Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 22-04-2006, 19:10   #81
segnis
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 03 2004

Posty: 40
segnis ma numer GG 1659920
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sir Celion
ludzie obserwuje ten temat od 2 dni nawet specjalnie sobie załozylem tutaj konto. calkiem sie z wami zgadzam ja mam 6lvl i szukalem cegos na minohell
lecz niczego nieznalazlem oprucz...tego ze ten teleport teleportuje do drugiego obok (bardziej u gury obok kuchenki to widac) wiendz mysle ze to moze byc tak ze ten MM to sluga zlodzieja ktury zaklol tego MM zegy strzegl przejscia (stond ten teleport) do tunelu na wyspe z spaikiem.

sorki ze tak nieczytelnie ale komp mi polskich znakuw nie uzywa ani duzych liter.

to tam sa dwa teleporty ??

kolo kuchenki to widzialem, ale gdzie jest drugi ?
segnis jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-04-2006, 19:17   #82
Maczterykosy
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 04 2006
Lokacja: OLN

Posty: 6
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Aldora
Poziom: 22
Domyślny paru a nie pienciu

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ozurtes
jest "jednym z pieciu" tych którzy używaja many tutaj, to chyba sie przyda, nie?

on mowi pare a nie pięć
Maczterykosy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-04-2006, 19:25   #83
czaros
Użytkownik forum
 
czaros's Avatar
 
Data dołączenia: 22 04 2006
Lokacja: na wyspie Rookgard

Posty: 5
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Aldora
Poziom: 9
Pytanie Jak to

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maczterykosy
Co do Minosa na skale to wykonczylem go i z tego co wiem niema on nic wspólnego z spike swordem na wyspie. Co z niego wypada zostawiam jako suprize ;/ :>
CZy to prawda ze trzeba go zabic piescmi? jezeli zabiles go bronia to moze powinnes sprobowac piescia wtedy moze wreszczie cos wyleci? moze rozwiazanie hmmmmmmm? kto wie nawet jesli nie to wspomniano o tych grobowcach czemu dostac mozna sie tylko do jednego??

Ostatnio edytowany przez czaros - 22-04-2006 o 19:43.
czaros jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-04-2006, 20:39   #84
czaros
Użytkownik forum
 
czaros's Avatar
 
Data dołączenia: 22 04 2006
Lokacja: na wyspie Rookgard

Posty: 5
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Aldora
Poziom: 9
Żarówka

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sir Celion
jeden za pokojem z MM potem nima nic i znowu kawalek tunela z 2 teleportem
powienksz sobie ekran tam takie malutkie w gurnym rogu
a dasz mi swuj numer GG bo mam cos do siebie w 4 oczy..to znaczy w 4 rence
a to mi wyskakuje ze jestes daria
To jest teleport do mintwalin i z mintwalin lecz slyszalem plotki ze da sie tam wejs odsuwajac dzwignie na gorze w domu tom the tannera tam gdzie mieszkal ten ventox (dobrze mowie?) jezeli ktos zdola odtworzyc te drzwi i odsunac wiadro nad dzwignia to odtworzy wejscie do MM Być moze lepiej by bylo przekopac kilofem caly rookgard kilofem (wrazie czego wziasc lopate) lecz by to za dlugo trwalo jakis RookSlayer powinien sprobowac i to smialo
czaros jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-04-2006, 22:07   #85
czaros
Użytkownik forum
 
czaros's Avatar
 
Data dołączenia: 22 04 2006
Lokacja: na wyspie Rookgard

Posty: 5
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Aldora
Poziom: 9
Żarówka

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kshaq
Rookgaard bbył już przekopywany wzdłuż i wszerz przez wielu dobrych, a nawet jednych z najlepszych ROOKSTAYERÓW świata... I co i nic... Na Rook'u nie ma już dziury, która nie byłaby odkopana... Teraz już trzeba zacząć myśleć bardziej logicznie i chodzić, zadawać pytania, czytać książki i zebrać to w całość, dopiero wtedy można zacząć o czymś myśleć...
Jeśli o to chodzi to na poczatku by trzeba bylo popytac npc tych co amber miala zapisane na swoim pamietniku lub innych w drugim etapie czytac ksiazki (najlepiej poprosic jakiegos znawce angielskiego) po trzecie czytac tabliczki i scrolle po czwarte kupywac poradniki itp.,itd. i ostatnie po piate trzeba dopytywac sie o to ludzi a co do mino maga to to samo tyle ze od punktu drugiego.

