Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 09-01-2013, 10:26   #1401
nemelza3
Użytkownik Forum
 
nemelza3's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2009
Lokacja: Piekary Śląskie
Wiek: 42

Posty: 135
Stan: Usunięty
Profesja: Knight
Gildia: Vision
Świat: Tenebra
Poziom: 104
Skille: 84/81
Poziom mag.: 6
Domyślny

Gratuluje Wam waszych oosiągnięć ;] jestem pod wrażeniem
nemelza3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-01-2013, 12:49   #1402
Masterwizard
Użytkownik Forum
 
Masterwizard's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2011
Lokacja: Rookgaard
Wiek: 42

Posty: 270
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Silvera
Poziom: 106
Skille: Dst25
Poziom mag.: ;]
Domyślny

Do Pana Virtus360 - Dark Gladir'a z Danubi, który raczy posiadać konto również tu.

Doszły mnie słuchy, że troszeczkę za bardzo sobie pozwalasz.

Jestem co najmniej oburzony Twoim zachowaniem na innych forach. Oszczerstwa, które kierujesz pod moim adresem na Tibiopedii są nie do przyjęcia. Wspaniale, najlepiej wypowiadać się na temat osób, których tam nie ma (w tym mnie) i które poprzez to nie mogą się bronić. Nie założę tam konta, ponieważ oba moje antywirusy wariują, wskazując, że na tibiopedii są złośliwe skrypty, próbujące zainstalować się na komputerze.

A oto przykład nieuzasadnionego oszczerstwa:

"Masterwizard to kłamca i samozwaniec. Sword i shielding ma tak słabe, że zakrywa staty na zdjęciach, dist przerabia."

Na jakiej podstawie twierdzisz, że jestem kłamcą? To, że zakrywam statystyki, poza dystansem, jest tylko i wyłącznie moją kwestią. Nie jesteś uprawniony do tego, abym cokolwiek Ci udowaniał, czy też się obnażał ponieważ nie odczuwam takiej chęci, poza tym każdy ma najświętsze prawo do posiadania tajemnic, których ujawniać nie musi. Równie dobrze mógłbyś nazwać "kłamcami" multum innych osób tylko dlatego, że czegoś nie ujawniają.
Rzucasz słowa na wiatr nie podając jakichkolwiek wniosków dowodowych, bo też ich posiadać nie możesz.

Kolejna sprawa, doprawdy nie rozumiem, jak możesz oskarżać innych o najgorsze rzeczy, nie znając ich, nie zamieniając z nimi choćby jednego słowa. Obawiam się, że świadczy to jedynie o Twojej zawiści, przyjmującej wręcz prymitywną formę oraz braku obiektywizmu, co świadczy również o tym, iż nie możesz być wiarygodny. Gram dla siebie, a zdjęcia, które tu wstawiam są wyłącznie częścią mojego motywatora do dalszej gry. Jeżeli na podstawie kilku zdjęć nazywasz innych kłamcami, samozwańcami to radzę zastanowić się nad sobą, zastrzegam jednak sobie, że takiego zachowania (publicznych oszczerstw) tolerować nie będę.


Ponad to odpowiadając na post Pana Rookguardian de'Bove:
"O ile mi wiadomo glowna przyczyna niecheci wobec Masterwizarda jest fakt, ze bohaterem i idolem powyzszego jest niemieckie sloneczko, ktoremu donosil nt wielu wielu graczy za czasow jego aktywnosci ^^ "

oznajmiam, że Sunrise nie był nigdy moim idolem, ani też bohaterem. Rozpoczynając grę pod koniec 2006r. jako newbie nie wiedziałem nawet kto to jest i co osiągnął, poza tym cel, którym było osiągnięcie 100 lv wyznaczyłem sobie zanim dowiedziałem się o istnieniu wspomnianego. NIGDY nie zamieniłem z Sunrise nawet słowa, nie mówiąc już o donoszeniu jakichkolwiek informacji na kogokolwiek - niby jak i po co, skoro za czasów jego aktywności nikogo nie znałem? Poza tym nikomu nie przyszło widzę do głowy, aby sprawdzić kiedy Sun kończył grę, a kiedy ja zaczynałem. Gdy on skończył grać, jakiś czas po ja stworzyłem postać Masterwizarda. Swoją pierwszą postać stworzyłem na Antice 2 lata temu, zresztą niedługo tam zabawiła (delete), nie widziałem nawet nigdy na oczy tego Pana, czy to na rynku jako postać, czy nawet online.

