Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Broń i przedmioty

Notki

Broń i przedmioty Wszystko o broni i przedmiotach.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 15-09-2008, 15:09   #3021
Juzefek
Użytkownik Forum
 
Juzefek's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2006
Lokacja: Stg
Wiek: 30

Posty: 1,098
Stan: Na Emeryturze
Imię: Po co
Gildia: to
Świat: czytasz?
Juzefek ma numer GG 6720333
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez globusek93 Pokaż post
mysle ze na 10 levelu <pvp> powinno sie miec skille ok 55/55 zas na <n-pvp> troszke trudniej.. 10 lev i skile ok 42/42.....
ja osobiscie mam 10 knighta na n pvp i skile 45/45 a na 16 levelu benda 70/70
Gdy twoja posać będzie skillować, to lepiej poskilluj ze słownikiem ortograficznym.
__________________
Juzefek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-09-2008, 16:23   #3022
skultis
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 09 2008

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Skultis
Profesja: Knight
Świat: Xerena
Domyślny

Zkile maż dobre naprafde tylko teraz musziz skilac na ratah tak bedzie najlepiej !
skultis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2008, 16:32   #3023
zuczek0808
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 09 2008

Posty: 10
Domyślny

Każdy początkujący knight powinien zająć się swymi skillami tj.: wybrać z czego chce walić, na co chodzić itp. Trzeba zacząć od tego, aby zdobyć jako takie eq i postarać się o odpowiednią broń. Do wyboru są cluby, swordy, axe i fists. Po przejściu na mainland, najlepiej od razu iść na skilowanie. Do skillowania potrzebne jest nam:
-najsłabsza z rodzaju broni (club/knife/sickle - odpowiednio cluby, swordy, axe).
- trzy potwory
-dużo fooda (meat, bread, wszystko co odnawia życie i mane)
-dużo szczerych chęci
- równie dużo czasu

Całość polega na tym, by uderzać potwora, podczas gdy dwa inne atakują nas. Przykładowo atakują nas dwa rotwormy, a my jednego z nich najsłabszą bronią na full defence (zielona tarcza). Robimy tak ponieważ zależy nam na tym, aby potwór na którym skilujemy nie zginął za szybko. Żeby zdobywać skille, co pół minuty musi być uderzenie do krwi (pod potworkiem pojawia się plama krwi). Inaczej licznik umiejętności zatrzyma się aż do uderzenia. Dlatego duże znaczenie ma, byśmy trafiali regularnie w potwora. Więc jeśli nie będziemy nic robić potworowi trzeba zmienić styl ataku na balance ( żółty miecz i tarcza). Na full defie zaczniemy juz całkowicie uderzać od skili 30+ bądź trochę wcześniej. Pamiętajmy aby nas atakowały tylko dwa potwory. Trzeci będzie bił bezpośrednio w nas, co nic nie daje, a możemy przez to stracić hp.

Takie minimalne skille powinniście mieć na poszczególnych levelach, oczywiście mogą być wyższe

8 level - 30/30 -(trole)
10 leve l- 40/40-(dwarfy)
15 level - 50/50-(dwarfy, minosy)
20 level - 60/60-(dwarfy, minosy)
25 level - 65/65-(dwarfy, minosy, slimy)
30 level - 70/70-(slimy)
40 level - 75/75-(slimy)
50 level - 80/80-(sumony monki, slimy, cyce)
65 level - 85/85-(sumony monki, slimy, cyce)
90 level - 90/90-(sumony monki, slimy, cyce)
140+ lev - 95+/95+-(monki, cyce)

Następnym ważnym elementem treningu jest magic lvl. Tu nie będę się rozpisywał, powiem tylko, że naszym podstawowym celem jest zdobycie 4 mlvl pozwalającego na używanie run UH (patrz słownik). Skilujemy się poprzez rzucanie zaklęć.

