Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 16-08-2007, 10:21   #1
Pepin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 06 2007

Posty: 28
Domyślny Ekskalibug logiczne rozwiązanie

1. Odpowiedź Avar tara

Jestem pewny, że miecz ten leży ukryty w skarbcu Rycerzy Koszmaru pod Spustoszonymi Równinami. Planuję ekspedycję tam, aby pokonać Bezlitosną Siódemkę, ale najpierw muszę ocalić świat.

Ja trzymałem się tego związku z Poh'em(spustoszone równiny) i rycerzami koszmaru

Teraz kilka książęk

Broń została ukryta. Upewniliśmy się, że tylko odważny bohater o nieskalanej duszy może ją odnaleźć. Piekielne miejsce będzie strzeżone przez nasz Zakon. Jeśli zajdzie taka potrzeba, będziemy je strzec w nieskończoność. Żadna magia nie będzie w stanie odkryć nasze sekrety.
Użyliśmy najpotężniejszych zaklęć i najsprytniejszych sztuczek jakie nasze umysły mogły stworzyć. Nie będzie możliwości by oszukać nasze straże, albo rzucić na nie urok. Jestem pewny, dołączając do tego nasze zagadki i pułapki, że nasze siły będą w stanie walczyć przeciw każdemu złu które rzuci nam wyzwanie. Nawet przeciw samej Bezlitosnej Siódemce, jeśli będzie trzeba.

Bezlitosna siódemka czyżby legendarni faraonowie lub potwory z PoI
A teraz najważniejszy Fragment

Kiedy wieża upadnie
Kiedy zimno straci swe żądło
Kiedy mali przemaszerują salami wielkich
Kiedy władca morderców straci swą godność
Kiedy lód pocałuje ogień
Kiedy strzała nie pofrunie dwa razy
Kiedy piorun uciszy ciszę
Kiedy czerwień spotka zieleń na złotym gruncie
Kiedy kość słoniowa pęknie w krwią splamionych rękach
Kiedy umarli przejdą po ziemi naśmiewając się z bogów
Kiedy imiona zostaną wymazane i tak stracone, powrócą
Kiedy zakazane bliźnięta nie będą już istnieć
Kiedy jednooki król umrze w ogniu
Kiedy zdrajca spotka swój los
Excalibug odrodzi się w płomieniach sprawiedliwości.


Ten wiersz jest Najważniejszy dla mnie bo jak pewnie się domyślacie jest to zagadka logiczna. Mówiąca co trzeba położyć na poszczegulnyh miejscach obok skarbca rycerzy koszmaru to miejsce jest obok skarpca mieczem na skale (czyżby ekskalibug?)są miejsca z takimi samymi wypustkami jak w qescie na członkostwo w rycerzach koszmaru tam i jak podejrzewam tu też trzeba położyć odpowiednie przedmioty a przedmioty opisane są w wierszu powyżej.

Piszcie tu próby rozwiązania tego wątku a nie wszystkich naraz głównie chodzi o wiersz.



Oto według mnie przedmioty wspomniane w zagadce pul jest 9 w 3 rzędach po 3
1.Godność Asanisa
2.lód i ogień
3.piorun i instrument
4.red i gren tunick?
5.elefan tusk i kref
6.ded cyklop i ogień?

Więcej nie mogę odgadnąć

P.S Wcale nie uważam że jest to koniec qestu uważam że to dopiero przedsionek.Pomóżcie go rozwiązać i nie nabijajcie postów piszcie ważne rzeczy

*down**
Trochę źle to rozumiecie to hodzi o przedmioty a nie konteksty z pustynią czy innymi miejscami

Ostatnio edytowany przez Pepin - 16-08-2007 o 12:27.
Pepin jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-08-2007, 11:01   #2
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Voon ma numer GG 1528304
Domyślny

było, było ale tamten temat utonoł w spamie.

