Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-07-2007, 22:09   #2801
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mazur199 Pokaż post
no to załóż czapeczke adidasa, kup bmw na gaz zapuść letnie trendi techno i puść sie na miasto. Jakiś rasizm do ludzi słuchających ten rodzaj muzyki?
Dresiki to raczej element image'u Korna ;] Mowcie co chcecie, ale muzyke gra beznadziejna ;]
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-07-2007, 23:04   #2802
Dan the Automator
Dobo Srobo
 
Data dołączenia: 23 07 2003

Posty: 2,368
Domyślny

By zakończyć offtop.
1. Korn nie jest złym zespołem.
2. Nie powinni coverować Pink Floydów, ani też "One" Metalliki - niektórych rzeczy po prostu nie wypada.
3. Nie jest tak źle, bo i tak nie słyszeliście największej profanacji dziejów - "American Pie" w wersji jakiejś pitu-pitu techno gwiazdeczki, Global Deejays, jak ich tam zwał.
4. Nie macie lepszych rzeczy do roboty?
Dan the Automator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2007, 23:07   #2803
Fiszbin
Zbanowany
 
Fiszbin's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2005
Lokacja: Świebodzin
Wiek: 33

Posty: 645
Domyślny

@Mazur199
Po prostu rozśmieszyło mnie pierwsze zdjęcie, na którym z innej fotografii wkleiłeś napis "korn", który na 'oryginalnym' obrazku zasłaniały ręce. Nie widzę w tym innego celu niż pokazanie innym "paczcie na mnje! słócham KoRna!!1"
Moim zdaniem Korn oprócz pierwszej płyty nie stworzył nic ciekawego, a przesadne afiszowanie się z byciem fanem tego zespołu to trochę wstyd.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mazur199 Pokaż post
no to załóż czapeczke adidasa, kup bmw na gaz zapuść letnie trendi techno i puść sie na miasto.
Mniej więcej ten sam poziom, jakbym założę czapeczkę np. Linkin Park, koszulke Korna, glany, plecak kostke z naszywkami tychże zespołów + obowiązkowo naszywka 'anarchja!!" i maszerowałbym dumnie przez miasto.


Cytuj:
Co w tym złego że zrobili cover z piosenki Pink Floydów?
To, że zrobili go strasznie badziewnie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kajulec
Gdzie on napisal, ze jest tru metalem? Nup z Ciebie, Fisz.
Gdzie ja napisałem że uważam go za kogoś kto podaje się za tru metala? Nup z Ciebe, Kaju.
Fiszbin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2007, 23:12   #2804
Dan the Automator
Dobo Srobo
 
Data dołączenia: 23 07 2003

Posty: 2,368
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fiszbin Pokaż post
przesadne afiszowanie się z byciem fanem tego zespołu to trochę wstyd.
A przesadne afiszowanie sie z wielbieniem np Pink Floydów jest juz ok?
Dan the Automator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2007, 23:24   #2805
Ryłek
Zbanowany
 
Ryłek's Avatar
 
Data dołączenia: 23 09 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 3

Posty: 700
Imię: RC-1262
Ryłek ma numer GG 1617583
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dobo Pokaż post
A przesadne afiszowanie sie z wielbieniem np Pink Floydów jest juz ok?
Sorry, plx, nie mieszaj Floydów do tego, że Fiszbinowi ostatnio wszystkie śmieszne akcje nie wychodzą i musi się wyżywać.
W ogóle KoRn jaki jest taki jest, ale lepszy nu-metal wskazać dość trudno.

