005 o 19:14.
zimne_piwo jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:10.


Powered by vBulletin 3