Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Arcania

Notki

Arcania Wydarzenia ze świata Arcania
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 30-09-2008, 17:35   #101
zielaq
Użytkownik Forum
 
zielaq's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004

Posty: 616
Imię: Pephy
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Obsidia
Poziom: 222
Poziom mag.: 81
Domyślny

z lr nie znamy nikogo , predzej w inter.

Ostatnio edytowany przez zielaq - 30-09-2008 o 17:44.
zielaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-09-2008, 17:44   #102
bemo
Użytkownik Forum
 
bemo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 31

Posty: 2,095
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Skille: 100/72
Domyślny

a kto to byl ten mannow oO'
pewnie zrobia rodzinke tak jak 1281289128128 pozostalych beda chcieli pkowac itd ponajaraja sie baty dostana znudzi immm sie i do dumu
__________________
I'm not perfect. I live on the planet Earth where humans live. Humans aren't perfect. Never have been. Never will be. I don't always make the right choices. I don't look like a fashion model. I don't always do what people expect of me. I'm human. I'm imperfect. But there is no one else like me in this whole wide world. I'm unique. I'm a miracle. I'm a legend, and my enemies envy me.


bemko'
bemo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-09-2008, 18:33   #103
Thuygioshok
Użytkownik Forum
 
Thuygioshok's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2007
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 30

Posty: 830
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Cadix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^był
Poziom mag.: 67
Domyślny

i teraz forum spamery przenosza sie na forum arcani........... jakbym malo mial wrogow na forum fajty
__________________
STILLmatic
Thuygioshok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-09-2008, 20:11   #104
Filush_
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 04 2008

Posty: 203
Domyślny

Jebane szwaby.. kurwa account name.
Filush_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-09-2008, 21:03   #105
Faytah
Użytkownik Forum
 
Faytah's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2008
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 1,296
Imię: Pan Fayter
Profesja: Elite Knight
Gildia: GoB~!~
Faytah ma numer GG 9161169
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Viste Pokaż post
@Faytah
Right, ambicja godna podziwu, tylko tak sie rozpędzili, bocą chary elegancko i wogóle tylko nie wiem czy nie lepiej byłoby jakby porobili chary niekoniecznie kojarzące sie tak wybitnie z ng tylko jakies "stas of wioska" czy coś, przyjebać lvl konkretny i wtedy sie ujawnić bo teraz interr, jak sądze, nie da im raczej wbić porządniejszych lvl bo to oczywiste że wkońcu będą chcieli pobawić się w wojne, co przy ich teoretycznym sojuszu z lr może być w niedalekiej przyszłości powodem niemałych problemów. [tak, wiem że wybiłem w przyszłość ale kto nie lubi czasem pofantazjować?:>>]
Gdyby mnie to dotyczylo tez bym tak zrobil zeby sie kojarzylo,aby kazdy wiedzial z kim ma doczynienia,takze to daje pewna ochrone,gdyz rzuci sie na nich conajwyzej smieszny random pekerek ktorego sami usidla szybko,bo kazda inna osoba majaca mozg nie rzuci sie na nich za nic bo wie ze wkrotce z tego powodu bedzie miec problemy.No wybiles zbyt daleko w przyszlosc na next wojne sie nie zanosi z tego wzgledu iz raczej nikt przeciwko wladzy atm sie nie buntuje,a w IT jest zaledwie paru ludzi z na tyle duzym autorytetem by pociagnac za soba troche ludzi,ale do tego nie dojdzie bo teraz IT ma sie raczej dobrze i nie zanosi sie na zmiany.


Podsumowujac:

*dodatek do nicku Canavi oznacza: plebania ich nie bije,wkrotce sie troche wybija,gra w tzw. otwarte karty czyli wiadomo z kim trzymaja.Wiec bac sie zbytnio o byle co nie musza bo maja tu troche znajomych i za darmo nikt im nic nie zrobi.

