Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 20-01-2006, 07:16   #21
ZYNEK
Użytkownik Forum
 
ZYNEK's Avatar
 
Data dołączenia: 20 01 2006

Posty: 14
Imię: Zynek
Domyślny

co w tym takiego smiesznego ziom ma swoja teorie co do grobow tak jak kazdy
ZYNEK jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-01-2006, 07:51   #22
Ilus Thor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 01 2006
Lokacja: Radom

Posty: 57
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Nurianor
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Poziom: 28
Skille: **/**
Poziom mag.: 33
Domyślny

On najzwyczajniej w swiecie ma rację!!! Niby co mają oznaczać jakieś 7 grobów? i niby skąd szkielety są w tamtym miejscu? BO TO CMENTARZ IDIOCI!!!! i nie wiem w ogole na **** sie marnujecie w tym rooku, jestescie noobami, bo sie boicie maina, uświadomcie to sobie!! czy ktoś traktuje sunrise poważnie? NIE! Właśnie dlatego bo jest rookstayerem, nic nie musi robic, przy jego lvlu to on sobie chodzi na mino i tyle, nic więcej do roboty nie ma, może jego sie spytacie, na pewno wam odpowie -.- a teraz stfu bo tylko spamujecie o jakichś 7 grobach. NO SENSE!!! stfu!
__________________
Burn burn![SIGPIC][/SIGPIC]
Ilus Thor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2006, 11:34   #23
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Żarówka

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ilus Thor
On najzwyczajniej w swiecie ma rację!!! Niby co mają oznaczać jakieś 7 grobów? i niby skąd szkielety są w tamtym miejscu? BO TO CMENTARZ IDIOCI!!!! i nie wiem w ogole na **** sie marnujecie w tym rooku, jestescie noobami, bo sie boicie maina, uświadomcie to sobie!! czy ktoś traktuje sunrise poważnie? NIE! Właśnie dlatego bo jest rookstayerem, nic nie musi robic, przy jego lvlu to on sobie chodzi na mino i tyle, nic więcej do roboty nie ma, może jego sie spytacie, na pewno wam odpowie -.- a teraz stfu bo tylko spamujecie o jakichś 7 grobach. NO SENSE!!! stfu!
tak boimy sie takich high lvlow jak ty!!! 20 lvl straszne.... pewnie jak pokazalbym ci co trzeba zrobic na paradox tower to tez bys sie wydzieral "to sa tylko glupie oltarze!!! nic wiecej!!!" czowieku, czy ty masz wogole pojecie jak wygladaja questy?? nie mowie tu o latarni czy desercie, gdzie kolega cie zaprowadzi bo sam w zyciu bys nie wpadl co trzeba zrobic, tylko o bardziej skomplikowanych. Gdybys zobaczyl co trzeba zrobic np na takim Banshee quest to najzwyczajniej w swiecie bys sie zamknal. Nie lubisz rooka, masz o nim bardzo male pojecie a sie udzielasz, po co?


PS
Boimy sie maina tak?? A sam grasz na swiecie "no-PvP", dlaczego? boisz sie maina?? a czym sie rozni swiat no-pvp od rooka?? tez nie masz nic innego do roboty tylko ekspienie na tych samych miejscowkach (no moze masz ich troche wiecej, ale ludzi tez jest wiecej) ale za to ciebie pewnie tam szanuja! Napewno! :/
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri



Ostatnio edytowany przez Pan Klocek - 20-01-2006 o 11:48.
Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2006, 10:02   #24
Ilus Thor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 01 2006
Lokacja: Radom

Posty: 57
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Nurianor
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Poziom: 28
Skille: **/**
Poziom mag.: 33
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan Klocek
tak boimy sie takich high lvlow jak ty!!! 20 lvl straszne.... pewnie jak pokazalbym ci co trzeba zrobic na paradox tower to tez bys sie wydzieral "to sa tylko glupie oltarze!!! nic wiecej!!!" czowieku, czy ty masz wogole pojecie jak wygladaja questy?? nie mowie tu o latarni czy desercie, gdzie kolega cie zaprowadzi bo sam w zyciu bys nie wpadl co trzeba zrobic, tylko o bardziej skomplikowanych. Gdybys zobaczyl co trzeba zrobic np na takim Banshee quest to najzwyczajniej w swiecie bys sie zamknal. Nie lubisz rooka, masz o nim bardzo male pojecie a sie udzielasz, po co?


