Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 24-02-2005, 13:33   #61
Cruel Master Boa
Użytkownik Forum
 
Cruel Master Boa's Avatar
 
Data dołączenia: 16 12 2004
Lokacja: Krakow
Wiek: 34

Posty: 48
Cruel Master Boa ma numer GG 1243818 Cruel Master Boa ma login Tlenu Master-Boa
Domyślny aarrgghh ( nie slime )

ja sam czasem gram sobom, a mam tesz siostre na acc bo pacc drogi ja gram soba a ona soba wiec jestesmy AS :/ wiec teoretycznie powinien byc ban ?? nie chodujemy mc bo sie nie da loczymy sie z jednego cpu i dziennie z 12 godz komp wloczony bo czasem tata przypilnuje jak trenie czy sistra uhy robi

topic


gmi powinni byc bezstronni ale np logan nie jest z tego co wiem do gonca bezstronny, bardzo prawdopodobne ze babble jest faworyzowana ale nie tak bardzo, dostala na pewno d meza co i gdzie bedzie po up ale wiecej nie mogl raczej powiedziec
cachero nie mogl zrobic takiego lvlu w takim czasie jest to ponad ludzka mozliwosc, wiec nie piscie ze bubble jest zla a cachero dobry, albo na odwrot bo bez przesady koles zrobil DURZO lvli BARDZO SZYKO, bubble gra dlugo i mam dla niej szacunek nawet jerzeli kiedys lamala regulamin to teraz nie powinna lamac bo miec 200 + lvl to jest jakas powinnosc grania uczciwie, sa liudzie kturzy chca dojsc do czegos " po trupach" i wykorzystaja karzda okazje mc, swiatelko i inne programy i mozliwosci szybdszego i tanszego expienia, kazdy z nich moze robic co uwarza za dobre a gmi musza i moim zdaniem dobrze zrobili w sprawie Cachero, ostatnio z tego co slyszalem wiecej ludzi dostalo bana za AS( na tibianews bylo wczoraj zdjecie bana dla kogostam) trzeba tibie odbierac jako TYLKO I WYLOCZNIE GRE nie poswiecac dla niej zycia bo tibijskie zycie moze zakonczyc 1 dobry haker ( hail mafia boy) i dostanom depresji

tak mysle i tak napisalem jak cos sie nie podoba to niech to zachowa dla siebie
__________________
retired
Cruel Master Boa jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-02-2005, 14:09   #62
Kajzer
Użytkownik Forum
 
Kajzer's Avatar
 
Data dołączenia: 13 05 2004
Lokacja: okolice Kielc
Wiek: 37

Posty: 480
Stan: Usunięty
Imię: Parsirfal
Profesja: Elite Knight
Gildia: Kazadum
Świat: titania
Poziom: 120
Skille: 95/92
Poziom mag.: 7
Domyślny

up popracuj nad ortografia;]
co do bubble moze jej nie znam ale powiem tyle z filmika ktorego widzialem jak solowala demona moge wywnioskowac ze albo nie umie stac na skos albo jej sie poprostu nie chce (z calego filmiku wylapala chyba ze 5 e beamow od demona co jest juz niezla wpadka) i nie mowcie mi ze np miala lagi bo ona lagow nie ma;] a co do niechcenia lub dosc malych zdolnosci pvm to moge sie podpisac
pozatym bubble expi od 2 lat na orc land -.- moze na orkach sie zna ale raczej na niczym innym
Kajzer jest offline  
stary 24-02-2005, 14:18   #63
Grenni
Użytkownik Forum
 
Grenni's Avatar
 
Data dołączenia: 12 02 2005
Lokacja: Bielsk Podlaski

Posty: 200
Imię: Crazefang
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 97
Poziom mag.: 59
Grenni ma numer GG 2569357
Domyślny

@up
1.Edytuj 2.Wez/Kup Słownik 3.PoPRAW BŁĘDY omG!