*Wojny w najblizsze 3-4 m/ce nie przewiduje,poza tymi "we organizing nubchars war!1"

Ostatnio edytowany przez Faytah - 30-09-2008 o 21:07.
Faytah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2008, 19:00   #106
Smokuu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2007
Lokacja: Polska, Łomża
Wiek: 23

Posty: 486
Stan: Na Emeryturze
Świat: Arcania,Kyra
Poziom: 130
Skille: 95/93
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Faytah Pokaż post
*Wojny w najblizsze 3-4 m/ce nie przewiduje,poza tymi "we organizing nubchars war!1"
A kim ty jestes żeby cos przewidywac? ;o

Mr aka dobrze wylize jak pozwolicie mi grac? pff
Smokuu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2008, 19:18   #107
Thuygioshok
Użytkownik Forum
 
Thuygioshok's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2007
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 30

Posty: 830
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Cadix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^był
Poziom mag.: 67
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Smokuu Pokaż post
A kim ty jestes żeby cos przewidywac? ;o

Mr aka dobrze wylize jak pozwolicie mi grac? pff
Smokuu nic do ciebie nie mam, ale nie obrazaj bobka [ch*ju xd]

~obsidia
witam czule obsidie
i wszystkich tych, co od dawna już czekali
aż małe ORMO dowali jak Mohamed Ali
__________________
STILLmatic
Thuygioshok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2008, 19:21   #108
Faytah
Użytkownik Forum
 
Faytah's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2008
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 1,296
Imię: Pan Fayter
Profesja: Elite Knight
Gildia: GoB~!~
Faytah ma numer GG 9161169
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Smokuu Pokaż post
A kim ty jestes żeby cos przewidywac? ;o

Mr aka dobrze wylize jak pozwolicie mi grac? pff
Jestem kim jestem czyli Fayter,a Ty?Achh zapomnialem jestes 0 co posmarowalo (_(_( zeby wejsc do lr i potem sie woziles po forum.Gz ambicji.W przeciwiestwie do Ciebie nigdy nikomu dupy nie smarowalem,bo nie zalezy mi na wladzy w grze 2d,ale duzo funu mi daja takie wypowiedzi anonimowego spinacza,ktory mial swoje krotkie 5 min i znowu jest 0.Smutne lecz prawdziwe.
__________________
Just Bob,just human.
Mam Uzi ziomek,a ty?

Lipka Felix
Ukryty tekst:


temat roku
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=212441
Faytah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2008, 00:23   #109
Ciacho1920
Użytkownik Forum
 
Ciacho1920's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2006
Lokacja: ChoRzów
Wiek: 35

Posty: 386
Stan: Na Emeryturze
Świat: Arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Faytah Pokaż post
Jestem kim jestem czyli Fayter,a Ty?Achh zapomnialem jestes 0 co posmarowalo (_(_( zeby wejsc do lr i potem sie woziles po forum.Gz ambicji.W przeciwiestwie do Ciebie nigdy nikomu dupy nie smarowalem,bo nie zalezy mi na wladzy w grze 2d,ale duzo funu mi daja takie wypowiedzi anonimowego spinacza,ktory mial swoje krotkie 5 min i znowu jest 0.Smutne lecz prawdziwe.
Czyli do usranej smierci bedziesz lizac dupe gildii ktora wygrywa wojne...gz
__________________
Ciacho 23:24:01
wez ja na bata moze sie zakocha
Bellivioon 23:24:28
wole h**a do sloika z dzemem wsadzic niz jej do c*py
Ciacho1920 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2008, 00:35   #110
zielaq
Użytkownik Forum
 
zielaq's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004

Posty: 616
Imię: Pephy
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Obsidia
Poziom: 222
Poziom mag.: 81
Domyślny

widze ze fayter na arcani ma to co ja na obsidii , tak to juz jest z prolacksami , zal dupe sciska.
zielaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2008, 00:55   #111
Faytah
Użytkownik Forum
 
Faytah's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2008
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 1,296
Imię: Pan Fayter
Profesja: Elite Knight
Gildia: GoB~!~
Faytah ma numer GG 9161169
Domyślny

No chyba tak,najsmieszniejsze jest to ze tak mnie cisnal od lizodupow gdy nikomu nie lizalem a ponzawalem poprzez bycie w gildii czy tez dopiero pisalem do niektorych osob jak byly "hunted" wlasnie by uniknac latki asslickera.

Ciacho - ohh kiedys wygrywalo dpft,nikogo nie znalem,teraz pare osob znam w IT co bylo LoA i wielki asslicker jestem gz.Wlasciwie nie wiem czemu wjezdzasz na mnie przy byle okazji no ale tez pewnie masz ambicje smokaa by sie dowartosciowac przez forum.
__________________
Just Bob,just human.
Mam Uzi ziomek,a ty?

