Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-12-2007, 17:08   #201
bober1996
Guest
 

Posty: n/a
Problem LoL

Dostalem Bana za to ze napisalem na trade parabole.pl !!!!
to jest dosc smieszna strona zeby sie posmiac a gm odrazu ban na acc !! co ja mam robic jak mam ban !!! wkurzylem sie niesamowicie Banishment: Account banished until Dec 31 2007, 14:17:56 CET because of advertisement not related to game (Posting links to unsupported websites is a violation of Tibia Rule 2c)
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-12-2007, 13:16   #202
AlcaneKoks
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

ja tam na cipsoft nienazekam ... to my ja psujemy bo jak zleci sie 150 noobow na exp albo nacos to sie wtedy grac nieda
  Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2007, 13:17   #203
AlcaneKoks
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bober1996 Pokaż post
Dostalem Bana za to ze napisalem na trade parabole.pl !!!!
to jest dosc smieszna strona zeby sie posmiac a gm odrazu ban na acc !! co ja mam robic jak mam ban !!! wkurzylem sie niesamowicie Banishment: Account banished until Dec 31 2007, 14:17:56 CET because of advertisement not related to game (Posting links to unsupported websites is a violation of Tibia Rule 2c)
skad cipsoft mial wiedziec ze to smieszna strona ? niemozna wysylac zadnych linkow na publiczne kanaly i tyle a ty to zrobiles wiec masz za swoje
  Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2007, 13:59
Abbath
Ta wiadomość została usunięta przez Dwimenor. Powód: Typowy przykład niedoboru ananasa z puszki w krwi.
stary 26-12-2007, 18:29   #204
KaisuM
Użytkownik Forum
 
KaisuM's Avatar
 
Data dołączenia: 12 09 2005
Lokacja: Iława

Posty: 16
Domyślny

neo... 3 deady przez kicki... - TeleKompromitacja !!

CipSofy ma głupie pomysły.. które demonstruje podczas update-ów

Ostatnio edytowany przez KaisuM - 26-12-2007 o 18:30.
KaisuM jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2007, 18:53   #205
Makasto
Użytkownik Forum
 
Makasto's Avatar
 
Data dołączenia: 29 09 2007
Lokacja: Kraków

Posty: 101
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Valoria
Poziom: 45
Makasto ma numer GG 8028351
Domyślny

JAK Z ROBIĄ PŁATNĄ TIBIE TO 75% LUDZI PRZESTANIE GRAĆ I BEDZIE Z TIBIA THE END
__________________
Mogę prosić o namelocka?
Makasto jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2007, 19:25   #206
Even
Zbanowany
 
Even's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Reykjavik

Posty: 740
Imię: muwiom
Gildia: rze
Świat: tibja ssie
Poziom: oki
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Makasto Pokaż post
JAK Z ROBIĄ PŁATNĄ TIBIE TO 75% LUDZI PRZESTANIE GRAĆ I BEDZIE Z TIBIA THE END
Omfg skad ty mozesz wiedziec? Zaloze sie ze Tibia nie upadnie, ja w sumie chcialbym zeby tibia byla platna bo by nie bylo takich noobow jak ty smierdzacych faccem, ktorzy ciagle pisza wypociny na forum, ze cipsoft nie dal im nowych terenow i czarow. Tibia stalaby sie lepsza, a 90% dzisiejszych noobow/newbie z faccem zalaloby sie lzami, z czego niesamowicie bym sie cieszyl (chociaz juz nie gram w to) milo byloby na takie widoki popatrzec
Even jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2007, 19:30   #207
Ozumi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 10 2006

Posty: 85
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Ktoz to wie
Świat: Nowy pvp
Poziom: 100
Skille: 16/25
Poziom mag.: 70
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bober1996 Pokaż post
Dostalem Bana za to ze napisalem na trade parabole.pl !!!!
to jest dosc smieszna strona zeby sie posmiac a gm odrazu ban na acc !! co ja mam robic jak mam ban !!! wkurzylem sie niesamowicie Banishment: Account banished until Dec 31 2007, 14:17:56 CET because of advertisement not related to game (Posting links to unsupported websites is a violation of Tibia Rule 2c)

Idiotyzm. Trade jest chyba od handlowania nie? a nie od spamowania. Od tego jest RL-Chat. Co z tego ze malo kto tam zaglada? cipsoft zrobil taki kanal i ma on swoj cel. zacznij tam gadac z ludzmi a coraz wiecej osob bedzie tam zagladac.
Ozumi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2007, 22:36   #208
Master'su
Użytkownik Forum
 
Master'su's Avatar
 
Data dołączenia: 25 11 2007

Posty: 58
Król HeHeHe... !!!

