Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 25-12-2004, 01:31   #41
Venderer
Użytkownik Forum
 
Venderer's Avatar
 
Data dołączenia: 04 09 2004
Lokacja: Between Heaven & Hell

Posty: 751
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Domyślny Aurea

AUREA

1- Polacy, Br, hiszpanie, troszke Amerykanów, sam przez cala gre spotkałem jednego -,- (wkońcu to niemiecki serv)

2- Polaków bardzo dużo... Szczególnie w Ab'Dendriel (Z tego co zdołałem "zobaczeć" ok 3/4 to PL)

3- Ceny chyba nie są aż takie drogie, ale tak naprawde to się w nich nie orientuje

4- Pk- Tak jak wszśdzie PK są, byli i będą, chodź tutaj tak szybko się im nie odpuszcza....

5- Serverowi do FULL troszke brakuje.....
Godziny szczytu>>>> między 16 a 20

6- Expowiska nie są przepełnione, na MAIN (zalezy od miejsca) można nawet spotkac ledwo 2/3 osoby......

To wszystko jak zdąbęde jakieś informacje (szczególnie dotyczące cen) to zedytuje....
__________________
"Non mortem timemus, sed cogitationem mortis" - Nie śmierci się boimy, lecz myśli o śmierci. Seneka
Venderer jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-12-2004, 16:20   #42
Galadriel
Użytkownik forum
 
Galadriel's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2004
Lokacja: Tam, gdzie rodzice zakazują dziecku gry na komputerze...

Posty: 13
Galadriel ma numer GG 4250048
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kredi
Hymm Azura jest fajnym serverem.
Polacy- Ok 40%
Br?- Ok 40%
Inni- 20 %
Pk? No jest dużo, miasta Carlin i Thais są na listach maist pk ( Ostatnio czekał pod dp 30level z Fire Elementalem i sczelał w ludzi). No run w spokoju nie porobisz zawsze musisz albo iść do dp albo w jakieś bezpieczne miejsce.
Ceny nie wiem jakie są bo sam niechandluje na poważnie ale chyba śa umiarkowane
Na server nie wcisniesz się po 16:00. Jak się wciśniesz po tej godzinie to jest cud . Rano na rooku jest pusto
Przyjemny server. Nie ma wojen iogulnie jest to spokojny server Choć zdażają sie czarne owce
Azura? Eee... czasami jest tak, że do Ab przychodzi jakiś niedorozwinięty strzela w ludzi, depo przepełnione, w końcu wychodzi jakiś pacc, za nim stado 50-levelowców i gonią palanta, a za nimi biegnie pochód 20-10 lv., którzy liczą na jakiegoś buta pozostawionego z loota(ale sie zrymowało :/). Ale tak chyba jest na każdym świecie Na Azurze jest mnóstwo Polaków i Brazylijczyków. Co do pk się zgadzam, jest ich mnóstwo, jeśli masz pon. 15 lv, to co drugi cie atakuje, nie łatwo być niskolevelowcem na Azurze. Po ostatnim uptade łatwiej dostać się na Azurę.Ale podliczając wszystko to nasza stara Azura wychodzi na plus, kiedy zastanowimy się, jacy mili i sympatyczni grają tam ludzie(nie wliczając tych szaleńców, pk i ladacznic, które tylko wymac***ą zadkami - ale zdzierstwo - wymac***ą od wymachiwać!!!).

Ostatnio edytowany przez Galadriel - 29-12-2004 o 16:22.
Galadriel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2004, 00:44   #43
Lejiso Cichy
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 11 2004
Lokacja: Płock
Wiek: 32

Posty: 20
Lejiso Cichy ma numer GG 3904380
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kotylion
No więc tak. ALDORA.