Naprawdę nie pojmuję skąd biorą się takie ploty rzucone w eter i przechwytywane w locie. :|


Odpowiedzi nie oczekuję, post zamieszczam tu z racji wspomnianych na wstępie.


================================================== ================================================== ====

Prusiku, Gratulacje


Hubertoo, ładne kwiatki...a co ciekawe można obliczyć ile każdy z nich jest wart Gratuluje poziomu
__________________


Czyń swoją Wolę, niechaj będzie całym Prawem...
Miłość jest Prawem, Miłość podług Woli...

17 czerwca 2011r. logując się do gry dowiedziałem się, że konkurs na tibia.com... inaczej: Premium Account Your premium time expires at Jun 11 2012, 22:19:39 CEST. Mater Dei!!!!!! Oo

21:56 Waleczna Rigia [2]: ty jestes synem garbatego pajaka

Ostatnio edytowany przez Masterwizard - 02-02-2013 o 12:56.
Masterwizard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2013, 16:20   #1403
Vermilion
Użytkownik Forum
 
Vermilion's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2007
Lokacja: s piekua

Posty: 180
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Na serio przejmujesz się tym, co ludzie piszą o tobie w internecie? I to jeszcze na forach gry, która ledwo żyje? Jak patrzę, ile czasu marnujesz na granie i cały ten syf z nim związany to śmiać mi się chce. A wieszanie sobie listy członków gildii w pokoju zakrawa według mnie o chorobę psychiczną. Grow up.
__________________
15:25 Ten Oto Knight [15]: Soul Binger to chlopak i oszust Zal mi tego Nooba i udaje cwaniaka jego mama nie ma plecuw a on pisze uszami

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mentuss Pokaż post
ej blind orc jest orkiem
ORLY???!!!!111?

Ostatnio edytowany przez Vermilion - 01-02-2013 o 17:42.
Vermilion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2013, 19:57   #1404
Rismantox
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 02 2013

Posty: 5
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Domyślny

Gratulacje chłopaki
Rismantox jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2013, 20:22   #1405
Masterwizard
Użytkownik Forum
 
Masterwizard's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2011
Lokacja: Rookgaard
Wiek: 42

Posty: 270
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Silvera
Poziom: 106
Skille: Dst25
Poziom mag.: ;]
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vermilion Pokaż post
Na serio przejmujesz się tym, co ludzie piszą o tobie w internecie? I to jeszcze na forach gry, która ledwo żyje? Jak patrzę, ile czasu marnujesz na granie i cały ten syf z nim związany to śmiać mi się chce. A wieszanie sobie listy członków gildii w pokoju zakrawa według mnie o chorobę psychiczną. Grow up.
Przejmowanie się, a obrona przed chamstwem, to dwie różne rzeczy. Zastanawiam się, jak Ty byś zareagował, no chyba że należysz do pokroju ludzi, którym jeśli się pluje na łeb, to mówią, że deszcz pada.
Moją osobistą kwestią jest jak urozmaicam swój pokój i jak podchodzę do gry, mogę nawet rozmazać ekstrementa na ścianie, jeśli uznam to za stosowne. Każdy robi jak uważa, pierwsze słyszę aby to Prawo było objawem choroby. Czas na granie i jego marnowanie? - spójrz na moje staty czasu online, później się wypowiadaj, bo niestety nie przygotowałeś się do lekcji.

btw. Dobrze, ze przypomniałeś mi o liście Gildii, muszę wydrukować i powiesić nową, od tamtego czasu wielu członków doszło...
Pozdrawiam
__________________


Czyń swoją Wolę, niechaj będzie całym Prawem...
Miłość jest Prawem, Miłość podług Woli...

17 czerwca 2011r. logując się do gry dowiedziałem się, że konkurs na tibia.com... inaczej: Premium Account Your premium time expires at Jun 11 2012, 22:19:39 CEST. Mater Dei!!!!!! Oo

21:56 Waleczna Rigia [2]: ty jestes synem garbatego pajaka

Ostatnio edytowany przez Masterwizard - 01-02-2013 o 22:48. Powód: dodano emotikonek+zdanie
Masterwizard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2013, 18:45   #1406
Mathil
Użytkownik Forum
 
Mathil's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2008
Lokacja: Kraków

Posty: 81
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Nerana
Poziom: 78
Domyślny

@Masterwizard

Na kiedy planujesz stówę?
__________________
"Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wciąż wybitnym sportowcem."