@back to the topic
Ktos tam pisał cos o pijanym kierowcu Nowaku i Kowalskim, wrócę do tego, nie wziales pod uwagi ich pozycji społecznej, Nowak mógłby być synem posła,burmistrza(żona GM (bez żadnych aluzji oczywiscie )) i uszło by mu to przewinienie na sucho... Ja nadal będę się trzymał swego ... Acc Sharing mimo ze niedozwolone (niby nizsze dochody ma Cip z paccow ROTFL kit !) wprowadza urozmaicenie do gry...staje sie to czymś w rodzaju sportu, kto szybciej zdobedzie ilestam lvl'i w jak najkrótszym czasie. Pozniej ewentualnie mógłby sprzedac to konto za porządną kaskę, (odbierać biednym dawać bogatym hrhr) Te AS wprowadzają jakies urozmaicenie. Jak zawsze najlatwiej jest znajlezc najgorsze strony, może spróbujecie znalezc tez i te lepsze ...
A i jeszcze jedno NIE PITOLCIE o łamaniu zasad...mało kto ich przestrzega, nawet sami GM (sprzedaż konta) i nie udawajcie niby takich porządnych,niewinnych graczy co nigdy w zyciu nie mysleli co by było gdybym użył ... (Oooo nie!!! Hackną mnie! lolz)
Dziekuje..
__________________
Uczulony na Ortografy !!!!!!!!!
I Like that Woman (^.^)
What's Tibia ??
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pewien poirytowany Niemiec
Damn Cip you make us germans looking stupid.
@ the players:
Please dont think that every german is stupid like that, it's only those damn Bavarians!
Grenni jest offline  
stary 24-02-2005, 14:21   #64
Lord KATuxo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 02 2005

Posty: 70
Problem

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adaras
Tak, cholera na pewno, Nietzche to jej mąż, Guido wujek, Steve ojciec chrzestny a GMy to kuzynostwo!!!

Odczepcie się ludzie z łaski swojej od Bubble. Co ona Wam zrobiła ? Gra od dawna, a przypominam Calmera powstała w środku 2003roku! W dodatku jest NoN-PvP(brak wojen etc.). Zrobić taki Lvl SORCEM to praktycznie się jedną osobą nie da (Popieram że na takim lvlu to bierzemy 30BP SD i hajda na warlocki, ale na niższych trudniej). Ostatnio jak sprawdzałem o różnej porze dnia i nocy, Bubble przeważnie offline, Cachero ostro online i jeszcze lvl nabił =P
Zastanow sie czlowieku co ty piszesz. Na non-pvp jest najlatwiej dobic taki lvl(wg. mnie) jesli ktos uzywa chetow. Po savie serwa wlaczasz ,,Taskera" ustawiasz ze ma lowic, jesc i robic sd i idziesz do kumpla na libacje. Na nastepny dzien przed serwem przychodzisz wymieniasz bp z SD'kow na blanki. Po savie wlaczasz taskera ustawiasz i Go znowu na libacje. I tak do usranej smierci i przy okazji nabijasz mlvl i robisz SD'eki. Potem nabicie tak wysokiego lvlu to tylko kwestia czasu. Ale jesli kolo nie uzywal Cheatow to jest to pod takim samym stopniem trodnosci jak na pvp.
__________________
3 punkty do bana na forum wiec staram sie nie klnac
Uwielbiam bezsensowne nabijanie postow.

Ostatnio edytowany przez Lord KATuxo - 24-02-2005 o 14:22.
Lord KATuxo jest offline  
stary 24-02-2005, 14:40   #65
Gimlos
eX Moderator
 
Gimlos's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2003
Lokacja: Szczecin-Zdroje/Wroclaw

Posty: 1,481
Imię: Gimli Ent
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 89
Gimlos ma numer GG 5382831
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
PS: Bubble musi miec bardzo zawalone życie towarzyskie jeżeli nie robi AS, a jednak jest kupę czasu on line(więcej niz Cachero)....

@down
ja mówie przed ostatnie czasy.... A teraz mogła trochę wrzucic na luz, bo sie w koncu wzieli za AS
Jak zdobywała 200 level to niemal cały czas była on line
Alez musza miec zawalone zycie towarzyskie ci, ktorzy nie maja nic innego do roboty tylko sprawdzanie czy bubble jest online
Cytuj:
Ale dlaczego jesli jest to gra i ma jednolite zasady jakas osoba ma byc w jakis chodzby najmniejszy sposob faworyzowana ??
Tu sie powinny liczyc czynniki zwiazane tylko i wylacznie z gra nie np. Mam meza GM i mam jakies "upusty".
A jakie ty masz dowody ze ma jakiekolwiek korzysci z bycia zona GM? Bo domyslam sie ze zadnych...