PS
Boimy sie maina tak?? A sam grasz na swiecie "no-PvP", dlaczego? boisz sie maina?? a czym sie rozni swiat no-pvp od rooka?? tez nie masz nic innego do roboty tylko ekspienie na tych samych miejscowkach (no moze masz ich troche wiecej, ale ludzi tez jest wiecej) ale za to ciebie pewnie tam szanuja! Napewno! :/
Taki kozak? choć kozaczku na inferne, zanim z rooka wyjdziesaz juz będziesz huntowany za noobostwo, poza tym, ja gram na tym non-pvp tylko jako odpoczynek, bo na infernie gorąco się zrobiło, i nie da rady grać w najbliższym czasie, ostatnio za peczenie dostałem hunta od 60+lvla, nagelsvampa, wiec sie zamknij jeśli nie wiesz o kims wszystkiego, gram na kilku światach, a zostawiłem tylko te postacie odkryte. po prostu siedz cicho jesli nie znasz mnie, a jesli chcesz mnie poznac to choc na inferne/nebule/arcanie/galane. wybierz jeden z tych swiatow i choc sie ze mna zmierzyc, mam zamiar ci nawalic za te głupoty co tutaj wypisujesz.

P.S.
Mnie dużo osób szanuje, poza tym, znam sie na questach, robiłeś może draconie? ja robiłem na 13lvlu i sie teleportnąłem jak kumple skonczyli questa, na dragonie, bo z hg sie nie da wrócić normalnie. byłeś na banshee quest? na pewno nie byłeś, już czuję respekt do kogoś kto nie chce wyjść na maina. byłeś na paradox tower? raczej nie. robiłeś emperor cookies? na pewno nie, do pokonania z 10 dwarf guardów, a ja zrobiłem na lvlu 10. Robiłeś postmana? ledwo byś zobaczył co trzeba robić, już byś zemdlał. robiłem kilka razy więcej questów niż ty. a robiłeś elvenbane? zobaczyłbyś co trzeba bić to byś sie schował. nie udzielaj sie jak mnie nie znasz!
__________________
Burn burn![SIGPIC][/SIGPIC]

Ostatnio edytowany przez Ilus Thor - 21-01-2006 o 10:12. Powód: P.S.
Ilus Thor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2006, 10:14   #25
Myrod
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 09 2005
Wiek: 32

Posty: 48
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Gildia: Chaos
Świat: Askara
Poziom: 21
Skille: 59/44
Poziom mag.: 10
Myrod ma numer GG 5777674
Domyślny lol

@up
Wypowiedz max 10 latka;]
__________________
Best solo - dragon
Best hit - 100 w Valkirie
Jestem bogiem...^^
Myrod jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2006, 10:24   #26
Evil Maul
Użytkownik Forum
 
Evil Maul's Avatar
 
Data dołączenia: 11 03 2005
Lokacja: Above cloud
Wiek: 34

Posty: 431
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Aldora
Poziom: 157
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ilus Thor
Taki kozak? choć kozaczku na inferne, zanim z rooka wyjdziesaz juz będziesz huntowany za noobostwo, poza tym, ja gram na tym non-pvp tylko jako odpoczynek, bo na infernie gorąco się zrobiło, i nie da rady grać w najbliższym czasie, ostatnio za peczenie dostałem hunta od 60+lvla, nagelsvampa, wiec sie zamknij jeśli nie wiesz o kims wszystkiego, gram na kilku światach, a zostawiłem tylko te postacie odkryte. po prostu siedz cicho jesli nie znasz mnie, a jesli chcesz mnie poznac to choc na inferne/nebule/arcanie/galane. wybierz jeden z tych swiatow i choc sie ze mna zmierzyc, mam zamiar ci nawalic za te głupoty co tutaj wypisujesz.