Lipka Felix
Ukryty tekst:


temat roku
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=212441
Faytah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2008, 15:03   #112
Gidekab
Użytkownik Forum
 
Gidekab's Avatar
 
Data dołączenia: 25 10 2005
Lokacja: Cieszanow
Wiek: 40

Posty: 99
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Arcania
Poziom: 108
Skille: 94/59
Poziom mag.: 19
Gidekab ma numer GG 0000000
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Viste Pokaż post
@Faytah
Right, ambicja godna podziwu, tylko tak sie rozpędzili, bocą chary elegancko i wogóle tylko nie wiem czy nie lepiej byłoby jakby porobili chary niekoniecznie kojarzące sie tak wybitnie z ng tylko jakies "stas of wioska" czy coś, przyjebać lvl konkretny i wtedy sie ujawnić bo teraz interr, jak sądze, nie da im raczej wbić porządniejszych lvl bo to oczywiste że wkońcu będą chcieli pobawić się w wojne, co przy ich teoretycznym sojuszu z lr może być w niedalekiej przyszłości powodem niemałych problemów. [tak, wiem że wybiłem w przyszłość ale kto nie lubi czasem pofantazjować?:>>]
Nie rozumie dlaczego tak się czepiacie ludzi z NG i dlaczego w ukryciu mieliby robić swoje chary? zostało oficjalnie powiedziane ze są wolni i mogą grać bez żadnych przeszkód, a co będzie za kilka miesięcy czas pokaże. gdybanie kto z kim przeciwko komu nie ma żadnego sensu ponieważ równie dobrze wojna może być spowodowana poprzez rozłam Interr~~ takich scenariuszy można nakreślić mnóstwo. Zobaczymy jak to się wszystko w przyszłości rozwinie i przy kolejnej wojnie będę raczej obserwatorem który być możne włączy się w odpowiednim momencie do całej zabawy, za inne osoby z Lr się nie wypowiadam ale mamy zbliżone zdanie na ten temat.
Gidekab jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2008, 15:15   #113
Ciacho1920
Użytkownik Forum
 
Ciacho1920's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2006
Lokacja: ChoRzów
Wiek: 35

Posty: 386
Stan: Na Emeryturze
Świat: Arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Faytah Pokaż post
Ciacho - ohh kiedys wygrywalo dpft,nikogo nie znalem,teraz pare osob znam w IT co bylo LoA i wielki asslicker jestem gz.Wlasciwie nie wiem czemu wjezdzasz na mnie przy byle okazji no ale tez pewnie masz ambicje smokaa by sie dowartosciowac przez forum.
To sobie przypomnij jak Cie kiedys napier***** bylo jeszcze dobrze funkcjonujace dpft, odrazu mnie spamowali... Teraz napiszesz ze ja tez lizalem dupe dpft tylko ze jak powstalo lr(80% dpft) to bylem zawsze za nimi nie patrzalem na to czy pogram na serwie czy nie I tak czy siak nie gram w ten shit(nie przez wojne)
__________________
Ciacho 23:24:01
wez ja na bata moze sie zakocha
Bellivioon 23:24:28
wole h**a do sloika z dzemem wsadzic niz jej do c*py
Ciacho1920 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2008, 16:11   #114
Thuygioshok
Użytkownik Forum
 
Thuygioshok's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2007
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 30

Posty: 830
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Cadix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^był
Poziom mag.: 67
Domyślny

Ciacho czilalt znam boba dlugo, zejdz z niego, wierz mi ze nie jest lizodupem ;F a to ze nie wyzywa wszystkich od kurw,szmat,debili(czyt.sworderek) i ma kolegow z ktorymi pisze to nei znacy ze lize. ja jestem zajebiscie przegrany teraz na arc, a jakos bob sie nie odworcil. mnie tylko zawsze wkuriwalo to dydamelkowanie i sarameyowanie wielkie kurwa kolezanki z depo :| na nie mozesz mowic asslickery
__________________
STILLmatic

Ostatnio edytowany przez Thuygioshok - 02-10-2008 o 16:12.
Thuygioshok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2008, 16:44   #115
Faytah
Użytkownik Forum
 