Cytuj:
przegoni podwojnie :> bedzie mial z 400 lvl
Jezeli bedzie gral sam? Watpie...
Jezeli znow wroci do share, to dostanie account delete, i pewnie nawet nie zdazy dobic do 200 lvl
__________________
Don't tell me what I can't do.
Blog o absurdzie
Gimlos jest offline  
stary 24-02-2005, 15:03   #66
Piomos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 02 2004
Lokacja: UK

Posty: 77
Imię: Piomos
Profesja: Royal Paladin
Świat: Antica
Poziom: 170
Domyślny

Cachero - czym wy sie podniecacie? 196 lvl? Tym, że bije po 800-900 w potwory z SD? Tym, że wpada na Annihilatora i robi spama z UE?

Ten gość w niczym mi nie imponuje, a na dodatek ostatnio dobił mnie swoim żałosnym udostępnianiem konta innym. Po pierwsze spójrzcie na serwer na jakim gra. UE można strzelać na lewo i prawo, nie zważając na blokera. Demony bite są 24h. Jeden gracz się zmęczy, wchodzi drugi. Czym się podniecać? Już bardziej szanuje Setzera Gamblera, który bądź co bądź, ale gra na świecie PvP. Na Calmerze gra Sir Dzidek, który ma 99 dista (niedługo 100). Takie gościa podziwiajcie. Nabił 99 distance na takim świecie, chodząc ze spearami. Bardzo dobrze, że Guido i CIP Soft Team wzięli się do roboty. Takich ludzi jak Cachero należy karać, gdyż potem zbierają laury za kogoś.

I ostatnia sprawa. "Cachero przewyższy Bubble i będzie lepszy" - OMG, każdego co tak pisze, śmiało na forum nazwę NOOB'em. To co piszecie to jest groteskowe i nie wymagające komentarza.

Takie jest moje zdanie na temat tego pana. W poważaniu mam opinie ludzi, którzy na siłę będą udowadniać swoje racje. Myślę, że ktoś siegnie po rozum, zanim zostanie "zauroczony" super, hiper, duper świetnym Cachero, którym gra więcej niż 2 osoby.
__________________
[bCouncil of Eldest of Friends of Honour
Proud Supporter of the Manchester United.[/b]
Antica
Piomos jest offline  
stary 24-02-2005, 15:08   #67
Aversin
The Witcher
 
Aversin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2004
Wiek: 40
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,109
Stan: Na Emeryturze
Aversin ma numer GG 2615286
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lord KATuxo
Zastanow sie czlowieku co ty piszesz. Na non-pvp jest najlatwiej dobic taki lvl(wg. mnie) jesli ktos uzywa chetow. Po savie serwa wlaczasz ,,Taskera" ustawiasz ze ma lowic, jesc i robic sd i idziesz do kumpla na libacje. Na nastepny dzien przed serwem przychodzisz wymieniasz bp z SD'kow na blanki. Po savie wlaczasz taskera ustawiasz i Go znowu na libacje. I tak do usranej smierci i przy okazji nabijasz mlvl i robisz SD'eki. Potem nabicie tak wysokiego lvlu to tylko kwestia czasu. Ale jesli kolo nie uzywal Cheatow to jest to pod takim samym stopniem trodnosci jak na pvp.
Widać, że nic nie wiesz o grze na non-PvP .. troszke przerobie twoją historię:
1)Po savie serwa włączasz ,,Taskera" ustawiasz, że ma łowić, jeść i robić sd i idziesz do kumpla na libacje. Wracasz i widzisz, że ktoś cię przepchnął z dala od wody, żarcie się skończyło i nie było skąd brać. Nie ma run.
2) Po savie serwa włączasz ,,Taskera" ustawiasz, że ma łowić, jeść i robić sd i idziesz do kumpla na libacje. Wracasz i widzisz, że ktoś zlurował na ciebie jakiegoś potworka i złapałeś deada.
3) Po savie serwa włączasz ,,Taskera" ustawiasz, że ma łowić, jeść i robić sd i idziesz do kumpla na libacje. Wracasz i widzisz, że odwiedził cię GM i masz przerwe miesięczną od grania.