Kiedys moim noob harem z miech temu pisze na help chanel przeklenstwa ruznego typu i nic !!!
Master'su jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2007, 00:58   #209
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Master'su Pokaż post
Kiedys moim noob harem z miech temu pisze na help chanel przeklenstwa ruznego typu i nic !!!
To czekam na ciebie na dolerze/harmoni/ocerze, gdy bede online. Np teraz na dolerze.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec

Ostatnio edytowany przez Slythia - 28-12-2007 o 01:23.
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2007, 01:12   #210
Tomows
Użytkownik Forum
 
Tomows's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2007

Posty: 66
Stan: Niegrający
Tomows ma numer GG zapytaj
Domyślny

1. Lvl'e na bronie.
2. Lvl'e na runy.
3. Brak możliwości tworzenia "kamyczków" do "czarowania broni" dla FACC.
4. Zbyt mało nowych terenów dla FACC.
5. Nie lubię ich.

Jedyne co dobre to to, że ludzie przestają w to grać. Przez te update ludzie przestają się uzależniać. Teraz jak któs mówi, że tibia to syf, nie zaprzeczam.
__________________
Tomows jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-12-2007, 01:06   #211
wilq1
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 12 2007

Posty: 5
Domyślny

imo nie pamietam!
wilq1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2008, 11:25   #212
damczaj12
Użytkownik Forum
 
damczaj12's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2008
Lokacja: Mielec

Posty: 59
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Valahaard
Profesja: Royal Paladin
Świat: Empera
Poziom: 78
Domyślny Ile trzeba czekac na zmiane name?

Siemka mam pytanie. Dostalem name locka to zmienilem sobie name i mam pytanie jak trzeba dlugo czekac na zmiane name ? bo juz nie moge sie doczekac..
damczaj12 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2008, 11:26   #213
damczaj12
Użytkownik Forum
 
damczaj12's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2008
Lokacja: Mielec

Posty: 59
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Valahaard
Profesja: Royal Paladin
Świat: Empera
Poziom: 78
Domyślny

ile trzeba czekac na zmiane name ? odp plx ...
damczaj12 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2008, 14:00   #214
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Najczesciej max pare dni, az zaakceptuja nowe imie..
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-01-2008, 22:26   #215
Dodo360
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 12 2007
Lokacja: http://pl.tibiaml.com/
Wiek: 17

Posty: 244
Stan: Niegrający
Dodo360 ma numer GG 10751630 Adres Jabbera do Dodo360
Problem Nie da sie grać!