-narodowości są takie jakie są, chociaż wydaje mi się, że przeważają polacy.
-wyjaśniłem wyżej.
-szczerze mówiąc, ekonomia na Aldorze jest do kitu, ceny są bardzo niskie, nie ma tu cennika ustalanego na większości światów, czy SAMOWOLA
-nie jest tu aż tak dużo pkrów.
-serwer jest przeludniony w dniach pracy już od 15.00.
-jak wyżej, ale nie ma większych problemów z noobami, hackerami, itp. itd.
-to nie jest mój perwszy świat, a to co napisaem wyżej wynika z moich własnych doświadczeń, więc niektóre rzeczy mogą się nie zgadzać. jako nowy na tym świecie nie będziesz się czuł źle. raczej.

EDIT: ucięło...

EDIT 2: no tak przykładowe ceny...
FS - od 12 do 15 k
k legs - od 7 k do 10 k
p legsy - 1 k - 1,8 k
c arm - 25 - 30 k


A wiec tak jak k.legsy kupisz za 7k to ja jestem papiezem zadko sie zdaza a praktycznie wcale ze za 10k jescze c.armor sprzedaz za 25k to ja jestem najlepszy z aldory teraz trudno za 20 sprzedac te twoje ceny sa dp dupy
Lejiso Cichy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2004, 03:51   #44
YoSHi_DRaGGy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 10 2004