Ostatnio edytowany przez Ryłek - 08-07-2007 o 23:27.
Ryłek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2007, 23:49   #2806
Fiszbin
Zbanowany
 
Fiszbin's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2005
Lokacja: Świebodzin
Wiek: 33

Posty: 645
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dobo Pokaż post
A przesadne afiszowanie sie z wielbieniem np Pink Floydów jest juz ok?
Afiszowanie się z wielbieniem jakiegokolwiek zespołu jest głupie, bo imo to po prostu szpanerstwo.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ryleczek
Sorry, plx, nie mieszaj Floydów do tego, że Fiszbinowi ostatnio wszystkie śmieszne akcje nie wychodzą i musi się wyżywać.
Ostatnia, IRC'owa mi wyszła i do tego najbardziej dałeś się wkręcić(muahssuhsuahsuahas).
Fiszbin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2007, 02:05   #2807
Mazur199
Użytkownik Forum
 
Mazur199's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2005
Lokacja: krk

Posty: 1,221
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Adres Jabbera do Mazur199
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dobo Pokaż post
By zakończyć offtop.
2. Nie powinni coverować Pink Floydów, ani też "One" Metalliki.
Btw na MTV Icon zagrali 'One' Metallici po czym członkowie Metall~ wstali i klaskali na stojąco więc gdyby im się to nie podobało to by czegoś takiego nie zrobili, imho korn zagrał lepiej 'One' w "'swoim' stylu niż Metallica.

Gdyby byli rzeczywiście 'cieńcy" to na ich koncert w spodku nikt by nie przyszedł, a koncert ten był o wiele lepszy niż koncert RHCP kilka dni wcześniej i przybyła na niego rzesza fanów.

@Fiszbin

Na ulicy strzeliłbyś mi w plecy bo mam koszulke Korna i jestem ich fanem? Troche tolerancji, najpierw zwróć uwagę na siebie a później oceniaj innych.

Nie porównuj linkin parka do korna bo różnica między nimi jest ogromna

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fiszbin Pokaż post
Afiszowanie się z wielbieniem jakiegokolwiek zespołu jest głupie, bo imo to po prostu szpanerstwo.
Szpan? pff pwnd

@Spider

nu-metal...
__________________
http://datingsidorsingel.com/
Mazur199 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2007, 02:10   #2808
swoosh.
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mazur199
a koncert ten był o wiele lepszy niż koncert RHCP kilka dni wcześniej i przybyła na niego rzesza fanów.
Pwned. Człowieku, do spodka przyszło 4-5k ludzi, a na RHCP 50-60k, więc przestań pierd_lić.

Ostatnio edytowany przez swoosh. - 09-07-2007 o 02:11.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2007, 02:51   #2809
Mazur199
Użytkownik Forum
 
Mazur199's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2005
Lokacja: krk

Posty: 1,221
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Adres Jabbera do Mazur199
Domyślny

Poczytaj opinie ludzi na temat koncertu rhcp i korna na wp.pl czy innych takich serwisach informacyjnych.
__________________
http://datingsidorsingel.com/
Mazur199 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2007, 09:11   #2810
Mad-Sin
Użytkownik Forum
 
Mad-Sin's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2007
Lokacja: In the coffin...

Posty: 366
Stan: Niegrający
Mad-Sin ma numer GG 4619816
Domyślny

Ta... onety, wp, etc. to naprawdę obiektywne i wiarygodne źródła...
Na koncercie Pearl Jam gwiazdą było Linkin Park. Ot co!

Z drugiej strony ta Metallica to jest chłam, a nie dobra muzyka, więc?
__________________
<wieszok tu był>
Mad-Sin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2007, 11:21   #2811
Glamri
Krzyżak
 
Glamri's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: Zewsząd!!! /m/ Liczba postów: Nie powiem Głupie pomysły: Za dużo Imię: Krzysio
Wiek: 34

Posty: 816
Stan: Na Emeryturze
Imię: Glamri
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Hiberna
Poziom: 23
Skille: 75/75
Poziom mag.: 4
Glamri ma numer GG 2728942 Glamri ma login Tlenu glamri@tlen.pl Send a message via Skype™ to Glamri
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mazur199 Pokaż post
Btw na MTV Icon zagrali 'One' Metallici po czym członkowie Metall~ wstali i klaskali na stojąco więc gdyby im się to nie podobało to by czegoś takiego nie zrobili, imho korn zagrał lepiej 'One' w "'swoim' stylu niż Metallica.