P.S.
Mnie dużo osób szanuje, poza tym, znam sie na questach, robiłeś może draconie? ja robiłem na 13lvlu i sie teleportnąłem jak kumple skonczyli questa, na dragonie, bo z hg sie nie da wrócić normalnie. byłeś na banshee quest? na pewno nie byłeś, już czuję respekt do kogoś kto nie chce wyjść na maina. byłeś na paradox tower? raczej nie. robiłeś emperor cookies? na pewno nie, do pokonania z 10 dwarf guardów, a ja zrobiłem na lvlu 10. Robiłeś postmana? ledwo byś zobaczył co trzeba robić, już byś zemdlał. robiłem kilka razy więcej questów niż ty. a robiłeś elvenbane? zobaczyłbyś co trzeba bić to byś sie schował. nie udzielaj sie jak mnie nie znasz!

A robiles wrl quest ? , a moze robiles Demon Quest ?? , a moze Behomot ???? Weś mi tutaj nie pokazuj ze taki WIELKI jestes bo jestes NIC !
__________________
"Real power can't be given it must be taken"
Evil Maul jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2006, 10:29   #27
Thunder Slayer
Użytkownik forum
 
Thunder Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2005
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 32

Posty: 23
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Hiberna
Poziom: 25
Skille: 62
Poziom mag.: 4
Thunder Slayer ma numer GG 8628085
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Louis
Nie pod sklepem, tylko w jakiniach które są pod sklepem!!!!!!!!!!!
lols!!! Koleś, nie wyjście, tylko brama wyjściowa!! Nie znasz sie!
Thunder Slayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2006, 13:13   #28
Lass
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 06 2005

Posty: 81
Stan: Aktywny gracz
Imię: Druidunio
Profesja: Knight
Świat: Galana
Poziom: 42
Skille: 68/66
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ilus Thor
Taki kozak? choć kozaczku na inferne, zanim z rooka wyjdziesaz juz będziesz huntowany za noobostwo, poza tym, ja gram na tym non-pvp tylko jako odpoczynek, bo na infernie gorąco się zrobiło, i nie da rady grać w najbliższym czasie, ostatnio za peczenie dostałem hunta od 60+lvla, nagelsvampa, wiec sie zamknij jeśli nie wiesz o kims wszystkiego, gram na kilku światach, a zostawiłem tylko te postacie odkryte. po prostu siedz cicho jesli nie znasz mnie, a jesli chcesz mnie poznac to choc na inferne/nebule/arcanie/galane. wybierz jeden z tych swiatow i choc sie ze mna zmierzyc, mam zamiar ci nawalic za te głupoty co tutaj wypisujesz.

P.S.
Mnie dużo osób szanuje, poza tym, znam sie na questach, robiłeś może draconie? ja robiłem na 13lvlu i sie teleportnąłem jak kumple skonczyli questa, na dragonie, bo z hg sie nie da wrócić normalnie. byłeś na banshee quest? na pewno nie byłeś, już czuję respekt do kogoś kto nie chce wyjść na maina. byłeś na paradox tower? raczej nie. robiłeś emperor cookies? na pewno nie, do pokonania z 10 dwarf guardów, a ja zrobiłem na lvlu 10. Robiłeś postmana? ledwo byś zobaczył co trzeba robić, już byś zemdlał. robiłem kilka razy więcej questów niż ty. a robiłeś elvenbane? zobaczyłbyś co trzeba bić to byś sie schował. nie udzielaj sie jak mnie nie znasz!
Z*emperor*cookies*to*ladnie*zes*odjechal...*10*gua rdow?*lol...*draconii*na*13*lvl*tez*nie*zrobiles*( wymagany*25),*a*postmana*bez*intrukcji*bys*nie*zro bil...*a*i*daj*ten*swoj*nick*na*galanie,*ciekawi*m nie*czy*naprawde*masz*jakikolwiek*szacunek...PS*sr y*za*brak*enterow*i*polskich*znakow,*a*takze*jesli *beda*gwiazdki*zamiast*spacjiale*mi*sie*cos*z*komp em****ie*-.-
__________________
W postach staram się używac polskich liter... tylko "ć" mi nie działa, nie wiem czemu -.- (to ć zostało uzyskane za pomocą tablicy znaków...)