CIPsoft to ... no brak mi słów.
Chyba nie bede juz w to grał bo:
a) Wsylwestra zhackowali mi konto i stracilem wszystko...
b) Zrobiłem nowe i codziennie padam po 2 - 3 razy na kickach albo jeszcze gorzej typek stoi i sie nie rusza nie moge nic zrobic a dokladnie widze jak te nieszczesne trolle rozrywaja go na kawalki
c) ciągle wyskakują mi błedy przy logowaniu
d) ile sie można z tym męczyć
Jak jeszcze z głupoty otworze trade i widze teksty w stylu PLIX FRI ITANZ CARLIN to nie wiem czy się śmiać czy płakć. Co 2 kroki lag i boje sie na questy jakies isc zeby nie miec jak mój kumpel który na quescie (zapomnialem nazwe) mial w plecaku devil helmet 3 bp uhów 4 k i w cholere manasów i został zabity przez kicka i wyverne... poprostu ŻAL.cip
PS: Ten update śmierdzi ma tylko 2 rzeczy które są naprawde dobre
1. Dzielony Exp
2. Niełamiące się Assassin stary a reszta jest milczeniem... :/
__________________
http://pl.tibiaml.com/
Dodo360 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2008, 12:52   #216
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Witam. Mój nick Xeremon jak widać pod avatarem. Chciałem właśnie pogadać o noobach, banach, o pracy GMów tudzież CMów.
Wszystko zaczęło się w gimnazjum. Moda na Tibię. Każdy grał na Antice, albo Aurei i chwalił się jak to 30 knightem pkowal 8lvle. Jakoś zniechęcił mnie ten obraz. W pewnym momencie usłyszałem o nowym servie. Candia. Non-pvp. Wszystko cacy. No to robie chara. Nick: Xeremon. Profesja: Sorcerer. Taka odmiana od knighta. W pewnym momencie okazało się, że to siedlisko noobów i takich nudnych dzieciorów ze szok. Przyglądałem się z dystansu na sposób grania przeciętnęgo gracza Non-pvp. Bloczenie, Wyzywanie i kozaczenie zza szklanego ekranika. Jednak ku zdziwieniu większości, ja byłem jak zwykle "inny". Czyli przeciwieństwo tamtych cech. Zawsze każdemu pomagałem (choć bywało, że później ta osoba robiła mnie w ch*ja), nigdy nie trapowalem, nie kozaczyłem. I jakoś doczłapałem do 49lvla. Miał być 50 na faccu. Jednak gdy miałem 23% do adva to neo mnie kickło i padłem na Shamanie. Co za niefart nie? Już nie chciało mi się męczyć i kupiłem PACC. W końcu wbiłem ten 50. No i tak expiłem, expiłem. W trakcie tego spotkałem się z wieloma noobami itd. Byłem w kilku gildiach z osobami o podobnym sposobie grania. O podobnych przekonaniach do moich. Coraz to nowe znajomości. Nowa gildia gdy wbiłem 60lvl (Hail Dragonhearts). Nawet raz załapałem bana za bocenie (runemaker). GM nie miał prawa tego zrobić. Odwoływałem się i w końcu stwierdziłem, że to nic nieda. Bo ten baran i tak mi nie uwierzy. W ten wtorek co teraz był wbiłem 97lvl. Moje mażenie 100lvl... POI... DHQ itd. Po ciężkim dniu w budzie chciałem się pobawić w Tibii. Napisałem na trade "SELL BOHS 50K OR SP*ERDALAJ". Soulmann, jeden z takich moich że tak się wyrażę "znajomych", przestrzegł mnie, że mogę za to bana wyłapać. Przyznałem mu rację i zaprzestałem. Następnego dnia wbijam sobie znowu po szkółce na kompa (1 LP. Fajny jestem nie?). Szybko wklepuje passy (no jak każdy robiłem to z 1000 razy), Xeremon, enter... Zaniemówiłem. Pokazał mi się komunikat "Your account is banished." Oznaczało to dożywotniego bana i kasację konta, gdyż poprzedniego bana miałem za bota. Na Tibia.com, doczytałem że dostałem go właśnie za to SP*ERDALAJ na trade. Przez chwilę miałem uczucie, jak bym miał się zaraz poryczeć. A skumaj to, że mam 16 lat. Wyobraź to sobie; 1.5 roku ciężkiej charówy (ch?) i 270zł wydane na pacc. Delete za taką durrnotę. Zażenowanie. Swego rodzaju depresja. Nie wiem jak to uczucie opisać. Miałem pare razy takiego doła, że padłem i to odrabiać znowu trzeba. Ale teraz sie czułem jak kupa gówna. Rozumiecie...? Zablokowali mi możliwość napisania Complaina, więc pisałem na [email protected]. Że to przecież za takie coś? Że bez ostrzeżenia? Że to jest śmieszne! Odpowiedź była w stylu "no delete BAI". Wbiłem na mojego noob palka. Piszę do wszystkich. Zdziwienie i osłupienie. Taki ktoś jak ja! Zawsze każdemu pomaga, uprzejmy, kulturalny (przeklinanie pomijam, bo gębę mam nie wyparzoną). Znało mnie dużo osób na Candii i każdy by się za mną wstawił. Mówili w threadzie na Tibia.com, że to nie słuszny ban, że taki ktoś jak ja dostał DELETA za takie G*WNO?! Skromny o sobie jestem nie? Ale mogę w tym momencie powiedzieć o sobie, że zachowywałem się ultra uczciwie w przeciwieństwie do mas. Botterzy i keylogger senderzy hasają sobie i śmieją się w twarz całemu servowi, a tacy jak ja są banowani za takie ABSURDY!!!??? Ludzie przecież to jest śmiech na sali. Totalna żenada. Jest pare osób, które cieszą się z mojego delete. Są to zazwyczaj ci którym rozwalałem trapy (zabijali losowych graczy, którzy nic nikomu nie zrobili), albo takie 12 letnie gówniarze co chihrają ryja teraz przed kompem i myślą, że jak są na nonpvp to mogą robić co im się podoba. Mogę z czystym sumieniem przyznać, że ten ban był nie uczciwy i że straciłem chyba już bezpowrotnie postać, w którą włożyłem serce i swój wolny czas. Bywały dni, że długo siedziałem na kompie, ale no liferem siebie nazwać nie mogę, bo potrafię się ograniczać. Teraz to żal mi bardziej czasu który poświęciłem na rozbudowanie mojego MSa niż kasy z PACC. Po moim stylu pisania stwierdzicie że jestem jakimś szalonym nastolatkiem. Może i tak jest. Ale po tym banie w dalszym ciągu szumi mi w głowie myśl że tyle bezpowrotnie utraciłem więc co do stylu w jakim piszę, jest mi wszystko jedno... Jest to uczucie nie do opisania i (prawie) nikomu tego nie życzę. Może dzięki temu banowi poprawią się moje wyniki w nauce? Nie wiem. Pozdrawiam wszystkich uczciwych Candianczyków. Gildię Dragonhearts i cały Balkon squad