Więc nie opowiadaj bajek jak to się łatwo robi runki na non-PvP skoro nie masz o tym zielonego pojęcia.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kajzer
co do bubble moze jej nie znam ale powiem tyle z filmika ktorego widzialem jak solowala demona moge wywnioskowac ze albo nie umie stac na skos albo jej sie poprostu nie chce (z calego filmiku wylapala chyba ze 5 e beamow od demona co jest juz niezla wpadka) i nie mowcie mi ze np miala lagi bo ona lagow nie ma;] a co do niechcenia lub dosc malych zdolnosci pvm to moge sie podpisac
Ja jak expie na scarabach i dopadną mnie 3 to nie uciekam. Dla jednych to będzie waste bo przecież 3 mnie biją i jeden jest nieblokowany itd., ale na moim levelu moge sobie na to pozwolić i z lenistwa mi się nie chce ganiać z nimi w koło aby mieć tylko dwa na sobie. Co do Bubble ma lvl na którym może pozwolić sobie na blokowanie demona w taki sposób w jaki jej się chce, łapać wszystkie ciosy i czary na klate .. a dlaczego ? Ponieważ może ! To co dla jednych może decydować o deadzie lub życiu dla niej będzie tylko kolejnym ciosem jak wiele innych. Ma tyle hp, że dla niej jeden e beam w tą czy w tamtą to bez różnicy.

@ Cruel Master Boa - naucz się pisać po polsku.
__________________
We all want to help one another, human beings are like that. We want to live by each other's happiness, not by each other's misery. We don't want to hate and despise one another. In this world there is room for everyone and the good earth is rich and can provide for everyone. The way of life can be free and beautiful.
But we have lost the way.
Speech by Charlie Chaplin from "The Great Dictator"
Aversin jest offline  
stary 24-02-2005, 17:13   #68
iglarf
Użytkownik Forum
 
iglarf's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 201
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 85
Skille: 88/85
Poziom mag.: 6
Domyślny

Up i Upup: Zgadzam sie z wami w 100%
__________________
Pacc>Azura>Kazordoon>Elite Knight>71lvl->85/83->6mlvl
iglarf jest offline  
stary 24-02-2005, 19:50   #69
Pacek
Użytkownik Forum
 
Pacek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 37

Posty: 603
Stan: Niegrający
Imię: Pacek man
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Julera
Domyślny

hiho piomos zagadzam sie z twoja opinią, szanowałem Cachero dopóki nie dowiedziałem sie o jego przekretach, i jednak sorc z Julery odzyskał miano najlepszego na swiecie. I niech tak zostanie po wsze czasy a takich ludzi jak Cachero powninno sie gnebić. Co do Bublle to wielkie poszanowanie dla tej posatci i możecie mowić co chcecie że posatć jest prowadzona od 1998 że ma męża GM itd. ale co z tego skoro nikt przed nią nie potrafił wbić 200lvl

Dla tych którzy pamitają moje tematy w których nazywałem Cachero najlepszym graczem na tibi prosze o wybaczenie i wycofuje sie z tego co móiwłem

A wam mówie jeszcze jedno Polacy opamietajcie sie krytykujecie innych, dobrych graczy mowiecie że są brzydcy i że nie potrafia grać ale założe sie że niejeden z was ma mniej niż 25lvl a najlepszym potworem którego zabił był
Dwarf Solider
Pacek jest offline  
stary 24-02-2005, 19:55   #70
Anaconde
Zbanowany
 
Anaconde's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2005

Posty: 300
Domyślny

Setzer is the best w takim razi
Nie wiedziałem, że cachero żył z taskerow itp. Chociaż to możliwe, gdyż calmera jest w porownaniu do antici mlodym swiatem i tak szybko taki lvl i mlvl osiagnac to prawie nie mozliwe. Bublle(re up) pisze sie BUBBLE
Ale zaczekajmy, może on żeczywiście nie jest winny?
Anaconde jest offline  
stary 24-02-2005, 20:06   #71
Adaras
Użytkownik Forum
 