Posty: 32
Domyślny Titania

a więc sytuacja tak sie prezentuje:
Najwięcej ludu jest na lv 30- z tego co zauważyłem.
Jakiś czas temu tzn mniej więcej we wrześniu-październiku 2004 jak robiłem druida rook nie był przepełniony.
Czołówka niemalże cała należy do gildi rządzącej - Unit
Rzadko teraz jest spotykane żeby lurowali np arcana pod dp i huntowali każdą osobe która go zawali <mmm w sumie Unit w roli pa już występuje coraz rzadziej chociaż... pacca nie mam nie powiem jak wygląda to na edron>
PK - Najczęściej afk killerzy, można znależć też pk na expowiskach dla low lv ale to sie zdarza coraz rzadziej.
Uprzejmość - umiarkowana, nałatwiej nawiązać jakiś kontakt według mnie w Ab'Dendriel.
Narodowości - 1 Amerykanin (lol) niedużo Meksykańczyków, Kilku - góra kilkunastu Kanadyjczyków, Brazylijczyków full w carlin, praktycznie zawsze spotykamy ich w godzinach 22:00-10:00 CET Polaków w miare, najłatwiej spotkać ich w Polski dzień w Ab'Dendriel. Szwedów... no całkiem całkiem mniej więcej tyle co Polaków - tak myśle, lepiej ich nie tycać bo całkiem spora ich liczba ma ziomków hi-lv. Pozatym mało brytyjczyków, Niemca w ogóle na oczy nie widziałem O_o gra troche hiszpanów - więcej niż kanadyjczyków ale chyba jednak mniej niż Polaków.
Nooby: przeważnie polacy i brazylijczycy. Nie raz jak mamy Polskie imie (np. Słodka czarodziejka - nie wiem czy takie imie istnieje ale wkońcu przykład ) polacy nas sie pytają: pl? eh... wszystkie witryny internetowe na trade channel są hackujące, raz w życiu widziałem strone z końcówką: -.br. Jak z czegoś okradnie nas low-lv z reguły 10 i mniejsze to możemy taką osobe Pocałować w cztery litery gdyż to jest najprawdopodobniej jego thief-char. Bardzo dużo nawet low lv ma kontakty z mid-hi lv :S więc trzeba też uważać.
Mid-Hi lv: Z reguły huntują nas nawet jak zabiliśmy ich qmpla w obronie. Czasami sie zdarza że gdy udowodnimy wine takowa osoba daje nam spokój ale odradzam liczyć na to. Za przeskrobanie dla takiej osoby płacimy z reguły 5-10k. Nie liczcie na uprzejmość po hacku - chyba że od bardzo dobrych qmpli. Wojna sie skończyła jakiś czas temu - przegrała gildia fearless .
Zdarza sie iż średni - wysoki level nam pomoże gdy spotkamy pk.
Styl pk: jak chyba na wszystkich serverach - chcą zabić za nic a jak przyjdzie co do czego to zwalają na nas że coś im ukradliśmy. Wrabianie w kradzieże tu raczej żadko występuje (coś w stylu położe przy tobie k-axe potem go zabiore i mówie że mi go ukradłeś). Odradzam wchodzenie do party nie znanej bliżej nam osoby.
Looty - Kradną jak sie da. Najbardziej trzeba uważać tuż pod dp.
Miss clicki (mimo zabezpieczenia czasem sie zdarzają) - tutaj lepiej zabezpieczenia w ogóle nie wyłączać, praktycznie każdy miss click low lv kończy sie dedem. Atak red skulla/white skulla kończy sie najczęściej jak w przypadku miss clicku tyle że dedem od osoby na którą clickneliśmy.
Atakuje nas PK - rzekłbym że ZAWSZE low lv blokują nam dp żebyśmy tylko nie weszli. Tak samo w przypadku zlurowania arcanista do ab - ale wtedy do dp najlepiej wchodzić od podziemi i mostu.
Parady z red/white skullem - jako tako przy ziomkach nas nie atakują, Unit ostatnio też coś takowych ludzi nie zabija (no przynajmniej część) jak ktoś nas zaatakuje dp blokuje sie momentalnie. Najlepiej chodzić przy ziomkach mid-hi lv. Podsumuwując: lepiej siedzieć w dp z redem a z white na jakimś przytułku.
Ceny - niskie:
D-hammer: 2-2.5k
FS: 10-12k
C-Shield: 10-12k
K-Armor: 8-10k
Platinum Amulet: 8k
K-Legs: nie wiem :S jeszcze nie kupywałem.
GS: 20-30k (bardzo duże żróżnicowanie - odradzam kupywać powyżej 25k gdyż jest to normalne wyłudzanie pieniędzy)
P-Set: 1.5-2k (P-Arm: 500-800gp P-Legs 800gp-1k = max 1.8k - różnica za cały p-set w maksymalnej cenie wynika tego iż kupujemy wszystko naraz )
Uhy: 2.5k
SD: 4.5k
Hmm: 1-1.2k
GFB: 2.5k
Pacce można qpywać teraz po 100k z reguły od... albo nie będe pisał bo ostrzeżenie mi dadzą w każdym bądź razie lepiej nie qpywać za kase w tibii.
Ceny reszty itemków patrzciee w dziale na forum <tu już sami poszukajcie >
GM: pojawiają sie tu tak często jak pada z demona eplate (Magic plate armor)
Co do skilli i mlv... ostatnio nie zabijają za to że wyprzedziliśmy kogoś ale to może temu bo nikt nie wyprzedził tych osób z 1 miejscami w rankingu...
Najwyższe levele to:
Chris Basso - 111 (Prawie zawsze kupuje Uh)
Zeros De'Hero - 110 (Taaa... ci co oglądali filmik jak miał 99lv wiedzią o co chodzi )
Vateriel - 109 (tu to różnie bywa... z reguły dobije level, straci, dobije dwa i straci jeden... jakoś dziwnie mu to idzie ^^)
Kiedyś tu grał takowy gość Gastoom który miał 92 lv - To był prawdziwy power abouser ale już możecie sie go nie obawiać gdyż teraz ma level 12 (z tego co ostatnio go widziałem )

mmmmm... to by było na tyle. Myśle iż powyższe informacje są wyczerpujące

Z góry chiałbym przeprosić za charakter sktórów np:
Zamiast kupić pisałem gdzieś qpic ale sobie dopiero niedawno przypomniałem iż tak pisać nie można :S.
Dziękuje tym co poświęcili te 5 minut aby to przeczytać.

