Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 14-11-2007, 23:02   #241
Sorcerereq
Użytkownik Forum
 
Sorcerereq's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2007
Lokacja: Łódź
Wiek: 30

Posty: 177
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Gildia: Lubie solo
Świat: Celesta
Poziom: 87
Skille: 81/80
Poziom mag.: 7
Domyślny

Teasery miały być w piątek. Ten jest w środę. Czuję w kościach, że update już naprawdę blisko.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez czuczu20 Pokaż post
Sorcerereq jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-11-2007, 23:02   #242
Zogre
Użytkownik Forum
 
Zogre's Avatar
 
Data dołączenia: 06 05 2006
Lokacja: Daleko

Posty: 29
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sorcerereq Pokaż post
Teasery miały być w piątek. Ten jest w środę. Czuję w kościach, że update już naprawdę blisko.
obyś miał racje
__________________

,,Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.'' Albert Einstein
Zarób do 100 k dziennie na małym lvl jezeli myslisz ze tam jest keylogger to sie grubo mylisz jeżeli dalej tak myślisz nie wchodz
Zogre jest offline  
stary 14-11-2007, 23:04   #243
Pomocny Murzyn
Użytkownik Forum
 
Pomocny Murzyn's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2006

Posty: 810
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Domyślny

Osobiście bardzo się cieszę z nadchodzącego update
Nieważne co by dodali, lubię zmiany w tibii. Od kilku updatów miałem druida i go nie zmieniłem, i bardzo się cieszę z nadchodzącej aktualizacji. Zawsze jeszcze mogą coś zmienić po test serverze, w sumie to i tak na pewno wszystkiego nie podali
Gdy czytam posty "Na czym teraz druid będzie zarabiać?!?!!?!", chciałbym zobaczyć ile w swojej grze zrobiliście w uczciwy sposób te swoje UH-y, kilka bp, to ok. 15k, fortuna nie ma co... Osobiście na brak kasy nie narzekam (150k w banku), a bp UH zrobiłem 3?
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gazonik Pokaż post
Mój tata ( 56 lat) gra w tibie( 44 pallek-Candia).Czasami mnie denerwuje bo mnie woła i pokazuje jaki loot. -.-
Pomocny Murzyn jest offline  
stary 14-11-2007, 23:05   #244
Cygan Slejter
Użytkownik Forum
 
Cygan Slejter's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Lokacja: Jawor
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 828
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Mnie tylko wkurza to że zara bedzie pełno druidów i magów :/
__________________
Cygan Slejter jest offline  
stary 14-11-2007, 23:05   #245
Mornlox
Użytkownik Forum
 
Mornlox's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2007
Lokacja: Kazordoon

Posty: 71
Stan: Początkujący
Imię: Mirternlex
Profesja: Sorcerer
Świat: Danubia
Poziom: 13
Poziom mag.: 5
Mornlox ma numer GG 9387639
Domyślny

No powiedzcie czy TS jest dostępny również dla zwykłych graczy PACC ?
__________________
STOP noobom
STOP boterom
STOP crackerom i hakerom
STOP złodziejom

" W Tibi najważniejsza jest gra zespołowa i współpraca oraz wzajemna pomoc i uszanowanie "
Mornlox jest offline  
stary 14-11-2007, 23:06   #246
draenei
Użytkownik Forum
 
draenei's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2007

Posty: 229
Profesja: Knight
Gildia: Starlight
Świat: Antica
Poziom: 34
Poziom mag.: 4
draenei ma numer GG 2814551 Send a message via Skype™ to draenei
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Einstein15 Pokaż post
Sie tak kozaku nie wymadrzaj bo masz "paka".Jak tak jezdzisz po faccach kozaku to prosze bardzo kup mi pacca i bedzie problem z glowy a nie sie przypierdzielasz do innych ze narzekaja.Zrozum ze szkoda innym 90zl na jakies pixele a ty full evul kozak bo bedziesz bil z broni + kamien...Idz sie ty schowaj cieniasie bo dam se leb uciac ze sam zaczynales smieciu na facc skillujac na trollach a teraz madrego strugasz -.-.A inni maja prawo narzekac bo tibia jest reklamowana jako gra darmowa ale w rzeczywistosci to tej darmowosci to mamy g****o -.-
Popieram. Frea pak blax.
draenei jest offline  
stary 14-11-2007, 23:07   #247
Remavon
Użytkownik Forum
 