Adaras's Avatar
 
Data dołączenia: 04 03 2004
Lokacja: Forgotten Realms
Wiek: 34

Posty: 1,091
Stan: Tutor
Imię: Val'ndar
Profesja: Elite Knight
Gildia: Great Eagles
Świat: Eternia
Adaras ma numer GG 3697067
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lord KATuxo
Zastanow sie czlowieku co ty piszesz. Na non-pvp jest najlatwiej dobic taki lvl(wg. mnie) jesli ktos uzywa chetow. Po savie serwa wlaczasz ,,Taskera" ustawiasz ze ma lowic, jesc i robic sd i idziesz do kumpla na libacje. Na nastepny dzien przed serwem przychodzisz wymieniasz bp z SD'kow na blanki. Po savie wlaczasz taskera ustawiasz i Go znowu na libacje. I tak do usranej smierci i przy okazji nabijasz mlvl i robisz SD'eki. Potem nabicie tak wysokiego lvlu to tylko kwestia czasu. Ale jesli kolo nie uzywal Cheatow to jest to pod takim samym stopniem trodnosci jak na pvp.
W moim poście napisałem, że Cachero gra na serwerze NoN-PvP, czyli wywnioskować można, że ma łatwiej! Nawet bez cheatów( tak jak napisał ktoś wyżej, UE na prawo i lewo, SDki kupić ile CAP'a starczy i hulaj duszo). A takiego lvla sorcem nabić samemu to trzeba odpuścić sobie wiele rzeczy, w tym obowiąków, lub nawet snu. Właśnie dlatego napisałem, że Calmera powstała w 2003 roku..Bubble gra "trochę" dłużej. Co do Twoich "taskerów"..zgadzam się z pebe~. NoN-PvP ma też spore minusy.
__________________
Ecce anus in mediis
Sedens annosa puellis
Sacra facit Tacitae
Nec tamen illa tacet
Et digitis tria tura tribus
Sub limine ponit.
Qua brevis occultum
Mus sibi fecit iter.

Arcanum Mortis.
Adaras jest offline  
stary 24-02-2005, 21:41   #72
Cruel Master Boa
Użytkownik Forum
 
Cruel Master Boa's Avatar
 
Data dołączenia: 16 12 2004
Lokacja: Krakow
Wiek: 34

Posty: 48
Cruel Master Boa ma numer GG 1243818 Cruel Master Boa ma login Tlenu Master-Boa
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kajzer
up popracuj nad ortografia;]
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pebe83
@ Cruel Master Boa - naucz się pisać po polsku.
sry all ze tak pisze ( nie chce sie usprawiedliwiac ) ale jestm 3 X dys:
grafik
ortografik
lektyk
w budzie terz tak pisze
wykonalem test ile zajmie napisanie posta bez i z slownikiem najpier bez ( teks okolo na 10 linijek) 3-4 min a ze slownikiem 15-20 min jest roznica, a ja pisze grajoc ( trenujac ) wiec sie pls nie dziwic jakie sa tego efekty

i tak na harmoni najwyzszy lvl to sprzedana postac tak PANCRAS DRAGONHEART tosprzedana postac ( wiem to od 3 jego starych znajomych)
__________________
retired
Cruel Master Boa jest offline  
stary 24-02-2005, 22:09   #73
DR.UTi
Użytkownik Forum
 
DR.UTi's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 34

Posty: 409
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Isara
DR.UTi ma numer GG 4790821
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin
Dzielenie konta jest dla dzieci ktore chca koniecznie byc najlepsze.
Normalny czlowiek moze grac 6-8 godzin dziennie.
Zawalajac szkole/prace/zycie osobiste mozna grac 12-14 godzin dzienie (mowie na stale a nie ze raz sie komus zdazylo siedziec przez 30 godzin).
Jesli postacia graja 4 osoby to moze postac byc w grze 24 godziny na dobe wiec moze zdobyc 3-4 razy tyle doswiadczenia/skilli co uczciwie grajaca osoba.
... jaki to sens?
Absolutnie zaden, zanim dzielenie kont stalo sie popularne na nowym swiecie pierwsza osoba zdobywala 100 lvl po 6-12 miesiacach, ceny lootu dlugo trzymaly sie na wysokim poziomie (na Secura np po roku od powstania dragon shield kosztowal ~30k - popaczcie sobe ile w tej chwili kosztuje dragon shield na serverze zalozonym rok temu), runow w miare nisko.
W tej chwili gdy pojawi sie nowy server lvl 100 powstaje w ciagu 1-3 miesiecy, zaraz potem sie komus znudzi, jest wojna, zostaje jedna gildia a reszta zaczyna znowu zdobywac poziomy na nowym swiecie.