Teraz przejdźmy do broni i ekwipunku jaki powinniśmy posiadać na poszczególnych levelach:

8 level -soldier helmet, scale armor ,brass legs, leather boots, dark/dwarven shield, morning star, scimitar/ longsword; orcish/barbarian axe

10 level -soldier helmet, plate armor, brass legs, leather boots, dwarven shield, scarf, clerical mace; serpent sword; barbarian axe

15 level -dark helmet, plate armor, plate legs, leather boots, beholder/dragon shield, scarf, dragon hammer; serpent/spike sword; knight axe

25 level -warrior helmet, knight armor, plate legs, leather boots, dragon shield, scarf, dragon hammer/skull staff+ war hammer; fire sword; fire axe

35 level -crusader helmet, crown armor, knight/plate legs, leather boots, crown/medusa shield, platinum amulet, skull staff+ war hammer; bright sword+ giant sword; fire axe+ dragon lance

45 level -crusader helmet, crown armor, knight legs, BoH, vampire shield, platinum amulet, skull staff+ war hammer; bright sword+ giant sword; fire axe+ dragon lance

60 level -royal helmet, golden armor/DSM, knight/crown legs, BoH, demon shield, AoL, skull staff+ war hammer; bright sword+ giant sword; fire axe+ dragon lance

85 level -royal helmet, DSM, crown/golden legs, BoH+ Steel Boots, demon shield/mms, AoL, skull staff+ war hammer; bright sword+ giant sword; fire axe+ dragon lance

100+ level-anciet/royal/demon helmet, MPA/demon armor, golden legs, BoH, steel boots, mastermind shield, AoL, skull staff, war hammer, magic sword, stonecutter axe


A teraz czas na wbijanie levela, czyli zaczynamy expić, mając dobre skille i ekwipunek, spokojnie damy rady tym potworom :

10 lvl - roty, trole, swamp trole, frost trole,

15 lvl - minosy(zwykłe), roty, dwarfy, trole wszelkiej maści

20 lvl - minosy(wszystkie oprócz maga), roty, dwarfy, ghoule, trole wszelkiej maści, bandity, wild warriory, smuglery, elfy(zwykłe), larvy,dwarfy soldiery, beholdery

25 lvl - larvy, minosy (wszystkie oprócz maga), roty, dawrfy (zwykłe i soldy), amazonki, bandity, wild warriory, smuglery, larvy, beholdery, ghoule, tarantule

30 lvl - dwarfy(wszystkie oprócz geo), minosy(wszystkie), slimy, tarantule, cyce, ghoule, bandity, wild warriory,beholdery, larvy, żółwie

35 lvl - dwarfy(wszystkie oprócz geo), dworce, minosy(wszystkie), slimy, tomby i wszystko co tam jest(do tp),orki(do leadera włącznie), tarantule, cyce, ghoule, bandity, wild warriory, scaraby, beholdery, larvy, żółwie

40 lvl - dwarfy (wszystkie ), minosy (wszystkie), slimy, tarantule,tomby i wszystko co tam jest(do tp), cyce, ghoule, bandity, scaraby, orki(do leadera włącznie), wild warriory ,beholdery, dwore, larvy, żółwie

45 lvl – dwarfy (wszystkie ), minosy (wszystkie), slimy, kulty, tarantule, tomby i wszystko co tam jest (do tp), orki (do leadera włącznie), cyce, ghoule,piraci, bandity,scaraby, wild warriory,beholdery,dwore, larvy, żółwie

50 lvl – dwarfy (wszystkie ),orki (wszystkie) minosy (wszystkie), slimy, tarantule,kulty,tomby i wszystko co tam jest, cyce, ghoule, bandity,scaraby,piraci, wild warriory,beholdery,dwore, larvy, zółwie,dragi

60 lvl - dwarfy (wszystkie ),orki (wszystkie) minosy (wszystkie), slimy, tarantule,kulty,tomby i wszystko co tam jest,elfy (wszystkie) cyce, ghoule, bandity,demon skeletony, scaraby,piraci, wild warriory,beholdery,dwore, larvy, zółwie,dragi

70 lvl –dwarfy (wszystkie ),orki (wszystkie) minosy (wszystkie), slimy, tarantule,kulty,elfy (wszystkie),tomby i wszystko co tam jest(za tp), cyce,beholdery,dwore, larvy, zółwie,dragi, ghoule, bandity,scaraby,piraci, wild warriory,

80 lvl - dragi, dragon lordy, scaraby i ancient scaraby, dwarfy (wszystkie), orki (wszystkie), elfy (wszystkie), minosy (wszystkie), cyce

90 lvl - dragi, dragon lordy, scaraby i ancient scaraby, dwarfy (wszystkie), orki (wszystkie), elfy (wszystkie), minosy (wszystkie), cyce