...6.ded cyklop i ogień?... - a czy cyclopy maja króla ? na to musimy poczekać

Kiedy umarli przejdą po ziemi naśmiewając się z bogów - nieumarli na pohu

Kiedy zakazane bliźnięta nie będą już istnieć - śmierć kaczyńskich ?

mógłbym tak jeszcze te konteksty wymieniać a wymieniać ale nie pisze tak szybko jak myśle

a tych podkontekstów znalazłem sporo
Voon jest offline  
stary 16-08-2007, 11:51   #3
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pepin Pokaż post
1. Odpowiedź Avar tara

Jestem pewny, że miecz ten leży ukryty w skarbcu Rycerzy Koszmaru pod Spustoszonymi Równinami. Planuję ekspedycję tam, aby pokonać Bezlitosną Siódemkę, ale najpierw muszę ocalić świat.

Ja trzymałem się tego związku z Poh'em(spustoszone równiny) i rycerzami koszmaru
No dobra, a co jeśli prawdę mówi NPC, mówiący, iż excalibug znajduje się pod Edron (notabene, ten NPC chyba znajduje się na PoHu).
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline  
stary 16-08-2007, 12:03   #4
Sankar
Użytkownik Forum
 
Sankar's Avatar
 
Data dołączenia: 20 01 2007
Lokacja: PL?

Posty: 104
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Może
-Kiedy mali przemaszerują salami wielkich->jakiś związek z krasnoludami?
-Kiedy lód pocałuje ogień-> gdy to sie stanie powstanie woda albo para
-Kiedy czerwień spotka zieleń na złotym gruncie->złoty grant to chyba pustynia
a zielone to trawa/trucizna czerwone ogień/krew
-Kiedy jednooki król umrze w ogniu->cyklop albo beho(ma jedno wielkie oko nie)

Proszę nie gadajcie było było było ci co tu piszą nooby debile itp(jak masz zamiar coś takiego napisać nie pisz) może z dobrym podejściem uda się chociaż coś odkryć nie mówię że jakąś super rzecz ale coś co za kilka up sie przyda.....
__________________
Coś nie podoba Ci się w mojej opinii ?

Ostatnio edytowany przez Sankar - 16-08-2007 o 12:15.
Sankar jest offline  
stary 16-08-2007, 12:18   #5
szymon287
Użytkownik Forum
 
szymon287's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2005
Wiek: 33

Posty: 915
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Plotek
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Domyślny

@przeczytajcie sobie na erigu, npc ktorzy mowia o tym mieczu jest duzo info o teranach LB
"bezlitosna 7"to przeciez demki, ktorych jeszcze nie ma (pare razy gm na TS z summonowal)

btw. ten fragmen tekstu skad wziales?;o
szymon287 jest offline  
stary 16-08-2007, 13:04   #6
Sir szofer
Użytkownik Forum
 
Sir szofer's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 32

Posty: 372
Stan: Na Emeryturze
Imię: Terius
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Poziom: 120
Skille: 85/83
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sankar Pokaż post
Może
-Kiedy mali przemaszerują salami wielkich->jakiś związek z krasnoludami?
Mi się bardziej wydaje że to "mali"czyli gracze przemaszerują salami "wielkich"
być może chodzi tu o seal'e w PoI queście.
__________________
LVL: MLVL:
10 [x] 1 [x]
15 [x] 2 [x]
20 [x] 3 [x]
30 [x] 4 [x]
40 [x] 5 [x]
50 [x] 6 [x]
75 [x] 7 [x]
85 [x] 8 [x]
100 [x]
Sir szofer jest offline  
stary 16-08-2007, 13:09   #7
Withord
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 04 2006
Lokacja: Trumna

Posty: 491
Stan: Niegrający
Imię: Nijak
Świat: Ni
Poziom: 1
Skille: 99/99
Poziom mag.: 1
Withord ma numer GG 10110001100
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pepin Pokaż post

Teraz kilka książęk

Broń została ukryta. Upewniliśmy się, że tylko odważny bohater o nieskalanej duszy może ją odnaleźć.
He he, no to chyba żaden tibijczyk nie zdobędzie tego miecza

Cytuj:
Bezlitosna siódemka czyżby legendarni faraonowie lub potwory z PoI
A teraz najważniejszy Fragment
Bezlitosna siódemka to taka kasta demonów a nie faraonowie...
Withord jest offline  
stary 16-08-2007, 13:39   #8
Sankar
Użytkownik Forum
 
Sankar's Avatar
 
Data dołączenia: 20 01 2007
Lokacja: PL?