Tutaj ten thread, o którym mówiłem. Jak by ktoś chciał zobaczyć.
http://forum.tibia.com/forum/?action...2&pagenumber=1
Xr3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2008, 13:08   #217
Krajzel
Użytkownik Forum
 
Krajzel's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2006

Posty: 619
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Krajzel
Profesja: Elite Knight
Gildia: Casa Rosso
Świat: Iridia
Poziom: 123
Skille: b.d.
Poziom mag.: 8
Krajzel ma numer GG 9625503
Domyślny

@up
Urzekła mnie Twoja historia, aczkolwiek mam pewne ale. Nie znasz tibia rules? Jeszcze Cie kolega uprzedzał to jak można być tak lekkomyślny? Co do bota to wg mnie za takie coś powninien być delete ale cipy laskawe są narazie (?) i tylko ban. Gram na swoim serverze 2 lata i nigdy nie widziałem takich rzeczy na trade napisanych przez doświadczonego gracza . Jednak Cie nie popre bo botów najgorzej nienawidze...
Krajzel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2008, 16:58   #218
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Dzisiaj udowodniłem, że nie w ch*j niemożliwe jest możliwe...

Cytuj:
> Why the hell i cant write complain from my account menu?! Anyway:
> Look at this thread! You eating bread what was bought by MY money, so
> i can except that you should visit this topic!
> http://forum.tibia.com/forum/?action...readid=1985272
> LOOK! Im one one most honest Candians! Everybody know that i didnt do
> anything what would be break the Tibia Rules! But GM who banned me
> think different. Why GM who dont know polish language is banishing me
> because of insulting others by motherland (PL) language?! THIS IS
> PATHENTIC! I DIDNT BROKE ANY RULE! YOU BANISHED ME FOR NOTHIING!!!!!!
> CANDIANS KNOW THAT! YOU DONT KNOW THAT! You wont know true! Why?! I
> PAYING YOU FOR PLAYING! So if you wont undelete me, just bring me
> back cash spended for Premium Account. I have a right to except that!
> You think that im broked rule?! You wrong. I didnt broke any rule.
> YOU BROKE RULE. I gave you proof in my last email -.-.
Następnego dnia...

Cytuj:
Thank you for your email.

After a thorough investigation of your account and the chatlog we
have found the banishment to be too high. For this reason the banishment
has been reduced to a notation.
Please understand that we cannot reduce
the punishment further, as you still violated a Tibia rule.
Xr3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2008, 17:09   #219
Sidoos
Użytkownik Forum
 
Sidoos's Avatar
 
Data dołączenia: 09 12 2007
Wiek: 31

Posty: 330
Profesja: Royal Paladin
Świat: Candia
Domyślny

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Sidoos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2008, 17:30   #220
Donpeyot
Użytkownik Forum
 
Donpeyot's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2006
Lokacja: dabiljuarsi
Wiek: 21

Posty: 531
Gildia: Zryw Ubocze
Domyślny

nie lubie pisać nic nie wnoszących postów ale

GZ
__________________
pożycz dyche
Donpeyot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 5 (zarejestrowanych: 0, gości: 5)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:24.


Powered by vBulletin 3