100 lvl - dragi, dragon lordy, warlocki, scaraby i ancient scaraby, dwarfy (wszystkie), orki( wszystkie), wampiry, elfy (wszystkie), minosy (wszystkie), cyce

100+ lvl - no teraz to walicie we wszystko co się rusza
zuczek0808 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2008, 00:36   #3024
Nanerenderiel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Jarosław
Wiek: 42

Posty: 147
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: POLANIE
Świat: Calmera
Nanerenderiel ma numer GG 2753190
Domyślny

dorzuce cos od siebie.

knight moj w lutym bedzie mial 5 lat. na 133 lvlu mam skilla w swordzie 94 i nadal trenie. pytanie: po co?

odpowiedz jest prosta: nie ma czegos takiego jak skille na dany lvl, nigdy nie ma sie za wysokich skilli do lvla, skille co jedyne to mozna miec zbyt male.

co daja skile???
skille zwiekszaja sile ataku i to diametralnie.

obecnie uzywam na codzien zestawu: avenger + fireborn giant armor + sword ringi (mam ich spory zapas dlatego uzywam na okraglo). na takim zestawie skille wynosza 100 a avenger robi swoje czyli spustoszenie na masowych respach. przecietny hit to od 300-350, a czesto wpada 400+/-. wiec oplaca sie skilowac.

dlaczego najpierw skille pozniej lvl:
dobre skille - ubijasz szybciej monstera -> on wowczas uderza cie mniejsza ilosc razy -> co daje miejsze straty hp u ciebie -> a to pociaga za soba oszczednosci na potach-> szybciej ubijasz monstery ->szybszy exp->szybsze awanse.

o potrzebiew skilli nie powinien sie wypowiadac ten kto nie zrobil ich, lecz osoby ktore maja dobre skille powinny odpowiedziec czy warto bylo je robic i czy wyobrazaja sobie gre bez skilli.

obecnie trenuje do 100, 1% skilla robi sie w okolo 55 min. ale uwierzcie mi ze warto.

a dla tych co mowia ze skillowanie jest nudne to ss, jak widac skilujac nie trzeba sie wlepiac w postac i liczyc hitow, wystarczy kontrolowac hp na pasku bocznym i podkarmiac

__________________
. Level: . . .. ... 142 143 144 145 146 147 148 ... .. . .
. Sword: . . .. ... 92 93 94 95 96 97 98 ... .. . .
. Shield: . . .. ... 86 87 88 89 90 91 92 ... .. . .





i ty mozesz kupic pacca prosto od Cipsoftu

poczytaj poradnik: forum tibia.pl -> poradniki -> "Nowa metoda płatności - przelew bankowy"
Nanerenderiel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-09-2008, 01:29   #3025
zielona16kama
Użytkownik forum
 
zielona16kama's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2008
Lokacja: Ostróda
Wiek: 31

Posty: 4
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Civilians
Świat: Aurea
Poziom: 13
Skille: 40/42
Poziom mag.: 1
zielona16kama ma numer GG 13461213
Domyślny skile

ja na 10 lvl mam skile 40/40 i uwazam ze sa dobre skilowalam caly lvl 8 i 9 teraz skiluje 50% 10 a drugie 50% expie i zgadzam sie z poprzednikiemm skile sa bardz o wazne lepiej sie natrenowac a pozniej walic mocne potwory a lvl idzie szybciutko
zielona16kama jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-09-2008, 15:52   #3026
quresmo
Użytkownik Forum
 
quresmo's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2007

Posty: 89
Stan: Na Emeryturze
Imię: Quresmo
Profesja: Knight
Gildia: Dies Irae
Świat: Secura
Poziom: 101
Skille: 84/82
Poziom mag.: 7
Domyślny

Osobiscie trenowalem az do 80/80, ktore zdobylem na 65 lvlu. Teraz nie trenuje i na 94 lvlu mam 84/82. Hity sa wysmienite. Na exp chodze z Justice Seeker'em i Avengerem. Doswiadczenie plynie jak marzenie
quresmo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-09-2008, 19:16   #3027
paluch89
Użytkownik Forum
 
paluch89's Avatar
 
Data dołączenia: 05 08 2006

Posty: 477
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ja mam 50ek i skile 73/72.
Skiluje już od 69/68 i chyba dociągne do 80/80.
paluch89 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2008, 14:33   #3028
kozasss
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 07 2007
Lokacja: ??