Posty: 104
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

@ Sir szofer
ciekawa teoria ale z tymi krasnalami chyba bardziej pasuje bo Ekskalibug to może być broń/zbroja/inna rzecz ale (uznajmy tą rzecz za miecz) ten przedmiot mogły zrobić krasnale

Wymyśliłem teorie ekskalibug odpowiednikiem jest miecz Artura z legend (ten co tam wyją mieczyk ze skały itp) miał on rycerzy okrągłego stołu w tibi mogą to być demony z Bezlitosnej siódemki a ów Artur szukał świętego grala więc zdobycie tego mieczyka morze wiązać sie z dopiero z początkiem misji
(może cip lubi "pobawić" sie legendami i proszę nie wyśmiewać to tylko teoria która ma pewnie dużo niewiadomych i znaków zapytania)
__________________
Coś nie podoba Ci się w mojej opinii ?

Ostatnio edytowany przez Sankar - 16-08-2007 o 13:43.
Sankar jest offline  
stary 16-08-2007, 14:28   #9
Agrael
Użytkownik Forum
 
Agrael's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2007
Lokacja: Barwice

Posty: 43
Imię: ;p
Gildia: ;p
Świat: ;p
Poziom: ;p
Skille: ;p
Poziom mag.: ;p
Domyślny Moje przypuszczenia...

"Kiedy wieża upadnie" - Wieża hmmm... jest wieża na Femor Hills (niedostępna), Feru chyba pojawia się w wieży, Triangle Tower - tam już jest Quest i jest jeszcze wiele wieży, ale ta na Femor Hills być może jest najbardziej odpowiednia.

"Kiedy zimno straci swe żądło" - Niedawno pojawiły się nowe lodowe wyspy, ale one chyba nie mają "żądła", chyba Ghazbaran pojawia się na gdzieś na nowych terenach, jest władcą ostrzy i możliwe że "żądło" to jego broń. Twórcy Tibii "ściągali" od Lotr, a miecz Froda nazywał się żądło, więc może to być jakoś powiązane.

"Kiedy mali przemaszerują salami wielkich" - Mali = dwarfy, dworci, chakoye. Sale wielkich - Sal może być wiele, ale dwarfy mogą mieć coś wspólnego z kontnentem, dworci z Tiquandą, a chakoye ze Svargrond. Mali może oznaczać równie dobrze coś innego. Mogą to być wysokie osoby, ale małe np. pod względem siły, a gracze mogą być tego dobrym przykładem.

"Kiedy władca morderców straci swą godność" - Od razu mam na myśli Ruthles Seven, może nawet samego Urgitha. Stracić swą godność = Zginąć lub zostać okradzionym.

"Kiedy lód pocałuje ogień" - Być może część jakiegoś Questu, np. w Dreamer Chalenge Quest (chyba dobrze napisałem) na przeciwko stawiasz life ring i death ring oraz wode i fire field. Nie wiem czym może być lód teraz powstały tylko lodowe potworki i wyspy. Tu mogą być setki rozwiązań.

"Kiedy strzała nie pofrunie dwa razy" - Jeden z najgorszych wersów. Jeszcze nad tym pomyśle.

"Kiedy piorun uciszy ciszę" - Jestem pewny, że w Tibii nie ma żadnej pogody, ale piorun może oznaczać energie. Tylko jak nią można uciszyć ciszę skoro cisza oznacza, że jest już uciszona. Trochę to pokręcone.