Remavon's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2007
Lokacja: POLONIA BYTOM

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Remavon
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 200
Poziom mag.: 83
Domyślny

~Witam

Ja nie ukrywam, że sie ciesze bo wreszcie magów zrobią bo przez letni update poszło mi pełno kasy, bo na update wbilem 80+ i teraz już praktycznie staje bo waste masakryczne.

Ma ktoś informacje czy zmienią strzały run sd np. 2x, 3x...?
__________________
Remavon jest offline  
stary 14-11-2007, 23:11   #248
adrius
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 02 2006

Posty: 347
Stan: Na Emeryturze
adrius ma numer GG 5339168
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pomocny Murzyn Pokaż post
)
Gdy czytam posty "Na czym teraz druid będzie zarabiać?!?!!?!", chciałbym zobaczyć ile w swojej grze zrobiliście w uczciwy sposób te swoje UH-y, kilka bp, to ok. 15k, fortuna nie ma co... Osobiście na brak kasy nie narzekam (150k w banku), a bp UH zrobiłem 3?

No wiesz ja jak nie chce mi sie expic to siedze pod dp i robie uh'y na l ringach zeby mlvl trenic(bo mam suuuux) wiec za bardzo nie zarabiam ale przynajmniej wiem ze ktos kupi to co zrobie.
adrius jest offline  
stary 14-11-2007, 23:14   #249
Realfun
Użytkownik Forum
 
Realfun's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2007
Lokacja: Michałow-Reginów\Legionowo

Posty: 55
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Aker Ghort
Profesja: Elite Knight
Gildia: Cokkie team
Świat: Celesta
Poziom: ***
Skille: ***
Poziom mag.: **
Domyślny

Użytkowników czytających ten temat: 136 (zarejestrowanych: 40, gości: 96)

Jest środa godzina 22.00 Tibia nie traci popularnosci ;]

Moze i ja wroce na Update
__________________
~~HALA MADRID~~

Realfun jest offline  
stary 14-11-2007, 23:15   #250
madalioni
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 01 2006
Lokacja: Jarosław- Polska

Posty: 59
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Madalioni
Profesja: Paladin
Gildia: FOD
Świat: Xantera
Smutny

A jak zaczynalem grac to 7.6 nie ma hotkey'i , mniej botterów, a ten update spowoduje to, ze sprzedam chara i moja przygoda z tibia sie skonczy. Jesli nie maja pomyslów to po co je zzynac zywcem z innych gier MMORPG. Gram w te gre poniewaz KO i L2 mi sie nie podobaja, a teraz wszystkie beda takie same.
__________________
MUSIC is my life. NOT TIBIA, tibia is just the game but not life.
madalioni jest offline  
stary 14-11-2007, 23:16   #251
Bartek11
Użytkownik Forum
 
Bartek11's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2007

Posty: 113
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Libera
Domyślny

Zawsze to samo jak jest nowy update i ulepszaja jakaś prof to dużo potem osobników z tą oto profesją np. tak bylo z palkiem po letnim upie a teraz będzie z dużo magów\druidów. Ja jednak wole żeby bylo dużo magów i druidów niż palków
Bartek11 jest offline  
stary 14-11-2007, 23:23   #252
Jacekkkkk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 56
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Domyślny

od poczatku grania w tibie podobala mi sie jej prostota, system pvp ktory nie polgala na wciskaniu hotkei(nawet nie wiem jak to sie nazywa bo nie uzywam), i takie sprawy. teraz wszystko wyglada jak kolorowe gowno. najlepszy update jaki by mogli zrobic to wrocic do clienta 7.6. Oczywiscie to tylko moje zdanie
Jacekkkkk jest offline  
stary 14-11-2007, 23:30   #253
mago
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Wiek: 53