Posty: 66
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Jaik
Profesja: Sorcerer
Świat: AStera
Poziom: 10+
Skille: 10
Poziom mag.: 10
Domyślny pytanie

od jakich skilli moge bic z sickle dwarfy bo przy 41 nie trafiam;/
a poza tym skille 50 starcza do trenienia na slimach;/?
moje eq vampire shield crown legs knight armor i crusader helmet i boszki
stac mnie na lepsze ale na 9 lvlu nie chce kupowac lepszego bo moge latwo pasc
__________________
I'm still Alive
PEARL JAM ROX
kozasss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2008, 23:44   #3029
WoodMan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 05 2008
Lokacja: Katowice

Posty: 49
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Astera
Domyślny

Tak naprawde całe te skille to jeden wielki wybór gracza!
Niektórzy na 40 lvla na knighcie mają po 80 skilla a ja swoim knightem mam 76 skilla na 53 lvlu
Narazie mi starcza ale planuje na 60 wbic conajmniej 80.

~Wood
WoodMan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-10-2008, 16:45   #3030
Snejk
Użytkownik Forum
 
Snejk's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2006

Posty: 82
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rena Carti
Profesja: Royal Paladin
Świat: Astera
Poziom: 71
Domyślny

Kiedys postanowilem zorbic knighta po nieudanej karieze wielu moich wczesniejszych charow... bylo to najlepszym pomyslem, na jaki kiedykolwiek wpadlem ; D
Moje skille moze nie sa genialne (74/75) ale przewyzszaja umiejetnosci kazdego knighta do 60lvl jakiego spotkalem (a sam mam 44lvl) i zarabiam o wiele wiecej niz inni na tym samym expie... dlaczego? Bo zanim taki koloes z 60 skillem nameczy sie z mino guardem ja wezme 3 na siebie i zabije w 8-9 hitach wszystkie... on sie uleczy... pota wypije... a ja smig na 1 potionie wyciagne 4k expa i zloce 0.1k
Posumowojac warto wbic lepszego skilla niz inny, bo po I kozaczysz, a po II mozesz zakozaczyc lepszymi itemami, bo wiecej zarobic mniejszym kosztem
ogolnie knight kozacki jest ;d (btw nic mi sie z glowa nie stalo ^^)

Archeolodzy rox
__________________
Co się gapisz?
Snejk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2008, 20:57   #3031
Dehaem
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

To prawda, że nie da się ustalić jakie skille powinno sie mieć na danym poziomie. Jak grałem ok rok temu (czy półtora) to na 14lvl knight miałem skile 47/46. Miałem ochote poskilować i wyszło mi to na dobrę. Tutaj zależy wyłącznie od chęci gracza
  Odpowiedz z Cytatem
stary 12-10-2008, 00:38   #3032
Lothalis
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja mam knighta z 22 levelem , w sumie 'nigdy nie skillowałem ' tego knighta , ponieważ podczas expienia wbijałem z balanced fighting i to dało 49/48 na 22 levelu sadze ,ze to w miare dobry wynik.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 12-10-2008, 10:21   #3033
perek1892
Użytkownik Forum
 
perek1892's Avatar
 
Data dołączenia: 14 05 2008
Lokacja: Jelenia Góra

Posty: 73
perek1892 ma numer GG 8107541
Domyślny

może ale lepiej poskilowac bardziej...
__________________


Peace.P~~
perek1892 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-10-2008, 11:23   #3034
Hunter_Focus
Użytkownik forum
 
Hunter_Focus's Avatar
 
Data dołączenia: 12 10 2008
Lokacja: inąd

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Secura
Poziom: 14
Skille: 51/50
Poziom mag.: 2
Domyślny

Nie do końca zgadzam się ze stwierdzeniem, że skille nie mogą być za duże na lvl. Wbijanie na niskim lvlu skilli rzędu 60/57 jest bezsensownym marnowaniem czasu. Mamy za mało hp, żeby chodzić na potwory przy których takie skille się nam przydadzą. Może będziemy zabierać im dużo hp ale one będą zabierać nam w jednej rundzie 1/4 całego hp i będziemy musieli używać potków.