"Kiedy czerwień spotka zieleń na złotym gruncie" - W samej grze jest wiele kolorów i wiele czerwonych i zielonych rzeczy. Fire Field i Poison Field, Krew i Szlam, Trawa i Lawa... Nieskończoność.

"Kiedy kość słoniowa pęknie w krwią splamionych rękach" - Elephant Tusk, może jest jakiś sposób, aby go zniszczyć, ale jak splamić sobie ręce krwią, może trzeba coś zabić, albo wylać na tuska krew.

"Kiedy umarli przejdą po ziemi naśmiewając się z bogów" - Wiele jest w Tibii Skeletonów, Ghouli. Jednak może chodzi o Undead Minion, Dracola lub coś takiego. Może pojawi się nowy Boss.

"Kiedy imiona zostaną wymazane i tak stracone, powrócą" - Heh... raczej nie namelock. W notebook Amber są wypisane imiona NPC, ale nie sądzę by miało to coś wspólnego. Przyszło mi jednak do głowy, że jak jakiś gracz umrze to jednak powraca w temple. Potworki też po zabiciu respią się, ale nie sądzę aby którykolwiek z moich pomysłów był prawidłowy.

"Kiedy zakazane bliźnięta nie będą już istnieć" - Może Trójca Terroru. Być może trzeba zabić całą trojkę i dostajesz jakąś następną wskazówkę.

"Kiedy jednooki król umrze w ogniu" - DeadEYE Deavius to pirat z jednym okiem, ale królem nazwać go nie można. Gazer ma jedno oko, ale Beholdery mają i więcej (jedno duże i kilka małych na czółkach), ale król pasowałby do The Evil Eye. Cyklopy nie mają króla na 99%. 1% to zawsze coś. Pewnie jest wiele miejsc i potworów nie widzianych przez żadnego gracza. Ostatnim kandydatem może być Bazyliszek, bo nie wiadomo jak wygląda i może obdarzono go tylko jednym okiem. Jeśli już znajdziesz KRÓLA powinieneś zabić go ogniem, a jeśli będzie to NPC może musisz rzucić pod niego fire field czy coś takiego.

"Kiedy zdrajca spotka swój los" - Bazir (władca kłamstw), zdrada może polegać na kłamstwie. Tafariel (pani przeklętych), przekleństwo z powodu zdrady (?). Znając Tibie LOSEM będzie śmierć.

"Excalibug odrodzi się w płomieniach sprawiedliwości" - tzn. albo dostaniesz miecz, albo pojawi się on w jakimś miejscu (zapewne dobrze strzeżonym) i musisz go stamtąd zabrać.

Ufff... napisałem się , ale to są moje propozycje i myślę, że każda wskazówka na ten temat powinna zostać przeczytana...
__________________
;p
Agrael jest offline  
stary 16-08-2007, 14:49   #10
Sankar
Użytkownik Forum
 
Sankar's Avatar
 
Data dołączenia: 20 01 2007
Lokacja: PL?

Posty: 104
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

@up
Nawet nawet przypuszczenia
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Agrael Pokaż post
"Kiedy zimno straci swe żądło" - Niedawno pojawiły się nowe lodowe wyspy, ale one chyba nie mają "żądła", chyba Ghazbaran pojawia się na gdzieś na nowych terenach, jest władcą ostrzy i możliwe że "żądło" to jego broń. Twórcy Tibii "ściągali" od Lotr, a miecz Froda nazywał się żądło, więc może to być jakoś powiązane.
To może mieć sęs

Ale to
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Agrael Pokaż post
"Kiedy zakazane bliźnięta nie będą już istnieć" - Może Trójca Terroru. Być może trzeba zabić całą trojkę i dostajesz jakąś następną wskazówkę.
Chodzi o bliźnięta nie o trojaczki