Faytah's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2008
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 1,296
Imię: Pan Fayter
Profesja: Elite Knight
Gildia: GoB~!~
Faytah ma numer GG 9161169
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ciacho1920 Pokaż post
To sobie przypomnij jak Cie kiedys napier***** bylo jeszcze dobrze funkcjonujace dpft, odrazu mnie spamowali... Teraz napiszesz ze ja tez lizalem dupe dpft tylko ze jak powstalo lr(80% dpft) to bylem zawsze za nimi nie patrzalem na to czy pogram na serwie czy nie I tak czy siak nie gram w ten shit(nie przez wojne)
Z czym Cie niby spammowali i jak sie ma to do tematu?Napier**** mnie to raz za ormo i raz wpadlem w trap zomo bo pomagalem kumplowi ale tez straszne rzeczy na ktore choc przynaje to niechetnie sobie zasluzylem,zreszta po tym incydencie z zomo dostalem zadoscuczynienie.Wczesniej mnie wyzwales od lizodupow,ale wskaz chociaz jedna osobe ktorej lizalem.A do wojny nie dolaczalem bo to zaden fun dla mnie czy ludzie beda mi pisac pod dp "elo" tylko dlatego ze jestem w panujacej gildii czy "gz lvl" za kazdym razem gdy mnie widza,a swego czasu przed powstaniem IT znajomek mnie chcial wciagnac do LR a w przeciagu miesiecy pare osob mowilo ze moga mnie wciagnac do IT nawet gdy juz byla wojna przesadzona,ale nie poszedlem bo sram na wladze i wplywy na servie,mam tyle ze moge pomoc znajomym i sam za stanie pod dp nie padne.Trzymam z tymi samymi osobami co zawsze.Zreszta ja swoje znajomosci zawdzieczam temu jaki jestem a nie super charowi,allegro czy tez lizaniu dupy,nigdy nikomu nie lizalem bo nie mialem takiej potrzeby a czesto gdy nawet znalem ludzi co mogli mi pomoc gdy mialem problem to sie o ta pomoc nie zwracalem i wolalem odbebnic swoje.Nie powiem ze lizales bo pamietam cie z Alis shady z thais i robiac runki widzialem z kim trzymasz,jak do tych znajomosci doszlo mnie nie interesuje ale to ty mnie wyzwales od lizodupow IT a de facto w IT aktualnie wiecej osob by raczej wolalo mnie poskladac niz mnie lubi ale to juz inna bajka,a zawdzieczam taki stan rzeczy temu wlasnie ze nie asslickuje.Gdybym byl asslickerem jak mowisz to jeszcze jak druidem gralem na thais to bym smarowal miskowi,turkowi,bykowi mawrowi vesidze i innym wowczas hlvla z thais,ale tego nie robilem.No koniec wywodu czemu asslickerem nie jestem i jak cos to juz nie denerwujmy ludzi nasza mala sprzeczka tu na forum tylko zalatwmy to na ludzie przez p/m czy z jakiegos noobchara ingame.

A ty Felix z Dydy i Zuzi zejdz,bo znam je od poczatkow faytera praktycznie =)
a takto dzieki za "bronienie" mnie ale adwokata nie potrzebuje,przerabiajac slowa Mikolaja Reja,Fayter nie ges i swoj jezyk ma o.o

* z gory sry za bledy skladniowe,powtorzenia i lekkie zapetlenie wrocilem dopiero ze szkoly i na szybko odpisuje.
__________________
Just Bob,just human.
Mam Uzi ziomek,a ty?

Lipka Felix
Ukryty tekst:


temat roku
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=212441
Faytah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2008, 16:53   #116
Ciacho1920
Użytkownik Forum
 
Ciacho1920's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2006
Lokacja: ChoRzów
Wiek: 35