Ja obecnie stosuje taktykę do 10 lvla ~45/45 i na gobliny(i tak każdy ich rodzaj wchodzi na 2-3 strzały i praktycznie nas nie rani). Tutaj radzę posiedzieć przynajmniej do 17 lvla - zarobimy dość dużo, szczególnie ze small stonesów i będziemy mieć już + 300 HP. Możemy też się raz na czas sprawdzić z hunterami albo cycami. Dopiero w tych granicach zabieramy się za skillowanie do 60/57.

Tak jeszcze przy okazji moja luźna uwaga. Jak dla mnie przy skilowaniu największym problemem nie jest wolno wlokący się czas, ale ludzie... z radością ubijający potworki na których się trenuje. Pamiętam, że jeszcze rok temu można było spokojnie skillować w kazo, ale teraz nie ma szans utrzymać dwóch dwarfów przy życiu zawsze znajdzie się ktoś kto ubije potwory. Najgorsze jest to, że coraz częściej zamiast "12 lvlowych sorców i pallów" robią tą h-lvle wracający z guardów...

Ostatnio edytowany przez Hunter_Focus - 12-10-2008 o 11:26.
Hunter_Focus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-10-2008, 12:59   #3035
EmEmEmS
Użytkownik Forum
 
EmEmEmS's Avatar
 
Data dołączenia: 04 09 2008
Lokacja: Tomaszów Mazowiecki

Posty: 26
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Poziom: 22
Skille: 61/61
Poziom mag.: 3
Domyślny

A Ja tam mam skill 61/61 na 22 lvl i spokojnie sobie expie,bloczyc tez silniejsze potworki nei mam probolemu.Skill zalezy od tego ile ci sie chce siedziec i patrzec co chwile jak trojkatny ludzik bije dwarfa,slima czy jeszcze cos innego
__________________
15:49 Zbujca Orszabali [39]: 15:47 bason [111]: nieprzejmuj sie zobacza beda miec przejebane xd
15:49 Zbujca Orszabali [39]: macie pr*ejebane on pomaga w tibi
EmEmEmS jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-10-2008, 15:49   #3036
Nero_Flavius
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja na 30 lvl mam 71/71 na 40 lvl zrobie 80/80 i wiecej mi nie potrzeba...
Chyba ze kiedys mi sie zachce to dobije 85/85 ale watpie.
Kazdy powinien miec taki skill jaki uwaza. Osobiscie uwazam ze 70/70 to podstawa...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 15-10-2008, 18:27   #3037
domin3x
Użytkownik Forum
 
domin3x's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2005
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 2,162
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 166
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hunter_Focus Pokaż post
Nie do końca zgadzam się ze stwierdzeniem, że skille nie mogą być za duże na lvl. Wbijanie na niskim lvlu skilli rzędu 60/57 jest bezsensownym marnowaniem czasu. Mamy za mało hp, żeby chodzić na potwory przy których takie skille się nam przydadzą. Może będziemy zabierać im dużo hp ale one będą zabierać nam w jednej rundzie 1/4 całego hp i będziemy musieli używać potków.

Ja obecnie stosuje taktykę do 10 lvla ~45/45 i na gobliny(i tak każdy ich rodzaj wchodzi na 2-3 strzały i praktycznie nas nie rani). Tutaj radzę posiedzieć przynajmniej do 17 lvla - zarobimy dość dużo, szczególnie ze small stonesów i będziemy mieć już + 300 HP. Możemy też się raz na czas sprawdzić z hunterami albo cycami. Dopiero w tych granicach zabieramy się za skillowanie do 60/57.

Tak jeszcze przy okazji moja luźna uwaga. Jak dla mnie przy skilowaniu największym problemem nie jest wolno wlokący się czas, ale ludzie... z radością ubijający potworki na których się trenuje. Pamiętam, że jeszcze rok temu można było spokojnie skillować w kazo, ale teraz nie ma szans utrzymać dwóch dwarfów przy życiu zawsze znajdzie się ktoś kto ubije potwory. Najgorsze jest to, że coraz częściej zamiast "12 lvlowych sorców i pallów" robią tą h-lvle wracający z guardów...
Masz chłopie pojęcie o grze knightem? Im większe skille - tym szybszy exp. Ty sobie wbijasz marne 45/45 i idziesz na gobliny. A ja sobie wbiję 70/70 i idę na scaraby, gdzie level i kasa leci znacznie szybciej niż na goblinach. I tak, po miesiącu mam 40 level, skille 72/72, a Ty masz 30 level ze skillami 50/50 i dużo mniej kasy.
__________________
Cześć.
.................................................. .................................................. ...................Dzięki.
Cześć.
domin3x jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-10-2008, 17:45   #3038
troyanX
Użytkownik Forum
 