Gdyby byli rzeczywiście 'cieńcy" to na ich koncert w spodku nikt by nie przyszedł, a koncert ten był o wiele lepszy niż koncert RHCP kilka dni wcześniej i przybyła na niego rzesza fanów.

@Fiszbin

Na ulicy strzeliłbyś mi w plecy bo mam koszulke Korna i jestem ich fanem? Troche tolerancji, najpierw zwróć uwagę na siebie a później oceniaj innych.

Nie porównuj linkin parka do korna bo różnica między nimi jest ogromna



Szpan? pff pwnd

@Spider

nu-metal...
Proszę, nie mów, że zagrali One lepiej niż sama Metallica i że KoRn jest lepszy od Metallici. To tak jakbyś uczyl ojca dzieci robić.
__________________
/
Glamri jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2007, 11:38   #2812
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mazur199 Pokaż post
Btw na MTV Icon zagrali 'One' Metallici po czym członkowie Metall~ wstali i klaskali na stojąco więc gdyby im się to nie podobało to by czegoś takiego nie zrobili, imho korn zagrał lepiej 'One' w "'swoim' stylu niż Metallica.
Herezja!
Bardziej poważnie: Podziwiam Metallicę za ich twórczość. To nie do końca tak, że wszyscy jej członkowie są moimi autorytetami i skoro im się coś podoba to mi też. Zresztą ch*j ich tam wie, czy na prawdę im się podobało, na ich miejscu byłbym jedynie zadowolony, że ktoś jeszcze chce robić covery z moich piosenek.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mazur199 Pokaż post
Gdyby byli rzeczywiście 'cieńcy" to na ich koncert w spodku nikt by nie przyszedł, a koncert ten był o wiele lepszy niż koncert RHCP kilka dni wcześniej i przybyła na niego rzesza fanów.
Oczywiście lepszym był dla ciebie występ Korn, bo więcej dzieci chwaliło ich na wp.pl?


Profanacją było też użycie Kashmiru przez Puff Daddy'ego. Jakoś nie czuję żadnej powinności żeby jeździć teraz po nim. Tak samo z coverami w wykonaniu Korna - kogo to obchodzi żeby ich teraz obrażać? Na pewno nie mnie.

Ostatnio edytowany przez Thero - 09-07-2007 o 11:39.
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2007, 11:58   #2813
Fiszbin
Zbanowany
 
Fiszbin's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2005
Lokacja: Świebodzin
Wiek: 33

Posty: 645
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mazur199
Na ulicy strzeliłbyś mi w plecy bo mam koszulke Korna i jestem ich fanem? Troche tolerancji, najpierw zwróć uwagę na siebie a później oceniaj innych.

Nie porównuj linkin parka do korna bo różnica między nimi jest ogromna
Wyrażanie swoich opinii, a próba wymuszenia na ludziach, żeby robili tak jak mi sie podoba to dwie różne rzeczy. Dlatego możesz być spokojny o swoje życie.

Cytuj:
a koncert ten był o wiele lepszy niż koncert RHCP kilka dni wcześniej i przybyła na niego rzesza fanów.
Ale za takie stwierdzenie mógłbym cię w rl co najmniej głośno wyśmiać.

Cytuj:
Szpan? pff pwnd
To może odpowiesz mi w końcu po kiego grzyba wkleiłeś na pierwszym zdjęciu napis 'Korn' z jakiejś innej fotki? Jest to dla mnie wybitny przykład szpanerstwa.

Cytuj:
Nie porównuj linkin parka do korna bo różnica między nimi jest ogromna
Nie wkładaj mi słów w usta, bo nigdzie nie porównałem LP do Korna. Nie ukrywam jednak że często widzę na różnych emo -plecakach naszywki obu zespołów obok siebie.

