Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Pokaż wyniki sondy: Jak podoba sie zapowiedź update'u?
Cud miód i orzeszki ;-) 298 65.78%
Ujdzie... 95 20.97%
Dno dna + metr mułu 42 9.27%
Nie mam zdania 18 3.97%
Głosujących: 453. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 12-12-2004, 14:59   #61
Dan the Automator
Dobo Srobo
 
Data dołączenia: 23 07 2003

Posty: 2,368
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raul
@up
Czy ja wiem. Załóżmy, że wracasz z jakiegoś hunt'u, już bez UH'ów żadnych z ciężko zdobytym sprzętem. Przechodzisz prze bramę miasta i nagle się pokazuje, że jakiś najazd na miasto i atakuje Cię z 7 Dwarf Guard'ów i padasz. -.- To nie byłoby przyjemne.
Nie przecze, ale m.in na tym polegają RPGi. Niczego nie można być pewnym na 100%... Pozatym z tego co zauważylem, najazdy będą poprzedzane ostrzeżeniem, więc pozostaje troche czasu na ukrycie się/uleczenie się...
Dan the Automator jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-12-2004, 15:02   #62
Fido
Użytkownik Forum
 
Fido's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2004

Posty: 104
Domyślny

Ja jestem za najazdami. Na normalnym srvie beda zadsze wiec takie przypadki beda sporadyczne. I warto pomyslec jaka bedzie przyjemnosc pomyslec ze sie nie dedlo w czasie najazdu GS
Fido jest offline  
stary 12-12-2004, 15:05   #63
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dobo
Czyli co? Nowy update uznajemy za oficjalną datę śmierci klimatu w tibii? ;-)

Hmm zato na + zaliczyłbym najazdy, zapowiada się fajna zabawa ;-)))
O.o A ja myślałem, że w tibi klimat upadł dawno temu
Ale teraz to można mieć nareszcie przepiekne hatki
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline  
stary 12-12-2004, 15:06   #64
Siergiey
Użytkownik Forum
 
Siergiey's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2004

Posty: 458
Gildia: Draco~ 4ever
Świat: j3bac tibie
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raul
@up
Czy ja wiem. Załóżmy, że wracasz z jakiegoś hunt'u, już bez UH'ów żadnych z ciężko zdobytym sprzętem. Przechodzisz prze bramę miasta i nagle się pokazuje, że jakiś najazd na miasto i atakuje Cię z 7 Dwarf Guard'ów i padasz. -.- To nie byłoby przyjemne.
I wtedy przychodze ja wyposazony w sprzet do zabijania dwarfow. Oczyszczam miasto z tego scierwa i biore loot z cial, ewentualnie lootbagi ^^

Ostatnio edytowany przez Siergiey - 12-12-2004 o 15:07.
Siergiey jest offline  
stary 12-12-2004, 15:10   #65
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Apropo, na tibia.com pisało coś o "zebraniach" takich strasznie żadkich i niewiadomo na którym serverze i gdzie. Dokładniej:

Cytuj:
20) On each game world special events will occur on rare occasions. These events are triggered randomly by the game servers. Please note that gamemasters cannot influence or initiate events.
Oco w tym biega ??
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline  
stary 12-12-2004, 15:13   #66
Dan the Automator
Dobo Srobo
 
Data dołączenia: 23 07 2003

Posty: 2,368
Domyślny

re.up
Chodzi o to że eventy mogą się "pokazywać" bardzo rzadko, całkowicie losowo, będą zaczynane przez sam server i GMowie nie beda mieli na niegoo wpływ.
Dan the Automator jest offline  
stary 12-12-2004, 15:16   #67
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Eventy czyli te najazdy czy co ??
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline  
stary 12-12-2004, 15:32   #68
Wordi
Zbanowany
 
Wordi's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: Antica Pacera
Wiek: 24

Posty: 142
Stan: Na emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Od A do P ...
Poziom: 87
Skille: .......
Poziom mag.: ..
Wordi ma numer GG 7044855
Evul Test server. Czyli co nas czeka na Święta ...