Wracajac do sprawy Cachero/Bubble:
Cachero zlapali jak laczyl sie to z Chile to z Mexyku.
Dla tych co powiedza ze moze Cachero czesto podrozuje specjalnie sprawdzilem odleglosc miedzy Mexykiem a Chile... w najblizszym punkcie ~3 tysiecy kilometrow, w najdalszym ~12 tysiecy kilometrow - troche daleko jak na dojazd do pracy .

Bubble kiedys (jak jeszcze nie bylo o tym nic w regulaminie) dzielila konto, ale w tej chwili juz nie dzieli - wystarczy porownac jej predkosc expienia, mozliwe ze jej maz (z tego co rozumiem to Nietzsche jest jej mezem w RL) czas od czasu siadzie do komputera gdy nagle zacznie sie cos w kuchni przypalac ale watpie zeby to bylo aktualne dzielenie postaci w celu PG.

Co do predkosci expienia:
Zeby zrobic 1 lvl na demonach Cachero potrzebuje ~150 BP SD.
Kiedys na TibiaNews ktos probowal wyliczyc dzienna produkcje UH na jednym z serverow, o ile dobrze pamietam wyszlo cos pomiedzy 300 a 400 BP.
Nalezy rowniez pamietac ze:
- SD robi mniej ludzi
- SD uzywa nie tylko Cachero
- SD robi sie 2 razy wolniej niz UH
... tak wiec dzienna produkcja SD na Calmera moze oscylowac w okolicy 100BP, z czego moze polowe Cachero jest w stanie dostac w swoje rece.
Wniosek prosty: Cachero moze robic srednio 1 lvl na 3 dni.

Rycerz na 200 lvl moze efektywnie zdobywac doswiadczenie na Smokach/DL lub Warlockach.
Smoki/DL zakladam ~50k na 1 BP UH + 2 BP HMM tak wiec na 2M doswiadczenia potrzebne z 199 na 200 lvl rycerz potrzebuje 40 Bp UH i 80 BP HMM, co jest w granicach mozliwosci produkcyjnych 4-5 kolesi z farmami MC ... oczywiscie sorcerer bedzie rowniez potrzebowal podobnej ilosci UH dla blokera

Co do szybkosci zdobywania doswiadczenia:
Sorcerer 6k co 2 minuty na Demon Hell, wychodzi teoretycznie 180k na godzine.
Rycerz co 5-6 minut pelny spawn kolo Double DL (3 DL + 7 smokow = 112k na godzine), mniej ale...
rycerz jest dwa kroki od depo i na jednym obladowaniu sie runami moze siedziec 6-8 godzin, sorcerer potrzebuje 2 ludzi ktozy beda stali na przelacznikach idac i wracajach + ladny kawalek do samych demonow gdzie trzeba ciagnac za soba te kilkaset plecakow SD w lootbagu.

Pomijam tutaj warlocki poniewaz jesli bloker zacznie bic u sorca to bedzie zabieral spora czesc doswiadczenia... pozatym nie bardzo wiem jak runy ida na warlocki

Heh....zawsze chciałem się sprzeczać z modem...mam okazje :> ....Przedstawiłeś teorie metod expienia.....sorcowi przypisałeś TYLKO SD.....dlaczego?...sorc niekoniecznie musi bić 180k /h w demon hell.....równie dobrze w tą godzine nabije 100k na OF używająć jedynie GFB i HMM ( Uh pominmy...nie zejdzie mu raczej zbyt szybko te 60 vitek...)....Więc to tyle
DR.UTi jest offline  
stary 25-02-2005, 00:11   #74
Kajzer
Użytkownik Forum
 