Ostatnio edytowany przez czaros - 22-04-2006 o 22:08.
czaros jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2006, 15:07   #86
segnis
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 03 2004

Posty: 40
segnis ma numer GG 1659920
Domyślny

Ej, co te 20 ostatnich postow maja wspolnego z tematem ?

@topic:
Dzisiaj znowu na furorze zniknal spike sword, wydaje mi sie, ze to ma cos wspolnego ze mna


Dzisiaj sobie wzialem notatnik Amber ze skrzyni. I tak sie zastanwiam, czy Ferumbras nie byl przypadkiem zwyklym graczem a nie npc ?

Ostatnio edytowany przez segnis - 23-04-2006 o 15:53.
segnis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2006, 16:54   #87
Soul Xalibour
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 08 2005
Lokacja: Z mojego pokoju
Wiek: 30

Posty: 42
Stan: Na emeryturze
Profesja: Druid
Świat: Refugia
Poziom: 17
Skille: 18/21
Poziom mag.: 13
Domyślny

nie wiem czy to bylo ale zauwazylem, ze jak do Dallheima powiesz "weapon" on Ci odpowie "with my spikesword i slice even cyclops in pieces"ale na "vendor" anie niec w tym stylu("spike sword", "thief" itp. itd.)nie reaguje
__________________
Sporo czasu mnie nie bylo, ale cóż...
Gollum - LoTR: Dwie Wieże (film)
Cytuj:
Jak już raz nami zawładnie, już nigdy nie uwolni...
Doskonale pasuje do Tibii. ;]
Soul Xalibour jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2006, 17:51   #88
Sagim
Użytkownik Forum
 
Sagim's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2006

Posty: 23
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Azura
Poziom: 11
Skille: 16/18
Sagim ma numer GG 9276558
Domyślny

hmm muj kumpel mi pokazal na trade spike sworda na rooku ale nie powiedzial jak zdobyl
Sagim jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2006, 18:10   #89
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

@up
No to masz super kumpla, który nic ci nie chce powiedzieć, ale po co to piszesz skoro wiele osób juz o tym pisało, że widziało Spike Sworda na trade, ale nikt nie powiedział jak go zdobyć...
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2006, 18:13   #90
Alessandro Del Piero
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Rydułtowy

Posty: 156
Stan: Niegrający
Alessandro Del Piero ma numer GG 6815433
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sagim
hmm muj kumpel mi pokazal na trade spike sworda na rooku ale nie powiedzial jak zdobyl
A mi pokazali na trade fire sworda
Alessandro Del Piero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2006, 18:57   #91
Mateusz500
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 03 2006
Lokacja: Darashia

Posty: 16
Stan: Aktywny gracz
Imię: Kash Azrio
Profesja: Sorcerer
Świat: Calmera
Poziom: 16
Poziom mag.: 9
Domyślny

Ja sadze że to jest powiazane z npc Loui - ten mnich chyba zwariował i panicznie boi się królików w pobliskiej dziurze twierdząc, że to jakieś bestie zamienione w króliki może to sa złodzieje miecza te bestje?Albo te demony to wyznawcy czarnej magi?Czuje że to jest powiązane z spike swordem i kradzieża miecza.
edit:
Mam coś jeszcze ten loui mowi że na pewno użyły troche magi ukrycia wygladu czy to nie zgadza sie z tym że Veroth był przebrany,i że to on przy pomocy troli ukradł spike sworda i wszyscy ukryli się w jaskini przebrani za rabbit?

