Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 11-11-2010, 23:55   #401
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Bez obrazy, ale mam wrażenie że flame'ujesz na daną postać bo nią po prostu nie umiesz grać. Wiele razy widziałem MIAŻDŻĄCĄ Annie - i nie, nie dlatego że przeciwnicy to byli mega ubr noob feederzy, jak sobie zapewne pomyślałeś. Przegrała, mając teammate'ów z 0/6, samemu mając 15/0. Koleś po prostu UMIAŁ nią grać i Mejai dla takiej osoby jest idealnym rozwiązaniem.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Anka jest squishy i jakikolwiek stun/slow/snare/silence/root i jej nie ma.
I dlatego ssie, tak? Genialna perspektywa.

Widzisz, są postacie squishy, ginące w dwie sekundy, ale same zabijające w dwie sekundy, a są mocne postacie, zabijające z trudem i ginące z trudem (tanki).
Jest też morde, zabijający w 2 sekundy i ginący z trudem;
I jest Eve, zabijająca z trudem i ginąca w 2 sekundy.
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-11-2010, 00:32   #402
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Anka w team fighcie musi się trzymać z tyłu i musi mieć refleks. Jak tylko gram np. Shenem i jest Anka w opp teamie, to od razu inicjuję ghost + dash na nią, dostaje taunta, w czasie którego leci taki focus, że nie zdąży nic zrobić. Zazwyczaj jest tak, że ktoś kupi sobie snowballa, nałapie stacków laning phase, ale jak już dojdzie do mid i late, to wszystko traci i staje się po prostu słaby.

Oczywiście, możesz kupić np. mejai + leviathan, do tego dorzucić banshee veil + quicksilver sash i nie ruszać się z bazy, kiedy tylko jest CD na flashu i ghoście, wtedy stacki nigdy ci nie spadną, bo zawsze się ucieknie, ale jaki to ma sens?

Poza tym, jeżeli obydwa teamy są ogarnięte, to nie będzie okazji, żeby dużo zabijać, maksymalnie 20-25 killi i nie przy każdym będzie się uczestniczyło. Wyniki po 70-60 killów na mecz, to są na levelach 1-25, mi się naprawdę rzadko zdarza rozgrywka, w której drużyna ma więcej jak 30 killi. Nie nałapiesz wystarczająco dużo stacków, żeby mejai czy inny snowball był opłacalny. Anka nie ma żadnego mechanizmu ucieczki, może jedynie zestunować, a stun nie jest dostępny zawsze, na takich postaciach się po prostu nie snowballuje. To zwyczajna w świecie strata slota.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2010, 00:41   #403
--Ogorek--
Użytkownik Forum
 
--Ogorek--'s Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2008

Posty: 612
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Berylia <333
Poziom: 45~
Poziom mag.: 43
Domyślny

Ueheheh taa bo dasz rade ztautowac ogarniającą annie, która jest nafeedowana. Sory ale pierdolisz, bo taka ogarniająca annie wyjebie ci 10 stunów zanim uzyjesz ghosta i 10 nastepnych przed tauntem : )


Soulstealer - jeżeli grasz karthusem, to jest to drugi item(pierwszy to książka + potion na początku). Dlaczego? bo potrafiłem wbić quadrakilla w 11 minucie gry karthusem i miec te 8 staków co równało się z tym że jest koniec gry .

/// dzisiaj miałem 1009 ap karthusem w 31 minucie gry więc nie pierdol że staki są niepotrzebne na late game
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez accept Pokaż post
Elo
na czym mogę dużo zarobić +250 rp głównie to chodzi mi tylko o kasę exp się nie liczy
POMOZ OGORKOM Z AFRYKI
--Ogorek-- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2010, 00:46   #404
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

No tak, bo ogarniająca Annie dostaje +50 do MSa, +1000 do HP i jest niewrażliwa na CC. Randuin + ghost + dash + banshee veil. Kthxbye.

Quadra kill z ulti karthusa w 11 minucie to jak 6 w totku.

A 1009 AP w 31 minucie to szansa 0,000000000000000000000000000000001%. Chyba, że Veigarem na practice z botami.
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 12-11-2010 o 00:48.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2010, 11:50   #405
--Ogorek--
Użytkownik Forum
 
--Ogorek--'s Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2008

Posty: 612
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Berylia <333
Poziom: 45~
Poziom mag.: 43
Domyślny

No, bo biegnący shen nie dostanie od całego teamu annie w pysk np. transfuzion czy innego gowna co ma 2 sec cd weź bo to nie ma sensu co piszesz.