Ivul skillz0r trejn mode on (till 75)...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dezewov
Mam 2501 lvl i mam mpa i noob legs i mjek sdfjklfdjn srape bac***eta heya banana hasdas i wymiatam zabije forum wasze moim sdekum i benzynow beolowioa
Lass jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2006, 13:55   #29
grzelu8
Użytkownik Forum
 
grzelu8's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2005
Lokacja: sk-ce

Posty: 301
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: MapleStory
Poziom: 3x
grzelu8 ma numer GG 5359575 Send a message via Skype™ to grzelu8
Domyślny

Cytuj:
Taki kozak? choć kozaczku na inferne, zanim z rooka wyjdziesaz juz będziesz huntowany za noobostwo, poza tym, ja gram na tym non-pvp tylko jako odpoczynek, bo na infernie gorąco się zrobiło, i nie da rady grać w najbliższym czasie, ostatnio za peczenie dostałem hunta od 60+lvla, nagelsvampa, wiec sie zamknij jeśli nie wiesz o kims wszystkiego, gram na kilku światach, a zostawiłem tylko te postacie odkryte. po prostu siedz cicho jesli nie znasz mnie, a jesli chcesz mnie poznac to choc na inferne/nebule/arcanie/galane. wybierz jeden z tych swiatow i choc sie ze mna zmierzyc, mam zamiar ci nawalic za te głupoty co tutaj wypisujesz.
po 1 na kazdym z tych serverów masz postac wiec on nie bedzie mial szans zeby cie pokonac. Jeśli już to idzcie na jakis inny swiat i tam zagrajcie.
Evil Maul ładnie cie zjechał
lol - 10 dwarf guardów na tym quescie nie ma. One są zamknięte za drzwiami ale jak ty byłes takim noobem ze tam wszedles nie wiem po co to juz twoja sprawa

a tak wracajac do tematu to moze byc zbieg okolicznosci albo czesc fabuły. Musicie to dokładnie przebadac - mi sie nie chce siedziec na rooku
__________________

Ukryty tekst:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MortaroDelToro666 Pokaż post
Muj ziomek mateusz dargon wielki wyslal mi super filmy i na nih som jego kolegi i on sam i oni tam grajom rozne scenki zresztom co wam bende gadal sami se luknijcie
grzelu8 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2006, 14:04   #30
Tethi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 01 2006
Lokacja: Zza monitora

Posty: 323
Tethi ma numer GG A kuku!
Domyślny

to jest temat o siedmui grobach a nie o questach na mainie -.-


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez First doom
to jest temat o grobach a nie o tym ktos jest noobek a kto nie.. -.-
nie powtarzaj sie

Ostatnio edytowany przez Tethi - 21-01-2006 o 17:27.
Tethi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2006, 14:24   #31
First Doom
Użytkownik Forum
 
First Doom's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2005
Lokacja: Głogów
Wiek: 36

Posty: 100
Stan: Niegrający
Świat: Xerena
Poziom: 66
Skille: 89/88
Domyślny

to jest temat o grobach a nie o tym ktos jest noobek a kto nie.. -.-
__________________
Rafux Defender

03.12.2006 - Deleted..
Forever in my memory
First Doom jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2006, 16:15   #32
Str4t0s
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Gdzies tam no niewiem gdzie
Wpisy bloga: 1

Posty: 855
Profesja: Elite Knight
Świat: Bubel i caherer
Poziom: Lol
Skille: 9999/99
Poziom mag.: -1
Domyślny

przeca jak sie chowa ludzi to do grobu im sie wsadza rozne ich rzeczy.Byc moze w tych grobach cos fajnego naprawde jest?
__________________
Pwning noobs since '04.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Przetłumaczenie przez google szóstego teasera
...Wisps rozwijać od wyrobów spirytusowych w tych biednych stypendystów, że zmarł w bagnach. Oni nie są złe z natury, lecz działa jak sleepwalkers nieświadomi swoich działań. Niemniej jednak, ich dotykać kanalizacji życia życie żywych stworzeń, które czyni je perilous wrogów.
Str4t0s jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2006, 17:25   #33
Tethi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 01 2006
Lokacja: Zza monitora