Kajzer's Avatar
 
Data dołączenia: 13 05 2004
Lokacja: okolice Kielc
Wiek: 37

Posty: 480
Stan: Usunięty
Imię: Parsirfal
Profesja: Elite Knight
Gildia: Kazadum
Świat: titania
Poziom: 120
Skille: 95/92
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cruel Master Boa
sry all ze tak pisze ( nie chce sie usprawiedliwiac ) ale jestm 3 X dys:
grafik
ortografik
lektyk
w budzie terz tak pisze
wykonalem test ile zajmie napisanie posta bez i z slownikiem najpier bez ( teks okolo na 10 linijek) 3-4 min a ze slownikiem 15-20 min jest roznica, a ja pisze grajoc ( trenujac ) wiec sie pls nie dziwic jakie sa tego efekty

i tak na harmoni najwyzszy lvl to sprzedana postac tak PANCRAS DRAGONHEART tosprzedana postac ( wiem to od 3 jego starych znajomych)
wiesz ile mnie to obchodzi i reszte forumowiczow? jezeli nie umiesz pisac to nie pisz. a post ma byc zgrabną wypowiedzią a nie jakims chooj wie czym chociazby w teorii...
Kajzer jest offline  
stary 25-02-2005, 11:11   #75
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Heh. Kłócicie się tylko.
Biedny Cachero, Bubble to noobek.
Ale popatrzmy na to na serio?
Czy ejst jakiś ranikng najlepszych graczy?
No dobra- najwyższy lvl, najepszy skill, itd.
Ale tibia to gra.
A w grze nie najważniejsze są statystyki.
A wy o tym zapomnieliście kłócąc isę kto ejst lepszy, teraz wyszliście do Gamblera...
Nie ma raningów najlepszytch graczy.
Każdy jest najlepszy na swój sposób i tyle. Przestańcie robić tkaie bezsensowne kłótnie.
PS - Każdy człowiek który łamie prawo (czy tibijskie cyz rl czy jeszcze inne) na takim etapie na jakim są ci goście wiedzą dokładnie co robią - i nie wasza w tym rola żeby wszystko obserwować, bdać i robić inne pierdoły. Zachowujecie się jak stare babcie które się podniecają modą na sukces XD
Tylko tematyka troche inna- ale to tak wygląda.
" A luciata zdradziła erona,a tamten blablablabla"
" A Cachero używał MC i SA, a Bubble blablablabla"
Podobne plx?
PS - wiem że ten post nie ma sensu, ale napisałem to co uważałem za słuszne- ja isę tym tematem nie przejmuję, ja się zajmuję swoją postacią i swoim życiem a nie życiem innych...
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline  
stary 25-02-2005, 11:40   #76
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cruel Master Boa
sry all ze tak pisze ( nie chce sie usprawiedliwiac ) ale jestm 3 X dys:
grafik
ortografik
lektyk
w budzie terz tak pisze
wykonalem test ile zajmie napisanie posta bez i z slownikiem najpier bez ( teks okolo na 10 linijek) 3-4 min a ze slownikiem 15-20 min jest roznica, a ja pisze grajoc ( trenujac ) wiec sie pls nie dziwic jakie sa tego efekty

i tak na harmoni najwyzszy lvl to sprzedana postac tak PANCRAS DRAGONHEART tosprzedana postac ( wiem to od 3 jego starych znajomych)
Czyli wychodzi na to, ze jestes analfabeta? No bo czytac nie umiesz, pisac nie umiesz, rysowac nie umiesz...Co ty w ogole jestes? PRAWDZIWY dys~~ napisze, ze taki jest, ale STARA sie poprawic, a nie wali textow w stylu "o, ja mam zolty papierek, ze jestem dys~~, wiec wy ode mnie sie odwalcie"

@eerion : racja. Kloca sie, a pewnie 95% tych ludzi nawet Cachera nie znala....
Ashlon jest offline  
stary 25-02-2005, 12:38   #77
Atm
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Prawidłowo

I bardzo dobrze robią, że banują.

Jak można dogonić kogoś, kto gra non stop? I fizycznie jest nie możliwe granie po 20 h, bo po paru dniach nasz organizm by odmówił posłuszeństwa.