Podsumowanie: Da sie grać na serverze lecz na każdym kroku trzeba uważać by ktoś nie zrobił nas w konia. Najłatwiejszym sposobem na protekcje jest nieustanne sprzedawanie runek mid-hi levelom np uhy, sd, hmm... nałatwiej otrzymać ją za te 2 pierwsze

P.S. Nie wierzcie wyższym levelom (mam tu na myśli 30 i w góre) w coś w stylu: "pomoge ci zrobić desert questa". Jeżeli ktoś obcy z nami idzie najlepiej żeby miał góra 25lv. dobrze jest jak 3 na 4 osoby w tym queście są naszymi kolegami. Zresztą spora część osób wie że na desercie łatwo spotkać pk ^^

P.S.2.: bądzcie wyrozumiali co do moich błedów ortograficznych / stylistycznych. jest teraz 3:51 z rana :S Jeżeli ktoś jakiś zobaczy proszę o pm

Ostatnio edytowany przez YoSHi_DRaGGy - 31-12-2004 o 03:59.
YoSHi_DRaGGy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-01-2005, 19:01
Ilidian
Ta wiadomość została usunięta przez $corcerer. Powód: no toś ameryke odkrył, nie ma co..
stary 04-01-2005, 19:57   #45
Jerkov Thundersword
Użytkownik Forum
 
Jerkov Thundersword's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2004

Posty: 635
Stan: Niegrający
LOL

SECURA:
-jakie narodowosci najczesciej wystepuja: PL, BR, SWE
-ile jest polakow, dużo (bo dużo noobów)
-jakie sa orientacyjne ceny: dość niskie
-czy atmosfera na servie jest mila czy panuje banda PA ktorzy gnebia kazdego kto sie wybije: miła, barzo miła
-jak jest z iloscia PKrow, jakie miasto ma ich najmniej/najwiecej: 0
-czy server jest przeludniony, gdzie nie wejdziesz tam ktos siedzi: tak
-jak wyglada rook, duzo ludzi? a moze wrecz przeciwnie: duuużo
-jakies wasze wlasne odczucia co do danego swiata: jest cool, łatwo nawiązuj sie znajomości, łatwo znaleźć dla siebie gildię i jest w ogóle ox...
Jerkov Thundersword jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-01-2005, 15:57   #46
Xan Arcanist
Użytkownik Forum
 
Xan Arcanist's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2005
Lokacja: Between heaven and hell...
Wiek: 33

Posty: 445
Profesja: Sorcerer
Xan Arcanist ma numer GG 7442973
Brak ikony

Odzradzam wszystkim ISARĘ dlatego że są tam same nOOby dużo br? od **** PKów i byście mi jeszcze bardziej zaśmiecali serwer
Xan Arcanist jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-01-2005, 16:55   #47
Saku de'war
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

HIBERNA
1.Polacy , Hiszpanie , Szwedzi , BR
2.Jest dosc duzo polaków. Jak by polacy sie pojednali (nie mozliwe) to by zadzili na tym serwie
3.Nie wiem jak te ceny okreslic tylko wymienie Bohy-50k Fire Sword-10k Bright Sword- od 17-25k Dragon Shield-3.5k
4.nie ma bandy PA jest zajefajna atmosfera bo jest duzo polaków
5.Hmm jak nie bedziesz sie zachowywal jak nóób to cie nie zabija najlepszym miastem jest Kazo tam wszyscy sie znaja
6.Zawsze od 15-22 bedziesz mial kłopoty z dostaniem sie na serwer
7.Rooka przejdziesz w min 2-3 godziny max 7-9godzin
  Odpowiedz z Cytatem
stary 12-01-2005, 17:21   #48
Dryb
Użytkownik Forum
 
Dryb's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2005

Posty: 140
Strzałka My World

JULERA
-LUDNOŚĆ: Brazyle-jak wszędzie. Polaków nawet sporo, ostatnio nazbierało się szwedów.
-CENY: Dość tanio. Np. FS 14k. K-Set arm: 12k legs: 18k. A z groszych rzeczy to Serpent Sword 1,5-2k tak samo spike.
-TWOJA SYTUACJA: Miło, jak ma sie kumpli i jest się w gildi. Należy uważać na gości w stylu Phenkie, ale oni raczej nie zabijają, tylko redują dla zabawy.
-PK: Niestety jednak jest ich sporo, ale głównie w carlin.
-ILOŚĆ LUDU: Niedawno był taki czas, że nawet koło 16 było 700 osób, ale po update przybyło.
-LUD NA ROOKU: Na rooku przeludnienia nie ma, bo jest to dość stary świat(niedługo rok będzie) i mało osób zaczyna tam grać.
-MOJE ODCZUCIA: Dla mnie miło, bo już się tam zadomowiłem. Przeszkadza mi jednak, że jest baaaaardzo dużo high level i novusy nie mogą się popisać.
Mój nick: Drybrych. Moje miasto: Carlin. LVL 14 (nie gram długo) MLVL 8
Trzymam się schematu dla porządku.
Dryb jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2005, 21:01   #49
Scream
Użytkownik Forum
 
