Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 27-01-2005, 12:38   #121
Bofedojo
Użytkownik Forum
 
Bofedojo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2003
Lokacja: Gdansk
Wiek: 32

Posty: 466
Stan: Niegrający
Bofedojo ma numer GG 1439666
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MDUdas
Wszyscy tu mowia o tym ze PACC za drogi itp. Zgadzam sie z tym bo mnie na niego nie stac chociaz wiele razy mazylem aby go miec. Jednak dla mnie nie stanowi to wielkiej przeszkody. W tygodniu nie mam czasu grac, ale zato w sobote i w niedziele wstaje sobie troche wczesniej i wladuje sie na serwer bez problemow. Wedlug mnie CIp-y powinni zrobic jedna rzecz, POLEPSZYC SERWERY, a w wyniku tego ZWIEKSZYC ICH POJEMNOSC. Bo jak widze ze srednio na wszystkich siedzi ok 30tys. ludzi, to co to jest na caly swiat?? Jednak to musialoby sie wiazac z ZNACZNYM powiekszeniem swiata gry. Ehh... bledne kolo...
Gdyby zwiekszyli ilosc ludzi na serverach to by byly wieksze lagi i kicki, chyba ze zeby temu zapobiec, zwiekszyli by ceny za PACC (zeby postawic jeszcze lepszy server).

Magictower i inne towery wcale nie wala po 1000 tylko 150 (widzialem na strone RoDu), tylko ze jak sa 4 wierzyczki i boss, to mozna dostac niezle combo i pasc.

Nie podoba wam sie, ze jest kolejka? Bo co teraz nie mozna cheatowac? Tibia Proxy juz sie nie przydaje? Wedlug mnie bardzo dobrze, ze jest kolejka (daje wszystkim FACCom rowne szanse na wbicie sie).

Crypt Shambler nie jest za dobry, max hit jaki mi walnal to 65, jest baaaardzo latwy do zabicia i wyglada beznadziejnie.

Ogolnie update jest zarabisty.
1. Kolejka, jak mialem jeszcze FACC to bardzo mi to ulatwilo wbijanie sie.
2. Nowe questy, wprowadzaja bardziej w klimat RPG (sa rozne legendy na temat Ancient Helmet Questa, Djin quest jest dosyc ciekawy etc.)
3. Safe mode, ogolnie ja nigdy raczej nie robilem missclikow, ale ten tryb sie przyda .
4. Skillbar, teraz moge zaplanowac, co i o ktorej moge robic.
5. Nowe potwory sa zarabiste (no moze oprocz Crypt Shamblera, bo wyglada jak smieciarz ).
__________________

Cya in another life brothers

Bofedojo jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-01-2005, 21:05   #122
elite baden
Guest
 

Posty: n/a
Cool Wasze Skille

Siemkqa Gram na Trimerze mam pełno postaci przedewszystkim na Trimerze,titani,danubi; są to spoko serwery ale mi sie dobrze gra druidem i Knightem Mój knight na trimerze ma skille:44/39 i mam fajnych kolegów

Powiem, że skilowanie mnie nudzi ale oplaca sie mam knight axe i mój NEW RECORD to 87 w minotaura na zameczku w Ab'dendriel jest spoko Pozdro dla wszystkich tibijczyków jak co to klikajcie na gg7956113
WYPOWIAADAJCIE SIE O WASZYCH SKILACH
  Odpowiedz z Cytatem
stary 29-01-2005, 21:45
Toowreck
Ta wiadomość została usunięta przez $corcerer. Powód: nastepnyj razem ZGLOS post zamiast na niego odpowiadac.
stary 01-02-2005, 11:44
toxic123
Ta wiadomość została usunięta przez Raynold. Powód: Próba hacka
stary 02-02-2005, 20:45   #123
Pan xxx
Użytkownik forum
 
Pan xxx's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2005
Lokacja: Bialystok

Posty: 25
Domyślny Szczerze o update

W tym update była tylko jedna dobra rzecz, chodż było wiele dyskusjii. Chodzie oczywiście o SkillBar. Poza tym jaśli zmienia się niektóre rzeczy (dark armor spox, crusander helmet very spox)t onie lepiej dać więcej pracy i sie przyłożyć i zmienićwszystkie . Co do questów to powiem że quest na który mołby pójść 8lvl to chyba tylko trąbka. Na lepsze rzeczy trzeba mieć level. (jażęli powiedziałem za dużo to skasujcie tego posta ) Niby nowe potworki ale ja chce WIĘCEJ potworków. Na ok. 20 lvl t osię minotaury bije a nie na yeti lub liche chodzi. Te nowe potworki powinny być dostępne masowo , a nie tylko w terenach pacc lub w ogóle skryte w podziemiach tibi. Nowe czary, dla ferr to chyba anie jednego nie było. W ogóle tan update był udany tylko w 30%. Spodziewałem się czegoś innego. Taka jest moja kryta
Pan xxx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2005, 00:25   #124
plazma
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2003

Posty: 24
Adres Jabbera do plazma
Domyślny

HEH. Będzie kolejny update.. będziemy znowu narzekać jaki on to zły/dobry, że znowu kicki , że facce nie mają nic , że ktos tam coś widział , a ktoś czegoś nie , że ktos padł bo coś tam, a inny "ktoś" zarobil 200k w jeden dzień itd. Jedni będą kończyć grę inni będą ją zaczynać, spekulacje na ten temat to chyba pozostawie wam Pomimo tego i tak bedziemy grać dalej i z niecierpliwością czekać na kolejny update itd......
__________________
"Bóg dał nam Tibie by nas zjednoczyć"
plazma jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-03-2005, 18:42   #125
Eli
Użytkownik forum
 
Eli's Avatar
 
Data dołączenia: 03 03 2005

Posty: 9
Pytanie Jak sie samemu wyciąga loota?

Jak sie samemu wyciaga looty z dziory? Bo widzialem jak robią tak moi znajomi.
[IMG]4[1][/IMG]
Eli jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-03-2005, 16:41   #126
R.I.P
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 03 2005

Posty: 16
Domyślny

Wiecie mzoe czy beda jakies nowe czary dla rycerza ??
R.I.P jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2005, 01:02   #127
NCrash
Użytkownik Forum
 
NCrash's Avatar
 
Data dołączenia: 12 03 2005
Lokacja: Exiva "NCrash" :P
Wiek: 34

Posty: 532
Stan: Aktywny gracz
Imię: Freezhen
Profesja: Paladin
Świat: Trimera
Poziom: 68
Skille: 87/79
Poziom mag.: 17
NCrash ma numer GG 9248582
Domyślny

wedlug mnie to ten update udany i ju
__________________

New York 1945
Nabór - wszelkie informacje co do naboru są dostępne tutaj.

Postępy Prac
Graphics - 85%
Fake - nie da się określić
NCrash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:09.


Powered by vBulletin 3