Ostatnio edytowany przez Fiszbin - 09-07-2007 o 12:20.
Fiszbin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2007, 12:07   #2814
Ryłek
Zbanowany
 
Ryłek's Avatar
 
Data dołączenia: 23 09 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 3

Posty: 700
Imię: RC-1262
Ryłek ma numer GG 1617583
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mazur199 Pokaż post
Poczytaj opinie ludzi na temat koncertu rhcp i korna na wp.pl czy innych takich serwisach informacyjnych.
A byłeś chociaż na jednym z tych koncertów? Bo tak się składa, że na RHCP byłem 3-4m od barierek dzielących płytę i scenę i publika była tam cholernie zadowolona, zdarzało się, że lały się łzy, to że jakieś pismaki i ludzie, którzy w ogóle nie byli, lub siedzieli na samej górze trybun tak napisali to nie powód, żeby od razu ślepo im wierzyć. Tak samo krąży opinia, że Trivium to odnowiciele thrashu, wierzysz w te brednie?
KoRn daje dupy na koncertach odkąd Head się (lol) nawrócił.

Cytuj:
Nie porównuj linkin parka do korna bo różnica między nimi jest ogromna
Tu się zgodzę, ale KoRn to też nie jest jakis mega-hiper-wypas.

Ostatnio edytowany przez Ryłek - 09-07-2007 o 12:11.
Ryłek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2007, 12:14   #2815
swoosh.
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Nie ma sie co kłócić, bo on wie lepiej, że Korna koncert był lepszy od RHCP mimo tego, że przybyło na niego kilkadziesiąt tysięcy ludzi mniej. Poza tym on lepiej wie czy szpanuje i on wszystko najlepiej wie, bo czyta onet i wp!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2007, 12:32   #2816
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mazur199 Pokaż post
@Spider

nu-metal...
No przeciez mowie, ze to beznadziejna muzyka ;]
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2007, 13:39   #2817
Mazur199
Użytkownik Forum
 
Mazur199's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2005
Lokacja: krk

Posty: 1,221
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Adres Jabbera do Mazur199
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Glamri Pokaż post
Proszę, nie mów, że zagrali One lepiej niż sama Metallica i że KoRn jest lepszy od Metallici. To tak jakbyś uczyl ojca dzieci robić.
"imho"

Nigdzie nie napisałem że Metallica jest gorsza od Korna, po prostu bardziej lubie styl grania korna niż ich.

@Fiszbin

Zasłoniłem ręce bo jest tam coś czego wolałbym nie pokazać,nie jest to żaden papieros czy beer.

Nie byłem na koncercie RHCP ani Korna bo prawdopodobnie pojade na Metal Hammer, ale czytałem o tych koncertach i gdybym był stroną neutralną to z opinii i tak bym wywnioskował że koncert korna był lepszy.

@Swoosh

Po przeczytaniu Twojego podpisu straciłem chęci na konwersację z Tobą.

@Mad-Sin

Chodzi mi o opinie ludzi a nie o informacje zamieszczone przez redaktorów ktoregoś z tych serwisów.
__________________
http://datingsidorsingel.com/

Ostatnio edytowany przez Mazur199 - 09-07-2007 o 13:40.
Mazur199 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2007, 13:42   #2818
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dobo Pokaż post
3. Nie jest tak źle, bo i tak nie słyszeliście największej profanacji dziejów - "American Pie" w wersji jakiejś pitu-pitu techno gwiazdeczki, Global Deejays, jak ich tam zwał.
pitu pitu to Ty chyba jesteś. Nigdy nie zrozumiem ludzi takich jak Ty ale do rzeczy.
Global Deejays-totalna komercja ale odłóżmy to na bok. Jacyś tru metale mogą dotykać starszych piosenek bo i tak będzie to lepsze niż dotknięcie przez (ludzi techno?) i odnowienie starego hitu jak za pomocą czarodziejskiej różdżki?
Gd-marny przykład. Ale to co wyprawia się z muzyką klasyczną i trance to dzieło sztuki^.^
przykładów wiele,ale znając życie Dobuś walnie ostrzeżeniem napuści na mnie swoich kolegów z irca i będę się czuł osaczony
ehuehehuehehe...
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2007, 13:45   #2819
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mazur199 Pokaż post
Zasłoniłem ręce bo jest tam coś czego wolałbym nie pokazać,nie jest to żaden papieros czy beer.
Hehe, swastyka czy znaczek NOPu?