Jestem jednym z tych szczesliwcow co udalo sie wbic na testa kilka razy ... , sam bylem w glebokim szoku jak udalo mi sie wbic.
A teraz zaczne juz od opisywania Plusow i Minusow

Na poczatek minusy.
Nieprawidlowe dzialanie "Trzymajacego Kolejke" - ale wiadomo ze po aktualizacji wszystko wroci do normy.
Problemy z logowanie sie niektorych Pacc - Sam tego doswiadczylem , mam Pacc i nie umialem sie wogole zalogowac do listy moich postaci , caly czas pisze zle haslo po 3 probach "Konto zawieszone na 5 minut" i tak w kolko.
Ale ze mam jeszcze Facc sprobowalem z nim i co sie okazalo ze jakims cudem na 4 logowania , 1 skakuje mi do gry Nie wiem od czego to zalerzy , wedle mnie to szczescie ...
Kolejny minus to poprawienie "Grafiki" potworow - GS wyglada teraz jak "Wykokszony Zwykly Spider" , i czasem mozna samemu sie w p[ierwszej chwili zastanawiac co to , BH wyglada conajmniej mdlo zeby nie powiedziec Wodorost.
Kolejny minus to dziwne Hity potworow - mysle ze to jest uwarunkowaniem Test Servera. Mianowicie poszedlem sobie na GS w POH chcac zobaczyc ile wytrzymam (Rycek 33 lev 4 mlev skille 55/55)(Rycek testowy sluzacy do sprawdzania terenu dlatego taki max slaby ). Na poczatku kilka Minoskow roznej Masci. Ide dalej Cycklopy ... Po chwili widze w okienku Battle "GS". Szykuje sie i lece ... Walczymy Walczymy Walczymy (mialem 3 BP UH) i odziwo moj rycek zaczol radzic sobie z GS solo . Gs walil smiesnie tzn raz po 10 hp raz po 78 nigdy wiecej niz 80 hp mi nie zabral. By bylo wszystko jasne powtarzalem to 4 krotni i efekty mialem zawsze te same ...
Jeszcze smieszniejsze bylo to jak wchodzac do podziemi nieopodal Thais , potwory ktore powinny na mnie sie zucic poprostu najzwyczajniej w swiecie nie zwrocily na mnie uwage ;/ , zdazylo mi sie to 3 krotnie ...
Nowe przedmioty optycznie wygladaja jak by zajmowaly wiecej niz jedna kratke (chodzi tu np o krzeslo czy tez fotel , zajmuje jedna kratke a na oko nie miesci sie w tej jednej)

A teraz kolej na Plusy.
Uleprzenie grafiki - nowa grafika w Tibi (przedmioty , eq nio i niech beda potwory) jest poprostu olsniewajaca , zwala z krzesla , niektore przedmioty wogole nie przypominaja swych poprzednikow graficznych. DSM wyglada nieco hmm stracil swoj wspanialy wyglad lecz moze to kwesia przyzwyczajenia.
Skill Bar - to to na co wiekszosc graczy glownie czekala. Sprawdza sie w 100% nic dodac nic ujac.
Calkowicie nowe przedmioty - powstaly bardziej dla szpanu niz dla ulatwien (lustra , zaslony , kubki , globus itp). Coprawda dla kolekcjonerow jest to nielada gradka i zabawa ... Sam sie do takich zaliczam. Gram na Pacerku , mialem domek w Thais okolo 74 metrow zaplacilem za niego 67 k gp (jak na ten server to duzo) zeby po jakis 2 miesiacach kupic sobie okolo 150 metrowy domek (Najwiekszy w Venore) za ponad 200 k gp (jak na ten server to bardzo duzo). Nie ukrywam ze kupilem go glownie ze wzgedu na mozliwosc Ekspozycji mych zadkich (narazie skromnych) zbiorow.
Kolejnym plusem jest nowy teren & zamek-twierdza - uchwyca nas swoja autentycznoscia jak i osobowoscia , jest jedyny w swym rodzaju poprostu unikatowy ( Zwiedzalem go juz Pacc jakims cudem udalo mi sie wbic , wpisujac caly czas te samo haslo , ktore raz bylo dla test servera zle a raz dobre ) Zwiedzajac ten nowy kawalek Tibi spotkalem GM i ku memu szczesci oprowadzil mnie po calej nowej okolicy. Mowie wam ludzie Ten teren to kolejnu CUD tibii.