[ Marco Pantani ]
Mathil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2013, 22:45   #1407
Masterwizard
Użytkownik Forum
 
Masterwizard's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2011
Lokacja: Rookgaard
Wiek: 42

Posty: 270
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Silvera
Poziom: 106
Skille: Dst25
Poziom mag.: ;]
Domyślny

Ah Mathilu, może być problem, bo wiele rzeczy mi się zbiegło w zaplanowanym czasie

Natomiast, zapraszam Cię, przy okazji, na tą uroczystość Będzie skromnie, ale swojsko Już parę osób zapisało się, chociaż naprawdę nie wiem kiedy to zrobię

W każdym razie dam znać
__________________


Czyń swoją Wolę, niechaj będzie całym Prawem...
Miłość jest Prawem, Miłość podług Woli...

17 czerwca 2011r. logując się do gry dowiedziałem się, że konkurs na tibia.com... inaczej: Premium Account Your premium time expires at Jun 11 2012, 22:19:39 CEST. Mater Dei!!!!!! Oo

21:56 Waleczna Rigia [2]: ty jestes synem garbatego pajaka
Masterwizard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2013, 09:49   #1408
Trathos
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 10 2010
Lokacja: Stalowa Wola

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Trathos
Profesja: Rookstayer
Świat: Obsidia
Trathos ma numer GG 1188979
Domyślny

Gratulacje dla wszystkich Widać że ten dział Rookgaardu żyje dzięki trzem osobom,szkoda że nie ma tego życia co 10 lat temu ahh to były czasy gdzie się wchodziło na forum codziennie rano i czytało masę postów . Powodzenia w nabijaniu kolejnych poziomów


-------------
*2002-2013*
-------------

Ostatnio edytowany przez Trathos - 03-02-2013 o 09:49. Powód: Automerged Doublepost
Trathos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-02-2013, 04:33   #1409
Mathil
Użytkownik Forum
 
Mathil's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2008
Lokacja: Kraków

Posty: 81
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Nerana
Poziom: 78
Domyślny

@Prusik

Gratulacje! Go go 50!

@Trathos

Niestety, co było nie wróci. Mimo wszystko jest bardzo miło przeczytać takie ciepłe słowa.

@Masterwizard

Na pewno wpadnę! Tylko możesz mi tutaj na PW dać znać deczko wcześniej. :-D


Ahoj!
__________________
"Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wciąż wybitnym sportowcem."

[ Marco Pantani ]

Ostatnio edytowany przez Mathil - 04-02-2013 o 04:34.
Mathil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2013, 15:29   #1410
Masterwizard
Użytkownik Forum
 
Masterwizard's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2011
Lokacja: Rookgaard
Wiek: 42

Posty: 270
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Silvera
Poziom: 106
Skille: Dst25
Poziom mag.: ;]
Domyślny

Gratuluję wszystkim osiągnięć!! Mathil, przepraszam...
__________________


Czyń swoją Wolę, niechaj będzie całym Prawem...
Miłość jest Prawem, Miłość podług Woli...

17 czerwca 2011r. logując się do gry dowiedziałem się, że konkurs na tibia.com... inaczej: Premium Account Your premium time expires at Jun 11 2012, 22:19:39 CEST. Mater Dei!!!!!! Oo

21:56 Waleczna Rigia [2]: ty jestes synem garbatego pajaka
Masterwizard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2013, 16:20   #1411
*Achilles*
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 02 2013

Posty: 20
Domyślny

Ogromne Gz MS, dzięki za uwzględnienie mnie w SS. Mam nadzieje, że nie skończysz gry. Cóż pozostaje powiedzieć, na chwilę obecną wstępnie GOGO 110
*Achilles* jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2013, 07:50   #1412
Trathos
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 10 2010
Lokacja: Stalowa Wola

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Trathos
Profesja: Rookstayer
Świat: Obsidia
Trathos ma numer GG 1188979
Domyślny

Gratulacje wbicia 100 poziomu,mam nadzieję że nie zaprzestaniesz grać jak inni po wbiciu 100 . A ja tylko czekam jak jedna osoba dogoni Crisne a mianowicie Geeh Neto w 6 miesięcy wbił 101 poziom ale gra na serwerze gdzie exp jest x2 i ma Pacca,oj będzie się dziać
Trathos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2013, 16:30   #1413
Masterwizard
Użytkownik Forum
 
Masterwizard's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2011
Lokacja: Rookgaard
Wiek: 42

Posty: 270
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Silvera
Poziom: 106
Skille: Dst25
Poziom mag.: ;]
Domyślny

I niech się dzieje A ja w sumie chyba nie rozstaję się z Tibią, no może częstotliwość gry ulegnie zmianie, bo teraz walczę w pracy 7 dni/tydzień ^^

Trudno ot tak przestać .....jeśli spędziło się tu tyle czasu... Show must go on

Co do Crisne bota, to fakt, mam nadzieję, że ktoś go w końcu przebije...a jeśli uczyni to bez bota, to wręcz będę kwiczał z radości
__________________


Czyń swoją Wolę, niechaj będzie całym Prawem...
Miłość jest Prawem, Miłość podług Woli...