Kolejna sprawa - to plotki, jakie pewne osoby rozsiewają/wieżą w nie - haha naprawdę bardzo to śmieszne jest, co niektóre osoby piszą. O darmowym expie, ze, bubble to postać firmy i grają nią pracownicy i tego typu inne bzdurne teorie i teksty.

I coś mi się wydaje ze CipSoft prędzej czy później będzie robił tak, że będzie sprawdzany czas, kto był ile czasu online. No teraz też to mogą zrobić, ale ja sądzę ze oni sobie jakoś ten proces zautomatyzują. Choć pewnie i tak nie posypie się mega dużo banów, bo sobie liczbę klientów zmniejszą. Raczej bany w skrajnych przypadkach delete dla najbardziej znanych dla przykładu.


Odnośnie sprawdzania ip to bardzo łatwo można dojść do tego czy to dynamiczne i czy statyczne ip itp. Wystarczy zapytanie na RipeNetworks [ ripe.net ] i już wiadomo, do kogo należy ip, jaki kraj/miasto baaa można nawet dostać dokładne namiary łącznie z dokładnym nr telefonu i e-meilem admina/właściciela ip. Więc jak osoba się łączy z kilku ipkow należących do różnych isp albo nawet z kilku tego samego to i tak daje to podstawę do bana, bo adresy ip te, które przydzielane są dynamicznie tak często się nie zmieniają. A żeby się dowiedzieć meil do admina i wiadomo, co i jak.

Jeśli ktoś jest z tej samej podsieci [ jedno - względnie kilka zew ip ] to też są dowody u waszego isp. I admin poproszony o info też znajdzie ile osób z sieci gra w tibie i jaki ip łączy się z danym serwerem, o jakich porach i jak czasy będą się zgadzać to ban

Wiec proszę nie pisać o jakiś spiskach i że nie ma dowodów, bo jest kilka/naście sposobów na znalezienie dowodów, że ktoś robi acc share a że nie szastają nimi na prawo i lewo to tylko po to, aby nie ułatwiać pracy czitkom.

Btw. A granie przez jakieś serwy proxy to też chyba nie ma sensu. Za duży ping i lags
 
stary 25-02-2005, 14:18   #78
Arthus Drag'Tail
Użytkownik Forum
 
Arthus Drag'Tail's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2004

Posty: 380
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aristo~
Na jakiej podstawie mowisz ze Bubble jest noobkiem? Grasz na Antice? Gadales z nia? Znasz ja? Jesli na wszystkie 3 pytanie odpowiadasz NIE

Nie gram na Antice. Nie gadałem z nią. Nie znam jej. Mam za to prawo to wyrażania własnych poglądów, bo do tego służy forum... Jeśli nie podoba ci się, że ludzie piszą tu to co myślą to:

Cytuj:
nie udzielaj sie juz
Arthus Drag'Tail jest offline  
stary 25-02-2005, 14:54
Jajcol on Rookgaard
Ta wiadomość została usunięta przez Raynold. Powód: Debil, spamer
stary 25-02-2005, 16:47   #79
maripo
Użytkownik Forum
 
maripo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2004
Lokacja: Nowy Sącz
Wiek: 32

Posty: 191
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 66
maripo ma numer GG 1138995
Domyślny

^,^

A ja wam powiem tyle, Cachero, Bubble, Hideharu, czy jakiegoś 5 lvla szanuje tak jak by miał 200 lvl. No chyba że jest Brazuca noob albo swe noob albo pol noob ale wiecie... Moim marzeniem jest 100 lvl a mam 30 xD mam 13 lat więc jak Eterni nieskasuja to może kieeeeedyś mi się go uda zdobyć.

Podziwiam Gremlina i kilka osób za napisanie tak ciekawych postów xD

Dzięki xD
maripo jest offline  
stary 09-03-2005, 18:56   #80
600 V
Użytkownik Forum
 
600 V's Avatar
 
Data dołączenia: 20 01 2005
Lokacja: Giżycko
Wiek: 32

Posty: 37
600 V ma numer GG 2490002
Domyślny lol ?

Czego wy ciagle o tej bubble gadacie! To sie robi wkurzajace x(
__________________
śp.† Jan Paweł II ( Karol Wojtyła ) 1920-2005 †

600 V jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:10.


Powered by vBulletin 3