Posty: 281
Imię: Bolbochan
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Poziom: 136
Skille: 98/60
Poziom mag.: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Explorer of Hell Pokaż post
Tylko magowie beda mogli zaklinac bronie?
Taki knight zrobi sobie noob charka 8 sorca i se bron bedzie nim zaklinal -.-
1. Na 8 levelu tego nie zrobi - kazde zaklecia maja jednak wymagania levelowe.
2. Nie bedzie zaklinal broni moze zalatwiac krysztaly ktore potem uzyje ek - handel krysztalami bedzie kwitl.
3. Knight bedzie mial ciezkie mikstury dzieki czemu nie bedzie sytuacji 8h expienia na tombach (o ile wogole jakiegos knighta tam zobaczymy - teraz raczej wiekszosc to palki beda)
4. Jak zrozumialem kazda postac magiczna dostanie nowe czary tez te polowe o duzej sile razenia - tylko co wtedy z ue? To nie jest czar zadnych z magii - ciekawe czym zastapia ;P
5. I tak druid bedzie mogl poscic super czar ultimate ice bumbum lub ultimate earth bum bum a sorc ultimate fire bum bum i ultimate energy bum bum hrhrhr a pal ultimate holy shit bum bum

PS oczywiscie dla nie znajacych sie na zartach to ostatni punkt to wielkie joke.
Za to co do punktu 1 - jak se wyobrazasz nawet 8 lvl sorca na frostach? bo takie zaklecie np bedzie dzialalo 10 minut? dlatego barziej beda uzywane krystzaly - sorc kosztem jakiejs tam many i wymagania levelowego bedzie je robil i selal ek za jakas kase a ek obladowany krysztalami bedzie szedl na exp - oczywiscie i tak na krotko bo oprocz krystzalow ktore waza bedzie musial wziasc cholernie ciezkie mikstury.
__________________
21:15 Hilo Arap [27]: mam sprawe przyjol bys mnie do gildi 21:15 Hilo Arap [27]: za bp hmm na miesiondz

Ostatnio edytowany przez mago - 14-11-2007 o 23:35.
mago jest offline  
stary 14-11-2007, 23:33   #254
Xeve'h
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 10 2006
Lokacja: Łódź

Posty: 26
Świat: Valoria
Domyślny

Cipsoft to pały są, nie wiedza co maja robic to wymyslaja jakies przeklenstwa, powinien sie kto wkoncu zastanowic ze taka zmiana sily/predyspozycji/oplacalnosci postaci jest cholernie wkurzajaca dla graczy, bo ja nie mowie ze maja nic nie robic, powinni wprowadzac korekty ale nie zmieniac profesje w takim stopniu, bo czlowiek nie wie co ma robic w tym updacie beda silni magowie ponownie (tak jak to bylo kiedys), paladyni zyskaja ciekawe czary, a knighci znowu stana sie bezuzyteczni w momencie jak ludzie wykreowali sobie tyle knightow, ja rozumiem ze ms/ed maja np niskie zarobki (albo ich brak) i to sie powinno zmienic, ze paladyn nie byl zbyt uzyteczny solowo i to powinni zmienic, ale nie znowu dyskredytowac rycerzy i do*******ac im koszty expienia, bo moze i nie bedzie trzeba zaklinac broni ale napewn otakie nie zaklete beda slabe i rezultaty ich uzywania irytujace, a zabieranie korzysci z mlvla knightowi (mimo ze byly niewielkie) to tez jedna wielka paranoja, bo przeciez kazdy kto chcial miec ladnego rycerza to trenil mlvl, a teraz co ? Bye Bye my lovE? N/C
Xeve'h jest offline  
stary 14-11-2007, 23:34   #255
Mleko'massta
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny info...