Scream's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2004
Lokacja: who cares.....?
Wiek: 35

Posty: 1,112
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: tu i tam
Poziom mag.: wy
Scream ma numer GG 9478893
Domyślny

LUCERA
- dominuja br
-dosc sporo, istnieje kilka polskich famili (silniejsze to shawodfinder, menthos, of lucera)
-ceny sa dosc wysokie, bo to nowy serwer
-co do pa- robi sie tu powoli druga isara, serwer opanowala familia archangels/gildia elementalis, wszystkie najwieksze lv to czlonkowie/przyjaciele gildi/famili. Jest tu np. oplata za cyclopolis [nie tak jak ostro jak na isarce, z tego co wiem, wiecej info na forum lucery), wymagaja przestrzegania price listy,podobno zabijali jakiegos goscia ktory zaszybko expil, na forum jest masa tematow retired- reanson pa; Jednak familia/gildia nie jest tak strasznie liczna, bylo juz kilka wojen, archangels wygrywali, ale przypuszczam ze niedlugo wkoncu wybuchnie wojna w ktorej archangels przegraja.
- pk nie ma tu zbyt duzo, ale w ab zdaza sie czasami random pk w wykonaniu niektorych czlonkow famili mac'crown
- na rooku dosc sporo ludzi, wkoncu to nowy serwer
__________________


kliknij pana garrisona!

Scream jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2005, 23:36   #50
Lyssy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Pythera

Zacznijmy od tego ze pythera jest dosc nowym swiatem i ciezko kupic cos bardzo dobrego typu dsm czy mpa . nawet g arm ciezko jest znalesc. ogolnie swiat jest przyjazny dla srodowiska. baaardzo duzo br. polakow wmiare przyzwoicie (sa ze 3 gildie) Wsrod polakow mozna znalesc sporo typowych nOObow ale sa i porzadni obywatele . swe niewidac w ogule. sulii madera <rowno 100 lv> 2gi na pytherze pod wzgledem lv, ustanowil price list na forum tibia.com ale itak nikt jej nie stosuje...
A teraz pare cen rzadzacych tym swiatem:
pset-3k
kset-25k
cset-ok.180k
warior,crusader helmet-10k
BoH-100k
fs-16/17k
bs-40k
gs-150k
guardian halberd-45k
bp of hmm-800gp/1k
bp of uh-2,5k
bp of sd-4k
bp of gfb-2,2k

To by bylo na tyle ( chyba o niczym niezapomnialem )
----------------------------------
Senio Lyssy, master sorcerer
lv. 28 (bardzo szybko rosnie <1 dziennie> )
ml. 40
fishing 52
  Odpowiedz z Cytatem
stary 13-02-2005, 10:21   #51
Neho
Użytkownik Forum
 
Neho's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2004
Lokacja: Łódź
Wiek: 35

Posty: 59
Profesja: Elder Druid
Poziom: 71
Skille: 22/20
Poziom mag.: 51
Neho ma numer GG 4742311
Domyślny

AUREA
-jakie narodowosci najczesciej wystepuja:
ALL, takie jak zwykle
-ile jest polakow,
średnio, w ab bardzo dużo
-jakie sa orientacyjne ceny,
-czy atmosfera na servie jest mila czy panuje banda PA ktorzy gnebia kazdego kto sie wybije,
szwedów dużo (edron i thais), lepiej paktować z nimi jak ja niż się przeciwko nim bić - PS. polacy w wojnach sa do dupy...