Mam takie coś jak 5-cio osobowy team, do którego mówie " weźcie wyjebcie co możecie na swoich lane'ach, bo ja zaraz ulti wy*****am", jest quadra kill (



1000 ap 31 minuta ? Teraz specjalnie zagram karthusem i pokaże że to możliwe
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez accept Pokaż post
Elo
na czym mogę dużo zarobić +250 rp głównie to chodzi mi tylko o kasę exp się nie liczy
POMOZ OGORKOM Z AFRYKI
--Ogorek-- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2010, 12:40   #406
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

No bo przecież Shen nie wpadnie na pomysł, żeby zajść z boku/od tyłu z jakiejkolwiek innej strony.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2010, 13:35   #407
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

No bo przecież nikt nie wpadnie na to, aby napisać "shen mia". Anka może nie ma escape mechanismu, ale gdy ogarniasz to wystarczy trochę pomyśleć i uciekniesz. Miałem sytuację 2 dni temu, że goniła mnie akali z pół hp i bodajże nida z pół hp, gdy ja miałem 1/3. Biegły obok siebie, dostały w, co = stun, jedna padła od q a druga od auto attacku Mówisz, że anka nie zawsze ma stuna. Otóż ja mam praktycznie zawsze. Gdy naładuję go, pierw upewniam się czy na 100% nie będę go musiał użyć zanim zacznę last hitować moby z q. Natomiast gdy używa się stuna w teamfightach, to po użyciu puścisz jeszcze kilka spelli, z których wyjdzie ci tych pare stacków, a gdy trzeba uciekać zarzucasz shielda, stunujesz i rura/flash. elomano

Ostatnio edytowany przez Erverse - 12-11-2010 o 13:37.
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-11-2010, 22:56   #408
Knight Patryk
Użytkownik Forum
 
Knight Patryk's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 31

Posty: 655
Domyślny

Yoh twoje teorie sa tylko poprawne pod 1 warunkiem.Twoj team ogarnia innych nie.Co jesli annie stoi z tylu?Przebiegniesz caly wroga team i na nia wskoczysz,zostawisz swoich ktorzy padna w chwile?Jesli nie to ona z tylu wbiegnie i walnie swoje ult itp.
Jesli wbijesz z calym teamem na annie jakos na plecy to ona jebnie flasha i wasz pomysl pojdzie na marne,z tym ze ty sie wystawisz i prawdopodobnie padniesz zanim twoj team zareaguje/dobiegnie w/e.
Chetnie bym ci to rozrysowal ale mi sie nie chce...
Knight Patryk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2010, 17:32   #409
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

http://img257.imageshack.us/i/aniaznuf.png/
kolejna kładra anią ; )
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2010, 19:44   #410
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Knight Patryk Pokaż post
Yoh twoje teorie sa tylko poprawne pod 1 warunkiem.Twoj team ogarnia innych nie.Co jesli annie stoi z tylu?
Jest ignorowana. Carry załatwi sobie quicksilver sash, ode mnie dostanie Stand United i tyle. Zdążę stauntować ze 2-3, do tego Randuin. Zawsze uzgadniam z moim teamem, kiedy mam zainicjować i wszyscy są gotowi, kiedy tylko wrzucam Ghosta i lecę na nich, oni od razu robią to, co do nich należy.
No chyba, że to randomy, do których mam wstręt.
Cytuj:
Przebiegniesz caly wroga team i na nia wskoczysz,zostawisz swoich ktorzy padna w chwile?Jesli nie to ona z tylu wbiegnie i walnie swoje ult itp.
Niech spróbuje, nawet nie zdąży.

Cytuj:
Jesli wbijesz z calym teamem na annie jakos na plecy to ona jebnie flasha i wasz pomysl pojdzie na marne,z tym ze ty sie wystawisz i prawdopodobnie padniesz zanim twoj team zareaguje/dobiegnie w/e.
Chetnie bym ci to rozrysowal ale mi sie nie chce...
To zmarnuje flasha i zanim zareaguje swoimi spellami, straci co najmniej jednego członka drużyny. Czasem chodzi po prostu oto, żeby odstraszyć. Zawsze staram się dotrzeć do tego, kto robi najwięcej dmgu i go stauntować i wystawić na focus, ewentualnie po prostu odsunąć od drużyny, żeby nie zrobił szkód (np. rzucić exhaust na twitcha albo ashe) itp.

@erverse:
Akali z zerkami, i loldddddddddddd
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2010, 19:57   #411
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Taką akali mi znalazł matchmaking, fakt, działa bez zarzutu, niemal jak sztuczna inteligencja.

co to ma być, jakiś zasrany teemo był 2 tygodnie temu, ale nie - znowu musi być. To samo z fiddlestickiem, morganą, zileanem, nunu 3 tyg temu. Od miesiąca czekam na ezreala - nie ma. Gdy zaczynałem grać (jakieś 1.5 miecha temu może?) był vladek i tyle go widziałem. Zajebiście robią te rotacje, nie ma co. Jedyne co sobie stestuję to garen i leblanc......