Czy ktos wie czy po update beda jeszcze stare rozdzki czy znikna czy jak to bedzie??
 
stary 14-11-2007, 23:34   #256
Maver
Użytkownik Forum
 
Maver's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2006
Lokacja: Kraków
Wiek: 33

Posty: 150
Imię: Mavetrix
Maver ma numer GG 670240
Domyślny

Cytuj:
5. I tak druid bedzie mogl poscic super czar ultimate ice bumbum lub ultimate earth bum bum a sorc ultimate fire bum bum i ultimate energy bum bum hrhrhr a pal ultimate holy shit bum bum
Spadłem z krzesła xd


btw może wreszcie poison storm będzie do czegoś przydatny
Maver jest offline  
stary 14-11-2007, 23:37   #257
Ghard Lage
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Potwierdza się to co kiedyś powiedziałem. Tibia bierze pełnymi garściami pomysły z innych mmo. W tym przypadku dobieranie czarów na hunt przypomina mi robienie buildu w gw. Cipsoft oby tak dalej!
 
stary 14-11-2007, 23:37   #258
Pierozek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 02 2005
Lokacja: Wroclaw

Posty: 12
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Gildia: Brak ofc
Świat: byly z 4 ;P
Poziom: 1 ?
Skille: 0/0
Domyślny

Sluchajcie przeczytalem ten artykul 2 razy i nie moge znalezc tego co mnie iteresuje;/, mianowicie: Zostaje jeden Zywiol, SMierc, czy jego zadna profesja nie opanuje ??
Pierozek jest offline  
stary 14-11-2007, 23:41   #259
mago
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Wiek: 53

Posty: 281
Imię: Bolbochan
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Poziom: 136
Skille: 98/60
Poziom mag.: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xeve'h Pokaż post
Cipsoft to pały są, nie wiedza co maja robic to wymyslaja jakies przeklenstwa, powinien sie kto wkoncu zastanowic ze taka zmiana sily/predyspozycji/oplacalnosci postaci jest cholernie wkurzajaca dla graczy, bo ja nie mowie ze maja nic nie robic, powinni wprowadzac korekty ale nie zmieniac profesje w takim stopniu, bo czlowiek nie wie co ma robic w tym updacie beda silni magowie ponownie (tak jak to bylo kiedys), paladyni zyskaja ciekawe czary, a knighci znowu stana sie bezuzyteczni w momencie jak ludzie wykreowali sobie tyle knightow, ja rozumiem ze ms/ed maja np niskie zarobki (albo ich brak) i to sie powinno zmienic, ze paladyn nie byl zbyt uzyteczny solowo i to powinni zmienic, ale nie znowu dyskredytowac rycerzy i do*******ac im koszty expienia, bo moze i nie bedzie trzeba zaklinac broni ale napewn otakie nie zaklete beda slabe i rezultaty ich uzywania irytujace, a zabieranie korzysci z mlvla knightowi (mimo ze byly niewielkie) to tez jedna wielka paranoja, bo przeciez kazdy kto chcial miec ladnego rycerza to trenil mlvl, a teraz co ? Bye Bye my lovE? N/C
Gracz dobry poradzi se w kazdych warunkach - i co z tego ze bedziesz mogl krocej huncic lub nieco (powtarzam tylko nieco) wzrosna koszty expienia?
Ja palem gralem jak spiry sie podnosilo potem wprowadzili lamanie spir tez gralem itd nigdy profesji nie zmienialem i jestem dumny z tego ze nigdy nie szedlem na latwizne.
__________________
21:15 Hilo Arap [27]: mam sprawe przyjol bys mnie do gildi 21:15 Hilo Arap [27]: za bp hmm na miesiondz
mago jest offline  
stary 14-11-2007, 23:42   #260
Zogre
Użytkownik Forum
 
Zogre's Avatar
 
Data dołączenia: 06 05 2006
Lokacja: Daleko

Posty: 29
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pierozek Pokaż post
Sluchajcie przeczytalem ten artykul 2 razy i nie moge znalezc tego co mnie iteresuje;/, mianowicie: Zostaje jeden Zywiol, SMierc, czy jego zadna profesja nie opanuje ??
zgadnij jakim zywiolem bedzie sd ??? Smierc a po zatym moze zdechlaki beda mialy zywiol smierc np snake trucizna dragon ogien no to np. ghoul SMIERC to jest tylko moje zdanie
__________________

,,Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.'' Albert Einstein
Zarób do 100 k dziennie na małym lvl jezeli myslisz ze tam jest keylogger to sie grubo mylisz jeżeli dalej tak myślisz nie wchodz
Zogre jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:47.


Powered by vBulletin 3