Ostatnio edytowany przez Mateusz500 - 23-04-2006 o 19:14.
Mateusz500 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2006, 19:30   #92
MaveriC
Użytkownik Forum
 
MaveriC's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2004
Lokacja: Suna Gakure
Wiek: 37

Posty: 211
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Gildia: Yakuza
Świat: BERYLKA
Poziom: 15
Skille: 19/24
MaveriC ma numer GG 3334300
Domyślny

buehehe jak to czytam to mam polewke
ty chcesz robic mino maga z goscmi ktorzy nie wiedza jak sie pisze rookstayer ot chocby

po 2.....mino na skalce obok SSa....to zwykly mino....zabijasz go i nic sie nie dzieje...a tak btw....zycze szczescia w zabiciu go z fista ;]

po 3...e tam niechce mi sie...bede observowal najbardziej noobowski temat...choc dobre polewki mam ;]
MaveriC jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2006, 22:29   #93
Maczterykosy
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 04 2006
Lokacja: OLN

Posty: 6
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Aldora
Poziom: 22
Domyślny Shit is gone way to far..

Soory a posty które tutaj dałem niemajace zwiazku ze sprawą ale to nie ja byłem inicjatorem spiecia które tutaj zaistniało <lol> buhehe wracają c do tematu to czy ktoś może widział abo słyszał o nagranych filmikah z minomag quest. Słyszałem że takowe istaniały i ukazywały jak to sie wszystko działo 2 lata temu.::czy drzwi do pokoju toma były wtedy otwarte? Słyszałem ze dzwignia pod kubłem na śmieci otwierała krate a w box był klucz do mino.
Maczterykosy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2006, 22:44   #94
bmatrix
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Bueh, ale z was pojeby .
Większość tego co napisał Stonoga jest w książkach; o tym było już setki razy na tym forum.
Reszta jest poprostu zmyślona, jeszcze pisze on durne posty typu:
"Już wiem... to takie łatwe... to muszą być NPC [...] ja muszę sobie to poukładać w głowie" żeby podnieść napięcie.

Ludzie, te questy są poprostu zamknięte! Zamknięte dość dawno temu! W takim razie dlaczego Mino Mag i kilka innych rzeczy pozostało? Żeby ludzi ciekawiły te potwory, z którymi mogą się zmierzyć na mainie i żeby ludzie przechodzili na maina... no i jeszcze zostały dla klimatu gry. Jeśli chcesz rozwiązywać tajemnice rooka proszę bardzo, ale rób to w domowym zaciszu, a nie zaśmiecaj forum takimi durnymi tematami nie wnoszącymi nic do sprawy.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2006, 23:46   #95
MaveriC
Użytkownik Forum
 
MaveriC's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2004
Lokacja: Suna Gakure
Wiek: 37

Posty: 211
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Gildia: Yakuza
Świat: BERYLKA
Poziom: 15
Skille: 19/24
MaveriC ma numer GG 3334300
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bmatrix
Bueh, ale z was pouwielbiam jeść bananyy .
Większość tego co napisał Stonoga jest w książkach; o tym było już setki razy na tym forum.
Reszta jest poprostu zmyślona, jeszcze pisze on durne posty typu:
"Już wiem... to takie łatwe... to muszą być NPC [...] ja muszę sobie to poukładać w głowie" żeby podnieść napięcie.

Ludzie, te questy są poprostu zamknięte! Zamknięte dość dawno temu! W takim razie dlaczego Mino Mag i kilka innych rzeczy pozostało? Żeby ludzi ciekawiły te potwory, z którymi mogą się zmierzyć na mainie i żeby ludzie przechodzili na maina... no i jeszcze zostały dla klimatu gry. Jeśli chcesz rozwiązywać tajemnice rooka proszę bardzo, ale rób to w domowym zaciszu, a nie zaśmiecaj forum takimi durnymi tematami nie wnoszącymi nic do sprawy.


im tego nie wytlumaczysz.....wiec poprostu zostaw niech topik zyje......przynajmniej jest sie z czego smiac
MaveriC jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2006, 00:18   #96
Maczterykosy
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 04 2006
Lokacja: OLN

Posty: 6
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Aldora
Poziom: 22
Domyślny taa