troyanX's Avatar
 
Data dołączenia: 16 04 2008
Lokacja: Podkarpacie
Wiek: 33

Posty: 116
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ranzer
Profesja: Paladin
Świat: Nerana
Poziom: 45
Skille: 77/62
Poziom mag.: 13
Król

Lol jak widze wieksosc tych wypowiedzi zwlaszcza wczesniejszych to mi sie robi zal i niedobrze Goscie na 15-20 lvl skile po 30-35 żal.pl Ja jakos potrafilem sie zmusic i na lvl 16 miec skille 62/62 a na 25lvl 70/70 i fajnei sie wtedy gra PoOozZzdroOo dla Noobków
troyanX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-10-2008, 11:09   #3039
Iloid
Użytkownik forum
 
Iloid's Avatar
 
Data dołączenia: 19 10 2008
Lokacja: Lodz

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Iloid
Profesja: Knight
Świat: Inferna
Iloid ma numer GG 1197209
Domyślny

Wg. mnie najlepszym rozwiązaniem jest wbicie jak najszybciej 65/65. Dobić z tym i skilami 35 lvl i skilowac do 80/80. A mlvl to 4 a dalej to już obojętnie.
Iloid jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2008, 12:02   #3040
Nanerenderiel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Jarosław
Wiek: 42

Posty: 147
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: POLANIE
Świat: Calmera
Nanerenderiel ma numer GG 2753190
Domyślny

wczoraj wbilam 95 sworda. kiedys postoje do 100.
ale ze swojego doswaidczenia wiem że dla przyjemnej gry i szybkiego expa 85 to podstawa. warto, naprawde wato.

do 85 skille szybko sie robi, uwiezcie mi w porownaniu do tych nastepnych.

nasciagajcie sobie filmow z netu, zrobcie zapas. odpalcie skillowanie, zostawcie pasek boczny postaci (hp, battle liste itp) a na pozostalej czesci ekranu ogladajcie sobie filmy albo grajcie w cos innego.

skillowanie nie musi byc nudne, nikt wam nie kaze siedziec i wlepiac sie w posac i liczyc uderzenia bo tak nawet do 50 skilli nie zrobicie.

a tak na marginesie to nie rozumie osob ktore placza ze z sicle nie trafiaja potworów. - nigdzie nie jest napisane ze trzeba walic z knife, sicle.


POTWORY BIJESZ TAK ZEBY JAK NAJWOLNIEJ JE ZABIJAC ALE ZEBY RAZ NA 15 UDERZEN TRAFIC DO KRWI. OT CALY DYLEMAT. JAK NIE UDERZASZ DO KRWI Z SICLE TO PO PROSTU ZMIEN BRON NA MOCNIEJSZA!


JAK SKILLUJESZ TO TAK JAKBY URUCHAMIAL SIE ZEGAR KTORY NAPEDZAJA UDERZENIA DO KRWI. JAK ZABRAKNIE UDERZEN DO KRWI ZEGAR STAJE. OD DAWNA WIADOMO ZE ZEGAR STAJE JAK NIE DOSTANIE KRWI RAZ NA 15 UDERZEN.

jezeli pomoglam tym komus to ciesze sie bardzo. pozdrawiam
__________________
. Level: . . .. ... 142 143 144 145 146 147 148 ... .. . .
. Sword: . . .. ... 92 93 94 95 96 97 98 ... .. . .
. Shield: . . .. ... 86 87 88 89 90 91 92 ... .. . .





i ty mozesz kupic pacca prosto od Cipsoftu

poczytaj poradnik: forum tibia.pl -> poradniki -> "Nowa metoda płatności - przelew bankowy"
Nanerenderiel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 3 (zarejestrowanych: 0, gości: 3)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:57.


Powered by vBulletin 3