Ogolnie mowiac.
Nadchodzaca aktualizacja niektorych zachwyci innych wprawi w zaklopotanie.
Aczkolwiek trzeba przyznac efekt jest conajmniej piorunujacy jak nie Idealny.
Wordi jest offline  
stary 12-12-2004, 15:43   #69
Marshal
Użytkownik Forum
 
Marshal's Avatar
 
Data dołączenia: 12 10 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 35

Posty: 297
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Świat: Neptera
Poziom: 51
Skille: 78/57
Poziom mag.: 15
Marshal ma numer GG 3445181
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dobo
Czyli co? Nowy update uznajemy za oficjalną datę śmierci klimatu w tibii? ;-)

Hmm zato na + zaliczyłbym najazdy, zapowiada się fajna zabawa ;-)))
A nie rocznicę tego wydarzenia?

Mam nadzieje, że z tą kolejką coś zrobią... ja po restarcie byłem 77, a po 2-ch godzinach stania 104 -.-
Marshal jest offline  
stary 12-12-2004, 15:44   #70
Mateusz the vampire
Użytkownik Forum
 
Mateusz the vampire's Avatar
 
Data dołączenia: 16 11 2004
Lokacja: Poznań
Wiek: 31

Posty: 52
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Świat: Refugia
Poziom: 23
Skille: 15/21
Poziom mag.: 28
Mateusz the vampire ma numer GG 6432046
Domyślny wszystko możebyć oprucz najazduw na potworki

jusz dawno niewchodziłem na tibia.pl ale ok nowy udpade sie dowiedziałem od kumpla mego zajrzałem tu
nowe przedmioty ok
nowe stworki ok
najazdy potworuw<<<wielka kicha>>>

czekam asz swieta nadejda a sie zapytam bedzie mozna grac na serwie Celesta bo mam tam 15lvl i 14 mlvl i dobre summonki moge czarowac
__________________
Obrazek max. 20kb <--- sranie w banie, nie prawda! xD ||Prima Aprilis przez cały rok yeah

Ja mam Pac'c'a co tak capie? A to ja tak capie za długo siedze w tibii i w ogóle ;]

Ostatnio edytowany przez Mateusz the vampire - 12-12-2004 o 15:57.
Mateusz the vampire jest offline  
stary 12-12-2004, 16:03   #71
Hegemmon
Nikt ważny
 
Hegemmon's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2003
Lokacja: Amroth
Wiek: 38
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,394
Stan: Na Emeryturze
Imię: Vetius
Świat: Secura
Poziom: 100
Skille: -1
Hegemmon ma numer GG 3030954
Domyślny

do diabła z testem! Ja tam chce już upek, żeby przystroić swoją chacjendę
To co dali w tym upie jest naprawdę niezłe. Muszą jeszcze popracować nad tą kolejką itp (lub w razie konieczności z niej zrezygnować)



UP: co ty chcesz od najazdów? przecież w normalnej grze będą rzadkie a jak już to nic szczególnego ot szczury etc. Nie wwalą inwazji smoków, chyba że z kilkudniowym wyprzedzeniem bo tak to by gracze nieźle zaczęliby się buntować. Te eventy to chyba podprowadzili z HB, tam to dopiero najazdy robili aż się można było nieźle napocić, żeby własne cztery litery ocalić
__________________

I shall strike down upon thee with great vengence and furious anger,
those who attempt to poison and destroy my brothers.
And you will know my name is the LAW
when I lay my vengence upon thee!
Hegemmon jest offline  
stary 12-12-2004, 16:26   #72
Lord Godvan
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 02 2004