I siedząc pod depo widziałem jak Polacy sie kłócili ze mogą sie nawzajem zabić na 1 hit może i oto chodzi tu "Kiedy strzała nie pofrunie dwa razy" trzeba cos zabić/zniszczyć jednym walnięciem ale uciszyć cisze cisze da sie uciszyć hałasem muzyka???
__________________
Coś nie podoba Ci się w mojej opinii ?
Sankar jest offline  
stary 16-08-2007, 14:59   #11
Styzoryk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Kiedy czerwień spotka zieleń na złotym gruncie
Ktoś się walnie w kaktus i poleci krew?
Czy może na oazach wybuchna wojny np. Najazdy nomadów.
Czy mogą być 2 najazdy na raz?
Np. Nieumarli an poh i nomadzi...
Może o królu cyclopsów wie coś Sweaty Cyclops?
... "Jest wiele różnych wersji tej samej historii [...] ale wszystkie prawdziwe".
(Tia Dalma, Pirates From Carribean and the Dead Man's Chest.)
 
stary 16-08-2007, 15:33   #12
Arcymag
Użytkownik Forum
 
Arcymag's Avatar
 
Data dołączenia: 18 04 2007

Posty: 276
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Nerana
Poziom: 61
Skille: 85/71
Poziom mag.: 15
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sankar Pokaż post
@up
może i oto chodzi tu "Kiedy strzała nie pofrunie dwa razy" trzeba cos zabić/zniszczyć jednym walnięciem ale uciszyć cisze cisze da sie uciszyć hałasem muzyka???
Myśle, że z tą strzałą może być właśnie takie coś...

Co do ciszy... Nasunęła mi się tylko na myśl komnata pełna instrumentów, które same grają ;p
__________________
Cytuj:
i pisze sie hyba fembruas.
Cytuj:
I ain't polish the only language I know its spanish and english I have lots of polish friends on Zanera, so shut up you KURWA!
Arcymag jest offline  
stary 16-08-2007, 15:58   #13
AzuranskiRookstayerXL
Użytkownik Forum
 
AzuranskiRookstayerXL's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2007

Posty: 418
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Azura
AzuranskiRookstayerXL ma numer GG 10162346
Domyślny

Tymi bliźniętami mogą być Fafnar i Suon. Więcej informacji- http://www.tibia.com/library/?subtopic=genesis&page=3
__________________


Notatka - [email protected]
AzuranskiRookstayerXL jest offline  
stary 16-08-2007, 16:19   #14
Irwin546
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 05 2007

Posty: 299
Domyślny

co do ciszy:
MORAGROTH!
lol że też na to nie padliśmy
podobno ten demon robi nutki, może trzeba go zabić? Podobno śpiewa nieziemskie piosenki...
podobno pojawia się on na Goromie....
Albo: trzeba będzie coś zagrać na jakimś instrumencie, bo uciszenie ciszy to prosta metafora czyli po prostu robić hałas ....
__________________
mapa!
mapa2!
I AM CELOZ FAAAN!-CEloz rób fejka or ded!!!!!
Irwin546 jest offline  
stary 16-08-2007, 16:48   #15
Sankar
Użytkownik Forum
 
Sankar's Avatar
 
Data dołączenia: 20 01 2007
Lokacja: PL?

Posty: 104
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AzuranskiRookstayerXL Pokaż post
Tymi bliźniętami mogą być Fafnar i Suon.
Książki o nich przetłumaczone(jakby ktoś chciał poczytać)
http://tibia.pl/books.php?b=8
http://tibia.pl/books.php?b=9
http://tibia.pl/books.php?b=10
http://tibia.pl/books.php?b=11
Znajdują sie one na Rookgardzie

Ale czy to oni wątpię w Tibi są np bracia/siostry/mieszane(bliźnięta można chyba traktować jak bracia) którzy dokazują sobie lub sie kochają??? albo bliźnięta nie muszą być człowiekiem demonem elfem a może to jakieś 2 rzeczy które bez siebie nie mogą być

Co do złotego gruntu bliższa metafora wskazuje na pustynie albo do piramid są te podłogi......są takie no......jakby złote lub kopalnie z których wydobywa sie złoto

@down
Lub z inną wierzą albo wieża to metafora góry
__________________
Coś nie podoba Ci się w mojej opinii ?