Niby Bmatrix i Maverik macie racje ..ale ..po częsci tez piep***cie farmazon niechce pisać o co mi chodzi na forum ale chętnie pdoziele sie z wami moim punktem widzenia na tibi <Vola dizara :: aldora> o ile sobie tego życzycie.
Nadal uważam ze mozna tam wejsc ale niebende pisał o tym bo to dosyc zakręcone i psujące zabawe hyba ;/.
Maczterykosy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2006, 01:15   #97
MaveriC
Użytkownik Forum
 
MaveriC's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2004
Lokacja: Suna Gakure
Wiek: 37

Posty: 211
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Gildia: Yakuza
Świat: BERYLKA
Poziom: 15
Skille: 19/24
MaveriC ma numer GG 3334300
Domyślny

tobie niechce sie pisac..a mi czytac....gdyby dalo sie tam wejsc...to ktorych z rookmasterow...wyzszy od ciebie lvlem jush dawno by tam byl....zauwaz ze tibia ma jush swoje lata......i myslisz ze ....wy....newbie ....znajdziecie cos czego przez kilka lat..nie udalo sie znalezc rookmasterom? ktorzy znaja to wyspe na wylot
MaveriC jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2006, 01:20   #98
Kerin Tale
Użytkownik Forum
 
Kerin Tale's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2004
Lokacja: Guildford(UK)
Wiek: 37

Posty: 154
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Minne Reid
Profesja: Sorcerer
Gildia: ----
Świat: Hiberna
Poziom: 17
Kerin Tale ma numer GG 9024719
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MaveriC
tobie niechce sie pisac..a mi czytac....gdyby dalo sie tam wejsc...to ktorych z rookmasterow...wyzszy od ciebie lvlem jush dawno by tam byl....zauwaz ze tibia ma jush swoje lata......i myslisz ze ....wy....newbie ....znajdziecie cos czego przez kilka lat..nie udalo sie znalezc rookmasterom? ktorzy znaja to wyspe na wylot

Rookstayerów jest mało pozatym to co napisałeś to głupota, bo tak samo kilka lat grają legendy Tibii na Mainie a tylko jakieś 60% jest odkryte (jako przykład: 70% Hellgate jest nieodkryte) więc nijak ma się ta twoja hipoteza

Co do rooka to ja uwazam, że dojścia do Mino Mag`a raczej już nie ma, a jeśli jest to rozwiązanie polega bardziej na logicznym mysleniu a nie na walce etc. dlatego myślę, że NPC mają coś z tym wspólnego
__________________
-= Prepare To Die, Prepare To Cry, Prepare To Game, Prepare To Play=-
Kerin Tale jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2006, 11:39   #99
Maczterykosy
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 04 2006
Lokacja: OLN

Posty: 6
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Aldora
Poziom: 22
Domyślny Taka prawda

Jak byłem u sunrisa to odsyłał mnie do npc niehciał nic wiecej zdradzić ale niezachowywał sie jak ktos co niema zupełnie nic do ukrycia.Wiesz Maveric niejest powiedziane ze nikt tma sie niedostał poprostu ci co sie tam dostali mogą to trzymać wm sekrecie.Ja nadal uważam że wejście do minotaura maga jest prostrze niz myślicie trzeba jedynie sobie na nie zasłużtyć

Pozdro dla Rookslayerow z aldory.

ps. Wydaje mi sie że puki co ten dział stracił troche swój sęs hociaż ja z niecierpliwościa czekam na wszelkie nowinki ;p
Maczterykosy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2006, 13:00   #100
MaveriC
Użytkownik Forum
 
MaveriC's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2004
Lokacja: Suna Gakure
Wiek: 37

Posty: 211
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Gildia: Yakuza
Świat: BERYLKA
Poziom: 15
Skille: 19/24
MaveriC ma numer GG 3334300
Domyślny

ja nigdy nie powiedzialem ze nikt nie dostal....ja swiecie wieze ze sunrise...jako najstarszy rookstayer...posiada wszystko co bylo dostepne na tibi....kiedys.....
i tak jak jush mowilem....uznam SSa na rooku jesli tylko jedna osoba by go miala....
MaveriC jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 2 (zarejestrowanych: 0, gości: 2)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:22.


Powered by vBulletin 3