Taki maly zarcik na rozluznienie atmosfery

@UP : No akurat Dobo to jest taki czlowiek, z ktorym i o metalu, i o techno i o hip hopie mozna pogadac
__________________
Nieaktywny.

Ostatnio edytowany przez Ashlon - 09-07-2007 o 13:46.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2007, 14:12   #2820
NervGal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 07 2006

Posty: 304
NervGal ma numer GG 6666666
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mazur199
Gdyby byli rzeczywiście 'cieńcy" to na ich koncert w spodku nikt by nie przyszedł, a koncert ten był o wiele lepszy niż koncert RHCP kilka dni wcześniej i przybyła na niego rzesza fanów.
Lol, na RHCP przyszło 60k fanów, na Korn 3k. O koncercie RHCP wiedziałem już w styczniu tego roku, o Kornie usłyszałem dzień po koncercie.
Zresztą to 2 przeciwległe bieguny, nie wiem, jaki jest sens w porównywaniu tych dwóch zespołów.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mazur199
Poczytaj opinie ludzi na temat koncertu rhcp i korna na wp.pl czy innych takich serwisach informacyjnych.
Wg opinii ludności na wp.pl czy onecie Dani Filth jest najlepszym wokalistą metalowym i gra black metal. Niektórzy też głoszą tam, że Metallica była 20 lat przed Slayerem, a Trujillo to najlepszy basista świata. Mógłbym tak jeszcze przytoczyć setki herezji głoszonych tam, ale myślę, że to wystarczy. Jeśli ktoś jest nienasycony to zapraszam na http://www.muzyka.onet.pl .

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mazur199
@Fiszbin

Zasłoniłem ręce bo jest tam coś czego wolałbym nie pokazać,nie jest to żaden papieros czy beer.
To je wykadruj?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mazur199
Nie byłem na koncercie RHCP ani Korna bo prawdopodobnie pojade na Metal Hammer, ale czytałem o tych koncertach i gdybym był stroną neutralną to z opinii i tak bym wywnioskował że koncert korna był lepszy.
Gratuluję, z już wolałbym Korn od Metal Hammera ;d Zresztą Twoja sprawa, ale jeśli jesteś takim fanem Korn, to też chyba nie powinieneś się zastanawiać ani chwili.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PiXik
pitu pitu to Ty chyba jesteś. Nigdy nie zrozumiem ludzi takich jak Ty ale do rzeczy.
Global Deejays-totalna komercja ale odłóżmy to na bok. Jacyś tru metale mogą dotykać starszych piosenek bo i tak będzie to lepsze niż dotknięcie przez (ludzi techno?) i odnowienie starego hitu jak za pomocą czarodziejskiej różdżki?
Gd-marny przykład. Ale to co wyprawia się z muzyką klasyczną i trance to dzieło sztuki^.^
przykładów wiele,ale znając życie Dobuś walnie ostrzeżeniem napuści na mnie swoich kolegów z irca i będę się czuł osaczony
ehuehehuehehe...
Proponuję popracować nad interpunkcją, zastosowaniem nawiasów w zdaniu (widzę, że dużo ludzi ma z tym problem) i budową wypowiedzeń, bo w tej kategorii idziesz łeb w łeb z jankiem@.


Żeby nie było, że offtop:

@Dialog:
Fajny T-shirt na drugim zdjęciu.

Ostatnio edytowany przez NervGal - 09-07-2007 o 14:15.
NervGal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:54.


Powered by vBulletin 3