Ostatnio edytowany przez Sankar - 16-08-2007 o 17:14.
Sankar jest offline  
stary 16-08-2007, 17:07   #16
Realfun
Użytkownik Forum
 
Realfun's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2007
Lokacja: Michałow-Reginów\Legionowo

Posty: 55
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Aker Ghort
Profesja: Elite Knight
Gildia: Cokkie team
Świat: Celesta
Poziom: ***
Skille: ***
Poziom mag.: **
Strzałka ciekawe...

Kiedy wieża upadnie- wedlug mnie ma to zwiazek z wierza na ktorej sie respi Ferumbrass lub z Knight Watch Tower, nieoficjalnie mowi sie ze KWT jest zwiazana z Winged helmet quest, moze jak wykona sie ta misje to bedzie mozna dojsc do Excalibuga....
__________________
~~HALA MADRID~~

Realfun jest offline  
stary 16-08-2007, 18:02   #17
SeaIronSlayer
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Ss?

""Excalibug odrodzi się w płomieniach sprawiedliwości" - tzn. albo dostaniesz miecz, albo pojawi się on w jakimś miejscu (zapewne dobrze strzeżonym) i musisz go stamtąd zabrać."


Czyżby.. Spike Sword?
Sorka jak odswiezam
 
stary 16-08-2007, 19:46   #18
Sankar
Użytkownik Forum
 
Sankar's Avatar
 
Data dołączenia: 20 01 2007
Lokacja: PL?

Posty: 104
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

@Up
Może, ale zapomnij na chwile o innych legendach tibiańskichi złóżmy wszystko w całość

-Kiedy wieża upadnie-metafora góry albo jakaś znana nam wieża
-Kiedy zimno straci swe żądło-możliwe powiązanie z Ghazbaranem
-Kiedy mali przemaszerują salami wielkich-"mali" to krasnale albo inne istoty lub człowiek(gracz)
-Kiedy władca morderców straci swą godność-związane z parszywą 7 ale co godność stracą umierając
-Kiedy lód pocałuje ogień-związek z żywiołami może gdzieś jest odp w księgch o żywiołach(podałem kilka postów up)
-Kiedy strzała nie pofrunie dwa razy-że trzeba coś zaatakować/zabić/zniszczyć raz
-Kiedy piorun uciszy ciszę-cisze da sie uciszyć hałasem(jedyne co w tibi wydaje dźwięk to instrumenty gdy coś mówimy albo jemy) ale błyskawica? jakiś czar na błyskawice wymówić w ciszy ???
-Kiedy czerwień spotka zieleń na złotym gruncie-to ma za dużo znaczeń
-Kiedy kość słoniowa pęknie w krwią splamionych rękach- Elephant Tusk rozwalić?
-Kiedy umarli przejdą po ziemi naśmiewając się z bogów-z bram piekieł coś wyjdzie i rozwali thais??
-Kiedy imiona zostaną wymazane i tak stracone, powrócą-na grobach znikną napisy i pacjenci w trumnach ożyją ?
-Kiedy zakazane bliźnięta nie będą już istnieć-o tym trudno cokolwiek powiedzieć
-Kiedy jednooki król umrze w ogniu-są na ziemi tibi jednoocy królowie (cyklopi ich nazywano jednookimi)
-Kiedy zdrajca spotka swój los - Bazir (władca kłamstw), zdrada może polegać na kłamstwie. Tafariel (pani przeklętych), przekleństwo z powodu zdrady (?) jedynie to ma sens
-Excalibug odrodzi się w płomieniach sprawiedliwości- eee to brzmi bardziej jak to z feniksem że z popiołów sie odradza
__________________
Coś nie podoba Ci się w mojej opinii ?
Sankar jest offline  
stary 16-08-2007, 20:04   #19
Avallach
Użytkownik Forum
 
Avallach's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2007

Posty: 946
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Celesta
Poziom: 95+
Skille: 80/75
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Agrael Pokaż post
"Kiedy umarli przejdą po ziemi naśmiewając się z bogów" - Wiele jest w Tibii Skeletonów, Ghouli. Jednak może chodzi o Undead Minion, Dracola lub coś takiego. Może pojawi się nowy Boss.
A moze tylko po ataku na PoH?? Nieumarli??