Ostatnio edytowany przez Erverse - 15-11-2010 o 20:47.
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2010, 21:10   #412
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

No, Vladka nie było dawno. Też chętnie sobie bym nim zagrał.

@Yoh
W praktyce wszystko nie jest takie piękne jak tu. Annie widząc quicksilvera u carry'ego, nie rzuci się na niego, znukuje po prostu kogoś innego, a ty niestety wszystkich nie wyshieldujesz. Zresztą quicksilver zneguje tylko stuna, masakryczny damage zostanie położony tak czy tak. A shield niewiele zdziała, w końcu to nie jest samotna Annie versus cała piątka, tylko 5v5 - więc inni też damage zdealują. Zresztą to zależy od sytuacji :d

Ostatnio edytowany przez _WrD_ - 15-11-2010 o 21:13.
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-11-2010, 08:28   #413
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Irelia bardzo fajna, jungler + możliwość budowy na n-sposobów (semi tank z lifestealem, zabójca z blinkiem, typowy dps jak yi itd itp) - na pewno będzie moja. Od razu ją kupuje, chociaż nie wiem, czy z bundle, bo skiny ma słabiutkie i żaden mi się nie podoba.

Jak już będę nią grał, to raczej zrobię ją pod zabójcę z wysokim MSem (phantom dancer + mobility/mercury) i wysokim dmgem, żeby móc ściągnąć najważniejsze cele w kilka sekund. Na 100% wypróbuję też semi tanka z Malletami i Atmami.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-11-2010, 12:38   #414
Pepeszka.
Tibia.pl support
 
Pepeszka.'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2008
Lokacja: Poznań

Posty: 766
Stan: Na Emeryturze
Imię: Pepeszka
Świat: Refugia
Domyślny

Ja też chce sobie pograć :<<
Pepeszka. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-11-2010, 14:29   #415
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny


Buildy Shaco i Zileana miażdżą, ci goście mieli mniej niż 160 rozegranych gier, Zilean to 25 level, w opp teamie każdy miał co najmniej 30. I graj z takimi kretynami. Na szczęście Poppy jest imba, szybki disable na pantheona i ich main dps leży. Rammus też był ogarniający i jakoś daliśmy razem radę scarrować grę naszym nubom (btw, MF miała 2x więcej winów [700] niż LeBlanc i dostała 0/4 na midzie).
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-11-2010, 17:35   #416
Luker's
Użytkownik Forum
 
Luker's's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2008
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 519
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Gildia: Brak
Świat: Thoria
Poziom: 1
Skille: 10/10
Luker's ma numer GG 8570011
Domyślny

Powiem ci tak... LeBlanc jest niesamowicie wnerwiająca nie ważne kto jest... tak śmieszna specjalistka od 1v1...
__________________

----------------- o LoLu... ------------------
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rybzor i Lukers to wyższa liga, oni z pospólstwem się nie zadają
Luker's jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-11-2010, 17:46   #417
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Nie jest taka zła. Z początku wydawała mi się przegięta, ale Morde i Sona są 20x bardziej OP. Tzn Sona już dostała nerfa, ale Morde jest niemożliwy.
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-11-2010, 18:31   #418
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Kontra na LeBlanc jest prosta, nie możesz dać się trafić 2 skillami. Jak widzisz, że rzuca Sigil of Silence, rób krok w bok, ewentualnie zmarnuj tego flasha, żeby jej blink cię nie trafił, ominięcie tego łańcucha jest łatwe. Najłatwiej kontrują ją postacie z CC - Ashe (strzała na ryj, auto atak i leblanc ucieka w panice), Shen, Morgana.

Największym debilizmem w walce z LeBlanc jest stanie w miejscu - wtedy właduje ci całe kombo i tego nie wytrzymasz, bo taka jest charakterystyka nukera. Nawet przed jej pierwszym nerfem w hotfiksie nie miałem z nią problemów 1 vs 1 grając z Shenem, jak tylko widziałem, że rzuci się do ataku, od razu dash i jej pełne kombo już nie siądzie, a ona straci dużo HP.

A w mordekaiserze nie mam pojęcia, co jest OP - wystarczy kupić negatrona i można go olać. To coś ma zero CC, trzymaj na dystans i już. Malzaharem 3 razy zabiłem mordekaisera na linii solując top, Ashe skontrować mordera też jest niesamowicie łatwo. Po prostu trzeba umieć grać przeciwko różnym postaciom.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-11-2010, 19:18   #419
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

7 win strak vladziem na normal game bez premade teamu ftw : d. Vlad + Sona na lajnie = prorororogrom.

edit: 9! : d
edit: 10!

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 16-11-2010 o 21:30.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-11-2010, 20:45   #420
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Sona + ktokolwiek = pogrom. Nawet pomimo nerfa (imo niesłusznego)
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:41.


Powered by vBulletin 3