-jak jest z iloscia PKrow, jakie miasto ma ich najmniej/najwiecej,
tyle co zwykle, ale raczej z 43 lvl rzadko się anpotykałem na pk ( odliczająć wojny)

-czy server jest przeludniony, gdzie nie wejdziesz tam ktos siedzi,
rook wolny raczej, cyclopolis pełne około 18 w weekend jak c***

-jak wyglada rook, duzo ludzi? a moze wrecz przeciwnie,
rook wolny
-jakies wasze wlasne odczucia co do danego swiata
good server, bardzo good - zaczynałem an nim grać to mam sentyment



TITANIA
-jakie narodowosci najczesciej wystepuja:
all
-ile jest polakow,
całkiem sporo, ale wojny z UNitem ciut przeżedziły serw
-jakie sa orientacyjne ceny
fs- 8k, c-shield -11k etc.
-czy atmosfera na servie jest mila czy panuje banda PA ktorzy gnebia kazdego kto sie wybije,
nie ma raczej

-jak jest z iloscia PKrow, jakie miasto ma ich najmniej/najwiecej,
zdarzają sie codziennie, ale mało uciążliwe
-czy server jest przeludniony, gdzie nie wejdziesz tam ktos siedzi,
tak

-jak wyglada rook, duzo ludzi? a moze wrecz przeciwnie,
bardzo mało ludzi
-jakies wasze wlasne odczucia co do danego swiata
kiedys tu grałem i wróciłem na ten serv - jest ok
Neho jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-02-2005, 11:23   #52
Łolek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2004

Posty: 355
Domyślny

ja ci cosiek o titani moge powiedziec bo tam gram rooka jezli newb nie jestes powinines przejsc szybko bo ludu tam jest malo ten serv jest stary wiec ceny sa wniare tanie fs osztuje 8k co do narodowosci to polakow jest tam troshku no i wydaje mi sie ze tam duzop brazylijczykow jest no i trshke hiszpanów
co do pków i takich pierdołow to raczej niema zbytnio no w carlin oczywiscie troshke siedzi no i mozna pków czasem spotkac w ab na trollach bo pamietam ze kiedys mnie tam zabili podczas skillowania no ale np Venore to spokojne miasto i raczej tam nie spotkalem pków

Ostatnio edytowany przez Łolek - 13-02-2005 o 11:25.
Łolek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2005, 16:33   #53
jakuzzja
Użytkownik forum
 
jakuzzja's Avatar
 
Data dołączenia: 17 02 2005
Lokacja: Nightmare(dla jełopów koszmar)
Wiek: 30

Posty: 28
Pergamin

E tam najlepsze światy to Aurea Elysia i Azura
jakuzzja jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2005, 20:25   #54
kani_mani
Użytkownik Forum
 
kani_mani's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2005
Lokacja: Łuków/Jungle
Wiek: 36

Posty: 439
Imię: Elveth
Profesja: Elite Knight
Świat: Askara
Poziom: 108
Skille: 86/83
Poziom mag.: 7
Strzałka

Jeśli ktoś chce przejść szkołę prawdziwej gry to zapraszam na Isare... Jak jest dzień, ze PK nie atakuje to jest święto . Poza tym jest raczej spokojnie
__________________
"I ain't happy
I'm feeling glad
I got sunshine in a bag
I'm useless but
Not for long
The future is coming on"

www.mangacity.go.pl
kani_mani jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2005, 21:19   #55
Demolka1804
Użytkownik forum
 
Demolka1804's Avatar
 
Data dołączenia: 20 12 2004

Posty: 5
Domyślny Rubera

1. Polacy (), Szwedzi, BR, Hiszpanie, Japońce
2. Średnio i stale przybywa
3. Ceny:
FS – 10k
BS – 25k
BoH – 70k
K Arm – 8k
K Legs – 15k
C Shield – 14k C Arm – 25k C Helm – 3k C Legs – 35k