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Agrael Pokaż post
"Kiedy jednooki król umrze w ogniu" - DeadEYE Deavius to pirat z jednym okiem, ale królem nazwać go nie można. Gazer ma jedno oko, ale Beholdery mają i więcej (jedno duże i kilka małych na czółkach), ale król pasowałby do The Evil Eye. Cyklopy nie mają króla na 99%. 1% to zawsze coś. Pewnie jest wiele miejsc i potworów nie widzianych przez żadnego gracza. Ostatnim kandydatem może być Bazyliszek, bo nie wiadomo jak wygląda i może obdarzono go tylko jednym okiem. Jeśli już znajdziesz KRÓLA powinieneś zabić go ogniem, a jeśli będzie to NPC może musisz rzucić pod niego fire field czy coś takiego.
najprawdopodobniej Bazyl
__________________
...Przeważnie, widać to po mnie wyraźnie...
...Otoczenie nie działa na mnie zakaźnie...


To wroga sugestia, pożera cię jak bestia,
Mów do serca bitu, bo tam jest amnestia.
Paktofonika [Pfk Company]
Avallach jest offline  
stary 16-08-2007, 20:35   #20
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

Broń została ukryta. Upewniliśmy się, że tylko odważny bohater o nieskalanej duszy może ją odnaleźć. Piekielne miejsce będzie strzeżone przez nasz Zakon.

"piekielne miejsce" moze gdzies na goromie

Kiedy mali przemaszerują salami wielkich - a moze na sali z tp na poi summonowac dwarfa i niech sobie przejdzie po niej

Kiedy lód pocałuje ogień-to ma zwiazek z lodowymi wyspami (tzn. vega senja folda svagrond) moze gdzies tam jest cos takiego ze jest loot a na nim fire field czy cos w tym stylu

Kiedy strzała nie pofrunie dwa razy - hmmmm kiedy paladyn wystrzeli 1 strzale i zginie czy cos w tym stylu

Kiedy czerwień spotka zieleń na złotym gruncie - zloty grunt darashia lub inna pustynia czerwien i zielen przecierz scaraby larvy itd. maja trucizne zamist krwi a moze na polu z ich krwia ty musisz pozwolic wlanac w siebie blood hita

Kiedy kość słoniowa pęknie w krwią splamionych rękach - zabijasz elephanta,mamuta to kosc sloniowa peka np. kosc im zlamales a ty masz krew na rekach bo z nim walczyles

Kiedy imiona zostaną wymazane i tak stracone, powrócą - hmmmmm... moze jakis potwor kiedys byl skasowali go a moze teraz powroci

Kiedy zakazane bliźnięta nie będą już istnieć - hmmmm.. necro i priestess??
albo te 2 odpowiedniki Frost Giant

Kiedy jednooki król umrze w ogniu - a moze sweaty cyclop to ich krol moze jakos zrobic zeby umarl na ogniu

Kiedy zdrajca spotka swój los - bandita trzeba zabic czy cos w tym stylu smuglera albo cos

Kiedy zimno straci swe żądło - crystal spider przecierz te jego zuwaczki przypominaja 2 zadla nie ;]

Kiedy wieża upadnie - hmmm to mi nic nie mowi jak cos wymysle to dam znac

Excalibug odrodzi się w płomieniach sprawiedliwości. - plomienie sprawiedliwosci na jakims fire field sie zrespi

takie sa moje przypuszczenia moge sie mylic (a raczej na pewno sie gdzie myle) ale probowac trzeba
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.
Vasudanin jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:09.


Powered by vBulletin 3