Posty: 386
Stan: Na Emeryturze
Świat: Arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Faytah Pokaż post
Z czym Cie niby spammowali i jak sie ma to do tematu?Napier**** mnie to raz za ormo i raz wpadlem w trap zomo bo pomagalem kumplowi ale tez straszne rzeczy na ktore choc przynaje to niechetnie sobie zasluzylem,zreszta po tym incydencie z zomo dostalem zadoscuczynienie.Wczesniej mnie wyzwales od lizodupow,ale wskaz chociaz jedna osobe ktorej lizalem.A do wojny nie dolaczalem bo to zaden fun dla mnie czy ludzie beda mi pisac pod dp "elo" tylko dlatego ze jestem w panujacej gildii czy "gz lvl" za kazdym razem gdy mnie widza,a swego czasu przed powstaniem IT znajomek mnie chcial wciagnac do LR a w przeciagu miesiecy pare osob mowilo ze moga mnie wciagnac do IT nawet gdy juz byla wojna przesadzona,ale nie poszedlem bo sram na wladze i wplywy na servie,mam tyle ze moge pomoc znajomym i sam za stanie pod dp nie padne.Trzymam z tymi samymi osobami co zawsze.Zreszta ja swoje znajomosci zawdzieczam temu jaki jestem a nie super charowi,allegro czy tez lizaniu dupy,nigdy nikomu nie lizalem bo nie mialem takiej potrzeby a czesto gdy nawet znalem ludzi co mogli mi pomoc gdy mialem problem to sie o ta pomoc nie zwracalem i wolalem odbebnic swoje.Nie powiem ze lizales bo pamietam cie z Alis shady z thais i robiac runki widzialem z kim trzymasz,jak do tych znajomosci doszlo mnie nie interesuje ale to ty mnie wyzwales od lizodupow IT a de facto w IT aktualnie wiecej osob by raczej wolalo mnie poskladac niz mnie lubi ale to juz inna bajka,a zawdzieczam taki stan rzeczy temu wlasnie ze nie asslickuje.Gdybym byl asslickerem jak mowisz to jeszcze jak druidem gralem na thais to bym smarowal miskowi,turkowi,bykowi mawrowi vesidze i innym wowczas hlvla z thais,ale tego nie robilem.No koniec wywodu czemu asslickerem nie jestem i jak cos to juz nie denerwujmy ludzi nasza mala sprzeczka tu na forum tylko zalatwmy to na ludzie przez p/m czy z jakiegos noobchara ingame.

A ty Felix z Dydy i Zuzi zejdz,bo znam je od poczatkow faytera praktycznie =)
a takto dzieki za "bronienie" mnie ale adwokata nie potrzebuje,przerabiajac slowa Mikolaja Reja,Fayter nie ges i swoj jezyk ma o.o

* z gory sry za bledy skladniowe,powtorzenia i lekkie zapetlenie wrocilem dopiero ze szkoly i na szybko odpisuje.
Bo ja mam pamietac fakty z wiosny 2007? jakos mnie tak bardzo tibia niewciagala zeby pamietac wszystkich i wszystkie wydarzenia / Felix nawet niewiem czy byl ktos taki w tych czasach xD / Alis juz dawno juz nie bylo i btw. co mialem za znajomych all Shady (oprocz Soula, buzi dla niego:*) + rl. Nie bede sie klucic o te lizanie bo mi to lotto
__________________
Ciacho 23:24:01
wez ja na bata moze sie zakocha
Bellivioon 23:24:28
wole h**a do sloika z dzemem wsadzic niz jej do c*py

Ostatnio edytowany przez Ciacho1920 - 02-10-2008 o 17:02.
Ciacho1920 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2008, 17:23   #117
Faytah
Użytkownik Forum
 
Faytah's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2008
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 1,296
Imię: Pan Fayter
Profesja: Elite Knight
Gildia: GoB~!~
Faytah ma numer GG 9161169
Domyślny

to nie wiem czemu pare postow wyzej napisales ze bede lizac do usranej skoro
a) nigdy tego nie robilem
b) Ci to lotto

dobra eot jak dla mnie
__________________
Just Bob,just human.
Mam Uzi ziomek,a ty?

Lipka Felix
Ukryty tekst:


temat roku
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=212441
Faytah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2008, 17:34   #118
Thuygioshok
Użytkownik Forum
 
Thuygioshok's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2007
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 30

Posty: 830
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Cadix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^był
Poziom mag.: 67
Domyślny

bobek ku*wa nie zejde, bo stanie 23490230482394203948h w depo i pisanie do wszystkich 'czesc ;****' 'jak leci?????????' jest dla mnie wrecz smieszne ;|
__________________
STILLmatic
Thuygioshok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2008, 17:52   #119
bajsi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 06 2008
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32

Posty: 142
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Arcania
Domyślny

gawluk ty sie odczep od niemcow!!
__________________
hakuna matata
bajsi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2008, 17:53   #120
Thuygioshok
Użytkownik Forum
 
Thuygioshok's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2007
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 30

Posty: 830
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Cadix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^był
Poziom mag.: 67
Domyślny

jeb*ny rasista
__________________
STILLmatic
Thuygioshok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:04.


Powered by vBulletin 3