Posty: 323
Tethi ma numer GG A kuku!
Domyślny

@up:
mozesz miec racje tylko jeszcze trzeba odkryc jak te groby "otworzyc"
Tethi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2006, 17:37   #34
Miziol 666
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 12 2005
Wiek: 32

Posty: 31
Stan: Na emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 666
Skille: 666/666
Poziom mag.: 66
Evul

@up, up: HMM... Ciekawa teoria
@topic: Pisałem to już dużo razy:
To jest tylko gra i wszystko zależy od woli CIPów.
Szukajcie, a znajdziecie...
W tej grze nie ma rzeczy niemożliwych. Jakbyście potrzebowali jakiejś pomocy to piszcie do mnie, może wam coś pomogę (też mam postać rookstayera, ale na innym świecie)
Może tam jest jakiś tajny quest w którym trzeba będzie dojść podziemiami do wyspy ze spike swordem, a w tunelu znajdziecie P-seta i Ancient Shield??? Albo może BoHy???
(a CIPy siedzą i się śmieją, że kilkaset tysięcy graczy, a questa nikt nie znalazł jeszcze )

P.S. 3 posty w ciągu 10 mniut (up i down)
__________________

Moja rodzinka

Ostatnio edytowany przez Miziol 666 - 21-01-2006 o 17:49. Powód: Lubię rybki
Miziol 666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2006, 17:43   #35
Laleczka voodo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 01 2006
Lokacja: Śląsk
Wiek: 33

Posty: 98
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xantera
Poziom: 50+
Poziom mag.: 10
Laleczka voodo ma numer GG 2158533
Domyślny

Daj Screeny ziom to ci uwieze
Ps

Character Information
Name: Like Moon
Sex: male
Profession: Knight
Level: 8
World: Honera
Residence: THAIS
Last login: Jan 21 2006, 15:54:04 CET
Account Status: Free Account

wez z profilu usun ze rookstayer jestes
Laleczka voodo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2006, 17:47   #36
Tethi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 01 2006
Lokacja: Zza monitora

Posty: 323
Tethi ma numer GG A kuku!
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Miziol 666
@up: HMM... Ciekawa teoria
@topic: Pisałem to już dużo razy:
To jest tylko gra i wszystko zależy od woli CIPów.
Szukajcie, a znajdziecie...
W tej grze nie ma rzeczy niemożliwych. Jakbyście potrzebowali jakiejś pomocy to piszcie do mnie, może wam coś pomogę (też mam postać rookstayera, ale na innym świecie)
Może tam jest jakiś tajny quest w którym trzeba będzie dojść podziemiami do wyspy ze spike swordem, a w tunelu znajdziecie P-seta i Ancient Shield??? Albo może BoHy???
(a CIPy siedzą i się śmieją, że kilkaset tysięcy graczy, a questa nikt nie znalazł jeszcze )

tez dobre ale tylko byloby fajnie gdyby ten quest byl prosty ja np:doublet


kilkaset rookstayerow a nikt jeszcze nie odkryl
Tethi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2006, 18:04   #37
Bjoern Shu
Użytkownik Forum
 
Bjoern Shu's Avatar
 
Data dołączenia: 11 12 2005
Lokacja: Noobcave called Poland
Wiek: 23

Posty: 715
Stan: Niegrający
Poziom mag.: 99
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ilus Thor
Taki kozak? choć kozaczku na inferne, zanim z rooka wyjdziesaz juz będziesz huntowany za noobostwo, poza tym, ja gram na tym non-pvp tylko jako odpoczynek, bo na infernie gorąco się zrobiło, i nie da rady grać w najbliższym czasie, ostatnio za peczenie dostałem hunta od 60+lvla, nagelsvampa, wiec sie zamknij jeśli nie wiesz o kims wszystkiego, gram na kilku światach, a zostawiłem tylko te postacie odkryte. po prostu siedz cicho jesli nie znasz mnie, a jesli chcesz mnie poznac to choc na inferne/nebule/arcanie/galane. wybierz jeden z tych swiatow i choc sie ze mna zmierzyc, mam zamiar ci nawalic za te głupoty co tutaj wypisujesz.