4. PA, PA, PA i jeszcze raz PA ze strony SF (Shining Force) (zabijają i huntuja za nic) wielu wysokich, i średnich lvl przez nich odeszło z RUBERY a wielu się zastanawia
5. Wystarczy popatrzeć na statystyki na tibia.com
w ostatnim dniu zostało zabitych 1111 ludzi przez drugiego „ludzia”
w ostatnim tygodniu „tylko” 7597
Jednym zdaniem jest dużo PK zwłaszcza w Carlin Karlin Thais
6. Znajdzie się miejsce do expienia
7. Dużo niobów, dużo newbee
8. NIE POLECAM tego świata chociaż ja znalazłem tu wielu kumpli z różnych krajów
ale jak expisz to trzeba uważać na PK a zwłaszcza na ludzi ze słynnej gildii Shining Force.
Demolka1804 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2005, 21:46   #56
vana rufin
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

//////////ARCANIA\\\\\\\\\
Polacy, Brazylijczycy, Hiszpanie
Wieksza ilosc polakow
Ceny tak jak wszedzie (p-legs 2k) itp.
Średnia ilosc
Czasami sa bitwy ale rzadko
Wieczorami duzo ale rano malo
Duza kolejka ale warto czekac poniewaz nikt sie nie chami ale jak leja to pozniej uzdrawiaja albo daja jedzenie
  Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2005, 00:52   #57
Kakaroto
Użytkownik forum
 
Kakaroto's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2005

Posty: 6
Cool Jamera

1 powód mało pk
2 powód sporo Polaków
3 powód łatwo się wlogować
4 bo ja tam gram
nick: Android Goku
Voc: knight
świat: Jamera
Lvl:16
Zameldowanie: Ab'Dendriel
najlepsze solo: Cyklop
najlepszy team: Orc Warlord
Kakaroto jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2005, 17:42   #58
Gimlos
eX Moderator
 
Gimlos's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2003
Lokacja: Szczecin-Zdroje/Wroclaw

Posty: 1,481
Imię: Gimli Ent
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 89
Gimlos ma numer GG 5382831
Domyślny

Azura

Narodowosci - Swe, Pl, Br ( ze wskazaniem na pl )
Ilu polakow - 40-50% populacji serwera
Orientacyjne ceny - Dragon Shield 5k, Fs 10k, BoH 70 k, W-Helm 7k, Warhammer 2-3 k itd...
Atmosfera na serwie : Koszmarna, panuja 2 gildie, ktore tocza z soba niekonczaca sie wojne, bardzo duzo Power Abusingu, bez znajomosci trudno przetrwac
Najwiecej Mass Pk ( czytaj waste charow ) pewnie w carlin i thais, ogolnie nie ma ich chyba tak duzo
Bardzo trudno znalezc wolna kopalnie czy byc samemu na PoH. Wiekszosc miejsc na porzadny exp zajmowane jest od samego rana
Rook? Ostatnio bylem pod koniec marca ubieglego roku :S

Podsumuje : Zdecydowanie odradzam grania na Azurze, swiat juz ustawiony, i bardzo nieprzyjazny dla wiekszosci graczy
__________________
Don't tell me what I can't do.
Blog o absurdzie
Gimlos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2005, 09:58   #59
Gatho Gokhinin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 02 2005
Wiek: 32

Posty: 215
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Pythera
Poziom: 110
Skille: 90/89
Poziom mag.: 7
Domyślny

Chciałem dodać jeszcze parę słów o Pytherze. Więc jeśli ktoś chce wybrac miasto, to radzę Venore i Ab`dendriel. Tam jest najmniej PK. Odradzam Carlin, bo nawet poszedłem tam po ojego kumpla-chciał się przeprowadzić do Venore, bo nie wytrzymał z PK. Ogólnie serwer jest przyjazny, Polaków dosyć dużo (jak jeszcze byłem na rooku to pewwnego dnia jak grałem to byli sami Polacy-spotkałem 3-4 obcokrajowców). Polecam Pytherę
Gatho Gokhinin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2005, 11:37   #60
patrikoz
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 12 2004
Lokacja: okolice Tych
Wiek: 33

Posty: 198
Domyślny

Ja gram na Galanie, ale polecam Pandorie czy Iridie - bardzo male kolejki, choc ceny tez nie sa zbyt dobre (nowy serwer).
patrikoz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:51.


Powered by vBulletin 3