17 czerwca 2011r. logując się do gry dowiedziałem się, że konkurs na tibia.com... inaczej: Premium Account Your premium time expires at Jun 11 2012, 22:19:39 CEST. Mater Dei!!!!!! Oo

21:56 Waleczna Rigia [2]: ty jestes synem garbatego pajaka

Ostatnio edytowany przez Masterwizard - 17-02-2013 o 16:38.
Masterwizard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2013, 18:53   #1414
Mathil
Użytkownik Forum
 
Mathil's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2008
Lokacja: Kraków

Posty: 81
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Nerana
Poziom: 78
Domyślny

@Masterwizard

Na wstępie chciałem pogratulować wbicia tego upragnionego setnego levela! Mam nadzieję, że na tym się nie skończy i będę mógł oglądać kolejne awanse z Twojej strony.

Jeśli chodzi o screena to trudno się mówi, nic się takiego nie stało. Jest mi i tak miło,że zostałem wymieniony.

Pozdrawiam Cię,

Ahoj!
__________________
"Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wciąż wybitnym sportowcem."

[ Marco Pantani ]
Mathil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2013, 20:09   #1415
Fallows
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 03 2011

Posty: 43
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Selena
Poziom: 51
Domyślny

Gratulacje Masterwizard. Fajnie, że nie tylko Ty się cieszysz z tego awansu Bardzo dużo osób liczyło na Ciebie i się nie zawiodło. Jak dla mnie każdy następny awans będzie mega osiągnięciem.
PS. Dziękuję za pozdrowienia
Fallows jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2013, 17:01   #1416
*Achilles*
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 02 2013

Posty: 20
Domyślny

Weźcie no rozruszajcie temat screanów, bo niedługo będę miał 35 moim rookiem i wstyd wrzucać awans na 35 jak post wyżej awans na 100 jest
*Achilles* jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2013, 17:34   #1417
Mathil
Użytkownik Forum
 
Mathil's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2008
Lokacja: Kraków

Posty: 81
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Nerana
Poziom: 78
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez *Achilles* Pokaż post
Weźcie no rozruszajcie temat screanów, bo niedługo będę miał 35 moim rookiem i wstyd wrzucać awans na 35 jak post wyżej awans na 100 jest
Wrzucaj awans bez znaczenia co jest wklejone wcześniej.
__________________
"Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wciąż wybitnym sportowcem."

[ Marco Pantani ]
Mathil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2013, 20:09   #1418
Prusik
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 01 2013

Posty: 9
Domyślny

Gratulacje dla wszystkich.
Prusik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-02-2013, 15:53   #1419
Grinvald
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 02 2013

Posty: 3
Domyślny

Tydzień minął od awansu, ale takie wydarzenie to i nie może zabraknąć moich gratulacji, mimo że spóźnionych.

Masterwizard gratulację zapału. Rzadko kiedy się widuje 'manualów' grających na takim poziomie (zarówno jak chodzi o level i poziom rpg). Oby to nie był ostatni awans. Powodzenia!
Grinvald jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2013, 10:44   #1420
Masterwizard
Użytkownik Forum
 
Masterwizard's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2011
Lokacja: Rookgaard
Wiek: 42

Posty: 270
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Silvera
Poziom: 106
Skille: Dst25
Poziom mag.: ;]
Domyślny

Bardzo wszystkim dziękuję
__________________


Czyń swoją Wolę, niechaj będzie całym Prawem...
Miłość jest Prawem, Miłość podług Woli...

17 czerwca 2011r. logując się do gry dowiedziałem się, że konkurs na tibia.com... inaczej: Premium Account Your premium time expires at Jun 11 2012, 22:19:39 CEST. Mater Dei!!!!!! Oo

21:56 Waleczna Rigia [2]: ty jestes synem garbatego pajaka
Masterwizard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:39.


Powered by vBulletin 3