P.S.
Mnie dużo osób szanuje, poza tym, znam sie na questach, robiłeś może draconie? ja robiłem na 13lvlu i sie teleportnąłem jak kumple skonczyli questa, na dragonie, bo z hg sie nie da wrócić normalnie. byłeś na banshee quest? na pewno nie byłeś, już czuję respekt do kogoś kto nie chce wyjść na maina. byłeś na paradox tower? raczej nie. robiłeś emperor cookies? na pewno nie, do pokonania z 10 dwarf guardów, a ja zrobiłem na lvlu 10. Robiłeś postmana? ledwo byś zobaczył co trzeba robić, już byś zemdlał. robiłem kilka razy więcej questów niż ty. a robiłeś elvenbane? zobaczyłbyś co trzeba bić to byś sie schował. nie udzielaj sie jak mnie nie znasz!
wyjdz dzieciaku i nigdy nie wracaj.
Bjoern Shu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2006, 21:29   #38
Royal Koniu
Użytkownik Forum
 
Royal Koniu's Avatar
 
Data dołączenia: 21 01 2006
Lokacja: Nisko
Wiek: 33

Posty: 38
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Świat: Calmera
Poziom: 47
Skille: 82/55
Poziom mag.: 17
Royal Koniu ma numer GG 6556931
Domyślny o matko ...

stary tu trza konkretnych dowodów a nie jakis bzdet ... zresztą i tak nic nowego nie odkryjesz 8)
__________________
--- I will back ...
---
Royal Koniu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2006, 23:15   #39
MarkoRoz
Guest
 

Posty: n/a
Pytanie Nie tą drogą ?

Eeeee...

Albo ja sie myle albo wy

Mi chodzi oto że nad wieżą orków jest dziura zasłonieta drzewem i o ile pamietam jest tam 7 GROBÓW...
Jezeli sie myle to sry
  Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2006, 23:51   #40
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MarkoRoz
Eeeee...

Albo ja sie myle albo wy

Mi chodzi oto że nad wieżą orków jest dziura zasłonieta drzewem i o ile pamietam jest tam 7 GROBÓW...
Jezeli sie myle to sry
Ktos wie o co temu kolesiowy chodzi?? 0.o

@Ilus Thor
Chcialem cos skomentowac, ale widze, ze inni uzytkownicy mnie wyreczyli, nie bede kopal lezacego.

Co do tych grobow, to juz dosyc dlugo je badalem i narazie do niczego nie doszedlem. Ale to nie oznacza ze mozemy zignorowac to miesce (tak samo jak i wele innych podejzanych). Czytalem ostatnio wywiad z Knightmare (gosc projektowal wiekszosc map Tibi i questow oraz caly Rookgaard). Gosc powiedzial, ze gracze nie powinny zostawiac niektorych miejsc ktore wygladaja jak niedokonczone questy, oni specjalnie robia takie miejsca, zostaiwaja nieruszone przez kilka updatow, a potem ktoregos dnia dopisuja reszte scenariusza. Powiedzial, ze to po to aby ludzie nie rozwiazywali niektorych questow za szybko (tak jak bylo z postmanem, po ktoryms z updatow pojawila sie nowa lokacja i nowy NPC i wiadomo bylo ze tam musio byc quest). Dlatego trzeba miec na uwadze, ze to co jest teraz zwykla ozdoba jutro po restarcie servera moze byc poczatkiem nowego questa. Nigdy nie mow nigdy ten gosc ma strasznie pokrecona wyobraznie wiec wszystko jest mozliwe (stworzyl np Tibia Sheep Level -jak ktos widzial to wie jakie to bylo pokrecone )


Polecam ten wywiad wszystkim ktorzy interesuja sie odkrywaniem tajemnic Tibi. Znajdziecie go na tibanews.net w artykulach. tu jest dokladny link ---> http://www.tibianews.net/article.asp?id=363
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri



Ostatnio edytowany przez Pan Klocek - 23-01-2006 o 00:15.
Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:02.


Powered by vBulletin 3