Posty: 16
Domyślny

@Marshal & Dobo:

Tak, klimat tibi zginal dokladnie rok temu gdy zgraly sie dwa przykre wydarzenia: wprowadzenie wuest systemu oraz straszna ekspanasja powergamingu (tego zlego )
Lord Godvan jest offline  
stary 12-12-2004, 16:39   #73
Magiczny kruk
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 11 2004

Posty: 20
Domyślny pytanie

czy na test servie jest save albo restart serva ?? bo proboje wbic od 6 godzin i ciagle stoje w tej je***** kolejce
Magiczny kruk jest offline  
stary 12-12-2004, 18:05   #74
Lenin komunista
Użytkownik forum
 
Lenin komunista's Avatar
 
Data dołączenia: 10 12 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 34

Posty: 27
Domyślny

A czy podczas najazdu tych potworów bedzie mozna sie schronić w depo lub świątyni?

i czy potworki moga tam wejsc?
Lenin komunista jest offline  
stary 12-12-2004, 18:07   #75
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Kur de.Kolejka działa.. i sprawuje się b.dobrze nie kierujcie się tym co było 3 dni temu teraz idzie się do przodu wyłączasz kompa przychodzisz za kilka godzin jesteś:>
Ten update mi się podoba w 100% nie widze żadnej złej cechy
PiXik jest offline  
stary 12-12-2004, 18:07   #76
Yolek
Użytkownik forum
 
Yolek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2004

Posty: 16
Pergamin

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez RzArUwA
ja w sobote zcekalem do 2 w nocy bo mialem 10 miesce a tu ani rusz ale za pol godzinki mialme jusz 3 i wlazlem i bylo po prsotu wypaśnie, a pozatym waiting list zalezy od tego jak szybko giną ludzie
Ta.Raz byłem 50 w kolejce i weszlem;P.Musialo troche pozdychac.Ogolnie demony jeszcze nie solowalem ale widzialem jak mnie bily do czerwonego zycia Tylko jedno mnie wkuża.....Czemu ludzie wyżucaja za free ringi dajoce niwitke.....(ja tez zucalem)
______________________________
Nigdy nie jest za pozno zeby zabic rata.....
Yolek jest offline  
stary 12-12-2004, 18:15   #77
NIRee
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 11 2004
Lokacja: Ankrahmun
Wiek: 36

Posty: 13
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Askara
Domyślny

Restart serwera jest 2x dziennie o godzinie 9:00 i 21:00 naszego czasu.
NIRee jest offline  
stary 12-12-2004, 18:18   #78
Yolek
Użytkownik forum
 
Yolek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2004

Posty: 16
Oczko

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lenin komunista
A czy podczas najazdu tych potworów bedzie mozna sie schronić w depo lub świątyni?

i czy potworki moga tam wejsc?
Tak można wejść do depo i swiątyni by się skryc przed demonami itp.Za tobą one nie wejda Ale zawsze można je zabić
___________________________
Nigdy nie jest za puzno zeby zabic rata....

Ostatnio edytowany przez Yolek - 12-12-2004 o 18:19.
Yolek jest offline  
stary 12-12-2004, 19:46   #79
Gusior
Użytkownik forum
 
Gusior's Avatar
 
Data dołączenia: 11 12 2004

Posty: 18
Domyślny

Ludzie! Nie bójcie się tych kolejek! Po updacie nie będzie takich bo tu na test serva wpycha się cały świat! A tak normalnie na serva wpychać się będzie max. 30 osób!
Gusior jest offline  
stary 12-12-2004, 19:50   #80
Zozelez
Użytkownik forum
 
Zozelez's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2004
Lokacja: Rzeszów
Wiek: 31

Posty: 11
Zozelez ma numer GG nie podam:P
LOL heh

z tego co widzialem na screnach to niezly jest ten up date ale beho jakis kupawy:-) jeszcze jedna sprawa napiszcie mi prywatna wiadomosc kiedy serv jest otwarty



-------------------------------
z góry thx
Zozelez jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:31.


Powered by vBulletin 3